Sklep Dobrarada - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 19:15   #2641
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

bunny -to jest walec standard..
a co do reklamowania -ja bym najpierw zadzwonila i zapytala jak rozwiazac ten problem.. Jezeli Dobra rada bedzie chciala wyslania walca do "ekspertyzy" (chociaz na zdjeciu widac ewidentnie, ze z nimi jest cos nie tak) to wysylka na ich koszt.. Ja upominam sie nawet o 4 zlote (raz kupilam akrylowa frbke i byla mega scieta, jak galaretka, nie byla zdatna do uzytku zrobilam fotke, wyslalam mailem i przy nastepnym zamowieniu upomnialam sie o wyslanie "sprawnej" farbki).. Jak tak sobie czytam te wasze posty o pilnikach, ze sie popsuly, o frezach itd to zaczynam miec obawy co do kolejnych zamowien..U DR zamwiam srednio 3 razy w m-cu, na kwoty ok. 150 zl kazde zamowienie, przyznaje, ze pare razy zdarzyl sie jakis bubel,albo pomylka w wyslanym towarze, ale za kazdym razem informuje o tym sklep i zawsze sprawa jest zalatwiona pozytywnie.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:48   #2642
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Gdyby się opłacało, ja bym reklamowała, ale koszt frezu 26 zł a reklamacji jak mi nie uwzględnią to już drugie tyle. Ja bym proponowała Dobrej radzie żeby posprawdzała co z tymi frezami, tak dla siebie, ja wiem jedno, ze więcej nie kupię tak takich rzeczy i już. Wierzyłam, że mi to jakoś usprawni pracę, ale jedynie się zawiodłam i dalej jadę nakładkami
no widzisz tez masz problem z walcem #2...
masz jeszcze jakis karbid od dr?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
bunny -to jest walec standard..
a co do reklamowania -ja bym najpierw zadzwonila i zapytala jak rozwiazac ten problem.. Jezeli Dobra rada bedzie chciala wyslania walca do "ekspertyzy" (chociaz na zdjeciu widac ewidentnie, ze z nimi jest cos nie tak) to wysylka na ich koszt.. Ja upominam sie nawet o 4 zlote (raz kupilam akrylowa frbke i byla mega scieta, jak galaretka, nie byla zdatna do uzytku zrobilam fotke, wyslalam mailem i przy nastepnym zamowieniu upomnialam sie o wyslanie "sprawnej" farbki).. Jak tak sobie czytam te wasze posty o pilnikach, ze sie popsuly, o frezach itd to zaczynam miec obawy co do kolejnych zamowien..U DR zamwiam srednio 3 razy w m-cu, na kwoty ok. 150 zl kazde zamowienie, przyznaje, ze pare razy zdarzyl sie jakis bubel,albo pomylka w wyslanym towarze, ale za kazdym razem informuje o tym sklep i zawsze sprawa jest zalatwiona pozytywnie.
sun ty masz #3 jak i ja pierwszy i inne dziewczyny i one sa w porzadku- dla mnie swietny.
na sklepie juz nie ma tych karbidow #3.
sa tylko felerne (jak widac) 2 i walce #1.
ciekawe jak te #1?
ponawiam pytanie ma ktoras?

ja nigdy nic DR nie reklamowalam, zawsze wszystko bylo ok, zadnych zastrzezen, zadnych pomylek....
moze to wina po prostu tych frezow nr 2, mogly sie nie udac przeciez...
bo jak widac reszta karbidow jest w porzadku.
na pilniki nigdy nie narzekalam i nie narzekam- roznicy w i-nailsach nie zauwazylam, jestem i bylam zadowolona
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:38   #2643
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Bunny jeszcze mam ten piaskowiec malutki różowy i on jest ok, matowi ładnie płytkę i jeszcze nakładki na mandrel gradacja 100 idą jak w masło są idealne cale pazurki nim zdejmę i jeszcze na drugie by starczyło z tym, że wiadomo jednorazowo. Pilniki INails seria morska chyba te zielone tak? Mam je te proste jestem bardzo zadowolona. Wolałam elipsy, ale kasy mi zbraklo na nie, bo proste tańsze. Wiecie co? Wlaśnie napiszę do Dobrej Rady...
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:52   #2644
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Bunny jeszcze mam ten piaskowiec malutki różowy i on jest ok, matowi ładnie płytkę i jeszcze nakładki na mandrel gradacja 100 idą jak w masło są idealne cale pazurki nim zdejmę i jeszcze na drugie by starczyło z tym, że wiadomo jednorazowo. Pilniki INails seria morska chyba te zielone tak? Mam je te proste jestem bardzo zadowolona. Wolałam elipsy, ale kasy mi zbraklo na nie, bo proste tańsze. Wiecie co? Wlaśnie napiszę do Dobrej Rady...
mozesz sprobowac napisac ale ona chyba nie zaglada na wizaz...
ja mialam kapturki 100 i 80 i tez super.
pilniki ja biore biale i-nailsy- banany lub elipsy i dla mnie tez super, nie zauwazylam niczego zlego, starczaja mi na 5-6 setow na jedna osobe- wiadomo jedna osoba=jeden pilnik.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 21:22   #2645
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Napisałam do Pani Beatki i kazała wysłać ten frez. No trudno jutro go wyślę listem i wam dziewczyny też radzę. Najwyżej stracę na tym może nie uznają reklamacji, ale chociaż się dowiem czy co i jak można użytkować, może coś źle robię. Ale jakbyście wszystkie napisały to na pewno byłoby ok.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 07:59   #2646
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Sklep Dobrarada

faktycznie dziwnie te walce wyglądają - ja bym od razu reklamowała

akurat u dobrejrady z reklamacją nie ma problemów ale szkoda że coraz częściej jest powód do tych reklamacji
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:23   #2647
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Losek właśnie ja mam podobne poglądy. Jeszcze nie wysłałam frezu, bo szukałam paragonu jednak gdzieś mi zaginął, więc zaryzykuję bez niego, najwyżej mi odeślą. I tak będę robiła zamówienie na waciki itd, bo jednak są tanie i całkiem niezłe.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 16:13   #2648
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

.........
mi się wydaje,że.... nie da się źle używać frezu..skoro inne dobrze działają niemniej jednak karbit do ściągania jest MEGA,ale nie ten felerny.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 06:22   #2649
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny mój walec zakupiony x czasu temu użyty 1 raz tez nie nadaje się do niczego...
Co możecie mi powiedzieć o nablyszczaczu GreenStyle? Polecacie czy tez nie? Prosze o opinie
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:25   #2650
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja już kupowałam je jakiś czas temu, nie mam nawet rachunku od nich także mogę zapomnieć o reklamacji
__________________
Strona mojego saloniku Zapraszam
http://charlotte-nails.pl
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:05   #2651
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mój walec zakupiony x czasu temu użyty 1 raz tez nie nadaje się do niczego...
Co możecie mi powiedzieć o nablyszczaczu GreenStyle? Polecacie czy tez nie? Prosze o opinie
Eve a jaki ty mialas walec?
# 1, 2 czy 3?
duzy, waski czy standard?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 07:13   #2652
anetka10087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 25
Dot.: Sklep Dobrarada

ja mam ten nabłyszczacz greenstyle i dobrze sie sprawuje, ładny połysk, fajna konsystencja, nie spływa na skórki, dla mnie jest ok
anetka10087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:37   #2653
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez karolliinnaa Pokaż wiadomość
Ja już kupowałam je jakiś czas temu, nie mam nawet rachunku od nich także mogę zapomnieć o reklamacji
Ja wysłałam mimo braku rachunku, najwyżej odeślą, przecież mam u nich konto, mam historię zamówienia, no ciężko by się im było wyprzeć,a kupowałam w sierpniu frez. Wczoraj wysłałam, czekam na odpowiedź. Sugeruję, że skoro tyle nas jest niezadowolonych, to chyba warto by bylo poinformować ekipę sklepu . Tam pracują fajne i mile osoby na pewno pomogą.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 21:15   #2654
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

z reklamacjami u DR nie ma problemu-oprocz reklamacji z farbka mialam jeszcze z glitterami-zamowilam dwa kolory a dostalam dwa inne, bo byly takie same numery. Te ktore dostalam nie byly mi potrzebne (czasami moja mala kuzynka sypnie sobie na paznokcie), napisalam maila, zrobila fotke i bez problemu doslali mi te prawidlowe (nie musialam odsylac)..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 11:44   #2655
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Sklep Dobrarada

kiedyś reklamowałam kufer i niestety aby otrzymać zwrot kasy trzeba paragon
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 21:45   #2656
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja mam u nich konto osobiste więc podałam o jakie zamówienie chodzi i się jakoś dogadałyśmy z Panią Beatą. Z resztą nie pierwszy raz
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:46   #2657
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
kiedyś reklamowałam kufer i niestety aby otrzymać zwrot kasy trzeba paragon
no do zwrotu kasy to niestety paragon musi być

bo my księgujemy sprzedaż na minus - ale jak jest przelew na konto klienta (zwrot pieniążków) to pod to podpinamy paragon (albo ksero paragonu, bo nie musi być oryginał) - żeby wiedzieć w jakiej stawce Vat będzie księgowana korekta na minus.
Nie wynika to z naszego widzi misię
tylko z przepisów podatkowych. A miłe panie z US zawsze pierwsze sprawdzają wszelkie korekty i zmniejszenia
takie mają hobby :P

A jesli jest wymiana - to wiadomo, że paragon nie potrzebny (wystarczy spojrzeć na zamówienie w sklepie i już wiadomo co i jak).
Przy wymianie nie ma przeplywu gotowki to i nie ma potrzeby paragonu.

Co do tych nieszczęsnych frezów. Mielismy te #2 (promocyjne) z firmy Mariposa (oni się zlikwidowali), miałam tego ponad 50 sztuk na pewno. Jak nie koło 80 sztuk. I w zasadzie dostałam zwrot 1 sztuki (wymieniliśmy na inny). Na stanie mam jedną ostatnią sztukę tego frezu, pooglądalismy pod lupą i jak dla mnie jest ok.

Ten wymieniony - który otrzymałam - wyglądał rzeczywiście nie tegens. Te frezy są ze srebrnego metalu i powleczone są (zaoksydowane) takim złotym metalem. Jak frez jest zużyty to widać na krawędziach graweru - srebrne prześwity (wyglądają jak białe). Frez jest nacinany w takie równoległoboki z ostrzami, i jak już się nie nadaje do użycia - te szpice po prostu się ścierają i zostaje płaska powierzchnia w srebrnym kolorze .
Żeby tak się stało trzeba frezować bardzo twarde rzeczy
np. cyrkonie szklane
albo bardzo często używać frez.

Może kilka egzemplarzy tej nieszczęsnej #2 było felerne?
Nie mam pojęcia. Na szczęście już ich nie mam. W każdym razie przepraszam za niedogodności

A i jeszcze na koniec taka informacja:
jak zrobić zeby frez idealnie zdejmował żel jak masełko?
Spiłować szybciutko pilnikiem 180/240 (a najlepiej wlasnie 240) tylko nawierzchniową warstwę (zdjąć połysk) i potem już frez jedzie jak żyleta

Cyrkonie szklane zdejmowac należy tylko pilnikami trwałymi (np. biale i-nailsy z teflonem, aluminium ) i też najlepiej miałkimi (180 lub 240). Grubsze pilniki i frezy będą ślizgać się po szkle i warstwie błyszczącej żelu zamiast piłować.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
faktycznie dziwnie te walce wyglądają - ja bym od razu reklamowała

akurat u dobrejrady z reklamacją nie ma problemów ale szkoda że coraz częściej jest powód do tych reklamacji
mamy teraz ponad 10.000 pozycji asortymentowych
teraz proszę wyobraź sobie - czy jesteś w stanie każdą rzecz skontrolować? Tym bardziej, że partie towarów schodzą systematycznie (nie mamy zapasów kilkuletnich) i czasami mogą wystapić róznice (np. jakis dostawca zawiedzie z jednym produktem i już jest problem). Nie jestesmy w stanie pilnować każdej rzeczy którą mamy na stanie, dlatego jak mam zgłoszenie i jest zasadne - zawsze rozpatrujemy reklamację na korzyść klienta i zwracamy koszty reklamacji przez klienta poniesione
a dany produkt idzie na obserwację, albo na smietnik, albo do zwrotu do producenta
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 11:09   #2658
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Sklep Dobrarada

doskonale rozumiem bo wadliwe partie zdarzają się wszędzie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 13:50   #2659
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

No i tym razem też mialam pomylkę he he, ale jak zawsze pelen podziw za oblugę klienta Może mnie nie usatysfakcjonowalo wyjaśnienie, ale otrzymanie nowiutkiego frezu który piluje jak żyleta to już bardzo mnie uszczęśliwilo. Ja swoim frezem próbowalam pilowac masę z pazurka u stopy i niestety zmachalam się strasznie. Tym nowym który mam chyba nr 3 nie wiem bo to gratis, zdjęlam masę z jednego pazurka w 1,5 minuty i to bez używania pilnika . Ale nabłyszczacz trzeba matowić sobie innym frezem wtedy jest szybciej, ja to odkryłam przy zwykłym diamentowym frezie. Nie mniej jednak różnica w wyglądzie frezu jest zauważalna w użytkowaniu także. A cyrkonie to ja podważam radełkiem i same odpadają, jeżeli jeszcze w ogóle są
Myślę jednak, że skoro kilka dziewczyn się skarżyło to coś z tym jednym frezem było nie tak, szkoda tylko, że nie chcecie odesłać do ekspertyzy do Pani Beatki
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 21:56   #2660
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mój walec zakupiony x czasu temu użyty 1 raz tez nie nadaje się do niczego...
Co możecie mi powiedzieć o nablyszczaczu GreenStyle? Polecacie czy tez nie? Prosze o opinie
Witam, nabłyszczacz Greenstyle jest świetny, ja kładę go na zmatowiony i odtłuszczony pazur jako ostatnia warstwa i nic się nie zapowietrza, a wyjeżdżam nim na naturalsa. Fajnie i długo się błyszczy i jest wydajny, ma świetny pędzelek. Tylko trzeba pamiętać o przemyciu po wyjęciu z lampy ale dopiero po jakichś 2 minutkach, wtedy dopiero jest błysk Pozdrawiam.
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 13:52   #2661
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

O to wtakim razie może spróbuję Greenstyle'a , Jotka mówisz o przemyciu po trzymaniu łapki w lapce 2 minutki, czy po przemyciu po wyjęciu już dłni z lampki i odczekaniu 2 minutek?
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 13:57   #2662
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
O to wtakim razie może spróbuję Greenstyle'a , Jotka mówisz o przemyciu po trzymaniu łapki w lapce 2 minutki, czy po przemyciu po wyjęciu już dłni z lampki i odczekaniu 2 minutek?
..........
może ja podpowiem...w lampie możesz więcej niż 2 min,a potem po wyjęciu odczekaj 2-3 min. i dopiero przemyj.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:03   #2663
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
O to wtakim razie może spróbuję Greenstyle'a , Jotka mówisz o przemyciu po trzymaniu łapki w lapce 2 minutki, czy po przemyciu po wyjęciu już dłni z lampki i odczekaniu 2 minutek?
tez go wlasnie zamowilam i czekam na paczuszke, jak wyprobuje to dam znac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 09:41   #2664
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Sklep Dobrarada

tez mam ten greenstyle, lubie go, ale mam wrazenie ze lepiej nim nabłyszczac zel niz akryl( panie akrylowe czesciej sie skarzyły ze cos im zlazło z paznokcia), chociaz i na zelu cos tam sie mogło z raz wydazyc, wiec lepiej ostrzec klientke zeby uwazała na chemię i mocne zmywacze, choc panie sie nigdy nie przyznają co wyczyniałyz paznokciami.
plusy są takie ze faktycznie ładnie pokrywa naturalnego paznokcia(uwazam ze takie jest zadanie glossa ze ma nabłyszczyc od samiusienkich skórek), jest cieniutki i nie daje "plastikowego dzwięku"-argument obgryzających,
na moich osobistych sie nie sprawdził, bo nie umiem pracowac w rekawiczkach.
warto kupic, ale moim zdaniem warto miec cos jeszcze do nabłyszczania.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 17:16   #2665
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
tez mam ten greenstyle, lubie go, ale mam wrazenie ze lepiej nim nabłyszczac zel niz akryl( panie akrylowe czesciej sie skarzyły ze cos im zlazło z paznokcia), chociaz i na zelu cos tam sie mogło z raz wydazyc, wiec lepiej ostrzec klientke zeby uwazała na chemię i mocne zmywacze, choc panie sie nigdy nie przyznają co wyczyniałyz paznokciami.
plusy są takie ze faktycznie ładnie pokrywa naturalnego paznokcia(uwazam ze takie jest zadanie glossa ze ma nabłyszczyc od samiusienkich skórek), jest cieniutki i nie daje "plastikowego dzwięku"-argument obgryzających,
na moich osobistych sie nie sprawdził, bo nie umiem pracowac w rekawiczkach.
warto kupic, ale moim zdaniem warto miec cos jeszcze do nabłyszczania.
dziekuje kochana za rzetelna recenzje! to dla mnie bylby doskonaly- wczesniej mialam od dr tego z serii gelaq ale juz nie ma a byl cudowny... i licze ze greenstyle bedzie podobny do niego.
ja akurat pracuje wylacznie na zelu i w rekawiczkach- wiec powinien mi pasowac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 22:18   #2666
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: Sklep Dobrarada

A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego dużego walca? nada się do zdejmowania żelu? nie mam wielkiej wprawy w obsłudze frezarki i ze strachu używam do ściągania kapturków, a to robota głupiego, bo co 20 sek trzeba zmieniać...
Walec wydaje się duży - to z jednej strony plus, bo szybciej się pracuje, z drugiej chyba jest większe ryzyko, że po skórkach pojedzie, a wygląda na ostry :/

Podpowiedzcie
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 14:24   #2667
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego dużego walca? nada się do zdejmowania żelu? nie mam wielkiej wprawy w obsłudze frezarki i ze strachu używam do ściągania kapturków, a to robota głupiego, bo co 20 sek trzeba zmieniać...
Walec wydaje się duży - to z jednej strony plus, bo szybciej się pracuje, z drugiej chyba jest większe ryzyko, że po skórkach pojedzie, a wygląda na ostry :/

Podpowiedzcie
.....
walec 1-dynka jest najporęczniejszy do ściągania żelu .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 22:01   #2668
Porandojin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Ja od dawna używam produktów z Dobrejrady. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że nadal będą rozszerzać swoją ofertę, bo zawsze kupuję coś nowego i okazuje się super.
Porandojin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:28   #2669
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A może ktoś coś powie na temat rzęs i produktów do przedłużania rzęs?
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:39   #2670
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
A może ktoś coś powie na temat rzęs i produktów do przedłużania rzęs?
wlasnie mam zamowic rzesy- pare rozmiarow "jedwabnych", ktorych mi brakuje, chociaz nie sadze aby byl to w 100% czysty jedwab, tylko z domieszka syntetyku, ale cena jest bardzo atrakcyjna to raz a dwa, ze mam wrazenie, ze sa to te same produkty jakie ma w ofercie np.Secret Lashes no i oczywiscie Looksus Lashes ale cenowo u DR jest atrakcyjniej
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.