Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-07, 14:37   #1291
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka¿ wiadomo¶æ
No i mam problem,nie wiem co wybraæ.A z palette co¶ mo¿e?
To zale¿y jak ci palette ³apa³o. Mi np intensive GK5 lsni±cy br±z wyszed³ idelany, nie przyciemni³ koñcówek nic a nic a trzyma³am 40min.

Mo¿e:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...braz/g4-kakao/
http://www.palette.pl/nasze-produkty...sta-czekolada/
Gdzies czyta³am, ¿e dziewczynie po tym kakao wysz³o... kakao. Ale pamiêtaj, ¿e ciep³e odcienie br±zów czêsto wymywaj± siê na rudawy, no taki z³ocisty odcieñ. Ale po jakim¶ czasie nawet ci siê to bêdzie podobaæ.
I ma³a rada jakby¶ te farby wybra³a. do mieszanki dodaj ³y¿kê sto³ow± jakiej¶ odzywki. Trochê brakuje ze nie ma jej z farb±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-07 o 14:39
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:42   #1292
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3 620
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No kolorek jak jaki¶ ciep³y blondzik.
uda³o mi siê zrobiæ jeszcze zdjêcia (chyba lepsze od tych poprzednich)
dodam, ¿e jak na moje zmaltretowane w³osy i tak kolor wyszed³ ca³kiem nie¼le, nie mam ró¿nicy pomiêdzy odrostami a w³osami które kiedy¶ tam by³y potraktowane dekoloryzatorem (przez co sianko i tak mam niez³e )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie1883.jpg (41,5 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie1884.jpg (44,6 KB, 47 za³adowañ)
__________________
Klasa przede wszystkim, ¿adnych dramatów.
kaps jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:50   #1293
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Tylko s³ysza³am,¿e fioletowe palette,siê nie wymywaj±.
A ten
http://www.palette.pl/nasze-produkty...koladowy-braz/
albo
http://www.palette.pl/nasze-produkty...nugatowy-braz/
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:02   #1294
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

¦liczny ten twój br±z, co k³ad³a¶ bo nie pamiêtam?

btw wiem ¿e kolor cudo i mam nadziejê ¿e taki wyjdzie no mo¿e byc jasniejszy o ciut
Na w³osy po k±pieli rozja¶niaj±cej i garnierze tym co Ty :P miedzianej czerwieni, albo czerwonej miedzi :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:14   #1295
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...Q9QEwAQ&dur=87

tym kolorkiem robilas?
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:04   #1296
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaps Poka¿ wiadomo¶æ
uda³o mi siê zrobiæ jeszcze zdjêcia (chyba lepsze od tych poprzednich)
dodam, ¿e jak na moje zmaltretowane w³osy i tak kolor wyszed³ ca³kiem nie¼le, nie mam ró¿nicy pomiêdzy odrostami a w³osami które kiedy¶ tam by³y potraktowane dekoloryzatorem (przez co sianko i tak mam niez³e )
³adny kolorek. Jak naturalny.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:10   #1297
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
to do mnie pytanie?
teraz robi³am br±zem 4.0 z serii www.delia.pl (opakowanie ³udz±co podobne do castinga).
ta farba po lewej stronie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1315400176

A br±z nak³ada³am na sprany
http://img2.burak.pl/img/4/0/2/8/far...-miedziana.jpg
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 17:18   #1298
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Moje w³osy ju¿ chyba tydzieñ po garnierze naturals miedziana czerwieñ i to dos³ownie bo ci±gle sp³ywa podczas mycia.
Przepraszam za siano ale mia³am w³osy zwi±zane w jaki¶ precel i je rozpu¶ci³am i nie czesa³am
Ogólnie pod s³oñce w³osy nie s± ¿adne czarno br±zowe ale czerwono rude. Zbli¿am siê poma³u do rudo¶ci.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (27,9 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (102,0 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,0 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (30,8 KB, 16 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-07 o 17:19
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:25   #1299
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy ju¿ chyba tydzieñ po garnierze naturals miedziana czerwieñ i to dos³ownie bo ci±gle sp³ywa podczas mycia.
Przepraszam za siano ale mia³am w³osy zwi±zane w jaki¶ precel i je rozpu¶ci³am i nie czesa³am
Ogólnie pod s³oñce w³osy nie s± ¿adne czarno br±zowe ale czerwono rude. Zbli¿am siê poma³u do rudo¶ci.
Mi te¿ sp³ywa³a... Zawsze mnie ta brudna woda po k±pieli irytowa³a
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:34   #1300
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te¿ sp³ywa³a... Zawsze mnie ta brudna woda po k±pieli irytowa³a
Ju¿ nie mówiê o czerwonym rêczniku. Garnier powinien mi teraz zwracaæ za rêcznik bo nie kupowa³am trwa³ej farby po to aby siê tak wymywa³a i zostawa³a po tyu myciach nadal na rêczniku.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:41   #1301
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy ju¿ chyba tydzieñ po garnierze naturals miedziana czerwieñ i to dos³ownie bo ci±gle sp³ywa podczas mycia.
Przepraszam za siano ale mia³am w³osy zwi±zane w jaki¶ precel i je rozpu¶ci³am i nie czesa³am
Ogólnie pod s³oñce w³osy nie s± ¿adne czarno br±zowe ale czerwono rude. Zbli¿am siê poma³u do rudo¶ci.
woow, ja¶nieje w oczach
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 18:24   #1302
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula co zrobi³a¶ ze ci tak zja¶nia³y
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:53   #1303
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula co zrobi³a¶ ze ci tak zja¶nia³y
Nic ciemnego d³u¿szy czas. Ja¶niej zaczê³o siê od Palette GK5 l¶ni±cy br±z, potem, ten garnier. I mo¿e to ¿e nie stosuje nic do w³osów farbowanych.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:04   #1304
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
po Palette mro¼na mokka mia³am czarne w³osy i bardzo ciê¿ko cokolwiek sie co¶ wymywa³o. Do tego przesuszy³a mi w³osy i by³y bez blasku. Takie sianko wiêcej tego nie kupiê, wolê o niebo lepszy palette shampoo.
nie strasz mnie..
ale tez robilas tym szamponem? moja znajoma nim robila i wyszedl podobny jak na opakowaniu, podobne opinie s± na KWC.. Zreszt± mi wszelkie szampony i szamponetki do¶æ szybko siê sp³ukuj±, jak czasem przed imprez± robiê szamponetk± na 5 myæ to po 2 myciach nie ma ¶ladu
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:38   #1305
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka¿ wiadomo¶æ
nie strasz mnie..
ale tez robilas tym szamponem? moja znajoma nim robila i wyszedl podobny jak na opakowaniu, podobne opinie s± na KWC.. Zreszt± mi wszelkie szampony i szamponetki do¶æ szybko siê sp³ukuj±, jak czasem przed imprez± robiê szamponetk± na 5 myæ to po 2 myciach nie ma ¶ladu
palette shampoo zas³uguje na miano farby i to bardzooooo trwa³ej, szampon- hm... nie ma ¿adnego zwi±zku z szamponem, ja farbowa³am jasnym albo ¶rednim br±zem to mia³am czarne w³osy i za chiny siê nie wymywa³, dopiero jak zaczê³am uzywaæ sody do szamponu to zobaczy³am wyp³ukiwanie sie koloru
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:48   #1306
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

po przeczytaniu parunastu postów nt. rudo¶ci sama siê roochoci³am i postanowi³am zakupic profesjonaln± farbê Lecher Geneza 6 RT (ciemny blond miedziany). Pani w hurtowni podpowiedzia³a mi, abym wymiesza³a j± z moim dotychczasowym kolorem ale tak na 25 ml miedzianego - 5 ml cappuccino- aby równo na odrostach chwyci³o. W sobotê farby pójd± w ruch... ehh a¿ w ¿o³±dku mnie ¶ciska z ciekawo¶ci jaki bêdzie efekt mojego farbowania. Mam nadziejê,¿e mi równo pokryje i nie bêdzie znacznej ró¿nicy miêdzy odrostami a reszt± w³osów.
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-08, 15:35   #1307
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
po przeczytaniu parunastu postów nt. rudo¶ci sama siê roochoci³am i postanowi³am zakupic profesjonaln± farbê Lecher Geneza 6 RT (ciemny blond miedziany). Pani w hurtowni podpowiedzia³a mi, abym wymiesza³a j± z moim dotychczasowym kolorem ale tak na 25 ml miedzianego - 5 ml cappuccino- aby równo na odrostach chwyci³o. W sobotê farby pójd± w ruch... ehh a¿ w ¿o³±dku mnie ¶ciska z ciekawo¶ci jaki bêdzie efekt mojego farbowania. Mam nadziejê,¿e mi równo pokryje i nie bêdzie znacznej ró¿nicy miêdzy odrostami a reszt± w³osów.
Mi tez tak kaza³a jedna fryzjerka ale ja bêdê po dekoloryzatorze i nie wiem jak wyjdzie najwy¿ej w czapie na g³owie polecê po farbê jak moje odrosty.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko s³ysza³am,¿e fioletowe palette,siê nie wymywaj±.
A ten
http://www.palette.pl/nasze-produkty...koladowy-braz/
albo
http://www.palette.pl/nasze-produkty...nugatowy-braz/
Palette Shampoo to idealna sprawa na robienie odrostów raz na jaki¶ czas. Nigdy mi siê nie wymy³ a kolor d³ugo trzyma ( dla mnie to wielki plus). Natomiast ta GK5 z fioletowych ju¿ w dwa tygodnie po farbniêciu mia³am ja¶niejsze ni¿ od razu po. Mi siê strasznie wymy³a az by³am zdziwiona ¿e to ta fioletowa farba. Ale oni chyba co¶ w niej zmienili bo mi pachnia³a a nie ¶mierdzia³a przy farbowaniu, no i zupe³nie jaka¶ inna mi siê wyda³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:23   #1308
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ale napisa³y¶cie du¿o! Ja nadrabiam, bo ostatnio szko³a, szko³a, szko³a, wiêc nawet nie mam czasu pisaæ. potem wkleje zdjêcia w³osów albo jutro, bo dzi¶ ju¿ fajne nie wyjd±. Ale kolor bardzo fajny
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:29   #1309
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi tez tak kaza³a jedna fryzjerka ale ja bêdê po dekoloryzatorze i nie wiem jak wyjdzie najwy¿ej w czapie na g³owie polecê po farbê jak moje odrosty.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------



Palette Shampoo to idealna sprawa na robienie odrostów raz na jaki¶ czas. Nigdy mi siê nie wymy³ a kolor d³ugo trzyma ( dla mnie to wielki plus). Natomiast ta GK5 z fioletowych ju¿ w dwa tygodnie po farbniêciu mia³am ja¶niejsze ni¿ od razu po. Mi siê strasznie wymy³a az by³am zdziwiona ¿e to ta fioletowa farba. Ale oni chyba co¶ w niej zmienili bo mi pachnia³a a nie ¶mierdzia³a przy farbowaniu, no i zupe³nie jaka¶ inna mi siê wyda³a.
fajne kolory ma teraz palette,ale jak pomy¶le jak w czasach licealnych parê lat temu farbowa³am ni± w³osy i po³owa mi wypad³a to bojê siê teraz jej u¿yæ:/na prawdê trudno mi by³o doporowadziæ po niej w³osy do normalnego stanu i ledwo oby³o siê bez lekarza tak wypada³y
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 18:37   #1310
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaps Poka¿ wiadomo¶æ
uda³o mi siê zrobiæ jeszcze zdjêcia (chyba lepsze od tych poprzednich)
dodam, ¿e jak na moje zmaltretowane w³osy i tak kolor wyszed³ ca³kiem nie¼le, nie mam ró¿nicy pomiêdzy odrostami a w³osami które kiedy¶ tam by³y potraktowane dekoloryzatorem (przez co sianko i tak mam niez³e )
Fajny, taki naturalny.

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, naprodukowa³am siê, a zapomnia³am dodaæ posta xD



WIêc napiszê jeszcze raz
Moim w³osom nie bardzo podoba siê farbowanie co 2 tygodnie, po zmyciu br±zu z delii mia³am wra¿enie, ¿e zmywam rozja¶niacz takie by³y szorstkie. Kiepska od¿ywka... Wiêc napakowa³am mixa swoich i chyba przesadzi³am, bo dzisiaj chodzê z kluskami;D

Ogólnie jestem zadowolona, fajny br±z, prawie przykry³ mi moje rude fiu b¼dziu zreszt±, zobaczcie.


Ah, przepraszam za widoczne kluchy,w³osy s± czyste, tylko tak jak pisa³am wcze¶niej- zaszala³am z od¿ywkami i za to zagiêcie po mokrej gumce :P
Ale ¶liczny kolor czym robi³a¶, bo siê zgubi³am?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:19   #1311
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny, taki naturalny.



Ale ¶liczny kolor czym robi³a¶, bo siê zgubi³am?
br±z- www.delia.pl
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:36   #1312
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziewczyny ale mnie kusi po³o¿yæ sobie jakis machoñ.Dzi¶ w drogerii juz mia³am w rêku ten Syoss Machoniowy Br±z ale od³o¿y³am w drodze do kasy bo wiedzia³am,¿e ciep³y odcieñ nie bêdzie mi pasowaæ.Ale jeju jak mi siê strasznie podobaj± rudo¶ci...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:45   #1313
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Widzê, ¿e sza³ na rudo¶ci trwa! Ostatnio te¿ zastanawia³am siê nad nadaniem moim w³osom rudej po¶wiaty chocia¿by szamponetk±, ale cholera, ja to prawdopodobnie typ urody lato, wiêc ciep³e odcienie mi nie pasuj±. Poza tym stwierdzi³am, ¿e mam taki nawet nawet kolor obecnie, po co kombinowaæ, jak jest ok.
A rudy mi siê podoba na zdjêciach tych wszystkich dziewczyn, zazdroszczê im! Ale kolor niestety nie dla mnie.

Kachula, odno¶nie wypadania w³osów, czyta³am dobre opinie na temat toniku do skóry g³owy Garnier Neril. Chyba go wypróbujê, bo oprócz zmniejszenia wypadania ma przyspieszyæ wzrost, a na tym mi bardzo zale¿y. Mo¿e bêdzie dobry w³asnie dla Ciebie?
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:37   #1314
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ale mnie kusi po³o¿yæ sobie jakis machoñ.Dzi¶ w drogerii juz mia³am w rêku ten Syoss Machoniowy Br±z ale od³o¿y³am w drodze do kasy bo wiedzia³am,¿e ciep³y odcieñ nie bêdzie mi pasowaæ.Ale jeju jak mi siê strasznie podobaj± rudo¶ci...
Dobry korektor (jak masz czerwone miejsca na twarzy), bronzer czy fluid, i dobra henna na brwi i jazda z tym mahoniem Ja tez wygl±dam teraz jak ró¿owy potwór na buzi w jaskrawo rudo czerwonych przerzedzonych k³akach I co mi tam. I tak chce byæ ruda raz w ¿yciu

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e sza³ na rudo¶ci trwa! Ostatnio te¿ zastanawia³am siê nad nadaniem moim w³osom rudej po¶wiaty chocia¿by szamponetk±, ale cholera, ja to prawdopodobnie typ urody lato, wiêc ciep³e odcienie mi nie pasuj±. Poza tym stwierdzi³am, ¿e mam taki nawet nawet kolor obecnie, po co kombinowaæ, jak jest ok.
A rudy mi siê podoba na zdjêciach tych wszystkich dziewczyn, zazdroszczê im! Ale kolor niestety nie dla mnie.

Kachula, odno¶nie wypadania w³osów, czyta³am dobre opinie na temat toniku do skóry g³owy Garnier Neril. Chyba go wypróbujê, bo oprócz zmniejszenia wypadania ma przyspieszyæ wzrost, a na tym mi bardzo zale¿y. Mo¿e bêdzie dobry w³asnie dla Ciebie?
No u mnie to chyba zwyk³y tonik nic nie da. Swêdz±cy ³epek i przet³uszczanie siê skóry g³owy i inne objawy ka¿± mi przypuszczaæ ³ojotok. Zaczê³o siê to wszystko tak powoli od podciêcia w³osów u fryzjerki w kwietniu. A ja zwala³am wszystko na farby do w³osów. Mo¿e ta franca mnie zarazi³a od nie umytych szczotek i no¿yczek? Ona nigdy nie dezynfekuje a czyszczenie ogranicza siê do wyjêcia rêk± raz dziennie w³osów ze szczotek...
Kupi³am sobie szampon na ³ojotok i preparat na wcieranie w skalp dobry przy ³ojotku, ³upie¿u i ³ysieniu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:57   #1315
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry korektor (jak masz czerwone miejsca na twarzy), bronzer czy fluid, i dobra henna na brwi i jazda z tym mahoniem Ja tez wygl±dam teraz jak ró¿owy potwór na buzi w jaskrawo rudo czerwonych przerzedzonych k³akach I co mi tam. I tak chce byæ ruda raz w ¿yciu

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------



No u mnie to chyba zwyk³y tonik nic nie da. Swêdz±cy ³epek i przet³uszczanie siê skóry g³owy i inne objawy ka¿± mi przypuszczaæ ³ojotok. Zaczê³o siê to wszystko tak powoli od podciêcia w³osów u fryzjerki w kwietniu. A ja zwala³am wszystko na farby do w³osów. Mo¿e ta franca mnie zarazi³a od nie umytych szczotek i no¿yczek? Ona nigdy nie dezynfekuje a czyszczenie ogranicza siê do wyjêcia rêk± raz dziennie w³osów ze szczotek...
Kupi³am sobie szampon na ³ojotok i preparat na wcieranie w skalp dobry przy ³ojotku, ³upie¿u i ³ysieniu.
U mnie w mie¶cinie te¿ ¿adna fryzjerka no¿yczek nie dezynfekuje...
Przynajmniej nie przy klientach:/
Jeszcze przy obcinaniu kobiet tyle dobrego, ¿e prawie wszystkim najpierw myj± w³osy, ale facetom to na sucho czêsto no¿yczkami jad±...
Najpierw jaki¶ dziadziu¶, który myje w³osy raz na tydzieñ, potem elegancka i czy¶ciutka kobitka... Tak te¿ mo¿na


Dobrze, ¿e w wiêkszo¶ci sama obcinam sobie koñcówki
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:05   #1316
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry korektor (jak masz czerwone miejsca na twarzy), bronzer czy fluid, i dobra henna na brwi i jazda z tym mahoniem Ja tez wygl±dam teraz jak ró¿owy potwór na buzi w jaskrawo rudo czerwonych przerzedzonych k³akach I co mi tam. I tak chce byæ ruda raz w ¿yciu

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------



No u mnie to chyba zwyk³y tonik nic nie da. Swêdz±cy ³epek i przet³uszczanie siê skóry g³owy i inne objawy ka¿± mi przypuszczaæ ³ojotok. Zaczê³o siê to wszystko tak powoli od podciêcia w³osów u fryzjerki w kwietniu. A ja zwala³am wszystko na farby do w³osów. Mo¿e ta franca mnie zarazi³a od nie umytych szczotek i no¿yczek? Ona nigdy nie dezynfekuje a czyszczenie ogranicza siê do wyjêcia rêk± raz dziennie w³osów ze szczotek...
Kupi³am sobie szampon na ³ojotok i preparat na wcieranie w skalp dobry przy ³ojotku, ³upie¿u i ³ysieniu.
Czyli co¶ w rodzaju toniku ju¿ masz. Mo¿e faktycznie, cholera wie kogo fryzjerka czesa³a wcze¶niej.
Przera¿aj± mnie fryzjerzy w³a¶nie! Nie do¶æ, ¿e nie wiadomo, czy dezynfekuj±, to tak ³atwo mog± zepsuæ w³osy.
Moja kole¿anka ostatnio do mnie przysz³a z po³owê krótszymi w³osami. Fryzjerka jej wmówi³a, ¿e s± tak strasznie zniszczone ¿e po prostu trzeba obci±æ. Wg mnie mia³a normalne w³osy, mo¿e nie w super kondycji, takie przeciêtne. Na pewno by³yby lepsze, gdyby zaczê³a o nie jako¶ dbaæ. Ale ja siê bardziej przejmujê tymi straconymi w³osami ni¿ ona, pewnie dlatego ¿e zapuszczam i ka¿dy centymetr jest dla mnie du¿o warty
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:39   #1317
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

co do dezynfekcji to w salonie powinien stac w widocznym miejscu wysoki pojemnik z niebieskim p³ynem. Tam fryzjerzy po ka¿dym kliencie wrzucaj± no¿yczki i grzebienie po ciêciu. Widzia³am taki w filmach i nawet u fryzjera gdzie buli siê minimum 300z³. Co ¶mieszne taki p³yn wcale nie jest drogi bo go kiedy¶ na allegro widzia³am. Czemu fryzjerki go nie kupuj±, nie wiem. Najgorsze jest to ¿e zawsze t³umacz± ¿e nawet ³upie¿ nie jest zara¼liwy i nic sie nie stanie. A jakby kto¶ mia³ ¶wierzba? To jest zara¼liwe i nie zawsze szybko siê diagnozuje.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:19   #1318
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Hej

No ³adnie, chwilê mnie nie by³o, a tutaj z maniaczek br±zu zrobi³ siê w±tek maniaczek rudo¶ci Ja raz mia³am rudy na g³owie i przyznam siê szczerze, ¿e wygl±da³am jak debil
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01431 [1600x1200].jpg (31,0 KB, 36 za³adowañ)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:42   #1319
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê delii. Wypad³o mi tyle w³osów
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:58   #1320
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry korektor (jak masz czerwone miejsca na twarzy), bronzer czy fluid, i dobra henna na brwi i jazda z tym mahoniem Ja tez wygl±dam teraz jak ró¿owy potwór na buzi w jaskrawo rudo czerwonych przerzedzonych k³akach I co mi tam. I tak chce byæ ruda raz w ¿yciu

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------



No u mnie to chyba zwyk³y tonik nic nie da. Swêdz±cy ³epek i przet³uszczanie siê skóry g³owy i inne objawy ka¿± mi przypuszczaæ ³ojotok. Zaczê³o siê to wszystko tak powoli od podciêcia w³osów u fryzjerki w kwietniu. A ja zwala³am wszystko na farby do w³osów. Mo¿e ta franca mnie zarazi³a od nie umytych szczotek i no¿yczek? Ona nigdy nie dezynfekuje a czyszczenie ogranicza siê do wyjêcia rêk± raz dziennie w³osów ze szczotek...
Kupi³am sobie szampon na ³ojotok i preparat na wcieranie w skalp dobry przy ³ojotku, ³upie¿u i ³ysieniu.
cerê mam blad± bez zaczerwienieñ i krostek.Ale to nie o cerê chodzi.Jak uwielbiam swoj± blado¶æ i podoba mi siê jasna cera z rudymi w³osami.Bronzera uzywam jedynie na kosci policzkowe.Ale to nie o cerê mi chodzi.Raczej o moje naturalnie czarne brwi,które mysle,ze w polaczeniu z rudo¶cia bed± wygladaly sztucznie,do tego niebieskie oczy zawsze wydawalo mi sie,¿e rudo¶ci pasuj± do br±zowych oczu,albo najlepiej zielonych.nie chodzi mi te¿ o taki mocny rudy jak np masz w avatarkumi chodzi o br±zowo rude w³osy.W³a¶nie jaki¶ miedziany br±z,machoniowy br±z czy co¶ takiego.Zeby nadal pozosta³y w miarê ciemne,ale ¿eby mia³y taki fajny odcieñ rudo¶ci...nie wiem jak to wytlumaczyæ

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

No ³adnie, chwilê mnie nie by³o, a tutaj z maniaczek br±zu zrobi³ siê w±tek maniaczek rudo¶ci Ja raz mia³am rudy na g³owie i przyznam siê szczerze, ¿e wygl±da³am jak debil
no w³a¶nie ja wygl±dam tez jak debil ale mimo wszystko rudy mi siê podoba...przewa¿nie na kim¶ bo na sobie niekoniecznie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-09 o 15:22
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.