essence - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 18:35   #4681
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: essence

Tak zachwalacie podkład mineralny, że chyba jutro się po niego wybiorę Ostatnio go oglądałam, ale kolorki trochę mnie przeraziły (ja raczej z bladolicych jestem)ale skoro mówicie, że się dopasowują do karnacji to chyba zaryzykuję
Tylko Dziewczyny napiszcie proszę jak on sprawuje się na suchej a partiami wręcz przesuszonej skórze? Nie podkreśla suchych skórek? Nie wysusza jeszcze bardziej?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 20:33   #4682
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Post, który zacytowałaś jest sprzed prawie 2 lat. Szczerze mówiąc to ja nie widziałam u siebie w Naturze takiej bazy essence - może już nie ma jej w sprzedaży?
Dokladnie nie ma jej juz. Ona byla bardzo podoba do bazy z Sephory- taka tlusta i gesta. Recenzje miala slabe.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 21:32   #4683
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
ja miałam nawet dwa ze stałej ofert. kiedyś po stronie niemieckiej był w stałej ofercie, nie wiem jak jest teraz w sumie u nas, ale zaopatrywałam się podczas wakacji. był czarny ze srebrnymi drobinkami i sprawował się fantastycznie. Normalnie był niemal niewidoczny (brokat) ale np na zdjęciach oko nabierało takiej "iskierki", błysku i wyglądało to prześlicznie. Znowu się w niego zapatrzę jak tylko wpadnie mi gdzieś w ręce.

ah, zapomniałam dodać że miał bardzo fajny cienki pędzelek, bo jestem fanem cienkich kresek i robię je codziennie. Wyglądał naturalnie na oku i trzymał się cały dzień.
u siebie go widzialam i chyba przez Ciebie bede miala ochote kupic!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 21:48   #4684
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
u siebie go widzialam i chyba przez Ciebie bede miala ochote kupic!

ja go chcialam od dawna kupic, ale jakos ciagle zapominalam. A teraz kupilam czarna wykrecana kredke, wiec na razie stopuje. Poczekam na te nowosci o ile kiedys wejda do polskich sklepow :p
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:14   #4685
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
ja go chcialam od dawna kupic, ale jakos ciagle zapominalam. A teraz kupilam czarna wykrecana kredke, wiec na razie stopuje. Poczekam na te nowosci o ile kiedys wejda do polskich sklepow :p
wykrecana tez mam essence ma faktycznie porzadna czern nie taka "wyplowiala"
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 07:29   #4686
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wykrecana tez mam essence ma faktycznie porzadna czern nie taka "wyplowiala"
też chciałam kupić czarną ale nie było ani jednej sztuki zresztą jak zwykle..Kupiłam brązową(hot chocolate) i taki beżyk Obydwie b.fajne A jak jest z jakością tych podwójnych kredek?podoba mi się podwójna zieleń
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:21   #4687
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
też chciałam kupić czarną ale nie było ani jednej sztuki zresztą jak zwykle..Kupiłam brązową(hot chocolate) i taki beżyk Obydwie b.fajne A jak jest z jakością tych podwójnych kredek?podoba mi się podwójna zieleń

Ja czarnej szukalam chyba ze 3 miesiace- dopiero teraz uzupelnili asortyment. Wlasnie tez zastanawiam sie nad podwojnymi, bo pojedyncze zwykle kredki sa szczerze mowiac srednie i mnie szczypia w oczy:/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 10:27   #4688
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

Ja mam podwójną czarno-białą, moim osobistym zdaniem beznadziejna. Trudno się temperuje, niby plastyczna, ale kolorek cieniutki... Wole wykręcane.
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 10:29   #4689
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Ja mam podwójną czarno-białą, moim osobistym zdaniem beznadziejna. Trudno się temperuje, niby plastyczna, ale kolorek cieniutki... Wole wykręcane.
Dzięki!w takim razie napewno nie zakupię
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 13:11   #4690
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Dzis bylam w Metrze Centrum i widze strasznie pustki na polkach Essence :/. Podoba mi sie ten liner czarny z brokatem ( byl tylko jeden), cienie poczworne (brazy i beze) i podklad mineralny. Na podklad nawet juz chcialam sie skusic, ale niestety nie bylo w ogole pedzli do niego, wiec stwierdzilam, ze na razie sobie daruje.

Widzialam tez jakas dziewczyne, przy stoisku Essence, ktora wrzucala cos do koszyka (byla ok 12:30)- moze to ktoras z was :P.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 13:18   #4691
miriam110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 28
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Post, który zacytowałaś jest sprzed prawie 2 lat. Szczerze mówiąc to ja nie widziałam u siebie w Naturze takiej bazy essence - może już nie ma jej w sprzedaży?
Dzięki za odpowiedź!
miriam110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 14:07   #4692
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dzis bylam w Metrze Centrum i widze strasznie pustki na polkach Essence :/. Podoba mi sie ten liner czarny z brokatem ( byl tylko jeden), cienie poczworne (brazy i beze) i podklad mineralny. Na podklad nawet juz chcialam sie skusic, ale niestety nie bylo w ogole pedzli do niego, wiec stwierdzilam, ze na razie sobie daruje.

Widzialam tez jakas dziewczyne, przy stoisku Essence, ktora wrzucala cos do koszyka (byla ok 12:30)- moze to ktoras z was :P.
kupilam ten eyeliner z brokatem nalozylam na eyeliner z inglota i sie wystraszylam ze widac ten brokacik ale w swietle jak sie wlaczy sztuczne albo na sloncu faktycznie oko sie tak ladnie blyszczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja czarnej szukalam chyba ze 3 miesiace- dopiero teraz uzupelnili asortyment. Wlasnie tez zastanawiam sie nad podwojnymi, bo pojedyncze zwykle kredki sa szczerze mowiac srednie i mnie szczypia w oczy:/.
to u mnie tez jej dosc dlugo nie bylo ale udalo mi sie w koncu ja zdobyc!

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
też chciałam kupić czarną ale nie było ani jednej sztuki zresztą jak zwykle..Kupiłam brązową(hot chocolate) i taki beżyk Obydwie b.fajne A jak jest z jakością tych podwójnych kredek?podoba mi się podwójna zieleń
mam podwojna zielona jasna zielen ciezko maluje ale ta ciemniejsza jest piekna!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:07   #4693
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dzis bylam w Metrze Centrum i widze strasznie pustki na polkach Essence :/. Podoba mi sie ten liner czarny z brokatem ( byl tylko jeden), cienie poczworne (brazy i beze) i podklad mineralny. Na podklad nawet juz chcialam sie skusic, ale niestety nie bylo w ogole pedzli do niego, wiec stwierdzilam, ze na razie sobie daruje.

Widzialam tez jakas dziewczyne, przy stoisku Essence, ktora wrzucala cos do koszyka (byla ok 12:30)- moze to ktoras z was :P.
a miałam dziś się wybrać i w sumie dobrze, ze tego nie zrobiłam.
jak będziemy tak nakręcać szał na essence to pusta szafa stnie się standartem
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:20   #4694
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
napisz jak wrocisz z nowym, mlodym korektorkiem!
Wróciłam ale bez korektora . Okazało sie, że wszystkie które są dostępne maja ta sama datę przydatności. Ale pani powiedziała mi, ze zamówi i mam przyjść we czwartek aby mi wymienić na nowy .

A teraz na temat, czy miałyście może emulsje utrwalająca do powiek?
Sa trzy kolory:
- 01 abracadabra,
- 02 all eyes on you,
- 03 salsa nights.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence 23.jpg (8,2 KB, 38 załadowań)
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:29   #4695
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

nowka1- Ja kiedys chcialam ta emulsje, ale nie widzialam jej szczerze mowiac nigdy (moze slepa jestem). Kiedys sie tu "spieralysmy" jak jej sie uzywa (na czy pod cienie) :P. Juz nie pamietam na czym stanelo :P

Na allegro ktos sprzedaje sporo kosmetykow z limitowanki HAVANA HEAT, ale ceny nie rewelacyjne. Znalazlam tez aukcje z pudrem brazujacym Sun CLub i kredka do ust.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:53   #4696
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Wróciłam ale bez korektora . Okazało sie, że wszystkie które są dostępne maja ta sama datę przydatności. Ale pani powiedziała mi, ze zamówi i mam przyjść we czwartek aby mi wymienić na nowy .

A teraz na temat, czy miałyście może emulsje utrwalająca do powiek?
Sa trzy kolory:
- 01 abracadabra,
- 02 all eyes on you,
- 03 salsa nights.
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
nowka1- Ja kiedys chcialam ta emulsje, ale nie widzialam jej szczerze mowiac nigdy (moze slepa jestem). Kiedys sie tu "spieralysmy" jak jej sie uzywa (na czy pod cienie) :P. Juz nie pamietam na czym stanelo :P

Na allegro ktos sprzedaje sporo kosmetykow z limitowanki HAVANA HEAT, ale ceny nie rewelacyjne. Znalazlam tez aukcje z pudrem brazujacym Sun CLub i kredka do ust.
Eee, to ja rozpętałam tę dyskusję "na czy pod". Zakupiłam tę emulsję i polecam, owszem, ale wyłącznie na wielkie wyjścia i jak lubimy ten brokat na oczach. Do pracy raczej się nie nada... Można zapudrować cieniem i wtedy tak się nie świeci, ale ogólnie to za dużo z tym zachodu... Uzyłam kilka razy i czekam na kolejną imprezkę.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:16   #4697
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: essence

a co byście powiedziały o cieniach essence? dają intensywny kolor, czy raczej nie, są takie "wyblakłe"? przymierzam się do jakiegoś
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:23   #4698
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: essence

mam podwojna zielona jasna zielen ciezko maluje ale ta ciemniejsza jest piekna![/quote]
No nie mów nawet bo mi na tej ciemniejszej właśnie zależało haha zmiana planów
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:27   #4699
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
nowka1- Ja kiedys chcialam ta emulsje, ale nie widzialam jej szczerze mowiac nigdy (moze slepa jestem). Kiedys sie tu "spieralysmy" jak jej sie uzywa (na czy pod cienie) :P. Juz nie pamietam na czym stanelo :P

Na allegro ktos sprzedaje sporo kosmetykow z limitowanki HAVANA HEAT, ale ceny nie rewelacyjne. Znalazlam tez aukcje z pudrem brazujacym Sun CLub i kredka do ust.
Aaaa przypominam sobie tylko widocznie zapomniałam ze o to właśnie chodziło
Na allegro tez widziałam ta aukcje z Havana ale kosz przesyłki to aż 16 zł a oprócz tego sprzedający nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Poza tym posiada z każdego koloru cienia po około 550 sztuk . Ja bym nawet nie kupowała.
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 15:42   #4700
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: essence

Ja wczoraj byłam w Metrze Centrum z zamiarem kupienia czarnej wykręcanej kredki, ale nic nie było :/ Z czerni były tylko te dwukolorowe, ale jakoś mnie nie skusiły. Wrócę tam za tydzień
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 17:09   #4701
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Wróciłam ale bez korektora . Okazało sie, że wszystkie które są dostępne maja ta sama datę przydatności. Ale pani powiedziała mi, ze zamówi i mam przyjść we czwartek aby mi wymienić na nowy .

A teraz na temat, czy miałyście może emulsje utrwalająca do powiek?
Sa trzy kolory:
- 01 abracadabra,
- 02 all eyes on you,
- 03 salsa nights.
to sa emulsje utrwalajace do powiek? u mnie pisze ze to cienie nie mialam i boje sie kupic bo takie cuda latwo sie walkuja to tyle dobrze ze przyjda nowe i zamieni

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
a co byście powiedziały o cieniach essence? dają intensywny kolor, czy raczej nie, są takie "wyblakłe"? przymierzam się do jakiegoś
mam podwojny odcien jasnego bezu i kawy z mlekiem i poczworne brazy i podobaja mi sie oba nie widzialam zeby kolorki byly wyblakle

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
mam podwojna zielona jasna zielen ciezko maluje ale ta ciemniejsza jest piekna!
No nie mów nawet bo mi na tej ciemniejszej właśnie zależało haha zmiana planów[/quote]no z tych podwojnych zielonych ciemniejsza jest piekna jasniejsza juz gorsza bo i gorzej sie nia maluje ale ciemniutka jest miodzio
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 18:46   #4702
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: essence

A co mozecie powiedziec o cieniach essence? Sa trwale? Ostatnio zawiodlam sie na sensique po 2 godz zrobily mi sie wlaki, ale w sumie nie ma sie co dziwic, czegoz wymagac od cieni za 3 zl? ;]
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 19:08   #4703
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: essence

Lea88 - to chyba widziałaś mnie W ogóle witam Was wszystkie serdecznie; już od jakiegoś czasiu podzielam Waszą obsesję na punkcie Essence Przede wszystkim kuszą piękne opakowania, ale z zawartości też jestem bardzo zadowolona.

Już drugi raz kupiłam eyeliner w pisaku; bardzo go sobie chwalę: wyrazista czerń, łatwa aplikacja, starcza na długo. Trochę się rozmazuje w kontakcie ze łzami, ale mam już na to sposób: nieco wyżej maluję kreskę, właściwie jej końcówkę

Jestem też bardzo zadowolona z pojedynczych cieni do powiek i balsamu - błyszczyka do ust. A w najbliższym czasie planuję zaopatrzyć się w wykręcaną, czarną kredkę do oczu, słynny puder rozświetlający, może jakiś czerwony błyszczyk (jest nowy kolor - rock chic, bodajże) i jeszcze puder mineralny.

Pozdrawiam
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 19:36   #4704
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
A co mozecie powiedziec o cieniach essence? Sa trwale? Ostatnio zawiodlam sie na sensique po 2 godz zrobily mi sie wlaki, ale w sumie nie ma sie co dziwic, czegoz wymagac od cieni za 3 zl? ;]
wałki robią się na większości cieni, od tego są bazy na powieki
ale z cieni essence jestem bardzo zadowolona- tych z bohemii, bo mam też multi dimension i tutaj tak średnio...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 19:43   #4705
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Rylejew Pokaż wiadomość
Lea88 - to chyba widziałaś mnie W ogóle witam Was wszystkie serdecznie; już od jakiegoś czasiu podzielam Waszą obsesję na punkcie Essence Przede wszystkim kuszą piękne opakowania, ale z zawartości też jestem bardzo zadowolona.
Jesli masz krecona wlosy i sluchalas muzyki (mialas sluchawki na uszach) to bylas ty .

Mnie juz dobija Essence, bo ciagle mam ochote kupowac cos nowego, ale juz szkoda mi kasy :P. Z reszta ostatnio nawet nie mam sie gdzie tak malowac :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 19:56   #4706
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wałki robią się na większości cieni, od tego są bazy na powieki
ale z cieni essence jestem bardzo zadowolona- tych z bohemii, bo mam też multi dimension i tutaj tak średnio...
No niby tak, ale tez chodzi mi o to czy je widac po kilku godzinach? Bo na moich powiekach zauwazylam tak jaklby mieszana cera sie zrobila ciagle sie swieci gdy naloze jakie cienie;/
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 20:48   #4707
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Jesli masz krecona wlosy i sluchalas muzyki (mialas sluchawki na uszach) to bylas ty .

Mnie juz dobija Essence, bo ciagle mam ochote kupowac cos nowego, ale juz szkoda mi kasy :P. Z reszta ostatnio nawet nie mam sie gdzie tak malowac :/.
heh no mnie korcilo na czarne eyelinery, kredki itp z essence ale co moglam to wykupilam teraz rozmyslam nad brokatowym niebieskim eyelinerem ale wlasnie po co mi on jak ja sie nie maluje na niebieskie odcienie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 20:55   #4708
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: essence

Witam
Mam pytanie do dziewczyn z Wrocławia. Czy w Feniksie w Naturze jest Essence?
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 06:34   #4709
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie do dziewczyn z Wrocławia. Czy w Feniksie w Naturze jest Essence?
Niestety nie ma. Tylko Magnolia i Ferio Gaj
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 07:22   #4710
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez miriam110 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź!
ja też się kręciłam ale teraz dopiero zdałam sobie sprawę że godzinę później. fuksjowa torba i długi bob... też się zastanawiałam czy to nie jakaś wizażanka stoi obok bo strasznie się przyglądała co biorę ale mię śmiałości brakło ale za to kupiłam essence'ową paletkę do brwii dziś będę testować

-

a i odradzam lakier do końcówek do frencha e. straszne dziadostwo - po 1 dniu paznokcie do zmycia
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.