NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 11:58   #4231
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aktualizacja październikowa
I jak, zadowolona z cieni Avon? Te kredki też są z Avonu? Ładnie wyglądają
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 13:12   #4232
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Przepraszam że post pod postem ale muszę Wam pokazać cudo z dzisiejszych zakupów kolor jest jak dla mnie po prostu niepowtarzalny
kolor jest przesliczny!!!!! gratuluje zakupu

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aktualizacja październikowa
bardzo ladna aktualizacja rowniez posiadam cienie z avonu denim blues i jestem zadowolona,a ty?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
a to mój nowy nabytek (już wypaćkałam lusterko)
musze powiedziec ze robi wrazenie a jak z jakoscia kolorowki?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja też je dzisiaj obmacałam i mam zupełnie inne odczucia. fajne, mięciutkie, drobno zmielone, fajnie są rozprowadzają i trzymają się dosyć dlugo. czekam na wypłatę i chyba wykupię wszystkie

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------


jak oceniasz star bronzer?

ah, cienie koniecznie zakupię, około 5go listopada, jestem zachwycona
Kjojiczku melduje ze ,przetestowany zostal cien no nie latwo sie bylo do niego dostac piekne opakowanie ale trzeba poswiecic jednego pazurka do otwierania bo trzeba podwazyc i przesunac....do d...taka robota.jesli chodzi o kolor to jest polyskujacy ale taki cielisty z dodatkiem zlota tak jakos mi sie kojazy jesiennie co do trwalosci nalozylam ,i zerkalam do lusterka co chwile czy sa i byly w stanie nienaruszonym jakies 7 godzin bez bazy! szok!tego sie nie spodziewalam.Co do reszty dam znac.
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 13:19   #4233
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aktualizacja październikowa
Właśnie... napisz jak sprawują się te cienie
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:24   #4234
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:28   #4235
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa
Piękna ta paletka Diora.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:34   #4236
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa
zazdraszczam wszystkiego od kiedy posiadam pelnowymiarowe meteoryty zastanawiam sie dlaczego nie ma w ogolnej sprzedazy(sklepowej) takich malych jak ty masz:love wtedy kazda kobieta mogla by sobie pozwolic na wszystkie kolorki i limitowanki a paletka CD
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2009-10-31 o 14:35
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:38   #4237
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Co sądzisz o tym pudrze Natural Collection?
Trochę się bałam pudru za 2 funty ale jest bardzo fajny, przed wszystkim super wydajny, używam go i używam a on ani nie drgnął. Praktycznie nie kryje wcale, tylko matuje, tak standardowo, trwałość na mojej twarzy mogę porównać do pudru sypkiego Inglota. Po nałożeniu na Colorstaya mat mam na calutki dzień. Szkoda tylko że nie barwi, bo kiedy mam coś więcej do ukrycia co chcę zakryć to używam Inglota bo on jednak nadaje więcej kolorku. Ale ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, bo przypomniało mi się jest taki fajnie aksamitny nie zostawia mi mąki na twarzy jak Rimmel Stay matte (czy jakoś tak)
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 14:54   #4238
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Piękna ta paletka Diora.
Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
zazdraszczam wszystkiego od kiedy posiadam pelnowymiarowe meteoryty zastanawiam sie dlaczego nie ma w ogolnej sprzedazy(sklepowej) takich malych jak ty masz:love wtedy kazda kobieta mogla by sobie pozwolic na wszystkie kolorki i limitowanki a paletka CD
Dzieki dziewczyny Paletke Diora i blyszczyk Lancome dopiero co mi DHL dostarczyl wiec jeszcze nie testowane
A co do mini Meteorytow to to jest wersja azjatycka kupiona na lotnisku Stansted - wyszly mnie ciut drozej niz zakup jednego pelnowymiarowego opakowania, ale chcialam sprawdzic wszystkie kolory i czy w ogole formula mi odpowiada a pelnowymiarowe bede kupowac tylko limitowanki (ktore mi sie spodobaja oczywiscie )
Rowniez uwazam, ze powinny byc dostepne w regularnej sprzedazy dla osob, ktore tak jak ja chcialy najpierwsz przetestowac czy to w ogole dla mnie.
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:09   #4239
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
kolor jest przesliczny!!!!! gratuluje zakupu
.
Dziękuję pięknie

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa
Piękny ten Dior
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:11   #4240
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
I jak, zadowolona z cieni Avon? Te kredki też są z Avonu? Ładnie wyglądają
Ja tez proszę o opinie na temat tych poczwórnych cieni.Są matowe?Mają drobinki?Możesz coś powiedzieć o trwałości?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:13   #4241
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Paletke Diora i blyszczyk Lancome dopiero co mi DHL dostarczyl wiec jeszcze nie testowane
A co do mini Meteorytow to to jest wersja azjatycka kupiona na lotnisku Stansted - wyszly mnie ciut drozej niz zakup jednego pelnowymiarowego opakowania, ale chcialam sprawdzic wszystkie kolory i czy w ogole formula mi odpowiada a pelnowymiarowe bede kupowac tylko limitowanki (ktore mi sie spodobaja oczywiscie )
Rowniez uwazam, ze powinny byc dostepne w regularnej sprzedazy dla osob, ktore tak jak ja chcialy najpierwsz przetestowac czy to w ogole dla mnie.
dzieki za odpowiedz i milo ze uwazasz tak jak ja a co zastanawiasz sie nad limitowanka zimowa?(meteorki Perles Imperiales).i ja juz przejzalam watki i Wiem ze kupie
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 15:15   #4242
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa
ojej ! cuuudo !
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:23   #4243
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz i milo ze uwazasz tak jak ja a co zastanawiasz sie nad limitowanka zimowa?(meteorki Perles Imperiales).i ja juz przejzalam watki i Wiem ze kupie
Piekne sa Moze podsune je TZtowi jako prezent pod choinke Albo Perles Imperiales albo sypkie pryzmy Givenchy.. albo oba

misiakasiulec dziekuje Kupilam ja zeby skorzystac z srodowo - czwartkowej promocji w Bootsie - za kazde £50 wydane dostajesz 1200 punktow czyli rownowartosc £12. Paletka kosztowala £49.50 wiec dobralam blyszczyk

kasia9513 dziekuje

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Ja tez proszę o opinie na temat tych poczwórnych cieni.Są matowe?Mają drobinki?Możesz coś powiedzieć o trwałości?
Ja mam Purple Haze i Smoky Eyes i niestety oba mam na wymiance. Cienie nie sa zle - Purple Haze sa nawet bardzo dobre, ale powoduja u mnie lzawienie. Smoky Eyes nie sa zbytnio napigmentowane. Niektore odcienie sa matowe, inne sa satynowe, ale zadne nie maja drobinek Gdyby nie to, ze mnie uczulaja to pewnie zostawilabym sobie Purple Haze nie niestety...
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2009-10-31 o 15:20
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:27   #4244
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Agus79 - jakość jest dobra, tzn mam palte drugi dzień więc za dużo powiedziec nie mogę ale blyszczyki są super (jak to YR), kredki dobre, malowałam się dwoma cieniami i efekt super! i łatwe cieniowanie i nakładanie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:37   #4245
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

[QUOTE=SimplyDivine;150160 64]Piekne sa Moze podsune je TZtowi jako prezent pod choinke Albo Perles Imperiales albo sypkie pryzmy Givenchy.. albo oba

misiakasiulec dziekuje Kupilam ja zeby skorzystac z srodowo - czwartkowej promocji w Bootsie - za kazde £50 wydane dostajesz 1200 punktow czyli rownowartosc £12. Paletka kosztowala £49.50 wiec dobralam blyszczyk

mialam byc w bootsie na punktach(bodajze 2 dni temu w moim rejonie) za £50 ale nie wypalilo a-brak mamony na ten dzien b-ide na odwyk od listopada to raczej teraz punkty bede wymieniac a nie odwrotnie tylko meteorytkow imperiales pozadam a z pomysl z mezem trafiony bo mi za pierwsze meteoryty zaplacil maz to i moze drugie od niego wyciagne skoro odwyk to odwyk

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------





Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Agus79 - jakość jest dobra, tzn mam palte drugi dzień więc za dużo powiedziec nie mogę ale blyszczyki są super (jak to YR), kredki dobre, malowałam się dwoma cieniami i efekt super! i łatwe cieniowanie i nakładanie
bardzo dziekuje za infokiedys bardzo czesto kupowalam (zamawialam) z tej firmy i bylam zadowolona jak i z zapachow i kosmetykow pielegnacyjnych,jako ze nie mieszkam obecnie w pl to dzieki wam dziewczyny moge sie dowiedziec o nowosciach i nowinkazch,dziekini ech sie dobrze maluja
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:49   #4246
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość

mialam byc w bootsie na punktach(bodajze 2 dni temu w moim rejonie) za £50 ale nie wypalilo a-brak mamony na ten dzien b-ide na odwyk od listopada to raczej teraz punkty bede wymieniac a nie odwrotnie tylko meteorytkow imperiales pozadam a z pomysl z mezem trafiony bo mi za pierwsze meteoryty zaplacil maz to i moze drugie od niego wyciagne skoro odwyk to odwyk
Coz obu moze sie nie udac bo niestety moj TZ stracil prace w piatek, ale mam nadzieje, ze do Swiat cos znajdzie.. Chocby przez agencje. Szkoda, ze Guerlain i Givenchy nie maja w Bootsie bo sama bym punkty na nie wydala...
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:09   #4247
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Coz obu moze sie nie udac bo niestety moj TZ stracil prace w piatek, ale mam nadzieje, ze do Swiat cos znajdzie.. Chocby przez agencje. Szkoda, ze Guerlain i Givenchy nie maja w Bootsie bo sama bym punkty na nie wydala...
w takim razie idziemy na odwyk razem trzymam kciuki aby szybko znalazl nowa,a co do guerlain i givenchy jest przeciez debenhams i punkty rowniez ,ale mam za malo
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:19   #4248
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
I jak, zadowolona z cieni Avon? Te kredki też są z Avonu? Ładnie wyglądają
Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
bardzo ladna aktualizacja rowniez posiadam cienie z avonu denim blues i jestem zadowolona,a ty?
Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Właśnie... napisz jak sprawują się te cienie
Purple Haze są sliczne - zwłaszcza te 2 dolne, a zwłaszcza ten ciemny Wszytskie odcienie sa satynmowe (nei sa ani matowe ani typowo perłowe). W brązach 2 odcienie sa całkiem matowe, a 2 satynowe.

Na bazie mają bardziej intensywne kolory i trzymają się naprawdę długo.
Mocha Latte są subtelne, dobre, gdy chce się pomalować "na szybko", dla zwolenniczek makijażu typu nude. Purple Haze to nie są "banalne" fiolety, mają w sobie coś, natomiast brązy i beże z Mocha Latte są w sumei takie zwykłe
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:31   #4249
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa
slicznosci ... szczegolnie cienie w paletce Diora ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 22:16   #4250
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
slicznosci ... szczegolnie cienie w paletce Diora ...
Dziekuje Kupilam ta paletke bo chcialam przetestowac kosmetyki Diora (poza paletka mam tylko Amber Shimmer) a nie chcialam kupowac pelnowymiarowych opakowan na wypadek gdyby mi nie podpasowaly. Dzis byl test i wiem, ze przynajmniej ze 3 'piatki' beda moje a i Diorskin Forever w kompakcie nie jest zly, za to pelnowymiarowe opakowanie Iconic odpuszcze i zainteresuje sie klasycznym Diorshowem. Poza tym paletka nie zabiera zbyt duzo miejsca i zostawia przestrzen na inne cudenka
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:35   #4251
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dziekuje Kupilam ta paletke bo chcialam przetestowac kosmetyki Diora (poza paletka mam tylko Amber Shimmer) a nie chcialam kupowac pelnowymiarowych opakowan na wypadek gdyby mi nie podpasowaly. Dzis byl test i wiem, ze przynajmniej ze 3 'piatki' beda moje
to fakt do testowania super ... ja uwielbiam cienie Diora... i oprocz piatek coraz bardziej cenie sobie dwojeczki... swietne sa na szybki makijaz i podobaja mi sie zestawienia kolorow ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-10-31 o 22:35 Powód: literowka
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:43   #4252
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to fakt do testowania super ... ja uwielbiam cienie Diora... i oprocz piatek coraz bardziej cenie sobie dwojeczki... swietne sa na szybki makijaz i podobaja mi sie zestawienia kolorow ...
O tak, spodobala mi sie Cocktail Hour - satynowy roz i szarosc, ale to chyba byla limitowanka... I jedynka Trendy Taupe - szarobraz Ciekawi mnie rowniez Artistry Palette z 3 cieniami, baza i linerem - czytalam wiele pozytywnych opinii i chyba sie skusze na granatowa lub czarna wersje
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:50   #4253
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
O tak, spodobala mi sie Cocktail Hour - satynowy roz i szarosc, ale to chyba byla limitowanka... I jedynka Trendy Taupe - szarobraz Ciekawi mnie rowniez Artistry Palette z 3 cieniami, baza i linerem - czytalam wiele pozytywnych opinii i chyba sie skusze na granatowa lub czarna wersje
... widze, ze podoba nam sie to samo... moje ulubione dwojeczki i jedyna jedynka ... polecam ... to letnia limitowanka byla ale u mnie ciagle dostepna, wiec nie powinnas miec problemow z dostaniem... ale co do piatki... hmmm... z tej serii nie kupie wiecej... maja slabsza trwalosc i ta baza to w sumie nie wiadomo do czego... z linerem ciagle walcze albo wlasciwie sobie odpuszczam i nie uzywam... ogolnie je lubie bo dla odmiany brokat a nie perla... ale brakuje mi tam porzadnego jasnego cienia...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 23:33   #4254
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... widze, ze podoba nam sie to samo... moje ulubione dwojeczki i jedyna jedynka ... polecam ... to letnia limitowanka byla ale u mnie ciagle dostepna, wiec nie powinnas miec problemow z dostaniem... ale co do piatki... hmmm... z tej serii nie kupie wiecej... maja slabsza trwalosc i ta baza to w sumie nie wiadomo do czego... z linerem ciagle walcze albo wlasciwie sobie odpuszczam i nie uzywam... ogolnie je lubie bo dla odmiany brokat a nie perla... ale brakuje mi tam porzadnego jasnego cienia...
Great minds think alike! O matko.. Teraz to napewno musze je sobie sprawic Na stronie www Bootsa Cocktail Hour jest juz niedostepna, ale mam nadzieje, ze znajde je jeszcze w gdzies w sklepach No i Trendy Taupe - juz widze ten smoky nia zmalowany! A Artistry Palette sobie odpuszcze
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 23:47   #4255
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa
Piękna aktualizacja - paletka Diora - cudo Napewno nie tylko pięknie wyglądają, ale i "się noszą" Mam dwie jedyneczki i są rewelacyjne.
__________________
Nieprawdą jest że kobieta jest obłudną komediantką.
Mężczyzna stokroć zręczniej maskuje swoje myśli i uczucia.
Alfred Aleksander Konar
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 09:47   #4256
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Great minds think alike! O matko.. Teraz to napewno musze je sobie sprawic Na stronie www Bootsa Cocktail Hour jest juz niedostepna, ale mam nadzieje, ze znajde je jeszcze w gdzies w sklepach No i Trendy Taupe - juz widze ten smoky nia zmalowany! A Artistry Palette sobie odpuszcze
... jak chcesz ladne i trwale szarosci to polecam czworki Guerlain - Nr. 480 - Perle d'Argent - Ombre Eclat ...

kupic je mozesz na ebayu uk (ja kupowalam od tego sprzedawcy ) -> klik
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 12:42   #4257
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja lotniskowo - sklepowo - wymiankowa

Simply ile kosztowała ta paletka Diora?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:27   #4258
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... jak chcesz ladne i trwale szarosci to polecam czworki Guerlain - Nr. 480 - Perle d'Argent - Ombre Eclat ...

kupic je mozesz na ebayu uk (ja kupowalam od tego sprzedawcy ) -> klik

Ooo... Z Guerlain nie mam nic poza mini Meteorytami a ta czworeczka wyglada pieknie Mowisz, ze trwale sa? Nie mam konta na eBay'u ale podejrzewam, ze jesli to regularna kolekcja to dostane je tu w sklepach... Widzialas juz zapowiedzi wiosennych kolekcji ? YSL i Guerlain maja najfajniejsze jak do tej pory

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Simply ile kosztowała ta paletka Diora?
Kupilam ze strony www Bootsa i kosztowala £49.50
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 14:58   #4259
supreme
Raczkowanie
 
Avatar supreme
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Ja również chciałabym się z Wami podzielić moją aktualizacją i tak w załączeniu zmiany od lutego
1) paleta Vitamina C - cienie perłowe, słabo napigmentowane
2) paleta 120 cieni - cienie b.dobrze napigmentowane śliczne kolory
3) paleta 28 naturalnych kolorów - j.w.
4) trochę mazideł w tym paleta pudrów (fajna do modelowania twarzy)
5) mazidła do ust + utrwalacz
6) mój nowy zestaw pędzli z Allegro (pędzle firmy Jordana) bardzo mięciutkie i przyjemne w dotyku
7) lakiery i utrwalacze
8) ogólnie pędzle bo chyba nigdy nie pokazywałam
supreme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 16:02   #4260
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ooo... Z Guerlain nie mam nic poza mini Meteorytami a ta czworeczka wyglada pieknie Mowisz, ze trwale sa? Nie mam konta na eBay'u ale podejrzewam, ze jesli to regularna kolekcja to dostane je tu w sklepach... Widzialas juz zapowiedzi wiosennych kolekcji ? YSL i Guerlain maja najfajniejsze jak do tej pory
...tak te czworki mozna bez problemu w sklepie kupic... tylko na ebayu sa tansze ...

co do wiosennych kolekcji to najbardziej podoba mi sie Chanel ... Guerlain i Clinique ...

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Supreme piekna jest ta paletka nude na trzecim zdjeciu ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-11-01 o 16:02 Powód: literowka
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.