Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 10:58   #3511
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Dzień Dobry kropeczki
Mnie dzisiaj będzie trochę mało i jutro też dopiero wieczorkiem wpadnę... gdyżTŻ pożegnam To będę Wam smuciła trochę ...
Casi - cudne zdjęcia i widoki też , szczególnie te krewetki królewskie (pewnie niedawno złowione ).

RESUME WYDARZEŃ DLA CASSATTKI :

Buczka - biega już za żyrafami w Kenii, a ja jestem po laserze na bliznach i pod gałami, ma być ponoć pięknie (efekt po czterech zabiegach - czyli za 4 miesiace w styczniu ). Zamierzam przedyskutowć z moją p. dr możliwość pomaziania się comelaniskiem już niebawem - zobaczymy
LidiaM i Saga - były chore, lidia nie odzywa się jeszcze , może dalej jest chora???????
kamilia - była u Kazika, miała naradę Rodzinną i straciła komputer i gaiła sąsiada by do nas pisać,
castrol - wychodzą plamy po kąpieli i ma z tego powodu zagwozdkę, szukając towarzyszek niedoli
meg - ma jeszcze ładniejsze nogi niż ostatnio
anturium - miała urodziny
ane120 - badamy temat czy Jej lekarz nie oszukał z cosmelanem - miała kolejny zabieg w maju ... a teraz ma już plamki
mikaam - (córka moja i kamili) zniknęła
masimka - też była u Kazika, ponadto została obwołana dr naszego forum ( ze względu na swoją wiedzę i piękny wygląd po kuracji)
ivones - miała problemy z wyborem oprawek i bije się z myślmi ze swoją kuracją cosmocudem (miast zakupów szeroko planowanych kupiła śliwkowe kozaki)
angi - wpada co jakić czas, ale mało Jej ostatnio , może nas już nie kocha
była u nas contax - i doprowadziła 2/3 cosmelańskiej populacji do szału i wariacji swoim stwierdzeniem, ze AVENKA jest w sumie w okresie letnim do dupy, ponieważ wychodzą po niej piegi - blady strach i histeria zawitały na parę godzin u nas
etna - będzie się cosmelanić niebawem i się biedulka zadrapała i ma teraz dylema
madziusia - została naszą królewną śnieżką - zobacz Jej zdjęcia to się posiurasz
denna - jeździ na grzybki
agnieszka kis, wpadła na kiss i poszła sobie, ale pewnie niebawem wróci
molly - jest za oceanem dalej chyba

Uff - to chyba już wszystko
Domciu..Angi jest.Ale ma zawirowania..Zakochała sie..Az wstyd...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:26   #3512
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witam ranne ptaszki Masima smarowałam się codziennie wieczorem cienką warstwą i wszystko było OK, wiem że Lidia smarowala się co pewien czas. Radzę wrócić tobie do codziennego rytuału smarownia. Ja przestałam i mam efekt - plamy. Od października zaczynam od nowa zabawę
Saga ty też tak na ten zużel? ja raz poszłam z TZ i mam dosyć szumu i szumu

Casi tez myśle o częstszym stosowaniu, zresztą cosmelanu będzie na tyle, bo jak będe tak rzadko stosowac to sie przeterminuje reszta przecież, a tak przynajmniej sie uchronie przed plamami.
Miałam zamiar tez poczytac początki pierwszej części pamietnika, jak dziewczyny pisały o stosowaniu cos2 po masce i efektach długofalowych.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:40   #3513
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja bez komputerka przez weekend a tu tyle stron do nadrobienia.

Denna, Ivonako - Pigmanorm kupiłam w Niemczech na polską receptę.
Cosmelanu narazie nie uzywam bo trochę jest drogi a efekty Pigmanormu są jak dla mnie zadowalające.
W składzie ma hydrohinon 4% czyli to taka Neostrada HQ Turbo.

Smaruję się tym wieczorem i po kilku dniach robię się czerwona jak burak, piekąca i schodzi mi skóra. Naczynka cierpią katusze ale na nie maść z wit, K od Auriga.

Plamy mi zeszły po tym prawie całkiem, czasem po wyjeździe w ciepłe kraje wracają ale potem tydzien smarowania i znowu jest ok.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:57   #3514
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Ja bez komputerka przez weekend a tu tyle stron do nadrobienia.

Denna, Ivonako - Pigmanorm kupiłam w Niemczech na polską receptę.
Cosmelanu narazie nie uzywam bo trochę jest drogi a efekty Pigmanormu są jak dla mnie zadowalające.
W składzie ma hydrohinon 4% czyli to taka Neostrada HQ Turbo.

Smaruję się tym wieczorem i po kilku dniach robię się czerwona jak burak, piekąca i schodzi mi skóra. Naczynka cierpią katusze ale na nie maść z wit, K od Auriga.

Plamy mi zeszły po tym prawie całkiem, czasem po wyjeździe w ciepłe kraje wracają ale potem tydzien smarowania i znowu jest ok.
Ale nowe plamy Ci nie wychodzą?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:57   #3515
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=etna021;9176188]na piątek mam termin u fryzjera(farba)czy to odwołać?generalnie nie chodzi że będę straszyła ale o reakcję skóry ,zawsze jest ryzyko że farba troszkę spłynie


etna daj sobie spokój z tym fryzjerem .Po co ci umalowane włosy przy taaaaaaaaaakiej twarzy.Po kuracji z przyjemnością zrelaksujesz się w salonie

[quote=dome;9176704]
RESUME WYDARZEŃ DLA CASSATTKI :meg - ma jeszcze ładniejsze nogi niż ostatnio ale o tym,że mam coraz gorszą gębę to już nie powiedziałaś


Angi a czego tu się wstydzić ? Na miłośc zawsze jest czas
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:44   #3516
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;9178264][quote=etna021;9176188]na piątek mam termin u fryzjera(farba)czy to odwołać?generalnie nie chodzi że będę straszyła ale o reakcję skóry ,zawsze jest ryzyko że farba troszkę spłynie


etna daj sobie spokój z tym fryzjerem .Po co ci umalowane włosy przy taaaaaaaaaakiej twarzy.Po kuracji z przyjemnością zrelaksujesz się w salonie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
RESUME WYDARZEŃ DLA CASSATTKI :meg - ma jeszcze ładniejsze nogi niż ostatnio ale o tym,że mam coraz gorszą gębę to już nie powiedziałaś


Angi a czego tu się wstydzić ? Na miłośc zawsze jest czas
No Angusiu, gratuluję pięknie!!!
Jak to miło w taki ponury deszczowy dzień usłyszeć gorące wieści)))))

Evelinko, dziękuję bardzo za info. Rozważałam ten Pigmanorm, ale póki co nie mam jak go z Deutschland dostać, no i nie wiem co moja cosmelanowa gęba na to... Czy jednak nie mieszać, albo ile przerwy zrobić (i nabawić sie w tym czasie "odczekiwania" nowych ciemnych plamisk), hmmmm
Domcia - pozdrawiam cieplutko - wyściskaj tam Twojego Lubego na zapas Lekko nie będzie - ale na pocieszenie powiem Ci, że ja latem tez przez półtora miesiąca "słomianą wdową" zostałam A jaki rachunek za tel. przyszedł - uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu
Cassatko - witaj w naszej jesiennej rzeczywistości - przywiozłaś nam troszke tego pięknego lata w słoiku?
Meguś - za takie nogi jak Twoje, to ja moge za Ciebie obłazić na obliczu - kupie se woalke i bede dame zgrywac)))))))))
Ivcia, jakie tam te Twoje nowe śliweczki? Pokażesz?
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:44   #3517
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
madziuleńka - ja nauczyłam się :

- najpierw napisać, potem
- skopiować napisany tekst, następnie
- próbować wysłać odpowiedź, jeśli się nie uda,
- jeszcze raz otworzyć okno odpowiedzi i
- wkleić wczesniejszą wiadomość.
Teraz nie dostaję napadu szału, że napisałam się jak ta głupia i nie muszę po kilka razy spisywać moich wynurzeń
Dome cwaniara z Ciebie, ale dzięki uratowałaś mnie od wszelkich napadów, bo przez ten ślimakowaty wizaz to człowiekowi pisać sie normalnie nie chce
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 14:58   #3518
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[QUOTE=Megi72;9178264][quote=etna021;9176188]na piątek mam termin u fryzjera(farba)czy to odwołać?generalnie nie chodzi że będę straszyła ale o reakcję skóry ,zawsze jest ryzyko że farba troszkę spłynie


etna daj sobie spokój z tym fryzjerem .Po co ci umalowane włosy przy taaaaaaaaaakiej twarzy.Po kuracji z przyjemnością zrelaksujesz się w salonie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
RESUME WYDARZEŃ DLA CASSATTKI :meg - ma jeszcze ładniejsze nogi niż ostatnio ale o tym,że mam coraz gorszą gębę to już nie powiedziałaś


Angi a czego tu się wstydzić ? Na miłośc zawsze jest czas
No tak ale jest drugie dno..

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2008-09-30 o 09:23 Powód: literowka
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:54   #3519
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mam dosc
Jestem 2,5 miesaca od maski a na twarzy znowu czerwone plackiWyglada to jak obtarcia,poparzenie.Juz sama nie wiem jak.Dzisiaj bylam odebrac dziecko z przedszkola w wielkich okularach i czapeczce z daszkiem.Dzieki Bogu swieci slonce,ale i tak wygladalam jakbym sie chowala,bo oberwalam od TZJeszcze chwila i cosmelan wyleci przez okno
Dziewczyny kochane,co to moze bycCzy ktoras z Was miala moze podobnie
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:07   #3520
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Obraz 333.jpg

Obraz 330.jpg

Tak to wyglada.Mam nadzieje,ze udalo mi sie zaladowac zdjecia.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-09-29 o 16:29 Powód: lit.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:43   #3521
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Postanowiłam wrócić do smarowaniwa 2 x dziennie.Ja przez cały czas od maski nie przestawałam smarować cos 2,zauważyłam tylko że po pierwszym tyg.stosowania raz dziennie pojawiły się cienie w miejscach gdzie kiedyś były większe plamy.Myślę że powinnam wrócić do 2x dziennie widocznie moje plamy aby zniknąć potrzebują większej dawki przez dłuższy czas.Dam znać jaki będą tego efekty.A w sobotę po kontroli u lekaża wszystkiego się wypytam.

Madziusiu ty chyba stosowałaś 2 x dziennie przez dwa lata? Czy nigdy nie wyszły ci jakieś cienie tak jak mnie?Może skóra przyzwyczaja się do cos i póżniej trzeba zmniejszać zwiększać dawkę a nie zmniejszać jak ja to zrobiłam.Jeżeli tobie nie wyszły to trzeba tak jak ty 2 x dziennie przez rok.

Dome nie wyśmiewaj się ze mnie bo cienie się mi powiększą i przejdą w plamy

Dziewczyny napiszcie czy plamy zaczęły wam wychodzić jak przeszłyści na raz dziennie czy po odstawieniu cos
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 16:52   #3522
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=cassatta;9174866]Megi a tyś myślała że mam kikuty czy buciki ortopedyczne


cassatta bo ty taka zawsze do pasa byłaś ...i z kielichem w ręce Kochana jak cudownie widzieć znów twój radosny pyszczek i wpisy


[quote=Angi74;917No tak ale jest drugie dno..Angi ma meza [/quote]


Angi no to masz babo placek .....nie zmieniam jednak zdania: na miłość zawsze jest czas byleby tylko głupot nie narobić.Trzymam



Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Załącznik 1775398
Załącznik 1775399Tak to wyglada.Mam nadzieje,ze udalo mi sie zaladowac zdjecia.

Saga idź natychmiast do lekarza.To wygląda na jakieś podskórne wylewy.Domowe sposoby nie wystarczą.Kochana to jest twarz,z nią nie ma żartów.


Ivonako a gdzie to się Skarbie dzisiaj podziewasz ? Ani dzień dobry ani pocałuj w d....Czegoś mi tu dzisiaj brakuje.
Pewnie kupuje jak szalona a wieczorem mnie dobije
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:54   #3523
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
I nadal jestem i potwierdzam to co wcześniej napisałam i chyba coś w tym jest skoro plamiska powracają jak zły sen
Contax -Bądź z nami i zostań na zawsze w Naszej Rodzinie

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Domciu..Angi jest.Ale ma zawirowania..Zakochała sie..Az wstyd...
Angi - Cholera jasna, tylko problemów sobie nie narób Jeśli już TŻ nie kochasz, to niech sobie pójdzie precz i wtedy dopiero ukłądaj sobie życie może na nowo Nie ważne czy z TYM TERAZ czy z innym, sam fakt, iż Twoje serce zajał inny facet ... świadczy o zmierzchu związku ... trzymaj się Słoneczko - ponieważ nie masz teraz ...lłatwo A może to tylko chwilowa fascynacja, spowodowana szarością życia codziennego - Hę

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
ale o tym,że mam coraz gorszą gębę to już nie powiedziałaś
Meg - Ty przecież jesteś ślicznota - więc ten teraz krótki czas linienia, przecież w końcu przejdzie...i będziesz jeszcze większa ślicznota ... poza tym Twoje NOGI!!!! ZAWSZE SA Z TOBĄ !!!

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Domcia - pozdrawiam cieplutko - wyściskaj tam Twojego Lubego na zapas Lekko nie będzie - ale na pocieszenie powiem Ci, że ja latem tez przez półtora miesiąca "słomianą wdową" zostałam A jaki rachunek za tel. przyszedł - uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu
dennulka - Tak Go ściskam od wczoraj, że chyba niedługo zacznie przede mną uciekać

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Dome cwaniara z Ciebie, ale dzięki uratowałaś mnie od wszelkich napadów, bo przez ten ślimakowaty wizaz to człowiekowi pisać sie normalnie nie chce
madziulek - Bo ja zawsze szukam rozwiązań


Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Tak to wyglada.Mam nadzieje,ze udalo mi sie zaladowac zdjecia.
Saguś - ato nie jest POPARZENIE SŁYSZAŁAM O CZYMŚ T A K I M !!!!!!Ja uważam, że powinien TO zobaczyć lekarz !!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:05   #3524
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Saga nie wyglada to dobrze... Idz kochana do lekarza.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2008-09-30 o 09:24
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:12   #3525
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Angi 74 a jak było z tobą wylazły ci kiedy po cos?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:13   #3526
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Angi 74 a jak było z tobą wylazły ci kiedy po cos?
Jeszcze nie mialam Cosmelanu.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:15   #3527
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Saga idź natychmiast do lekarza.To wygląda na jakieś podskórne wylewy.Domowe sposoby nie wystarczą.Kochana to jest twarz,z nią nie ma żartów.
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Saguś - ato nie jest POPARZENIE SŁYSZAŁAM O CZYMŚ T A K I M !!!!!!Ja uważam, że powinien TO zobaczyć lekarz !!!

Jutro dzwonie,zeby sie umowic na wizyte.Dzis juz nic nie zalatwie jedynie na pogotowiu,ale z czyms takim to kilka godzin czekania.TZ mnie wyzywa,ze wygladam jak poparzona a ja sie zawzielam i caly czas smarowalam cosmelanem.Dzisiaj juz nie dalam rady nalozyc nawet filtra
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:17   #3528
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Domciu to nie tak.Kocham meza ale skonczyla sie namietnosc..ja potrzebuje nowych wrazen.Taka juz jestem skomplikowana...
............każda z nas potrzebuje ......i kazda jest tak samo skomplikowana ......


castrol nie panikuj.Pójdziesz na wizytę to o wszysko wypytasz.To i tak lepiej ,że to są tylko cienie


Saga nadgorliwość gorsza od faszyzmu.Ratuj twarz Kochana....
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:19   #3529
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dome nie wyśmiewaj się ze mnie bo cienie się mi powiększą i przejdą w plamy
Ja wyśmiewać... no wiesz musiałabym być okropna mietła

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Domciu to nie tak.Kocham meza ale skonczyla sie namietnosc..ja potrzebuje nowych wrazen.Taka juz jestem skomplikowana...
...hmm, uważaj na siebie proszę, czasem szkoda stracić, zazwyczaj też dopiero wówczas nam żal ... a może wyślij gdzieś Twojego TŻ ... ja cierpię gdy mojego nie ma - jednak odświeża to tak niesamowicie nasz związek, że kapcie spadają...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 17:20   #3530
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
............każda z nas potrzebuje ......i kazda jest tak samo skomplikowana ......
Nawet nie wiesz jak bardzo mi takie slowa pomagają...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:21   #3531
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ja wyśmiewać... no wiesz musiałabym być okropna mietła


...hmm, uważaj na siebie proszę, czasem szkoda stracić, zazwyczaj też dopiero wówczas nam żal ... a może wyślij gdzieś Twojego TŻ ... ja cierpię gdy mojego nie ma - jednak odświeża to tak niesamowicie nasz związek, że kapcie spadają...
Domcu rozłąka nic nie pomoze gdy nie ma "pociągu"...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:30   #3532
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hmm w takich sytuacjach nie ma dobrych rad Angi możemy tylko trzymać kciuki żebys ty jak najlepiej na tym wyszła Saguś to nie wygląda dobrze cos zamknij na kłódkę i maziaj czymś łagodzącym
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:36   #3533
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ja wyśmiewać... no wiesz musiałabym być okropna mietła


...hmm, uważaj na siebie proszę, czasem szkoda stracić, zazwyczaj też dopiero wówczas nam żal ... a może wyślij gdzieś Twojego TŻ ... ja cierpię gdy mojego nie ma - jednak odświeża to tak niesamowicie nasz związek, że kapcie spadają...
Anguś........... hmmmmmmmmm.... Domcia dobrze prawi........ czasem sie człowiek przyzwyczaja do tego co ma i mu wszystko powszednieje
i nowy facet na horyzoncie w takim momencie potrafi w głowie namieszać - ale to często tylko zauroczenie jakieś..........
Wiesz, szpilki z krokodyla może i sa fajne i bardzo kuszą, ale na codzień najlepsze są wygodne sprawdzone "kapcie" - i z jaką ulgą w nie wskakujesz
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:37   #3534
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Domcu rozłąka nic nie pomoze gdy nie ma "pociągu"...
Nie śmiem drążyć tematu, ale uważaj na siebie ...
poza tym:
WŁASNY FACET NATYCHMIAST ZYSKUJE NA ATRAKCYJNOŚCI GDY OCZAMI WYOBRAŹNI ZOBACZYSZ GO W RAMIONACH ...INNEJ


Witaj józefinko widzę Cię
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-29 o 17:44 Powód: atrakcyjność naszych TŻ-tów:)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:51   #3535
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Hmm w takich sytuacjach nie ma dobrych rad Angi możemy tylko trzymać kciuki żebys ty jak najlepiej na tym wyszła Saguś to nie wygląda dobrze cos zamknij na kłódkę i maziaj czymś łagodzącym
Dziekuję Ane

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Anguś........... hmmmmmmmmm.... Domcia dobrze prawi........ czasem sie człowiek przyzwyczaja do tego co ma i mu wszystko powszednieje
i nowy facet na horyzoncie w takim momencie potrafi w głowie namieszać - ale to często tylko zauroczenie jakieś..........
Wiesz, szpilki z krokodyla może i sa fajne i bardzo kuszą, ale na codzień najlepsze są wygodne sprawdzone "kapcie" - i z jaką ulgą w nie wskakujesz
Sama racja.Nieby wiem to ale ..

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Nie śmiem drążyć tematu, ale uważaj na siebie ...
poza tym:
WŁASNY FACET NATYCHMIAST ZYSKUJE NA ATRAKCYJNOŚCI GDY OCZAMI WYOBRAŹNI ZOBACZYSZ GO W RAMIONACH ...INNEJ


Witaj józefinko widzę Cię
Domciu kochana,dziekuje.Ale on moglby mnie zdradzac i mnie to nie rusza...
Mam nadzieje ,ze mi ta faza przejdzie.Kiedys juz tak mialam.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:53   #3536
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Angi74;9181178]WŁASNY FACET NATYCHMIAST ZYSKUJE NA ATRAKCYJNOŚCI GDY OCZAMI WYOBRAŹNI ZOBACZYSZ GO W RAMIONACH ...INNEJ

Ja np.wyobraziłam sobie swojego w ramionach domci .....i już mi się bardziej podoba
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:54   #3537
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Witaj józefinko widzę Cię
Coraz wiecej nowych dziewczyn zaglada do pamietnikaProblem plam po lecie chyba sie nasilil
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:05   #3538
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Contax -Bądź z nami i zostań na zawsze w Naszej Rodzinie
jestem i nie znikam. Nadrabiam zaleglosci poczytujac pierwsza czesc pamietnika szalonej odplamiaczki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:15   #3539
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Domciu kochana,dziekuje.Ale on moglby mnie zdradzac i mnie to nie rusza...
Mam nadzieje ,ze mi ta faza przejdzie.Kiedys juz tak mialam.
...no Ty Słońce ... nie kochasz TZ -ta... czy warto się męczyć, a lepiej nie będzie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ja np.wyobraziłam sobie swojego w ramionach domci .....i już mi się bardziej podoba
...no ja bym się zdecydowanie bała pokazywać mu Twoje nogi

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
jestem i nie znikam. Nadrabiam zaleglosci poczytujac pierwsza czesc pamietnika szalonej odplamiaczki
czytaj czytaj i wracaj do nas
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:28   #3540
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Załącznik 1775398

Załącznik 1775399

Tak to wyglada.Mam nadzieje,ze udalo mi sie zaladowac zdjecia.
Saguś, bidulko Czy z takim czymś budzisz się nagle rano, czy widziałaś, że coś sie dzieje i dokładałaś ognia do pieca? Saga czy Ty to robiłaś pod jakąkolwiek kontrolą lekarza? Ja juz zaczynam mocno powątpiewać w skuteczność i efekty tego cuda cosmelanem zwanym


Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako a gdzie to się Skarbie dzisiaj podziewasz ? Ani dzień dobry ani pocałuj w d....Czegoś mi tu dzisiaj brakuje.
Pewnie kupuje jak szalona a wieczorem mnie dobije
Megulcu kochany, czym ja mam Cię dobić? Samam dobita, latam jak głupia za okularami bo lada moment te mi padną, ledwo dyndają, a tu nic nie ma co by sie nadało.8 stów za okulary nie dam bo nie, jeszcze żebym lubiła to może bym dała, ale nie cierpię okularów. Rano chciałam napisać ale wywalało. Chyba muszę zapodać avatarek adekwatny do mojego nastroju.

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Domcu rozłąka nic nie pomoze gdy nie ma "pociągu"...
Angi wsiądź do pociągu, byle nie byle jakiego
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.