Guerlain - kolorówka część IV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 17:53   #4591
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

poszlam do sephory, bo sis chciala wode dla taty na gwiazdke i mysle, ze moze obejrze te limitowane kulki jeszcze raz. podchodze do szafy guerl - ale kulek nie ma tam wystawionych, to uznalam, ze juz sie skonczyly, ale na wszelki wypadek chcialam sie upewnic... podchodzi do mnie sephorowa konsultantka [ja nadal stalam pod szafa guerlainowa] i pyta w czym moze pomoc.
- czy maja jeszcze panstwo limitowane swiateczne meteoryty?
- ale co???
- meteoryty firmy guerlain
- jakiej?
[pokazalam na stand] - tej
- hm... to nie wiem, sprawdze
otwiera szafe i zaczyna brac po kolei kazde pudelko do reki.. wiec jej mowie, ze meteoryty to w takim duzym pudelku prawie jak szescian sa, patrze, a ona oglada blyszczykowe pudelka i czyta czy to nie to
ostatecznie nie znalazlysmy ich juz
moze i lepiej
w sumie to nie wiem czy śmiać się czy płakać
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:02   #4592
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
w sumie to nie wiem czy śmiać się czy płakać
Miałam podobną sytuacją jak pojawiła się limitowana kolekcja, Pani konsultantka tez szukała, no ale obsługiwała mnie Pani konsultantka od Clinique, więc wybaczyła to że nie była zorientowana ale co to są Meteoryty to wiedziała :p
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:25   #4593
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczyny obskoczyłam dziś kilka sephor zanim znalazłam NUIT. W warszawie nie ma i nie będzie już ich w Złotych Tarasach, w domach centrum, Reducie.... ale za to są w Arkadii, przyszła nowa dostawa limitowanek i je wykladali. Pani mi powiedziała ze to zależy od sklepu czy domawiają limitowanki a u nich jest taka polityka że domawiają. Nie chce mi se w to za bardzo wierzyć, no ale... Nuity są już moje. Mam w puszcze 71 kulek w tym 8 srebrnych. Jak się zaraz zbiorę to wam podsumuję je tutaj wraz ze zdjęciami
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-12-12 o 20:26
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:44   #4594
coctail
Rozeznanie
 
Avatar coctail
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Mam zimowe kulki od początku listopada (zakupiłam na bezcłówce) - używam kulek jako rozświetlacza i sprawdzają się rewelacyjnie

widzę, że kulki cieszą się powodzeniem, jak tramwaj w Boze Narodzenie
ja mam 3 różne zestawy i wszytskie kuleczki kocham ponad życie, ostatnio koleżanka z azji mi sprowadziła pastel white i teraz sa moimi ulubionymi
zdecydowanie bardziej wolę kulki od prasowanek, wsyztskich się pozbyłam...
__________________
http://www.bitedelite.pl Zapraszam na KONKURS
coctail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:17   #4595
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczyny chciałam wrzucić recenzję porównawczą limitowanki na bloga (w tym Nuit) ale ciągle mi się zawiesza więc wam wrzucę zdjęcia Nie poprawiałam już literówek bo się wnerwiłam na bloga. enjoy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1g.jpg (76,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2g.jpg (33,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g3.jpg (52,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4g.jpg (53,1 KB, 93 załadowań)
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-12-12 o 22:28
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 07:49   #4596
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Piękna kulkowa kolekcja, ja chcę PSCÓŁKI !!!!!!!!!!!!! Wczoraj na pocieszenie poszłam do S. po 03 i co się okazało w S. kuleczki kosztują 215 zł a w D. 205 zł więc skorzystałam z kuponu rabatowego i już są moje !!!!! Po pierwszych ogęldzinach stwierdzan że NUIT mają w sobie więcej uroku ale te tez juz kocham...
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:07   #4597
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

To ja jestem chyba jedyna, której nowe meteorki się nie podobają
No normalnie mnie różowią i koniec.
A ja tak walczę o beżową, a nie prosiakową cerę, ehh
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 12:33   #4598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
To ja jestem chyba jedyna, której nowe meteorki się nie podobają
No normalnie mnie różowią i koniec.
A ja tak walczę o beżową, a nie prosiakową cerę, ehh
Serio Nuitsy Cię różówią? Przecież one nawet na ręce grubą wartwą nie dają koloru różówego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 13:06   #4599
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Z tym kulkowym rozowieniem to ja moge sie zgodzic. Nie kazda cera dobrze przyjmuje kulki, gdzie jest rozowy pigment choc w malej ilosci.
Na mnie mozna sypac sporo rozowego i fioletowego pylku z pszczol i nic. Mythicowe rozowe kulki tez mi nic nie robia, bo ja mam zolty odcien skory: ani bez, ani roz. Troche rozowego najwyzej mnie zneutralizuje, a bezowy lekko pobezuje i tyle.

Ktos uzywa pszczol jako rozu... ja je wale po calosci i nic mi zlego nie jest .

Cery bardziej rozowawe i lepiej sie dogaduja z jasnymi bezami, mysle.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 13:40   #4600
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Serio Nuitsy Cię różówią? Przecież one nawet na ręce grubą wartwą nie dają koloru różówego
Serio, serio.
Może nie w takim stopniu jakbym dała jakiś różowy róż na całą twarz, ale na tyle, żeby moja cera miała "zdrowy" różowy look. U mnie jednak zdrowo to nie wygląda.
Tu http://malowajka.blogspot.com/2011/1...e-nuit-le.html dziewczyna ładnie uwieczniła pyłek i dla mnie to jest blady róż.

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2011-12-13 o 13:41
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 13:42   #4601
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Hej Dziewczyny mam do Was pytanie odnosnie meteorytów Guerlain. Chciala bym kupic sobie Perles de Nuit jeszcze nigdy nie mialam w posiadaniu meteorytów dlatego chcialam sie was zapytac o termin waznosci ...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 15:51   #4602
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczyny czy jest sens kupować najnowsze meteoryty limitowane, skoro ma się z 8 pudeł innych meteorytów ?
Dzisiaj pani w S bardzo je zachwalała, mówiła że mieli chyba z 20 pudeł i wszystkie się sprzedały...ja się nimi pomiziałam i bliiink widzę . Czy one nadają się na całą twarz i nie zrobią ze mnie bombki? Czytałam że matują, ale to po tuningu, po wyjęciu srebrnych kulek, czy w ogóle? Warto czy nie? Bo muszę podjąć szybką decyzję, mam je odłożone jeszcze przez godz
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:56   #4603
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mam do Was pytanie odnosnie meteorytów Guerlain. Chciala bym kupic sobie Perles de Nuit jeszcze nigdy nie mialam w posiadaniu meteorytów dlatego chcialam sie was zapytac o termin waznosci ...
Od daty produkcji jakies 3 lata, ale w praktyce.... dopoki czujesz ten sam zapach w pudelku i dopoki nic Ci sie tam nie zaleglo. Wazne, by pedzelek co jakis czas umyc i wysuszyc, a samych kulek nie macac palcami. Ja mam swoje Mythic, stara wersja, od poczatku 2007 - byly nowiutkie - i wcale sie nie zmienily.
Pudry w kulkach sa trwalsze, niz sypkie, bo tak latwo nie naciagaja wilgocia.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest sens kupować najnowsze meteoryty limitowane, skoro ma się z 8 pudeł innych meteorytów ?
Dzisiaj pani w S bardzo je zachwalała, mówiła że mieli chyba z 20 pudeł i wszystkie się sprzedały...ja się nimi pomiziałam i bliiink widzę . Czy one nadają się na całą twarz i nie zrobią ze mnie bombki? Czytałam że matują, ale to po tuningu, po wyjęciu srebrnych kulek, czy w ogóle? Warto czy nie? Bo muszę podjąć szybką decyzję, mam je odłożone jeszcze przez godz
Esterr... zadajesz takie pytanie, jak alkoholik pytajacy'czy warto kupic jeszcze jedna butelke'? . Jak masz 8 pudel... to juz jestes na granicy wariactwa albo kolekcjonerstwa. Ja bym raczej kupila nowe, ale tylko po to, by sie podzielic zawartosciaalbo, gdy pozostale pudla juz sie wyczerpuja, ewentualnie - chce skomponowac nowy kolor.
Ja mam 2 pelne pudelka i 2 polowki i juz sie zastanawiam, co bedzie za rok... Za rok tez cos dojdzie i bede miala taka sama zagwozdke.

Jesli masz nie spac po nocach.... kup te kulki. Najwyzej pozniej je wymienisz. Ja tyle razy czegos sobie odmowilam, a potem zalowalam.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:01   #4604
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Esterr... zadajesz takie pytanie, jak alkoholik pytajacy'czy warto kupic jeszcze jedna butelke'? . Jak masz 8 pudel... to juz jestes na granicy wariactwa albo kolekcjonerstwa. Ja bym raczej kupila nowe, ale tylko po to, by sie podzielic zawartosciaalbo, gdy pozostale pudla juz sie wyczerpuja, ewentualnie - chce skomponowac nowy kolor.
Ja mam 2 pelne pudelka i 2 polowki i juz sie zastanawiam, co bedzie za rok... Za rok tez cos dojdzie i bede miala taka sama zagwozdke.

Jesli masz nie spac po nocach.... kup te kulki. Najwyzej pozniej je wymienisz. Ja tyle razy czegos sobie odmowilam, a potem zalowalam.
Porównanie świetne
A tak na serio...czy one matują i rzeczywiście są na tyle wyjątkowe że warto je mieć czy niekoniecznie? Chciałabym ich używać na całą twarz...nadają się do tego czy są za bardzo blink?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:04   #4605
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Od daty produkcji jakies 3 lata, ale w praktyce.... dopoki czujesz ten sam zapach w pudelku i dopoki nic Ci sie tam nie zaleglo. Wazne, by pedzelek co jakis czas umyc i wysuszyc, a samych kulek nie macac palcami. Ja mam swoje Mythic, stara wersja, od poczatku 2007 - byly nowiutkie - i wcale sie nie zmienily.
Pudry w kulkach sa trwalsze, niz sypkie, bo tak latwo nie naciagaja wilgocia.

Dziekuje za odpowiedz

Czy masz moze jakiegos swacha swoich kuleczek ? Jestem Ciekawa jaki efekt wlasnie daje ten odcien .
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:24   #4606
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Porównanie świetne
A tak na serio...czy one matują i rzeczywiście są na tyle wyjątkowe że warto je mieć czy niekoniecznie? Chciałabym ich używać na całą twarz...nadają się do tego czy są za bardzo blink?

Nooo.... bo my jak alkoholiczki i narkomanki na ciaglym glodzie
Ja mam sucha cere i nie nosze mocnego makijazu oczu. Kocham za to mocna szminke i blink blink. Nie wiem, wiec czy jestem odpowidnia osoba, by oceniac te kulki .
W zaleznosci od aplikacji osiagniesz lekka poswiate lub mocniejszy efekt. Brokatu jakiegos wielkiego nie widze. Drobinki ze srebrnych kuleczek opadaja szybko. Biale kuleczki daja perlowo-matujace wykonczenie, miedziane blink blink, ale bez przesady, rozowe matuja i jednoczesnie lekko ozlocaja. Po nalozeniu na sucha skore na przedramieniu - z odleglosci 40 cm widze tylko lekka poswiate i minimalna ilosc iskierek. W swietle dziennym w deszczowa pogode blysk jest mniej zauwazalny, w mocnym sloncu wiadomo, ze sie swieci.
Ja te kulki plasuje gdzies pomiedzy rozswietleniem a matowaniem. Sa drobinki, ale do bombki jeszcze wiele. Wyprobuj na reku - pomacaj mocno pedzlem i sobie poloz. Podejdz do swiatla i poogladaj z bliska. W pochmurny dzien sie blyszczy mniej niz przy sztucznym swietle.

Ja daje je na cala twarz, ale mam sucha cere, wiec potrzebuje poswiaty, by dodac sobie zycia na twarzy .

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz

Czy masz moze jakiegos swacha swoich kuleczek ? Jestem Ciekawa jaki efekt wlasnie daje ten odcien .
Wlasnych fotek nie mam, ale spojrz sobie w wyszukiwarke.
Przykladowe swatche:

Tu dziewczyna nalozyla dosc oszczednie.
http://delicatehummingbird.blogspot....es-perles.html

Tu dziewczyna bardzo mocno nawalila i kulek i samego podkladu. Na przedramieniu za to ma taki efekt zblizony do naturalnego. Dziewczyna ma bardzo ciemny podklad, ktory dodatkowo sprawia, ze kulki bardziej w niego wsiakaja. mam wrazenie, ze miedzy podkladem a kulkami nie polozyla ani odrobiny sypkiego pudru, ktory by 'osuszyl' podklad.
http://www.temptalia.com/guerlain-pe...hotos-swatches

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-12-13 o 16:15
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:26   #4607
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nooo.... bo my jak alkoholiczki i narkomanki na ciaglym glodzie
Ja mam sucha cere i nie nosze mocnego makijazu oczu. Kocham za to mocna szminke i blink blink. Nie wiem, wiec czy jestem odpowidnia osoba, by oceniac te kulki .
W zaleznosci od aplikacji osiagniesz lekka poswiate lub mocniejszy efekt. Brokatu jakiegos wielkiego nie widze. Drobinki ze srebrnych kuleczek opadaja szybko. Biale kuleczki daja perlowo-matujace wykonczenie, miedziane blink blink, ale bez przesady, rozowe matuja i jednoczesnie lekko ozlocaja. Po nalozeniu na sucha skore na przedramieniu - z odleglosci 40 cm widze tylko lekka poswiate i minimalna ilosc iskierek. W swietle dziennym w deszczowa pogode blysk jest mniej zauwazalny, w mocnym sloncu wiadomo, ze sie swieci.
Ja te kulki plasuje gdzies pomiedzy rozswietleniem a matowaniem. Sa drobinki, ale do bombki jeszcze wiele. Wyprobuj na reku - pomacaj mocno pedzlem i sobie poloz. Podejdz do swiatla i poogladaj z bliska. W pochmurny dzien sie blyszczy mniej niz przy sztucznym swietle.

Ja daje je na cala twarz, ale mam sucha cere, wiec potrzebuje poswiaty, by dodac sobie zycia na twarzy .
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Dalej nie wiem co mam robić 1. mam cerę mieszaną 2. zbyt wiele kulek 3. nakładałam na rękę pędzlem ale blink wg mnie był za duży (na początku blink, potem już tylko iskierki), no więc przekonana nie jestem...a z drugiej strony wszyscy, no prawie, się nimi zachwycają
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:47   #4608
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Dalej nie wiem co mam robić 1. mam cerę mieszaną 2. zbyt wiele kulek 3. nakładałam na rękę pędzlem ale blink wg mnie był za duży (na początku blink, potem już tylko iskierki), no więc przekonana nie jestem...a z drugiej strony wszyscy, no prawie, się nimi zachwycają
A prosze uprzejmie
Jak cere masz mieszana to raczej nie zaszalejesz tymi kulkami po calosci. W tlustszych partiach wiecej osiadzie blysku. Jak masz tyle kulek, mysle, ze to pudelko podchodzi raczej pod sztuke dla sztuki, niz pod sztuke uzytkowa. Za rok beda kolejne kulki.

Ja kupilam je mojej tlustolicej siostrze. Ale ona mieszka na poludniu, wiec tam wiecej blysku i wiecej mejkapu nie szkodzi. A same kulki pieknie wygladaja i daja sporo radochy, jak je sie aplikuje. No i sister nie miala wczesniej takich cudeniek. No... przejela od corki 10latki kilka kulek Mythic, ktore ta dostala ode mnie. No i sister zapalala miloscia do kulek jako takich.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:48   #4609
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak cere masz mieszana to raczej nie zaszalejesz tymi kulkami po calosci. W tlustszych partiach wiecej osiadzie blysku. Jak masz tyle kulek, mysle, ze to pudelko podchodzi raczej pod sztuke dla sztuki, niz pod sztuke uzytkowa. Za rok beda kolejne kulki.

Ja kupilam je mojej tlustolicej siostrze. Ale ona mieszka na poludniu, wiec tam wiecej blysku i wiecej mejkapu nie szkodzi. A same kulki pieknie wygladaja i daja sporo radochy, jak je sie aplikuje. No i sister nie miala wczesniej takich cudeniek. No... przejela od corki 10latki kilka kulek Mythic, ktore ta dostala ode mnie. No i sister zapalala miloscia do kulek jako takich.
A nieprawda, mam mieszaną i kulki daje na cała buzie i mnie jeszcze matują na cały dzień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 17:05   #4610
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nieprawda, mam mieszaną i kulki daje na cała buzie i mnie jeszcze matują na cały dzień

No tak, one matuja ladnie, ale mimo wszystko daja delikatny blink. Przy mojej suchej cerze musze sie postarac, by tego blinku wiecej wydobyc. Kwestia jeszcze taka, czego kto sie spodziewa po tych kulkach. Ja lubie blink i kocham te kulki (choc moglyby sie mocniej mienic), a Esterr chyba mniej. No i , co dla jednego jest blinkiem, dla drugiego jest zaledwie delikatna poswiata.
Te kulki sa tak pomiedzy, wg mnie. Wszystkie kulki fizycznie matuja, ale nie wszystkie daja lekkie polmatowe wykonczenie (w sensie drobinek i shimmer-u).

To tak, jak z moja ostatnia wymianka lakierowa: ja w swoim opi (chocolate moose) widzialam goraca czekolade na mleku, a druga strona sraczke . A kolor bardzo popularny i scigany przez blogerki.

A moja nowo zdobyta Terra Inca dalej mnie zachwyca. Macam ja dla samego macania. Daje mocny szimmer, ale tez daje sie stopniowac i wtedy tylko delikatnie rozswietla na delikatna opalenizne. Kocham ten puder ))))
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:07   #4611
coctail
Rozeznanie
 
Avatar coctail
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam wrzucić recenzję porównawczą limitowanki na bloga (w tym Nuit) ale ciągle mi się zawiesza więc wam wrzucę zdjęcia Nie poprawiałam już literówek bo się wnerwiłam na bloga. enjoy!
__________________
http://www.bitedelite.pl Zapraszam na KONKURS
coctail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:08   #4612
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A prosze uprzejmie
Jak cere masz mieszana to raczej nie zaszalejesz tymi kulkami po calosci. W tlustszych partiach wiecej osiadzie blysku. Jak masz tyle kulek, mysle, ze to pudelko podchodzi raczej pod sztuke dla sztuki, niz pod sztuke uzytkowa. Za rok beda kolejne kulki.

Ja kupilam je mojej tlustolicej siostrze. Ale ona mieszka na poludniu, wiec tam wiecej blysku i wiecej mejkapu nie szkodzi. A same kulki pieknie wygladaja i daja sporo radochy, jak je sie aplikuje. No i sister nie miala wczesniej takich cudeniek. No... przejela od corki 10latki kilka kulek Mythic, ktore ta dostala ode mnie. No i sister zapalala miloscia do kulek jako takich.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nieprawda, mam mieszaną i kulki daje na cała buzie i mnie jeszcze matują na cały dzień
Co osoba to opinia i bądź tu człowieku mądry i podejmij decyzję .
W każdym razie odłożone mam i czekają na mnie, jak mi nie podejdą to łatwo sprzedam gdyż są już prawie nieosiągalne . Z resztą większości mam zamiar się pozbyć bo nie używam wszystkich a zbieractwo dla posiadania już nie daje mi radochy .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:17   #4613
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez

Wlasnych fotek nie mam, ale spojrz sobie w wyszukiwarke.
Przykladowe swatche:

Tu dziewczyna nalozyla dosc oszczednie.
[URL
http://delicatehummingbird.blogs pot.com/2011/11/guerlain-holiday-2011-meteorites-perles.html[/URL]

Tu dziewczyna bardzo mocno nawalila i kulek i samego podkladu. Na przedramieniu za to ma taki efekt zblizony do naturalnego. Dziewczyna ma bardzo ciemny podklad, ktory dodatkowo sprawia, ze kulki bardziej w niego wsiakaja. mam wrazenie, ze miedzy podkladem a kulkami nie polozyla ani odrobiny sypkiego pudru, ktory by 'osuszyl' podklad.
http://www.temptalia.com/guerlain-pe...hotos-swatches

To juz widzialam . Chodzi mi o twoj odcien Mythic

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-12-13 o 17:19
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:35   #4614
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
To juz widzialam . Chodzi mi o twoj odcien Mythic
Niestety nie mam wlasnych zdjec, ba nawet w sieci niewiele swatchy. Niestety, Mythic zostaly wycofane, nim nastapil wybuch blogerskiej pasji . Pozostal jedynie w postaci prasowanej, ale jest zabojczo drogi.

A....... Ma zdecydowanie bardziej satynowo-matowe wykonczenie. Bardzo ladnie ujednolica koloryt, lekko rozowi cere ale tak swiezo, dobrze matuje, nie zawiera zadnych innych drobin, niz te podstawowe lekko rozswietlajace. Zdecydowanie nie daje blinku. Klasyczny zdecydowany must-have, ktory ozywia szara cere i dodaje efektu wypoczecia .

Jest nowa wersja kulek ze stalej kolekcji. Probowalas ich moze? Ja jeszcze nie, z reszta siedze glownie w limitkach .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:45   #4615
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Rowniez mam nowe kulki, zakupione na strefie, powiem Wam ze tam kosztuja 159zł a w Sephorze 259zł
Jest roznica i to spora.
Od razu zaopatrzylam sie w Parure Aqua nr 02 bo u nas pewnie ze 200zł kosztuje...
I tak patrzylam na kulki i srebrnych mam duzo, ktoras z Was pisala ze ma jedną
Ja mam ogólnie chyba po równo, efekt w opakowaniu jest taki że nie ma deficytu żadnej z barw.
I jeszcze jedno-limitowanki z tamtego roku ta zimowa byla bardziej chyba rozowo ceglana przynajmniej na mnie. Nie przypomina mi tegorocznej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:04   #4616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Rowniez mam nowe kulki, zakupione na strefie, powiem Wam ze tam kosztuja 159zł a w Sephorze 259zł
Jest roznica i to spora.
I tak patrzylam na kulki i srebrnych mam duzo, ktoras z Was pisala ze ma jedną
Ja mam ogólnie chyba po równo, efekt w opakowaniu jest taki że nie ma deficytu żadnej z barw.
Meteoryty w sephorach sa po 205 zł a nie 259.
Prawidłowa ilośc srebrnych kulek w światecznej wersji to ok. 8-9. Na pewno nie połowa opakowania, ani jedna kulka. Jeśli tak jest, to znaczy, że ktoś grzebał w pudełku.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-12-13 o 18:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:12   #4617
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Meteoryty w sephorach sa po 205 zł a nie 259.
Prawidłowa ilośc srebrnych kulek w światecznej wersji to ok. 8-9. Na pewno nie połowa opakowania, ani jedna kulka. Jeśli tak jest, to znaczy, że ktoś grzebał w pudełku.
Ja nie liczylam ale mam kilka na pewno. A to zwracam honor myslalam ze 259zł.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:17   #4618
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Rowniez mam nowe kulki, zakupione na strefie, powiem Wam ze tam kosztuja 159zł a w Sephorze 259zł
Jest roznica i to spora.
Od razu zaopatrzylam sie w Parure Aqua nr 02 bo u nas pewnie ze 200zł kosztuje...
I tak patrzylam na kulki i srebrnych mam duzo, ktoras z Was pisala ze ma jedną
Ja mam ogólnie chyba po równo, efekt w opakowaniu jest taki że nie ma deficytu żadnej z barw.
I jeszcze jedno-limitowanki z tamtego roku ta zimowa byla bardziej chyba rozowo ceglana przynajmniej na mnie. Nie przypomina mi tegorocznej.
A co to za 'strefa' ?
Co do Pszczol, to sa zupelnie inne. Wg mnie sa bardziej satynowe niz blyszczace, a i wieksze nasycenie koloru rozowego i fioletowego, choc troche takiej blyszczacej miedzi sie tam tez placze. Czesc dziewczyn uzywa pszczol w miejsce rozu. Ja.... daje na cala twarz .

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Meteoryty w sephorach sa po 205 zł a nie 259.
Prawidłowa ilośc srebrnych kulek w światecznej wersji to ok. 8-9. Na pewno nie połowa opakowania, ani jedna kulka. Jeśli tak jest, to znaczy, że ktoś grzebał w pudełku.
To by bylo straszne, gdyby ktos grzebal...
Te srebrne kulki wygladaja slicznie w pudelku, ale sporo dziewczyn je sobie wyjmuje. Stad Twoje podejrzenia moga byc jak najbardziej prawdobodobne, mysle.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:49   #4619
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A co to za 'strefa' ?
Co do Pszczol, to sa zupelnie inne. Wg mnie sa bardziej satynowe niz blyszczace, a i wieksze nasycenie koloru rozowego i fioletowego, choc troche takiej blyszczacej miedzi sie tam tez placze. Czesc dziewczyn uzywa pszczol w miejsce rozu. Ja.... daje na cala twarz .

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



To by bylo straszne, gdyby ktos grzebal...
Te srebrne kulki wygladaja slicznie w pudelku, ale sporo dziewczyn je sobie wyjmuje. Stad Twoje podejrzenia moga byc jak najbardziej prawdobodobne, mysle.
Pewnie ma namyśli strefę bezcłową, ja tak latem kupiłam zestaw Terracotta, mozaikę z rozświetlaczem za niecałe 200zł.
Ja pszczoły używam właśnie zamiast różu, ale nuity na całą twarz daję, bo efekt rewelacyjny, ja sobie w opakowaniu tylko jedną srebrną zostawiłam.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:56   #4620
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Pewnie ma namyśli strefę bezcłową, ja tak latem kupiłam zestaw Terracotta, mozaikę z rozświetlaczem za niecałe 200zł.
Ja pszczoły używam właśnie zamiast różu, ale nuity na całą twarz daję, bo efekt rewelacyjny, ja sobie w opakowaniu tylko jedną srebrną zostawiłam.
Robię dokładnie tak, jak Ty. Nuity na całość, a pszczółki na poliki.

A teraz mam, kurka, chcicę na Terra Inca. Przez Was, drogie Panie!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.