Garnier dla mnie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 18:28   #1
patys12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Cool

Garnier dla mnie ?


Hej jestem tu nowa I na razie nie wiem jak się tu obsługiwać, ale mam nadzieje, ze szybko się zaaklimatyzuje Mam jedno bardzo ważne pytanko... Niedawno kupilam sobie ten krem z garniera 3 w 1 ---> http://img233.imageshack.us/img233/562/gargh0.jpg iii te płatki wysuszające ---> http://torebka.kafeteria.pl/photos/6...5fd080e324.jpg Mam 12 lat i mam juz tradzik czy moge uzywac tych produktow ? Nie zaszkodza ? PROSZE O ODPOWIEDZI ! Z gory dziekuje
patys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:57   #2
leichenwagen160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Garnier dla mnie ?

jesli zauwazylas juz problemy z cera to nie zwlekaj tylko pojdz do dermatologa. Lepiej zapobiegac we wczesnym stadium niz potem leczyc nieustannie Bo najwazniejsze zeby sobie nie zaszkodzic. zapytaj dermatologa o preparaty najlpesze dla Ciebie. bo z tego co wiem wysuszenie skory nie jest najlepszym lekarstwem na tradzik . sa osoby ktrych cera na nadmierne wysuszenie reaguje w straszny sposob poprzez takie czerwone podskorne gulki;/ takze uwazaj i zapobiegaj a i nie zdawaj sie na kosmetyczki, na zadne tam wyciskanie
leichenwagen160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:25   #3
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Garnier dla mnie ?

W lewym górnym rogu strony znajdziesz katalog KWC; wpisz tam nazwy tych produktów i poczytaj ich recenzje.

Osobiście odradzam. Te kosmetyki mają na celu wysuszenie skóry, co daje krótkotrwałe efekty; cera "czuje", że jest za mało nawilżona i wydziela jeszcze więcej sebum, żeby sobie zrekompensować ubytek, skutkiem czego jest kolejny wysyp niedoskonałości.

Namów mamę na wizytę u dermatologa, a póki co przerzuć się na łagodne żele i bezalkoholowe toniki.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 16:05   #4
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Garnier dla mnie ?

Ja bym nie używała. To ci moze zaszkodzić, tak jak w moim przypadku. Idź do dermatologa ;]
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:22   #5
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Garnier dla mnie ?

Cytat:
Napisane przez patys12 Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa I na razie nie wiem jak się tu obsługiwać, ale mam nadzieje, ze szybko się zaaklimatyzuje Mam jedno bardzo ważne pytanko... Niedawno kupilam sobie ten krem z garniera 3 w 1 ---> http://img233.imageshack.us/img233/562/gargh0.jpg iii te płatki wysuszające ---> http://torebka.kafeteria.pl/photos/6...5fd080e324.jpg Mam 12 lat i mam juz tradzik czy moge uzywac tych produktow ? Nie zaszkodza ? PROSZE O ODPOWIEDZI ! Z gory dziekuje
w Twoim wieku najlepiej, żeby to dermatolog doradził Ci czym leczyć trądzik (poza tym im szybciej zobaczy to lekarz tym lepiej dla Twojej skóry). napewno może Ci też doradzić czym pielęgnować skórę.
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.