Tipsy-Kielce??? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 15:46   #511
aisaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

hihihi bo Monika uczy więcej niż w necie??? ja byłam na tym kursie u nich i jak dla mnie porażka...marny kontakt z kursantem, kiepskie jakościowo żele lf myślało,że jak podniesie ceny żeli to nagle będą super niestety cena nie zawsze równa się jakości
aisaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:51   #512
aisaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Kursy na tipsy- Kielce

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
ja odbyłam kurs w sun flowerze na sienkiewicza i podpisuje sie rekami i nogami że warto
naprawde dobra instruktorka, cenne rady i cala uwaga skupiona na Tobie i Twoich błędach polecam

la famme nie sprawdzalam, ale z tego co wiem o ich produktach- jesli szkolenie jest takiej jakosci jak one- odradzam
ja odradzam szkolenie w tej firmie
zdecydowanie Sunflower , w Motiv bedzie to strata kasy i żadnych umiejętności
aisaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 21:54   #513
viola1031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Witam, a czy orientuje sie ktos czy w Kielcach mozna zrobic gdzies kurs obsługi frezareczki? Robie paznokcie juz 8 lat, ale cały czas macham pilnikami i pomyslałam ze moze frezarka było by troszke lzej. Nie chce tego robic bez przeszkolenia zeby komus krzywdy nie zrobic...
viola1031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 06:02   #514
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez viola1031 Pokaż wiadomość
Witam, a czy orientuje sie ktos czy w Kielcach mozna zrobic gdzies kurs obsługi frezareczki? Robie paznokcie juz 8 lat, ale cały czas macham pilnikami i pomyslałam ze moze frezarka było by troszke lzej. Nie chce tego robic bez przeszkolenia zeby komus krzywdy nie zrobic...
Miałam ten sam dylemat i poszłam na kurs doszkalający z m.in. frezarki do Sunflowera. Właściwie nie wiem czy mam polecać czy nie. Generalnie jestem zachwycona poziomem nauczania pani Patrycji, ale widać było że frezarka chyba nie jest jej ulubionym sprzętem. Powiedziała mi co i jak,używałam frezarki podczas kursu, ale przełomu jakiegoś w pozimie moich umiejętności nie było. Druga rzecz, że była zdecydowana kupić frezarkę tak czy siak. I właściwie wszystkiego, co trzeba nauczyłam się już sama trenując na sobie i na tipsach.
Podsumowując - polecam Ci bardzo spróbowanie pracy z frezarką i polecam pójście przedtem na kurs, żeby nie zrobić komuś frezem kuku. Ale nie wiem czy polecam kurs w Sunflowerze (tylko odnośnie frezarki, bo jak się chcesz doszkolić z żelu to polecam całym sercem)
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 09:21   #515
viola1031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

A na czym polega to doszkolenie z zelu? Bo wydaje mi sie, ze zel nie jest mnie w stanie juz niczym zaskoczyc, ale moze sie myle... Jakies nowe techniki pokazuja?
viola1031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 09:55   #516
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Tipsy-Kielce???

Doszkolenie ma na celu wychwycenie Twoich błędów i niedociągnięć, a takie każdy posiada, nawet Ci najlepsi Można też się wielu rzeczy nauczyć, o których myślało się, że już wiemy i umiemy. Poza tym w stylizacji paznokci ciągle pojawiają się nowe trendy, kształty paznokci, nowe rodzaje ozdób czy żeli.
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-11-03 o 09:57
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 10:17   #517
viola1031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Doszkolenie ma na celu wychwycenie Twoich błędów i niedociągnięć, a takie każdy posiada, nawet Ci najlepsi Można też się wielu rzeczy nauczyć, o których myślało się, że już wiemy i umiemy. Poza tym w stylizacji paznokci ciągle pojawiają się nowe trendy, kształty paznokci, nowe rodzaje ozdób czy żeli.
Aha A jaki jest koszt takiego doszkolenia?
viola1031 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 12:20   #518
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Tipsy-Kielce???

Trzeba sprawdzić na stronie salonu, w którym zamierzasz się doszkalać
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 06:04   #519
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez viola1031 Pokaż wiadomość
A na czym polega to doszkolenie z zelu? Bo wydaje mi sie, ze zel nie jest mnie w stanie juz niczym zaskoczyc, ale moze sie myle... Jakies nowe techniki pokazuja?
Ja myślę, że nawet jak się ma wrażenie, że się wszystko umie to warto żeby czasem ktoś kompetentyny ocenił czy to czasem nie jest tylko wrażenie Każdy ma swoją technikę, różne sztuczki, metody i fajnie jest nauczyć się czegoś nowego. Zwłaszcza od osoby, dla której uczenie innych to chleb powszedni i może łatwo porównać umiejętności kursantów.
W każdym razie ja się dowiedziałam na kursie wielu nowych rzeczy, a moje umiejętności zostały ocenione wyżej niż sama je oceniałam. Nauczyłam się w końcu wtapiać koronkę bez zalewania jej kilometrową warstwą żelu, poznałam inną metodę nakładania żelu i sposób na opiłowanie boczków tak, żeby zniwelować efekt łopaty, ale nie przepiłować frencha....wymieniać mogłabym długo. Warto iść na kurs.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 08:55   #520
viola1031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nawet jak się ma wrażenie, że się wszystko umie to warto żeby czasem ktoś kompetentyny ocenił czy to czasem nie jest tylko wrażenie Każdy ma swoją technikę, różne sztuczki, metody i fajnie jest nauczyć się czegoś nowego. Zwłaszcza od osoby, dla której uczenie innych to chleb powszedni i może łatwo porównać umiejętności kursantów.
W każdym razie ja się dowiedziałam na kursie wielu nowych rzeczy, a moje umiejętności zostały ocenione wyżej niż sama je oceniałam. Nauczyłam się w końcu wtapiać koronkę bez zalewania jej kilometrową warstwą żelu, poznałam inną metodę nakładania żelu i sposób na opiłowanie boczków tak, żeby zniwelować efekt łopaty, ale nie przepiłować frencha....wymieniać mogłabym długo. Warto iść na kurs.
Chyba mnie przekonałas Mysle ze wybiore sie na taki kurs, ale dopiero za jakis czas bo teraz bede zakładac na nowo działalnosc. Miałam przerwe, bo urodziłam dziecko, ale pora znow wziasc sie do roboty Szukam narazie lokalu. Moze słyszałyscie o jakims do wynajecia za rozsadna cene?
viola1031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 01:03   #521
olganowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Tipsy-Kielce???

tylko nie sun flower!!!! zostałam oszukana na szkoleniu w Kielcach! jak się zapisywałam to było miło i czego to miałam się nie nauczyć. Jak się okazało prowadzenie szkolenia beznadziejne, miałam wrażenie iż prowadząca jest tak bardzo zapatrzona w siebie że nie widzi kursanta. Teraz jestem wściekła że dałam się tak nabrać Nie oceniam firmy i żeli bo są ok, szkolenia w innych miastach być może są na poziomie ale to w kielcach to był koszmar. Nie wszyscy idąc na kurs muszą znać podstawy i myślę ze to oczywiste dla wszystkich tylko nie dla prowadzącej szkolenie. ODRADZAM nie dajcie się nabrać
olganowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 08:56   #522
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez olganowak Pokaż wiadomość
tylko nie sun flower!!!! zostałam oszukana na szkoleniu w Kielcach! jak się zapisywałam to było miło i czego to miałam się nie nauczyć. Jak się okazało prowadzenie szkolenia beznadziejne, miałam wrażenie iż prowadząca jest tak bardzo zapatrzona w siebie że nie widzi kursanta. Teraz jestem wściekła że dałam się tak nabrać Nie oceniam firmy i żeli bo są ok, szkolenia w innych miastach być może są na poziomie ale to w kielcach to był koszmar. Nie wszyscy idąc na kurs muszą znać podstawy i myślę ze to oczywiste dla wszystkich tylko nie dla prowadzącej szkolenie. ODRADZAM nie dajcie się nabrać
O kurcze, no to jestem zaskoczona taką opinią. A może się z prowadzącą nie dogadałyście? Może ona myślała, że Ty idziesz na kurs doszkalający, a nie dla początkujących. Ja kilka razy podkreślałam, że chcę się tylko doszkolić, żeby ktoś wyłapał moje błędy, skorygował co trzeba, a i tak miałam większość rzeczy tłumaczonych jak na szkoleniu dla początkujących....
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:58   #523
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

a czy któras z Was - kielczanek wybiera sie moze na mistrzostwa w ta niedziele 13 grudnia do WDKu?
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:13   #524
SwiatPaznokci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez olganowak Pokaż wiadomość
tylko nie sun flower!!!! zostałam oszukana na szkoleniu w Kielcach! jak się zapisywałam to było miło i czego to miałam się nie nauczyć. Jak się okazało prowadzenie szkolenia beznadziejne, miałam wrażenie iż prowadząca jest tak bardzo zapatrzona w siebie że nie widzi kursanta. Teraz jestem wściekła że dałam się tak nabrać Nie oceniam firmy i żeli bo są ok, szkolenia w innych miastach być może są na poziomie ale to w kielcach to był koszmar. Nie wszyscy idąc na kurs muszą znać podstawy i myślę ze to oczywiste dla wszystkich tylko nie dla prowadzącej szkolenie. ODRADZAM nie dajcie się nabrać
Przepraszam ze sie wtrącam ale droga Olgo Widzę że oddajesz pierwszy post na tym miłym forum i odrazu krytykujesz ile sie da... Ciężko mi w to uwierzyć gdyż znam tą Panią i rozmawiałyśmy nie raz i nie zgodzę się z Tobą to bardzo sympatyczna i pomocna osoba. Przypuszczam że to wygłup konkurencji lub poprostu nie powiedziałaś wszyskiego na Kursie a teraz wylewasz złość przez internet. Po drugie widziałam tej Pani prace i jestem pod dużym wrażeniem wykonania
Pozdrawiam
SwiatPaznokci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 07:49   #525
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
a czy któras z Was - kielczanek wybiera sie moze na mistrzostwa w ta niedziele 13 grudnia do WDKu?
Lauracrow, gratuluję wygranej!!! Byłam akurat przelotem w Kielcach i zajrzałam na minutkę do WDKu, ale nie mogłam zostać do końca. Dowiedziałam się potem z gazety, że wygrałaś. Gratuluję!!!
Jak oceniasz w ogóle poziom tego konkursu?
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 13:01   #526
SwiatPaznokci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: Tipsy-Kielce???

Również Gratuluje!!
SwiatPaznokci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:25   #527
BLACKrose24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce / UK
Wiadomości: 270
GG do BLACKrose24
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez SwiatPaznokci Pokaż wiadomość
Również Gratuluje!!
Ja również gratuluję .... paznokcie konkursowe rewelacja .... zreszta podejrzałam twoją stronkę i jestem zachwycona tym co wyczyniasz z pazurkami
__________________
Żyję żeby Cię kochac .... kocham Cię żeby życ

Razem od : 11.03.2008
Zaręczyny : 31.08.2008
Ślub cywilny : 14.02.2009
Ślub kościelny : 10.09.2011

BLACKrose24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:50   #528
viola1031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Tipsy-Kielce???

lauracrow przejzałam własnie Twoje prace i sa naprawde swietne Jesli Twoj cennik nadal obowiazuje to proponuje zebyś go zmieniła Jeśli paznokcie trzymaja sie tak dobrze jak wygladaja to stanowczo za nisko sie cenisz Gratuluje pierwszego miejsca

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Moze mi ktos podac namiar do Sunflower'a?
viola1031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:26   #529
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

a dziekuje dziewczyny teraz jestem zmuszona chwilowo zawiesic pazurki ;( ale niedługo znowu zaczne
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 13:06   #530
BLACKrose24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce / UK
Wiadomości: 270
GG do BLACKrose24
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez viola1031 Pokaż wiadomość
Jesli Twoj cennik nadal obowiazuje to proponuje zebyś go zmieniła Jeśli paznokcie trzymaja sie tak dobrze jak wygladaja to stanowczo za nisko sie cenisz
zgadzam sie w 100% - ps. Ewa dwie ostatnie twoje prace dodane na Twojej stronce normalnie
__________________
Żyję żeby Cię kochac .... kocham Cię żeby życ

Razem od : 11.03.2008
Zaręczyny : 31.08.2008
Ślub cywilny : 14.02.2009
Ślub kościelny : 10.09.2011

BLACKrose24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:24   #531
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Tipsy-Kielce???

dziewczyny a czy w tym salonie na sienkiewce gdzie robia szkolenia na sf prowadza rowniez sprzedaz tych produktow?
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:33   #532
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy w tym salonie na sienkiewce gdzie robia szkolenia na sf prowadza rowniez sprzedaz tych produktow?
jak najbardziej...szkolenia, hurtownia i dystrybucja ;D
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:35   #533
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
jak najbardziej...szkolenia, hurtownia i dystrybucja ;D
to super a moglabys mi powiedziec gdzie dokladnie sie znajduje ten sklep/salon ?
ps. pozwolilam sobie wejsc na twojego bloga i musze przyznac ze paznokcie sa przesliczne
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:36
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:41   #534
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

sienkiewicza 57 lub 52 (nigdy nie zapamietam cyferki) ale tak czy inaczej znajduje sie na tym odcinku sienkiweki od padarewskiego do dworca... prawie ze na rogu sienkiewicza i padarewskiego obok jakiejs perfumerii... zółty bilbord z niebieskimi napisami.... nazwa chyba "style nails"...a i wejscie jest w kamienicy z przodu sienkiewki a sam sklep na 1 pietrze

uff... nie jestem dobra w tłumaczeniu drogi ;p

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

aaa... i od strony klubu "Czekolada"
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:45   #535
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
sienkiewicza 57 lub 52 (nigdy nie zapamietam cyferki) ale tak czy inaczej znajduje sie na tym odcinku sienkiweki od padarewskiego do dworca... prawie ze na rogu sienkiewicza i padarewskiego obok jakiejs perfumerii... zółty bilbord z niebieskimi napisami.... nazwa chyba "style nails"...a i wejscie jest w kamienicy z przodu sienkiewki a sam sklep na 1 pietrze

uff... nie jestem dobra w tłumaczeniu drogi ;p

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

aaa... i od strony klubu "Czekolada"

ok mam nadzieje ze znajde wydrukuje sobie to co napisalas i wyrusze w poszukiwanie jak narazie nie kojarze bo dawno mnie nie bylo w domku wiec pewnie sie cos pozmienialo bo pierwsze slysze o jakims klubie czekolada hehe
bardzo ci dziekuje
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:05   #536
Glo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy-Kielce???

Polecam zakłądanie tipsów żelowych, uzupełnianie oraz utwardzanie naturalnej płytki paznokcia w ścisłym centrum Kielc. Cena promocyjna 50 zł. Dla zainteresowanych podaje maila []. Pozdrawiam

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-06 o 17:21 Powód: reklama
Glo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:52   #537
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Tipsy-Kielce???

Nie chce zakladac nowego wątku, ale prosze o porade. Czy ktoras z dziewczyn moglaby mi polecic salon lub stylistke przyjmujacej w domu, ktora przedluzy mi paznokcie, w Skarżysku-Kamiennej. Do tej pory przyjezdzala do mnie stylistka, ale mogla to robic jedynie na wekendzie ale ja w przyszly wekend wyjezdzam a pozniej swieta i tak dalej, a ja musze na gwalt zrobic uzupelnienie. A jeszcze jedno musi uzywac kamuflaza. Z gory dziekuje
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:58   #538
Gofisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 10
Dot.: Tipsy-Kielce???

Hej chciałam zapytać czy nie wiecie gdzie w Kielcach robią żel lub akryl na paznokciach u STÓP?
__________________
Razem od: 24.01.2007
Zaręczyny: 30.06.2009
Ślub: 10.09.2011- już po )
Gofisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 08:26   #539
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: Tipsy-Kielce???

wszędzie gdzie robią też u rąk
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:16   #540
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez pauli25 Pokaż wiadomość
wszędzie gdzie robią też u rąk
akurat nie wszędzie robią u stóp
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.