Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 11:28   #1351
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no przecież jeszcze nic straconego
no jak zetnę się na łyso i poczekam z parę lat to może

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to może coś jednak wyrwiesz na mieście, nie poddawaj się
już mi niedobrze mi na samą myśl że idę dzisiaj szukać butów a jeszcze wieczorem mam angielski tak mi się nic nie chce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:28   #1352
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
dzięki, właśnie skończyłam, zamiotłam z talerza hehe pewnie trzeba sobe czasem podogadzać
fajnie, że masz już lepszy nastrój co do @ czasem stres powoduje przesunięcia (mi się przy stresie potrafił nawet o prawie mc spóźniać i gin powiedział, że to normalne jak ktoś jest uczuciowy ), a jeśli się tym denerwujesz to marsz do apteki po test, one działaja tak, że jeśli minęła już data kiedy normalnie powinno być @ to o każdej porze dnia powinny z prawdopodobieństwem ok. 99% wskazać czy coś się dzieje (chociaż wiadomo najlepiej test zrobić z samego rana).

a do biedry im szybciej pójdziesz tym szybciej wrócisz
Juz wrocilam z biedry- lola robila za obciążnik to mnie nie zwiało
A z tymi testami dajcie spokoj...
wiecie ze ja nigdy w zyciu nie robilam
zawsze dbam o zabezpieczenie i nie mam nieprzemyslanych akcji
ja sie nie nadaje na matke i zadnego dziecka bym nie skazala na to by bylo moim
czuje ze zaraz chyba @ nadejdzie... bo mnie cos skurcze lapia...
Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Heloł pamiętacie moje rudo-żółte włosy po rozjaśniaczu ? Poszłam do salonu (tak jak pisałam) i jestem meeega zadowolona, mam piękny blond bez oznak zniszczenia włosów i rudo-żółtych odcieni, wyglądają bardzo naturalnie. Także spotkanie ze stylistą uważam za bardzo udane, pójdę tam też na odrosty
Pozdrawiam blondasy!
PS> Jakoś lepiej się w blondzie czuję świat piękniejszy hehe
zycie w blondzie jest piekniejsze, ale nie kazdy to rozumie
i oczywiscie pokaz nam fotki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:35   #1353
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

zycie w blondzie jest piekniejsze, ale nie kazdy to rozumie
i oczywiscie pokaz nam fotki
Otóż to

Wstawię na 100% dziewczęta

PS. Bardzo fajny blog świadomej blondynki, wertowałam go setki razy przed rozjaśnianiem
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:36   #1354
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
mysia m mam dokładnie to samo, ostatnio jesli chodzi o włosy:-( Idealnie jest tylko pierwszego dnia, a potem w ruch idzie lusterko, oglądam włosy w różnym świetle i z minuty na minutę coraz mniej mi się podobają, zaczynam mysleć nad następną farbą. Potem zwycięża zdrowy rozsądek a następnie...wracam do punktu wyjścia
Myślałam, że jak wróce do blondu to przystopuję, ale...nic z tego.
Katie hihi żeby tak można było bez konsekwencji, to ja mogłabym za Was wszystkie jeść
jakbym czytała o sobie. To jest straszne. Myślałam, ze pani psycholog ma takie kłopoty opanowane?
Ja tez stoje wiecznie w tym samym miejscu. Blond akurat jest w porzadku, ale wiecznie walcze albo z grzywką albo z długoscią. Potem stwierdzam, ze teraz juz na pewno bedzie dobrze-tego dnia, co jest dobry-a na drugi zaczyna sie męka.. Zupełnie jakbym nie miała się czym w zyciu zajac
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
może się to uspokoi, jak kiedyś pogodzisz się z tym, że nikt nigdy do ideału nie dojdzie, można jedynie dążyć, ale nie ma co się katować tym, że nie jest dokładnie tak jak tego byśmy chcieli
to chyba nie na tym polega. Bo miałam ideał- włosy równe za ramiona z grzywką. Jak to osiagnełam, to uznałam, ze to jest okropne. To obcięłam- we wrzesniu zeszłego roku. I najpierw sie ciesyzłam apotem znow zapuszczałam. Doszłam teraz do tego samego- dłuzsze włosy i znow skrociłam najpierw o polowe, ale nie-zle, wiec kolejne pol i teraz jest ladnie, ale ja ponownie uwazam za ideał tamte do ramion.. to jakis koszmar!!!
a jak Ty się czujesz z krótkimi? nie boli Cię? nic a nic?

Przejdzie, bo zaczełam sobie zdawac sprawe z tego, ze to jest problem. Tak samo miałam z odchudzaniem się i brakiem akceptacji swojego ciała. Teraz sie juz nie przejmuje ze wazę w normie, ze mam mocne uda. Gdy waga spadła do 44kg przy 163cm wzrostu i wyglądałam juz jak szkielet- bo schudło wszytsko poza biodrami.. przeraziłam sie, ze jednak cos jest ze mna nie tak(najpierw chciałam dojsc do 50, potem 48, potem 45 a nastepnie 40!). I powoli sie z tym pogodziłam, zaakceptowałam, teraz sie sobie nawet podobam, nie ma dramatu. Dlatego mysle, ze jak jestem na etapie, ze juz wiem, to teraz to sie za jakis czas uspokoi. Z poczatkami anoreksji walczyłam jakies 3 lata. Dopiero ciaza wyleczyłą mnie z tego tak naprawde. Ale włosy to nie wiem co wyleczy- na szczescie wciaz rosną
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:36   #1355
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny kochana spojrzysz do mojego albumu i mi powiesz jaki mam poziom włosów to moje naturalne na tym zdjęciu za młodu tylko troszkę to zdjęcie przekłamuje ale chciałabym wiedzieć chociaż tak
wyglada jak sredni blond poziom 7.
ale pewnosci nie mam...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:37   #1356
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wyglada jak sredni blond poziom 7.
ale pewnosci nie mam...
dziwny kolor a od połowy RUDY
dziękuje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:53   #1357
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

mysia m a znasz przysłowie: ,,szewc bez butów chodzi''
Mam wiadomość dla blondynek którym po farbowaniu wciąż żółtko wychodzi, otóż moja znajoma jest fryzjerką w USA (z 15-sto letnim stażem) i tam mają taki preparat do zadań specjalnych, twierdzi że jeszcze nie zdarzyło jej się by klientka wyszła niezadowolona. Wiecie że Amerykanki mają bzika na punkcie platynki i są wymagające: jak płacą, chcą mieć efekt. Oto ten produkt, znalazłam go u nas, ale jest raczej trudno dostępny dla detalisty:
Anti Yellow Oxicreme 20 VOL lub 30 VOL (1000ml)
Niwelator Żółtych Odcieni.
Produkt stworzony specjalnie do użycia wraz z wybielającym pudrem BLEACH POWDER PLUS w celu uwydatnienia lub uzupełnienia wybielania. Zawiera nadtlenek, który zdejmując pigmenty koloru niweluje niebieskie i czerwone pigmenty naturalnych włosów. Anti Yellow Oxicreme używany jest zamiast utleniacza dla bardziej wyraźnego efektu i zneutralizowania miedziano-żółtego odcienia.
Moja znajoma twierdzi, że można dodawać go do zwykłych farb zamiast utleniacza.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 12:06   #1358
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Juz wrocilam z biedry- lola robila za obciążnik to mnie nie zwiało
ha i za to uwielbiam psy - przydają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jakbym czytała o sobie. To jest straszne. Myślałam, ze pani psycholog ma takie kłopoty opanowane?
Ja tez stoje wiecznie w tym samym miejscu. Blond akurat jest w porzadku, ale wiecznie walcze albo z grzywką albo z długoscią. Potem stwierdzam, ze teraz juz na pewno bedzie dobrze-tego dnia, co jest dobry-a na drugi zaczyna sie męka.. Zupełnie jakbym nie miała się czym w zyciu zajac

to chyba nie na tym polega. Bo miałam ideał- włosy równe za ramiona z grzywką. Jak to osiagnełam, to uznałam, ze to jest okropne. To obcięłam- we wrzesniu zeszłego roku. I najpierw sie ciesyzłam apotem znow zapuszczałam. Doszłam teraz do tego samego- dłuzsze włosy i znow skrociłam najpierw o polowe, ale nie-zle, wiec kolejne pol i teraz jest ladnie, ale ja ponownie uwazam za ideał tamte do ramion.. to jakis koszmar!!!
a jak Ty się czujesz z krótkimi? nie boli Cię? nic a nic?

Przejdzie, bo zaczełam sobie zdawac sprawe z tego, ze to jest problem. Tak samo miałam z odchudzaniem się i brakiem akceptacji swojego ciała. Teraz sie juz nie przejmuje ze wazę w normie, ze mam mocne uda. Gdy waga spadła do 44kg przy 163cm wzrostu i wyglądałam juz jak szkielet- bo schudło wszytsko poza biodrami.. przeraziłam sie, ze jednak cos jest ze mna nie tak(najpierw chciałam dojsc do 50, potem 48, potem 45 a nastepnie 40!). I powoli sie z tym pogodziłam, zaakceptowałam, teraz sie sobie nawet podobam, nie ma dramatu. Dlatego mysle, ze jak jestem na etapie, ze juz wiem, to teraz to sie za jakis czas uspokoi. Z poczatkami anoreksji walczyłam jakies 3 lata. Dopiero ciaza wyleczyłą mnie z tego tak naprawde. Ale włosy to nie wiem co wyleczy- na szczescie wciaz rosną
no grunt to świadomość tego, co się dzieje

hmm ale nie boli w sensie zdrowotnym czy chodzi o to czy nie tęskno mi za długimi? za długimi tęskno, najchętniej za naturalkami, które miałam kiedyś takie jak poniżej, no ale
a) mam genetycznie przekitrane bo wcześnie zaczęłam siwieć i raczej nawet naturalny kolor to będzie efekt conajmniej balejażu jakiegoś...
b) ta nieszczęsna szyja (i jeśli o nią chodzi to ostatnio trochę boli, ale tych włosów poszło w najdłuższym miejscu tak ok. 11-12 cm... plus cieniowanie zmniejszające objętość... i faktycznie czuję, że jest mi lżej )

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Mam wiadomość dla blondynek którym po farbowaniu wciąż żółtko wychodzi, otóż moja znajoma jest fryzjerką w USA (z 15-sto letnim stażem) i tam mają taki preparat do zadań specjalnych, twierdzi że jeszcze nie zdarzyło jej się by klientka wyszła niezadowolona. Wiecie że Amerykanki mają bzika na punkcie platynki i są wymagające: jak płacą, chcą mieć efekt. Oto ten produkt, znalazłam go u nas, ale jest raczej trudno dostępny dla detalisty:
Anti Yellow Oxicreme 20 VOL lub 30 VOL (1000ml)
Niwelator Żółtych Odcieni.

Zawiera nadtlenek, który zdejmując pigmenty koloru niweluje niebieskie i czerwone pigmenty naturalnych włosów. Anti Yellow Oxicreme używany jest zamiast utleniacza dla bardziej wyraźnego efektu i zneutralizowania miedziano-żółtego odcienia.
Moja znajoma twierdzi, że można dodawać go do zwykłych farb zamiast utleniacza.
aaaaa Bunny wypowiedz się na ten temat, Dziewczyny a może byśmy sobie zamówiły z zagranicy (na allegro ani ebay nie ma - patrzyłam ) z z jakiegoś sklepu internetowego zamówieniem zbiorczym tą vol. 30 to będzie woda 9%, ja chcem!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski3.jpg (12,6 KB, 28 załadowań)
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:07   #1359
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Witam blodyneczki
Ja dopiero nadrobiłam ufff

Katie
No kochana zaszalałaś ale wiesz co. Masz teraz tak śliczna fryzurke i włoski sa takie zdrowe bardzo mi sie podoba
Az sama nabieram ochoty na sciecie na boba. Wtedy poszarpańce bym sciela kompletnie. Ale jak pomyśle lato i te klejace sie wlosy a spiać nie mogla bym to nie nie nie. Narazie uchlastam 4-5 cm. Musi wystarczyć
Aaaa i dziekuje za słowa otuchy.

eNcha
Kochana dziekuje ślicznie dziś jest troszke lepiej ale to jeszcze nie to. Ale za tydzien jade do Polski to se odsapne. jade sama bez Tz. Troszk rozłaki dobrze nam zrobi.

Yatta
A to dobre Londyn. Czekaj juz sie czai to słońce. Badź dzielna

Agatka
oj jakie słodka Agatka.
Mowilas ze na tej foci miałaś 9 latek? Ja w ym wieku byłam biała jak mleko. Dopiero potem zaczeły mi ciemniec wloski. Ale w mojej rodzinie wszystkie blondaski tak maja.

Bunny
Dobrze ze masz noc za soba. Mi zawsze po nocy laduja sie baterie aby w nowym dniu walczyć z przszkodami. Nie wiem czemu wierór zawsze jest dla mnie najgorszy.
Bedzie dobrze teraz pokaż mu kto tu jest panem czyli Ty
A @ nadejdzie. To przez stres kochana.

A ja wczoraj rozmiałam z Tz od dwóch tyg. Stesknilismy sie za soba ze az nie miałam ochoty na awantury. Oby dwoje mamy teraz straszny okres w życiu. Ale jakoś dziś nie czuje sie mega super. Może dlatego ze nie wylałam wszystkich żali co mi na serduchu leża. Ale nie mogłam widzac i słyszac co on teraz przeżywa. Czy dobrze zrobiłam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:09   #1360
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj rozmiałam z Tz od dwóch tyg. Stesknilismy sie za soba ze az nie miałam ochoty na awantury. Oby dwoje mamy teraz straszny okres w życiu. Ale jakoś dziś nie czuje sie mega super. Może dlatego ze nie wylałam wszystkich żali co mi na serduchu leża. Ale nie mogłam widzac i słyszac co on teraz przeżywa. Czy dobrze zrobiłam
o matko aż tyle nie rozmawialiście? dobrze, że nie powiedziałaś wszystkiego i mu nie dołożyłaś, zawsze zdążysz

a ja się wkurzam, bo w niedzielę kliknęłam na all tunikę h&mową, wpłaciłam kasę i w ogóle i jeszcze nie przyszła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:13   #1361
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Od siebie dodam, że farbowałam kiedyś liposomowymi farbami chenice, odcieniem 9BCH-szampański blond i odcieniem 10BNE-ultra jasny perłowy blond.
Cały czas stosuję zestaw do rekonstrukcji włosów KeraBond i jestem mega zadowolona. Zdradziłam Chenice dla Vitality's, ale tylko dlatego że nie mogłam dostać moich odcieni.
Tu macie stronę Chenice:
http://www.chenice.pl/produkty.php
Ja mam sklep fryzjerski z pod blokiem i czasem babka sprzedaje mi w detalu, zaraz idę sprawdzić czy mają moją 10BNE, jak zrobię, zdam relację.
Ten odcień wychodził mi dokładnie tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Just-Cavalli_large.jpg (26,3 KB, 29 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 12:20   #1362
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Katie
No kochana zaszalałaś ale wiesz co. Masz teraz tak śliczna fryzurke i włoski sa takie zdrowe bardzo mi sie podoba
Az sama nabieram ochoty na sciecie na boba. Wtedy poszarpańce bym sciela kompletnie. Ale jak pomyśle lato i te klejace sie wlosy a spiać nie mogla bym to nie nie nie. Narazie uchlastam 4-5 cm. Musi wystarczyć
Aaaa i dziekuje za słowa otuchy.

Yatta
A to dobre Londyn. Czekaj juz sie czai to słońce. Badź dzielna

Agatka
oj jakie słodka Agatka.
Mowilas ze na tej foci miałaś 9 latek? Ja w ym wieku byłam biała jak mleko. Dopiero potem zaczeły mi ciemniec wloski. Ale w mojej rodzinie wszystkie blondaski tak maja.

A ja wczoraj rozmiałam z Tz od dwóch tyg. Stesknilismy sie za soba ze az nie miałam ochoty na awantury. Oby dwoje mamy teraz straszny okres w życiu. Ale jakoś dziś nie czuje sie mega super. Może dlatego ze nie wylałam wszystkich żali co mi na serduchu leża. Ale nie mogłam widzac i słyszac co on teraz przeżywa. Czy dobrze zrobiłam
dzięęęki nie no ścinać trzeba jak się jest pewnym swojej decyzji

Agatka faktycznie ślicznie heh, no ja włosy jasnoblond, miejscami białe to miałam w wieku 2 lat, jak miałam 3 to już były ciemniejsze aż doszły do koloru, który widać no focie w poprzednim poście

dobrze zrobiłaś, najlepiej sobie wszystko spokojnie stopniowo wyjaśniać no i z tego co zrozumiałam nie miałaś możliwości porozmawiać "na żywo", a to robi dużą różnicę

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o matko aż tyle nie rozmawialiście? dobrze, że nie powiedziałaś wszystkiego i mu nie dołożyłaś, zawsze zdążysz

a ja się wkurzam, bo w niedzielę kliknęłam na all tunikę h&mową, wpłaciłam kasę i w ogóle i jeszcze nie przyszła
a płaciłaś za pomocą "płacę z Allegro"? ja tak robię od dłuższego czasu i powiem Wam ślicznotki, że wtedy jak ktoś się ociąga z wysyłką to na mailu z allegro, który informuje, że sprzedawca otrzymał zapłatę nadpisuję swojego do sprzedawcy i popędzam takiego "ślimaka" z wysyłką i ostatnio od razu dostałam to co zamawiałam po takiej małej interwencji
a w ogóle to wczoraj dostałam już moją popielata torebunię (aż jestem w szoku że tak szybko i wieczorkiem wkleję fotkę"live"

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Od siebie dodam, że farbowałam kiedyś liposomowymi farbami chenice, odcieniem 9BCH-szampański blond i odcieniem 10BNE-ultra jasny perłowy blond.
Cały czas stosuję zestaw do rekonstrukcji włosów KeraBond i jestem mega zadowolona. Zdradziłam Chenice dla Vitality's, ale tylko dlatego że nie mogłam dostać moich odcieni.
Tu macie stronę Chenice:
http://www.chenice.pl/produkty.php
Ja mam sklep fryzjerski z pod blokiem i czasem babka sprzedaje mi w detalu, zaraz idę sprawdzić czy mają moją 10BNE, jak zrobię, zdam relację.
Ten odcień wychodził mi dokładnie tak:
łooł no to czekamy a swoją droga dowiedz się czy nie ma tego utleniacza... może byś nam kupiła dobra duszo?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-08 o 12:21
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:26   #1363
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Kupiłam swój odcień 10 BNE, nie oczekuję efektu podobnego do tego na zdjęciu bo kładę farbę na włosy z gdzieś tak z poziomu 8-ego, jestem królikiem doświadczalnym Robię na wodzie 9% w stosunku: 1/2, dałam 50 ml farby i 100 utleniacza. Trzymajcie kciuki
A co do tego produktu, to mają mieć dostawę tuż po świętach i wtedy rzekomo ma być.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:27   #1364
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
a płaciłaś za pomocą "płacę z Allegro"? ja tak robię od dłuższego czasu i powiem Wam ślicznotki, że wtedy jak ktoś się ociąga z wysyłką to na mailu z allegro, który informuje, że sprzedawca otrzymał zapłatę nadpisuję swojego do sprzedawcy i popędzam takiego "ślimaka" z wysyłką i ostatnio od razu dostałam to co zamawiałam po takiej małej interwencji
a w ogóle to wczoraj dostałam już moją popielata torebunię (aż jestem w szoku że tak szybko i wieczorkiem wkleję fotkę"live"
tak, ostatnio płacę tylko z allegro, jak dzisiaj nie przyjdzie to napiszę maila
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:27   #1365
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
ha i za to uwielbiam psy - przydają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach



no grunt to świadomość tego, co się dzieje

hmm ale nie boli w sensie zdrowotnym czy chodzi o to czy nie tęskno mi za długimi? za długimi tęskno, najchętniej za naturalkami, które miałam kiedyś takie jak poniżej, no ale
a) mam genetycznie przekitrane bo wcześnie zaczęłam siwieć i raczej nawet naturalny kolor to będzie efekt conajmniej balejażu jakiegoś...
b) ta nieszczęsna szyja (i jeśli o nią chodzi to ostatnio trochę boli, ale tych włosów poszło w najdłuższym miejscu tak ok. 11-12 cm... plus cieniowanie zmniejszające objętość... i faktycznie czuję, że jest mi lżej )



aaaaa Bunny wypowiedz się na ten temat, Dziewczyny a może byśmy sobie zamówiły z zagranicy (na allegro ani ebay nie ma - patrzyłam ) z z jakiegoś sklepu internetowego zamówieniem zbiorczym tą vol. 30 to będzie woda 9%, ja chcem!
ja nie jestem przekonana czy to takie dobre
w usa w 90% zabiegow jedzie sie rozjasniaczami platinum, bo tak czarne rasy maja oporne wlosy.
wiem bo my dady jest tam juz 10 rok
wydaje mi sie ze jak chcecie sie bawic to dokupcie sobie mixa do farby niebieskiego i nie bedzie ani rudego ani zoltego.
a jesli ta woda ma podwojny nadtlenek to rowniez mocniej pali wlosy...

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam blodyneczki
Ja dopiero nadrobiłam ufff

Katie
No kochana zaszalałaś ale wiesz co. Masz teraz tak śliczna fryzurke i włoski sa takie zdrowe bardzo mi sie podoba
Az sama nabieram ochoty na sciecie na boba. Wtedy poszarpańce bym sciela kompletnie. Ale jak pomyśle lato i te klejace sie wlosy a spiać nie mogla bym to nie nie nie. Narazie uchlastam 4-5 cm. Musi wystarczyć
Aaaa i dziekuje za słowa otuchy.

eNcha
Kochana dziekuje ślicznie dziś jest troszke lepiej ale to jeszcze nie to. Ale za tydzien jade do Polski to se odsapne. jade sama bez Tz. Troszk rozłaki dobrze nam zrobi.

Yatta
A to dobre Londyn. Czekaj juz sie czai to słońce. Badź dzielna

Agatka
oj jakie słodka Agatka.
Mowilas ze na tej foci miałaś 9 latek? Ja w ym wieku byłam biała jak mleko. Dopiero potem zaczeły mi ciemniec wloski. Ale w mojej rodzinie wszystkie blondaski tak maja.

Bunny
Dobrze ze masz noc za soba. Mi zawsze po nocy laduja sie baterie aby w nowym dniu walczyć z przszkodami. Nie wiem czemu wierór zawsze jest dla mnie najgorszy.
Bedzie dobrze teraz pokaż mu kto tu jest panem czyli Ty
A @ nadejdzie. To przez stres kochana.

A ja wczoraj rozmiałam z Tz od dwóch tyg. Stesknilismy sie za soba ze az nie miałam ochoty na awantury. Oby dwoje mamy teraz straszny okres w życiu. Ale jakoś dziś nie czuje sie mega super. Może dlatego ze nie wylałam wszystkich żali co mi na serduchu leża. Ale nie mogłam widzac i słyszac co on teraz przeżywa. Czy dobrze zrobiłam
dobrze zrobilas, lezacego sie nie kopie.
bedziesz jescze miala czas go ochrzanic
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:32   #1366
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Kupiłam swój odcień 10 BNE, nie oczekuję efektu podobnego do tego na zdjęciu bo kładę farbę na włosy z gdzieś tak z poziomu 8-ego, jestem królikiem doświadczalnym Robię na wodzie 9% w stosunku: 1/2, dałam 50 ml farby i 100 utleniacza. Trzymajcie kciuki
A co do tego produktu, to mają mieć dostawę tuż po świętach i wtedy rzekomo ma być.
koniecznie wklej zdjęcia po trzymam kciuki

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nie jestem przekonana czy to takie dobre
w usa w 90% zabiegow jedzie sie rozjasniaczami platinum, bo tak czarne rasy maja oporne wlosy.
wiem bo my dady jest tam juz 10 rok
wydaje mi sie ze jak chcecie sie bawic to dokupcie sobie mixa do farby niebieskiego i nie bedzie ani rudego ani zoltego.
a jesli ta woda ma podwojny nadtlenek to rowniez mocniej pali wlosy...
hmm to ja mam pytanie, bo za tydzień będę pewnie robić włoski... jak takie coś przeprowadzić?
bo planowałam zrobić tak jak ostatnio (9% na odrosty, 6% na całość na krócej) tyle, że dać albo samą 10.01 albo 1/3 natury i 2/3 tej z popielem (jak lepiej?) to jaki powinien być stosunek do farb i wody jeśli bym chciała jeszcze ten niebieski do tego dodać? i niebieski tylko na odrost czy po całości też???

a w ogóle to są już Vampirki online wprawdzie na razie tylko wersja eng, ale to mi nie przeszkadza i zaraz idę z psem, a potem sobie przy nich zasiądę
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-08 o 12:33
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:35   #1367
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

lecę dziewczynki, wracam później, pora w końcu się ogarnąć, bo jeszcze w piżamce śmigam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:50   #1368
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
koniecznie wklej zdjęcia po trzymam kciuki

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



hmm to ja mam pytanie, bo za tydzień będę pewnie robić włoski... jak takie coś przeprowadzić?
bo planowałam zrobić tak jak ostatnio (9% na odrosty, 6% na całość na krócej) tyle, że dać albo samą 10.01 albo 1/3 natury i 2/3 tej z popielem (jak lepiej?) to jaki powinien być stosunek do farb i wody jeśli bym chciała jeszcze ten niebieski do tego dodać? i niebieski tylko na odrost czy po całości też???

a w ogóle to są już Vampirki online wprawdzie na razie tylko wersja eng, ale to mi nie przeszkadza i zaraz idę z psem, a potem sobie przy nich zasiądę
na razie zrob 2/3 popielu i 1/3 natury, ok?
oksy tyle co wtedy, nie pamietam jak tam bylo 1,1,5 czy 1:2?
tak jak bys robila rozjasnijacymi odcieniami.
a jesli stwierdzisz ze nadal ten kolor za cieply to mozesz potem dokupic sobie mixa z ce-ce niebieskiego- jesli kolor jest za rudy albo fioletowego jesli kolor jest za zolty.
mixa dodaje sie 1cm na 30g farby.
rozrob na razie dwie mieszanki i najpierw kladz na odrost z woda 9% a potem na dlugosci z woda 6%.
na dlugosci nie trzymaj dluzej niz 15-20 minut.
na odroscie min. 45 minut.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:57   #1369
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Wiecie co najlepiej zapytam dziewczyn z Wyższej Szkoły Zdrowia Urody I Edukacji w Poznaniu, one tam pracują na Chenice, to salon autoryzowany.
Ja moge powiedzieć jedno, ta moja znajoma z USA ma włosy do pasa-bardzo, bardzo jasne, używa tego produktu od lat, poproszę ją by wysłała mi fotę swoich włosów od tyłu. Wtedy zobaczymy jak to wygląda. Swoje zdanie mogę wyrazić tylko o farbach liposomowych Chenice-jak dla mnie bomba-łagodne dla włosów, kolory wychodzą tak jak w karcie są przy tym bardzo naturalne. Jednyna wada-trudno dostepne:-( Siedzę własnie z farbą na włosach i za 40 min zobaczę efekty, boję się bo kłade na ciepła bazę...no ale raz kozie śmierć
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 13:02   #1370
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o matko aż tyle nie rozmawialiście? dobrze, że nie powiedziałaś wszystkiego i mu nie dołożyłaś, zawsze zdążysz

a ja się wkurzam, bo w niedzielę kliknęłam na all tunikę h&mową, wpłaciłam kasę i w ogóle i jeszcze nie przyszła
Tak prawie dwa tyg. Ja jestem tak uparta ze mi musi puscić nerwica dopieo wtedy mozna do mnie podejsc. Taka jestem. Uparta na całego. Oj a jakie bajki potrafie tworzyć w miedzy czasie. Mogla bym ksiażke napisać.

A ta przesyłka to nie fajnie tak czekać.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:08   #1371
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Wiecie co najlepiej zapytam dziewczyn z Wyższej Szkoły Zdrowia Urody I Edukacji w Poznaniu, one tam pracują na Chenice, to salon autoryzowany.
Ja moge powiedzieć jedno, ta moja znajoma z USA ma włosy do pasa-bardzo, bardzo jasne, używa tego produktu od lat, poproszę ją by wysłała mi fotę swoich włosów od tyłu. Wtedy zobaczymy jak to wygląda. Swoje zdanie mogę wyrazić tylko o farbach liposomowych Chenice-jak dla mnie bomba-łagodne dla włosów, kolory wychodzą tak jak w karcie są przy tym bardzo naturalne. Jednyna wada-trudno dostepne:-( Siedzę własnie z farbą na włosach i za 40 min zobaczę efekty, boję się bo kłade na ciepła bazę...no ale raz kozie śmierć
pokaz efekt

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

chcialam Wam pokazać jak mi odrost załapało i akurat bateria rozładowana teraz już nie zrobię bo się spieszę żeby przed zajęciami oblukać buciki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:18   #1372
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Wiecie co najlepiej zapytam dziewczyn z Wyższej Szkoły Zdrowia Urody I Edukacji w Poznaniu, one tam pracują na Chenice, to salon autoryzowany.
Ja moge powiedzieć jedno, ta moja znajoma z USA ma włosy do pasa-bardzo, bardzo jasne, używa tego produktu od lat, poproszę ją by wysłała mi fotę swoich włosów od tyłu. Wtedy zobaczymy jak to wygląda. Swoje zdanie mogę wyrazić tylko o farbach liposomowych Chenice-jak dla mnie bomba-łagodne dla włosów, kolory wychodzą tak jak w karcie są przy tym bardzo naturalne. Jednyna wada-trudno dostepne:-( Siedzę własnie z farbą na włosach i za 40 min zobaczę efekty, boję się bo kłade na ciepła bazę...no ale raz kozie śmierć
To oby wyszło pieknie i czekamy na relacje.

Buny dziekuje za te słowa. Potwierdzam sie w moich myslach ze dobrze zrobiłam.

Katie
No wlasnie tak naprawde to dopiero wczoraj porozmawialismy na spokojnie. Bo tak to ja po 2 minutach przez telefon eksplodowałam i nic do mnie nie docierało.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:36   #1373
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak prawie dwa tyg. Ja jestem tak uparta ze mi musi puscić nerwica dopieo wtedy mozna do mnie podejsc. Taka jestem. Uparta na całego. Oj a jakie bajki potrafie tworzyć w miedzy czasie. Mogla bym ksiażke napisać.

A ta przesyłka to nie fajnie tak czekać.
kochaaaana wiem co czujesz, mam dokładnie to samo. Zbieram w sobie, zbieram, a potem wystarczy pierdoła i wybucham i tak zbierałam znowu i w poniedziałek strasznie przegięłam, co nawygadywałam temu mojemu ale taka jestem i nie wiem co już na to poradzić

a przesyłka przyszła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:46   #1374
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na razie zrob 2/3 popielu i 1/3 natury, ok?
oksy tyle co wtedy, nie pamietam jak tam bylo 1,1,5 czy 1:2?
tak jak bys robila rozjasnijacymi odcieniami.
a jesli stwierdzisz ze nadal ten kolor za cieply to mozesz potem dokupic sobie mixa z ce-ce niebieskiego- jesli kolor jest za rudy albo fioletowego jesli kolor jest za zolty.
mixa dodaje sie 1cm na 30g farby.
rozrob na razie dwie mieszanki i najpierw kladz na odrost z woda 9% a potem na dlugosci z woda 6%.
na dlugosci nie trzymaj dluzej niz 15-20 minut.
na odroscie min. 45 minut.
dziękuję Bunny to zrobię tak jak piszesz to była proporcja 1:2 hmm a czy to może mieć jakieś znaczenie, że używałam wody Profis zamiast Ce-Ce? wydaje mi się, że pisałaś kiedyś, że to bez znaczenia, ale się upewniam

i mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie: moja Mama ma słabe włoski, miała z nimi wiele lat kłopoty (mocno wypadały, miała prześwity), ale od jakiegoś czasu jest lepiej nawet dużo lepiej i zaczęła je ze względu na siwki farbować właśnie farbami Ce-Ce i była bardzo zadowolona bo nic złego się nie działo (fryzjerka robi jej pasemka na folii rozjaśniaczem, a na resztę włosów kładzie brązową farbę). Przy ostatnim farbowaniu fryzjerka na krótko podgrzała jej włosy suszarką jak już miała na głowie i folię i farbę... I teraz Mamie włosy wypadają mówiłam, żeby sprawdziła, czy lecą z białymi końcówkami czy nie i czy głównie te rozjaśniane i powiedziała, że głównie rozjaśniane, ale brązowe też szczęście w nieszczęściu, że nie lecą z tą białą gumiastą częścią co siedzi w skórze głowy, więc chyba się tak po prostu mocno łamią?
Mama mówi też że nie chcą się układać (dlatego powiedziałam jej że dostały na pewno w kość i żeby przez jakiś czas zamiast szczotka+suszarka używała wałków; ma krótkie proste włosy więc jak mają wyglądać ok nie można dać im tak tylko po prostu wyschnąć )

Bunny czy to możliwe, że to przez to podgrzanie suszarką??:pala : czy mogłabyś coś polecić oprócz suplementów, wcierki z rzepy i płukanki z pokrzywy? (to u Mamy dawało kiedyś dość dobre efekty)

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Katie
No wlasnie tak naprawde to dopiero wczoraj porozmawialismy na spokojnie. Bo tak to ja po 2 minutach przez telefon eksplodowałam i nic do mnie nie docierało.
no to widocznie czas był najlepszym lekarstwem na emocje, a teraz można wszystko wyjaśniać krok po kroku, trzymam kciuki

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kochaaaana wiem co czujesz, mam dokładnie to samo. Zbieram w sobie, zbieram, a potem wystarczy pierdoła i wybucham i tak zbierałam znowu i w poniedziałek strasznie przegięłam, co nawygadywałam temu mojemu ale taka jestem i nie wiem co już na to poradzić

a przesyłka przyszła
no to super

heh a co do tego trzymania w sobie, to ja mam na odwrót - od razu kawa na lawę, 5 minut burzy a potem spokój i strasznie ciężko mi się przechodzi takie czyjeś wybuchy jak ktoś właśnie sobie uskłada a potem się na mnie złości, bo najczęściej wtedy już nie pamięta o co chodzi dokładnie, tylko ostały emocje po różnych drobiazgach i ja nawet nie mam szansy się poprawić, bo nie wiem co (z reguły nie robię nikomu celowo na złość, więc wolę wiedzieć co zrobiłam nie tak, żeby móc się w przyszłości poprawić )
może spróbuj mówić od razu o tym, co Ci nie pasuje w sytuacji, w której to się dzieje? ja wiem, że to pewnie trudne, tak jak dla mnie trudne byłoby odłożenie mówienia na później, ale może Ci się uda? bo może się okazać, że jak powiesz co Cię denerwuje, to się okaże, że ktoś zmieni swoje zachowanie, bo wynikało ono z nieświadomości tego, że jest dla Ciebie przykre? uff ale zakręciłam, mam nadzieję, że się da coś z tego wyczytać
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-08 o 13:47
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:50   #1375
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
dziękuję Bunny to zrobię tak jak piszesz to była proporcja 1:2 hmm a czy to może mieć jakieś znaczenie, że używałam wody Profis zamiast Ce-Ce? wydaje mi się, że pisałaś kiedyś, że to bez znaczenia, ale się upewniam

i mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie: moja Mama ma słabe włoski, miała z nimi wiele lat kłopoty (mocno wypadały, miała prześwity), ale od jakiegoś czasu jest lepiej nawet dużo lepiej i zaczęła je ze względu na siwki farbować właśnie farbami Ce-Ce i była bardzo zadowolona bo nic złego się nie działo (fryzjerka robi jej pasemka na folii rozjaśniaczem, a na resztę włosów kładzie brązową farbę). Przy ostatnim farbowaniu fryzjerka na krótko podgrzała jej włosy suszarką jak już miała na głowie i folię i farbę... I teraz Mamie włosy wypadają mówiłam, żeby sprawdziła, czy lecą z białymi końcówkami czy nie i czy głównie te rozjaśniane i powiedziała, że głównie rozjaśniane, ale brązowe też szczęście w nieszczęściu, że nie lecą z tą białą gumiastą częścią co siedzi w skórze głowy, więc chyba się tak p[o prostu mocno łamią?
Mama mówi też że nie chcą się układać (dlatego powiedziałam jej że dostały na pewno w kość i żeby przez jakiś czas zamiast szczotka+suszarka używała wałków; ma krótkie proste włosy więc jak mają wyglądać ok nie można dać im tak tylko po prostu wyschnąć )

Bunny czy to możliwe, że to przez to podgrzanie suszarką??:pala : czy mogłabyś coś polecić oprócz suplementów, wcierki z rzepy i płukanki z pokrzywy? (to u Mamy dawało kiedyś dość dobre efekty)



no to widocznie czas był najlepszym lekarstwem na emocje, a teraz można wszystko wyjaśniać krok po kroku, trzymam kciuki

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



no to super

heh a co do tego trzymania w sobie, to ja mam na odwrót - od razu kawa na lawę, 5 minut burzy a potem spokój i strasznie ciężko mi się przechodzi takie czyjeś wybuchy jak ktoś właśnie sobie uskłada a potem się na mnie złości, bo najczęściej wtedy już nie pamięta o co chodzi dokładnie, tylko ostały emocje po różnych drobiazgach i ja nawet nie mam szansy się poprawić, bo nie wiem co (z reguły nie robię nikomu celowo na złość, więc wolę wiedzieć co zrobiłam nie tak, żeby móc się w przyszłości poprawić )
może spróbuj mówić od razu o tym, co Ci nie pasuje w sytuacji, w której to się dzieje? ja wiem, że to pewnie trudne, tak jak dla mnie trudne byłoby odłożenie mówienia na później, ale może Ci się uda? bo może się okazać, że jak powiesz co Cię denerwuje, to się okaże, że ktoś zmieni swoje zachowanie, bo wynikało ono z nieświadomości tego, że jest dla Ciebie przykre? uff ale zakręciłam, mam nadzieję, że się da coś z tego wyczytać
firma wody jest bez znaczenia, zawsze jest to nadtlenek wodoru tylko procent mowi o jego stezeniu
a co do twojej mamy... producenci pozwalaja na podgrzewanie farb i wtedy czas zabiegu skraca sie o polowe- to zaleta dla fryzjerow bo wiecej zarobia ale jest to niestety kosztem wlosa...
jesli jej sie krusza wlosy to nic z tym nie zrobi- te wlosy i tak sie wykrusza.
jesli leca z cebulkami to mozliwe ze przesilenie wiosenne a wiec suplementy i madre odzywianie.
tak czy inaczej zawsze mozna fryzjerowi powiedziec ze nie chce sie podgrzewania bo glowa bardziej piecze i juz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:57   #1376
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

dziewczyny, co Wy z tymi cebulkami? przeciez to zgrubiałe na koncu włosa to kolba, cebulka to komorki macierzyste produkujące włos- nie moga wypasc.. Włosy bez zgrubien na koncu, to połamane włosy. Włos w naturalnym cyklu obumiera i tworzy kolbe, wiec to zupelnie normalne, zadna tam cebulka. Źle, gdy włos ma na koncach czarną badz ciemną kropę zamiast białej kolby, bo to znaczy, ze komorki obumierają i za chwile tam juz nie bedzie nic rosnac.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:05   #1377
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kochaaaana wiem co czujesz, mam dokładnie to samo. Zbieram w sobie, zbieram, a potem wystarczy pierdoła i wybucham i tak zbierałam znowu i w poniedziałek strasznie przegięłam, co nawygadywałam temu mojemu ale taka jestem i nie wiem co już na to poradzić

a przesyłka przyszła
O to sie ciesze ze juz dotarła. Bedziemy mogły zobaczyć na blogu?

No a z tym zbieraniem sie w sobie to u mnie tak jest. Matko co ja bym oddała aby być bardziej wyluzowana ale nie bo trzeba wydrzeć r..ja ale co ja Ci bede mówić. Wiesz o co kaman.

Katie
Dziekuje A no tak czas zawsze pomaga. Ale ja sie juz boje nastepnej mojej akcji. I tak w cały czas. Ale nic na razie zaciagam hamulce
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:14   #1378
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Zmyłam, wysuszyłam, zaraz wstawię fotki, chociaż niebo tak zasnute chmurami, że wszystko wygląda szaro-buro.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:19   #1379
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Snow bylam dzis w ch i w jednym sklepie kosmetycznym mieli wlasnie farby vitality's za 25,90 czyli nawet znośnie (chociaz na allegro jest jeden sprzedawca, ktory oferuje farby za 17,59+wysylka czyli wychodzi na to samo). No i przejrzalam palete i 101 i 1008 byly najladniejsze Pani powiedziala ze do nich nalezy dokupic 9% a nawet mozna 12.
Teraz juz sama nie wiem
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-04-08 o 14:20
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:33   #1380
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dupa wyszło a nie zdjęcie, pstrykałam na szybko komórką a potem musiałam zabazgrać połowe fotki, bo tak się spieszyłam, że wystapiłam w staniku, cos tam widać, za jakiś czas zrobię aparatem. Jedno w lekkim słońcu, które cudem przebiło się przez chmury, drugie przy zachmurzonym niebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1046 kopia.jpg (23,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwwiz.jpg (22,6 KB, 46 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.