Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 21:56   #1
holiday
Raczkowanie
 
Avatar holiday
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 59

Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?


Wiem, że to trudno poznać. Wiem, także że ludzie są różni i inaczej to okazują. Ale jak było w Waszych przypadkach (jeżeli były, w co nie wątpie). Ja chyba jestem beznadzieja w te klocki.

Prosze napewno macie jakieś sposoby, żeby to dostrzec. Pomóżcie mi. Chce się odkochać, ale z drugiej strony nie. Wogłóle pierwszy raz jestem tak zakochana. Wcześniej były zauroczenia. To jednak nie jest zauroczenie.

Jestem trochę niezdecydowana, pisze farmazony, ale naprawde nie wiem co robić. Pomóżcie !!!

holiday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:59   #2
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Odpowiadajac na pytanie 'skad wiem' to napisze tylko - jakos zawsze wiem.
Facet inaczej patrzy na zwykla dziewczyne, inaczej na taka jaka wpadla mu w oko.
Sama zreszta tez inaczej zwracasz sie do kolegi, inaczej do 'wybranego'.

Poza kontaktem wzrokowym to oczywista oczywistosc - rozmowa. Zawsze cos w mniej lub bardziej wysublimowany sposob wyjdzie. Gesty.

Normalnie z osoby Toba zainteresowanej mozesz czytac, ja sie nie pomylilam do tej pory.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:01   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Co robić? Kokietuj
Ja poznaję, że się podobam po wychwytywaniu spojrzenia. Ktoś szuka mnie np w tłumie, parę razy trafiamy na siebie wzrokiem i jest on dziwnie świdrujący. A przy rozmowie czy zegnaniu sie i podawaniu reki skromny zawstydzony usmiech i krowie oczy (takie jakimi spoglądasz na zimną mineralkę będąc na rowerze i zauwazajac, ze nie masz ze soba portfela). To te najsubtelniejsze objawy. Często podczas rozmowy wychodzi, że musicie sobie coś pozyczyc, czy przekazac (zeby sie spotkac rzecz jasna, ale zadne sie jeszcze otwarcie nie przyzna). No i rozmowa się zawsze chyba klei, robi cieplejsza, bardziej otwarta. Jesli to impreza, to będzie do ciebie wracał choć na chwilę kilka razy, żeby zamienic slowko. Później to się już bardzo wyczuwa, facet zaangazowany zaczyna byc nieporadny, lowelasik bedzie bardzo pewny siebie z ustawioną grą.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:04   #4
holiday
Raczkowanie
 
Avatar holiday
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 59
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Może mi sie wydaje, ale coś czuje naprawde. Kiedyś też mi się zdawało, że podobam się chłopakowi i się sprawdziło, ale to teraz nie ważne.

PAtrzy się tak na mnie dziwnie, inaczej jak inni chłopacy, uśmiecha tak jakoś fajnie. Gdy pada coś na mój temat włącza się do rozmowy. Zawsze.

Najbardziej mi się podobało jak kiedyś siedział na krześle, ręką podpierał twarz i ptrzył na mnie. Troche mi było głupio, ale...
holiday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:08   #5
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

No wlasnie, taka osoba szuka z Toba kontaktu.

Poza tym, kontakt cielesny. To sie klepnie, to sie otrze w fazach poczatkowych - osobiscie uwielbiam musniecia dlonia nieprzypadkowym przypadkiem itp pierdy.


Duzo zalezy od wieku - inaczej wyraza zainteresowanie nastolatek, dwudziestolatek i 30stolatek.

Im wiecej doswiadczenia tym pewna otwartosc latwiej przychodzi.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 23:21   #6
Tony777
Raczkowanie
 
Avatar Tony777
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

juz ci mowie

Kontakt wzrokowy
Chce z toba rozmawiac
Chce sie umowic na spotkanie
Chce wzbudzic soba zainteresowanie w twoich oczach
Stara ci sie pomoc we wszystkim
Stara sie byc caly czas przy tobie
__________________
"Marzenia mozna miec ,nikt tego nie odbierze.Kwesta tego kto co reprezentuje i co komu wystarcza"
Tony777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 07:39   #7
holiday
Raczkowanie
 
Avatar holiday
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 59
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Dzięku Wam Kochani !
No już zaczynam powoli coś rozumieć. Zobaczymy! Zaczne go bardziej obserwować.
holiday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 08:16   #8
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Wzrok usmiech...
ja tez to widze kiedy np. podczas spotkania z wiekszym gronem ktos cos mowi, on to olewa a kiedy ja powiem chocby jego imie on juz leci
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:40   #9
holiday
Raczkowanie
 
Avatar holiday
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 59
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Rany coraz bardziej go kocham. I to nie jest zauroczenie. Inni chłopacy się nie liczą, gdy ide ulicą i przypomne sobie co powiedział śmieje się sama do siebie, aż mi głupio przed ludzmi!

Może za jkiaś czas isę do niego odezwe! Musze jeszcze wybadać teren.
holiday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 16:43   #10
Corinne1
Raczkowanie
 
Avatar Corinne1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Ja poznałam po tym, że przychodził do mnie (w pracy, poznaliśmy się w pracy, z której z resztą odeszłam) z każdą błahą sprawą. Wynajdywał sobie preteksty, żeby tylko mnie zobaczyć...jakie to było słodkie i jednak...demaskujące go baaaardzo
__________________
Wychodzę na spacer...codziennie
Corinne1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:49   #11
holiday
Raczkowanie
 
Avatar holiday
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 59
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez Corinne1 Pokaż wiadomość
Ja poznałam po tym, że przychodził do mnie (w pracy, poznaliśmy się w pracy, z której z resztą odeszłam) z każdą błahą sprawą. Wynajdywał sobie preteksty, żeby tylko mnie zobaczyć...jakie to było słodkie i jednak...demaskujące go baaaardzo
Fajnie !
holiday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 13:33   #12
agniesia225
Raczkowanie
 
Avatar agniesia225
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 51
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

hej ma do was pytanie... znam chloapaka (Marka) praktycznie od urodzenia... ma siostre z ktora tez bardzo dobrze sie znam... niestety oni mieszkaja w innym miescie, ale przyjezdzaja do babci na wakacje czy jakies swieta.. kiedys bardzo duzo spedzalismy ze soba czasu... niestety teraz nasze kontakty sie jakos oziebily... nawet nie mowi mi czesc... wiem, ze on jest niesmialym chlopakiem.. a pytanie moje jest takie czy ja mu sie podobam??? zauwazylam bardoz duzo razy jak na mnie spoglada, gdy nasze spojrzenia sie spotkaja to zaraz odwraca wzrok jakby tylko tak sie spojrzal...
ich babcia jest moja sasiadka wiec przez plot wszystko widac. ostatnio poszlam grac z siosta w pilke i jego babcia kosila trawe.. i wydaje mi sie, ze specjalnie przyeszedl pomoc babci z koszeniu zeby mnie widziec.. bo potem poszedl kosic gdzies gdzie mnie nie widzial i od razu oddal babci...
wiem, ze to glupie troche, ale nie jestem dobra w przekazywaniu tresci poprzez pisanie
bardzo was prosze o odpowiedz co o tym sadzicie???
agniesia225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 19:41   #13
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez agniesia225 Pokaż wiadomość
hej ma do was pytanie... znam chloapaka (Marka) praktycznie od urodzenia... ma siostre z ktora tez bardzo dobrze sie znam... niestety oni mieszkaja w innym miescie, ale przyjezdzaja do babci na wakacje czy jakies swieta.. kiedys bardzo duzo spedzalismy ze soba czasu... niestety teraz nasze kontakty sie jakos oziebily... nawet nie mowi mi czesc... wiem, ze on jest niesmialym chlopakiem.. a pytanie moje jest takie czy ja mu sie podobam??? zauwazylam bardoz duzo razy jak na mnie spoglada, gdy nasze spojrzenia sie spotkaja to zaraz odwraca wzrok jakby tylko tak sie spojrzal...
ich babcia jest moja sasiadka wiec przez plot wszystko widac. ostatnio poszlam grac z siosta w pilke i jego babcia kosila trawe.. i wydaje mi sie, ze specjalnie przyeszedl pomoc babci z koszeniu zeby mnie widziec.. bo potem poszedl kosic gdzies gdzie mnie nie widzial i od razu oddal babci...
wiem, ze to glupie troche, ale nie jestem dobra w przekazywaniu tresci poprzez pisanie
bardzo was prosze o odpowiedz co o tym sadzicie???
Czekaj, pozwol, ze siegne po swa krysztalowa kule i juz mowie.

Raczej sobie wkrecasz... Polecam poczytanie watku z podpisu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:07   #14
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez agniesia225 Pokaż wiadomość
hej ma do was pytanie... znam chloapaka (Marka) praktycznie od urodzenia... ma siostre z ktora tez bardzo dobrze sie znam... niestety oni mieszkaja w innym miescie, ale przyjezdzaja do babci na wakacje czy jakies swieta.. kiedys bardzo duzo spedzalismy ze soba czasu... niestety teraz nasze kontakty sie jakos oziebily... nawet nie mowi mi czesc... wiem, ze on jest niesmialym chlopakiem.. a pytanie moje jest takie czy ja mu sie podobam??? zauwazylam bardoz duzo razy jak na mnie spoglada, gdy nasze spojrzenia sie spotkaja to zaraz odwraca wzrok jakby tylko tak sie spojrzal...
ich babcia jest moja sasiadka wiec przez plot wszystko widac. ostatnio poszlam grac z siosta w pilke i jego babcia kosila trawe.. i wydaje mi sie, ze specjalnie przyeszedl pomoc babci z koszeniu zeby mnie widziec.. bo potem poszedl kosic gdzies gdzie mnie nie widzial i od razu oddal babci...
wiem, ze to glupie troche, ale nie jestem dobra w przekazywaniu tresci poprzez pisanie
bardzo was prosze o odpowiedz co o tym sadzicie???
ależ niekulturalny z niego mężczyzna
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:36   #15
m0107b
Raczkowanie
 
Avatar m0107b
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 111
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Ja to widzę po oczach i uśmiechu Wtedy im się tak fajnie błyszczą oczy kilka razy miałam ten zaszczyt widzieć te spojrzenie i ten szczery uśmiech... Ale chyba nie wszyscy tak to okazują, chyba tylko Ci barzdiej śmiali, tak mi się wydaje...
m0107b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:47   #16
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

na pewno sposób w jaki na Ciebie patrzy, to idzie poznać od razu

Cytat:
Kontakt wzrokowy
Chce z toba rozmawiac
Chce sie umowic na spotkanie
Chce wzbudzic soba zainteresowanie w twoich oczach
Stara ci sie pomoc we wszystkim
Stara sie byc caly czas przy tobie
dokładnie
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:59   #17
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

gdy siedziałam w czytelni w szkole zauważyłam ze pewien chłopak się na mnie patrzy ale jak chciałam mu spojrzeć w oczy to szybko uciekaL wzrokiem i jak się mijam z nim na korytarzu to udaje ze mnie nie widzi, może nie zawsze nieraz go przyłapuje ze sie patrzy ale jak tylko zobaczy ze go przyłapuje to się odwraca.. może jest nieśmiały? A może już się w kims zabujał? Podoba mi się i chciałabym go poznać ale nie chce robić pierwszego kroku...
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 13:23   #18
musiacek
Raczkowanie
 
Avatar musiacek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Mam takiego kolegę w klasie, który nagminnie często prosi mnie o pomoc w nauce, zrobieniu zadania, często pyta o coś nawet zwykłe bzdury, dosiada się w ławce....Gdy coś piszę, łapie mnie za rękę i mówi, że jeszcze czegoś zapomniałam dopisać. Albo gdy próbuje zwrócić moją uwagę, żebym mu odpowiedziała to dotyka mojego ramienia dopóki mu nie odpowiem. Czasem mam już dość, bo nie widzę, żeby innych tak zaczepiał. Pisze do mnie wiadomości, co na zadanie a potem w kolejnej poleca mi obejrzenie jakiegoś filmu, na drugi dzień pyta, czy mnie się podobał. Dość często zerka na mnie Czy to o czymś świadczy? Albo sobie wkręcam?
Jeszcze coś mi się przypomniało ... Jego kolega powiedział mi, że raz tamten stwierdził, iż nie jestem już ze swoim chłopakiem i że to ja zerwałam, a potem powiedział : Żartowałem ....
dziwne....

Edytowane przez musiacek
Czas edycji: 2009-12-11 o 13:27
musiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 15:16   #19
lilka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez m0107b Pokaż wiadomość
Ja to widzę po oczach i uśmiechu Wtedy im się tak fajnie błyszczą oczy kilka razy miałam ten zaszczyt widzieć te spojrzenie i ten szczery uśmiech... Ale chyba nie wszyscy tak to okazują, chyba tylko Ci barzdiej śmiali, tak mi się wydaje...
Usmiech, to jest to! I to taki uśmiech, że wiesz że to taki wyjątkowy, bo dla Ciebie! No i to że lubi się na Ciebie patrzeć. A co do tych bardziej nieśmiałych... też patrzą tylko uciekają wzrokiem, ale ile w tym uroku! Pamietaj ze faceci to wzrokowcy. No i uważaj na rasowych podrywaczy. Powodzenia!
lilka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 15:25   #20
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Później to się już bardzo wyczuwa, facet zaangazowany zaczyna byc nieporadny, lowelasik bedzie bardzo pewny siebie z ustawioną grą.
prawda.! mądre zdanie
ja zauważam, że facet jest mną zainteresowany gdy patrzy maślanymi oczami, często zagaduje, pisze, uśmiecha się, próbuje poznać moje wnętrze a nie tylko tak powierzchownie, ogólnie gdy podchodzi bardzo ciepło i przyjacielsko do znajomości, szuka pretekstów do spotkań itd
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 23:43   #21
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Najłatwiej jest wyczuć facetów, którzy się nami interesują, a my nimi niekoniecznie. Wtedy wystarczy spojrzeć na ich spojrzenia, gesty, na to, co mówią, jak często szukają kontaktu. Bo jeśli zależy facetowi, to na pewno tego kontaktu będzie szukał i nie da się wszystkiego usprawiedliwiać nieśmiałością...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 00:05   #22
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Ja tego trochę nie rozumiem... czy to ma aż takie duże znaczenie, że się komuś podobamy? Życie już mi wiele razy pokazało, że fakt iż ktoś powie, że ładna ze mnie dziewczyna czy kilka razy się uśmiechnie a nawet weźmie nr telefonu nie znaczy, że chce ze mną się spotykać czy od razu będzie z tego wielkie love lepiej poczekać na rozwój sytuacji, czy ten ktoś chciałby czegoś więcej czy moze tylko mu się "podobam"
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 10:23   #23
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

zgodzę się z tobą może być tak ze tylko mu sie podobam ale on np nie chce się spotykać itd
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:14   #24
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

kiedy ma się kilka lat, można poznać to po tym, że chłopak:
- śmieje się z Ciebie, ale w podejrzany sposób.
- pisze Ci na karteczce "będziesz ze mnom chodzić?".
- prosi Cię na dyskotece szkolnej do tańca.

kiedy ma się kilkanaście lat, chłopak:
a) uduchowiony i egzaltowany:
- pisze do Ciebie wiersze miłosne, o tym, że gdy Cię widzi, czuje wiosnę...
- proponuje Ci spacer w blasku księżyca nad okolicznym potokiem.
- wpatruje się w Ciebie z głową podpartą nadgarstkiem i wzdycha
b) standardowy:
- szuka z Tobą kontaktu, ale przeważnie jest w Twoim towarzystwie onieśmielony.
c) ziomal z blokowiska:
- mówi Ci, że jesteś fajna dupa i pyta, czy obsiorbiesz mu pindola.

kiedy jest się dorosłym, dojrzały facet:
- adoruje Cię w subtelny sposób, jeśli to podobanie się traktuje jako pewnego rodzaju stan rzeczy, ale niczego od Ciebie nie chce.
- pyta, czy się z nim umówisz, jeśli liczy na coś więcej.
- nie okazuje tego wcale, bo po co?

tak to właśnie jest
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 13:52   #25
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

mala_a_gosia , dobreee to ja sie pochwale swoimi obserwacjami ;dtroche podobnbymi wlasciwie do Twoich

trzeba wyczaić jego wzork
bardzo czesto chłopak patrzy sie na ciebie ukradkiem a jak to zauważysz i sie odwrócisz to:
a)albo patrzy sie dalej tak go zamurowało
b)odrazu odwraca głowę gdzie indziej
c)zaczyna sie usmiechać


i analogicznie jeśli chłopak robi:
a) to znaczy że jest typem romantyka i inne sygnały jakie może wysyłać to:
-siadać ciągle koło ciebie
-gdy prosi cie o coś to takim wzrokiem jak biedny piesek
-stara się zagadać do ciebie nawet o najwieksza pierdołe
b)jest nieśmiały...to chyba najgorszy rodzaj jaki może być przynajmniej dla mnie; może on robić następpujące rzeczy:
-patrzec sie ukradkiem
-i mimo że sie patrzy to do ciebie nie zagada ani nie usiądzie co gorsza nawet sie nie usmiechnie dlatego to najtrudniejszy typ
co musisz zrobić? pokazać mu że go lubisz usmiechnij sie od czasu do czasu (jak sie zmiesza to znaczy że to to:P) zagadywać (jak zacznie gadać bez sensu to również znaczy że mu sie podobasz) osobiscie wybitnie nie lubie tego typu
c)odważny
-patrzy sie na ciebie a gdy to zauważysz usmiecha się jak najpiekniej potrafi,
-gdy tylko jesteś w polu jego widzenia odrazu sie na ciebie patrzy
-wie co lubia dziwczyny dlatego czasami udaje ze cie nie widzi ale spoko...to tylko takie bajerowanie w głębi duzy mógłby patrzec sie na ciebie dzień i noc tylko nie chce zeby bylo po nim tak bardzo widać że m sie podobasz

zazwyczaj takim typem są przystojni faceci oblegani przez dziewczyny wiec musisz udawac że cie aż tak bardzo nie interesuje cały szkopuł tkwi w tym że im bardziej go olewasz tym bardziej go intrygujesz i pociagasz ;> ale bez przesady nie ignoruj za bardzo bo pomysli ze cie nie interesuje
po prostu patrz sie na niego i odwdzieczaj sie slodkim usmiechem za slodki usmiech zagaduj też czasem jak tylko możesz
i pisz z nim przez gg...pzydaje sie


brr...wygląda jak moja notatka z biologii ;P
a wiec wiedza smiley na temat PODOBANIA ;P

w ogole teraz mam niesmiałęgo :| jego (i zarazem moj) najlepszy przyjaciel o tym wie wiec mi powiedział to i owo tylko ze bardziej niesmialego faceta jeszcze nie znałam gada ze mna tylko jak jestem sama...a to sie rzadko zdarza niestety...jak stoje chociaz z jedną osobą to w zyciu nie podejdzie...tylko stoi i sie patrzy...
znowu ci pewni siebie chociaz fajni bo latwo wyczaic to mnie nieraz masakrycznie wkurzają;d bo nie lubie byc kolejną ich fanka :P ale to czesto nie wychodzi niestety bo jak obczai ze c i si nie podoba to zrobi wszystko zeby tak byylo ale moge sie mylic ;d
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:02   #26
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

czasami też jest tak, że Ty osobiście za cholerę nie zauważysz, że komuś się podobasz, podczas gdy wszyscy wokół to widzą!

czasami jednak ludzie widzą coś, czego nie ma.

na przykład ostatnio koleżanka z grupy powiedziała mi coś w rodzaju "Ale ten A. na Ciebie leci...". a ja jakoś nie widzę, żeby ten A. na mnie leciał. siedzimy czasem razem w ławce na zajęciach i często rozmawiamy na przerwach, mamy bardzo podobne poczucie humoru... lubimy swoje towarzystwo, kiedy z nim przebywam, jestem bardziej uśmiechnięta i rozpromieniona (on też), ale to wcale nie znaczy, że coś iskrzy
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:06   #27
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

mhm,tak tez jest
w ogole to ilu facetow tyle sposobów ;d
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:36   #28
musiacek
Raczkowanie
 
Avatar musiacek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Dorzucę jeszcze pytanie
Czy zupełnie normalnym jest gdy kolega/znajomy zwraca uwagę, zauważa bardzo nieznaczącą rzecz, np. inny kolor na paznokciach już po paru minutach rozmowy?? Moim zdaniem to dziwne. Miałam taką sytuację ostatnio...
__________________
❤ ❤ ❤ ❤ Kocham... ❤ ❤❤ ❤

musiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:51   #29
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez musiacek Pokaż wiadomość
Dorzucę jeszcze pytanie
Czy zupełnie normalnym jest gdy kolega/znajomy zwraca uwagę, zauważa bardzo nieznaczącą rzecz, np. inny kolor na paznokciach już po paru minutach rozmowy?? Moim zdaniem to dziwne. Miałam taką sytuację ostatnio...
No ja w tym nic nienormalnego, tudziez nic wyjatkowego nie widze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:57   #30
musiacek
Raczkowanie
 
Avatar musiacek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No ja w tym nic nienormalnego, tudziez nic wyjatkowego nie widze.
Ok, ale raczej nie zwróciłbyś uwagi na coś takiego podczas rozmowy z koleżanką?
__________________
❤ ❤ ❤ ❤ Kocham... ❤ ❤❤ ❤

musiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.