Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-16, 10:29   #2611
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

pomyślcie sobie, że są osoby, które Wam zazdroszczą- ja marzę o kilkucentymetrowym odrościeeeee !!!!
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 11:33   #2612
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Hej dziewczyny.Dołączam do wątku.
16 miesięcy bez farby,tylko 2 miesiące temu pomalowałam farbowańce,bo się za bardzo odróżniały i były żółte.
Nawet nie ma porównania,włosy farbowane ,a naturalne.Są zdrowe,błyszczące,lejące.
Do tego suszę jak najrzadziej,używam maseczki z nafty raz w tygodniu i tyle.Mam nadzieję,że do wakacji już będę miała całe swoje,bo nawet mi szybko rosną.Przez te 16 mies. ścinałam z długich 2 razy za ramiona,teraz już nie zamierzam schodzić z długości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddsfdsfddsfdfdsfdd.jpg (44,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Obraz 072ddd.jpg (83,0 KB, 54 załadowań)
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 11:57   #2613
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Dołączam do wątku.
16 miesięcy bez farby,tylko 2 miesiące temu pomalowałam farbowańce,bo się za bardzo odróżniały i były żółte.
Nawet nie ma porównania,włosy farbowane ,a naturalne.Są zdrowe,błyszczące,lejące.
Do tego suszę jak najrzadziej,używam maseczki z nafty raz w tygodniu i tyle.Mam nadzieję,że do wakacji już będę miała całe swoje,bo nawet mi szybko rosną.Przez te 16 mies. ścinałam z długich 2 razy za ramiona,teraz już nie zamierzam schodzić z długości.
piękne włosy a teraz, po farbowaniu, nie widać różnicy (w kolorze) między odrostem a farbowanymi?
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:03   #2614
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Ostatnio moja siostra stwierdziła, że mam taki myszowaty, brzydki kolor włosów... A koleżanka wczoraj mi powiedziała, że widzi mnie w jasnym blondzie z ciemniejszymi pasemkami
A ja dopiero od tygodnia mam na całej długości naturalki
Chciałabym się nimi jeszcze minimum rok pocieszyć
nie możesz dopuszczać do siebie takich komentarzy, musisz robić tak, żebyś to ty była najbardziej zadowolona, a skoro osiągnęłaś cel i masz naturalki to naprawdę szkoda by było teraz to zaprzepaścić i pofarbować. pamiętaj, że z jakiegoś powodu zdecydowałaś się kiedyś jednak nie farbować.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
zgadzam się ale ja bym ciachła równo z naturalnymi
bo Ty pewnie należysz do tych odważnych co się krótkich włosów nie boją ja się boję
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dodaje tak dla motywacji i tak dla porównania moje włoski
Zdjęcie z fleszem, bardzo mnie denerwuje że włosy przy twarzy tak wolno rosną
piekne, jak zwykle te loki są cudowne takie..radosne! wydaje Ci się, że wolno rosną, bo na to czekasz też tak mam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:07   #2615
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie możesz dopuszczać do siebie takich komentarzy, musisz robić tak, żebyś to ty była najbardziej zadowolona, a skoro osiągnęłaś cel i masz naturalki to naprawdę szkoda by było teraz to zaprzepaścić i pofarbować. pamiętaj, że z jakiegoś powodu zdecydowałaś się kiedyś jednak nie farbować.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------


piekne, jak zwykle te loki są cudowne takie..radosne! wydaje Ci się, że wolno rosną, bo na to czekasz też tak mam

Lenka,
Bayka dobrze mówi, muszą pewnie się przyzwyczaić do nowego wyglądu, nie popełnij błędu i nie farbuj się bo ktoś coś mówi

Dziękuję fakt czekam i czekam aż przynajmniej będą już do ramion a tu ledwo co do brody sięgają hehh....
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:18   #2616
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość

Lenka,
Bayka dobrze mówi, muszą pewnie się przyzwyczaić do nowego wyglądu, nie popełnij błędu i nie farbuj się bo ktoś coś mówi

Dziękuję fakt czekam i czekam aż przynajmniej będą już do ramion a tu ledwo co do brody sięgają hehh....
wiem po sobie, też czekam i czekam aż będą dłuższe i doczekać się nie mogę
a to moj odrościk:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0441.jpg (115,5 KB, 107 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2011-10-16 o 13:22
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:29   #2617
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Prześliczne naprawdę żałuję, że ja nie miałam tak zbliżonego koloru nie musiałabym w ogole obcinać...no ale to już mam za sobą, rok mi stuknie a potem to już z górki zapuszczanie.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 13:34   #2618
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość

Też piję drożdże, srzyp i pokrzywę. Ostatnio jak byłam u fryzjera (jak pozbywałam się farbowanych) fryzjerka zapytała mnie, czy nie miałam problemów z wypadaniem włosów kilka miesięcy temu, bo mam bardzo dużo nowych włosków na całej głowie. A mi włosy nie wypadały jakoś bardziej nigdy, więc to musi być zasługa kuracji drożdżowo-pokrzywowo-skrzypowej
ja nie pije, bo wlosy mi zaczynaja rosnac geste w innych czesciach ciala
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:37   #2619
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Prześliczne naprawdę żałuję, że ja nie miałam tak zbliżonego koloru nie musiałabym w ogole obcinać...no ale to już mam za sobą, rok mi stuknie a potem to już z górki zapuszczanie.
w sumie to ten kolor nie jest zbliżony, w słońcu i w sztucznym świetle to tak wygląda, bo włosy ładnie się świecą i ładny kolor maja, ale jak jest ochmurno to różnica jest straszna naturalne są wtedy ciemny blond/jasny szatyn a farbowańce wyprany rudy
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:09   #2620
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
w sumie to ten kolor nie jest zbliżony, w słońcu i w sztucznym świetle to tak wygląda, bo włosy ładnie się świecą i ładny kolor maja, ale jak jest ochmurno to różnica jest straszna naturalne są wtedy ciemny blond/jasny szatyn a farbowańce wyprany rudy
Ah tam, jeszcze troche i ten wyprany rudy obetniesz czekam na ten dzien az każda z nas będzie wreszcie szczęśliwa i zadowolona z włosków
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:11   #2621
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ania4488 Pokaż wiadomość
piękne włosy a teraz, po farbowaniu, nie widać różnicy (w kolorze) między odrostem a farbowanymi?
No właśnie teraz nie widać praktycznie wcale różnicy,a wcześniej miałam takie ,jak na fotce poniżej,więc zmieniło się na plus.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC06384.jpg (27,5 KB, 108 załadowań)
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 14:53   #2622
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No właśnie teraz nie widać praktycznie wcale różnicy,a wcześniej miałam takie ,jak na fotce poniżej,więc zmieniło się na plus.
a mnie się jakoś na tym zdjęciu bardziej podobają takie ombre w stylu Mai Sablewskiej
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:04   #2623
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No właśnie teraz nie widać praktycznie wcale różnicy,a wcześniej miałam takie ,jak na fotce poniżej,więc zmieniło się na plus.
nawet nie wiesz jakim szczęściem i nadzieją mnie napawasz- nadzieją na piękne, znowu naturalne włosy !! fryzjerka poleciła mi, abym pomalowała włosy (za ok miesiąc) tak, aby odrost nie rzucał się w oczy. nie byłam przekonana, ale utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że warto wyrównać koloryt
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:26   #2624
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ah tam, jeszcze troche i ten wyprany rudy obetniesz czekam na ten dzien az każda z nas będzie wreszcie szczęśliwa i zadowolona z włosków
ja też, oj ja też
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:14   #2625
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny witam i pragnę się dołączyć. Włosy ostatni raz zafarbowałam dokładnie miesiąc temu. Są tak zmęczone farbowaniem na skrajne kolory od 6 lat, że nie mam serca ich dłużej katować. Postanowiłam, że chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru (jasny blond). Będę czekać.. Piszę tutaj bo wiem, że kiedy pojawi mi się dość spory odrost, będę miała chwile załamania. Mam nadzieję,że wtedy wejdę tutaj, zobaczę czego dokonałyście i ja również dam radę.

Chciałabym się mniej więcej dowiedzieć (choć wiem, że to kwestia indywidualna) czy.. myślicie, że w pół roku mój odrost będzie sięgal brody? Wiem, że to głupie pytanie, ale w marcu mam urodziny a tak sobie postanowiłam, że jeżeli dotrwam do marca i odrost będzie sięgał brody, to później będzie już z górki. Dziękuję z góry za wsparcie dziewuszki
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:27   #2626
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam i pragnę się dołączyć. Włosy ostatni raz zafarbowałam dokładnie miesiąc temu. Są tak zmęczone farbowaniem na skrajne kolory od 6 lat, że nie mam serca ich dłużej katować. Postanowiłam, że chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru (jasny blond). Będę czekać.. Piszę tutaj bo wiem, że kiedy pojawi mi się dość spory odrost, będę miała chwile załamania. Mam nadzieję,że wtedy wejdę tutaj, zobaczę czego dokonałyście i ja również dam radę.

Chciałabym się mniej więcej dowiedzieć (choć wiem, że to kwestia indywidualna) czy.. myślicie, że w pół roku mój odrost będzie sięgal brody? Wiem, że to głupie pytanie, ale w marcu mam urodziny a tak sobie postanowiłam, że jeżeli dotrwam do marca i odrost będzie sięgał brody, to później będzie już z górki. Dziękuję z góry za wsparcie dziewuszki

Hej witamy! Podjęłaś dobrą decyzję, a jeśli chodzi o Twoje pytanie to wszystko zalezy z jaka prędkością rosną Ci włosy na miesiąc
Ja będę miała za miesiac równy rok i te kosmyki przy buzi ledwo dotykają mi brody...
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:46   #2627
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hoho! No to kochana myślę, że przy moich zdolnościach i możliwościach będę miała podobnie. Zresztą nie ważne. Trzeba swoje przecierpieć skoro się głupoty robiło za młodu. Chcę żeby włosy były moją ozdobą a nie zniszczonym, suchym sianem

Dziękuję za miłe przyjecie
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:49   #2628
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Hoho! No to kochana myślę, że przy moich zdolnościach i możliwościach będę miała podobnie. Zresztą nie ważne. Trzeba swoje przecierpieć skoro się głupoty robiło za młodu. Chcę żeby włosy były moją ozdobą a nie zniszczonym, suchym sianem

Dziękuję za miłe przyjecie
Zaczęłaś w dobrym momencie nawet nie zauważysz jak szybko zleci Ci pierwszy roczek i jak będziesz sama sobie dziękować za tą decyzje

Udzielaj się jak najwiecej
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:49   #2629
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

to w skrócie moja historia
pasemka jasne wale od paru lat, ale gdzies od roku albo 2, tylko 2 warstwy na spodzie. wiec pod spodem mialam juz całe swoje brązowe, na czubku glowy odrost z 4cm, gdzies z tylu głowy jakeis stare pasemka odrost do pol głowy gdzies tam tez inaczej, to kupilam brązową farbe i zamalowalam z przodu całe jasne zeby zobaczyc jak w ogole bede wygladac.

1 foto rok temu w jasnych
2. moje od spodu.nastepne foto po polozeniu farby, w ogole trafilam w IDENTYCZNY kolor jak ja mam taaaaki sam niczym sie nie rózni
aa no i tak co 2 msc podcinam tą wierzchnią warstwe z blondemna jednym foto widac w kitce na koncach blond jeszcze tam mi farba nie pokryla, zreszta ona sie szybko zmywa;/ to obastawiam ze za miesiac znow beda blond
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !

Edytowane przez AguŚ87
Czas edycji: 2011-10-20 o 22:28
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 17:30   #2630
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
a mnie się jakoś na tym zdjęciu bardziej podobają takie ombre w stylu Mai Sablewskiej
Wiem,dlatego też chodziłam z takim ombre hair 3 miesiące ,ale już mi się znudziły .Jednak całe w jednym kolorze są ładniejsze.Poza tym te rozjasnione końce były wysuszone,nie błyszczały tak jak naturalki,więc różnica nie wyglądała za dobrze.Farba trochę oszukała i nadała blasku.

Cytat:
Napisane przez ania4488 Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz jakim szczęściem i nadzieją mnie napawasz- nadzieją na piękne, znowu naturalne włosy !! fryzjerka poleciła mi, abym pomalowała włosy (za ok miesiąc) tak, aby odrost nie rzucał się w oczy. nie byłam przekonana, ale utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że warto wyrównać koloryt
To ja się bardzo cieszę.Pewnie,że warto wyrównać koloryt,a przynajmniej warto spróbować,nic nie tracisz-a osiągasz bardziej naturalny efekt.

Edytowane przez ricca166
Czas edycji: 2011-10-16 o 17:32
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 17:54   #2631
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam i pragnę się dołączyć. Włosy ostatni raz zafarbowałam dokładnie miesiąc temu. Są tak zmęczone farbowaniem na skrajne kolory od 6 lat, że nie mam serca ich dłużej katować. Postanowiłam, że chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru (jasny blond). Będę czekać.. Piszę tutaj bo wiem, że kiedy pojawi mi się dość spory odrost, będę miała chwile załamania. Mam nadzieję,że wtedy wejdę tutaj, zobaczę czego dokonałyście i ja również dam radę.

Chciałabym się mniej więcej dowiedzieć (choć wiem, że to kwestia indywidualna) czy.. myślicie, że w pół roku mój odrost będzie sięgal brody? Wiem, że to głupie pytanie, ale w marcu mam urodziny a tak sobie postanowiłam, że jeżeli dotrwam do marca i odrost będzie sięgał brody, to później będzie już z górki. Dziękuję z góry za wsparcie dziewuszki
również witam ja mam włoski tochę za brodę,ale raczej nie dużo,a nie farbuję 21 miesięcy, także trzeba uzbroić się w cierpliwość powodzenia
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 18:19   #2632
takajaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

oj przy takim odroscie jak ma ricca166 to bym byla przeszcesliwa.. 16 miesiecy hmm? u mnie na taka dlugosc poczekam chyba ze 24 miesiace.. choc moze tez sie uda w takim tepie jak twoje..obiecuje jutro wstawic swoje odrosty
takajaka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 20:37   #2633
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja nie pije, bo wlosy mi zaczynaja rosnac geste w innych czesciach ciala
Mi też, dlatego z depilatorem się zaprzyjaźniłam

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

ja mam w najdłuższych miejscach za ramiona jakieś 5 cm (14 miesięcy bez farby), obcięłam już całe farbowańce, ale u mnie to skończyło się bardzo mocnym cieniowaniem, do tego stopnia, że nie mogę włosów związać...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 20:50   #2634
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja chciałabym stracić jak najmniej włosów, gdyż zapuszczam na równą długość w miarę. Mimo wszystko trochę podcieniować sobie muszę.
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:27   #2635
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

AguŚ87 przepięknie Ci się zgrywa kolorek włosów na tej trzeciej i czwartej fotce z kolorem skóry
ricca166 zazdroszczę ślicznych włosów i tych 16 m-cy, które już za Tobą.
Ja próbowałam jakoś zatuszować odrost i kompletnie mi to nie wychodzi- z opaską wyglądam fatalnie, bez przedziałka też koszmar (zbyt owalna twarz) Muszę dalej kombinować żeby coś z tym zrobić, bo czasami mam wrażenie, że sąsiadki patrząc na mnie zadają sobie pytanie czy mi nie brakuje pieniążków na farbę do włosów, że tak "dziwnie" wyglądam
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:15   #2636
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
to w skrócie moja historia
pasemka jasne wale od paru lat, ale gdzies od roku albo 2, tylko 2 warstwy na spodzie. wiec pod spodem mialam juz całe swoje brązowe, na czubku glowy odrost z 4cm, gdzies z tylu głowy jakeis stare pasemka odrost do pol głowy gdzies tam tez inaczej, to kupilam brązową farbe i zamalowalam z przodu całe jasne zeby zobaczyc jak w ogole bede wygladac.

1 foto rok temu w jasnych
2. moje od spodu.nastepne foto po polozeniu farby, w ogole trafilam w IDENTYCZNY kolor jak ja mam taaaaki sam niczym sie nie rózni
aa no i tak co 2 msc podcinam tą wierzchnią warstwe z blondemna jednym foto widac w kitce na koncach blond jeszcze tam mi farba nie pokryla, zreszta ona sie szybko zmywa;/ to obastawiam ze za miesiac znow beda blond
AAAAA ostatnie dwa zdjęcia przepiękny!

Cytat:
Napisane przez Anioleczka Pokaż wiadomość
Ja próbowałam jakoś zatuszować odrost i kompletnie mi to nie wychodzi- z opaską wyglądam fatalnie, bez przedziałka też koszmar (zbyt owalna twarz)
kochana, ale jest milion rodzajów opasek, na pewno znajdziesz coś dla siebie ja np idiotycznie wyglądam w plastikowych, bo mam drobną, trójkątną buzię, natomiast w materiałowych jest mi świetnie poprzymierzaj, poszukaj
__________________
zapuszczam naturalne wlosy

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-10-17 o 11:39
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:21   #2637
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A ja dziewczyny, moze nie mam naturalnych wlosow, ale po wielu probach wrocilam z rozjasnionych wlosow, do naturalnego koloru, ktory sie juz nawet nie wymywa i cieszylam sie, ze skonczylam przynajmnej z rozjasnianiem wlosow, mowiac sobie "nigdy wiecej platyny" - a tu wczoraj, ogladajac sobie stare zdjecia, zaczelam jakos niesmialo teskinc za rozjasnionymi wloskami.... Cale zycie czlowiek chodzil w mega-blondach i teraz tak ciezko bez nich... Choc wszyscy mowia mi, ze w tym naturalnym kolorze jest super, ale jakos mnie znow zaczelo kusić
A myslalam, ze mam to za soba... a tu widac do konca zycia bede walczyc z soba i moim uwielbieniem dla "blondyństwa"
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:51   #2638
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

rozumiem cię, bo sama walcze z uwielbieniem do czerni
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 11:32   #2639
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny, moze nie mam naturalnych wlosow, ale po wielu probach wrocilam z rozjasnionych wlosow, do naturalnego koloru, ktory sie juz nawet nie wymywa i cieszylam sie, ze skonczylam przynajmnej z rozjasnianiem wlosow, mowiac sobie "nigdy wiecej platyny" - a tu wczoraj, ogladajac sobie stare zdjecia, zaczelam jakos niesmialo teskinc za rozjasnionymi wloskami.... Cale zycie czlowiek chodzil w mega-blondach i teraz tak ciezko bez nich... Choc wszyscy mowia mi, ze w tym naturalnym kolorze jest super, ale jakos mnie znow zaczelo kusić
A myslalam, ze mam to za soba... a tu widac do konca zycia bede walczyc z soba i moim uwielbieniem dla "blondyństwa"
ja mam dokladnie tak samo jak ty
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 11:41   #2640
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny, moze nie mam naturalnych wlosow, ale po wielu probach wrocilam z rozjasnionych wlosow, do naturalnego koloru, ktory sie juz nawet nie wymywa i cieszylam sie, ze skonczylam przynajmnej z rozjasnianiem wlosow, mowiac sobie "nigdy wiecej platyny" - a tu wczoraj, ogladajac sobie stare zdjecia, zaczelam jakos niesmialo teskinc za rozjasnionymi wloskami.... Cale zycie czlowiek chodzil w mega-blondach i teraz tak ciezko bez nich... Choc wszyscy mowia mi, ze w tym naturalnym kolorze jest super, ale jakos mnie znow zaczelo kusić
A myslalam, ze mam to za soba... a tu widac do konca zycia bede walczyc z soba i moim uwielbieniem dla "blondyństwa"
mam podobnie, tylko że u mnie to jest bardziej zawiłe kiedy mam blond, marzy mi się czerń, a gdy jestem brunetką to chcę być blondi
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.