Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 19:18   #3751
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Oczywiście zrobię je jeszcze raz Podczas malowania cienie z palety nie zrobiły na mnie w pierwszej chwili najlepszego wrażenia, wydawały mi się takie ''szaro-bure''. Brąz i granat mają chyba matowe wykończenie więc na sucho nadają się tylko do cieniowania oka już na jakiejś ''bazie''... Ten srebrzysty fiolet nadaje bardzo fajny efekt rozświetlenia, takiego ''migotania''. Z kolei najciemniejszy odcień grafitu jest w tej palecie fajnym uzupełnieniem, szczególnie do konturowania oka czy też cieniowania dla efektu smokey eyes. Osobiście to co mnie bardzo zaskoczyło to połączenie ciepłego brązu z tym srebrzystym fioletem, całkiem fajnie to wygląda szczególnie gdy brąz ''ląduje'' w załamaniu i łączy się pozostałe odcienie na powiekach. Zaznaczę przy tym, że nie jestem żadną specjalistką w tej dziedzinie i na razie jeszcze testuję paletę
Dzisiaj nie mogłam się umalować, bo się rozchorowałam i kiepsko się czuję. Nowe zdjęcia dla Ciebie postaram się zrobić jutro

Załączam jeszcze jeden swatch kolorów paletki Parlor Smoke, może lepiej widać... Ale i tak jutro pstryknę coś nowego w innym oświetleniu.
Bardzo Ci dziękuję Nevado za wyczerpujący opis
Na zdjątka czekam i mam nadzieje, ze foty z makiajażem parlor na oczach tez wstawisz
Miałam kiedyś Diorowe piątki 790-Night Dust, był tam podobny brąz i podobny jasny cień, tylko zamiast śliwkowego podbicia mial niebieskawo-szarawe i połączenie tych dwóch kolorów wyglądało obłednie. Więc mogę sobie wyobrazic zestawieni macowych tych dwóch
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:15   #3752
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kupiłam jeden z ostatnich linerów Midnight Blues. Bardzo się cieszę i nie mogę doczekać żeby przetestować na oku. Niestety trochę z tym poczekam, bo mam strasznie czerwone oczy i chcę żeby odpoczęły. Mam nadzieję, że będę zadowolona. W GM była jakaś fajna pani i dostałam próbkę Bare Canvas Paint. Fajnie, że będę mieć okazję do testów, bo niestety na bazie Art deco cienie Maca nie chcą mi współpracować. :c

Corii - Dark Envy też jest bardzo komplementogenny, a mi zwykle raczej nikt nie mówi niczego miłego.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:27   #3753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Kupiłam jeden z ostatnich linerów Midnight Blues. Bardzo się cieszę i nie mogę doczekać żeby przetestować na oku. Niestety trochę z tym poczekam, bo mam strasznie czerwone oczy i chcę żeby odpoczęły. Mam nadzieję, że będę zadowolona. W GM była jakaś fajna pani i dostałam próbkę Bare Canvas Paint. Fajnie, że będę mieć okazję do testów, bo niestety na bazie Art deco cienie Maca nie chcą mi współpracować. :c

Corii - Dark Envy też jest bardzo komplementogenny, a mi zwykle raczej nikt nie mówi niczego miłego.
Też nabyłam Midnight Blues, dzięki nieocenionej uprzejmości Dorci 83

Dark Envy akurat nikt nie skomplementował, jak miałam na okach, ale mnie samej ta zieleń ogromnie sie podoba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:47   #3754
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Kupiłam jeden z ostatnich linerów Midnight Blues. Bardzo się cieszę i nie mogę doczekać żeby przetestować na oku. Niestety trochę z tym poczekam, bo mam strasznie czerwone oczy i chcę żeby odpoczęły. Mam nadzieję, że będę zadowolona. W GM była jakaś fajna pani i dostałam próbkę Bare Canvas Paint. Fajnie, że będę mieć okazję do testów, bo niestety na bazie Art deco cienie Maca nie chcą mi współpracować. :
Będziesz zadowolona, ja po testach stwierdziłam,że na paintach lepiej mi się utrzymują i cienie i pigmenty.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:23   #3755
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję Nevado za wyczerpujący opis
Na zdjątka czekam i mam nadzieje, ze foty z makiajażem parlor na oczach tez wstawisz
Miałam kiedyś Diorowe piątki 790-Night Dust, był tam podobny brąz i podobny jasny cień, tylko zamiast śliwkowego podbicia mial niebieskawo-szarawe i połączenie tych dwóch kolorów wyglądało obłednie. Więc mogę sobie wyobrazic zestawieni macowych tych dwóch
Bardzo proszę Night Dust rzeczywiście w podobnym stylu
Wklejam Ci obiecane zdjęcia, jedno z lampą, drugie bez lampy w świetle dziennym (ostatnio było robione w pełnym słońcu dlatego też skóra była ''zażółcona'').
Cienie nakładałam pędzelkiem na podkład. Dosyć mocno dociskałam także kolory są nasycone, nawet te matowe
Makijaż zrobię jak tylko wyzdrowieję, teraz mam strasznie wysuszoną i podrażnioną skórę powiek także nic by z tego nie wyszło.

Jakbyś czegoś jeszcze potrzebowała jestem do usług Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg parlorsmokequad.jpg (43,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg parlorsmokequad1.jpg (37,6 KB, 24 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:59   #3756
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę Night Dust rzeczywiście w podobnym stylu
Wklejam Ci obiecane zdjęcia, jedno z lampą, drugie bez lampy w świetle dziennym (ostatnio było robione w pełnym słońcu dlatego też skóra była ''zażółcona'').
Cienie nakładałam pędzelkiem na podkład. Dosyć mocno dociskałam także kolory są nasycone, nawet te matowe
Makijaż zrobię jak tylko wyzdrowieję, teraz mam strasznie wysuszoną i podrażnioną skórę powiek także nic by z tego nie wyszło.

Jakbyś czegoś jeszcze potrzebowała jestem do usług Miłego dnia
Nevado, dziękuje slicznie!
Zdjęcia boskie tym razem. I jak patrze na pierwsze dwa kolory, to jakbym Dusty Diorowe widziała
Dość ciemny ten quad, ja wiem, ze mocno dociskałas cienie, ale teraz sie zastawnawiam, czy kupowanie go ma sens, bo na dzienny makijaz to ta paletka średnio się nada. A mnei lepiej w jasniejszej kolorystyce.
Ale czekam jeszcze na Twój makijaz naoczny quadem i zdrówka zyczę!

A Ty masz ten fluidline Ash Violet? Bo brakuje mi ładnych i wiarygodnych swatchow jak on się prezentuje, a takze swatche PP i MSF

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Swaatche quadu Cindy - Angel KLIK

Cien z Cindy - Royal KLIK

swatche ciena Royal KILK
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-16 o 10:05
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 13:28   #3757
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziekuje Dziewczynki za podpowiedz co do trzymania/przechowywania MACzkow
Ja takze staram sie trzymac paint poty, i fluidliny do gory dnem.

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Kupiłam jeden z ostatnich linerów Midnight Blues. Bardzo się cieszę i nie mogę doczekać żeby przetestować na oku. Niestety trochę z tym poczekam, bo mam strasznie czerwone oczy i chcę żeby odpoczęły. Mam nadzieję, że będę zadowolona. W GM była jakaś fajna pani i dostałam próbkę Bare Canvas Paint. Fajnie, że będę mieć okazję do testów, bo niestety na bazie Art deco cienie Maca nie chcą mi współpracować. :c

Corii - Dark Envy też jest bardzo komplementogenny, a mi zwykle raczej nikt nie mówi niczego miłego.
Damarisku ja kiedys tez dostalam probke painta i strasznie szybko mi wysech w tym probniku
Takze szybko go zuzywaj
Powiem szczerze, ze Bare Canvas jakos mi nie lezy, tz jak zachowuje sie na moich powiekach..
Szybko zasycha, robiac granice nie do roztarcia, i potem nalozony na niego cien ciezko mi rozetrzec..
Ale z paintem Stilife nie mam takiego problemu. Moze to zalezy od wykonczenia?
Stilife jest bardziej perlowy.


Bylam wczoraj w MACu i kupilam jeszcze jeden blyszczyk i kredke z Pro longwear .
Jestem zachwycona tymi blyszczykami (dla mnie to pomadki w plynie )
Trzymaja sie godzinami, pieknie wygladaja na ustach, bardzo napigmentowane.
Najlepsze ich blyszczyki!

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-09-16 o 13:30
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 16:18   #3758
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nevado, dziękuje slicznie!
Zdjęcia boskie tym razem. I jak patrze na pierwsze dwa kolory, to jakbym Dusty Diorowe widziała
Dość ciemny ten quad, ja wiem, ze mocno dociskałas cienie, ale teraz sie zastawnawiam, czy kupowanie go ma sens, bo na dzienny makijaz to ta paletka średnio się nada. A mnei lepiej w jasniejszej kolorystyce.
Ale czekam jeszcze na Twój makijaz naoczny quadem i zdrówka zyczę!

A Ty masz ten fluidline Ash Violet? Bo brakuje mi ładnych i wiarygodnych swatchow jak on się prezentuje, a takze swatche PP i MSF

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Swaatche quadu Cindy - Angel KLIK

Cien z Cindy - Royal KLIK

swatche ciena Royal KILK
Rzeczywiście jak się umaluje tymi cieniami oko to jest dosyć mocno podkreślone Dziękuję za życzenia, jak tylko się pozbieram robię makijaż ze specjalną dedykacją

Niestety nie mam tego Fluidline, mam tylko PP w kolorze Imaginary
Z tym PP chciałabym zrobić jakiś makijaż, chyba tak najfajniej będzie się prezentował... A co do MSF to mam jaśniutki Lightscapade, a dla porównania mogłabym zrobić swatch w zestawieniu z Porcelain Pink

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Dziekuje Dziewczynki za podpowiedz co do trzymania/przechowywania MACzkow
Ja takze staram sie trzymac paint poty, i fluidliny do gory dnem.



Damarisku ja kiedys tez dostalam probke painta i strasznie szybko mi wysech w tym probniku
Takze szybko go zuzywaj
Powiem szczerze, ze Bare Canvas jakos mi nie lezy, tz jak zachowuje sie na moich powiekach..
Szybko zasycha, robiac granice nie do roztarcia, i potem nalozony na niego cien ciezko mi rozetrzec..
Ale z paintem Stilife nie mam takiego problemu. Moze to zalezy od wykonczenia?
Stilife jest bardziej perlowy.


Bylam wczoraj w MACu i kupilam jeszcze jeden blyszczyk i kredke z Pro longwear .
Jestem zachwycona tymi blyszczykami (dla mnie to pomadki w plynie )
Trzymaja sie godzinami, pieknie wygladaja na ustach, bardzo napigmentowane.
Najlepsze ich blyszczyki!
Dorciu gratuluję nabytków Co do Bare Canvas, ja uwielbiam ten kolor. Tylko te ''farbki'' mają tą wadę, że dosyć szybko schną i to opakowanie się tak nieestetycznie deformuje. Generalnie dużo bardziej lubię Paint Poty, mój ulubiony to Chilled On Ice. A tak nawiasem mówiąc jeżeli szukacie czegoś w stylu PP to polecam bardzo fajnie cienie w kremie Bobbi Brown. Mają podobną formułę i bardzo ciekawą paletę kolorów

Z nowej kolekcji Pro Longwear uwielbiam pomadki, a raczej pomadkę, bo na razie mam jedną... W ogóle jestem zachwycona efektem kredka do ust + pomadka z tej linii, usta wyglądają naprawdę apetycznie, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:06   #3759
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jak się umaluje tymi cieniami oko to jest dosyć mocno podkreślone Dziękuję za życzenia, jak tylko się pozbieram robię makijaż ze specjalną dedykacją

Niestety nie mam tego Fluidline, mam tylko PP w kolorze Imaginary
Z tym PP chciałabym zrobić jakiś makijaż, chyba tak najfajniej będzie się prezentował... A co do MSF to mam jaśniutki Lightscapade, a dla porównania mogłabym zrobić swatch w zestawieniu z Porcelain Pink



Dorciu gratuluję nabytków Co do Bare Canvas, ja uwielbiam ten kolor. Tylko te ''farbki'' mają tą wadę, że dosyć szybko schną i to opakowanie się tak nieestetycznie deformuje. Generalnie dużo bardziej lubię Paint Poty, mój ulubiony to Chilled On Ice. A tak nawiasem mówiąc jeżeli szukacie czegoś w stylu PP to polecam bardzo fajnie cienie w kremie Bobbi Brown. Mają podobną formułę i bardzo ciekawą paletę kolorów

Z nowej kolekcji Pro Longwear uwielbiam pomadki, a raczej pomadkę, bo na razie mam jedną... W ogóle jestem zachwycona efektem kredka do ust + pomadka z tej linii, usta wyglądają naprawdę apetycznie, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej
To ja poproszę
A paintów muszę spróbować, ale zawsze o nich zapominam,a jutro będę testować matchmastera
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:09   #3760
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jak się umaluje tymi cieniami oko to jest dosyć mocno podkreślone Dziękuję za życzenia, jak tylko się pozbieram robię makijaż ze specjalną dedykacją

Niestety nie mam tego Fluidline, mam tylko PP w kolorze Imaginary
Z tym PP chciałabym zrobić jakiś makijaż, chyba tak najfajniej będzie się prezentował... A co do MSF to mam jaśniutki Lightscapade, a dla porównania mogłabym zrobić swatch w zestawieniu z Porcelain Pink



Dorciu gratuluję nabytków Co do Bare Canvas, ja uwielbiam ten kolor. Tylko te ''farbki'' mają tą wadę, że dosyć szybko schną i to opakowanie się tak nieestetycznie deformuje. Generalnie dużo bardziej lubię Paint Poty, mój ulubiony to Chilled On Ice. A tak nawiasem mówiąc jeżeli szukacie czegoś w stylu PP to polecam bardzo fajnie cienie w kremie Bobbi Brown. Mają podobną formułę i bardzo ciekawą paletę kolorów

Z nowej kolekcji Pro Longwear uwielbiam pomadki, a raczej pomadkę, bo na razie mam jedną... W ogóle jestem zachwycona efektem kredka do ust + pomadka z tej linii, usta wyglądają naprawdę apetycznie, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej
Musze rozgrysc tego painta
Paint poty uwielbiam, ale nie mniej kocham wlasnie te cienie w kremie Bobbi Brown Mam chyba z 8 i sa bardzo podobne do Paint Potow, z tym,ze drozsze
A co myslisz o blyszczykach Pro longwear?
Jakos te pomadki (kolory) pro longw.. mnie nie powalily..
Zapomnialam obejzec kolorki standardowe, bo to jak wygladaja i trzymaja sie na ustach bardzo mi odpowiada

Chyba pochwalilam ten klad Lady Grey za szybko..
Nie pasuja mi te cienie..
Jakos nie moge ich tak polaczyc ,zeby nie zrobily mi szarej plamy na powiece..
Cos jest w nich nie tak..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:14   #3761
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jak się umaluje tymi cieniami oko to jest dosyć mocno podkreślone Dziękuję za życzenia, jak tylko się pozbieram robię makijaż ze specjalną dedykacją

Niestety nie mam tego Fluidline, mam tylko PP w kolorze Imaginary
Z tym PP chciałabym zrobić jakiś makijaż, chyba tak najfajniej będzie się prezentował... A co do MSF to mam jaśniutki Lightscapade, a dla porównania mogłabym zrobić swatch w zestawieniu z Porcelain Pink

Z nowej kolekcji Pro Longwear uwielbiam pomadki, a raczej pomadkę, bo na razie mam jedną... W ogóle jestem zachwycona efektem kredka do ust + pomadka z tej linii, usta wyglądają naprawdę apetycznie, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej
Nevado, wielki buziol z gory za makijaz quadowy z dedykacja leci do Ciebie

Imaginary wyglada ciekawie, a powiedz mi, rzeczywiscie widac w nim nieco fioletu, czy to taki bardziej atramentowy, bo z dostepnych w necie swatchow co zdjecie to inny wniosek Ale samym swatchem na rece, takim ladnym jak dzisiejszy quady Parlor rowniez nie pogardze, tak samo jak zestawieniem MSF-now
A tak sie zastanawiam czy Ligscapade nie jest czasem podobny nieco do Chez Chez Lame kolorystyka.

Mowisz, ze pomadki Pro Long takie hiper? Ja macalam w macu na szybko ale tylko na rece wiec nie moge powiedziec nic wiecej, ponad to, ze z tych co pomacalam zaden kolor jakos mi nie odpowial
Ciekawa jestem tych Mattene z Posh Szkoda, ze nie bedzie ich mozna za B2M dostac

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Jakos te pomadki (kolory) pro longw.. mnie nie powalily..
Zapomnialam obejzec kolorki standardowe, bo to jak wygladaja i trzymaja sie na ustach bardzo mi odpowiada

Chyba pochwalilam ten klad Lady Grey za szybko..
Nie pasuja mi te cienie..
Jakos nie moge ich tak polaczyc ,zeby nie zrobily mi szarej plamy na powiece..
Cos jest w nich nie tak..
Czyli masz takie odczucia do szminek Pro Long, jak i ja

Dorciu, nie na darmo mowi sie, ze quady macowe sa nieco gorsze od pojedynczych cieni i chyba cos w tym jest. Ja mam jeden quad - Pedigreed Palace i uzylam go do tej pory ze 3 razy, wibitnie mnie mierzi
Z drugiej strony macalam Lady Grey, jak bylam w kraku na poczatku wrzesnia i wydawal mi sie ok. chociaz za duzo jasnych podobnych kolorow.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 17:14   #3762
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dzięki dziewczyny za opinie o Bare Canvas i paint potach. Jak będę kupować coś następnym razem to może poproszę o próbkę paint pota. Teraz pani poleciła mi właśnie Bare Canvas.
Po ile one w ogóle są? I te tubkowe mimo beznadziejnego opakowania wystarczają na długo? Bo ja bym właściwie codziennie chciała używać zamiast bazy. Lubię minimalizm w ilości produktów do make up (wystarczy, że lakierów mam pincet), więc chciałabym być w pełni zadowolona co do trwałości.
Mam nadzieję, że Bare Canvas szybko nie wyschnie, w sumie chciałabym tylko raz, dwa razy użyć żeby sprawdzić czy rzeczywiście przedłuża trwałość.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:38   #3763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie o Bare Canvas i paint potach. Jak będę kupować coś następnym razem to może poproszę o próbkę paint pota. Teraz pani poleciła mi właśnie Bare Canvas.
Po ile one w ogóle są? I te tubkowe mimo beznadziejnego opakowania wystarczają na długo? Bo ja bym właściwie codziennie chciała używać zamiast bazy. Lubię minimalizm w ilości produktów do make up (wystarczy, że lakierów mam pincet), więc chciałabym być w pełni zadowolona co do trwałości.
Mam nadzieję, że Bare Canvas szybko nie wyschnie, w sumie chciałabym tylko raz, dwa razy użyć żeby sprawdzić czy rzeczywiście przedłuża trwałość.
Cennik MAC-a jest w poscie nr 1

Uprzedzam, ze nie nakazdych oczach PP trzymaja sie bez bazy caly dzien
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:07   #3764
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No widziałam cennik, ale myślałam, że jest nie do końca aktualny, bo nie zgadzała mi się cena cieni i fluidlinu, tylko, że ja limitowane kupowałam ostatnio, to pewnie dlatego...a tej tubki nie widziałam w spisie. :c No nic.

A z tym, że PP nie będzie się trzymał, to jestem przygotowana, bo mam jakieś problematyczne te powieki. No ale, zobaczymy.

A teraz mam dylemat czy depotować cienie czy nie.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:32   #3765
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli masz takie odczucia do szminek Pro Long, jak i ja

Dorciu, nie na darmo mowi sie, ze quady macowe sa nieco gorsze od pojedynczych cieni i chyba cos w tym jest. Ja mam jeden quad - Pedigreed Palace i uzylam go do tej pory ze 3 razy, wibitnie mnie mierzi
Z drugiej strony macalam Lady Grey, jak bylam w kraku na poczatku wrzesnia i wydawal mi sie ok. chociaz za duzo jasnych podobnych kolorow.
Ano wlasnie..
Mialam klad z Quite Cute, ale sprzedalam..
Niezadawalal mnie, ale byl jak dla mnie o niebo fajniejszy niz ten..
Musze sie jakos zasadzic do tych cieni


Damaris cyt: "A teraz mam dylemat czy depotować cienie czy nie."

Oj ja zawsze mam taki dylemat!
Z jednej strony fajnie miec w opakowaniu cien, z drugiej fajnie miec w paletce, a z trzeciej B2M...
A i tak potem je depotuje
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:54   #3766
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
To ja poproszę
Wedle życzenia

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Musze rozgrysc tego painta
Paint poty uwielbiam, ale nie mniej kocham wlasnie te cienie w kremie Bobbi Brown Mam chyba z 8 i sa bardzo podobne do Paint Potow, z tym,ze drozsze
A co myslisz o blyszczykach Pro longwear?
Jakos te pomadki (kolory) pro longw.. mnie nie powalily..
Zapomnialam obejzec kolorki standardowe, bo to jak wygladaja i trzymaja sie na ustach bardzo mi odpowiada
Niestety błyszczyków nie używałam, tylko robiłam swatche

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nevado, wielki buziol z gory za makijaz quadowy z dedykacja leci do Ciebie

Imaginary wyglada ciekawie, a powiedz mi, rzeczywiscie widac w nim nieco fioletu, czy to taki bardziej atramentowy, bo z dostepnych w necie swatchow co zdjecie to inny wniosek Ale samym swatchem na rece, takim ladnym jak dzisiejszy quady Parlor rowniez nie pogardze, tak samo jak zestawieniem MSF-now
A tak sie zastanawiam czy Ligscapade nie jest czasem podobny nieco do Chez Chez Lame kolorystyka.

Mowisz, ze pomadki Pro Long takie hiper? Ja macalam w macu na szybko ale tylko na rece wiec nie moge powiedziec nic wiecej, ponad to, ze z tych co pomacalam zaden kolor jakos mi nie odpowial
Ciekawa jestem tych Mattene z Posh Szkoda, ze nie bedzie ich mozna za B2M dostac
Imaginary to bardzo ciekawy odcień. Według opisu jest to ''sczerniały granat'', a na pierwszy rzut oka w słoiczku wygląda na ciemny głęboki fiolet... Na skórze przy dokładnych oględzinach jest to rzeczywiście jakby granat położony na takiej czarnej przydymionej bazie z fioletowym połyskiem (zawiera drobne iskrzące fioletowe / różowe drobinki). Atramentowy to bardzo dobre określenie na ten odcień

Załączam zdjęcie Imaginary w świetle dziennym i lampy błyskowej.

Po za tym porównanie Lighscapade, od lewej: Rhapsody In Two, Lightscapade, Porcelain Pink, Rose Ole.

Lightscapade zdecydowanie różni się barwą od Porcelain Pink. Ten pierwszy jest perłowo-złoty, drugi ewidentnie różowy ze złotym połyskiem

I jeszcze na dokładkę szmineczka Pro Longwear Sweet Ever After razem z kredką do ust Staunchly Stylish. Moim zdaniem świetne kolory, idealne na jesień. Sama nie byłam początkowo przekonana do tych szminek, gdyż z wyglądu wyglądają standardowo, efekt dopiero widać na ustach, twarz nabiera zupełnie innego wyrazu, a usta są zmysłowo podkreślone. Bardzo fajna, kremowa formuła i satynowy, bardzo dyskretny połysk połączony z doskonałym kryciem. Dla mnie świetne kosmetyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imaginaryswiatlodzienne.jpg (43,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imaginarylampablyskowa.jpg (54,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lightscapadeporcelainpink.jpg (51,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweeteverafterprolongwear.jpg (16,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:13   #3767
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wedle życzenia
Dziękuję No i który tu teraz kupić...hmmm...oba?

Edit:
Patrzcie jakie "cuda" znalazłam:
http://www.ebay.co.uk/itm/MAC-Wonder...3#ht_500wt_949

http://www.ebay.co.uk/itm/MAC-WONDER...2#ht_512wt_932

Tak sobie szukam WW Mighty Aphrodite, może jakoś się trafi na licytacji w okazyjnej cenie

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-09-16 o 19:20
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:18   #3768
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wróciłem i powoli ogarniam wątek,
puki co znowu ogarnąłem resztki po Berlińskie i nowego domku szukają:
- raz uzyty wkład różu Sweet as Cocoa
- przetestowany wkład cienia Woodwinked
- nowa pomadka Prolongwear Good To Go
- MSF Natural Medium Plus
- nowy Lipglass Clear

nie Mac'owo dwa nowe cienie Chanel Illusion d'Ombre: 84 Epatant i 85 Mirifique
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:33   #3769
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Oo, ja byłabym chętna na Woodwinked, akurat miałam kupować wkład.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 19:58   #3770
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

a ja bym byla chetna na Sweet as Cocoa...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:33   #3771
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Swaatche quadu Cindy - Angel KLIK
Ała, jakie ładne! Myślałam, że zapoluję na tę czwórkę tylko dla koralowego odcienia, a tu widzę, że pierwsze 3 na pewno się przydadzą, ostatni coś buras, ale zobaczymy jeszcze. Tak czułam, że Angel się zapowiada bosko. Kryśka temptaliowa właśnie też wstawiła swatche, na oku u niej mi się nie podoba, za różowo (ona w ogóle dziwne ma te makijaże, no nie?), ale kolory same w sobie niezłe, ten buras u niej to taki grafitogranat, niezgorszy nawet. Fluidline Ash Violet wygląda u niej zniewalająco, ciekawe, jaki będzie na okach.
Piszcie, piszcie, jakie macie kolorki szminek i błyszczyków z Pro Longwearów, bo mam chrapkę na kolejne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:40   #3772
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wedle życzenia
Imaginary to bardzo ciekawy odcień. Według opisu jest to ''sczerniały granat'', a na pierwszy rzut oka w słoiczku wygląda na ciemny głęboki fiolet... Na skórze przy dokładnych oględzinach jest to rzeczywiście jakby granat położony na takiej czarnej przydymionej bazie z fioletowym połyskiem (zawiera drobne iskrzące fioletowe / różowe drobinki). Atramentowy to bardzo dobre określenie na ten odcień

Załączam zdjęcie Imaginary w świetle dziennym i lampy błyskowej.

Po za tym porównanie Lighscapade, od lewej: Rhapsody In Two, Lightscapade, Porcelain Pink, Rose Ole.

Lightscapade zdecydowanie różni się barwą od Porcelain Pink. Ten pierwszy jest perłowo-złoty, drugi ewidentnie różowy ze złotym połyskiem

I jeszcze na dokładkę szmineczka Pro Longwear Sweet Ever After razem z kredką do ust Staunchly Stylish. Moim zdaniem świetne kolory, idealne na jesień. Sama nie byłam początkowo przekonana do tych szminek, gdyż z wyglądu wyglądają standardowo, efekt dopiero widać na ustach, twarz nabiera zupełnie innego wyrazu, a usta są zmysłowo podkreślone. Bardzo fajna, kremowa formuła i satynowy, bardzo dyskretny połysk połączony z doskonałym kryciem. Dla mnie świetne kosmetyki
Nevado, jesteś nieoceniona
Po Twoich swatche powoli odechciewa mi sie MSF, zachciewa szminki Pro Long, ale to musiałabym dobrać osobiście, bo w ciemno trudno trafić z kolorem.
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wróciłem i powoli ogarniam wątek,
puki co znowu ogarnąłem resztki po Berlińskie i nowego domku szukają:
- nowa pomadka Prolongwear Good To Go
Po ile to by było?
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ała, jakie ładne! Myślałam, że zapoluję na tę czwórkę tylko dla koralowego odcienia, a tu widzę, że pierwsze 3 na pewno się przydadzą, ostatni coś buras, ale zobaczymy jeszcze. Tak czułam, że Angel się zapowiada bosko. Kryśka temptaliowa właśnie też wstawiła swatche, na oku u niej mi się nie podoba, za różowo (ona w ogóle dziwne ma te makijaże, no nie?), ale kolory same w sobie niezłe, ten buras u niej to taki grafitogranat, niezgorszy nawet. Fluidline Ash Violet wygląda u niej zniewalająco, ciekawe, jaki będzie na okach.
No powiem, ze Angel mnie zaskoczył pozytywnie i zauroczył i powoli się sklaniam raczej ku niemu, niźli Parlor, aczkolwiek w tym ostatnim strasznie mnie kręci ten jasny kolorek i brąz
Też mi jakoś średnio podchodzą makijaże Cristiny
Ale patrząc na jej zdjęcia odechciało mi się Ash Violet Chyba mi wystarczy Midnight Blue
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:49   #3773
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nevado, jesteś nieoceniona
Po Twoich swatche powoli odechciewa mi sie MSF, zachciewa szminki Pro Long, ale to musiałabym dobrać osobiście, bo w ciemno trudno trafić z kolorem.

Po ile to by było?


No powiem, ze Angel mnie zaskoczył pozytywnie i zauroczył i powoli się sklaniam raczej ku niemu, niźli Parlor, aczkolwiek w tym ostatnim strasznie mnie kręci ten jasny kolorek i brąz
Też mi jakoś średnio podchodzą makijaże Cristiny
Ale patrząc na jej zdjęcia odechciało mi się Ash Violet Chyba mi wystarczy Midnight Blue
na mnie kolor Ash Violet jest mega twarzowy - ale fluidline'y są zbyt czasochłonne i brudoproduktywne (coś się lepi, pędzel brudzi, ciężko zmywa)
kredki rządzą!!!! mogliby w takim kolorze Technakohl wypuścić

reszta nowości u Krystyny totalnie mi obojętna dużo niepasujących mi granatów, niebieskości, jakieś brzoskwinie i róże
chyba niebieskookie i piwnookie będą w niebie
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:54   #3774
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
na mnie kolor Ash Violet jest mega twarzowy - ale fluidline'y są zbyt czasochłonne i brudoproduktywne (coś się lepi, pędzel brudzi, ciężko zmywa)
kredki rządzą!!!! mogliby w takim kolorze Technakohl wypuścić
Ależ skąd - fluidline i Chromaline to boski wynalazek
Mnie się pędzelki domywają bez problemu w Brush Cleanser MAC-a Demakijaz z oka dwufazówką też szybko idzie i nic się nie lepi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:56   #3775
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ależ skąd - fluidline i Chromaline to boski wynalazek
Mnie się pędzelki domywają bez problemu w Brush Cleanser MAC-a Demakijaz z oka dwufazówką też szybko idzie i nic się nie lepi
no to ostatnie armatnie działo - nie umiem ich ogarnąć, by kreskę prosto namalować

kredki rządzą - robi się lekkiego rozcierucha i jest super
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 22:30   #3776
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
no to ostatnie armatnie działo - nie umiem ich ogarnąć, by kreskę prosto namalować

kredki rządzą - robi się lekkiego rozcierucha i jest super
Odpowiedni pędzeluś (u mnie to jest 266) i no prob


A tak btw - własnie wygooglowałam swatche i zdjęcia wszystkich PP oraz porównania do innych http://thefancyface.blogspot.com/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-16 o 22:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:13   #3777
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Potrzebuję Waszej pomocy dostałam próbkę czegoś i tak od tygodnia myślę co to jest
Konsystencję ma dosyć rzadką, rozświetla skórę - to jest jakaś baza pod podkład czy co? serio, czuję się jak jakiś idiota musząc o to pytać, ale naprawdę tyle myślałam i dalej nie wiem I niby na wieczku jest coś tam napisane, ale nie umiem rozczytać nic poza ... cream normalnie debil, aż się czuję zażenowana swoim pytaniem będę wdzięczna za rozjaśnienie mojego umysłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0666.jpg (58,5 KB, 38 załadowań)
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:15   #3778
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Strobe Cream

http://www.maccosmetics.com/product/...eam/index.tmpl
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:22   #3779
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziękuję bardzo

Byłam dziś w Złotych Tarasach po próbkę Matchmastera - z MMO Stunner, Creamy Bisque i dwie szminki wyprzedane, z SD dwa lipglassy chyba i dwa jakieś cienie - reszty nie pomnę. Trochę się zawiodłam, bo Creamy Bisque w sumie bym kupiła - ale dziś mój portfel miał szczęście
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:24   #3780
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszej pomocy dostałam próbkę czegoś i tak od tygodnia myślę co to jest
Konsystencję ma dosyć rzadką, rozświetla skórę - to jest jakaś baza pod podkład czy co? serio, czuję się jak jakiś idiota musząc o to pytać, ale naprawdę tyle myślałam i dalej nie wiem I niby na wieczku jest coś tam napisane, ale nie umiem rozczytać nic poza ... cream normalnie debil, aż się czuję zażenowana swoim pytaniem będę wdzięczna za rozjaśnienie mojego umysłu
Kochana, trzeba bylo wczesniej tutaj zapytac
To jest krem do twarzy.
Bardzo ladnie nawilza i rozswietla, nie zostawiajac przy tym tlustego filmu. Uzywam go codziennie i dzieki niemu moj makijaz trzyma sie o wiele dluzej niz przedtem.
Uwielbiam ten kosmetyk, a dodatkowo pieknie pachnie!
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.