Mamusie styczniowe 2018 r. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-09, 11:05   #31
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

FlexiLyn u nas ostatnio taka kupa byla a wlasciwie to 4 jedna za druga i towniez wyszla z tych oryginalnych pampersow 😁
Tak dlugo Ci dziecie spalo bez pobudki? Marzę o jednej takiej nocy 😊

Emeczka i Twoje dziecie daje pospac 😊
No facet to prawdziwy dziad Troche sie zdziwilam jego komentarzem bo moj brzuch wyglada jak przed ciaza. Nie to co w pierwszej ciazy, tam po ciazy nawet zostalam przepuszczona w kolejce bo brzuch mialam ogromny i wygladalam jak w ciazy 😁


A pampersy 1 wypadaja wielkosciowo jak dady 2, ciekawe jak wypadaja wtedy pampersy 2. Wiec my juz wskoczylismy w 2 dady.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 11:14   #32
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

zori, dzięki, że pytasz, dzisiejsza noc dużo lepsza, już się tak nie męczyła, troszkę się tylko pospinala nad ranem, ale bez krzyku. Oby tak zostało.

A co do tego faceta to mnie wciąż zadziwia jak niektórzy kompletnie nie umieją się zachować. Zero wyczucia. A Ty się nie przejmuj, brzuszek zejdzie
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 11:19   #33
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Nam się zdarzylo ze dwa razy ze pampers minimalnie puścił zawartosc na pleckach, ale naprawde minimalnie.
Nasza nocka tak jak się spodziewalam - mini imprezka od 24 do 2 i lulu do 5:50,woec nie tak źle. Ale od porannej pobudki dopiero teraz padla. Straszna dzis maruda. Moze mamy skok rozwojowy?
Jal u Was objawialy sie pierwsze skoki?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 11:28   #34
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Mi bardziej pasują pampersy z dady niż z pampersa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 11:34   #35
adzia_jadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 222
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My tez na rossmanowskich pieluchach 2 i wszystko ok
Położna była, mały piękny i zdrowy jak ryba 4600 g i już na wadze się nie mieści
adzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 12:09   #36
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Mi bardziej pasują pampersy z dady niż z pampersa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też.
I od wczoraj jesteśmy na dwojkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 12:15   #37
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez adzia_jadzia Pokaż wiadomość
My tez na rossmanowskich pieluchach 2 i wszystko ok
Położna była, mały piękny i zdrowy jak ryba 4600 g i już na wadze się nie mieści
Ładna waga
Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Mi bardziej pasują pampersy z dady niż z pampersa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie mam więc otworzyłam i będę porównywać dzisiaj bo mam dadę, lidlowskie i pampersa. Wszystko 2 ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 14:15   #38
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

hejo

mam zamiar wyciagnąć chłopa dzis na romantyczne wyjście do biedry bez dzieci, trzymajcie kciuki!


ja wyprobowalam juz dady 2 i od wczoraj pampersy 2. i od wczoraj te oryginalne pampersy juz dwa razy przeciekły. z synen tez wołałam dady.

małą fajnie przybiera na piersi. nie wiem jednak czy ja już "czuję" to karmienie. ale juz ponad tydzien nie dokarmiam mm.

podaję dane na pierwszą strone:

literape, 28 lat, druga ciaza, dziewczynka, TP 11.01.2018 SN 19.01.2018


aa i córa jest kompletnie inna niz syn. mały uwielbial spowijanie, mała się drze. mały uwielbial szum - tu nie jestem do końca przekonana czy córke to uspokaja czy nie... mały nie cierpiał spac na brzuchu, mała w dzień śpi tylko tak.
literape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 14:20   #39
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

U nas skonczylysmy sie pampersy jedynki i zaczelam zakladac dwojki jakis tydzien temu, ale uwazam, ze sa lekko przyduze. Kupa nam nie przecieka, ale zdarza sie, ze cos przesika, ale to chyba jak slabo dopne, ale I pampersy pampersa i dady, wiec nie widze jakiejs wielkiej roznicy.
Jedynki dady bylo ok, mamy dwojki, ale narazie uzywam caly czas pampersowych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 14:22   #40
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Hej dziewczyny Od wczoraj próbuję napisać posta... niestety kosz Mojżesza zaczął parzyć małego w doopę na rękach śpi, a jak tylko odłożę to koniec spania i albo marudzenie albo oczy jak 5 zł.

Co do szumów to mój mały nie reaguje na żaden z 5 szumów szumisia ani na szum misia z fisher price, którego dostaliśmy. Za to zupełnie przypadkiem, przy odciąganiu gilów katarkiem odkryliśmy cudowną moc odkurzacza ukoi każdy płacz! Także teraz odkurzacz to stałe wyposażenie sypialni.

Faktycznie Dady są mniejsze niż Pampersy. Mi mały czasem przesikuje pampersy dwójki, pewnie czas już na zmianę na 3, ale chcę je skończyć, bo dostaliśmy taki duży karton. I mam jeszcze paczkę Dad dwójek, które nie wiem czy uda się zużyć, skoro są mniejsze... Chyba, że to nie o rozmiar chodzi, sama już nie wiem.

Synek rośnie mi jak szalony, od poprzedniego piątku przybrał 340 g. Moje plecy się z tego nie cieszą
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 16:29   #41
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

ja też zauważyłam, że 2 z pampersa są odrobinę większe niż 2 dada. Z dady już przyciasne na maluszka, teraz wskoczyliśmy w pampersa. Ale przesikał odrobinę, najwyraźniej za luźno założyłam.

Zori dziękujemy, wygląda na to, że już zdrowi jesteśmy pocieszyłaś mnie z tym espumisanem
No a co za koleś w sklepie! Matkotymojo! Ja 2 tyg po porodzie miałam jeszcze jakiśtam mały brzuszek, można było powiedzieć, że jak początek ciąży

Cay ja też nie skusiłam się na te sab simplex. Symetykon w czym by nie był to nadal będzie to samo. A z naszych odpowiednikiem jest bobotic forte, chyba najbliższy składem z tego co mi położna mówiła. Ja z kolei teraz daję małemu espumisan i pomógł.

Dziewczyny, za miesiąc mam wystawę (zbiorową, będzie więcej artystów), nie wiem czy się stawić, czy tylko przekazać obrazy. Jeśli miałabym się pojawić, to z maluszkiem, ale nie chcę go brać w tłum ludzi i to na wiosnę, kiedy połowa ludzkości choruje. Co byście zrobiły? Może bym przyszła i ktoś z rodziny dołączyłby z wózkiem pod koniec, jak ludzie się rozejdą? Czy szczepienia już po pierwszej dawce uodparniają, czy musi być pełna dawka trzech powtórzeń? Mam sporo wątpliwości.
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 17:22   #42
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

agaciaaaas wczoraj chyba pisalam o aplikacji, nasz tez bardzo lubi odkurzacz i sciagnelam apke Baby Sleep Sounds, jest tam wlasnie glos odkurzacza

nikopoia to bedzie za miesiac, Twoj maluch wcale nie bedzie maly, jesli nie bedzie wielkich tlumow to mysle, ze nie ma co panikowac. Dziecko musi poznawac inne ‚warunki’


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 18:50   #43
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cześć dziewczyny,
Co prawda nie byłam z Wami przez 9 miesięcy, ale pod koniec stycznia również zostałam mamą. Mogę do Was dołączyć czy to zamknięte grono?
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 19:10   #44
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Odchowalnia



Odkąd zostaje sama z 2 to nie mam czasu na nic. Starsza jest na zmianę zazdrosna o małą albo chce ją eee całować i głaskać chyba - tzn to wygląda jakby próbowała ją zabić więc muszę ją ciągle mieć na oku.

A mała ma zadatki na high need baby i jest mało "odkładalna".

My od dziś jesteśmy na rozmiarze 3. Od początku jesteśmy na Happy, one są mniejsze niż Pampersy. W pasie trochę szerokie ale przynajmniej nie uciskają tak grubiutkich ud

I walczymy z początkami ciemieniuchy i trądzikiem niemowlęcym.



I idę Was dalej nadrabiać
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 20:03   #45
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My jesteśmy na 2 pampersa i tylko raz kupa przeciekła.
Jutro podobno mam dzień dla mamy- mąż zabiera Małą i psa do teściowej, bierze odciągnięte mleko i mam mieć czas dla siebie (podobno)
I idziemy na randkę za tydzień tylko we dwoje! <3 Moja mamusia zajmie się Małą, już nie mogę się doczekać
A dziś na obiad pizza, w końcu dzień pizzy Świętowałyście?
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 20:25   #46
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
My jesteśmy na 2 pampersa i tylko raz kupa przeciekła.
Jutro podobno mam dzień dla mamy- mąż zabiera Małą i psa do teściowej, bierze odciągnięte mleko i mam mieć czas dla siebie (podobno)
I idziemy na randkę za tydzień tylko we dwoje! <3 Moja mamusia zajmie się Małą, już nie mogę się doczekać
A dziś na obiad pizza, w końcu dzień pizzy Świętowałyście?
My właśnie czekamy Ale chyba całe miasto świętuje, bo 2 godziny już czekamy
Jak planujesz spędzić ten dzień?
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 20:35   #47
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
Odchowalnia



Odkąd zostaje sama z 2 to nie mam czasu na nic. Starsza jest na zmianę zazdrosna o małą albo chce ją eee całować i głaskać chyba - tzn to wygląda jakby próbowała ją zabić więc muszę ją ciągle mieć na oku.
Już myślałam, że tylko moja córka się tak zachowuje w stosunku do młodszej. Niby miłość, ale niebezpieczna.

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
I idziemy na randkę za tydzień tylko we dwoje! <3 Moja mamusia zajmie się Małą, już nie mogę się doczekać
A dziś na obiad pizza, w końcu dzień pizzy Świętowałyście?
Zazdroszczę wyjścia ja nie mam chętnych żeby mi z dwojeczka zostali. Przegapiłam ten dzień pizzy no cóż będzie jutro hahah

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, za miesiąc mam wystawę (zbiorową, będzie więcej artystów), nie wiem czy się stawić, czy tylko przekazać obrazy. Jeśli miałabym się pojawić, to z maluszkiem, ale nie chcę go brać w tłum ludzi i to na wiosnę, kiedy połowa ludzkości choruje. Co byście zrobiły? Może bym przyszła i ktoś z rodziny dołączyłby z wózkiem pod koniec, jak ludzie się rozejdą? Czy szczepienia już po pierwszej dawce uodparniają, czy musi być pełna dawka trzech powtórzeń? Mam sporo wątpliwości.
Za miesiąc maluszek już będzie większy, myślę, że nie zaszkodzi mu takie wyjście. Jakby nie patrzeć wszędzie są bakterie i zarazki więc przed tym nie uchronimy na Twoim miejscu piszącym na wystawę

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Co prawda nie byłam z Wami przez 9 miesięcy, ale pod koniec stycznia również zostałam mamą. Mogę do Was dołączyć czy to zamknięte grono?
Hej myślę że można dołączyć, niech się pozostałe dziewczyny wypowiedza również
Dziewczyny złapało mnie przeziębienie:/ póki co tylko katar i gardło, mam nadzieję, że na tym się skończy i, że nie zarazę dzieci. Pamiętam, że któraś z Was pisała o przeziębieniu. Co można brać przy kp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 20:59   #48
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Demeter mysle, ze nie ma problemu, abys dolaczyla do nas

Millygirl wlasnie dzisiaj moj Bejbitek wstal z stakimi wypryskami, ze caly dzien sie glowie czy to przypadkiem nie brdzie tradzik niemowlecy, zobacze jak sytuacja bedzie wygladac jutro...

_toja zazdroszcze randki i jutrzejszego dnia!

Tz chcial swietowac dzien pizzy na kolacje, ale ja nie bylam przekonana. Juz po porodzie, wiec musze trzymac z powrotem linie i nie ulegac pokusom, a niestety nadal wciagam slodycze! Wakaje tuz, tuz i licze, ze bede wazyc mniej niz przed ciaza.

Te dady tez wydawaly mi sie mniejsze, ale nie bylam pewna, skoro wy tez tak uwazacie to moze jednak narazie schowan pampersa i bede dady dwojki wykorzystywac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 21:26   #49
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
agaciaaaas wczoraj chyba pisalam o aplikacji, nasz tez bardzo lubi odkurzacz i sciagnelam apke Baby Sleep Sounds, jest tam wlasnie glos odkurzacza

nikopoia to bedzie za miesiac, Twoj maluch wcale nie bedzie maly, jesli nie bedzie wielkich tlumow to mysle, ze nie ma co panikowac. Dziecko musi poznawac inne ‚warunki’


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, wiem - widziałam, ściągnęłam, nawet działa, ale nie aż tak dobrze jak prawdziwy odkurzacz. Uspokaja owszem, ale na krótko
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 21:45   #50
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

My od kilku dni mamy problem z kupa Jest raz dziennie albo wcale i okupiona bólem brzucha i płaczem. Dopiero po masażu, ciepłych okładach na brzuszek i kąpieli coś rusza. A jak zrobi to jest tak spokojna jak anioł i ciągle spi. Wiec ewidentnie ja meczy, a ja nie wiem dlaczego

agaciaaas, a jak Twoja siódemka?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 21:49   #51
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
A propos pisania na forum to odkryłam ostatnio, że wystarczy że gadam do mojego telefonu, a on pisze. Bardzo mi to ułatwia jeżeli karmię ;p

Dzisiaj moje dziecko po raz pierwszy trafiło do kranu. Po prostu kupa gigant, nawet nie wiedziałam jak mam ją przenieść. Brudne body, brudne śpioszki, brudny rożek, no brudne po prostu wszystko. Też Wam się zdarza, że tak często pampersy przemykają? Akurat teraz używam lidlowskich, ale chyba wrócę do oryginalnego pampersa bo tutaj jest masakra ;/
Nie wiem czy ja te pampersy jakoś źle zakładam, czy one po prostu takie są. Ale przy tamtych było dużo lepiej.

U nas początek nocki taki sobie bo mała do 23:30 marudziła, ale za to później pospała do 5:30. Chociaż nie wiem czy to jest takie dobre dla moich piersi bo były po prostu twarde jak kamień ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś nie widzę siebie gadającej do telefonu... Bąbel by się raczej interesował a już mąż na pewno by się budził a lepiej aby spał spokojnie. Choć to dobry sposób na dzienne karmienia 😋
Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Co prawda nie byłam z Wami przez 9 miesięcy, ale pod koniec stycznia również zostałam mamą. Mogę do Was dołączyć czy to zamknięte grono?
Witamy




Ja dzisiaj zostałam sama.. Od 5 rano i dopiero mąż wraca jutro koło południa pewnie... Nie za bardzo chciał dzisiaj nie wracać ale w końcu kiedyś musiałam zostać sama z dzieckiem... zobaczymy jak noc będzie bo na razie cały dzień ok.

My nadal na 1 i chyba jeszcze nie myślę o zmianie choć paczkę 2 z pampersa mamy. Powoli za to wyrasta z najmniejszych ciuszków 😋

Co do brzucha... Ja mam jeszcze brzuszek a n wagę nie stawałam. Zaraz po porodzie miałam 4,5 kg nadwyżki. Na razie ćwiczyć i tak nie mogę bo szwy Jeszce nie zagojone


Co do wychodzenia do ludzi.. Ja wczoraj byłam w biedronce z młodym w wózku ale szybko i nawet nie było dużo osób. Do osiedlowych sklepów też zaglądam ale z mężem nie pojechaliśmy bo w jego rodzinnym mieście epidemia grypy i na to już Bąbla nie chce narażać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 22:28   #52
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Dziewczyny u nas też wysypka na twarzy. Byliśmy dziś u pediatry i mówi że to jakas potowka ropna. Mam przemywac Octaniseptem, szałwia i uważać by nie poszlo ma reszte ciala. A jak to nie pomoze to mam recepte na jakąś masc.
Poza tym dziś stwierdziła że mała już nie wyglada na przekarmioną, jest super i mam karmić tak jak karmię (na żądanie bez budzenia w nocy).
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 22:44   #53
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cay dzieki ze pytasz, jest juz duzo lepiej, ale do normy jeszcze troche brakuje.
U nas kupa tez jedna dziennie albo i rzadziej ale jakichs ogromnych problemow przy jej robieniu nie zauwazylam.

My tez mamy pryszcze, podobno tradzik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 00:24   #54
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Demeter witaj

A propos tych pampersów to otworzyłam wszystkie 3 paczki dwójek i;
Pampers jest faktycznie największy, ale jednocześnie najcieńszy i ma jakiś zapach. Ma też najdłuższe te falbanki wewnętrzne.
Dada jest najgrubszy i falbanki mimo, że są krótsze, to i tak ładnie małej leżą na nozkach.
Tojours jest średniej grubości, ale u nas falbanki nie do końca przylegają.

No i Dada i Pampers mają wskaźniki wilgoci, co wg. . mnie jest fajnie, zwłaszcza w nocy

Chyba mamy skok rozwojowy - 5 tydzień. Dwa ostanie dni to cały czas tylko cycuś albo marudanie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 02:12   #55
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Nastawilismy się z mezem Na oglądanie serialu w nocy gdyby mala szalala znów, a tu proszę - maluszek śpi grzecznie

Flexi daj znac rano czy bobas obudzil sie z nowymi skillami
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 04:09   #56
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Nastawilismy się z mezem Na oglądanie serialu w nocy gdyby mala szalala znów, a tu proszę - maluszek śpi grzecznie

Flexi daj znac rano czy bobas obudzil sie z nowymi skillami
Jak już miałam etap że Ch islam rodzic a nic tego nie zapowiadało to wszystkie dzieciate koleżanki mówiły mi abym sobie coś zaplanowała bo dzieci uwielbiają psuć plany.
Co prawda mój synek bardzo usluchany był w brzuszku i wszystko zawsze szło tak jak sobie zaplanowaliśmy z mężem ale u Ciebie widzę się sprawdza 😋 musicie sobie z mężem codziennie planować coś jakby dziecko nie spało 😃

Flexi oby szybko skok minął i w miarę Bezboleśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 05:30   #57
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Demeter witaj!

U nas mała przespała ciągiem 6 godzin w nocy! Obudziłam się, zerknęłam na zegarek i miałam oczywiście w głowie wizję dziecka umierającego z głodu

U nas 7 tygodni i nadal 3 kupy dziennie (i tak lepiej niż te 10 na początku ), nie wiem czy to dobrze, ale póki spokojna i już nie wykazuje problemów z brzuszkiem, to się nie martwimy

Co do niebezpiecznej miłości - moja mama ciągle wspomina jak niemal zeszła na zawał jak po powrocie ze szpitala położyła mnie na łóżku, wyszła z pokoju, a po powrocie zobaczyła moich dwóch starszych braci (8 i 11 lat!) skaczących wokół mnie po łóżku i krzyczących "mamy siostrę, mamy siostrę!" Mogli mnie zabić pierwszy i zdecydowanie nie ostatni raz - uroki rodzeństwa
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 07:15   #58
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Demeter, witamy w gronie styczniowych mamuś

Dzisiejsza noc należała do męża w opiece nad Kluska. On wstawal żeby nakarmić i przewinac. Oczywiście humor ma teraz nietegi, bo zmęczony i niewyspana, ale trudno. Niech pozna smak bycia tata.
W ogóle mam wrażenie, że ciężko mu idzie przywyknac do sytuacji, że w domu jest bobas. Mam czsami wyrażenie, że traktuje mnie i Małego jak wrzody na tyłku. Miał miesiąc spokoju, kiedy ja po porodzie byłam u rodziców i teraz nie umie się dostosować do zmian. Trochę przykre to wszystko, szczególnie że ja i tak pół dnia siedzę z małym sama i potem też ja się nim zajmuje. Liczyłam na trochę większe wsparcie tymbardzoej że ja tu nie znam nikogo. Nie mam tu żadnej znajomej, koleżanki ani nic
Ech, może w końcu się ogarnie.

U nas jakiś nawrót marudzenia Kluski znowu. Mam nadzieję że szybko to minie.

Coś do dupy dzień mam dzisiaj, przepraszam jeżeli będę marudzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 07:40   #59
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Cześć

Demeter, witaj, napisz coś o sobie i swoim Styczniątku.

My też chyba mamy skok rozwojowy, bo od dwóch dni jest dramat. Ciągle chcą piersi, jeden wisi, drugi wyje i tak na zmianę. Nocka też była ciężka, Dasiu przechodził samego siebie. Głowa mi pęka, cały czas mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 08:51   #60
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie styczniowe 2018 r.

Maja współczuję, ale dobrze, że nie wyręczasz go we wszystkim
Jak wraca do domu, to czemu się małym nie zajmuje?
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-19 11:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.