Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 11:38   #1471
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ale ten wątek ma tytuł 'jak podkreślić jasną cerę' a nie 'jak zamaskować jasną cerę bronzerem czy samoopalaczem' to nie chodzi tylko o akceptację, bo ja nie mam żadnego problemu z odcieniem mojej skóry, ale o to by dodatkowo wydobyć jej naturalne piękno płynące właśnie z faktu, ze jest jasna (bo opalenizna to w gruncie rzeczy reakcja obronna skóry na szkodliwym promieniowaniem uv - to coś takiego jak gorączka przy infekcji).
dla mnie nawet 'delikatnie brązowiutka" kojarzy się ze zmarszczkami i przebarwieniami
nie wiem jak wy ale ja nigdy nie spotkałam się tym, żeby ktoś kiedyś określił jasną/bladą skórę jako kiczowatą z opalenizną jest inaczej, wiec chyba coś musi w tym być
też jeszcze się z takim czymś nie spotkałam

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
monika18339 bluźnisz straszliwie. Ja nic do naturalnie ciemnych karnacji nie mam. W koncu nie każdy może być arystokratycznie jasny :d Ale nie wiem jak ktoś w stanie jest wytrzymać na pełnym słońcu, smarząc swoją piękna skórę.
Otóż to
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:57   #1472
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Callitus, ale Ty kusisz tym Blusche tym bardziej nie mogę się doczekać moich próbek
Wizaż to jeden wielki kusiciel

Maqua, przykro mi, ale z wszystkich typów kolorystycznych mam najjaśniejsze próbki, tylko nie z cool
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:59   #1473
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kochan, nikt głupi nie może zarabiac aż tylu pieniędzy
To samo dotyczy Paris Hilton - cały świat wiesza na niej psy a ona zarabia miliony dolarów tylko tym, że jest. Też tak chcę

BTW zastanawiałam się, kiedy zajrzy do nas jakaś zwolenniczka "skóry muśniętej słońcem" hihi
Zgadzam się. Cały czas wierzę, że jest jakaś granica, na której człowiek głupi (a dużo ich oj dużo) powinien się zatrzymać. Doda jest sprytna i przebojowa, a to dla mnie jest oznaka tego, że głupia nie jest

I ja też czekałam na fankę opalenizny. Ja równie kiedyś zaglądałam na forum American Girl (które o zgrozo nazwały siebie AGatkami- moje biedne imię....), żeby zobaczyć czy im naprawdę się coś takiego podoba, wierzą w swoje ideały, czy to po prostu brak czasu sprawia, że robią to coś ze swoim wyglądem. I trzeba im przyznać, że są przekonane o tym, że opalenizna, tipsy, platynowe-żółte kłaki i powiększane cycki są piękne.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
wygląda jak by była brudna
Jest brudna- samoopalacz brudzi skórę, no bo jak można to inaczej nazwać? A na to jeszcze chyba nałozyła odrobinkę "naturalnej" opalenizny prosto z kapsuły.


Zastanawiam się czy kupić Revlon Colorstay. Drogi jest jak cholera, ale jak piszecie, że efekt taki dobry. Znając życie i siebie za 2 dni będę Was pytać o jakiś dobry podkład mineralny

Nasz świat jest naprawdę dziwny. do początków XX roku opalenizna była bee, fu i w ogóle do kitu. Pojawiła się Coco Chanel i czar prysł. Pojawiła się Pamela Anderson i bladość stała się bee, fu i w ogóle do kitu.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 12:13   #1474
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Chyba każdy powinien podobać się samemu sobie... bez obrażania, to ich wybór. ja wiem, że życie w kraju gdzie dominuje kult opalenizny można usłyszeć czasem przykry komentarz ale to nie znaczy, że trzeba zniżać się do czyjegoś poziomu... Moja przyjaciółka jest opalona i to uwielbia, nigdy by mi nie przyszło do głowy namówić ją do "kultu" bladości ani jej by wyciągnąć mnie do solarium czy kupić samoopalacz. Jeśli akceptujesz siebie to akceptuj i innych (o ile Cie nie obrażają )
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 12:44   #1475
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ale dużo nowych Bladolicych
Witamy, witamy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 13:04   #1476
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam wszystkie bladolice, przede wszystkim te nowe.

Estro, ja Cię błagam - nie pokazuj takich zdjęć, jak to Dody, bo można nabawić się niestrawności i lęków nocnych...
Teraz zaczynam doceniać brak większych problemów z cerą. Pierwsze próby makijażowe podjęłam dopiero na krótko przed 19 urodzinami, bo wcześniej i nie odczuwalam podobnej potrzeby, i nie mogłam też odnaleźć dostatecznie jasnego podkładu. Sandy fair pierwotnie wydawał mi się 'do zaakceptowania'. W tej chwili jest okropnie ciemny. Podobnie Revlon (testowałam w sklepie). Przejściowo używam tylko pudru bambusowego dla zmatowienia filtra. I czuję, że zarzucę eksperymenty, zaopatrując się w Snow Lynx Meow.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 13:23   #1477
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Chyba każdy powinien podobać się samemu sobie...
Dokładnie tak

Ja też do tej pory nie używałam żadnych pudrów, tylko malowałam oczy. Ale, że mam problem z błyszczącą się skórą i żadne maseczki ani nic na to nie pomaga, to postanowiłam, że zakupię puder. I kupiłam najjaśniejszy Rimmel Stay Matte. Niby ma matować skóre na 5 godzin. U mnie matuje na 2-3 ale zawsze to coś. Nie cierpię się świecić.

I jak tak czytam o tych wszystkich kosmetykach różnych form o których piszecie, to powiem szczerze, że czasami nie wiem o co chodzi
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 13:29   #1478
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Kurde, może skuszę się znowu na EDM - pamiętam daaawno temu miałam odcień Sandy Fair i był przyciemny, ale jeszcze znośny (tyle że wtedy nie dbałam tak o bladość). Tylko buzię mi wysypało, chociaż nie wiem, czy to wtedy nie była wina filtra... Aaa, czy zwykły "fair" jest jaśniejszy od "sandy fair"? Który z tych odcieni jest w ogóle najjaśnijszy, bo tak naprawdę jak oglądam je na swoim laptopie a później na komputerze brata, to te kolory są zupełnie inne. Jak się okazuje - karta graficzna i monitor też robią swoje
sandy fair jest trochę jasniejszy od fair Ja akurat uzywam fair i dla mnie jest ok, ale moze spróbuj jeszcze fair neutral?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:14   #1479
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A zapomniałam jeszcze zapytać... Milo, i jak wypadły te róże Silk Naturals? Godne uwagi?
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:16   #1480
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wielkie dzięki Dziewczyny za rady. chyba niedługo będę musiała zacząć próbkowanie... powiem Wam, nie znoszę tego :/ dobieranie, załamywanie się, 'jest idealny!' - a po dwóch godzinach pomarańczowy placek... EDM trafiłam właściwie w ciemno (zamówiłam kilka próbek razem z pędzlem na allegro ale właściwie już po nazwie wiedziałam, który będzie dobry i wytypowałam dobrze)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:40   #1481
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
sandy fair jest trochę jasniejszy od fair Ja akurat uzywam fair i dla mnie jest ok, ale moze spróbuj jeszcze fair neutral?
Heh rónież używałam tych dwóch i również wydaje mi się że sandy fair jest nieco jaśniejszy terazm mam fair i przyznam że trochę go męczę z resztą zorientowałam się też że podkłądy EDM lekko mnie zapychają....

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
wielkie dzięki Dziewczyny za rady. chyba niedługo będę musiała zacząć próbkowanie... powiem Wam, nie znoszę tego :/ dobieranie, załamywanie się, 'jest idealny!' - a po dwóch godzinach pomarańczowy placek... EDM trafiłam właściwie w ciemno (zamówiłam kilka próbek razem z pędzlem na allegro ale właściwie już po nazwie wiedziałam, który będzie dobry i wytypowałam dobrze)
Wydaje mi się ze podkłady mineralne nie zmieniają koloru po nałożeniu tak jak niektóre płynne zasadniczo trzyma się ten sam odcień cały dzień... A co do próbkowania - ja to uwielbiam mrrr nie ma to jak wybieranie odcienia z tysięcy małych próbeczek
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 14:46   #1482
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Cały czas wierzę, że jest jakaś granica, na której człowiek głupi (a dużo ich oj dużo) powinien się zatrzymać. Doda jest sprytna i przebojowa, a to dla mnie jest oznaka tego, że głupia nie jest
No właśnie. Dla mnie przykładem głupich głupich są "gwiazdy" takie jak Jola Rutowicz, Przemysław Oborski (nie wiem czy kojarzycie kto to) i Agnieszka Frykowska (Frytka). Ludzie znani tylko ze swojej głupoty i ich "sława" Pudelkowa przeminie równie szybko jak się pojawiła. Doda i Paris to zupełnie inna kategoria.

BTW Paris Hilton jest dla mnie mimo wszystko wzorem do naśladowania- nie chodzi o wygląd, tylko o robienie wielkiego biznesu SAMODZIELNIE na tym, co inni uważają za wady. Dla mnie wielki szacunek. Dziewczyna owszem zaczynała od znanego nazwiska, ale biznes milionowy rozkręciła sama i nagle to ona jest kojarzona bardziej z nazwiskiem Hilton niż jej tatuś od hoteli.

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Nasz świat jest naprawdę dziwny. do początków XX roku opalenizna była bee, fu i w ogóle do kitu. Pojawiła się Coco Chanel i czar prysł. Pojawiła się Pamela Anderson i bladość stała się bee, fu i w ogóle do kitu.
To nie jest do końca tak moim zdaniem.
Przed XX wiekiem bladość była domeną arystokracji była oznaką statusu społecznego. Arystokratki manifestowały alabastrową cerą, że nie muszą pracować i mogą spędzać czas w rękawiczkach pod parasolka, a opalone były robotnice i chłopki, które musiały pracować w pełnym słońcu.

W wyniku zawirowań historycznych XX wieku perspektywa się zmieniła. Ludzie pracują zamknięci w pomieszczeniach bez dostępu słońca i opaleni byli ci, którzy mieli czas poleżeć na słonecznej plaży. Ergo- nie musieli pracować.

Teraz opalenizna stała się manifestem- mam czas, nie muszę siedzieć w zamkniętym biurze, fabryce, tylko mogę nabrać złotego koloru na słonecznej plaży.

Oczywiście nie mówię o samoopalaczach i solarium bo to wynalazek zupełnie nowy, zresztą niewiele się różniący od IXX wiecznych mikstur wybielających lico.

My mamy inne poczucie estetyki, podoba nam się biała, alabastrowa skóra, poza tym promieniowanie słoneczne szkodzi skórze i wiadomo od dawna, że opalanie przyspiesza starzenie.

Tak więc nie nazwałabym kultu opalenizny upadkiem ideałów, tylko zmianą perspektywy.

BTW moim zdaniem z opalaniem jest tak jak z paleniem papierosów. Kilkadziesiąt lat temu każdy prawie palił , bo była taka moda i nikt nie mówił, że to szkodzi. Teraz palą nieliczni , którzy doskonale wiedzą, że to szkodzi.

Tak samo z opalaniem- coraz więcej się mówi o szkodliwości opalania, coraz mniej ludzi się smaży , jeśli już to wybierają opaleniznę z tubki albo opalają się tylko na wakacjach. I prawie wszyscy już używają filtrów, trzydzieści lat temu nikt o tym nawet nie myślał.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:56   #1483
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
A zapomniałam jeszcze zapytać... Milo, i jak wypadły te róże Silk Naturals? Godne uwagi?
Róż sam w sobie jest super- wystarczy odrobinka, cały dzien trzyma się na skórze Ale niestety nie trafiłam z kolorem- jest fajny, odpowiedni dla bladolicych (w opakowaniu wygląda dosc intensywnie, ale juz po nałozeniu ładnie) tylko jakos do mnie nie pasuje Dlatego będę próbowała go wymienic na wizazu na jakis inny kosmetyk
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:23   #1484
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mila i Viki - dzięki za rady odnośnie EDM. Teraz kusi mnie jeszcze Snow Lynx z Meow - jest po prostu biały i tak sobie myślę, że może posłużyć także do rozjaśniania innych minerałów, prawda?

Ah, muszę wam opowiedzieć o mojej dzisiejszej przygodzie:
Mianowicie - wracam z pracy i stoję sobie na przystanku w oczekiwaniu na autobus. Słońce w pełni, a obok mnie pełno ludzi i wśród nich spalone na brąz panienki. I właśnie jedna z owych "pięności" wskazała na mnie palcem i przemówiła do skwarki, która jej towarzyszyła: "Popatrz, a ta skąd się urwała?! Jaka ciastowata, a jest lato!"
Normalnie myślałam, że jej przywalę Kultura osobista pozwoliła mi tylko spojrzeć na nią z wyższością i prychnąć z pogardą na takie prostackie oświadczenie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:39   #1485
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie strasznie śmieszą porady od takich powiedzmy "znajomych" (osoby które skądś tam znasz, gadasz z nimi w autobusie, na przystanku itp. ale kontaktów specjalnych nie utrzymujesz) w stylu "wiesz co, ty powinnaś na solarium chodzić, nie myślałaś o tym nigdy? Zobacz jaka jesteś blada, na prawdę powinnaś, ja Ci dobrze radzę" aha Albo raz w upał 30 stopniowy jedna zanjoma, wyskakuje mi z tekstem, że powinnam zakładać cienkie rajstopy jak już nie chcę się opalać, bo takie blade nogi to nieestetycznie wyglądają - miałam jakąś sukienkę, czy mini i bokserkę nie pamiętam I to jeszcze takim tonem..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:53   #1486
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja wywołałam wielkie poruszenie przechodząc obok kina, w którym właśnie zakończył się pokaz "Zaćmienia". Z 20 osób pokazywało na mnie palcem z uśmieszkiem na ustach, lub przestrachem w oczach, szepcząc coś do znajomych. Aż nie wiedziałam, czy się śmiać, czy płakać... Jednak się człowiek niezręcznie czuje w takiej sytuacji.
Ale będe sobie blada i zafiltrowana, a za 10-15 lat pogadam z tymi fankami hebanowej karnacji i zobaczymy, komu będzie głupio
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 19:00   #1487
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mnie ostatnio zjechała jakaś typowa solara w autobusie. skóra pomarańczowa, włosy czarne, prostowane, spalone, wylewające się boczki z błyszczących spodni... jechała z jakimś łysym dresem i głośno mnie komentowała. było to bardzo obraźliwe ale jej ubogie słownictwo bolało mnie bardziej niż to co konkretnie mówiła o mnie

największe obelgi od takich traktuję jak największy komplement
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 19:38   #1488
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

uwielbiam czytać te historyjki z radami nt. opalania się
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:00   #1489
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mila i Viki - dzięki za rady odnośnie EDM. Teraz kusi mnie jeszcze Snow Lynx z Meow - jest po prostu biały i tak sobie myślę, że może posłużyć także do rozjaśniania innych minerałów, prawda?
Myślę że tak
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ah, muszę wam opowiedzieć o mojej dzisiejszej przygodzie:
Mianowicie - wracam z pracy i stoję sobie na przystanku w oczekiwaniu na autobus. Słońce w pełni, a obok mnie pełno ludzi i wśród nich spalone na brąz panienki. I właśnie jedna z owych "pięności" wskazała na mnie palcem i przemówiła do skwarki, która jej towarzyszyła: "Popatrz, a ta skąd się urwała?! Jaka ciastowata, a jest lato!"
Normalnie myślałam, że jej przywalę Kultura osobista pozwoliła mi tylko spojrzeć na nią z wyższością i prychnąć z pogardą na takie prostackie oświadczenie.
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mnie ostatnio zjechała jakaś typowa solara w autobusie. skóra pomarańczowa, włosy czarne, prostowane, spalone, wylewające się boczki z błyszczących spodni... jechała z jakimś łysym dresem i głośno mnie komentowała. było to bardzo obraźliwe ale jej ubogie słownictwo bolało mnie bardziej niż to co konkretnie mówiła o mnie

największe obelgi od takich traktuję jak największy komplement
dziewczyny jestem w szoku osobiście nie spotkałam się nigdy z komentarzami tego typu od obcych ludzi.... co za brak kultury i ogólna żenada
Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Mnie strasznie śmieszą porady od takich powiedzmy "znajomych" (osoby które skądś tam znasz, gadasz z nimi w autobusie, na przystanku itp. ale kontaktów specjalnych nie utrzymujesz) w stylu "wiesz co, ty powinnaś na solarium chodzić, nie myślałaś o tym nigdy? Zobacz jaka jesteś blada, na prawdę powinnaś, ja Ci dobrze radzę" aha Albo raz w upał 30 stopniowy jedna zanjoma, wyskakuje mi z tekstem, że powinnam zakładać cienkie rajstopy jak już nie chcę się opalać, bo takie blade nogi to nieestetycznie wyglądają - miałam jakąś sukienkę, czy mini i bokserkę nie pamiętam I to jeszcze takim tonem..
taaa, skąd ja to znam obecnie już nie mam takich "życzliwych" znajomych, ale w gimnazjum za sprawą mojej "przyjaciółki", która naturalnie miała dość ciemną karnację, miałam niezłe kompleksy na punkcie mojej bladości ... na szczęście zmądrzałam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 20:24   #1490
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A propo Dody- czyałam wywiad z nią w Twoim Stylu (numer na wrzesień) i wydawała się dosyć inteligentna. Z resztą nie pierwszy raz, podobno dobrze się uczyła, jest błyskotliwa, tylko ma taki styl bywania i lubi kicz. I zmieniła się, kiedyś ubierała się w te okropne stroje, a teraz nosi same markowe.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:29   #1491
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

osobiście uważam, że Doda jest jedyną prawdziwą (na światowym poziomie) celebrytką w Polsce. jest naprawdę inteligentna i można się kłócić ale faktem jest, że osiągnęła w polskim showbiznesie już wszystko nie, nie lubię, nie słucham, nie śledzę na bieżąco życia i kariery Dody.
tyle na ten temat.

prawie kończę już serum wybielające, mogę z czystym sercem polecić

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:30
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:33   #1492
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, czy któraś z was może mi polecić jakiś korektor pod oczy? Mam Pixie, ale nie podoba mi się ten sztuczny efekt, jaki daje
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:37   #1493
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
osobiście uważam, że Doda jest jedyną prawdziwą (na światowym poziomie) celebrytką w Polsce. jest naprawdę inteligentna i można się kłócić ale faktem jest, że osiągnęła w polskim showbiznesie już wszystko nie, nie lubię, nie słucham, nie śledzę na bieżąco życia i kariery Dody.
tyle na ten temat.

prawie kończę już serum wybielające, mogę z czystym sercem polecić
Zdradź koniecznie co to za serum? ja walczę z piegami
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:39   #1494
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A propo Dody- czyałam wywiad z nią w Twoim Stylu (numer na wrzesień) i wydawała się dosyć inteligentna. Z resztą nie pierwszy raz, podobno dobrze się uczyła, jest błyskotliwa, tylko ma taki styl bywania i lubi kicz. I zmieniła się, kiedyś ubierała się w te okropne stroje, a teraz nosi same markowe.
tylko żeby się tak nie obnosiła z logo chanel na każdej części swojej garderoby
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
osobiście uważam, że Doda jest jedyną prawdziwą (na światowym poziomie) celebrytką w Polsce. jest naprawdę inteligentna i można się kłócić ale faktem jest, że osiągnęła w polskim showbiznesie już wszystko nie, nie lubię, nie słucham, nie śledzę na bieżąco życia i kariery Dody.
tyle na ten temat.

prawie kończę już serum wybielające, mogę z czystym sercem polecić
czyli u ciebie zadziałało? ja wypowiem się za jakiś tydzień, bo za krótko jeszcze używam
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:39   #1495
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A propo Dody- czyałam wywiad z nią w Twoim Stylu (numer na wrzesień) i wydawała się dosyć inteligentna. Z resztą nie pierwszy raz, podobno dobrze się uczyła, jest błyskotliwa, tylko ma taki styl bywania i lubi kicz. I zmieniła się, kiedyś ubierała się w te okropne stroje, a teraz nosi same markowe.
Widziałam raz jakiś krótki wywiad z nią (do tego programu Socjeta na TVN style) i miała same markowe ciuchy, drogich projektantów, tylko co z tego? wszystkie były różowe i w zestaweniu wyglądały tak kiczowato i beznadziejnie że szkoda mówić.... Także drogie ciuchy nie równa się dobry styl...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:16   #1496
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ale ja nie mówię, że ona ubiera się w dobrym stylu. Ale jest chyba coraz lepiej? Mnie się osobiście teraz bardziej podoba...

A jeśli chodzi o białe panie w TV to podoba mi się Karolina Malinowska- ma piękną, białą skórę i zawsze widzę ją w czerwieni na ustach -pasuje idealnie!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:30   #1497
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Zdradź koniecznie co to za serum? ja walczę z piegami
eliksir wybielający http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eli...-i-piegi-30-ml pisałam o nim wcześniej
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:11   #1498
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

O jaaaaa!!:love : Kurcze, jak tylko skończy mi się Albucin i Ducaray to robię to serum!!!!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:18   #1499
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, nie przejmujcie się takimi komentarzami Ja dzisiaj za to usłyszałam od koleżanki, że najładniej wyglądam, jak mam włosy pomalowane na bardzo ciemny brąz, bo wtedy moja biała buzia ładnie się odbija na ciemnym tle

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-08-13 o 22:21
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 23:16   #1500
ksiaze-gigi
Przyczajenie
 
Avatar ksiaze-gigi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja jestem nowa i też blada.Postanowiłam się przyłączyć po dłuugim czasie podczytywania.Mam jasną cerę w kolorze,ja wiem?,chyba kości słoniowej,nie jest to niebieskawa biel porcelany(choć zimą bywam sina).Nie filtruję się-nie mam do tego cierpliwości i moja cera się buntuje,teraz jestem lekko przyzłocona i akceptuję to-tak samo,jak moją zimową bladość,wręcz przezroczystość.I mimo,że uważam,że jestem ciemna(to jakieś 3 tony różnicy między tym a zimowym odcieniem),to i tak jestem jaśniejsza niż większość ludzi i mam problem z kupnem pudru.Mój ukochany podkład mineralny Vichy jest teraz za jasny(mam najjaśniejszy odcien-opal)i wydałam dziś kupę kasy w błoto na najjaśniejszy Bourjois Eclat,który jest ze 2 tony za ciemny!!!Mogłybyście polecić jakiś jasny puder dostępny w drogerii?I najlepiej do 30zł...
A tak na marginesie-tylko nie zjedzcie mnie,bo nie chcę nikogo obrażać-czy nie sądzicie,że te wszystkie ostre peelingi z cytryny i kwasy to też nie jest zdrowe?Że nie lepiej pokochać własny kolor cery niezależnie od tego,jaki jest,nie przyciemniając go na solarium,ale i nie zdzierając skóry?Bo czym,prócz osobistego upodobania(a gusta są naprawdę różne),różni się nakładanie samoopalacza,czy wizyty w solarium raz na tydzień(Boże,jestem ciągle taka blada!)od częstego filtrowania się wspomaganego peelingami i zdzieraniem naskórka do krwi(o nie!złapało mnie słońce!).Kiedyś sądzono,że intensywne opalanie jest zdrowe,teraz wiadomo już,że tak nie jest,ale i co do filtrów i obsesyjnego unikania słońca też już zaczynają pojawiać się wątpliwości.
Żeby nie było-nie leżę plackiem na ziemi,ale i nie uciekam w cień.Osobiście najbardziej podoba mi się natura-czy to wręcz biała,czy jasna,czy biszkoptowa czy oliwkowa.I uważam,że to:
http://fashionfanaticos.com/wp-conte...tanorexia1.jpg

wygląda podobnie kiepsko,jak to:
http://www.sexandlasgidi.com/wp-cont.../00387e2a.jpeg


I naprawdę nie chcę żadnej z Was obrażać,tylko tak,jak Wy zachęcacie bladolice do akceptacji(za co dziękuję,bo i samoopalacze, i wizyty w solarium zaliczyłam,ale to już mhoczna przeszłość),tak ja też chciałabym zachęcić Was do akceptacji w takim kolorze,w jakim jesteście naturalnie
ksiaze-gigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.