Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 10:18   #901
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
jaki strój?

Jaki strój pasuje do jasnej skóry? kąpielowy dwuczęsciowy bardzo mnie korci czerń, ale boje się, że bedzie kiepsko wyglądać :/ może brąz?
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:42   #902
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: jaki strój?

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Jaki strój pasuje do jasnej skóry? kąpielowy dwuczęsciowy bardzo mnie korci czerń, ale boje się, że bedzie kiepsko wyglądać :/ może brąz?
ja tam się w innym niż czarnym nie pokazuję - piękny kontrast
ale widziałabym też głęboki fiolet, ostrą czerwień czy ciemną zieleń, ale nie zgniłą
ja osobiście w brązie czuję się fatalnie, mam wrażenie, że przy nim moja skóra wygląda na brudną/szarawą, a ja cała na zmęczoną

ale każdy jest inny i w innym kolorze czuje się i wygląda dobrze
a jak chodzisz na codzień?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:09   #903
2352
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja widze stroj w kolorze granatowym na bladej skorze. ;]
brazowy (ale bardzo ciemny) rowniez.
2352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:05   #904
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

imho brązowy będzie ok ;]
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:16   #905
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

moim zdaniem braz do bladosci to sredni pomysł
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:19   #906
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Jaki strój pasuje do jasnej skóry? kąpielowy dwuczęsciowy bardzo mnie korci czerń, ale boje się, że bedzie kiepsko wyglądać :/ może brąz?
Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
moim zdaniem braz do bladosci to sredni pomysł
dużo zależy też od tego w jakiej tonacji masz skórę
jeśli cool - to czerń, fiolet, szmaragd, wszelkie chłodne kolory, połyskliwe na srebrno
jeśli ciepłą - wtedy brąz może się sprawdzić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:52   #907
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja mam szmaragdowozielony. Gdybym miała wybierać to ewentualnie jeszcze w czarnym, czerwonym lub granatowym bym siebie widziała. Natomiast przy bladej skórze i ciemnych włosach dodałabym jeszcze fiolet (chyba, że skóra ma sinawe zabarwienie to nie). Czerń wydaje się być najbardziej neutralna.
Co do brązu to szczerze mówiąc żadnego bladziocha bym w nim nie widziała. Chociaż mój typ kolorystyczny twierdzi, że w brązach mi najlepiej, to ja siebie nie widzę, wyglądam na zmęczoną i bez życia.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 10:04   #908
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

mam ciepłą tonację i obecnie jasno rude włosy (złoty bez czerwieni). Może faktycznie zielony szmaragdowy taki W szafie, ze strojów mam błękit i jaskrawą zieleń.. nie narzekam, ale wyglądam w nich tak jakoś mało wyraziście. Dobrze by było znaleźć coś co ładnie kontrastruje. Myślę, że czerń pasuje właśnie do chłodnej tonacji i nieco mocniejszego koloru włosów. W czerwieni byłoby mi pewnie dobrze.. ale.... ble.. Dziękuję za pomysły nie pozostaje nic innego, jak szukać i przymierzać
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:14   #909
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dużo zależy też od tego w jakiej tonacji masz skórę
jeśli cool - to czerń, fiolet, szmaragd, wszelkie chłodne kolory, połyskliwe na srebrno
jeśli ciepłą - wtedy brąz może się sprawdzić
Mam zdecydowanie chłodną i myślę nad zakupem ciemnego fioletu lub granatu Czarny już mam i mi się znudził A brązu nie znoszę, więc nie kupiłabym nawet gdyby mi pasował
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:39   #910
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hej dziewczyny na początku muszę wam powiedzieć że macie piękne jasne cery co do strojów wydaje mi się, że ładnie może wyglądać fioletowy i ciemniejszy róż zresztą to trzeba chyba indywidualnie dobrać

a moje pytanie jest czy wiecie może gdzie można kupić parasolki przeciwsłoneczne? z góry dziekuje za odp ;*
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:42   #911
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja bym kupiła polyskujący na srebrno jasny fiolet (lila) - uwielbiam ten kolor poza tym jeszcze ewentualnie szmaragdowa lub morska zieleń, czysty fiolet (taki nie śliwowy, bo wyglądam w nim jakoś niekorzystnie ) lub intensywna czerwień. Mam czarne włosy,więc czerwień chyba dobrze pasuje Czerń raczej nie, a brąz to już w żadnym wypadku! Brąz jakoś nigdy nie komponował mi się za dobrze z jasną skórą - widzę w nim raczej opalone blondynki lub szatynki bladości brąz dodaje jakiegoś niezdrowego efektu zmęczenia i zamiast podkreślać - gasi urok jasnej skóry

Ciekawym rozwiązaniem sa tez wielokolorowe stroje, ja np uwielbiam styl pin-up i myślę, że ciekawie by wyglądało coś kobiecego w tym stylu - kilka propozycji zamieściłam w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2046_5877796.jpg (83,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2046_10336713.jpg (70,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2047_9644912.jpg (56,2 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2047_12957654.jpg (54,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2051_39509263.jpg (56,7 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2052_140122.jpg (36,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swinsuit.jpg (19,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lolita-girl-swim-1.jpg (25,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 493838901_a7721798ec.jpg (21,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinup.jpg (17,3 KB, 46 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-04-23 o 19:29
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 09:07   #912
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Genialne zdjęcia Lola! Teraz już chyba wiem jaki kupię strój - w kropeczki. Żeby ożywić bladą skórę

Ale mnie zszokowałyście tą niechęcią do brązu... 80% moich ciuchów jest w różnych odcieniach brązowych, najczęściej w kolorze cappuccino. Hm, mam nadzieję, że nie sprawia to, iż wyglądam na chorą i zmęczoną... Pokażę Wam zdjęcia kiedyś i same ocenicie Ponadto uwielbiam czerń i czerwień.

Dziś chyba idę do fryzjera po brązowe, czekoladowe pasemka. Mam dość tej sztucznej czerni, która nie chce zejść! Trzymajcie kciuki. Myślę, że to mnie troszkę ożywi i doda naturalności (naturalnie mam włosy w kolorze średniego/jasnego brązu).
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:29   #913
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

fajne te stroje
ja kiedyś uwielbiałam czerwień, ale teraz zdecydowanie bardziej się widzę w fuksji, ostrym fiolecie, turkusie, no i oczywiście bieli i czerni
żadnego odcienia brązu, beżu, wanilii, kremu nie założyłabym nigdy w życiu, podobnie jak pastele strasznie mnie gaszą
włosy raczej też ciemne, bez refleksów, raz sobie zafundowałam i wyglądałam nijako
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szale.jpg (175,3 KB, 21 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:27   #914
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Genialne zdjęcia Lola! Teraz już chyba wiem jaki kupię strój - w kropeczki. Żeby ożywić bladą skórę

Ale mnie zszokowałyście tą niechęcią do brązu... 80% moich ciuchów jest w różnych odcieniach brązowych, najczęściej w kolorze cappuccino. Hm, mam nadzieję, że nie sprawia to, iż wyglądam na chorą i zmęczoną... Pokażę Wam zdjęcia kiedyś i same ocenicie Ponadto uwielbiam czerń i czerwień.
Dziękuję moim zdaniem strój w kropeczki będzie wyglądał bardzo kobieco i stylowo tez mi się bardzo podoba ten wzór.

Co do niechęci do brązu to nie jest tak, że np. ja nie lubię tego koloru po prostu mam porównanie jak wyglądałam w nim kiedyś, kiedy jeszcze uzywałam takich wynalazków jak balsamy brązujące, a jak jest teraz Bez porównania korzystniej wyglądał w moim przypadku na bardziej "opalonej" skórze to może być naprawdę elegancki kolor, jeśli odpowiednio dobierze się strój i odcień do typu urody. Chociaż często go widuję na solaryjnych "skwareczkach" , oczywiście w otoczeniu dwóch ton złotych dodatków-wtedy zbyt elegancko nie wygląda :P Wydaje mi się mimo wszystko, że to nie jest najlepszy kolor dla bladzioszków - istnieje wiele, wiele innych, które lepiej podkreślą piękno jasnej cery niż brąz Chociaż znałam kiedyś dziewczynę - jasna cera, piękne rude włosy - zawsze lubiła kolory ziemi:brąz, trawiasta zieleń itp. I wyglądała rewelacyjnie taka naturalna, ze swoją eteryczną urodą i stylem ubierania wyglądała jak elf z baśni A co do Ciebie to wierzę na słowo, że brąz Ci pasuje, bo tak śliczna dziewczyna w niczym nie może wyglądać źle Ale widziałam Twoją fotke w czerwieni(efekt fantastyczny) i aż nie mogę uwierzyć, żeby jakiś kolor pasował Ci lepiej
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-04-24 o 12:55
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 15:10   #915
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję, jesteś szalenie miła
Hm, pewnie masz trochę racji... No tak, czerwień jest cudowna, kiedyś chodziłam tylko na czarno-czerwono, ale po pewnym czasie odczułam przesyt I tak mnie jakoś wzięło na brązy... A dziś wróciłam od fryzjera, mam włosy brązowe, taki średni brąz. Więc w czerwieni nie będę się już prezentować tak niesamowicie jak do czarnych włosów, prawda? Natomiast z moją dzisiejszą brązową bluzką totalnie się zlewam! I wyglądam okropnie! Już sama nie wiem w jakich kolorach mi dobrze... Pewnie są tutaj jakieś brązowowłose? Może mi doradzicie w jakich kolorach czujecie się najlepiej?
Buźka dziewczyny!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 15:29   #916
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
ja bym kupiła polyskujący na srebrno jasny fiolet (lila) - uwielbiam ten kolor poza tym jeszcze ewentualnie szmaragdowa lub morska zieleń, czysty fiolet (taki nie śliwowy, bo wyglądam w nim jakoś niekorzystnie ) lub intensywna czerwień. Mam czarne włosy,więc czerwień chyba dobrze pasuje Czerń raczej nie, a brąz to już w żadnym wypadku! Brąz jakoś nigdy nie komponował mi się za dobrze z jasną skórą - widzę w nim raczej opalone blondynki lub szatynki bladości brąz dodaje jakiegoś niezdrowego efektu zmęczenia i zamiast podkreślać - gasi urok jasnej skóry

Ciekawym rozwiązaniem sa tez wielokolorowe stroje, ja np uwielbiam styl pin-up i myślę, że ciekawie by wyglądało coś kobiecego w tym stylu - kilka propozycji zamieściłam w załączniku


Trzeci jest genialny
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 19:13   #917
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A powiedzcie czy do jasnej cery pasuje taki lamparci wzór jak na pierwszym zdjęciu? Nie chodzi mi tylko o kostium. Sama mam dwie bluzki, bo kocham koty no i wiadomo lampart ma śliczne futerko ale zastanawiam się do jakiej cery bardziej pasuje
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 21:16   #918
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

marta179 Nie obrażając nikogo.. lampart + opalono mocna cera kojarzy mi się z najstarszym zawodem świata ;| jak kobietka ma czarne włosy to jeszcze jakoś ujdzie.. ale platynowy blond, ciemna cera, usta pomalowane bladym różem ...... BLE!
Osobiście mam 2 bluzeczki, jedną w centki, drugą w tygryska i świetnie pasują do bladej cery... ale wydaje mi się, że trzeba przy tym nadać twarzy jednak jakiś kolor - albo mocno czerwone usta, albo puder brązujący na kości policzkowe. Wrrr sexy

Lola, za***iaszcze fotki ))) teraz to ja mam chrapkę na strój w stylu retro! Kolor zszedł na drugi plan
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 22:32   #919
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No tak mi też sie tak kojarzy. Zastanawiało mnie bardziej to czy pasuje do tak wybitnie jasnej a mocna opalenizna pod każdym względem jest beznadziejna i do niczego nie pasuje
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 23:13   #920
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Coś mi Was odsubskrybowało przypadkiem Fajne te kostiumy Z zasady unikam plaży, ale odkąd moja przyjaciółka z Warszawy zakochała się w moim rodzinnym Trójmieście, to obawiam się, że jednak wypady nad morze grożą mi 10 razy bardziej. Też będę musiała coś zakombinować. Zawsze lubiłam czarne stroje we wzorki i pewnie w takie uderzę, styl pin-up mi nawet pasuje. Ewentualnie marzyło mi się jakieś tankini (czyli top + gatki) w geometrię czy inną grafikę. W sumie podobają mi się takie kostiumy, jak od kilku sezonów modne, czyli monokini (coś jak bikini, tylko przez środek idzie pasek materiału), ale z moją figurą to wygląda, jakbym była 10 kilo cięższa.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 07:02   #921
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję dziewczyny fajnie, że stroje się Wam podobają
Marta179- moim zdaniem jak najbardziej, "kocie"wzory ładnie się komponuja z jasną cerą oczywiście warto popróbowac w jakich odcieniach jest nam najładniej - wg mnie klasyczny wzór w cętki ładnie wygląda, jeśli doda się do niego jakieś czerwone lub czarne akcenty (apaszka, bizuteria itp) a jeśli źle się czujemy w takiej kolorystyce, to można przecież dobrać coś w taki wzór w nieco innych barwach ja np mam bluzkę w lamparci wzór w odcieniach szarości i srebra, sweterek w błękicie i inną bluzkę w kolorze stonowanej fuksji

poniżej kilka fotek dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leopard-dresses-1.jpg (18,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2052_16838698.jpg (40,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lucyb-tigress-set.jpg (27,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (12,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pc-nlt-rt-2.jpg (53,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2050_29741291.jpg (68,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yhst-45547213099599_2050_296870464.jpg (37,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2052_21888440.jpg (55,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yhst-45547213099599_2047_326520961s.jpg (27,5 KB, 35 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-04-26 o 12:50
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 07:18   #922
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

i jeszcze kilka starałam się oczywiście znajdowac zdjęcia dziewczyn z jasną cerą, ubranych w ten wzór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leopard-dresses-3.jpg (34,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2049_44574951s.jpg (71,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2049_76730626s.jpg (62,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupgirlclothing_2052_28138343.jpg (60,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_ISxWc_2263s.jpg (50,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4_9NNFV_2263s.jpg (47,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg leopard-beret.jpg (16,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nicolekidman112707.jpg (54,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c1.jpg (72,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg penleo2.jpg (43,8 KB, 43 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-04-26 o 07:20
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:19   #923
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Lola20 świetne pinupy!!! uwielbiam ten styl!
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:36   #924
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja się odzywam, bo nabyłam produkty Ori
1) Oczywiście podkład Urban Shield-> kocham Ori za ten kolor jedyny który nie jest obrzydliwie ciemny. Może za krótko testuję, ale straszna mała jest różnica między nim a adaptacyjnym, z tym że adaptacyjny sprawia wrażenie lepszego jakościowo nie umiem tego wytłumaczyć
2) Puder jedwabisty-> no niestety za ciemny zbyt wyraźnie mi przyciemnia buzię, więc chyba się nim nie nacieszę poza tym przy mojej bardzo suchej skórze też jakoś się nie sprawdza, boję się pomyślec co by było gdybym wzięła matujący na razie wracam do Rimmela, on nadaje bardzo delilatnie kolor i na szczęście wystarczająco jasny
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:01   #925
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hello : )
Wiecie moze, gdzie mozna kupic retro parasolke przeciwsłoneczną? Posiadacie takowe? Czy może uważacie to za obciach? : )

Znacie moze stabilne filtry NIE TESTOWANE na zwierzętach? Jakie polecacie? Bo większość typu LRP czy Garnier była testowana...:/
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:35   #926
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
hello : )
Wiecie moze, gdzie mozna kupic retro parasolke przeciwsłoneczną? Posiadacie takowe? Czy może uważacie to za obciach? : )

Znacie moze stabilne filtry NIE TESTOWANE na zwierzętach? Jakie polecacie? Bo większość typu LRP czy Garnier była testowana...:/
Myślę, że Eris nie testuje na zwierzętach, ale pewności nie mam. Mają emulsję SPF 30 w takim żółtym opakowaniu, bardzo dobre opinie ma na KWC.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:37   #927
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

niestety eris testuje, pochwalili się tym na stronie internetowej :/, ale dziękuję za odpowiedź : )

ponawiam moje oba pytania : )
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:40   #928
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Też szukam parasolki przeciwsłonecznej. Póki co będę chodzić ze zwykłą, ale mam ładną, zieloną i niedużą
Czy obciach? Ludzie na pewno będą patrzeć jak na wariatke :P ale mnie to mało obchodzi, i tak sie patrzą.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:24   #929
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tutaj są fajne z koronką
http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=12431439
A poza tym zawsze w nadmorskich miejscowościach dla turystów są takie z pseudojedwabiu, tyle tylko że mają krzykliwe kolory i nie wiem jak z ich trwałością
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:59   #930
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Napatrzyłam się na jasne odcienie minerałów i mnie kuszą Ale czy wie może któraś z Was, czy istnieją w ogóle podkłady mineralne bez miki, bo jej nie mogę , a wszystkie których składy patrzyłam ją zawierają i czy minerały nadają się do tłustej skóry, bo próbowałam kilka pseudominerałów i robi mi się ciasto na twarzy, z samym zwykłym pudrem mam tak samo, musi być skrobia żeby się "trzymało", więc nie wiem czy próbować z nimi.
Ja mam tlusta cere(na nosie i wokol niego oraz na czole baaardzo) i uzywam od 2 tyg mineralow MEOW i u mnie one matuja pare godzin, po kilku co prawda lekko sie swiece ale lekko! I absolutnie mi sie nie zbieraja ani nic z tych rzeczy, a przy wielu podkladach i pudrach mi sie 'walkowaly'
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.