Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 20:38   #1081
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja ostatnio kupowałam kosmetyki w aptece eskulap- w czasie promocji ceny mają naprawdę bardzo! niskie. realizacja szybka, wszystko spoko tylko próbki dostałam zupełnie nie takie o jakie prosiłam....

Robiłam też zakupy w aptece melissa- tam zwłaszcza suplementy i leki są bardzo tanie, np kapsułki z wiesiołka oeparol po 13zł, w innych aptekach ok 20zł.
Kosmetyki w korzystnych cenach też się trafiają - avene cicalfate 100ml za 39zł , triacneal za ok 30zł, flavoC za 49zł.... ALE zero próbek. próbki to oni sobie sprzedają osobno, a raczej miniprodukty które powinny być częścią zestawów.
Realizacja też szybka, ale brak info o wysyłce.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 21:13   #1082
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Ktoś zamawiał produkty z tej apteki?:

http://www.apteka-zdrowie.eu/

Przykładowo kosmetyki Caudalie kosztują tam kilkadziesiąt złotych mniej niż w innych aptekach, serum jest tańsze, aż o 85 złtrochę mnie dziwi aż tak niska cena.
Zamawiałam niedawno. Wszystko było ok, kosmetyki z długimi datami, odbierałam osobiście w aptece w Krakowie.
Często też kupuje w tej aptece stacjonarnie - mają dobre ceny, panie są miłe.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to jakiś błąd w komunikacji z nimi - w mailu po zamówieniu było napisane, że poinformują mnie jak będzie gotowe do odbioru. Po 4 dniach zadzwoniłam dopytać się kiedy mogę się spodziewać realizacji i dowiedziałam się, że już od 2 dni czeka.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-12-09 o 21:15
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 21:39   #1083
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Zamawiałam niedawno. Wszystko było ok, kosmetyki z długimi datami, odbierałam osobiście w aptece w Krakowie.
Często też kupuje w tej aptece stacjonarnie - mają dobre ceny, panie są miłe.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to jakiś błąd w komunikacji z nimi - w mailu po zamówieniu było napisane, że poinformują mnie jak będzie gotowe do odbioru. Po 4 dniach zadzwoniłam dopytać się kiedy mogę się spodziewać realizacji i dowiedziałam się, że już od 2 dni czeka.
Dzięki bardzo za opinię w takim razie skuszę się na zamówienie, bo ceny mają bardzo zachęcające.
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 16:55   #1084
kiniasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W Czechach są bardzo tanie kosmetyki w aptekach, problem tylko z wiarygodnością tych internetowych.
Najlepsze suplementy natomiast znajdziesz w Best Body http://www.bestbody.com.pl/

Edytowane przez kiniasek
Czas edycji: 2018-03-08 o 17:58
kiniasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:24   #1085
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Zrobiłam swoje pierwsze zamówienie w Gemini.
Zamówiłam w sylwestra i wieczorem zapłaciłam. Status na zapłacone był już w środę, więc biorąc pod uwagę sylwestra ok. Paczka wysłana była w piątek, dzisiaj rano ją dostałam (poniedziałek). Jestem zadowolona z czasu realizacji, a zamówienie było spore.
Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone, oklejone folią bąbelkową.
Dostałam kilka próbek, pasujących do zamówienia - kupiłam krem na naczynka Iwostin, dostałam próbkę SVR i Biodermy na ten sam problem. Prosiłam o próbkę Aerateint i ją dostałam, niestety w ciemniejszym kolorze. Oddam teściowej, bo ona go używa. Poza tym dostałam jeszcze 2 próbki kremu nowej marki Bioliq (zamówiłam inne pełnowymiarowe opakowanie). Generalnie jestem zadowolona, ale próbkowo mam troszkę niedosyt. Prosiłam o krem z wit. c i nie dostałam żadnego. Zamówienie zrobiłam prawie na 5 stów, więc trochę czuję się niedopieszczona. Ale generalnie polecam. Ceny są dobre, obsługa też. Chociaż u mnie nie było żadnych atrakcji.
Następnym razem wypróbuję Eskulap, ale to dopiero za dobrych kilka miesięcy, bo zapasy już mam
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:31   #1086
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam swoje pierwsze zamówienie w Gemini.
Zamówiłam w sylwestra i wieczorem zapłaciłam. Status na zapłacone był już w środę, więc biorąc pod uwagę sylwestra ok. Paczka wysłana była w piątek, dzisiaj rano ją dostałam (poniedziałek). Jestem zadowolona z czasu realizacji, a zamówienie było spore.
Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone, oklejone folią bąbelkową.
Dostałam kilka próbek, pasujących do zamówienia - kupiłam krem na naczynka Iwostin, dostałam próbkę SVR i Biodermy na ten sam problem. Prosiłam o próbkę Aerateint i ją dostałam, niestety w ciemniejszym kolorze. Oddam teściowej, bo ona go używa. Poza tym dostałam jeszcze 2 próbki kremu nowej marki Bioliq (zamówiłam inne pełnowymiarowe opakowanie). Generalnie jestem zadowolona, ale próbkowo mam troszkę niedosyt. Prosiłam o krem z wit. c i nie dostałam żadnego. Zamówienie zrobiłam prawie na 5 stów, więc trochę czuję się niedopieszczona. Ale generalnie polecam. Ceny są dobre, obsługa też. Chociaż u mnie nie było żadnych atrakcji.
Następnym razem wypróbuję Eskulap, ale to dopiero za dobrych kilka miesięcy, bo zapasy już mam
Mogę się podpisać pod Twoimi słowami
Gemini wygrywa cenami, jednak w kwestii próbek jest słabo. Zakupy robiłam na razie 3 razy i każde na ponad 900zł więc nie mało, finalnie próbek nie dopasowali. Szkoda, ale trudno. Jednak jeżeli czymś nie dysponują, to lepiej żeby nie wrzucali jak popadnie, a tak dostałam z ostatnimi zakupami.

Stacjonarnie za to jestem rozpieszczana w Częstochowie przez sieć tzw. kolorowych aptek. Ceny mają także atrakcyjne, często rózne promocje i choć dermokosmetyki w różnych cenach, to z lekami jest naprawdę korzystnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:58   #1087
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Hmm... o ile przesłać inny mogli przez pomyłkę, to też uważam, że powinni zaproponować odsyłkę na swój koszt i oczywiście wysyłkę właściwego
A swoją drogą co Ci zaproponowali?
Jak mówiłam, moglam go tylko zwrócić (a wtedy poniosłabym koszta przesyłki zwrotnej). Niewłaściwy olejek był jednak wysłany do mnie świadomie. Tego, który zamawiałam, tzn. który opisany był na stronie sklepu AptekaOdnowa, fizycznie nie było na składzie.

I przepraszam za późną odpowiedź, rzadko tu zaglądałam i jakoś przeoczyłam to pytanie.

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2013-03-13 o 18:00
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 10:40   #1088
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupowałam kosmetyki w aptece eskulap- w czasie promocji ceny mają naprawdę bardzo! niskie. realizacja szybka, wszystko spoko tylko próbki dostałam zupełnie nie takie o jakie prosiłam....

Robiłam też zakupy w aptece melissa- tam zwłaszcza suplementy i leki są bardzo tanie, np kapsułki z wiesiołka oeparol po 13zł, w innych aptekach ok 20zł.
Kosmetyki w korzystnych cenach też się trafiają - avene cicalfate 100ml za 39zł , triacneal za ok 30zł, flavoC za 49zł.... ALE zero próbek. próbki to oni sobie sprzedają osobno, a raczej miniprodukty które powinny być częścią zestawów.
Realizacja też szybka, ale brak info o wysyłce.
Nie mogę się zgodzić co do Melissy - ja zawsze odbieram zamówienie osobiście jak jestem w Polsce i dostaję mnóstwo próbek. To co sprzedają to są mini produkty, nie próbki . Ceny są bardzo atrakcyjne (np. Żuravit o ponad 10zł na opakowaniu tańszy niż u konkurencji, Uriage prawie połowę tańszy ) i czas realizacji nie za długi. Zawsze dostaję info, że mogę odebrać przesyłkę.
Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam swoje pierwsze zamówienie w Gemini.
Zamówiłam w sylwestra i wieczorem zapłaciłam. Status na zapłacone był już w środę, więc biorąc pod uwagę sylwestra ok. Paczka wysłana była w piątek, dzisiaj rano ją dostałam (poniedziałek). Jestem zadowolona z czasu realizacji, a zamówienie było spore.
Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone, oklejone folią bąbelkową.
Dostałam kilka próbek, pasujących do zamówienia - kupiłam krem na naczynka Iwostin, dostałam próbkę SVR i Biodermy na ten sam problem. Prosiłam o próbkę Aerateint i ją dostałam, niestety w ciemniejszym kolorze. Oddam teściowej, bo ona go używa. Poza tym dostałam jeszcze 2 próbki kremu nowej marki Bioliq (zamówiłam inne pełnowymiarowe opakowanie). Generalnie jestem zadowolona, ale próbkowo mam troszkę niedosyt. Prosiłam o krem z wit. c i nie dostałam żadnego. Zamówienie zrobiłam prawie na 5 stów, więc trochę czuję się niedopieszczona. Ale generalnie polecam. Ceny są dobre, obsługa też. Chociaż u mnie nie było żadnych atrakcji.
Następnym razem wypróbuję Eskulap, ale to dopiero za dobrych kilka miesięcy, bo zapasy już mam
W gemini zamawiałam przez ostatnie kilka lat- ceny podobne do Melissy. Również odbierałam osobiście w Gdański więc co do wysyłki się nie wypowiem. Próbek też dużo.

Zawiodłam się na dbam o zdrowie - były fajne ceny i blisko domu, a teraz straszna drożyzna... i min zamówienie 20 zł...

Czy znacie "apteka zawiszy" albo "tanie leczenie" ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 22:52   #1089
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Czy znacie "apteka zawiszy" albo "tanie leczenie" ?
Właśnie chciałam zamówić z tanie-leczenie, ale okazało się, że odbiór osobisty tylko w kilku aptekach, nie całej sieci, a ta w moim mieście nie jest zawarta na liście
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 16:44   #1090
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Od kilku dni śledzę apteki internetowe i mam pewne wątpliwości. Chciałabym zamówić Auriaga xo i tu pojawia się "problem". Rozpiętość cenowa jest ogromna, np.
apteka Gemini oferuje krem w cenie ok 46 za 30 ml, podczas gdy np. w doz'ie ta sama pojemnośc kosztuje 82zł. W innych aptekach cena oscyluje od ok 55 zł do nawet 90zł. Z kolei apteka Oliwna oferuje 75 ml za 56zł (Gemini jeszcze mnie-54zł).Skąd ta różnica w cenie i czy w takiej sytuacji Waszym zdaniem mogę mieć zaufanie do kremu oferowanego przez aptekę Gemini?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2013-04-10 o 16:53
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:27   #1091
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość

Czy znacie "apteka zawiszy" albo "tanie leczenie" ?
W zeszłym roku razem ze znajomymi zrobiliśmy większe zamówienie w Zawiszy. Nie miałam do tej apteki żadnych zastrzeżeń. Szybka wysyłka i dali dużo próbek
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 11:15   #1092
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja ostatnio zamawiałam tutaj: http://apteka-medeor.pl/
Ceny tak niskie, że nawet bardziej się opłaca zapłacić za dowóz, niż kupić stacjonarnie czy na dozie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.