Ile byście za to zapłaciły? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 16:00   #1
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842

Ile byście za to zapłaciły?


Witam

Uprzedzam, że ten wątek nie jest reklamą i jest zgodny z regulaminem - pytałam Złosia
Założyłam ten wątek na Pytaniach do wizażystki, bo dotyczy przede wszystkim kosmetyków, na Plotkowym mogłyby się wypowiadać osoby nie do końca zainteresowane tematyką Mam nadzieję, że wiecie, o co mi chodzi

Mam zamiar na allegro wystawić zestaw kosmetyków. I tutaj moja prośba do Was: powiedzcie mi, ile byłybyście skłonne za te rzeczy zapłacić?

Podam Wam, ile pojedyncze rzeczy są warte i tak mniej więcej ile chciałabym dostać za zestaw, ale to, ile ja chcę, to jedno, a to, ile inni mogą dać, to drugie Stąd ten wątek.

I podpowiedzcie mi proszę, czy lepiej wystawić całość jako jeden zestaw czy może podzielić na kilka mniejszych? Czy może lepiej wystawiać przedmioty pojedynczo?

pierwsza liczba - tyle, ile chciałabym za kosmetyk dostać / druga liczba - tyle, ile kosmetyk jest według mnie wart

1. Carlo Di Roma, puder w kamieniu, może być używany jako bronzer lub róż, dla osób opalonych lub o ciemniejszej karnacji jako puder na całą twarz, bardzo wygodna puderniczka z miejscem na puszek i lusterkiem, użyty kilka razy, ubytek niewielki, posiada nieużywany puszek. 3/5

2. Clarins, cień do oczu w kremie, kolor 08 - brązowy. Nieużywany. 30/60

3. Sally Hansen, mini błyszczyk, kolor: fuksja/fiolet, testowany raz na dłoni. 2/3

4. Clinique, Different Lipstick, szminka, kolor Different Grape, bordowa, użyta raz, "dziabnęłam" ją niechcący nakrętką i wyrównałam to miejsce patyczkiem do uszu, ale ubytek jest dosłownie minimalny. 15/20

5. Pretty Girl, szminka, kolor: czerwień/bordo. Użyta raz. 10/20

6. Chanel, szminka, kolor srebrny. Użyta kilka razy. 15/40

7. Golden Rose, pomadka do ust, kolor 55 – czerwień wpadająca w bordo, użyta trzy-cztery razy. 5/7

8. ArtDeco, Magic Color Gloss, szminka w płynie z gąbeczką, kolor 75 - czekoladowy brąz. Wypróbowana jedynie na dłoni. 10/15

9. Avon, Color Trend, Final Touch, puder prasowany, kolor Translucent, użyty kilka razy. Gąbeczka używana i wyprana. 7/10

10. Avon, kuleczki brązujące, widać na zdjęciu ile zostało. Gąbeczka używana i wyprana. 10/15

11. Manhattan Ultra Glossy Lipliner, kredka do ust z pędzelkiem, kolor 931 Blueberry – ciemny brąz, użyta kilka razy, pędzelek użyty i wyczyszczony, nakładka na pędzelek pęknięta, ale spełnia swe zadanie. 3/5

12. L’Oreal Double Extension – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

13. L’Oreal Double Extension Carbon Black – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

14. Clarins, Wonder Length Mascara, kolor 01 Wonder Black, miniatura 3 ml. Nieużywana, zapieczętowana. 15/16

15. Vipera Cheek, róż do policzków, kolor 06 – jasny róż ze srebrnymi iskierkami; użyty kilka razy, wydaje się być mocno zużyty gdyż jest bardzo miękki, dołączony pędzelek nieużywany, zafoliowany (najlepiej zużyć przed końcem 08.2009). 3/5

16. Wild and Crazy, cień do powiek, kolor Maya Dream – niebieski, użyty kilka razy, zużycie znikome. 5/7

17. Cztery plastikowe bransoletki, nie są gładkie, mają wytłaczany wzór. Trzy węższe (czerwona, jasnofioletowa i niebieska/turkusowa - zależy od światła) i jedna szersza (czerwona). Niewiele noszone, niezniszczone. 10/15

18. Wiszące kolczyki 'szyszki', oplecione srebrnymi niteczkami, z fioletowymi kamyczkami. Wbrew pozorom lekkie. Nosiłam je kilka razy, są odkażone i wyczyszczone. 5/7

19. Próbka perfum Givenchy Ange ou Demon (1 ml) – nieużywana. 3/5

20. Klej do przyklejania sztucznych rzęs (1 g) – nieużywany. 1/3

21. Zestaw 20 próbek: IsaDora, FlosLek, Ziaja, Garnier, Clarena, Nivea, A. Mincer, Farmona, Rimmel, Dax, L’Oreal Elseve. 5/8

22. Dwie odsypki cieni sypkich, podobno MAC, ale nie jestem pewna oryginalności: żółty i jasnozielony. 5/8

Suma tego, ile chciałabym za nie dostać (pierwszych liczb): 186 zł
Suma tego, ile są według mnie warte (drugich liczb): 310 zł

Chciałabym za ten zestaw otrzymać minimum 150 zł. Jak myślicie, czy jest to możliwe?


Będę wdzięczna za odpowiedzi Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (142,6 KB, 662 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (142,4 KB, 470 załadowań)
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-07-10 o 16:02
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:07   #2
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Szczerze mówiąc myślę że ciężko będzie ci to sprzedac jako zestaw. jesli już podzieliłabym je na zestawy pomadka plus puder, tusz plus pomadka itd. Na all niestety zestawy chodzą dośc tanio i zainteresowanie jest niewielkie. Nie wolałabys powymieniac się z innymi wizażankami? Myślę, że to byłoby dla ciebie bardziej korzystne.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:09   #3
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc myślę że ciężko będzie ci to sprzedac jako zestaw. jesli już podzieliłabym je na zestawy pomadka plus puder, tusz plus pomadka itd. Na all niestety zestawy chodzą dośc tanio i zainteresowanie jest niewielkie. Nie wolałabys powymieniac się z innymi wizażankami? Myślę, że to byłoby dla ciebie bardziej korzystne.
Też tak myślę
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:09   #4
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc myślę że ciężko będzie ci to sprzedac jako zestaw. jesli już podzieliłabym je na zestawy pomadka plus puder, tusz plus pomadka itd. Na all niestety zestawy chodzą dośc tanio i zainteresowanie jest niewielkie. Nie wolałabys powymieniac się z innymi wizażankami? Myślę, że to byłoby dla ciebie bardziej korzystne.
Mam wątek wymiankowy, a w nim te rzeczy, ale niestety szukam teraz konkretnych rzeczy (róże Bourjois, Meteoryty Guerlain, Shimmer EL), a na Targowisku nie uda mi się na to wymienić
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:59   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Podziel na mniejsze, 3-4 zestawy. Może wtedy uda Ci się uzyskać 40-50 zl za sztukę i wyjdziesz na swoje
Wątpię żeby ktoś kupił taki duży zestaw za 150 zl, to spora kwota na raz a wiadomo, że w zestawie część rzeczy będzie dla kogoś interesująca, a część nie za bardzo.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:03   #6
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc myślę że ciężko będzie ci to sprzedac jako zestaw. jesli już podzieliłabym je na zestawy pomadka plus puder, tusz plus pomadka itd. Na all niestety zestawy chodzą dośc tanio i zainteresowanie jest niewielkie. Nie wolałabys powymieniac się z innymi wizażankami? Myślę, że to byłoby dla ciebie bardziej korzystne.
też wydaje mi się, że nie sprzedasz za tyle, za ile byś chciała. Kiedyś obserwowałam zestawy po ile schodzą i całkiem niezłe (wysoka półka, ilość podobna do tego co chciałabyś sprzedać) idą za 100-200zł. Jakbyś sprzedawała pojedynczo, albo faktycznie w takich małych zestawach, to za więcej $$ by poszło, ale wtedy dochodzi też większa przesyłka...
nie sprzedawaj na all, bo tylko na tym stracisz
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:16   #7
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Ok, rozumiem, myślę, że podzielę to na mniejsze zestawy, ale nie wiem w jaki sposób dzielić, żeby każdy był atrakcyjny I jeżeli mam nie sprzedawać na allegro, to co mam z tym zrobić? Na Targowisku niestety próbowałam wymienić to na to, na czym mi zależy, ale mi się nie udało A za przesyłkę płaci Kupujący, więc dla mnie to nie problem, a czas żeby chodzić na pocztę mam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 21:37   #8
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem, myślę, że podzielę to na mniejsze zestawy, ale nie wiem w jaki sposób dzielić, żeby każdy był atrakcyjny I jeżeli mam nie sprzedawać na allegro, to co mam z tym zrobić? Na Targowisku niestety próbowałam wymienić to na to, na czym mi zależy, ale mi się nie udało A za przesyłkę płaci Kupujący, więc dla mnie to nie problem, a czas żeby chodzić na pocztę mam
no tutaj są np. 2 prawie takie same tusze do rzęs, albo 2 prasowańce, a nie wszyscy są takimi maniaczkami jak my, że chcą mieć po kilka rzeczy jednego typu
co do przesyłki, to chodziło mi o to, że przy małej wartości produktów nie będzie się komuś opłacało licytować, przepłacając przez koszty przesyłki właśnie
tak dla przykładu, że na all tanio schodzą zestawy: kiedyś kupiłam za 20zł zestaw, który zawierał 2 paletki czwórek isadory, 1 paletkę dwójek też ID, 2 cienie Pupy, 2 blyszczyki Bourjois, pomadka loreala, róż deborah. Kosmetyki były w super stanie z minimalnym zużyciem.
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:48   #9
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Też mi się wydaje, że nie dostaniesz na all tyle, co chcesz.

Ja mam problem ze sprzedaniem na all pojedynczych kosmetyków z górnej półki nie raz za połowę ceny.

Sprzedawałam już zestawy i generalnie zawsze szły po niskich cenach.
Zwłaszcza, że trzeba i tak napisać, że używane, dobrze podać datę ważności itp.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:49   #10
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Myślicie, że tak będzie lepiej? Mogę napisać na zachętę w aukcji, że będę dodawać jakieś gratisy typu właśnie ta bransoletka, mini błyszczyk, próbki...

I zestaw: (68 zł)


4. Clinique, Different Lipstick, szminka, kolor Different Grape, bordowa, użyta raz, "dziabnęłam" ją niechcący nakrętką i wyrównałam to miejsce patyczkiem do uszu, ale ubytek jest dosłownie minimalny. 15/20

1. Carlo Di Roma, puder w kamieniu, może być używany jako bronzer lub róż, dla osób opalonych lub o ciemniejszej karnacji jako puder na całą twarz, bardzo wygodna puderniczka z miejscem na puszek i lusterkiem, użyty kilka razy, ubytek niewielki, posiada nieużywany puszek. 3/5

2. Clarins, cień do oczu w kremie, kolor 08 - brązowy. Nieużywany. 30/60

10. Avon, kuleczki brązujące, widać na zdjęciu ile zostało. Gąbeczka używana i wyprana. 10/15

8. ArtDeco, Magic Color Gloss, szminka w płynie z gąbeczką, kolor 75 - czekoladowy brąz. Wypróbowana jedynie na dłoni. 10/15


II zestaw: (52 zł)

5. Pretty Girl, szminka, kolor: czerwień/bordo. Użyta raz. 10/20

9. Avon, Color Trend, Final Touch, puder prasowany, kolor Translucent, użyty kilka razy. Gąbeczka używana i wyprana. 7/10

12. L’Oreal Double Extension – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

15. Vipera Cheek, róż do policzków, kolor 06 – jasny róż ze srebrnymi iskierkami; użyty kilka razy, wydaje się być mocno zużyty gdyż jest bardzo miękki, dołączony pędzelek nieużywany, zafoliowany (najlepiej zużyć przed końcem 08.2009). 3/5

22. Dwie odsypki cieni sypkich, podobno MAC, ale nie jestem pewna oryginalności: żółty i jasnozielony. 5/8

14. Clarins, Wonder Length Mascara, kolor 01 Wonder Black, miniatura 3 ml. Nieużywana, zapieczętowana. 15/16


III zestaw: (40 zł)

6. Chanel, szminka, kolor srebrny. Użyta kilka razy. 15/40

11. Manhattan Ultra Glossy Lipliner, kredka do ust z pędzelkiem, kolor 931 Blueberry – ciemny brąz, użyta kilka razy, pędzelek użyty i wyczyszczony, nakładka na pędzelek pęknięta, ale spełnia swe zadanie. 3/5

13. L’Oreal Double Extension Carbon Black – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

16. Wild and Crazy, cień do powiek, kolor Maya Dream – niebieski, użyty kilka razy, zużycie znikome. 5/7

7. Golden Rose, pomadka do ust, kolor 55 – czerwień wpadająca w bordo, użyta trzy-cztery razy. 5/7
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:58   #11
Anette210
Raczkowanie
 
Avatar Anette210
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

ja bym sprzedała oddzielnie..bd wiecej kasy!!!hehe ;p
Anette210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 18:02   #12
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Spróbować możesz zawsze wystawić te zestawy po "wyliczonej i satysfakcjonującej " cenie lub w licytacji od jakieś minimalnie interesującej Cię cenie.........zejdą albo nie.....


Z tym , że dododaj do tych cen po 8-10 zł na wysył i pomyśl sama czy kupiłabyś taki zestaw za 50-80 zł. z przesyłką?
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:32   #13
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Ja myślę, że będzie Ci ciężko sprzedać zestaw za satysfakcjonującą cenę. Po pierwsze, komuś musiałaby odpowiadać większość rzeczy z aukcji, po drugie - zestawy ogólnie schodzą po małej cenie na allegro (nówki, już nie mówiąc o używanych)..

Oddzielnie zależy co - na pewno nie opłaca Ci się osobno wystawiać tańszych kosmetyków. Nikt na pewno nie kupi szminki, która normalnie kosztuje 30zł, za np. 20zł + przesyłka i jeszcze jest w dodatku używana.
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:13   #14
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Myślicie, że tak będzie lepiej? Mogę napisać na zachętę w aukcji, że będę dodawać jakieś gratisy typu właśnie ta bransoletka, mini błyszczyk, próbki...

I zestaw: (68 zł)

4. Clinique, Different Lipstick, szminka, kolor Different Grape, bordowa, użyta raz, "dziabnęłam" ją niechcący nakrętką i wyrównałam to miejsce patyczkiem do uszu, ale ubytek jest dosłownie minimalny. 15/20

1. Carlo Di Roma, puder w kamieniu, może być używany jako bronzer lub róż, dla osób opalonych lub o ciemniejszej karnacji jako puder na całą twarz, bardzo wygodna puderniczka z miejscem na puszek i lusterkiem, użyty kilka razy, ubytek niewielki, posiada nieużywany puszek. 3/5

2. Clarins, cień do oczu w kremie, kolor 08 - brązowy. Nieużywany. 30/60

10. Avon, kuleczki brązujące, widać na zdjęciu ile zostało. Gąbeczka używana i wyprana. 10/15

8. ArtDeco, Magic Color Gloss, szminka w płynie z gąbeczką, kolor 75 - czekoladowy brąz. Wypróbowana jedynie na dłoni. 10/15


II zestaw: (52 zł)

5. Pretty Girl, szminka, kolor: czerwień/bordo. Użyta raz. 10/20

9. Avon, Color Trend, Final Touch, puder prasowany, kolor Translucent, użyty kilka razy. Gąbeczka używana i wyprana. 7/10

12. L’Oreal Double Extension – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

15. Vipera Cheek, róż do policzków, kolor 06 – jasny róż ze srebrnymi iskierkami; użyty kilka razy, wydaje się być mocno zużyty gdyż jest bardzo miękki, dołączony pędzelek nieużywany, zafoliowany (najlepiej zużyć przed końcem 08.2009). 3/5

22. Dwie odsypki cieni sypkich, podobno MAC, ale nie jestem pewna oryginalności: żółty i jasnozielony. 5/8

14. Clarins, Wonder Length Mascara, kolor 01 Wonder Black, miniatura 3 ml. Nieużywana, zapieczętowana. 15/16


III zestaw: (40 zł)

6. Chanel, szminka, kolor srebrny. Użyta kilka razy. 15/40

11. Manhattan Ultra Glossy Lipliner, kredka do ust z pędzelkiem, kolor 931 Blueberry – ciemny brąz, użyta kilka razy, pędzelek użyty i wyczyszczony, nakładka na pędzelek pęknięta, ale spełnia swe zadanie. 3/5

13. L’Oreal Double Extension Carbon Black – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

16. Wild and Crazy, cień do powiek, kolor Maya Dream – niebieski, użyty kilka razy, zużycie znikome. 5/7

7. Golden Rose, pomadka do ust, kolor 55 – czerwień wpadająca w bordo, użyta trzy-cztery razy. 5/7
Nie sprzedasz za tyle

Co bardziej wartościowe rzeczy spróbuj sprzedać pojedynczo - co nie sprzedasz, wystaw drugi raz a potem zrób zestaw - nalepiej licytację.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:18   #15
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Dziękuję za podpowiedzi Cenniejsze rzeczy postaram się wystawić oddzielnie, a potem resztę sprzedać jako zestaw, o ile w ogóle coś sprzedam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:38   #16
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ile byście za to zapłaciły?

Jeanne, bylby problem,gdybys potem napisala co za ile poszlo ? chociaz orientacyjnie. Pytam z ciekawosci, sama nic nie sprzedaje na allegro
najbardziej jestem ciekawa np. szminek. Bo osobiscie, to bym targowala zestaw bez szminki po nizszej cenie.

Mysle, ze to jakos nie jest da mnie komfortowe malowac sie czyjas szminka, (nie watpie wTwoja higiene oczywiscie!:d - ale pisze ogolnie)

Wklejam link z zeberki na temat kosmetykow w 2 reki , nic istotnego,ale moze ktos zerknie
http://www.zeberka.pl/art.php?id=5053
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.