Poszukiwane! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 20:32   #1
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Exclamation

Poszukiwane!


poszukuje MYDLA W KOSTCE, ktore bedzie w miare dobrze oczyszczalo skore tradzikowa, ale bedzie bardzo DELIKATNE, (jesli ktoras z was uzywala pianki do mycia pharmaceris to wie o czym mowie). Uzywalam kiedys protex ale bylo troche za mocne, slyszalam o tym mydle BLOTNO SOLNYM Z MORZA MARTWEGO , wiem ze jst w rosmanach...
Chodzi mi wlasnie o takie mydla ogolnodostepne ... i delikatne
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 06:48   #2
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Poszukiwane!

Hej, ja osobiście mogę polecić zwykłe mydło Biały Jeleń, ale nie mam pojęcia, czy jest ono delikatne, czy nie Mi nie szkodzi, ani nic w nim nie przeszkadza, ale nie wiem jak zareaguje Twoja skóra i czy jest delikatne
Pozdrawiam
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 11:57   #3
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Poszukiwane!

Cytat:
Napisane przez chuda999 Pokaż wiadomość
poszukuje MYDLA W KOSTCE, ktore bedzie w miare dobrze oczyszczalo skore tradzikowa, ale bedzie bardzo DELIKATNE, (jesli ktoras z was uzywala pianki do mycia pharmaceris to wie o czym mowie). Uzywalam kiedys protex ale bylo troche za mocne, slyszalam o tym mydle BLOTNO SOLNYM Z MORZA MARTWEGO , wiem ze jst w rosmanach...
Chodzi mi wlasnie o takie mydla ogolnodostepne ... i delikatne
Raczej nie ma delikatnego mydła
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:12   #4
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Poszukiwane!

Mydło ma pH w okolicach 8-10, czyli odczyn zasadowy, który idealnie sprzyja rozwojowi bakterii i wręcz jest idealnym siedliskiem dla pryszczy. Dlatego znacznie lepiej stosować produkty o odczynie kwaśnym lub obojętnym, które pozwolą uniknąć tego efektu Zresztą tak wysokie pH jeszcze przyczynia się do nadmiernego wysuszenia skóry.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 22:35   #5
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.:Poszukiwane!

A próbowałaś mydła siarkowego? Wiem, że jest w kostce i czytałam już gdzieś, że jest dobre na problematyczną skórę. W Rossmannie na półkach na pewno znajdziesz kosmetyki z Barwy - Siarkowa Moc. Akurat za mydłem się nie rozglądałam, bo szukałam kremu z tej serii, ale myślę, że powinno być
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.