Nawyki włosów-chcę zmienić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 08:57   #1
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka

Nawyki włosów-chcę zmienić...


Witam
Mam pytanie,mianowicie czy jest możliwość,że sie tak wyrażę odzwyczajenia wlosów od codziennego ich mycia oczywiscie zeby nie były brudne tylko świeze i puszyste jak po umyciu?Moja mama myła włoski raz na tydzień czasami rzadziej a zawsze miała je puszyste i czyste.
Może są jakieś srodki aby włosy tak szybko się nie brudziły?
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 10:02   #2
malaga777
Raczkowanie
 
Avatar malaga777
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 134
Dot.: Nawyki włosów-chcę zmienić...

Chyba można odzwyczaić Ja co prawda myje włosy co 2 dni, ale pamietam jak kiedyś miałam grype leżałam w wyrku całe dnie, i tak chyba nie umyłam włosów ze 4 dni jak juz doszłam do siebie na tyle, umyłam włosy i o dziwo minoł 1 dzień, 2 dzień czylu najwyższa pora na mycie a włosy nadal były "normalne" nietłuste, puszyste. Myśle że taka terapia szokowa opłaciła się włosom bo przez pewien czas myłam włosy co 3 dni ale niestety cosik mi odbiło ze stylizacją i znów co 2 dzień myje... Oczywiscie nienamawiam żeby zostac "brudaskiem" ale jak nadazy ci sie okazja to możesz pozwolić włosom się troche przetłuścić, może pomoże pozdrawaim!
__________________
malaga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:02   #3
Kasia_gnr
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_gnr
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Podlaskie/Kraków
Wiadomości: 142
GG do Kasia_gnr
Dot.: Nawyki włosów-chcę zmienić...

Myję włoski niestety co dzień. Ale miałam tak samo jak malaga777 - leżałam dwa tygodnie (szok) w łóżku, bo miałam zapalenie płuc i myłam wtedy włosy raptem dwa razy (co 6 dni) brrrrrrrr. Zauważyłam, że potem, na jakiś czas miałam z nim spokój. Nie przetłuszczały się tak bardzo i były puszyste nawet 3 dni po myciu.
Potem znów coś mnie napadło i wróciłam do mycia co dzień... Ale bardzo bym chciała coś z tym zrobić
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi,
bo nie jesteś sam.

Dżem




Kasia_gnr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:22   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Wink Dot.: Nawyki włosów-chcę zmienić...

Jak byłam mała pamietam, ze mylam włosy nawet raz na tydzien i wygladały bardzo estetycznie i zadbanie, później z upływem lat myłam je coraz częściej i częściej, az jeszcze do niedawna codziennie, ale to tylko dlatego, że używałam zbyt mocnych lakierów i wiadomo włosy na nastepny dzień są zlepione sztywne i wogóle jakies takie nijakie ...Obecnie także używam "lekkich" lakierów, których gołym okiem nie widac na włosach, ale za to bardzo dobrze sie sprawują, i spokojnie moge myc łepetynkę co 2-3 dni.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:35   #5
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Nawyki włosów-chcę zmienić...

podobno jak sie przez kilka dni nie myje włosów to odżywają, sama to zauważyłam i koleżanka tez tak pwiedziała, Wy tez to zresztą zauważyłyście , tez miałam super włosy jak byłam mała -myłam je co tydzien, zero suszarki i wogóle, dopiero potem.........
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:50   #6
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nawyki włosów-chcę zmienić...

Ciekawe to co tu piszecie Ja jeszcze jakieś 2 lata temu myłam włosy tak raz na tydzień i było wszystko w porządku, a teraz muszę je myć co 2 dni, bo po tym czasie się przetłuszczają. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:31   #7
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nawyki włosów-chcę zmienić...

Dziewczyny, wypróbowałam ten sposób - tzn. nie myłam włosów przez tydzień. To było naprawdę trudne, włosy były przetłuszczone i tak dalej, ale jakoś dało się z tym żyć (najważniejsze, że cały czas spędziłam w domu, nie musiałam się nikomu pokazywać). Ale...to naprawdę DZIAŁA! Umyłam włosy KILKA DNI TEMU i do tej pory włosy mi się jeszcze nie zaczęły przetłuszczać. Jestem zachwycona Absolutnie polecam tą metodę, tylko trzeba trochę pocierpieć na początku.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 16:49   #8
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nawyki włosów-chcę zmienić...

Witam
Joey-oj jak miło,że jest alternatywa,mimo iż hm...trudna do wykonania,ale od czego są czapki i kapelusze.Postaram się wytrzymać,może nie tydzień,ale kikla dni na początek
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.