Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 21:04   #3631
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że są, ale się na nich obraziłam i nic nie kupuję
Noo, za te ostatnie numery to ja się nie dziwię.
Ciekawe kiedy Truskawa padnie ostatecznie (bo patrząc na to co wyprawiają to są na najlepszej drodze )

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dennny - i ode mnie życzenia
moje 30 urodziny były najfajniejszą imprezką urodzinową jaką miałam - i za 2 tygodnie będzie rok od tego czasu... i też stwierdzam że to był super rok - jakiś taki człowiek pewniejszy siebie, swojej wartości i w ogóle - faktycznie nie ma takiej już szarpaniny
także najlepszego i żyj sobie wesoło z 3 z przodu

ide kupić krem borgheses mojej ciotce bo od pól roku mi truje że jak będzie to mam jej brać; no to biore - tylko już sama nie wiem jak zapłacić - mogę w końcu jeszcze ręcznie z paypala czy nie?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

gdzie wy widzicie jakieś promocje na makijaż?
oprócz nowych topów ja nic nie widze
Mejkapku dziękuję
To Ty też zodiakalny raczek jesteś
Ja mam za równe 2 tyg imieniny

Promocje proszę bardzo:
http://pl.strawberrynet.com/gifts-specials/skincare/
http://pl.strawberrynet.com/gifts-specials/makeup/
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 21:26   #3632
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Dziewczyny za wszystkie życzenia

James nie żartowałam, od dzisiaj mam 3 z przodu a moje zdjecie jest z sylwestra sprzed 2 i pół roku
Teraz jest mnie trochę więcej objetościowo () i mam wory pod oczami bo wiecznie niewyspana jestem
Powiem Wam że to moje najlepsze do tej pory urodziny, powiedziałam sobie że od dnia moich 30 urodzin mam wszystko w , nie zdzieram się, nie naginam, olewam to co inni o mnie myślą i co wg nich powinnam robić Bo do tej pory to tylko wieczna szarpanina sama ze sobą, dołki, depresje, spełnianie oczekiwań rodziny, chłopaka, otoczenia itp.
I chociaż czuję się tak samo jak miałam 23-24 lata to sama widzę że dojrzałam i jestem o wiele mądrzejsza i świat wkońcu zaczyna mi się naprawdę podobać

Ilios ten Twój ex to żałosna wołowa, powiedz mu że jak będzie dalej odstawiał takie numery to faktycznie będzie potrzebował pomocy z tym że już psychiatry. Dobrze że wzięłaś tatę, następnym razem weź jeszcze chłopaków z jakieś pobliskiej siłowni Skoro on taki słaby psychicznie to nawet nie trzeba będzie się uciekać do przemocy fizycznej

Czyżby nikt nie zauważył że są nowe TOP 20 i promocje na pielęgnację i makijaż?

Ten kompakt Shiseido mnie poważnie zainteresował, idę szukać czegoś w necie o nim http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...467/?CatgId=15


Swietnie wygladasz. Mam nadzieje, ze dane mi bedzie wygladac za te kilka lat rowniez dobrze.
Ciesze sie, ze urodziny sie udaly.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 22:05   #3633
ammar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cześć dziewczyny. Nie jestem aktywną uczestniczką forum, ale pomyślałam, że się podzielę wrażeniami. Po półtora tygodnia (normalnie 5 dni) doszła paczka. Jeden z cieni Clarins 2005, drugi 2004 rok! To co się stało na strawberry przekracza ludzkie pojęcie. Za niemałe pieniądze dostać dwa starocie, których za darmo bym nie wzięła? No proszę Was...
ammar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 23:09   #3634
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Denny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Mariola, chyba Tobie miałam napisać co z reklamacją u Kruka. Byłam, pytałam (oczywiście w biegu zapomniałam certyfikatu), ale zostałam poinformowana, że najpierw muszą wysłać do rzeczoznawcy, aby zorientować się jakiego powodu wypadł brylant... Pewnie podejrzewają, że klienci sami sobie kamienie wydłubują... No ciekawa jestem co z tego wyjdzie

W sprawach czysto truskawkowych czekam na wiadomość od niejakiego Erica, bo rozpoczął śledztwo w sprawie wysłanych mi staroci z ostatniej promocji. Tej bez opakowań... Od tygodnia cisza...

Idę poczytać co tam przez tydzień napłodziłyście
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 05:39   #3635
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

mi z Kruka wypadla cyrkonia z zareczynowego pierscionka :/
kupilam na Truskawie tego podwojnego Bi Facila - mam nadzieje ze nie stary
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-06-30 o 05:48
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 07:23   #3636
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi z Kruka wypadla cyrkonia z zareczynowego pierscionka :/
o słodki jezu ! Ale czemu wypadła? Ot tak, sama z siebie? Boże, mój zaręczynowy ma dużo kamieni nadziubdzianych i gdyby któryś (tfutfu~!) odpadł, to chyba bym się zapłakała..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 07:31   #3637
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie wiem wlasnie moze zahaczylam ale nie pamietam..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 07:33   #3638
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

laski jak jest z tym płaceniem?
moge zapłacić ręcznie na paypal@strwabery......
czy trzeba absolutnie z tego ich automatu
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 07:40   #3639
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie wiem- ja zaplacilam tym razem z automatu. sciagnelo mi za przewalutowanie ok. 2 zl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 08:27   #3640
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Denny sto lat

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Beżowy pomiędzy? Jaki kolorek? Sand? Jest w Polsce?
sand nie ma, ale jest desert beige
sand jest 2W1, ten jest 2N1 i jak dla mnie - pasuje
-> http://www.esteelauder.com/product/s...RODUCT_ID=3894
kupiony w seph na promo za 117 zl, swiezutki i pachnacy
Cytat:
Napisane przez ammar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie jestem aktywną uczestniczką forum, ale pomyślałam, że się podzielę wrażeniami. Po półtora tygodnia (normalnie 5 dni) doszła paczka. Jeden z cieni Clarins 2005, drugi 2004 rok! To co się stało na strawberry przekracza ludzkie pojęcie. Za niemałe pieniądze dostać dwa starocie, których za darmo bym nie wzięła? No proszę Was...
dlatego wlasnie my juz ostatnio raczej nie kupujemy tam
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi z Kruka wypadla cyrkonia z zareczynowego pierscionka :/
kupilam na Truskawie tego podwojnego Bi Facila - mam nadzieje ze nie stary


co do TZa to udalo sie odzyskac pralke i lodowke. a nawet lepiej - bo juz chcial mi je oddawac, a ja mu mowie, ze ani pralki ani lodowki nie potrzebuje takich duzych jak on ma, a on i tak bedzie musial kupowac nowe przeciez, dodatkowo za transport zaplace i wnoszenie [nie mowiac juz o tym, ze te sprzety maja 2 lata i sa bez gwarancji] i sie o dziwo udalo dogadac, ze odda mi za pralke i lodowke kase. niby dzis mam po to jechac, bo chce gotowke mi dac i.... zebym mu pokwitowala, ze mi dal
no ale juz przynajmniej zamowilam sobie lodowke elektrolux i pralke bosh

wczoraj przywiezli mi tez kanape
a w pon chyba beda montowac szafy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 08:39   #3641
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mariola, chyba Tobie miałam napisać co z reklamacją u Kruka. Byłam, pytałam (oczywiście w biegu zapomniałam certyfikatu), ale zostałam poinformowana, że najpierw muszą wysłać do rzeczoznawcy, aby zorientować się jakiego powodu wypadł brylant... Pewnie podejrzewają, że klienci sami sobie kamienie wydłubują... No ciekawa jestem co z tego wyjdzie
Ciekawe ile to potrwa Jestem bardzo ciekawa tego jak rozwiążą tę reklamację Jak już coś będziesz wiedziała to koniecznie daj znać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 08:56   #3642
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do TZa to udalo sie odzyskac pralke i lodowke. a nawet lepiej - bo juz chcial mi je oddawac, a ja mu mowie, ze ani pralki ani lodowki nie potrzebuje takich duzych jak on ma, a on i tak bedzie musial kupowac nowe przeciez, dodatkowo za transport zaplace i wnoszenie [nie mowiac juz o tym, ze te sprzety maja 2 lata i sa bez gwarancji] i sie o dziwo udalo dogadac, ze odda mi za pralke i lodowke kase. niby dzis mam po to jechac, bo chce gotowke mi dac i.... zebym mu pokwitowala, ze mi dal
no ale juz przynajmniej zamowilam sobie lodowke elektrolux i pralke bosh

wczoraj przywiezli mi tez kanape
a w pon chyba beda montowac szafy
Rany, Ilios, Ty to masz przeboje z tym byłym... W sumie trochę załamać się można, jak się takie historie czyta, bo co? Lepiej jest cały czas przygotowywać się na to, że związek się rozpadnie i nie angażować się zbyt mocno finansowo? Wyliczać sobie kto za co płaci, mieć na wszelki wypadek osobne konta i żyć na zasadzie "to moje, to twoje"? A przecież Twoja historia nie jest niczym wyjątkowym, mało kto się rozstaje w zgodny sposób, ku obopólnej uldze, i jest w stanie wszystkie te praktyczne konsekwencje rozstania załatwić bez emocji.

Tak czy siak, gratuluję, że choć tę jedną rzecz udało Ci się rozwiązać w korzystny sposób.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:00   #3643
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a co do tego shiseido brazujacego, to ja mam ten taki na lato kompakt shiseido [ten z filtrem niby] i jest bardzo fajny
tyle, ze ten brazujacy ciemny straszliwie

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Rany, Ilios, Ty to masz przeboje z tym byłym... W sumie trochę załamać się można, jak się takie historie czyta, bo co? Lepiej jest cały czas przygotowywać się na to, że związek się rozpadnie i nie angażować się zbyt mocno finansowo? Wyliczać sobie kto za co płaci, mieć na wszelki wypadek osobne konta i żyć na zasadzie "to moje, to twoje"? A przecież Twoja historia nie jest niczym wyjątkowym, mało kto się rozstaje w zgodny sposób, ku obopólnej uldze, i jest w stanie wszystkie te praktyczne konsekwencje rozstania załatwić bez emocji.

Tak czy siak, gratuluję, że choć tę jedną rzecz udało Ci się rozwiązać w korzystny sposób.
dokladnie, teraz moja przyjaciolka sie wyprowadza do swojego faceta i oni sa razem niby od 9 lat, ale przez moja historie ona teraz postanowila inwestowac tylko w ruchome rzeczy

a jeszcze u mnie byla akcja z kompem, bo byl kupiony niby na firme taty exa i mowie mu, ze trzeba to zalatwic, a on, ze po co, przeciez jest osoba honorowa i jak cos mi sie popsuje to nie ma problemu i mi pomoze. a ja pominelam milczeniem "honorowy" i stwierdzilam, ze jednak wolalabym byc niezalezna
no i spoko
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:06   #3644
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny dotarłam wreszcie do domu a odpakowałam cztery paczuszki z tru (wiem , wiem...łamistrajk i świnia ze mnie) a w nich:
błyszczol fever lancome CUDNY!
róże bobbie brown...no nie wiem...Wasze też takie jakieś bazarowe? krzywe i takie niechlujne...niemniej kolorki śliczne
mascara YSL brązowa, kto mi rozszyfruje kod? 8CBA
pomadka nr 61 YSL (też prośba o kod) 8IAD i jest absolutnie ŚLICZNA! Mój HIT!
kompakt clarins , ładny ale z 2006... no niby to puder więc się może nie czepiać?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 10:40   #3645
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Jako ciekawostkę Wam pokażę:

w moim Douglasie przez jakiś przypadek chyba wylądowały nietypowe pojemności 3 kroków Clinique (tonik i DDML). Nie wiedzieli chyba, co z nimi zrobić, więc dostały ceny jak zwykłe duże opakowania. Więc:

Giant Clarifying Lotion 2 with Pump 487ml (opakowanie z pompką) -- 100 PLN, tyle co normalnie 400ml
http://www.clinique.co.uk/product/15...ion/index.tmpl

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion with Pump 200ml (opakowanie z pompką) -- 160 PLN, tyle co normalnie 125ml

Mam wrażenie, że to jakieś promocyjne opakowania z UK są, ale głowy nie dam. Pochodzą normalnie od polskiego dystrybutora, a nie jakiegoś lewego kanału sprzedaży z Hongkongu

A najfajniejsze jest to, że dostałam wczoraj smsa z mojego Douglasa, happy hours -20% na wszystko, więc kupiłam to wszystko jeszcze taniej.

W załączniku zdjęcia -- śmiesznie te giganty wyglądają przy normalnych opakowaniach (tonik 487 ml vs. 200ml i DDML 200ml vs 50ml).
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 10:59   #3646
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20356210]Swietnie wygladasz. Mam nadzieje, ze dane mi bedzie wygladac za te kilka lat rowniez dobrze.
Ciesze sie, ze urodziny sie udaly.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego .[/QUOTE]

James na pewno będziesz wyglądać jeszcze lepiej ode mnie
Ja kosmetyki wysokopółkowe zacząłam stosować dopiero w wieku 27-28 lat, gdybym miała taką możliwośc w wieku 22-23 lat to teraz wygladałabym chyba jak pietnastka (oczywiścioe bez tipsów, tony tapety i spalenizny z solarium jak to teraz owe małolaty mają w zwyczaju )

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Denny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Denny sto lat
Dziękować, dziękować

Ilios trzymam kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli w sprawach z ex, chyba coś do niego w końcu dotarło skoro tak się sprawy toczą
Ja jestem pewna że na przyszłość choćbym nie wiem jak była zakochana to w przypadku małżeństwa intercyza na 100% (bo kasy faceta nie chcę, sama na siebie potrafię zarobić, chodzi mi głównie żebym nie odpowiadała za jego długi jakby co oraz o to żeby on sie do mojej kasy nie mógł dobierać). Bo niestety, zauważyłam jest coraz wiecej nieporadnych facetów -ofiar życiowych, którzy żerują w mniejszym lub większym stopniu na kobietach

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny dotarłam wreszcie do domu a odpakowałam cztery paczuszki z tru (wiem , wiem...łamistrajk i świnia ze mnie) a w nich:
błyszczol fever lancome CUDNY!
róże bobbie brown...no nie wiem...Wasze też takie jakieś bazarowe? krzywe i takie niechlujne...niemniej kolorki śliczne
mascara YSL brązowa, kto mi rozszyfruje kod? 8CBA
pomadka nr 61 YSL (też prośba o kod) 8IAD i jest absolutnie ŚLICZNA! Mój HIT!
kompakt clarins , ładny ale z 2006... no niby to puder więc się może nie czepiać?
A jak kolorek tego Clarinsa, ciemny czy jasny? Nie wpada w róż czy pomarańcz? Bo ja chyba sobie go zafunduję, brązującego Shiseido nie chcę już bo sie boję ze zrobi ze mnie murzyna
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 11:12   #3647
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

A jak kolorek tego Clarinsa, ciemny czy jasny? Nie wpada w róż czy pomarańcz? Bo ja chyba sobie go zafunduję, brązującego Shiseido nie chcę już bo sie boję ze zrobi ze mnie murzyna
nie wiem o co chodzi ale też STO LAT!

a clarins ładniutki...biszkoptowo- opalony. Ja wzięłam amber bo się strzaskałam nad morzem (wiem, będę stara i pomarszczona) i będę go używać jako matującego a nie bronzera. Idealny jest na wakacje dla mnie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 11:15   #3648
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja tez jestem za intercyza. niektorzy na mnie krzycza, ze to malo romantyczne. ale rozstania sie zdarzaja i po co jeszcze je utrudniac

Sala - ale mega z tym Douglasem
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 11:39   #3649
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kochana Dim, na mnie zawsze możesz liczyć (w kwestii kuszenia maskarą)Używam jej drugi tydzień i dalej ją kocham miłością dozgonną
Pochwalę się - dziś się obroniłam Także można mnie od dziś nazywać per magister Kicia
GRATULACJE!
to teraz jakas nagroda tak??

tuszyk wpisuje na liste skoro taki fajny hehe

to ja dla rownowagi na wizazu "pochwale" sie , ze mam egzamin na wrzesien...ten sam, z ktorego ulali mnie rok temu...i do tego mialam ta sama kobiete w komisji....z tego stresu zaczelam sie tak jakas i zacinac, ze sama w szoku bylam...do tego jak cos mowilam to zupelnie tego niekontrolowalam i po chwili nie pamietalam co mowilam...wstyd masakryczny....jutro mam ostatni egzamin i szczerze mi sie nie chce isc nawet
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość


Dimiti mi się ta sukienka nr 1 podoba bardziej(nr 3 nie) tylko zalezy co wolisz wyeksponować a co ukryć. Bo ona jest dla dziewczyn z fajnymi nogami i mniej fajnym dekoltem.
Co do tuszu maestro to na Tru jest a 106, 50 zł ale został już tylko szary, przed weekendem jak sprawdzałam to czarny też był
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

heh na nogi nie moge narzekac na dekolt tez nie, ale wole nogi pokazywac- najlepsza sukienka dla mnie to wlasnie taka, ktora nie jest obcisla na brzuszku bo z nim to sie dogadac nie moge wiec kroj fajny, kolor tez mi sie podoba pewnie kupie tylko niestety nie teraz bo z funduszami cienko
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

co do spotkania z ex-tz to bylo kiepsko. na szczescie byl moj tata
po poruszeniu kwestii kasy najpierw stwierdzil, ze sie juz przeciez dogadalismy. jak powiedzialam, ze niebardzo, to znow zaczal z drzacymi rekami i np tym, ze do psychologa chodzil
moj tata mu powiedzial, zeby nie mieszal roznych rzeczy i ma sie do dzisiaj okreslic jaki ma pomysl na to, zeby to rozwiazac
kopnij go w kolano to moze chlopak wyjdzie z letargu! ale dobre jest to, ze jak z nim juz wszystko zalatwisz to nie bedziesz go wogole widziala i bedziesz zyla spokoooooojnie


Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Dziewczyny za wszystkie życzenia

James nie żartowałam, od dzisiaj mam 3 z przodu a moje zdjecie jest z sylwestra sprzed 2 i pół roku
Teraz jest mnie trochę więcej objetościowo () i mam wory pod oczami bo wiecznie niewyspana jestem
Powiem Wam że to moje najlepsze do tej pory urodziny, powiedziałam sobie że od dnia moich 30 urodzin mam wszystko w , nie zdzieram się, nie naginam, olewam to co inni o mnie myślą i co wg nich powinnam robić Bo do tej pory to tylko wieczna szarpanina sama ze sobą, dołki, depresje, spełnianie oczekiwań rodziny, chłopaka, otoczenia itp.
I chociaż czuję się tak samo jak miałam 23-24 lata to sama widzę że dojrzałam i jestem o wiele mądrzejsza i świat wkońcu zaczyna mi się naprawdę podobać

Ilios ten Twój ex to żałosna wołowa, powiedz mu że jak będzie dalej odstawiał takie numery to faktycznie będzie potrzebował pomocy z tym że już psychiatry. Dobrze że wzięłaś tatę, następnym razem weź jeszcze chłopaków z jakieś pobliskiej siłowni Skoro on taki słaby psychicznie to nawet nie trzeba będzie się uciekać do przemocy fizycznej

Czyżby nikt nie zauważył że są nowe TOP 20 i promocje na pielęgnację i makijaż?

Ten kompakt Shiseido mnie poważnie zainteresował, idę szukać czegoś w necie o nim http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...467/?CatgId=15

wlasnie mnie ten kompakt przez ciebie tez interesuje teraz.....
tylko nie chce znowu kasy wydawac a w sumie jakies pocieszenie trzeba kupic bo do tej pory mam oczy zapuchniete od tego mojego wycia wczorajszego...nalezy mi sie cos za wory pod oczami!

ja myslalam, ze ty masz tak 26lat moze ciut wiecej....
heh mam nadzieje, ze tez bede miala kiedys takie nastawienie jak Ty
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 11:54   #3650
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dim zeby tym razem poszedl ten egzamin
no co za baba glupia w tej komisji moze we wrzesniu sie przeziebi albo cos?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

a co do shiseido, to ja uwazam, ze ten kompakt na slonce i 3 kolorowy to jedne z lepszych pudrow wiec jak Wam ten ciemny kolor pasuje to brac i nie marudzic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:16   #3651
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti
to ja dla rownowagi na wizazu "pochwale" sie , ze mam egzamin na wrzesien...ten sam, z ktorego ulali mnie rok temu...i do tego mialam ta sama kobiete w komisji....z tego stresu zaczelam sie tak jakas i zacinac, ze sama w szoku bylam...do tego jak cos mowilam to zupelnie tego niekontrolowalam i po chwili nie pamietalam co mowilam...wstyd masakryczny....jutro mam ostatni egzamin i szczerze mi sie nie chce isc nawet
Przykro mi . Sama mam teraz sesje i wyobrazam sobie Twoje zniechecenie. Trzymaj sie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:53   #3652
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dim zeby tym razem poszedl ten egzamin
no co za baba glupia w tej komisji moze we wrzesniu sie przeziebi albo cos?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

a co do shiseido, to ja uwazam, ze ten kompakt na slonce i 3 kolorowy to jedne z lepszych pudrow wiec jak Wam ten ciemny kolor pasuje to brac i nie marudzic
heh mam nadzieje, ze kciuki pomoga
niby kobieta ok, ale kojarzy mi sie z komisja z tamtego roku, ktora mnie ulala i ten strach mnie sparalizowal bo przypomnialam sobie jaka bylam zalamana wtedy...sama sobie taki cyrk zrobilam sie tak nastawiajac:/

ale Ty tego kompaktu uzywasz jako puder na cala twarzy czy tylko jako brazer? podoba mi sie ta pomaranczowa puderniczka!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20367497]Przykro mi . Sama mam teraz sesje i wyobrazam sobie Twoje zniechecenie. Trzymaj sie .[/QUOTE]
dzieki jestem calkowicie zdolowana bo tak chcialam miec wakacje i spokoj....a teraz zamiast myslec, ze zdam we wrzesniu bede myslala tylko co zrobie jak nie zdam znowu....boje sie, ze psychicznie sie wykoncze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:04   #3653
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny a co znaczy jako status przesyłki: Awaiting customs clearance ??
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:05   #3654
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
GRATULACJE!
to teraz jakas nagroda tak??

tuszyk wpisuje na liste skoro taki fajny hehe

to ja dla rownowagi na wizazu "pochwale" sie , ze mam egzamin na wrzesien...ten sam, z ktorego ulali mnie rok temu...i do tego mialam ta sama kobiete w komisji....z tego stresu zaczelam sie tak jakas i zacinac, ze sama w szoku bylam...do tego jak cos mowilam to zupelnie tego niekontrolowalam i po chwili nie pamietalam co mowilam...wstyd masakryczny....jutro mam ostatni egzamin i szczerze mi sie nie chce isc nawet
Dzięx Dim W ramach nagrody miałam w końcu wyjechać na wakacje (Turcja czy coś) z TŻtem.. Nasz pierwszy, wspólny, wypasiony wypoczynek... Kasę zebrałam, obroniłam się szybciutko, ale teraz widzę że będę musiała o tym zapomnieć bo TŻ jak zwykle ma co chwilę jakieś problemy komplikujące wyjazd i w ogóle.. Przepraszam, że to powiem, ale jak zwykle przez jego brak organizacji wyjazd nam zapewne nie wyjdzie Dołuje mnie to tym bardziej, że po 19 lipca wyjeżdżam na długo do UK i tam już nie będzie jak wyjechać na jakieś fajne wakacje.. (pracapracapraca). Także nastrój mam kiepski + po obronie rozłożyło mnie jakieś paskudne przeziębienie..

Dim, nie stresuj się kobieciną Dasz sobie radę ! Jak trzeba psychologa, to ja służę pomocą Zrobimy sobie sesyjkę

Właśnie odkryłam, że na truskawie pojawiły się kosmetyki Armaniego ! Nawet maestro jest za 109zł (z tym, że brązowy ). No ale skąd mam wiedzieć takie rzeczy, skoro od miesiąca co najmniej nie wchodziłam na ich stronę
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:08   #3655
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh mam nadzieje, ze kciuki pomoga
niby kobieta ok, ale kojarzy mi sie z komisja z tamtego roku, ktora mnie ulala i ten strach mnie sparalizowal bo przypomnialam sobie jaka bylam zalamana wtedy...sama sobie taki cyrk zrobilam sie tak nastawiajac:/

ale Ty tego kompaktu uzywasz jako puder na cala twarzy czy tylko jako brazer? podoba mi sie ta pomaranczowa puderniczka!


dzieki jestem calkowicie zdolowana bo tak chcialam miec wakacje i spokoj....a teraz zamiast myslec, ze zdam we wrzesniu bede myslala tylko co zrobie jak nie zdam znowu....boje sie, ze psychicznie sie wykoncze
Ja tez mam ten problem. Czekam co prawda na wyniki jednego egzaminu a drugi w poniedzialek, ale...
OD maja zeszlego roku mamy na wydziale jakas dziwna uchwale dotyczaca przechodzenia na kolejny semestr. Tekst niby nie pozostawia watpliwosci. JEdnak interpretacja naszej dziekan prawa jest nie do ogarniecia. Wymysla z tej uchwaly rozne rzeczy, ktorych w tekscie nie ma. Odwolania nic nie pomagaja. Dziekana wydzialu to nie obchodzi (ta **** jest dziekanem prawa tylko). Prorektor mowil, ze on "podwazac decyzji swoich kolegow (naszej dziekan) nie moze". Rektor, ktory jest naszym bylym dziekanem ma nas gdzies twierdzac, ze "on zajmuje sie uczelnia a nie nami".
Ja czegos nie zdam to nie wiem co ze mna bedzie. Egzaminy mam do tego ciezkie. Jeden egzaminator ma kompleks Boga i wedlug jego teorii nikt nigdy nie bedzie wiedzial tyle co on, wiec oblewa prawie wszystkich . Drugi to byly prokurator, o ktorm nikt nic nie wie bo to jego pierwszy egzamin.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:09
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:09   #3656
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimi, współczuję, naprawdę. Domyślam się, że musisz teraz być załamana tym, że tak naprawdę nie miałaś się nawet okazji wykazać na egzaminie, bo Cię stres zeżarł. Trzymaj się, i nie łam, odwal ostatni egzamin, żeby mieć to z głowy, a do wrześniowego masz jeszcze trochę czasu, więc będziesz mogła popracować nad nastawieniem

Uściski i głowa do góry!
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:43   #3657
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti, ja nie mam tego brazujacego tylko ten -> http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../97914/#DETAIL i to jasniejszy. wiec na cala twarz sie nadaje. ten brazujacy
a mi sie podobala ta turkusowa puderniczka

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

i jak tak czytam o Waszych egzaminach to sie ciesze, ze to juz za mna

jade po kase do exTZa trzymajcie kciuki

a dzis mialam akcje z Didzejosem - szukal pokoju do wynajecia. oczywiscie mu znalazlam [w Lodzi], pojechal obejrzec i... spod domofonu dzwoni do mnie ze nie moze wejsc to dzwonilam do wlasciciela zeby mu otworzyl, a potem do Radzola, ze drzwi sie zacinaja czasami
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:32   #3658
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nie wiem o co chodzi ale też STO LAT!

a clarins ładniutki...biszkoptowo- opalony. Ja wzięłam amber bo się strzaskałam nad morzem (wiem, będę stara i pomarszczona) i będę go używać jako matującego a nie bronzera. Idealny jest na wakacje dla mnie

Chyba jestem chora bo stwierdziłam że jednak niczego nie chcę, ani Clarinsa ani Shiseido ani niczego innego też
Sklepy z ciuchami i przeceny o 60% też mnie już nie kręcą
Za to dzisiaj dostałam 2 prześliczne kredki do oczu z BB (kosztowały mnie już z przesyłką 55 zł za dwie naturalnie)
http://www.brigettesboutique.com/LAN...L_p/lan114.htm
http://www.brigettesboutique.com/LAN...E_p/lan256.htm

Kocham Lancome właśnie za kredki do oczu i Juicy Tubesy

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez jestem za intercyza. niektorzy na mnie krzycza, ze to malo romantyczne. ale rozstania sie zdarzaja i po co jeszcze je utrudniac

Sala - ale mega z tym Douglasem
EE tam mało romantyczne
A potem wielkie zdziwienie jak się człowiek budzi z ręką w nocniku


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja dla rownowagi na wizazu "pochwale" sie , ze mam egzamin na wrzesien...ten sam, z ktorego ulali mnie rok temu...i do tego mialam ta sama kobiete w komisji....z tego stresu zaczelam sie tak jakas i zacinac, ze sama w szoku bylam...do tego jak cos mowilam to zupelnie tego niekontrolowalam i po chwili nie pamietalam co mowilam...wstyd masakryczny....jutro mam ostatni egzamin i szczerze mi sie nie chce isc nawet

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!


wlasnie mnie ten kompakt przez ciebie tez interesuje teraz.....
tylko nie chce znowu kasy wydawac a w sumie jakies pocieszenie trzeba kupic bo do tej pory mam oczy zapuchniete od tego mojego wycia wczorajszego...nalezy mi sie cos za wory pod oczami!

ja myslalam, ze ty masz tak 26lat moze ciut wiecej....
heh mam nadzieje, ze tez bede miala kiedys takie nastawienie jak Ty

Dimiti dziękuję
Co do kompaktu ja jednak odpuszczam bo obawiam się że będzie za ciemny i to sporo A ze zniżką wyjdzie 65 zł, już lepiej dołożyć do tego parę zł i kupić coś super co na pewno będzie pasować

Co do egzaminu to wykuj na wrzesień i wejdź na salę z podniesioną głową i pewnością że zdasz. I pamiętaj - tylko spokój może nas uratować

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, ja nie mam tego brazujacego tylko ten -> http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../97914/#DETAIL i to jasniejszy. wiec na cala twarz sie nadaje. ten brazujacy
a mi sie podobala ta turkusowa puderniczka

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

i jak tak czytam o Waszych egzaminach to sie ciesze, ze to juz za mna

jade po kase do exTZa trzymajcie kciuki

a dzis mialam akcje z Didzejosem - szukal pokoju do wynajecia. oczywiscie mu znalazlam [w Lodzi], pojechal obejrzec i... spod domofonu dzwoni do mnie ze nie moze wejsc to dzwonilam do wlasciciela zeby mu otworzyl, a potem do Radzola, ze drzwi sie zacinaja czasami
Ja też się cieszę że studia mam za sobą ale może w przyszłym roku się na jakąś podyplomówkę wybiorę jak będzie mi się nudziło w życiu?

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-06-30 o 22:32
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 11:16   #3659
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi z Kruka wypadla cyrkonia z zareczynowego pierscionka :/
kupilam na Truskawie tego podwojnego Bi Facila - mam nadzieje ze nie stary
Mi właśnie wypadł malutki brylancik z zaręczynowego. Mam ich chyba osiem osadzonych i wypadł akurat środkowy Nawet jakbym chciała to nie ma szans, żeby go wygrzebać... No ale muszą sprawdzić podobno...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile to potrwa Jestem bardzo ciekawa tego jak rozwiążą tę reklamację Jak już coś będziesz wiedziała to koniecznie daj znać
Mariola, ja zapomniałam certyfikatu i nie złożyłam jeszcze reklamacji Podobno trwa to do 14 dni roboczych Jak tylko sprawa ruszy, dam znać

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dzięx Dim W ramach nagrody miałam w końcu wyjechać na wakacje (Turcja czy coś) z TŻtem.. Nasz pierwszy, wspólny, wypasiony wypoczynek... Kasę zebrałam, obroniłam się szybciutko, ale teraz widzę że będę musiała o tym zapomnieć bo TŻ jak zwykle ma co chwilę jakieś problemy komplikujące wyjazd i w ogóle.. Przepraszam, że to powiem, ale jak zwykle przez jego brak organizacji wyjazd nam zapewne nie wyjdzie Dołuje mnie to tym bardziej, że po 19 lipca wyjeżdżam na długo do UK i tam już nie będzie jak wyjechać na jakieś fajne wakacje.. (pracapracapraca). Także nastrój mam kiepski + po obronie rozłożyło mnie jakieś paskudne przeziębienie..
Kurczę, żeby wszystko się ułożyło Należy Ci się zasłużony wypoczynek

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Właśnie odkryłam, że na truskawie pojawiły się kosmetyki Armaniego ! Nawet maestro jest za 109zł (z tym, że brązowy ). No ale skąd mam wiedzieć takie rzeczy, skoro od miesiąca co najmniej nie wchodziłam na ich stronę
Ja durna też nie sprawdziłam I kupiłam go w cenie regularnej w D. ostatnio Ale po Twoich fotkach tak się na niego nagrzałam, że to pierwszy od dawna kosmetyk kupiony bez żadnej promocji

No i najważniejsze - Bardzo dziękuje za polecenie tego tuszu On naprawdę wydłuża! Tylko u mnie nie podkręca tak spektakularnie jak u Ciebie (mam rzęsy badyle chyba...). Ale radzę sobie podwijając rzęsy zalotką i nakładają najpierw wodoodporną maskarę z Mavali No i w końcu widać, że mam rzęsy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20368799]Ja tez mam ten problem. Czekam co prawda na wyniki jednego egzaminu a drugi w poniedzialek, ale...
OD maja zeszlego roku mamy na wydziale jakas dziwna uchwale dotyczaca przechodzenia na kolejny semestr. Tekst niby nie pozostawia watpliwosci. JEdnak interpretacja naszej dziekan prawa jest nie do ogarniecia. Wymysla z tej uchwaly rozne rzeczy, ktorych w tekscie nie ma. Odwolania nic nie pomagaja. Dziekana wydzialu to nie obchodzi (ta **** jest dziekanem prawa tylko). Prorektor mowil, ze on "podwazac decyzji swoich kolegow (naszej dziekan) nie moze". Rektor, ktory jest naszym bylym dziekanem ma nas gdzies twierdzac, ze "on zajmuje sie uczelnia a nie nami".
Ja czegos nie zdam to nie wiem co ze mna bedzie. Egzaminy mam do tego ciezkie. Jeden egzaminator ma kompleks Boga i wedlug jego teorii nikt nigdy nie bedzie wiedzial tyle co on, wiec oblewa prawie wszystkich . Drugi to byly prokurator, o ktorm nikt nic nie wie bo to jego pierwszy egzamin.[/QUOTE]

James, no Ty to masz przeboje ciągle... Oby sie ułożyło A jak idzie Ci nauka?
Czytajac to wszystko coraz bardziej sie cieszę, że mam już całe studia za sobą... Teraz to już nie byłoby na moje nerwy

Dimiti, dasz radę! Teraz już będziesz przygotowana na ewentualną obecność babki. Psychika się odblokuje tylko musisz poćwiczyć

Ilios, wielkie zmiany
Super, że wykańczasz mieszkanie. To tyyyyle radości
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:25   #3660
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dzięx Dim W ramach nagrody miałam w końcu wyjechać na wakacje (Turcja czy coś) z TŻtem.. Nasz pierwszy, wspólny, wypasiony wypoczynek... Kasę zebrałam, obroniłam się szybciutko, ale teraz widzę że będę musiała o tym zapomnieć bo TŻ jak zwykle ma co chwilę jakieś problemy komplikujące wyjazd i w ogóle.. Przepraszam, że to powiem, ale jak zwykle przez jego brak organizacji wyjazd nam zapewne nie wyjdzie Dołuje mnie to tym bardziej, że po 19 lipca wyjeżdżam na długo do UK i tam już nie będzie jak wyjechać na jakieś fajne wakacje.. (pracapracapraca). Także nastrój mam kiepski + po obronie rozłożyło mnie jakieś paskudne przeziębienie..

Dim, nie stresuj się kobieciną Dasz sobie radę ! Jak trzeba psychologa, to ja służę pomocą Zrobimy sobie sesyjkę
przyda mi sie taka sesyjka bede musiala wlasnie cwiczyc nad nastawieniem swoim i pewnoscia siebie bo teraz to jest skopane, rozszarpane, wymieszane z blotem itd
biedna a moze chociaz z jakas kolezanka pojedziesz? ja chyba tak zrobie bo nie mam z kim wyjechac....
problem z Tzt taki sam mam. Dwa lata temu mielismy gdzies jechac na sylwestra- on mial zalatwiac i oczywiscie obudzil sie chyba dzien przed i nigdzie miejsc nie bylo! mielismy taki pokoj w jego miejscowosci (), ze nic tylko rozpacz! ale Kiciu nie zalamuj sie, zastanow sie z kim mozesz pojechac bo w koncu ci sie nalezy
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20368799]Ja tez mam ten problem. Czekam co prawda na wyniki jednego egzaminu a drugi w poniedzialek, ale...
OD maja zeszlego roku mamy na wydziale jakas dziwna uchwale dotyczaca przechodzenia na kolejny semestr. Tekst niby nie pozostawia watpliwosci. JEdnak interpretacja naszej dziekan prawa jest nie do ogarniecia. Wymysla z tej uchwaly rozne rzeczy, ktorych w tekscie nie ma. Odwolania nic nie pomagaja. Dziekana wydzialu to nie obchodzi (ta **** jest dziekanem prawa tylko). Prorektor mowil, ze on "podwazac decyzji swoich kolegow (naszej dziekan) nie moze". Rektor, ktory jest naszym bylym dziekanem ma nas gdzies twierdzac, ze "on zajmuje sie uczelnia a nie nami".
Ja czegos nie zdam to nie wiem co ze mna bedzie. Egzaminy mam do tego ciezkie. Jeden egzaminator ma kompleks Boga i wedlug jego teorii nikt nigdy nie bedzie wiedzial tyle co on, wiec oblewa prawie wszystkich . Drugi to byly prokurator, o ktorm nikt nic nie wie bo to jego pierwszy egzamin.[/QUOTE]
ehm.....niektorzy to chyba sie troche zapominaja- najgorzej jest jak wydaje sie takiemu wykladowcy, ze wie najwiecej, jest nieomylny i moze wszystko! taka jest prawda, ze jak ktos chce kogos uwalic to uwali...ale james Ty przeciez zdolna wiec nie ma co na zapas sie przejmowac- ja sie tak przejmowalam i widzisz jak mnie stres zjadl. Moze cos sie jeszcze uda zrobic
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Dimi, współczuję, naprawdę. Domyślam się, że musisz teraz być załamana tym, że tak naprawdę nie miałaś się nawet okazji wykazać na egzaminie, bo Cię stres zeżarł. Trzymaj się, i nie łam, odwal ostatni egzamin, żeby mieć to z głowy, a do wrześniowego masz jeszcze trochę czasu, więc będziesz mogła popracować nad nastawieniem

Uściski i głowa do góry!
dzieki wlasie stres najgorszy...bylam dzisiaj na tym egzaminie, ale klapa bo takie rzeczy dal, ze w szoku wszyscy byli i polowa osob wyszla po 10min , ale ten egzamin jakos mnie nie zalamuje

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, ja nie mam tego brazujacego tylko ten -> http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../97914/#DETAIL i to jasniejszy. wiec na cala twarz sie nadaje. ten brazujacy
a mi sie podobala ta turkusowa puderniczka

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



jade po kase do exTZa trzymajcie kciuki

a dzis mialam akcje z Didzejosem - szukal pokoju do wynajecia. oczywiscie mu znalazlam [w Lodzi], pojechal obejrzec i... spod domofonu dzwoni do mnie ze nie moze wejsc to dzwonilam do wlasciciela zeby mu otworzyl, a potem do Radzola, ze drzwi sie zacinaja czasami
trzymamy kciuki!
ja nie wiem co by ten didzejos bez ciebie zrobil heh to w sumie moze zrezygnuje- ta niebieska puderniczka tez mi sie podoba! i kolor ladniejszy...wiec chyba nie ma co ryzykowac

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Chyba jestem chora bo stwierdziłam że jednak niczego nie chcę, ani Clarinsa ani Shiseido ani niczego innego też
Sklepy z ciuchami i przeceny o 60% też mnie już nie kręcą
Za to dzisiaj dostałam 2 prześliczne kredki do oczu z BB (kosztowały mnie już z przesyłką 55 zł za dwie naturalnie)
http://www.brigettesboutique.com/LAN...L_p/lan114.htm
http://www.brigettesboutique.com/LAN...E_p/lan256.htm

Kocham Lancome właśnie za kredki do oczu i Juicy Tubesy

EE tam mało romantyczne
A potem wielkie zdziwienie jak się człowiek budzi z ręką w nocniku

Dimiti dziękuję
Co do kompaktu ja jednak odpuszczam bo obawiam się że będzie za ciemny i to sporo A ze zniżką wyjdzie 65 zł, już lepiej dołożyć do tego parę zł i kupić coś super co na pewno będzie pasować

Co do egzaminu to wykuj na wrzesień i wejdź na salę z podniesioną głową i pewnością że zdasz. I pamiętaj - tylko spokój może nas uratować

Ja też się cieszę że studia mam za sobą ale może w przyszłym roku się na jakąś podyplomówkę wybiorę jak będzie mi się nudziło w życiu?
heh tylko z ustnym ten problem, ze wykuc mozna a i tak nigdy nic pewnego...ale moze jakos bedzie. Do wrzesnia troche czasu wiec moze akurat jakos bedzie. Tez nie biore tego shiseido...lepiej poczekac na cos innego a akurat chcialam jakies kredki lancome- czarna i biala. Masz moze czarna? nadaje sie do wewnetrznej czesci powiek?


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mi właśnie wypadł malutki brylancik z zaręczynowego. Mam ich chyba osiem osadzonych i wypadł akurat środkowy Nawet jakbym chciała to nie ma szans, żeby go wygrzebać... No ale muszą sprawdzić podobno...

Mariola, ja zapomniałam certyfikatu i nie złożyłam jeszcze reklamacji Podobno trwa to do 14 dni roboczych Jak tylko sprawa ruszy, dam znać



Kurczę, żeby wszystko się ułożyło Należy Ci się zasłużony wypoczynek

James, no Ty to masz przeboje ciągle... Oby sie ułożyłoA jak idzie Ci nauka?
Czytajac to wszystko coraz bardziej sie cieszę, że mam już całe studia za sobą... Teraz to już nie byłoby na moje nerwy

Dimiti, dasz radę! Teraz już będziesz przygotowana na ewentualną obecność babki. Psychika się odblokuje tylko musisz poćwiczyć

Ilios, wielkie zmiany
Super, że wykańczasz mieszkanie. To tyyyyle radości
hehe no oby oby! bo jak nie to biore tasaczek i bedzie sie dzialo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.