Czy ktos pobawi sie w wisazystke na mnie;) ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-15, 18:31   #61
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Dot.: Czy ktos pobawi sie w wisazystke na mnie;) ?

Darka.. Dziekuje bardzo....teraz to ja bede musiala niezle portfel oproznicz rodzince poprostu juz chce sprobowac jak mi to wyjdzie..dziekuje za taki dokladny opis teraz to ja moge
ciekawe jak wyjdzie.. w kazdym badz razie..juz sie nie moge doczekac az zaczne testowac
Jak bys mogla dodac ten rysuneczek jeszcze to bym byla bardzo wdzieczna(choc juz jestem )

Pozdrawiam rowniez cieplutko
__________________
"(...)kiedy czegos gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."


http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 22:33   #62
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Czy ktos pobawi sie w wisazystke na mnie;) ?

Ach, gdyby makijaż potrafił zdziałać takie cuda, jak ten program.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 22:29   #63
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Czy ktos pobawi sie w wisazystke na mnie;) ?

e
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:37   #64
bzibzibzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktos pobawi sie w wisazystke na mnie;) ?

Właśnie podpisuję się pod tym wątkeim; bardzo chciałabym się dowiedzieć jakim typem jestem, dodatkowo chciałąm się lada dzień wybrać do fryzjera i nie wiem jak się obciąć by to do ,mnie pasowało...ale wracając do samego mojego typu urody:
1) Szybko się opalam- na buzi przez pierwszy dzień na czerwono (jeśli za mocno mnie spiecze) ale zaraz brązowieje; reszta ciała opala się od razu na brązowo, na bardziej brazowo-złotawy odcień. Ostatnio jednak stronię od opalenizny, wolę tą moją bladą cerę, nie mam piegów w ogóle, mam szeroką, kwadratową twarz, średniej wielkości oczy, żeby nie powiedzeć ze maławe, dosyć wysokie czoło i męską brodę (tzn taką z dziurą;d); powoli pozbywam się śladów po trądziku, więc nie sugerujcie się nimi na zdjęciach, mam lekko zaróżowione policzki, ale bez takich rumieńców jak niektórzy- po prostu są zaróżowione. Włosy bardzi cieniutkie, rzadkie i niesamowicie delikatne- blond taki raczej średni, bardziej ciepły (jak na reklamie miodowych blondów i brązów) choć zależy od tego czy jestem w sztucznym czy dziennym świetle (w sztucznym są raczej ciemnawe, w rzeczywistym dziennym świetle dosyć jasne), upstrzone wieloma złotymi pasemkami, naturalnymi. Oczy mam niebieskie, bardzo jesne, wodniste, raczej szaroniebieskie (szary odcien zazwyczaj ujawnia się latem, a błękitnawe robią się zimą) z bardzo ciemnymi obwódkami- bez żadnych plamek i domieszek innych kolorów. Rzęsy mam rzadkie, delikatne, jak brwi, jednak paradoksalnie są one bardzo ciemne, takie nieczarne, ale o chłodnym ciemnym odcieniu, coś a la grafit(trudno mi to określić). Usta pełne, o malinowym kolorze... Bardzo dobrze mi w granatach, czerni, fiolecie (chlodnym), malinowej czerwieni, szarościach; ohydnie wyglądam w brązach i brązopochodnych zieleniach, khaki i takich innych. Możecie mi doradzić jaka grzywka pasowałaby do mojej twarzy, urody itp? i w ogóle jak sobie podciać włosy (chciałam prostą długą grzywkę, ale chyba to nie wypali).

nie sugerujcie się moimi minami; jestem mało fotogeniczna, a na 2 zdjęciu po cięzkiej całonocnej imprezie; na zdjęciu 1 ujęcie moich włosów( chyba nie muszę dodawać ze 'czesała mnie' moja 6 letnia kuzynka)

Edytowane przez bzibzibzi
Czas edycji: 2009-11-07 o 14:39 Powód: błędy ortograficzne; zapomniałam czegoś dodać
bzibzibzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.