Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 21:11   #4591
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to moze przesyp zawartosc w jakies opakowanie zastepcze i pchnij w moim kierunku... pudlo mam wiec mi nie potrzebne ale kuleczki chetnie przygarne zanim u Ciebie stwardnieja z rozpaczy ...
Pierwsze słyszę, żeby, ekhm, rzeczy, z rozpaczy twardniały
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 21:23   #4592
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiesz... to zalezy od Landu... w zyciu nie wyobrazam sobie mieszkania poza Bawaria... predzej przenioslabym sie do at albo ch ...
W sumie racja, ale ja sie juz nie moge doczekac wielkiej wyprowadzki


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to moze przesyp zawartosc w jakies opakowanie zastepcze i pchnij w moim kierunku... pudlo mam wiec mi nie potrzebne ale kuleczki chetnie przygarne zanim u Ciebie stwardnieja z rozpaczy ...
No w sumie fakt, skoro zostanie mi pudelko to nawet nie poczuje roznicy A co mi dasz w zamian? Tylko chojnie, prosze



Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Ty masz cos z tym jopieniem ... ja moje 401 uzywam... cudnie sie prezentuja na oku... a 402 za 18 ojro lekko wylicytowalam... nawet sie nikt nie bil... jakos nie poczulam wiatru ... no coz... jakby nie bylo sa moje ...
Wlasnie widzialam na ibeju jak jedne poszly za 13 Ja za swoje dalam prawie 30 bez przesylki I wiem, ze nadejdzie dzien, gdy w koncu ich uzyje, ale poki co mecze Givenchy - maja b. podobne kolorki

A co do jopienia - co ja na to moge, ze Guerlain takie ladne rzeczy produkuje?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Pierwsze słyszę, żeby, ekhm, rzeczy, z rozpaczy twardniały
Hmm, a mi sie wydaje, ze naturze znane sa juz podobne przypadki ...

ps. Rozbrajasz mnie dzisiaj liliput
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 21:49   #4593
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Hmm, a mi sie wydaje, ze naturze znane sa juz podobne przypadki ...

ps. Rozbrajasz mnie dzisiaj liliput
Srsly? Ja pierwsze słyszę Że z radości twardnieje co nieco, to wiem. Ale że z rozpaczy? Z rozpaczy to raczej stuff opada

Cała przyjemność po mojej stronie
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 21:55   #4594
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Srsly? Ja pierwsze słyszę Że z radości twardnieje co nieco, to wiem. Ale że z rozpaczy? Z rozpaczy to raczej stuff opada

Cała przyjemność po mojej stronie
Ja myslalam o produktach typu chleb, ktory niejedzony twardnieje z rozpaczy. Mandarynki i cytryny tez

A Ty? Co wg Ciebie twardnieje z radosci ? Opowiedz mi o tym
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 22:03   #4595
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja myslalam o produktach typu chleb, ktory niejedzony twardnieje z rozpaczy. Mandarynki i cytryny tez

A Ty? Co wg Ciebie twardnieje z radosci ? Opowiedz mi o tym
Chleb to twardnieje, ale ze starości

Co według mnie twardnieje z radości? Mam swoje typy, empirycznie zreszta potwierdzone
Brzuch mi twardnieje z radości, że się tłuszczu z niego pozbywam
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:58   #4596
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

wariatki jestescie ...

Lily jakbym napisala, ze stwardnieja ze starosci to by tak fajnie wy wygladalo ...

Urbanku nie wiem co bym Ci dala za same kulki ... a co bys chciala ...

ps. a kiedy Cie czeka przeprowadzka za duza kaluze ?? ... w koncu bede miala wtyki w amikowie ... ochhh... te wszystkie rzeczy, ktore sie tam pokazuja a tu nie sa dostepne...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 12:36   #4597
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wariatki jestescie ...

Lily jakbym napisala, ze stwardnieja ze starosci to by tak fajnie wy wygladalo ...

Urbanku nie wiem co bym Ci dala za same kulki ... a co bys chciala ...

ps. a kiedy Cie czeka przeprowadzka za duza kaluze ?? ... w koncu bede miala wtyki w amikowie ... ochhh... te wszystkie rzeczy, ktore sie tam pokazuja a tu nie sa dostepne...
No wlasnie sama nie wiem co bym chciala ... Chyba nic, bo cos niebardzo widzi mi sie oddawanie 60g ... ale moglabym Ci dac 40g za GT w opakowaniu Wyszloby rowno D

Ostatni egzamin na uni mam 24 marca, mieszkanie wypowiedziane na poczatku kwietnia ... 5.04 lece do TZ do Kanady, gdzie przez 2 tygodnie koncertuje i potem - w zaleznosci od tego, czy bede miala juz ta glupia fiancee visa czy nie - albo jade z nim dalej tourzyc po USA, albo wracam do Wawy i czekam na papier Slubujemy 20 czerwca

A co do tych "wszystkich rzeczy" - ja Ci radze byc dla mnie wyjatkowo mila i na przyklad oddawac GT za motylki Wtedy "wszystkie rzeczy" beda na napisanie milusiego mailika
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 12:47   #4598
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Slubujemy 20 czerwca
Gratulacje To juz za cztery miesiące od dziś

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-02-20 o 12:50
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 12:59   #4599
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Gratulacje To juz za cztery miesiące od dziś
O kurcze Masz racje

Dziekuje za gratulacje
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 13:14   #4600
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No wlasnie sama nie wiem co bym chciala ... Chyba nic, bo cos niebardzo widzi mi sie oddawanie 60g ... ale moglabym Ci dac 40g za GT w opakowaniu Wyszloby rowno D

Ostatni egzamin na uni mam 24 marca, mieszkanie wypowiedziane na poczatku kwietnia ... 5.04 lece do TZ do Kanady, gdzie przez 2 tygodnie koncertuje i potem - w zaleznosci od tego, czy bede miala juz ta glupia fiancee visa czy nie - albo jade z nim dalej tourzyc po USA, albo wracam do Wawy i czekam na papier Slubujemy 20 czerwca

A co do tych "wszystkich rzeczy" - ja Ci radze byc dla mnie wyjatkowo mila i na przyklad oddawac GT za motylki Wtedy "wszystkie rzeczy" beda na napisanie milusiego mailika
nieee... no pewnie, ze 60g nawet bez pudelka byloby nierowna wymiana... 40g jest calkiem do przyjecia ... i tak bede miala zapas na dlugo ...

oooo... juz 20 czerwca... bedzie imprezka ... kurcze jak ja pomysle, ze mi juz 8 rok leci ... a z drugiej strony wlasnie sobie pomyslalam, kurcze Urbanek bedzie tak daleko... tak jakbys teraz conajmniej za rogiem mieszkala ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 13:31   #4601
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nieee... no pewnie, ze 60g nawet bez pudelka byloby nierowna wymiana... 40g jest calkiem do przyjecia ... i tak bede miala zapas na dlugo ...

oooo... juz 20 czerwca... bedzie imprezka ... kurcze jak ja pomysle, ze mi juz 8 rok leci ... a z drugiej strony wlasnie sobie pomyslalam, kurcze Urbanek bedzie tak daleko... tak jakbys teraz conajmniej za rogiem mieszkala ...
To teraz tak po urbankowemu, cobym znowu sobie nie wyobrazila czegos, czego ni ma - szukac pudla? Wymieniamy sie ?

No bedzie impreza, chociaz ja sie nie moge doczekac az bedzie po imprezie i swiety spokoj 8 lat ... wow, mam nadzieje, ze ja wytrzymam chociaz 5
Wiesz, ja tez mam wrazenie, ze jestesmy blisko, to pewnie dlatego, ze paczki dochodza w gora 2 dni i nie trzeba sie bac wujka zolla A z dojczlandem zwiazana bede prawdopodobnie tak czy inaczej - zapowiada sie na doktoracik Ale na razie ciiiiiiiii, nie zapyszam
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 13:35   #4602
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No bedzie impreza, chociaz ja sie nie moge doczekac az bedzie po imprezie i swiety spokoj
Ja już też chciałabym być po... Cieszę się, że mam osobę, która się tym bajzlem zajmie

Doktorat? Woooooooooooow Urbaniasta, a w jakim kierunku Ty się kształcisz?
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 13:36   #4603
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To teraz tak po urbankowemu, cobym znowu sobie nie wyobrazila czegos, czego ni ma - szukac pudla? Wymieniamy sie ?

No bedzie impreza, chociaz ja sie nie moge doczekac az bedzie po imprezie i swiety spokoj 8 lat ... wow, mam nadzieje, ze ja wytrzymam chociaz 5
Wiesz, ja tez mam wrazenie, ze jestesmy blisko, to pewnie dlatego, ze paczki dochodza w gora 2 dni i nie trzeba sie bac wujka zolla A z dojczlandem zwiazana bede prawdopodobnie tak czy inaczej - zapowiada sie na doktoracik Ale na razie ciiiiiiiii, nie zapyszam
a szukaj ... wymieniamy ...

moze by tak ten doktoracik na bajerach... tu jest fajniej jak u fischkopfow ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-02-20 o 13:38
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:33   #4604
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja już też chciałabym być po... Cieszę się, że mam osobę, która się tym bajzlem zajmie

Doktorat? Woooooooooooow Urbaniasta, a w jakim kierunku Ty się kształcisz?
No mi tez tesciowa wszystko organizuje I sie jeszcze w dodatku z tego cieszy Ale bedzie tez balanga w Polsce i tu bedzie znacznie stresowiej jesli chodzi o organizacje

Ksztalcilam sie na 3 kierunkach, doktorowac bym sie niby miala z romanistyki (do ktorej tutaj zalicza sie zarowno francuski, jak i portugalski, hiszpanski i wloski). Ale pomysl dopiero raczkujacy wiec ciiiiiiiiiiiiii

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a szukaj ... wymieniamy ...

moze by tak ten doktoracik na bajerach... tu jest fajniej jak u fischkopfow ...
Znalazlam. I mam pytanie. Moze byc 35g ? Bo jak wygrzebalam 40g to bylo widac brzydkie dno i tak smutno, srednio mi sie to podobalo ... a bez 35g akurat ladnie zakryte Moze zrob sobie rowniez jakas mala odsypke GT na pamiatke, zeby bylo sprawiedliwie

Doktoracik (jesli w ogole) to raczej tutaj, bo tu mi proponuja Tym bardziej, ze i tak nie musialabym tu wcale siedziec, tylko pokazywac sie raz na jakis czas, wiec calkiem mi to odpowiada
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:43   #4605
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Urbanku gratuluje 20 czerwca my w tym roku 10 lat!!! po slubie bylo super luźno - imprezy, wjaże, przygoda...dziecio przyszło po 6 latach.

planów z dr rownież...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:52   #4606
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny puszczam w świat nowe, raz uzyte 04 Pastel White
może, któraś chętne?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:53   #4607
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No mi tez tesciowa wszystko organizuje I sie jeszcze w dodatku z tego cieszy Ale bedzie tez balanga w Polsce i tu bedzie znacznie stresowiej jesli chodzi o organizacje
Moja też się cieszy, w ciągu tygodnia zyskała pseudo Bridezilla Ja tez się ciesze, bo ominie mnie to, co najgorsze - kwiatki, sratki i inne takie
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ksztalcilam sie na 3 kierunkach, doktorowac bym sie niby miala z romanistyki (do ktorej tutaj zalicza sie zarowno francuski, jak i portugalski, hiszpanski i wloski). Ale pomysl dopiero raczkujacy wiec ciiiiiiiiiiiiii
Wooooooooooooow Jestem pod wrażeniem, ja ledwo co jeden kierunek skończyłam, z wielkim bólem Podziwiam
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:57   #4608
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Znalazlam. I mam pytanie. Moze byc 35g ? Bo jak wygrzebalam 40g to bylo widac brzydkie dno i tak smutno, srednio mi sie to podobalo ... a bez 35g akurat ladnie zakryte Moze zrob sobie rowniez jakas mala odsypke GT na pamiatke, zeby bylo sprawiedliwie
pudelko Ci sie podobalo a nie zawartosc ... 35g to prawie tyle co w GT... ktore maja opakowanie ... nawet kartonik... o! ... ja bym wolala 40 ... wiec jeszcze pomysl... albo jeszcze poczekamy i moze dojrze do tych Imperiali... jakby nie bylo nie zajac... do ktoregos tam marca mam czas hihi...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:01   #4609
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Urbanku gratuluje 20 czerwca my w tym roku 10 lat!!! po slubie bylo super luźno - imprezy, wjaże, przygoda...dziecio przyszło po 6 latach.

planów z dr rownież...
Dziekuje Ale na powaznie bedzie mi mozna gratulowac jak juz ta pier...wszego maja wize dostane

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny puszczam w świat nowe, raz uzyte 04 Pastel White
może, któraś chętne?
Mi mi mi mi Co chcesz w zamian?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Moja też się cieszy, w ciągu tygodnia zyskała pseudo Bridezilla Ja tez się ciesze, bo ominie mnie to, co najgorsze - kwiatki, sratki i inne takie

Wooooooooooooow Jestem pod wrażeniem, ja ledwo co jeden kierunek skończyłam, z wielkim bólem Podziwiam
Tutaj sie chyba jednak latwiej studiuje niz w pl ... tzn. wiadomo - jezyk obcy jest jakas tam bariera, ale ogolnie system sam w sobie jest (a przynajmniej byl zanim powprowadzali baczelory) wyluzikowany

A co do kwiatkow - U mnie jest dokladnie to samo. Tylko mailem dostaje zdjecia z propozycjami na ktore mam odpowiedziec: "hate it" albo "don't hate it"

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
pudelko Ci sie podobalo a nie zawartosc ... 35g to prawie tyle co w GT... ktore maja opakowanie ... nawet kartonik... o! ... ja bym wolala 40 ... wiec jeszcze pomysl... albo jeszcze poczekamy i moze dojrze do tych Imperiali... jakby nie bylo nie zajac... do ktoregos tam marca mam czas hihi...
A moge dorzucic pare kulek od imperiali?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 15:07   #4610
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A co do kwiatkow - U mnie jest dokladnie to samo. Tylko mailem dostaje zdjecia z propozycjami na ktore mam odpowiedziec: "hate it" albo "don't hate it"
Jak ja bym chciała hate it albo don't hate it... U nas musi być LOVE IT! W końcu one and only child ma stanąć na ślubnym kobiercu... Ale ja jej dałam wolną rękę - chcesz kobieto szaleć - szalej, ależ proszę bardzo, tyle, że beze mnie
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:08   #4611
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

UrbanWarriorcoś fajnego z pudrów, bo ja pudernica jestem
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:13   #4612
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A moge dorzucic pare kulek od imperiali?
nein danke ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:16   #4613
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała hate it albo don't hate it... U nas musi być LOVE IT! W końcu one and only child ma stanąć na ślubnym kobiercu... Ale ja jej dałam wolną rękę - chcesz kobieto szaleć - szalej, ależ proszę bardzo, tyle, że beze mnie
Haha u mnie tak bedzie przy organizacji wesela w Polsce Ze Stanami mam swiety spokoj. Najwazniejsze dla mnie bylo miejsce ceremonii i tesciowa jezdzila po okolicy, krecila filmy dokumentalne i wysylala mi imejlem zebym mogla sobie wybrac cos, co mi sie naprawde spodoba I wybralam przecudowna kaplice w Red Rocks z niesamowitym widokiem na gory Nie moglam z niej, genialna babka Tak wiec kwiatki to teraz pikus, niech sama sobie wybiera

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
UrbanWarriorcoś fajnego z pudrów, bo ja pudernica jestem
Hmmm to nie dobrze. Bo ja tez pudernica Ide grzebac, a jak juz wygrzebie, to dam znac

A tak w ogole to czemu nie chcesz lajtow? Toc to najpiekniejsze, co Guerlain kiedykolwiek wymyslil

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nein danke ...
I sie zaczyna ...

Ok, daje 40g. Najwyzej bede sie jopic od zewnatrz a nie od srodka
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:19   #4614
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Haha u mnie tak bedzie przy organizacji wesela w Polsce Ze Stanami mam swiety spokoj. Najwazniejsze dla mnie bylo miejsce ceremonii i tesciowa jezdzila po okolicy, krecila filmy dokumentalne i wysylala mi imejlem zebym mogla sobie wybrac cos, co mi sie naprawde spodoba I wybralam przecudowna kaplice w Red Rocks z niesamowitym widokiem na gory Nie moglam z niej, genialna babka Tak wiec kwiatki to teraz pikus, niech sama sobie wybiera
Szczęściara Muszę mojej podsunąć taki pomysł - niech jeździ i dokumentuje, my z R. później tylko wybierzemy Boski plan

Red Rocks powiadasz <marzyciel> Pięknie tam jest...
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:43   #4615
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

białasów mam 2 pudełka, a ściągam sobie te nowe i co za dużo to nie zdrowo
poza tym ja jakoś tak nie specjalnie zauważam działanie meteorytów, wolę shimmery BB, nie wiem może ja coś źle robię
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:49   #4616
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
I sie zaczyna ...

Ok, daje 40g. Najwyzej bede sie jopic od zewnatrz a nie od srodka
no widzisz ... dla przypomnienia pudelko Ci sie podobalo wiec sie nie czepiaj tego co w srodku ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:44   #4617
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
1. No w sumie mozna Tylko potem co z nimi zrobic?

2. Ja mam. Dzis byl pierwszy dzien testow. Kolor - dla murzynow A na powaznie ... hmm jest na pewno ciemniejszy niz DiorNude 010 Ivory, DiorSculpt 010 Ivory, a nawet Guerlain Pearly White 01 Pale Beige. Nie wiem do czego najlepiej by go porownac, bo to jedyny taki "ciemny" podklad, jaki mam
1. Można np. używać ich jako różu. Chociaż mi osobiście nie specjalnie jako róż podpasowały.
2. Dior Sculpt 010 jest duuużo jaśniejszy od Nude 010, u mnie daje trupi efekt, dlatego muszę puścić go w świat. Nude z kolei ma śliczny kolorek, ale moja skóra nie toleruje zawartego w nim alkoholu, więc mogę używać tylko okazjonalnie.
A dużo ciemniejszy ten Parurek 01 Nude'a...? Chyba zaryzykuję go jednak jak się pojawi na Truskawie.

Jeszcze dwa pytanka - czy ktoś testował kulki Perles de Velours, ewentualnie ma jakieś swatche? Chyba kiedyś dawno temu coś na ich temat się pojawiło w tym wątku, ale nie pamiętam.
Ile kosztują nowe mythic voyage w UK? Próbowałam dziś w Sephorze, nie robią prosiaczka, zaczynam powoli na nie chorować....

Edytowane przez laurie77
Czas edycji: 2010-02-20 o 20:49
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:03   #4618
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
1. Można np. używać ich jako różu. Chociaż mi osobiście nie specjalnie jako róż podpasowały.
2. Dior Sculpt 010 jest duuużo jaśniejszy od Nude 010, u mnie daje trupi efekt, dlatego muszę puścić go w świat. Nude z kolei ma śliczny kolorek, ale moja skóra nie toleruje zawartego w nim alkoholu, więc mogę używać tylko okazjonalnie.
A dużo ciemniejszy ten Parurek 01 Nude'a...? Chyba zaryzykuję go jednak jak się pojawi na Truskawie.

Jeszcze dwa pytanka - czy ktoś testował kulki Perles de Velours, ewentualnie ma jakieś swatche? Chyba kiedyś dawno temu coś na ich temat się pojawiło w tym wątku, ale nie pamiętam.
Ile kosztują nowe mythic voyage w UK? Próbowałam dziś w Sephorze, nie robią prosiaczka, zaczynam powoli na nie chorować....
No co Ty Sculpt duzo jasniejszy od Nude? Eeee, nie zgodze sie zupelnie. Kolor co prawda nie jest identyczny, ale przynajmniej na mojej skorze na pewno nie jest trupi Ma nieco chlodniejszy odcien i zupelnie inna konsystencje, to wszystko. Nude 01 jest "rozowszy", Sculpt bardziej idzie w bez. Parurek Aqua jest zdecydowanie "bezowszy" od ich obu Na mnie daje opalony efekt, ale da sie przezyc

Kulek welurkowych nie mam, mam prasowanca, ale go nie ruszam
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:37   #4619
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Jeszcze dwa pytanka - czy ktoś testował kulki Perles de Velours, ewentualnie ma jakieś swatche? Chyba kiedyś dawno temu coś na ich temat się pojawiło w tym wątku, ale nie pamiętam.
Zdjęcia w załączniku źródło net
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Kulek welurkowych nie mam, mam prasowanca, ale go nie ruszam
Czemu go nie ruszasz? Ja się przymierzam do zakupu
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:42   #4620
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Zdjęcia w załączniku źródło net

Czemu go nie ruszasz? Ja się przymierzam do zakupu
Chcesz, to Ci sprzedam mojego Bo wlasnie w tym celu go nie ruszam - zeby sprzedac
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.