Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 01:33   #4891
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez CYBORG663 Pokaż wiadomość
DZIWCZYNY CZY KTORAS Z WAS MIAŁA 2 ZESTAWY COSMO I SPOTKALA SIE Z TYM ZE JEDNE KREMY SA KOLORU JASNEGO JSNIUTKI BEZ A INNE WRECZ MUSZTARDOWE I CZY TO ZE NIEZADZIALAŁAŁ NA REKACH DO DLATEGO ŻE SKÓRA JEST GRUBSZA CZY DOPIERO MOZE SIE ZŁUSZCZAĆ PUŻNIEJ JAK UWAZACIE .JA KUPOWAŁAM NA EBEYU OD freedomusa123 CZYTAŁAM WCZEŚNIEJ ŻE KTÓRAS Z WAS U NIEGO KUPOWAŁA CZY BYŁ JAŚNIUTENKI I CZY ZADZIALAŁ.JESTESCIE SWIETNE OD KILKU DNI WAS CIAGLE CZYTAM I NAPRAWDE DUZO SIE OD WAS UCZĘ.TAK MI KOSMELAN ROBIŁA KOSMETYCZKA WPRAWDZIE W KLINICE CHIRURGI PLASTYCZNEJ ALE POWIEDZIELI MI TAM ZE TYM ZAJMUJE SIE KOSMETYCZKA POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I CZYMAM KCIUKI ZA DOME BO U MNIE 2 PIERWSZE DNI PO MASCE BYŁY OKROPNE TWARZ PALIŁA ZYWYM OGNIEM,PIEKLA I ŚCIĄGALA TERAZ JEST TYLKO CZERWONA A SKÓRA ZCHODZI NON STOP ALE JUZ WIDZE ZE PLAMKI SIE ZMNIEJSZAJA TYLKO MARTWIE SIĘ CO Z TYMI RĘKAMIBO NARAZIE KOMPLETNIE NIC POZDRAWIAM WAS GORĄCO ANIA
Ja tez kupiłam od tej samej osoby i nie wiem, czy set był rozpakowany już w USA, czy na cle mi rozpakowali??? Paczka był wtórnie oklejona przez poczte polską, a pudełko w środku z set'em było bez folii i tak jakby ktoś zaglądał do srodka słoiczków. wytraszyłam sie, no i nie powiem bylam w kropce co tu robić - kasy wywalilam, a tu klops! Kolor zawartości też przypominal kolor kawy z mlekiem, jasnej, takiej latte. Pytanie czy maska w środku byla oryginalna, a moze napchali mi fluidu za 5 $??? No nic, kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi - postanowiłam spróbować. w piątek wieczorem byłam u kosmetyczki nalożyla mi Cosm1. I w oczekiwaniu na wybicie ośmiu godzin cały wieczór do późnej nocy czytałam sobie rozmowy naszych Sympatycznych Koleżanek, wnikliwie chłonąc wiedzę nt. cud-kosmetyku Nie powiem, że denerwowowałam się, jak okazało się że ani na pierwszy dzien, ani na drugi nie zrobiłam się czerwona A Buczacza, Castrolka i Ivonako podtrzymywaly mnie na duchu (za co czule dziękuje) i juz mi współczuły masakry na twarzy No nic pomyślalam, pewnie jednak w słoikach był fluid zamiast Cosm. A ja durna, pierwszy raz kupiłam coś na ebay'u i od razu skucha!!! Ale już od dziś obieram się delikatnie, najpierw nosek, teraz juz atakuje coraz większe połacie mojego lica, ale nic nie piecze, nie ciągnie, nawet nie krzyczą domownicy na mój widok, więc nie jest źle

Cassata - dzięki za zaproszenie Juz dziewczyny mnie trochę tajemniczyły w te przyjaźnie, a teraz wkupuje sie powoli mam nadzieję, że dostąpię zaszczytu i w koncu bede mogla oglądać te Wasze fotki co zamieszczacie, no w szczegolności te z gołymi biustami - bo to chyba zrobiło największa furoręNie bardzo tylko wiem, o co chodzi z tym "przyczajenie" "rozeznanie", itp., i jak wybrać avatara W ogóle jakaś zielona jestem
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 07:11   #4892
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

!!!JEZUNIU UKOCHANY !!!!
DZIEWCZYNY JA TYLKO GRZECZNOŚCIOWO, JAK MOJA ŻONA KAMILIA ...CHOLERA JASNA, JESTEM ZAŁAMANA !!!!!!! WYLAŁAM WCZORAJ W FERWORZE TEGO PIEPRZONEGO COSMELANU CAŁE PIWO NA KLAWIATURĘ MOJEGO LAPTOPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
ZIMNIUTKIE PIWKO !!!!!
mogę się jedynie teraz w dupsko pocałowac z rozpaczy czarnej !!!!
I co ja mam teraz zrobić. Dorwałam komputer Starszego, Najmłodszy dostał wścieku jak tylko zobaczył otwarty Najstarszego pokój i robi mu totalną demolkę, wykorzystując, że ja siedze przed komputerem !!!! Masakra, przeciez ja w tym stanie nawet nie mogę laptopa zawieźć do magika od komuterów, a pozatym do jakiego miałabym zawieźć??????????????
Normalnie jestem w rozpaczy!!!
Muszę stąd wyjść. Najmłodszy jeździ PSP po podłodze - no nie to jakaś trauma:eek :
Ponadto mam tak naciągnięta skórę, że boję się jakąkolwiek mimikę twarzy stosować
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 07:16   #4893
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
!!!JEZUNIU UKOCHANY !!!!
DZIEWCZYNY JA TYLKO GRZECZNOŚCIOWO, JAK MOJA ŻONA KAMILIA ...CHOLERA JASNA, JESTEM ZAŁAMANA !!!!!!! WYLAŁAM WCZORAJ W FERWORZE TEGO PIEPRZONEGO COSMELANU CAŁE PIWO NA KLAWIATURĘ MOJEGO LAPTOPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
ZIMNIUTKIE PIWKO !!!!!
mogę się jedynie teraz w dupsko pocałowac z rozpaczy czarnej !!!!
I co ja mam teraz zrobić. Dorwałam komputer Starszego, Najmłodszy dostał wścieku jak tylko zobaczył otwarty Najstarszego pokój i robi mu totalną demolkę, wykorzystując, że ja siedze przed komputerem !!!! Masakra, przeciez ja w tym stanie nawet nie mogę laptopa zawieźć do magika od komuterów, a pozatym do jakiego miałabym zawieźć??????????????
Normalnie jestem w rozpaczy!!!
Muszę stąd wyjść. Najmłodszy jeździ PSP po podłodze - no nie to jakaś trauma:eek :
Ponadto mam tak naciągnięta skórę, że boję się jakąkolwiek mimikę twarzy stosować
Słoneczko - ale sobie narobiłaś - czy Ty musisz iść w moje slady ? Akurat te komputerowe? Przeciez ja nie tylko głupoty robię
Domuś - w każdym mieście istnieje coś, co sie nazywa pogotowie komputerowe - wyszukaj w necie u Ciebie , przyjadą do domu i może szybko zadziałają ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 07:27   #4894
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Słoneczko - ale sobie narobiłaś - czy Ty musisz iść w moje slady ? Akurat te komputerowe? Przeciez ja nie tylko głupoty robię
Domuś - w każdym mieście istnieje coś, co sie nazywa pogotowie komputerowe - wyszukaj w necie u Ciebie , przyjadą do domu i może szybko zadziałają ?
Cholera jasna, dobrze, że akurat zadzownił moj Ukochany TŻ- przecież Małż mojej przjaciółki jest komputerowcem - już dzwoniłam - jeszcze dzisiaj do mnie przyjadą !!! Jaaany jakie ja mam szczęście, ze mam obok siebie przyjaciół, którzy mnie akceptują taką zwariowaną jaka jestem ...

No widzisz, ja tak samo jak Ty
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 07:27   #4895
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A ja kiedys telefon wypralam.1,5 godziny w 80 stopniach na 1500 obrotowJak wysechl to dalej dzialal
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 07:37   #4896
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

a ja zostawiłam wczoraj na noc garnek na płycie z moja kaszą na śniadanie. I nie wyłaczyłam tego "palnika " ...był na minimum, ale jednak był. Wyłączyłam go dopiero , kiedy wstałam . Cała chałupa śmierdzi spalenizną. Mogłam spalić dom. Nie mam slów na moja głupotę.

Domuś - w każdej firmie komp. musi być dział napraw pt kąpiel z laptopem, wieczorna libacja na czacie, awantura małzeńska a patelnia daleko itd.
Pewnie już jutro będziesz miala swoj laptop z powrotem.
Jak buźka ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 08:11   #4897
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

pISZĘ ,A NA KOLANACH MAM nAJMŁODSZEGO -
KLIKAMY W KLAWIATURĘRAZEM
NN NNTT5 to był On ]\

\

UFF ZSZEDŁ BY DEMOLOWAC POKÓJ NAJSTARSZEGO DALEJ - O MATKO !!!!
Buźka - masakra strasznie ściągnięta smaruje zgodnie ze wskazowką Hydravitalem Jednak staram się nie przesadzac
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 08:41   #4898
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam Cosmitki, obiad u teściowej przeżyłam. było bardzo miło nawet
Jak tam Dome? rzucasz już skórą na prawo i lewo? no i szkoda tego piwka, co się rozlało na kompa
Byłam wczoraj w kinie na tym filmie Kobiety. ale myślałam, że będzie lepszy. a tam nic o zabiegach i nic o Cosmelanie nie było! łe , lepiej tutaj z wami pogadać niż do kina chodzić. aha i dzisiaj dam fotki swoje.
fajnie , że słoneczko świeci tak ładnie u was też?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 08:51   #4899
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
fajnie , że słoneczko świeci tak ładnie u was też?

U nas też ......i niebo błekitne


Iv , etna jak się miewają wasze buzie po tygodniowej kuracji ?

denna jak samopoczucie ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:07   #4900
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Iv czy my miałyśmy taki sam zestaw?
jak dziś twoja buzia,ja mam jakby jaśniejsze prześwity trudno to ocenić przy tej łuszczącej skórze czy to zanik plam .
Etna zestaw chyba miałyśmy taki sam. U mnie jaśniejszych prześwitów nie ma. Poprostu plamy sie rozmyły.

Cytat:
Napisane przez CYBORG663 Pokaż wiadomość
DZIWCZYNY CZY KTORAS Z WAS MIAŁA 2 ZESTAWY COSMO I SPOTKALA SIE Z TYM ZE JEDNE KREMY SA KOLORU JASNEGO JSNIUTKI BEZ A INNE WRECZ MUSZTARDOWE I CZY TO ZE NIEZADZIALAŁAŁ NA REKACH DO DLATEGO ŻE SKÓRA JEST GRUBSZA CZY DOPIERO MOZE SIE ZŁUSZCZAĆ PUŻNIEJ JAK UWAZACIE .JA KUPOWAŁAM NA EBEYU OD freedomusa123 CZYTAŁAM WCZEŚNIEJ ŻE KTÓRAS Z WAS U NIEGO KUPOWAŁA CZY BYŁ JAŚNIUTENKI I CZY ZADZIALAŁ.JESTESCIE SWIETNE OD KILKU DNI WAS CIAGLE CZYTAM I NAPRAWDE DUZO SIE OD WAS UCZĘ.TAK MI KOSMELAN ROBIŁA KOSMETYCZKA WPRAWDZIE W KLINICE CHIRURGI PLASTYCZNEJ ALE POWIEDZIELI MI TAM ZE TYM ZAJMUJE SIE KOSMETYCZKA POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I CZYMAM KCIUKI ZA DOME BO U MNIE 2 PIERWSZE DNI PO MASCE BYŁY OKROPNE TWARZ PALIŁA ZYWYM OGNIEM,PIEKLA I ŚCIĄGALA TERAZ JEST TYLKO CZERWONA A SKÓRA ZCHODZI NON STOP ALE JUZ WIDZE ZE PLAMKI SIE ZMNIEJSZAJA TYLKO MARTWIE SIĘ CO Z TYMI RĘKAMIBO NARAZIE KOMPLETNIE NIC POZDRAWIAM WAS GORĄCO ANIA
Cyborgowa Aniu i Kozaczko. Nie martwcie się , Wasze zestawy ze Stanów zadziałają. Ja tez miałam od freedomusa123. Wszystko jest ok. Te zestawy ze Stanów są jakby delikatniejsze, robią mniejszego buraka, ale działają. Sa jaśniejsze. Nie musztardowe.


Megi Po 10 dniach jest dobrze. Skóra już nie tak czerwona, jak założę golf to mogę uchodzić za opaloną. Skóra się łuszczy ale z HV jest dobrze. Zamierzam dalej smarować 3 razy a w środę chyba pójdę do pracy.

Kamilia, ja przez te kilka dni stresu zgubiłam 2 kg.Miałam schudnąć ale nie w taki sposób.
Tobie życzę normalnego trybu.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:27   #4901
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Etna zestaw chyba miałyśmy taki sam. U mnie jaśniejszych prześwitów nie ma. Poprostu plamy sie rozmyły.


Cyborgowa Aniu i Kozaczko. Nie martwcie się , Wasze zestawy ze Stanów zadziałają. Ja tez miałam od freedomusa123. Wszystko jest ok. Te zestawy ze Stanów są jakby delikatniejsze, robią mniejszego buraka, ale działają. Sa jaśniejsze. Nie musztardowe.


Megi Po 10 dniach jest dobrze. Skóra już nie tak czerwona, jak założę golf to mogę uchodzić za opaloną. Skóra się łuszczy ale z HV jest dobrze. Zamierzam dalej smarować 3 razy a w środę chyba pójdę do pracy.

Kamilia, ja przez te kilka dni stresu zgubiłam 2 kg.Miałam schudnąć ale nie w taki sposób.
Tobie życzę normalnego trybu.
Ivuś - a Ty tą pracą się tak stresujesz? Zaraz mam na końcu języka mnóstwo banałów, ale się postrzymam, bo wiem, że jak jest dopiero początek takiej sytuacji, to reagujemy po całości i nie widać jakiegoś sensu w tym, co się teraz dzieje.
Przeżyłam to parę lat temu i wiele to zmienilo w moim zyciu. Na dobre. chociaz na początku byłam cała zwinięta do środka z paniki. Ale tak to juz jest, że łatwo o trudnym można mówić po tym, jak minie czas.
jutro mija tydzień mojej diety. Mam mniej o kilogram. I mam świadomość, że to nie takie odwodonione , zagłodzone, tylko mądrze zgubione. Ta moja dieta jest jednak świetnie zbilansowana. I ta tajemnicza kasza jaglana , ktora jest bezglutenowa daje takigo kopa, a nie zakleja glutnem organizmu. Tak o niej przeczytalam. Innych zbóż nie jem. Dużo ziaren, warzyw i chudych mięs. Zero czegoś z puszki, z glutaminianem sodu, winogron, buraków i ziemniaków. Dwa razy w tyg. na kolację na zmianę do salaty 5-7 jaj przepiórczych , fasola mung, zielona soczewica , oliwki. Dziennie trzy łyżki oliwy do czego chcę. Brzmi chyba sensownie ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 09:31   #4902
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam
Trafiłam na wasz wątek bo tez mam zamiar zrobić cosmelan...z moimi plamkami walczę już trzy lata i cosmelan chyba mi został jako ostania deska ratunku (a robiłam kilka razy ipl i dermabrazję...nie licząc wszystkich możliwych kremów na przebarwienia wrrrr) Ja przekopie sie przez wątek, ale czy to co czytam to wy go same sobie robicie, bo ja juz obczajam gdzie by sie tu do gabintu udać. No koszt spory....ale chyba efekt daje.... Bo jeśli samemu mozna to ja zaraz też to bym zakupiła
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:36   #4903
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie cosmitki
Iv bo się załamię ja mam plamy nadal,długo je chodowałam to i pewnie trudniej znikają, zastanawiam się czy tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze powtarzał maskę ?
bardzo się cieszę że u Ciebie efekt zadowalający

jeszcze pytanko,na mojej ulotce jest napisane ze resztę maski można nałożyć 21 dni po pierwszej aplikacji cos1 na miejsca z ewe.plamami ,co Wy na to ?

jak ja lubię te poniedziałki rano kiedy w domu taaaka cisza po wekendzie
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:41   #4904
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie kochane.


Jestem w lekkim szoku, nie było mnie przez wikend a tu aż 15 stron do nadrobienia.


Domciu- Piekna i przepiękna Kobieta z Ciebie nawet w masce. Kurcze czy Ty nie jestes czasem fotomodelką. (Nawet w cosmelanowej masce Ci pięknie i twarzowo). Jak czujesz sie po masce? Cosmelanisz sie już?


Mkozaczko- Witaj w Cosmelanowym świecie. Czy Ty też butoholiczka jak Nasza Domcia?


Cassatto- Przygotowania trwają. Stresuje sie i .
Niby nic takiego to tylko cywilny ale jakoś mnie bierze stres. Samochód jakiś tam jest- chyba BMW 7 - (najnowsza czarna limuzyna na budyniu)- ale ja nie wiem, nie zabardzo mnie to interesi- to mó TZ jest samochodziarzem.
Modle sie o pogode żeby chociaż nie padało i nie wiało.
Ach jeszcze 11 dni.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:46   #4905
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Magda_M_1973;932533 7]Witam
Trafiłam na wasz wątek bo tez mam zamiar zrobić cosmelan...z moimi plamkami walczę już trzy lata i cosmelan chyba mi został jako ostania deska ratunku (a robiłam kilka razy ipl i dermabrazję...nie licząc wszystkich możliwych kremów na przebarwienia wrrrr) Ja przekopie sie przez wątek, ale czy to co czytam to wy go same sobie robicie, bo ja juz obczajam gdzie by sie tu do gabintu udać. No koszt spory....ale chyba efekt daje.... Bo jeśli samemu mozna to ja zaraz też to bym zakupiła


Witaj wśród nas Madziu .Jak poczytasz nasz wątek przekonasz się ,że sa tu takie dziewczyny co robią zabieg same (np. ja ) i takie co robia u lekarza.Na bieżąco można śledzić nasz przezycia.Poczytaj i podejmij decyzję ,ale jedno jest pewne - na pewno warto !!! Nic nie przynosi takich efektów w pozbyciu sie plam jak cosmelan !!!


Iv ja też powstrzymam się od banałów .Jestem z tobą Kochana i oby wszystko skończyło się dobrze
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:49   #4906
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etna to nakładaj jak tak pisze i jak masz cienie po plamkach. Eksperymentuj nasz króliczku doświadczalny A ja wygotowałam kluczyk od samochodu z pilotem nie mogłam otworzyć samochodu bo po otwarciu alarm się włanczał a co najgorsze te nowe kluczyki to tylko taki kołeczek plastikowy z czujnikiem elektronicznym, że nie można uruchomić samochoduobłęd
Dome dobrze że twój starszy syn ma komputer
Madziusiaszczęściaro ciesz się jeszcze przez te 11 dni wolnym stanem zobaczysz wszystko się uda, w końcu to tylko ŚLUB
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:53   #4907
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
ek to


Witaj wśród nas Madziu .Jak poczytasz nasz wątek przekonasz się ,że sa tu takie dziewczyny co robią zabieg same (np. ja ) i takie co robia u lekarza.Na bieżąco można śledzić nasz przezycia.Poczytaj i podejmij decyzję ,ale jedno jest pewne - na pewno warto !!! Nic nie przynosi takich efektów w pozbyciu sie plam jak cosmelan !!!


Iv ja też powstrzymam się od banałów .Jestem z tobą Kochana i oby wszystko skończyło się dobrze
Już zaczynam sie wczytywać, wiem na razie tylko że przez jakiś czas ludziom się nie mozna pokazać ale warto bo ja nie che plamki wąsa i opiegowało mnie też ale to piki. Na truskawce zakupiłam strivectin i mogę się spostrzeżneim podzielić. Zawsze latem mimo filtrów w ilościach nadmiernych one ciemniały i trwało to potem do grudnia by je trochę wybledzić...Ale stosuje ten strivectin i juz mam efekt taki jak w grudniu normalnie. Ale o cosmelanie myslę juz jakiś czas....a największa porażka była krwawa dermabrazja za dużo drożej niz cosmelan w gabinecie nawet pomogło na jakieś dwa tyg...i z powrotem sobie to g....wylazło. O juz mam nadzieję że się wredności pozbędę ooooo - dzieki
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 09:58   #4908
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
U nas też ......i niebo błekitne


Iv , etna jak się miewają wasze buzie po tygodniowej kuracji ?

denna jak samopoczucie ?
Witajcie po weekendzie - ale żeście natrzaskały tych stron, jeeeeeeej, cały ranek czytałam ukradkiem w pracy, zamiast PRACOWAC, hmmm

Ivcia, Etna, no jak tam u was gębusie? Ivcia - nie martw sie na zapas.... czasem sprawy wcale nie wychodzą tak zle jak myslimy - na szczęscie!

Meguśka, juz mi znacznie lepiej, byłam na weekend u Rodzinki, odpoczęlam, naładowałam akumulatory, wyściskałam bratanice -łobuzice, zaliczyłam piekna pogode (powyzej 20 stopni) i grzybobranie w moich ukochanych borach - przywiozłam mnostwo grzybów i sie z nimi bujałam wczoraj do pólnocy i dziś mam oczy jak chińskie niemowle)))))))

Lucka - ja jestem strasznie cielawa tego cosmelanu Activ na tłuszcz i i zaskórniki - jako, że już ze dwadzieścia lat mnie opuścic nie chcą zdawaj relacje koniecznie jak już zrobisz! Nawet cosmelan tylko chwilowo pomógl.

Domcia - a jak Twoja buziuchna dzisiaj??? No i jak Twoje cycki?

Widze, że tu nowe cosmelanki do nas zaglądaja - rozrasta nam sie familia

A gdzie sie podziewa Madziusia? Anasnafal, widze, ze na chwilke zajrzała

A, no i Buczka- koliberek ze swojego szklanego pałacu- jak zwykle imprezke rozkręciła na maxa, az co niektóre pod stołem zlądowały
Ach, sciskam Was wszystkie, kamilcie, masimke, Kwiatuszka - Anturium , ane, aaa, no i castrolka oczywiście!!
U mnie dzis piekne slonko swieci i od razu mi lżej na duszy))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:01   #4909
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziu to jest chyba jedyna super kuracja cosmelan, ja zamierzam wypróbować pigmanorm - który jest o niebo tańszy a efekty podobno podobne. Miałam cos 1 robiony w grudniu w gabinecie ale teraz wiem że to strata kasy na gabinet taniej można zrobić sobie samej.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 10:05   #4910
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cześć Denna w poniedziałek 13 u mnie też świeci słoneczkozobaczymy jak się on zakończy
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:08   #4911
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry Śliczności

Z równie wielkim zaangażowaniem czytam wieści dotyczące kondycji światowych finansów, jak z naszego forum...
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:10   #4912
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Madziu to jest chyba jedyna super kuracja cosmelan, ja zamierzam wypróbować pigmanorm - który jest o niebo tańszy a efekty podobno podobne. Miałam cos 1 robiony w grudniu w gabinecie ale teraz wiem że to strata kasy na gabinet taniej można zrobić sobie samej.
Już zaczełam czytać i się podniecam a ten pigmanorm to co to???? Znajdę to po drodze Nawet nie smiem marzyć że wredności mi zejdą całkowicie. Ja sie ich nabawiłam po ewrze wrrrr + za niski filtr wrrrr. A zawsze myślałam, że jak mam sniada karnacje to aż tak sie nie muszę blokować i teraz mam wąsa wrrrr. Teraz wiem ze bardzo zgrzeszłam....a nigdy nie byłamw solarium i tak mnie pokarało
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:21   #4913
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
Trafiłam na wasz wątek bo tez mam zamiar zrobić cosmelan...z moimi plamkami walczę już trzy lata i cosmelan chyba mi został jako ostania deska ratunku (a robiłam kilka razy ipl i dermabrazję...nie licząc wszystkich możliwych kremów na przebarwienia wrrrr) Ja przekopie sie przez wątek, ale czy to co czytam to wy go same sobie robicie, bo ja juz obczajam gdzie by sie tu do gabintu udać. No koszt spory....ale chyba efekt daje.... Bo jeśli samemu mozna to ja zaraz też to bym zakupiła
Madziu, ja podobnie jak Megi i wiele innych dziewczyn, kupiłam zestaw na ebayu (od freedomusa123). Zabieg robię sama, to nic trudnego. Na pewno warto, bo to działa.

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Witajcie cosmitki
Iv bo się załamię ja mam plamy nadal,długo je chodowałam to i pewnie trudniej znikają, zastanawiam się czy tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze powtarzał maskę ?
bardzo się cieszę że u Ciebie efekt zadowalający

jeszcze pytanko,na mojej ulotce jest napisane ze resztę maski można nałożyć 21 dni po pierwszej aplikacji cos1 na miejsca z ewe.plamami ,co Wy na to ?

jak ja lubię te poniedziałki rano kiedy w domu taaaka cisza po wekendzie
Etnuś, musisz kochana poczekać, ja też jeszcze na czole mam cienie plam. Smaruj dalej po 3 razy dziennie i nawilżaj HV.

Kamiś Megi dzięki. Gdybym mieszkała w większym mieście to bym sie nie przejmowała.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:22   #4914
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Magda wąsa to ja też miałam i ochydną plamę na czole. Po cosmelanie powinno ci zejść wszystko. Też mam śniadą cerę i tak jak ty grzeszyłam. Pigmanorm to maść i można ją kupić tylko w niemczech podobno na receptę ja kupiłam bez za 19 €, a efekt jak wypróbuję to napiszę. Było kilka osób które zachwalały
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:26   #4915
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Denna- jestem i jestem i też podczytuje w pracy. pracowite te Nasze cosmitki.

Cassatto- No cóż to tylko ślub- no tak to sobie to wmawiam- to nic wielkiego- i żeby sie tylko nie rozkleić na przysiędze, i żeby wszyscy byli zadowoleni i żeby impreza sie udała, żeby orkietra dobrze grała, żeby jedzonko było smaczne,
żeby dorze wyglądać całą noc i żeby sie niczym nie przejmować no bo to nic takiego , bo w sumie nic ode mnie niezależy, siły wyższe.
A i tak głupia jestem i chce żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik .
I ciesze się i się boję - ot filozofia

Madziu- Witaj imienniczko.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:33   #4916
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny to ja potrzebuje tego http://cgi.ebay.com/COSMELAN-1-PACK-...d=p3286.c0.m14
jak tak to zaraz zakładam konto na ebayu....Technicznie zapytam tylko czy UC łapie te paczki, pewnie tak i jaka on przesyłką wysyła może rejestrowaną czy zwykłą. Bo zawsze koleżanke z USA moge poprosić - ona zresztą też plamka na czole ma...
Bo jeśli UC złapie i naliczy 22% to wyjdzie jakieś z grubsza 1300 pln.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:36   #4917
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Magda wąsa to ja też miałam i ochydną plamę na czole. Po cosmelanie powinno ci zejść wszystko. Też mam śniadą cerę i tak jak ty grzeszyłam. Pigmanorm to maść i można ją kupić tylko w niemczech podobno na receptę ja kupiłam bez za 19 €, a efekt jak wypróbuję to napiszę. Było kilka osób które zachwalały
Nawet nie śmiem marzyć o taki cudzie Ale wy kochane jesteście
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:36   #4918
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tak to u mnie wygląda (dziś mija tydzień od maski)

ja tak jakoś mam że wszystko bardzo trudno gubię zwłaszcza kilogramy,a w stresie to mi ich przybywa

Kami jedyne co mogę polecić to orbitrek,wyszczuplały mi po nim uda,

madziu wszystkim nie dogodzisz ,ważne żebyś to Ty była szczęsliwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (28,5 KB, 44 załadowań)
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 10:55   #4919
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etnuś jak to się stało że jeszcze nie jesteśmy zaprzyjaźnione
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:06   #4920
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etna czyli po tygodniu śliczny prosiaczek pod tą czerwienią widzisz coś czy plamy już zniknęły
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.