Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-02, 18:56   #4921
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Oby. Bo tak mi nie pasuje do karnacji, ¿e szok :/
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:19   #4922
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
a czym malowa³a¶??? bo szukam i szukam tego kolorku i nie mogê znale¼æ

a u mnie ten z³oty blask znowu siê wybija na 1 plan... nie wiem czym pofarbowaæ ¿eby siê tego pozbyæ... my¶la³am mo¿e o jakim¶ mro¼nym castingu (jak s±dzicie????) albo ta mleczna czekolada z Joanny...
wiem czeka na mnie w szafce orzechowy br±z i naturalny blond, ale obawiam siê,¿e po zmieszaniu tych farbek te¿ bêdê mia³a ten poblask a tak pofarbowa³abym 2 razy czym¶ ch³odnym a potem dopiero t± mieszank±...
albo zaryzykowaæ... kurka wodna... nie wiem...

a w ogóle co tu tak cicho
Muszê ciê zasmuciæ ale czyta³am dzi¶ gdzie¶ o tym blondzie Joanny, wychodzi rudawo niektórym dziewczynom.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
To ja "pochwalê" siê swoim kolorem.
W³osy farbowane 2 godziny temu, jeszcze lekko wilgotne.
Farba Syoss - Czekoladowy br±z

Na opakowaniu z³ocisty, na g³owie bardziej ch³odny
Nie o taki efekt mi chodzi³o, zupe³nie nie o taki
Nie chce Ci mówiæ ale na g³owie masz idealny czekoladowy br±z! Nie wiem sk±d producenci daj± takie jasne w³osy na opakowaniach ale przecie¿ czekolada jest ciemna taka jak twoja. Je¶li ju¿ maj± pisaæ przy takich fotach czekoladê to lepiej niech napisz± mleczny czekoladowy br±z. I oczywi¶cie niech farba wyjdzie jasno a nie tak ciemno.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-02 o 19:20
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:37   #4923
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

uhm.... orzechowy br±z te¿ bêdzie mia³ po¶wiatê rudaw± u mnie, wiêc chyba muszê odpu¶ciæ te kolorki...albo je wykorzystaæ (¿eby nie sta³y w tej szafce) i pó¼niej juz kombinowaæ na maxa czym¶ ch³odnym
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:08   #4924
Messuah
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 893
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kobitki doradzcie ktorej farbki uzyc ?

mam swoje farbowane wlosy na blond cos w styklu truskawkowego blondu jak pisalam wyzej

chce uzyskac ciepla czekolade taki mocny braz posredni mahon taki jak na opakowaniach farbek na zdjeciach

boje sie tylko ze wyjda te farbki bardzo rudo po farbowaniu a tego bym nie chciala
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farbka.jpg (18,5 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mahon2.jpg (31,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mahon.jpg (16,3 KB, 19 za³adowañ)
Messuah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:27   #4925
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czekoladowy lub orzechowy br±z

Cytat:
Napisane przez kasia88155 Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo ciemny wyszed³?? bo ja mam ciemny br±z
mogê wyslaæ fotki na pocztê bo tutaj chcialam wkleic ale ciagle wyskakuje mi b³±d,czekoladowy braz to po prostu piêkny ciemny odcien czekolady
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:58   #4926
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka¿ wiadomo¶æ
Kobitki doradzcie ktorej farbki uzyc ?

mam swoje farbowane wlosy na blond cos w styklu truskawkowego blondu jak pisalam wyzej

chce uzyskac ciepla czekolade taki mocny braz posredni mahon taki jak na opakowaniach farbek na zdjeciach

boje sie tylko ze wyjda te farbki bardzo rudo po farbowaniu a tego bym nie chciala
Ciep³e odcienie br±zów maj± to w naturze, ¿e nawet jak ³adnie wyjd± to siê wymyj± do rudego (praktycznie ka¿da farba) dlatego ja ju¿ szukam czego¶ popielatego. Jak chcesz ³adnego br±zu z bordow± po¶wiat± bo tak to opisujesz to polecam gor±co orzechowy br±z Joanny. Ta blogerka: http://nudelipstick.bloog.pl/index.h...zie-i-z-klasa- u¿ywa tej farby (wiem bo pyta³am i sama ona opisa³a w blogu). Stan w³osów i kolor chyba s± najlepszym dowodem, ¿e nie polecam ci byle czego Do tego ¶mieszna cena (ja p³acê ok 7z³) a jako¶æ porównywalna z drogimi farbami. http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-66667-big.jpg
A i jeszcze jedno. Przejrzyj ten w±tek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
Po awarii wiza¿u nie ma wszystkich zdjêæ ale warto zobaczyæ jak wychodz± dziewczynom farby na w³osach. W±tek szybko siê przegl±da bo tam nie ma dyskusji tylko same efekty a mo¿e znajdziesz jak±¶ inn± farbê wart± uwagi.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-02 o 21:20
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:31   #4927
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kurcze ta blogerka ma ¶wietny ten kolor w³osów... mo¿e ja dokupiê sobie drugi orzechowy br±z i tylko tym (bez mieszania z blondem) pofarbujê... po jakim¶ czasie ten z³oty refleks musi znikn±æ...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 21:40   #4928
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze ta blogerka ma ¶wietny ten kolor w³osów... mo¿e ja dokupiê sobie drugi orzechowy br±z i tylko tym (bez mieszania z blondem) pofarbujê... po jakim¶ czasie ten z³oty refleks musi znikn±æ...
Jak w³osy odrosn± to zniknie
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:44   #4929
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Jak w³osy odrosn± to zniknie
w³osy mam grubo za ³opatki, wiêc trochê musia³abym poczekaæ a obcinaæ nie obetnê
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:33   #4930
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

slonce mi tak oto rozjasnilo pasma wlosow przy twarzy
co mam z nimi zrobic
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0962.jpg (15,1 KB, 53 za³adowañ)
Symetria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 22:23   #4931
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
slonce mi tak oto rozjasnilo pasma wlosow przy twarzy
co mam z nimi zrobic
zamalowac
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 22:28   #4932
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
zamalowac
jaaak? i czyyyym?
Symetria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 22:34   #4933
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
jaaak? i czyyyym?
Farb±±±±±±±±±±±±

Ty masz blond w³osy?
Je¶li tak, to siê nie znam. Od urodzenia jestem "ciemna"
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 22:36   #4934
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3 620
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
slonce mi tak oto rozjasnilo pasma wlosow przy twarzy
co mam z nimi zrobic
Rozumiem, ¿e naturalne w³osy Ci tak rozja¶ni³o? Je¶li tak, to zostawiæ w spokoju. Zbli¿a siê jesieñ, brak intensywnego s³oñca, same ¶ciemniej±.
__________________
Klasa przede wszystkim, ¿adnych dramatów.
kaps jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 22:37   #4935
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kaps Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem, ¿e naturalne w³osy Ci tak rozja¶ni³o? Je¶li tak, to zostawiæ w spokoju. Zbli¿a siê jesieñ, brak intensywnego s³oñca, same ¶ciemniej±.
Nie gadaj mi tu o jesieni! Jeszcze lata nie by³o!
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 22:42   #4936
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3 620
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Nie gadaj mi tu o jesieni! Jeszcze lata nie by³o!
No tak, przepraszam, kajam siê ogromnie! A tak serio to ja ostatnio kobieta pracuj±ca jestem i nawet nie zwracam uwagi na pogodê.
Chocia¿ co¶ mnie trafia jak pomy¶lê ile kupi³am ostatnio letnich ciuchów których nawet nie mam jak i kiedy nosiæ... I przyda³oby siê tego s³oñca jeszcze trochê, trochê du¿o.
__________________
Klasa przede wszystkim, ¿adnych dramatów.
kaps jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 23:10   #4937
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kaps Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem, ¿e naturalne w³osy Ci tak rozja¶ni³o? Je¶li tak, to zostawiæ w spokoju. Zbli¿a siê jesieñ, brak intensywnego s³oñca, same ¶ciemniej±.
dziêki za odpowiedz

tak, naturalnie sie odbarwi³y- 2tyg nad cieplym morzem, ostre s³once itd. a w³osy mam cienkie wiec dlugo nie trzeba by³o czekaæ na efekty.
postanowilam ze podetnê je kilka cm, zeby odzy³y i przedizalek zrobie na srodku zamiast po prawej stronie dziêki czemu zakryje troche te pasemka przy uszach oraz przy grzwce

mam nadzieje, ze bedzie jak mowisz i sciemniej± na jesien

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny tutaj wysy³am zdjêcie kolorku w³a¶ciwego Po wyp³ukaniu siê tej czarnej po¶wiaty
¶liczny kolor w³osów
Symetria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 23:13   #4938
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kaps Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, przepraszam, kajam siê ogromnie! A tak serio to ja ostatnio kobieta pracuj±ca jestem i nawet nie zwracam uwagi na pogodê.
Chocia¿ co¶ mnie trafia jak pomy¶lê ile kupi³am ostatnio letnich ciuchów których nawet nie mam jak i kiedy nosiæ... I przyda³oby siê tego s³oñca jeszcze trochê, trochê du¿o.
Ja pare dni temu kupi³am 2 stroje k±pielowe
Le¿± tak sobie, jeszcze z metkami,tylko na nie spogl±dam co jaki¶ czas...


¯eby nie by³o OT - jest jaka¶ farba(br±z), która rozja¶ni w³osy o kilka tonów?
Niby mam ju¿ kupiony rozja¶niacz, planowa³am zrobiæ sobie k±piel rozja¶niaj±c± i na to jaki¶ ciemny karmelowy blond, ale jeszcze mam nadziejê, ¿e obejdzie siê bez rozja¶niacza.
Moje w³osy jeszcze pamiêtaj± wyskok z ombre - dzisiaj mam ca³e blond koñce obciête (straci³am ko³o 15 cm z d³ugo¶ci i czujê siê jak pacan), wiêc chcia³abym jednak unikn±æ rozja¶niacza...
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-08-03 o 23:16
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 23:31   #4939
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3 620
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ

¯eby nie by³o OT - jest jaka¶ farba(br±z), która rozja¶ni w³osy o kilka tonów?
Niby mam ju¿ kupiony rozja¶niacz, planowa³am zrobiæ sobie k±piel rozja¶niaj±c± i na to jaki¶ ciemny karmelowy blond, ale jeszcze mam nadziejê, ¿e obejdzie siê bez rozja¶niacza.
Moje w³osy jeszcze pamiêtaj± wyskok z ombre - dzisiaj mam ca³e blond koñce obciête (straci³am ko³o 15 cm z d³ugo¶ci i czujê siê jak pacan), wiêc chcia³abym jednak unikn±æ rozja¶niacza...
Nie wiem jak jest z br±zem, ale jak ja chcia³am rozja¶niæ swój rudy (farbowany) to nak³ada³am na w³osy sok z cytryny i potrafi³am z nim chodziæ na g³owie kilka niez³ych godzin, a raz nawet o zgrozo usnê³am tak Ale dzia³a³o, w³oski by³y trochê ja¶niejsze
__________________
Klasa przede wszystkim, ¿adnych dramatów.
kaps jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 06:32   #4940
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pare dni temu kupi³am 2 stroje k±pielowe
Le¿± tak sobie, jeszcze z metkami,tylko na nie spogl±dam co jaki¶ czas...


¯eby nie by³o OT - jest jaka¶ farba(br±z), która rozja¶ni w³osy o kilka tonów?
Niby mam ju¿ kupiony rozja¶niacz, planowa³am zrobiæ sobie k±piel rozja¶niaj±c± i na to jaki¶ ciemny karmelowy blond, ale jeszcze mam nadziejê, ¿e obejdzie siê bez rozja¶niacza.
Moje w³osy jeszcze pamiêtaj± wyskok z ombre - dzisiaj mam ca³e blond koñce obciête (straci³am ko³o 15 cm z d³ugo¶ci i czujê siê jak pacan), wiêc chcia³abym jednak unikn±æ rozja¶niacza...
Chyba u nas w Polsce takich farb nie ma. Zagranic± jest Loreal HiColor specjalnie do ciemnych w³osów i podobno rozja¶nia ciemne. Jedynie mo¿na kupiæ przez jaki¶ amerykañski lub angielski internetowy sklep lub ebay. Ja czekam na siostrê i na dekoloryzator i k³adê popielaty jasny br±z. Ale to chyba dopiero na jesieñ zaplanujê. Mam w szafce jeszcze orzechowy br±z Joanny i jasne kakao wellatonu...

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
slonce mi tak oto rozjasnilo pasma wlosow przy twarzy
co mam z nimi zrobic
Jak bêdziesz zdesperowana to k³ad¼ co¶ zbli¿onego do reszty w³osów na odrosty a potem czym¶ innym wyrównaj kolor po ca³o¶ci. A je¶li chcesz przetrwaæ do jesieni bez drastycznego farbowania to szamponetki zostaj±. Tym poprawisz sobie humor i do tego nie ingeruj± we w³osy. Polecam Joanny bo dziewczyny pisz± ¿e siê dobrze wyp³ukuj±
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:32   #4941
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba u nas w Polsce takich farb nie ma. Zagranic± jest Loreal HiColor specjalnie do ciemnych w³osów i podobno rozja¶nia ciemne. Jedynie mo¿na kupiæ przez jaki¶ amerykañski lub angielski internetowy sklep lub ebay. Ja czekam na siostrê i na dekoloryzator i k³adê popielaty jasny br±z. Ale to chyba dopiero na jesieñ zaplanujê. Mam w szafce jeszcze orzechowy br±z Joanny i jasne kakao wellatonu...

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------



Jak bêdziesz zdesperowana to k³ad¼ co¶ zbli¿onego do reszty w³osów na odrosty a potem czym¶ innym wyrównaj kolor po ca³o¶ci. A je¶li chcesz przetrwaæ do jesieni bez drastycznego farbowania to szamponetki zostaj±. Tym poprawisz sobie humor i do tego nie ingeruj± we w³osy. Polecam Joanny bo dziewczyny pisz± ¿e siê dobrze wyp³ukuj±
Narazie zdecydowalam sie zmienic troche fryzure zeby te jasne pasma byly mniej widoczne - a o szamponetce pomysle, ale wtedy jak poloze na calosc jakis kolor to te rozjasnione pasemka nie beda sie oddcinac?

Hm to co moglo mnie tak urzadzic to slonce, szampon rumiankowy/morelowy z pszenica lub hm olejek regenerujacy do wlosów JOICO? Ktory kladalam niby na koncówki wlosow tylko ale czy on mogl rozsjasniac?
Symetria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:56   #4942
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

S³oñce rozja¶nia po prostu w³osy. Mam kole¿ankê, której te¿ zawsze tak rozja¶nia w³osy z przodu, ¿e ma bielutkie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:48   #4943
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
Narazie zdecydowalam sie zmienic troche fryzure zeby te jasne pasma byly mniej widoczne - a o szamponetce pomysle, ale wtedy jak poloze na calosc jakis kolor to te rozjasnione pasemka nie beda sie oddcinac?
Mog± ale nie musz± siê odró¿niaæ ale raczej powinno wygl±daæ to na delikatny baleja¿. Takie w³osy roz¶wietlone s³oñcem.
Ja bym spróbowa³a szamponetki, jak ¼le wyjdzie to szybko siê zmyje.

Pytanko do was dziewczyny czy która¶ maza³a sobie g³owê kawowym br±zem Joanny szamponetk±? Zbli¿a mi siê chrzest dziecka a Syoss zmy³ mi siê po tygodniu i mam znowu rudo czerwone w³osy po kasztanie. Szamponetka mog³a by mi od¶wie¿yæ nieco kolor na t± uroczysto¶æ ale nie wiem czy mi czarne nie wyjd± bo to do¶æ ciemny odcieñ na opakowaniu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 11:05   #4944
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam ciê¿ki orzech do zgryzienia w szafie Orzechowy Br±z Joanny czeka na "swój dzieñ", w miêdzyczasie zauroczy³ mnie ten ciemny br±zowy blond londy, a oprócz tego w³a¶nie obejrza³am na youtube dziewczynê, która poleca farbowanie henn± NJD - ma cudowne w³osy -same zobaczcie
http://www.youtube.com/user/Brunette...61/f1UbvsyNJVQ
http://brunettesheart.blogspot.com/search/label/henna

i co tu wybraæ )))
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 16:02   #4945
frotka22
Przyczajenie
 
Avatar frotka22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ibyza

zalaczam fotke w dziennym ¶wietle po 3 tyg od farbowania, prawie codziennie myje glowe, kolor jak dla mnie - idealny
gdyby kto¶ wiedzia³ czym uzyskam podobny ale trwalsza farba
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 009wiz.jpg (37,1 KB, 60 za³adowañ)
frotka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 16:27   #4946
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
mam ciê¿ki orzech do zgryzienia w szafie Orzechowy Br±z Joanny czeka na "swój dzieñ", w miêdzyczasie zauroczy³ mnie ten ciemny br±zowy blond londy, a oprócz tego w³a¶nie obejrza³am na youtube dziewczynê, która poleca farbowanie henn± NJD - ma cudowne w³osy -same zobaczcie
http://www.youtube.com/user/Brunette...61/f1UbvsyNJVQ
http://brunettesheart.blogspot.com/search/label/henna

i co tu wybraæ )))
Jak masz ju¿ farbowane w³osy to ³atwy wybór bo henna odpada Nie mo¿na jej stosowaæ na wcze¶niej farbowane w³osy zwyk³ymi farbami. Musisz czekaæ a¿ farba porz±dnie siê zmyje minimum 2 miesi±ce. Ja nie wytrzyma³abym z odrostami Do tego trzeba uwa¿aæ jak± henne kupiæ bo s± i takie szkodliwe z metalami. No i potem pielêgnowaæ odpowiednio k³aczki. Ja osobi¶cie z henn± nie zamierzam siê bawiæ. Jako¶ wydaje mi siê wiêcej zachodu itp. Hennê stosujê od czasu do czasu na brwi i przynajmniej je mia³am ci±gle szorstkie a nie miêkkie jak pisz±, ale mo¿e ta do brwi sie ró¿ni?

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez frotka22 Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza

zalaczam fotke w dziennym ¶wietle po 3 tyg od farbowania, prawie codziennie myje glowe, kolor jak dla mnie - idealny
gdyby kto¶ wiedzia³ czym uzyskam podobny ale trwalsza farba
Ale kolor idealny ten zmyty czy ten co od razu wychodzi ci po castingu?
Po jakiej farbie taki kolor uzyskasz to ciê¿ko powiedzieæ bo ka¿dej z nas inaczej ³api± w³osy. Jêsli podoba Ci siê to co teraz masz na g³owie to szukaj najwy¿ej czego¶ w jasnych br±zach albo lepiej bo w ciemnych blondach. Czêsto one wychodz± podobnie. Jak bêdziesz farbowac tylko odrosty a na resztê w³osów przeci±gaæ na góra 5min to nie przyciemnisz koñców farb± i powinna¶ trzymaæ siê tego jasnego odcienia.
A je¶li chodzi o Twój kolor to nie widzê w nim nic mro¼nego a raczej bardzo ciep³y odcieñ.
Trufle masz w palette: http://www.palette.pl/nasze-produkty...raz/g3-trufla/ Ale one lubia bardz ciemno wychodziæ wiêc czas dzia³ania musisz skróciæ do minimum nawet 15min (od pierwszego na³o¿enia) albo mniej bo szybko ³api±. W³osy po palette s± cudowne a i skoro to palette to i kolor na d³ugo. To lubie w palette. Je¶li ci kolor przypadnie do gustu mo¿esz farbowaæ sie nawet co dwa miesi±ce i to tylko odrosty w wielu kolorach wystarcz±.

AAA!!! Przegl±da³am stronkê palette i maj± kolejny ch³odny odcieñ w ofercie!!! http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/ Robi siê coraz lepiej na naszym rynku. Chyba naprawdê bêdê schodziæ na popiele.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-04 o 16:29
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 18:57   #4947
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja narazie spieram kolorek, zobaczymy co mi przyjdzie do g³owy dalej zrobiæ bêdê Was informowaæ o wszystkich moich poczynaniach
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:24   #4948
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja na razie zostawiam w³osy w spokoju. Kupi³am szamponetkê kasztanowy br±z, joanna, ale na razie nie bêdê u¿ywaæ.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 20:31   #4949
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mog± ale nie musz± siê odró¿niaæ ale raczej powinno wygl±daæ to na delikatny baleja¿. Takie w³osy roz¶wietlone s³oñcem.
Ja bym spróbowa³a szamponetki, jak ¼le wyjdzie to szybko siê zmyje.

Pytanko do was dziewczyny czy która¶ maza³a sobie g³owê kawowym br±zem Joanny szamponetk±? Zbli¿a mi siê chrzest dziecka a Syoss zmy³ mi siê po tygodniu i mam znowu rudo czerwone w³osy po kasztanie. Szamponetka mog³a by mi od¶wie¿yæ nieco kolor na t± uroczysto¶æ ale nie wiem czy mi czarne nie wyjd± bo to do¶æ ciemny odcieñ na opakowaniu.
ja maza³am
wychodzi ciemnoo i wpada w fiolet :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 20:48   #4950
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
ja maza³am
wychodzi ciemnoo i wpada w fiolet :P
My¶lê....... Mo¿e za ciemna bêdê? A jak deszcz spadnie to po sukience.... Ech. Mo¿e zrobiê sobie to kakao wellatonu? Pewnie nie wiele wyjdzie na ciemnych w³osach ale... Potem i tak schodzê na popielate odcienie to mo¿e ostatni raz przed dekoloryzacj± zaszaleæ?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.