Promocja w Sephorze - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 15:06   #241
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kaśka, no ale wiesz, to chamstwo co oni robią... Rozumiem, że smsy te które można było przesłać znajomym słali do grup osób... zawsze jedna drugiej przesłała i po krzyku. Ale teraz wysłali tylko sobie do ułamka ludzi i nie dość że powykupują mi najfajniejsze rzeczy po tej promocji to jeszcze z jakiej racji jedna osoba ma płacić całość kwoty a inna -20%...??? Wszystkiemu winien SYSTEM...a już myślałam, że TO mamy za sobą...
To są kpiny... A akurat potrzebuję zrobić zakupy... i zniżka byłaby jak znalazł...
a do bezcłówek niestety nie mam dostępu i lipa...
ja bym na Twoim miejscu po prostu poszla do Sephory i powiedziala: "Dzien Dobry, teraz jest promocja z karta klubowa -20%, prawda? Wiec chcialabym kupic..." Cos w tym stylu. (ja tak robie)
Przy kasie z pewnoscia nie spytaja sie o smsa, a jesli juz - to wtedy powiedz, ze masz karte od dawna i chcesz byc traktowana na rowni z innymi klientami posiadajacymi karte. Na stronie Sephory nie ma nic o podziale na 'kategorie' kto ma prawo skorzystac ze znizki, a kto nie. Tam po prostu jest napisane, ze kto ma karte bedzie mogl korzystac z promocji itd...
Porozmawiaj sobie z 'milymi paniami', ewentualnie szefostwem. Na pewno zadziala
A produkty na bank kupisz taniej
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:23   #242
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
A nie wiecie przypadkiem, czy oni to sobie jakoś w systemie zaznaczają, że się skorzystało ze zniżki?
Nie zaznaczają.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:11   #243
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Promocja w Sephorze

myślę, że wysyłają do losowo wybranych numerów, na zachętę. podejrzewam, że nie jest to uzależnione stażem ani ilością punktów na koncie. po prostu szczęście w losowaniu.
a co do wizyty w sklepie bez smsa, zależy pewnie od pań ekspedientek-mogą wymagać, bądź też nie, różnie można trafić.
dostałam takiego smsa dwukrotnie, ale to już daawno i w obu przypadkach byłam proszona o pokazanie smsa.

dlatego właśnie pytam o nr z którego przyszedł aby na wszelki wypadek się zabezpieczyć
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:14   #244
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja też sms-a nie dostałam. A już od jakiegoś czasu czekam na tę promocję, bo mam parę rzeczy do kupienia, a na Allegro jakoś nie mogę tego upolować. Ostatnim razem sms-a dostałam i skorzystałam z ich promocji, teraz najwyraźniej i mnie zlekceważyli
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:29   #245
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja też smsa nie dostałam, ale, ale Mam ochotę na lakier OPI jednak 42 to dosyć dużo jak na lakier. Więc sobie myślę, że jutro skoczę do Sephory i może jakoś zagadam a propos tejk promocji i kupię lakier taniej Widzę, że części z Was taki myk się udał więc może i mi się uda w gdańskiej Sephorze
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:47   #246
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Też będę jakoś próbować kupić z tym rabatem.

I jeszcze mam do Was pytanie, może się orientujecie. Od jutra obowiązuje również promocja Clinique, cytuje z www.sephora.pl :

Cytat:
Przy zakupie powyzej 200zł otrzymasz kosmetyczke z 5 mini produktami w prezencie*.

*Oferta ważna od 21.09 do wyczerpania zapasów. Promocja nie dotyczy zakupu zestawów.


Czy jeśli kupię produkty Clinique za ponad 200 zł (już po rabacie, jeśli by mi go uznali) to mogę jednocześnie skorzystać również z tej promocji z kosmetyczką z próbkami? Może któraś z Was już miała taką sytuację?
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:56   #247
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Też będę jakoś próbować kupić z tym rabatem.

I jeszcze mam do Was pytanie, może się orientujecie. Od jutra obowiązuje również promocja Clinique, cytuje z www.sephora.pl :





Czy jeśli kupię produkty Clinique za ponad 200 zł (już po rabacie, jeśli by mi go uznali) to mogę jednocześnie skorzystać również z tej promocji z kosmetyczką z próbkami? Może któraś z Was już miała taką sytuację?
Oczywiście, a czemu nie? Wydałaś ponad 200 zł to promocja obowiązuje.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 18:57   #248
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Czy jeśli kupię produkty Clinique za ponad 200 zł (już po rabacie, jeśli by mi go uznali) to mogę jednocześnie skorzystać również z tej promocji z kosmetyczką z próbkami? Może któraś z Was już miała taką sytuację?
Ja miałam kiedyś podobną sytuację z akcesoriami Sephory i z tego co pamiętam, promocje nie sumują się.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:17   #249
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kaśka, no ale wiesz, to chamstwo co oni robią... Rozumiem, że smsy te które można było przesłać znajomym słali do grup osób... zawsze jedna drugiej przesłała i po krzyku. Ale teraz wysłali tylko sobie do ułamka ludzi i nie dość że powykupują mi najfajniejsze rzeczy po tej promocji to jeszcze z jakiej racji jedna osoba ma płacić całość kwoty a inna -20%...??? Wszystkiemu winien SYSTEM...a już myślałam, że TO mamy za sobą...
To są kpiny... A akurat potrzebuję zrobić zakupy... i zniżka byłaby jak znalazł...
a do bezcłówek niestety nie mam dostępu i lipa...
Dokładnie... Nie tak powinno traktować się STAŁE klientki

Ja na bezcłówce jestem średnio raz, dwa razy w roku ale jeśli coś mi jest potrzebne to często ktoś ze znajomych kupi przy okazji wizyty na lotnisku. A i tak staram się tak używać niektórych kosmetyków żeby starczyło do następnej wizyty...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:25   #250
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

No właśnie, promocje niby się zazwyczaj nie sumują, ale tu sytuacja jest trochę inna, bo tak czy inaczej (z promocją -20% czy bez niej) zakupy są za ponad 200 zł. Zobaczymy. W każdym razie, gdybym miała wybierać, to tylko -20% . Dla samej kosmetyczki z tak sobie pasującymi mi (i nie niezbędnymi) próbkami na zakupy w Sephorze przy ich cenach jednak bym się nie zdecydowała Tylko ten nieszczęsny sms

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Ale to rzeczywiście jakiś absurd z tym losowaniem przez komputer i sms-ami tylko do "wybranych" Powinno wystarczyć pokazać kartę.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-09-20 o 19:27
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 23:26   #251
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
ja bym na Twoim miejscu po prostu poszla do Sephory i powiedziala: "Dzien Dobry, teraz jest promocja z karta klubowa -20%, prawda? Wiec chcialabym kupic..." Cos w tym stylu. (ja tak robie)
Przy kasie z pewnoscia nie spytaja sie o smsa, a jesli juz - to wtedy powiedz, ze masz karte od dawna i chcesz byc traktowana na rowni z innymi klientami posiadajacymi karte. Na stronie Sephory nie ma nic o podziale na 'kategorie' kto ma prawo skorzystac ze znizki, a kto nie. Tam po prostu jest napisane, ze kto ma karte bedzie mogl korzystac z promocji itd...
Porozmawiaj sobie z 'milymi paniami', ewentualnie szefostwem. Na pewno zadziala
A produkty na bank kupisz taniej
i chyba tak zrobię jak mówisz - tym bardziej, że udało mi się po rozmowie z jedną z pań kiedyś dostać te produkty co chciałam bez problemu mimo, że smsa nie miałam... Tylko to było szczęście bo kobietka mnie kojarzyła po prostu i stwierdziła, że dla stałych klientek ten rabat powinien być.
Otóż to- to co pogrubiłam - w regulaminie nie ma nic na temat dzielenia ludzi na równych i równiejszych, na temat kryteriów itp... ehhh ten system...
Co do pań, to ja mam jakoś tam że zawsze trafiam na miłe i sympatyczne, więc nie powinno być problemów. mam nadzieję, bo szykuję się na zakupy takie większe...zobaczymy co z tego wyjdzie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 12:32   #252
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Promocja w Sephorze

Więc dzisiaj dziarskim krokiem weszłam do Sephory, wzięłam już wcześniej upatrzony lakier OPI i poszłam do kasy. I bez większych problemów dokonałam zakupu ze zniżką 20%, oszczędzając tym samym 10 zł
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:07   #253
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Więc dzisiaj dziarskim krokiem weszłam do Sephory, wzięłam już wcześniej upatrzony lakier OPI i poszłam do kasy. I bez większych problemów dokonałam zakupu ze zniżką 20%, oszczędzając tym samym 10 zł
mimo, że nie miałaś smsa?
Jest nadzieja dla mnie!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:11   #254
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mimo, że nie miałaś smsa?
Jest nadzieja dla mnie!!!
Nie miałam smsa A Pani była tak miła, że bez większych problemów sprzedała mi ze zniżka... I teraz jestem szczęśliwą posiadaczką pierwszego lakieru OPI w życiu
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:45   #255
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Nie miałam smsa A Pani była tak miła, że bez większych problemów sprzedała mi ze zniżka... I teraz jestem szczęśliwą posiadaczką pierwszego lakieru OPI w życiu
a zrób mi tę przyjemność Off topem i pochwal się jaki kolorek???
uwielbiam OPI, mam trzy, aktualnie wzięło mnie na czerwień

Mam nadzieję, ze mi też zrobią zniżkę... proooooszę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:55   #256
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a zrób mi tę przyjemność Off topem i pochwal się jaki kolorek???
uwielbiam OPI, mam trzy, aktualnie wzięło mnie na czerwień

Mam nadzieję, ze mi też zrobią zniżkę... proooooszę
Robiąc lekki off top, napiszę, że kupiłam OPI Lincoln Park After Dark
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:35   #257
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Robiąc lekki off top, napiszę, że kupiłam OPI Lincoln Park After Dark
ojojojojoj.. To Ci tylko powiem, że tak, można się zakochać w lakierze zwłaszcza takim jak Lincoln
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:01   #258
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczeta, nie traccie nadziei... Ja dostalam wlasnie SMS-a od sephory 1-szy raz !!

I zamierzam sobie sprawic ten nowy flakon z bene-fit- zauroczyl mnie
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:12   #259
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja się chyba zabiję ze szczególnym okrucieństwem!!! Moja mama dostała sms-a zniżkowego, a nawet nie należy do klubu Sephora!!! Jak to jest w ogóle możliwe??? Mam ich w .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 18:30   #260
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja też dostałam tego smsa jakąś godzinę temu. Strasznie się zdziwiłam .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:41   #261
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Udało mi się kupić kosmetyki z rabatem -20% bez sms-a Kosmetyczkę z próbkami Clinique też dostałam, ale musiałam się sama o nią spytać i "przypomnieć" pani w Sephorze, co to za promocja, dopiero wtedy powiedziała, że dobrze, przyniesie kosmetyczkę z zaplecza
Ale widzę, że sms-y jednak nadal rozsyłają, może do wszystkich jeszcze przyjdą.
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:16   #262
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Ja się chyba zabiję ze szczególnym okrucieństwem!!! Moja mama dostała sms-a zniżkowego, a nawet nie należy do klubu Sephora!!! Jak to jest w ogóle możliwe??? Mam ich w .
hehe
ale jak nie należy to wcale już tego nie rozumiem.
Ale na szczęście są głosy, że można bez smsa zrealizować zniżkę. Zamierzam to zrobić w czwartek/piatek
mam nadzieję że mi się uda, trzymajcie kciuki!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:34   #263
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Udało mi się kupić kosmetyki z rabatem -20% bez sms-a Kosmetyczkę z próbkami Clinique też dostałam, ale musiałam się sama o nią spytać i "przypomnieć" pani w Sephorze, co to za promocja, dopiero wtedy powiedziała, że dobrze, przyniesie kosmetyczkę z zaplecza
Ale widzę, że sms-y jednak nadal rozsyłają, może do wszystkich jeszcze przyjdą.
A jak. Gdybyś nie zapytała to gratis w suchym - zaoszczędzony dla koleżanek Jeeesssuuuu jak mnie wkurza, że o wszystko trzeba się samemu upominać, dopraszać...że ciągle trzeba być sprytniejszym niż inni w tym kraju Należy się coś klientowi jak psu micha - nieeee...trzeba poczekać, może się nie upomni. Też ZAWSZE musiałam się dopytywać i dopominać jak były jakieś gratisy do zakupów w sieciówkach w moim mieście. A to wszystko w połączeniu ze skandalicznie wysokimi cenami. Normalnie wszystko mi opada jak o tym pomyślę. Zdzierstwo, chamstwo i rozbój na prostej drodze

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-21 o 20:45
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:49   #264
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A jak. Gdybyś nie zapytała to gratis w suchym - zaoszczędzony dla koleżanek Jeeesssuuuu jak mnie wkurza, że o wszystko trzeba się samemu upominać, dopraszać...że ciągle trzeba być sprytniejszym niż inni w tym kraju Należy się coś klientowi jak psu micha - nieeee...trzeba poczekać, może się nie upomni. Też ZAWSZE musiałam się dopytywać i dopominać jak były jakieś gratisy do zakupów w sieciówkach w moim mieście. A to wszystko w połączeniu ze skandalicznie wysokimi cenami. Normalnie wszystko mi opada jak o tym pomyślę. Zdzierstwo, chamstwo i rozbój na prostej drodze
sine - zgadzam się z Tobą niestety (niestety - bo wolałabym, żebyś nie miała racji).
Dlatego lubię robić zakupy w Instyle - to chyba jedyna perfumeria, gdzie o nic nie trzeba się prosić a przy zakupach Pani sama pyta się jaką próbką byłabym zainteresowana... i zwykle dorzuca jeszcze coś od siebie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:57   #265
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
sine - zgadzam się z Tobą niestety (niestety - bo wolałabym, żebyś nie miała racji).
Dlatego lubię robić zakupy w Instyle - to chyba jedyna perfumeria, gdzie o nic nie trzeba się prosić a przy zakupach Pani sama pyta się jaką próbką byłabym zainteresowana... i zwykle dorzuca jeszcze coś od siebie
Instyle - u mnie w mieście nie ma takiego cuda Mam do wyboru Marionnaud i 2 x Douglas. Nie cierpię tam chodzić
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:02   #266
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Instyle - u mnie w mieście nie ma takiego cuda Mam do wyboru Marionnaud i 2 x Douglas. Nie cierpię tam chodzić
to cudo to sklep firmowy Clinique i Estee Lauder.
Uwielbiam tamtajszą profesjonalną obsługę, panie w kitlach, program lojalnościowy i traktowanie klienta!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:07   #267
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Promocja w Sephorze

ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dziś po raz pierwszy dostałam smsa z info o dniach Vip - nie muszę zaznaczać, że kartę mam już prawie rok a zakupy w Sephorze robię regularnie...

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

a w ogóle Kasia, gdzie znajdę Instyle? też jestem z Poznania a w ogóle nie znam tej perfumerii...
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:10   #268
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dziś po raz pierwszy dostałam smsa z info o dniach Vip - nie muszę zaznaczać, że kartę mam już prawie rok a zakupy w Sephorze robię regularnie...

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

a w ogóle Kasia, gdzie znajdę Instyle? też jestem z Poznania a w ogóle nie znam tej perfumerii...
Instyle jest w Starym Browarze, w starej części na parterze, przy schodach ruchomych naprzeciwko Cubusa, obok Gatty. ufff
Polecam bo to naprawdę miłe miejsce
zazdroszczę smska...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:31   #269
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja też nigdy o Instyle nie słyszałam... Poszukałam teraz na stronach internetowych Clinique i Estee Lauder i znalazłam jedynie adres ich punktu sprzedaży w Warszawie (w Galerii Mokotów). To o to chodzi? Bo nazwa Instyle się tam nie pojawia... Może następnym razem to tam bym się wybrała
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:42   #270
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja bylam w Warszawie i musze przyznac, ze w salonie firmowym clinique jest mniej mila obsluga niz w poznaniu. A czy ktos moglby wpisac dokladna tresc smsa? i nr z ktorego zostal wyslany? Chce sobie kupic tusz i szminke z nowej kolekcji YSL
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.