Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-13, 19:40   #2791
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
No super buźka gratulacje!! W ogóle masz fajne długie włosy. Rosły Ci normalnie podczas kuracji? Bo podobno porost może trochę się zahamować, a ja właśnie jestem na etapie zapuszczania...

A co do kosmetyków mineralnych to możesz znaleźć jakieś w drogeriach ale to nie są 100% minerały podobno. Np. mój loreal albo z max factora też maja jakieś pudry mineralne o ile się nie mylę.

Nie przykuwam większej uwagi do włosów, ale chyba normalnie, chociaż mi z natury bardzo wolno rosą, i ze względu na to że mam naturalne kręcone (akurat na zdjęciu wyprostowane) to każdy loczek jest innej długości więc nie moge tego znacząco zauważyć.
Ja też mam jeszcze ten z loreala, niby napisane wielkimi literami że minerały, ale pewnie to nie prawda.

właśnie patrze że te próbki z edm są tanie, się zaopatrzę jak skończę to co mam, bo zawsze uzbieram dużo kosmetyków i kupuję nowe, a muszę zacząć oszczędzać.
poza tym to ciężko mi się zabrać za te mineralne, bo to i pędzelki trzeba sobie kupić i wiedzieć jak to robić i pewnie dużo więcej czasu poświęcić, a ja leniwa jeesteem.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:43   #2792
magdzia915
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

mam takie pytanie do Was laseczki.... czy Was też tak swędzi skóra na buźce...? bo mnie strasznie, próbuje nad tym zapanować, ale nie zawsze się udaje.... da się to jakoś złagodzić?! ahaaa.... i jeszcze jedno pytanko: czy też macie tak gorącą buźke?
magdzia915 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 21:14   #2793
dominisia0312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 63
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez magdzia915 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie do Was laseczki.... czy Was też tak swędzi skóra na buźce...? bo mnie strasznie, próbuje nad tym zapanować, ale nie zawsze się udaje.... da się to jakoś złagodzić?! ahaaa.... i jeszcze jedno pytanko: czy też macie tak gorącą buźke?


Jeśli o mnie chodzi to na obydwa pytania odpowiadam :tak..
13 dzień...
wygląda na to ze wyskakują mi wszystkie jakie tylko są możliwe krosty..
pomijając to jak wyglądam.. myślicie że wyjdzie mi wszystko na raz a potem będzie lepiej? czy będą się te krosty pojawiały ciągle przez te 3 mies..? przyznam szczerze , że nie pamiętam już żeby było ich kiedykolwiek aż tyle..
w maju idę na wesele.. chciałabym móc nie wstydzić się spojrzeć w lustro.
skórę mam bardzo suchą i piekącą na twarzy. smaruję się cały czas.
poza tym bez innych skutków ubocznych jak na razie.
dominisia0312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 22:12   #2794
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez magdzia915 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie do Was laseczki.... czy Was też tak swędzi skóra na buźce...? bo mnie strasznie, próbuje nad tym zapanować, ale nie zawsze się udaje.... da się to jakoś złagodzić?! ahaaa.... i jeszcze jedno pytanko: czy też macie tak gorącą buźke?
Ja obecnie MAm bardzo rozgrzaną twarz. Już nie wIEm czy to zakochanie (Siwon) czy Izo
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 05:12   #2795
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość

właśnie patrze że te próbki z edm są tanie, się zaopatrzę jak skończę to co mam, bo zawsze uzbieram dużo kosmetyków i kupuję nowe, a muszę zacząć oszczędzać.
poza tym to ciężko mi się zabrać za te mineralne, bo to i pędzelki trzeba sobie kupić i wiedzieć jak to robić i pewnie dużo więcej czasu poświęcić, a ja leniwa jeesteem.
Wbrew pozorom nakładanie minerałów to nie taka trudna sprawa ale podstawa dobry pędzel;-) jak będziesz potrzebowała porad służę pomocą;-)
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 09:59   #2796
magdzia915
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ja obecnie MAm bardzo rozgrzaną twarz. Już nie wIEm czy to zakochanie (Siwon) czy Izo
heheh trzymaj się te pierwszej wersji lepiej brzmi
hmmm czyli nie jestem sama....pociesza mnie to trochę bo już myślałam że tylko ja tak mam
magdzia915 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 14:47   #2797
lovebubble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Witam! Właśnie niedawno wybrałam się do dermatologa. Pani przepisała mi witaminę B6 i B2 łykac rano i wieczorem, rano przemywać twarz Afronisem następnie zastosować żel Davercin, a wieczorem również przemyć Afronisem i następnie żel/maść Acne derm. Dodatkowo codziennie piję herbatkę z bratka wieczorem jeden kubek. Jest ohydna, no ale. Co o tym myślicie?
Ja narazie widze malutkie efekty, pryszcze nie wyskakują i zniknęło troszkę zaczerwienienie. Aha i dodatkowo czasami przemywam twarz tą torębką z herbaty bratka.
Co mi poradzicie, czy może stosowałyście cos z tych rzeczy? I mam pytanie czy przecieranie twarzy bratkiem wysusza, nawilża czy co robi ze skórą? Bo jeśli wysusza, to ja dziękuję, gdyż po wyżej wymienionych środkach już mam wysuszoną twarz, a w szczególności nos.
Pozdrawiam i czekam na odp.!
lovebubble jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 17:14   #2798
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Lovebubble, tutaj piszemy o leczeniu retinoidami zajrzyj pod podany link i znajdz odpowiedni watek http://pretty.wizaz.pl/forum/tags.php?tag=tr%B1dzik . Afronis( zdaje sie, ze ma alkohol ?)+maść jak njabardziej mogą powodować wysuszenie.

a ja przezywam załamanie. do kuracji blizej konca niz poczatku a buzia... wprawdzie nic nie wyskakuje, ale nie wyglada dobrze. Blizny, przebarwienia, widoczne pory. Nawet makijaz nie pomaga. Wiosna idzie a jak tu ludziom sie pokazać ehh. poza tym usta w tragicznym stanie, pewnie za sprawa pierwszych promieni slonca. Raz zaliczylam pożadny krwotok z nosa, poza tym doskierwaja mi bole kregoslupa, kości i mięśni, szczegolnie po wysilku.i chyba tyle..
mam dosyc tego syfu i w ogole wszystkiego:-( o jak mi zle:-(

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2011-03-14 o 17:19
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 18:07   #2799
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

dziewczyny, a czy w czasie kuracji zdazylo sie wam pic alkohol?
czy unikac jak mozna? bo w sumie to nie wiem.. wolno czy nie wolno?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 20:20   #2800
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy w czasie kuracji zdazylo sie wam pic alkohol?
czy unikac jak mozna? bo w sumie to nie wiem.. wolno czy nie wolno?
Mi się zdarzyło wypić 2 drinki i żyję

Ogólnie raczej się nie powinno pić bo obciąża wątrobę ale ja sobie tłumacze to tak, że skoro nie biorę tabletek anty to na jakieś piwo lub drina sobie pozwolę
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 22:53   #2801
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

no wlasnie ja tak dumalam nad tym i w sumie w ulotce nic o tym nie ma, moja dermatolog mi jakos o alkoholu tez nic nie wspomniala.. ale ze % to % to chyba tylko o watrobe mozna sie martwic- a nie o ogolny paraliz czy cos ;p

ale tak samo mozna mowic o tabletkach przeciwbolowych ze niszcza watrobe .. wiec moze czasem mozna sobie pozwolic na drinka.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 05:10   #2802
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość

a ja przezywam załamanie. do kuracji blizej konca niz poczatku a buzia... wprawdzie nic nie wyskakuje, ale nie wyglada dobrze. Blizny, przebarwienia, widoczne pory. Nawet makijaz nie pomaga. Wiosna idzie a jak tu ludziom sie pokazać ehh. poza tym usta w tragicznym stanie, pewnie za sprawa pierwszych promieni slonca. Raz zaliczylam pożadny krwotok z nosa, poza tym doskierwaja mi bole kregoslupa, kości i mięśni, szczegolnie po wysilku.i chyba tyle..
mam dosyc tego syfu i w ogole wszystkiego:-( o jak mi zle:-(
Teraz słońce będzie coraz częściej, filtry podstawa. Właśnie czytam, że leczenie retiniodami lepiej zacząć jesienią...mam coraz więcej wątpliwości. Natala nie łam się jesteś u końca tej drogi dasz radę!
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:54   #2803
nanetti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 49
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

walicnazwe, przez Ciebie popadam w kompleksy!
nanetti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:20   #2804
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy w czasie kuracji zdazylo sie wam pic alkohol?
czy unikac jak mozna? bo w sumie to nie wiem.. wolno czy nie wolno?
wolno ale czy watroba i zoladek to wytrzyma? ja raz napilam sie za panienski. myslalam ze zdechne tak mni nagle kichy zaczely bolec. oblewaly mnie naprzemian zimne i gorace poty i prawie zemdlalam z bolu;/

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom nakładanie minerałów to nie taka trudna sprawa ale podstawa dobry pędzel;-) jak będziesz potrzebowała porad służę pomocą;-)
dokladnie kwestia wprway i tyle. chociaz powiem ze teraz nakladanie podkladu zajmuje mi 2 razy wiecej czasu . dla efektu warto- juz nie umiem sie przesiasc na plynne-poprostu zle wygladaja na twarzy i teraz to widze. jeden plus to ze mozna sie nim pomalowac" na slepo" np biegajac z pedzlem miziajacym twarz i w miedzyczasie robiac sobie np herbate 2ga reka

co do firmy. polecam zaczeac od edm- chyba sa najprostsze na poczatek i najlatwiej dostepne. najwiecej maja recenzji i opini na wizazu co do kolorow. gdy sie na nich juz nauczysz latwiej bedzie cos z innych dobrac.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 16:06   #2805
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez nanetti_ Pokaż wiadomość
walicnazwe, przez Ciebie popadam w kompleksy!
też kiedyś popadałam, teraz nadal popadam bo doskonałości w nas kobietach nigdy za mało. jak już dobrze jest, to znajdziemy inną rzecz na którą będziemy narzekać

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy w czasie kuracji zdazylo sie wam pic alkohol?
czy unikac jak mozna? bo w sumie to nie wiem.. wolno czy nie wolno?
akurat w tamtym roku miałam okres osiemnastek. co tydzień imprezy.
ja nie unikałam, ale też nie piłam codziennie. nieraz zdarzało mi się dwa dni pod rząd (piątek,sobota), nieraz przez miesiąc nic.
zauważyłam, że 'słabsza głowa' jest. pół piwa zdołało zdziałać za dużo. natomiast raz wypiłam ze trzy kieliszki czystej i też bawiłam się już niezmiernie. . nic nie bolało, na drugi dzień nie miałam większego kaca. tylko pojawiały się rumieńce na twarzy,dekolcie, ogólne rozgrzanie 'skórne' (jest cos takiego?;d) MASAKRA!
od dłuższego czasu, zauważyłam, że jednak nie potrzebuje alkoholu zeby dobrze się bawić, i chodzę do pubów popijając cole bądź wodę mineralną, ewentualnie słaby drink, dla smaku.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:06   #2806
edziulkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

witam wszystkich,
jestem tu nowa, więc prosze o wyrozumiałość
właśnie zaczełam 6 miesiąc terapii. Jest lepiej niż było( bo było tragicznie) ale też liczyłam że będzie lepiej. Nie wyskakuje mi nic nowego ale mam sporo blizn i przebarwień Mam tylko nadzieję że z czasem będą mniej widoczne.
A jak jest u was z bliznami?
Co do alkoholu zdarzało mi się pić- czasami nawet po jednym drinku dosyć mocno bolała mnie wątróbka, ale ogólnie staram się ograniczać, bo po co niszczyć własne zdrowie
edziulkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 06:40   #2807
Tes6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cześć wszystkim. Byłam wczoraj u dermatologa i ponieważ moje wyniki były bardzo dobre to dostałam receptę na ostatnie dwa miesiące. Coś co mnie zdziwiło to to, że do końca mam taką samą dawkę czyli 40mg. Jak zapytałam czy nie lepiej zmniejszyć, to usłyszałam że pani doktor w ten sposób leczy a poza tym 40 mg na dobę to bardzo mała dawka. Z drugiej strony może to i lepiej bo wybiorę dawkę przed wakacjami.

Co do picia alkoholu to ja spróbowałam tylko raz w trakcie kuracji. W Sylwestra wypiłam lampkę wina i trochę szampana i na drugi dzień tak mnie wysypało, że przez miesiąc dochodziłam do siebie. Derma stwierdziła, że to po alkoholu, więc już nie ryzykowałam.

Kolejnym lekarzem, którego odwiedziłam wczoraj był okulista. Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić jaka jestem szczęśliwa. Przed rozpoczęciem kuracji jednym ze skutków ubocznych, który mnie przerażał było pogorszenie się wzroku. Jako posiadaczka dosyć pokaźnej wady wzroku byłam przerażona na samą myśl, że mogłaby się jeszcze powiększyć. Od jakiegoś czasu nękały mnie bóle oczu i głowy(co u mnie jest jednoznacznym objawem, że czas na zmianę okularów). Wczoraj o mało nie spadłam z fotela gdy okulistka powiedziała mi, że wada się cofnęła i to dosyć pokaźnie bo o 1.25 dioptrii. Moja znajoma, która jest psychologiem stwierdziła, że to po prostu jest efekt psychologiczny pozbycia się trądziku. Do tej pory z powodu stanu mojej cery wzdrygałam się na samą myśl, że mam spojrzeć w lustro a teraz z chęcią podziwiam moją gładką buźkę.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości.
Tes6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:50   #2808
magdzia915
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cześć pierwszy tydzień jest już za mną. Pierwsze dni były dla mnie tragiczne...bo wysypało mnie na policzkach strasznie ale teraz już trochę schodzi z czego się bardzo ciesze niestety jednak strasznie mnie swędzi buźka i czasem nie mogę się opanować. Mój dermatolog polecił mi taki krem nawilżające z Avene, ale powiem szczerze że jest drogi-bo kosztuje 65zł za 30ml co prawda jest dobry bo fajnie nawilża, ale tylko wtedy gdy nałożę go dużo. Może macie jakieś wypróbowane kremy by móc mi polecić?! bo jednak muszę smarować buźkę kremem.....
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
magdzia915 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:40   #2809
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez magdzia915 Pokaż wiadomość
Cześć pierwszy tydzień jest już za mną. Pierwsze dni były dla mnie tragiczne...bo wysypało mnie na policzkach strasznie ale teraz już trochę schodzi z czego się bardzo ciesze niestety jednak strasznie mnie swędzi buźka i czasem nie mogę się opanować. Mój dermatolog polecił mi taki krem nawilżające z Avene, ale powiem szczerze że jest drogi-bo kosztuje 65zł za 30ml co prawda jest dobry bo fajnie nawilża, ale tylko wtedy gdy nałożę go dużo. Może macie jakieś wypróbowane kremy by móc mi polecić?! bo jednak muszę smarować buźkę kremem.....
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
w tym watku juz tysiace razy byly oidawane przykladowe kremy. poszukaj
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 12:01   #2810
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja wczoraj byłam u dermy i mam kolejne opakowanie Akne. Ogólnie zapytałam się jej jak jest z tym nawilżaniem twarzy to powiedziała, że ostatnio była na jakiejś konferencji i profesorowie wypowiadali się żeby twarzy niczym nie nawilżać... Ja sobie tego nie wyobrażam...zwłaszcza,że słońce wychodzi i trzeba mieć ten filtr na twarzy. Wy już stosujecie jakieś? Ja się przymierzam do kupna tego z iwostinu bo cena nie odstrasza...

Poza tym na twarzy raz lepiej raz gorzej. Teraz jestem przed okresem więc mi wyskoczyło trochę więcej tego ścierwa..
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...

Edytowane przez gazela12345
Czas edycji: 2011-03-17 o 12:11
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:08   #2811
Anna Wiktoria
Rozeznanie
 
Avatar Anna Wiktoria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 765
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Podlizna Pokaż wiadomość
97zł dużooo,spróbuj kupować w aptece
Kwiaty polskie w Łodzi kosztuje ok 80zł
A gdzie niby mam kupować? Nie zrozumiałas. Ja IZOTEK kupiłam za 97zł co jest rewelacyjnie NISKĄ ceną

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
aż się boję jak czytam...a natłuszczasz czymś twarz? Cena mnie zwaliła z nóg!!!
to tylko tak brzmi strasznie tak jak skutki w ulotce opisane. a tak na prawdę to powiem szczerze - nie żałuje. nawet jak przeklinam te tabletki bo jestem taka przemęczona :P
a cena? dziewczyny, to ile wy płacicie? ja słyszałam o cenach choćby IZOTEKU 170zł. cieszyłam sie gdy znalazłam po 130zł. a 97zł? to juz bajka dla mnie nie rozumiem waszych reakcji...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Tes6 Pokaż wiadomość
(...) dostałam receptę na ostatnie dwa miesiące. Coś co mnie zdziwiło to to, że do końca mam taką samą dawkę czyli 40mg. Jak zapytałam czy nie lepiej zmniejszyć, to usłyszałam że pani doktor w ten sposób leczy a poza tym 40 mg na dobę to bardzo mała dawka. Z drugiej strony może to i lepiej bo wybiorę dawkę przed wakacjami.(...)
40mg czyli dwa razy dziennie tabletka po 20mg tak? to mało? ja biore tylko raz dziennie 20mg przez całą kurację? <mysli> jak widac, co lekarz, to inna metoda
__________________
Odchudzam się z Vitalią -> 25 kg do zrzucenia!
Początek 1 lipca 2016 r.
Pozostało do zrzucenia -> 9 kg
Anna Wiktoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:15   #2812
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

40 mg to dla mnie duzo ja juz miesiac na kuracji 20 mg co wieksze syfy zlikwidowane twarz gladka. czasem malenki zaskornik. zchodze juz na 20 mg co 2gi dzien moze za miesiac znow zmiejsze dawke by mi zniknely suche skorki ale by retinoid dalej dzialal
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:17   #2813
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

dla mnie 40mg to duża dawka.
nie wyobrażam sobie moich suchych ust, i mojej suchej skóry przy braniu 40.
tak samo jak nie wyobrażam sobie nie nawilżania skóry. ogólnie całego ciała.
natłuszczać nie lubie, fuj. ale nawilżać... wtedy czuje się tak fajnie ;d.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:57   #2814
nanetti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 49
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
też kiedyś popadałam, teraz nadal popadam bo doskonałości w nas kobietach nigdy za mało. jak już dobrze jest, to znajdziemy inną rzecz na którą będziemy narzekać

Racja, ale ja "zjadłam" połowe dawki i większej poprawy już nie widzę
Załamka
nanetti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:16   #2815
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez nanetti_ Pokaż wiadomość
Racja, ale ja "zjadłam" połowe dawki i większej poprawy już nie widzę
Załamka
A co mówią Twoi bliscy i znajomi?? Bo może sama spodziewasz się czegoś więcej i nie dostrzegasz tego, że jednak jest lepiej. Ja tak mam moim zdaniem wyglądam okropnie ale sporo osób powiedziało,że cera mi się poprawiła itp Ja bym na Twoim miejscu zaczęła się martwić np pod koniec kuracji a Ty masz jeszcze przed sobą drugie tyle


A co do cen to ja kupuję Aknenormin za 149zł 60 tabletek 20mg. (apteka kwiaty polskie) Moja dawka to 40mg dziennie... I derma powiedziała, że na takiej do końca będę. W sumie ok bo wcześniej skończę. Ale wakacje i tak mam zepsute... Za to mam nadzieję odbiję sobie porządnie w następne
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:05   #2816
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

[QUOTE=gazela12345;2577910 4]Ja wczoraj byłam u dermy i mam kolejne opakowanie Akne. Ogólnie zapytałam się jej jak jest z tym nawilżaniem twarzy to powiedziała, że ostatnio była na jakiejś konferencji i profesorowie wypowiadali się żeby twarzy niczym nie nawilżać... Ja sobie tego nie wyobrażam...zwłaszcza,że słońce wychodzi i trzeba mieć ten filtr na twarzy. Wy już stosujecie jakieś? Ja się przymierzam do kupna tego z iwostinu bo cena nie odstrasza...

No właśnie, moja derma też powiedziała że jak zacznę teraPIĘ to ona nie pozwala nic się smarować
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:31   #2817
nanetti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 49
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
A co mówią Twoi bliscy i znajomi?? Bo może sama spodziewasz się czegoś więcej i nie dostrzegasz tego, że jednak jest lepiej. Ja tak mam moim zdaniem wyglądam okropnie ale sporo osób powiedziało,że cera mi się poprawiła itp Ja bym na Twoim miejscu zaczęła się martwić np pod koniec kuracji a Ty masz jeszcze przed sobą drugie tyle
Niewiele osób wie, że leczę się, dlatego pewnie nikt nic nie mówi. Z rodzicami widzę się rzadko, ale mama oczywiscie powtarza, że jest zdecydowanie lepiej niż przed kuracją. W tym sęk, że np przy Tetralysalu efekt był natychmiast, a ja jestem bardzo niecierpliwa, no po prostu KOCHAM CZEKAĆ. Dziś wysypało mnie strasznie :/ Sory za te moje żale...
Ale czy któraś z Was była z trądzikiem u endokrynologa? Ja próbowałam się dostać (za radą dermatologa), tylko jak dowiedziałam się jakie są kolejki (nawet prywatnie) to ręce mi opadły. Zaczynam myśleć, że Aknenorminem nie lecze przyczyny
nanetti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:32   #2818
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja dwa miesiące temu pobiłam rekord cenowy i za 130 zł kupiłam opakowanie 30tabletek 10mg Curacne. Nawet dwa musiałam kupić, bo recepte miałam na dwa opakowania. Nie było taniej u mnie w mieście.
W warszawie byłam tydzien temu u dermy i za 70zł ten sam lek kupiłam. okropność! prawie 2x drożej. to jest chore ! nie powinno być takich różnic cenowych w aptekach. u mnie w mieście jest 5 aptek i nie ma takiej rozbieżności, wszędzie drogo, za drogo.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:44   #2819
charlize14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do charlize14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Dziewczyny....jaki podkład nie uwidoczni suchych skórek?

moze max factor -lasting performance?
charlize14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 22:43   #2820
Podlizna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 79
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Anna Wiktoria Pokaż wiadomość
A gdzie niby mam kupować? Nie zrozumiałas. Ja IZOTEK kupiłam za 97zł co jest rewelacyjnie NISKĄ ceną

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

to tylko tak brzmi strasznie tak jak skutki w ulotce opisane. a tak na prawdę to powiem szczerze - nie żałuje. nawet jak przeklinam te tabletki bo jestem taka przemęczona :P
a cena? dziewczyny, to ile wy płacicie? ja słyszałam o cenach choćby IZOTEKU 170zł. cieszyłam sie gdy znalazłam po 130zł. a 97zł? to juz bajka dla mnie nie rozumiem waszych reakcji...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

40mg czyli dwa razy dziennie tabletka po 20mg tak? to mało? ja biore tylko raz dziennie 20mg przez całą kurację? <mysli> jak widac, co lekarz, to inna metoda
Chciałam Ci tylko podpowiedzieć,że w aptece KP jest najtaniej.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Jaki skutek uboczny izo,wystraszył was najbardziej przed rozpoczęciem kuracji?
Podlizna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.