Kusi mnie blond ,jak uważacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 21:19   #1
ilona147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4

Kusi mnie blond ,jak uważacie?


Witam! Jak uważacie dobrze by mi było w blond włoskach? bo chcialabym cos zmienic troche sie uatrakcyjnić

Mam jasna cere i brązowe oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JA.jpg (15,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JA1.jpg (24,1 KB, 143 załadowań)
ilona147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:32   #2
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

uważam, że jest Ci bardzo ładnie w ciemnych

a zaczniesz sie bawić w farbowanie, później przyjdą odrosty, które już nie są takie fajne i będzie nieciekawie :P
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.


Edytowane przez Gosicaa
Czas edycji: 2009-02-15 o 21:33
Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:00   #3
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Myślę, że w odpowiednio dobranym blondzie byłoby Ci bardzo ładnie Pytanie tylko czy jestes przygotowana na dekoloryzację (być może kilkuetapową), "kurczakowy" kolor włosów po dekoloryzacji, zniszczenia włosów wynikające z tego typu intensywnych zabiegów fryzjerskich (dekoloryzacja, nałożenie farby po ściągnięciu koloru), walkę z żółknącymi włosami i ciemnymi odrostami? Te ostatnie potrafią niezle dac się we znaki - farba nałożona na włosy dekoloryzowane może dać ładny odcień, ale nałożona po jakimś czasie na odrosty w naturalnym kolorze na pewno da efekt inny niz na reszcie włosów - prawdopodobnie będzie żółtawo - pomarańczowy i ciemniejszy. Natomiast jeśli chcesz stosowac odcienie superrozjaśniające jak np superjasny blond z Palette (nie polecam), to w krótkim czasie będziesz miała niemal białe włosy, wyglądające bardzo sztucznie.Natomiast jeśli chcesz używac na odrosty za każdym razem dekoloryzatora, a zaraz potem farby, to i tak nie gwarantuje Ci pożądanego, równomiernego efektu i "stopienia się" odrostu z resztą włosów, za to gwarantuje szybkie zamienienie włosów w sianko - zwłaszcza, jeśli włosy rosną Ci szybko i w miarę często musisz poprawiać odrosty Uzyskanie ładnego odcienia blondu zciemnych włosów jest trudne - jeszcze trudniejsze jest utrzymanie go. Blond uzyskany z rozjaśniania włosów ciemnych zwykle ma dużą tendencję do żółknięcia i nie wygląda szczególnie atrakcyjnie. I nawet płukanki ochładzające kolor nie zawsze mogą pomóc na tyle, ile byśmychciały.Być może bardzo szybko zmęczy Cię walka z takimi kłopotami związanymi z farbowaniem, ale kondycji włosa tak łatwo już nie poprawisz. W takich wypadkach często kończy się koniecznością obcięcia popalonych i wysuszonych włosów. Jeśli nie zniechęca Cię to wszystko,to jak najbardziej próbuj -rozumiem, że jakkażda kobieta,czasem potrzebujesz odmiany i masz do tego prawo, ale zastanów się czy warto Teraz wyglądasz bardzo dobrze,jeśli zdecydujesz się rozjaśnić, powrót do naturalnego koloru nie będzie taki łatwy. Nie pisze tego, żeby Cię przestraszyć - po prostu sama kiedyś przez to wszystko przechodziłam i żałuję, że w ogóle brałam się za rozjaśnianie. Tym bardziej, że okazało się, że nie było warto, bo w wymarzonym odcieniu blond wcale nie wyglądałam zbyt korzystnie, o czym niestety przekonałam się za późno.A przypłaciłam to obcięciem moich sięgających wtedy do połowy pleców włosów na takie ledwie sięgające linii brody. Tak więc zastanów się dobrze, rozważ wszystkie korzyści i minusy i podejmij decyzję, która wyda Ci się odpowiednia. Obojętnie na co się zdecydujesz, trzymam kciuki pozdrawiam
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:58   #4
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

nie musisz się robić na blondi, aby się uatrakcyjnić, wg mnie w tym kolorku wyglądasz super

jak już chcesz bardzo to napewno do fryzjera , nie rób sama bo można potem niezłych problemów z włosami sobie narobić( wiem z własnego doswiadczenia) , ja bym zrobila jakieś pasemka albo balejaż z paru odcieni blondów, moja koleżanka miała i bardzo naturalnie to wyglądało , odcienie slicznei sie ze sobą zlewały i był bardzo ciekway efekt

ja bym raczej nie malowała, bo mnie odrosty do furii doprowadzały, 3tygodnie od malowania i już widać wrrr// chyba że ktoś lubi się bawić z farbami, ma na to czas i kase to można próbować
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 00:02   #5
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Również mi się wydaje, że kombinowanie z blondem to tylko kłopot. Taki kolor jaki masz bardzo Ci pasuje. Nawet nie wyobrażam sobie Ciebie w bolndzie
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 00:25   #6
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Zalezy jaki blond masz na mysli ... mogloby byc ciekawie
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:06   #7
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Tak jest dobrze. Zdecydowanie. Nic nie zmieniaj.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 10:42   #8
nastek7
Raczkowanie
 
Avatar nastek7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Tak najlepiej Nie zmieniaj Nic bo bedziesz zalować
__________________
Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Wszystko ma swoje wady, zalety
Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności...
nastek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:09   #9
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Cytat:
Napisane przez ilona147 Pokaż wiadomość
Witam! Jak uważacie dobrze by mi było w blond włoskach? bo chcialabym cos zmienic troche sie uatrakcyjnić

Mam jasna cere i brązowe oczy
Witaj
Blond po całości odradzam.Jeśli chcesz jakiejś zmiany,rozświetl włosy jasniejszymi refleksami.Przykładowe zdjęcia dorzucam.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FA_IN_natalie.jpg (9,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 79.jpg (20,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6091002.jpg (29,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8559169.jpg (28,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nikita_g.jpg (14,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:52   #10
eweluunaaa9393
Raczkowanie
 
Avatar eweluunaaa9393
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Ja bym nie nic zmieniała tak jest ładnie
eweluunaaa9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:59   #11
aisent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

wiesz że miałam ten sam problem? tylko mam troszke ciemniejsze i krótsze włoski i się zdecydowałam jutro mam wizytę u fryzjera co tam jakaś zmiana się przyda oczywiście niechcę całych jasnych włosków tylko gęste pasemka w złotawym odcieniu, w koncu zawsze do ciemnych można wrócić a jakaś zmiana zawsze się przyda
aisent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 17:42   #12
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

nie widzę ciebie w blondzie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:47   #13
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Nie.. zdecydowanie blond do Twojego typu urody nie pasuje. Chyba, że jakiś chłodny, popielaty.. Ale ja bym się w to nie bawiła, za dużo roboty, ponad to zniszczone włosy, więcej męki niż radości..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:00   #14
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witaj
Blond po całości odradzam.Jeśli chcesz jakiejś zmiany,rozświetl włosy jasniejszymi refleksami.Przykładowe zdjęcia dorzucam.
Pozdrawiam
Zgadzam sie w 100%
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:03   #15
fdkwm
Raczkowanie
 
Avatar fdkwm
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 126
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Bardzo ładnie Ci w tym. Ale świat należy do ludzi odważnych
__________________
Są chwile ulotne; takie,które wracają tak długo, aż stają się częścią naszego życia.
Na zawsze
...
....
Dopóki mogę iść o własnych siłach pójdę tam gdzie zechcę...
fdkwm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:42   #16
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Zostan przy brazie.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:55   #17
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witaj
Blond po całości odradzam.Jeśli chcesz jakiejś zmiany,rozświetl włosy jasniejszymi refleksami.Przykładowe zdjęcia dorzucam.
Pozdrawiam
A ja się z tym zgadzam zwłaszcza 1 i ostatnie zdjęcie myśle ze naprawde ładnie i ciekawiej bedziesz wyglądać z takimi pasemkami
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 23:01   #18
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Cytat:
Napisane przez lola20 Pokaż wiadomość
myślę, że w odpowiednio dobranym blondzie byłoby ci bardzo ładnie Pytanie tylko czy jestes przygotowana na dekoloryzację (być może kilkuetapową), "kurczakowy" kolor włosów po dekoloryzacji, zniszczenia włosów wynikające z tego typu intensywnych zabiegów fryzjerskich (dekoloryzacja, nałożenie farby po ściągnięciu koloru), walkę z żółknącymi włosami i ciemnymi odrostami? Te ostatnie potrafią niezle dac się we znaki - farba nałożona na włosy dekoloryzowane może dać ładny odcień, ale nałożona po jakimś czasie na odrosty w naturalnym kolorze na pewno da efekt inny niz na reszcie włosów - prawdopodobnie będzie żółtawo - pomarańczowy i ciemniejszy. Natomiast jeśli chcesz stosowac odcienie superrozjaśniające jak np superjasny blond z palette (nie polecam), to w krótkim czasie będziesz miała niemal białe włosy, wyglądające bardzo sztucznie.natomiast jeśli chcesz używac na odrosty za każdym razem dekoloryzatora, a zaraz potem farby, to i tak nie gwarantuje ci pożądanego, równomiernego efektu i "stopienia się" odrostu z resztą włosów, za to gwarantuje szybkie zamienienie włosów w sianko - zwłaszcza, jeśli włosy rosną ci szybko i w miarę często musisz poprawiać odrosty uzyskanie ładnego odcienia blondu zciemnych włosów jest trudne - jeszcze trudniejsze jest utrzymanie go. Blond uzyskany z rozjaśniania włosów ciemnych zwykle ma dużą tendencję do żółknięcia i nie wygląda szczególnie atrakcyjnie. I nawet płukanki ochładzające kolor nie zawsze mogą pomóc na tyle, ile byśmychciały.być może bardzo szybko zmęczy cię walka z takimi kłopotami związanymi z farbowaniem, ale kondycji włosa tak łatwo już nie poprawisz. W takich wypadkach często kończy się koniecznością obcięcia popalonych i wysuszonych włosów. Jeśli nie zniechęca cię to wszystko,to jak najbardziej próbuj -rozumiem, że jakkażda kobieta,czasem potrzebujesz odmiany i masz do tego prawo, ale zastanów się czy warto teraz wyglądasz bardzo dobrze,jeśli zdecydujesz się rozjaśnić, powrót do naturalnego koloru nie będzie taki łatwy. Nie pisze tego, żeby cię przestraszyć - po prostu sama kiedyś przez to wszystko przechodziłam i żałuję, że w ogóle brałam się za rozjaśnianie. Tym bardziej, że okazało się, że nie było warto, bo w wymarzonym odcieniu blond wcale nie wyglądałam zbyt korzystnie, o czym niestety przekonałam się za późno.a przypłaciłam to obcięciem moich sięgających wtedy do połowy pleców włosów na takie ledwie sięgające linii brody. Tak więc zastanów się dobrze, rozważ wszystkie korzyści i minusy i podejmij decyzję, która wyda ci się odpowiednia. Obojętnie na co się zdecydujesz, trzymam kciuki Pozdrawiam

nie do konca tak jest gdyz mialam problem z czarnymi odrostami ale juz nie mam za kazdym razem rozjaniam odrosty stosuje fioletowy szampon z joanny i wlosy sa super i wcale sie nie niszcza!po drugie piszesz ze bialy kolor jest sztuczny? Nie bialy kolor wlosow jest piekny uwielbiam taki i taki mam buziaki
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 23:10   #19
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Ja również jestem za Twoim brązem
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 23:54   #20
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Cytat:
Napisane przez milablondi79 Pokaż wiadomość
nie do konca tak jest gdyz mialam problem z czarnymi odrostami ale juz nie mam za kazdym razem rozjaniam odrosty stosuje fioletowy szampon z joanny i wlosy sa super i wcale sie nie niszcza!po drugie piszesz ze bialy kolor jest sztuczny? Nie bialy kolor wlosow jest piekny uwielbiam taki i taki mam buziaki
Ja wcale nie twierdzę, że niemal biały kolor nie może wyglądać pięknie Jeśli jest odpowiednio dopasowany do typu urody, to czemu nie? Ale faktem jest, że w naturze taki kolor rzadko występuje (nie uważam tego za wadę - nie każda dziewczyna przy farbowaniu chce uzyskać jak najbardziej naturalny efekt - ja np farbuje na czarno i doskonale zdaje sobie sprawę, że ta czerń nie wygląda jakby była moim naturalnym kolorem włosów :P Ale wcale mi to nie przeszkadza - podoba mi się efekt ) W tym konkretnym wypadku mówiłam o bieli, jaką daje regularne stostowanie samego rozjaśniacza typu superjasny blond z Palette na całą długość włosów. Ta biel akurat nie wyglądała dobrze w żadnym z przypadów jakie widziałam (także u siebie), bo nie była to ładna platyna czy srebrzysty popielaty bardzo jasny blond, tylko taka sztuczna biel bez połysku Ty pewnie stosujesz jakieś farby, płukanki itp, więc efekt uzyskujesz pewnie lepszy Ale niestety tlenienie ciemnych włosów wiele dziewczyn przypłaca ich zniszczeniem i osłabieniem - zwłaszcza jeśli robią to po raz pierwszy, nie mają za dużego doświadczenia w pielęgnacji w takich wypadkach lub brak im po prostu cierpliwości do tej pracochłonnej pielęgnacji i walki z odrostami Dlatego namawiam Ilonkę do zastanowienia się,tym bardziej, że w brązowych włosach wygląda ślicznie i wcale nie uważam, żeby musiała się uatrakcyjniać zmianą koloru Taka metamorfoza to odważna decyzja - część osób, która się na nią decyduje jest zadowolona, a część żałuje, że kiedykolwiek zaczęła rozjaśniać - to rzecz, którą trzeba przemyśleć i dobrze, żeby idąc do fryzjera dziewczyna była na 100%pewna czy tego właśnie chce Buźka!
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-17 o 23:56
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:14   #21
ilona147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

No wiec dziewczyny pozostał brąz ale fryzura inna

I jak wam sie podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowa.jpg (34,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowa1.jpg (17,7 KB, 63 załadowań)
ilona147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:46   #22
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Swietna zmiana
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:01   #23
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Jak dla mnie bomba! naprawde super fryzurka, pasuje Ci w niej
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:12   #24
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Extra fryzurka !!! Bardzo korzystna metamorfoza.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:49   #25
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

śliczna fryzura
__________________
WYMIANA zapraszam
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:51   #26
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

o matko! moje marzenie mic taka ! za***......!!!!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:03   #27
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

możesz troche rozjaśnić włoski o ton może 2 ale jasny blond zdecydowanie nie
jak już koniecznie chcesz coś zmienić bo w tym koloże jest ci bardzo ładnie
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:28   #28
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

Cytat:
Napisane przez ilona147 Pokaż wiadomość
No wiec dziewczyny pozostał brąz ale fryzura inna

I jak wam sie podoba?
rewelacja! Bardzo korzystna zmiana
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:15   #29
ilona147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

dzięki wszystkim za rady i opinie! wczoraj ogladałam film Doomsday i mnie natchneło i dzis juz polecialam do fryzjera
ilona147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:18   #30
ilona147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kusi mnie blond ,jak uważacie?

inne fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (18,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (23,8 KB, 25 załadowań)
ilona147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.