Najlepsze balsamy do ciała - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-06, 16:40   #421
anirossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

cześć mam skórę bardzo suchą, więc zawsze szukam balsamów jak najbardziej nawilżających i do moich top 3 należą:
- Vaseline Intensive Care Balsam do ciała Advanced Repair (biały, bezzapachowy; sprawdzałam też żółty i zielony i ładniej pachną ale niestety gorzej natłuszczają skórę)
- masła do ciała Organique (zwłaszcza zapach winogronowy! bardzo tłuste i długo się wchłaniają, więc trzeba uważać na wszystko czego się dotyka i ubrania, ale super nawilżają skórę)
- oczywiście Neutrogena czerwona regenerująca dla skóry wrażliwej i niebieska głęboko nawilżająca
anirossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 13:05   #422
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja jeśli chodzi o balsamy wybieram te z Bielendy lub Lirene - cerę mam wrażliwą, ale akurat moje ciało dobrze reaguje na produkty drogeryjne.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 15:48   #423
junona9k
Przyczajenie
 
Avatar junona9k
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja lobię najbardziej balsamy i nie tylko z Nivea, fajne produkty ma też Ziaja
__________________
Na żylaki Varicoz
junona9k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 13:40   #424
Agnieszka_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Jeśli chodzi o balsam do ciała to moim all time favourite zdecydowanie jest Evree Instant Help - taki biało czerwony. Pachnie nieziemsko, nawilża doskonale, no ideał ! (polecam też krem do rąk z tej serii <3)
Balsamy z Vaseline też sobie chwalę, ale jednak nie przebiją Evree.

Kiedy mam więcej czasu i większe wymagania uwielbiam nasmarowaź się jakimś dobrym masłem do ciała. Moja trójka faworytów: masła z Body Shopu - szczególnie te owocowe, Organique - zgadzam się z poprzedniczką, winogronowy pachnie cudnie! i oczywiście klasyczne masło z Soap&Glory. Strasznie cierpię, że nie ma ich w Polsce w sprzedaży, ale ze 2 razy trafiłam już na niego w dobrej cenie w TK Maxxie !
Agnieszka_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 19:02   #425
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja mam problem, bo nie lubię czekać aż to wszystko się wchłonie, także rzadko używam balsamów i rzadko kupuję. Jakiś czas temu dostałam całą terapię żurawinową z Organique i bardzo skuteczne okazało się masło do ciała, nawet szybko się wchłania i dobrze nawilża. Jeżeli chodzi natomiast o ich żurawinowe serum do ciała to mnie zawiodło, bo dziwnie się klei i pozostawią klejąca warstwę na ciele, także nie dla mnie.
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 12:34   #426
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

chyba z serii tropikalnej olejek kokosowy pięknie pachnie i dobrze odzywia
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:05   #427
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja preferuję balsamy z masłem Shea, u mnie
nr.1 to Organique - masło o zapachu magnolii, stosuję wieczorem bo świetnie nawilża, jest bardzo wydajne, stosuję zarówno na ciało jak i np. na stopy - i zakładam na noc skarpetki, na dłonie tak samo tylko w parze z rękawiczkami a i czasami na usta jest to dla mnie wielofunkcyjny kosmetyk, stosuję od lat <3
nr.2 Wygładzający Balsam Nivea z masłem Shea - lekka konsystencja, można stosować w ciągu dnia, np. rano po prysznicu, bo szybko się wchłania, bardzo wydajne.
Po regularnym stosowaniu tych obu kosmetyków na prawdę skóra jest piękniejsza
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 08:00   #428
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja zdecydowanie bardziej wolę mleczka do ciała niż balsamy, w moim odczuciu słabiej nawilżają, ale są lżejsze i nie trzeba tyle czekać na ich wchłonięcie
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 19:04   #429
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

U mnie rodzaj używanego produktu do ciała zależy od pory roku, teraz na lato używam olejku tropikalnego od Bielendy w sprayu, bo szybko się wchłania, a zimą i jesienią balsamu o bogatszej konsystencji - np. czerwonego Garniera.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 11:05   #430
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Po przetestowaniu wielu produktów moi faworyci to: czerwony Garnier z olejkiem klonowym, Vaseline Intensive care (biały bezzapachowy oraz żółty Essential healing), Palmers Cocoa butter - wszystkie rodzaje oraz balsamy Neutrogeny. Czasem stosuję też kuracje masło shea wymieszane z oliwą z oliwek, ewentualnie olej kokosowy, ale wchłania się to wieki i tłuści całą pościel, trzeba nakładać długą piżamę
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 15:48   #431
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Mój nowy nabytek, z którego jestem bardzo zadowolona to mleczko nawilżające Le Petit Marseillais w fioletowej buteleczce z pompką.Bardzo przyjemnie pachnie. Zainteresowało mnie fajne połączenie składników - masło shea, mleczko figowe i olejek z rumianku. Dla mnie ogromnym plusem jest, że bardzo szybko się wchłania.
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 12:46   #432
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Mi najbardziej odpowiada konsystencja masel do ciala. Obecnoe jest to produkt bielendy, vegan frecdly pomaranczowy z witamina C, ktry oprocz zapobiegania przesuszaniu sie skory dobrze ja napina, ujedrnia. A zapach jest po prostu tak przyjemny, ze az chce sie nim smarowac
zgadzam się, bardzo fajny produkt, świetny skład i cena przystępna
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 16:50   #433
fluoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja lubię testować nowości, więc co chwilę mam innych ulubieńców Teraz u mnie na tapecie jest mleczko z olejkiem różanym Eveline, z serii Botanic Expert. Póki co jestem zadowolona, bo ma przyjemny zapach i nie zostawia tłustej warstwy, fajnie nawilża
fluoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 13:23   #434
MartiTurowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez anirossa Pokaż wiadomość
cześć mam skórę bardzo suchą, więc zawsze szukam balsamów jak najbardziej nawilżających i do moich top 3 należą:
- Vaseline Intensive Care Balsam do ciała Advanced Repair (biały, bezzapachowy; sprawdzałam też żółty i zielony i ładniej pachną ale niestety gorzej natłuszczają skórę)
- masła do ciała Organique (zwłaszcza zapach winogronowy! bardzo tłuste i długo się wchłaniają, więc trzeba uważać na wszystko czego się dotyka i ubrania, ale super nawilżają skórę)
- oczywiście Neutrogena czerwona regenerująca dla skóry wrażliwej i niebieska głęboko nawilżająca
Tez mam baaaaardzo suchą skórę i teraz szukam dobrego balsamu/masła do suchej skóry, kupię ten z Organique... Dziękuję za rady!!!
MartiTurowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 14:45   #435
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Przez kilka lat stosowałam balsamy Pat&Rub, bo mają dobre składy. Odstrasza mnie jednak ich cena, zaś wydajność kosmetyków nie powala. Zmieniłam na Derma Plus z jagodami goji - również naturalny skład i niższa cena.
Co do konsystencji.....mam grubą i tłustą skórę, dlatego nie lubię olejków i maseł do ciała, bo mam wrażenie, że zapychają skórę. Czuje się po prostu źle. Wolę konsystencję balsamu
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 02:13   #436
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

u mnie pierwsze miejsce ten z Mixy, a drugie czerwony z Neutrogeny
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 08:08   #437
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Używam teraz balsamu perfumowanego z Yves Rocher, o dziwo nie uczula, zapach jest dość intensywny, balsam szybko się wchłania i długo pachnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 07:32   #438
ewela247
Przyczajenie
 
Avatar ewela247
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Jak potrzebujecie dobrego nawilżenia, to warto stawiać na mleczka do ciała z olejkami, ja używam Botanic expert 5 olejków, bardzo fajny produkt. On nie tylko nawilża, ale też regeneruje szorstką skórę, ja jestem mega zadowolona z tego zakupu, do tego pięknie pachnie.
ewela247 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 23:25   #439
Natala80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Balsamy z Yope! <3
Natala80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 08:50   #440
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

A czy uzywalyscie teg kremu do ciala? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...body-balm.html
byl on w jednym z kosmetycznych boksow, ja odlozylam zeby zapakowac szwagierce w prezent na swieta, ale na fb strasznie go zachwalaja
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 13:35   #441
weronikafajkowska
Raczkowanie
 
Avatar weronikafajkowska
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja używałam tego kremu. W prezencie raczej bym go nikomu nie dawała, chyba że byłabym w 100% pewna, że skóra tej osoby jest naprawdę bardzo sucha. Dla mnie ten krem jest za tłusty by go używać tak na co dzień. Mam go jeszcze gdzieś w łazience, używam go tylko po powrocie z jakiś egzotycznych wakacji, po których z mojej skóry się dosłownie sypie. Normalnie używam tego mleczka xxxxxx. Nie lubię jego zapachu, bo w ogóle nie przepadam za miodem w kosmetykach ale jest lekki i robi swoje więc spoko

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-11-27 o 08:23 Powód: reklama
weronikafajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 20:14   #442
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja potrzebuję czegoś, co mocno nawilża, ale szybko się wchłania. Do tej pory najlepsza jest dla mnie Neutrogena. Polecacie może jednak coś innego, podobnego?
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 07:34   #443
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
A czy uzywalyscie teg kremu do ciala? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...body-balm.html
byl on w jednym z kosmetycznych boksow, ja odlozylam zeby zapakowac szwagierce w prezent na swieta, ale na fb strasznie go zachwalaja
Uwielbiam go Pięknie pachnie, świetnie nawilża, nie klei się na skórze.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 10:16   #444
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Lubie masla do ciala z The Body Shop i balsamy z linii bezparafinowej Palmersa - zwlaszcza ten kokosowy i z maslem shea, oliwkowy mnie nie powalil na kolana, za lekki i za lejacy jest.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 10:52   #445
Martynamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 86
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Szczerze mówiąc nigdy nie byłam wielbicielką stosowania balsamów - nie lubiłam czekać aż wsiąkną, ani tego uczucia, że wszystko się do mnie lepiło. Na któreś święta dostałam balsam z Neutrogeny i zostałam pozytywnie zaskoczona. Skóra odżywiona, on się szybko wchłaniał, a do tego nie tłuścił ubrań!
Martynamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 11:58   #446
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja balsamów nie cierpię, ale w żelu do ciała z limitki YR - marakuja - się zakochałam. Totalnie inna konsystencja niż wszystko, czego próbowałam. Znacie jakieś podobne produkty? Bo jak ta limitowana oferta zniknie, to się rozpłacze
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 21:13   #447
CzarnaMamba666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

A ja balsamy kocham Dla mnie number one jest cetaphil md dermmoprotektor ktory dlugotrwale nawilza i nadaje sie do skory problematycznej a co dla mnie waznie szybko sie wchlania i nie lepi ciala
CzarnaMamba666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 09:09   #448
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Smarowideł do ciała zużywam bardzo dużo, także latem, jedynie sięgam wtedy po inne formuły. Zimą kupuję przeważnie masła, zaś latem pianki, musy, mleczka, emulsje.

Z nowości kupiłam ostatnio masło Bielendy z nowej linii Botaniv Rituals Len + Rozmaryn. Nie nazwałabym tego masłem, raczej kremem, co akurat przy temperaturach ponad 20 stopni jest zaletą, ale niestety bardzo drażni mnie zapach. Sztuczne, mocne zapachy to dla mnie w ogóle największy minus kosmetyków tej marki. Co jakiś czas coś od nich kupuję, żeby się przekonać, że nic się u nich nie zmieniło.

Z typowo letnich smarowideł najbardziej lubię musy i lotion w sprayu Kneippa - używam ich głównie po basenie. Ich lekka postać i bardzo praktyczna forma aplikacji zaoszczędza mi kilka minut, co w basenowej przebieralni jest ważne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 09:16   #449
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja jestem leniuchem jeśli chodzi o używanie różnego rodzaju smarowideł do ciała. Latem, a zwłaszcza w upały niczego nie stosuję. No chyba, że jestem po dłuższym przebywaniu na słońcu. W okresie jesienno-zimowym częściej sięgam po balsamy i olejki do ciała. Nie lubię maseł i takich konsystencji gęstych, wolno wchłaniających się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 16:58   #450
milanaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja korzystam teraz z balsamu wyszczuplającego z serii scalpel z eveline, jest dobry, ujędrnia skorę, widzę sporą różnicę, ale trzeba używam regularnie. Oprócz tego ćwiczę oraz zdrowo się odżywiam.
milanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 10:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.