Niesmiala propozycja:) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 11:12   #901
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Cytat:
Napisane przez neuilly.
Pewnie , Tanzanitku postaram się je dokładniej sfotografować , a może uda mi się pstryknąć fotę makijażu w sobotę przed wyjściem - zobaczymy , teraz jestem w trakcie robienia porządków i przy okazji fotografuję mój zbiór mazidełek - i za niedługo powinnam wkleić wszystkie zdjęcia moich skarbów , co tam , też sobie zaszaleję w tym wątku . A , mam taki sam różyk Be-bop kolor ulubiony , wypatrzyłam go również u Ciebie , a to nie wszystko co wypatrzyłam
To bardzo sie ciesze i czekam niecierpliwie na kolekcje. A be-bop jest swietny, bardzo lubie ten roz. Niestety Incognito mni etroche rozczarowal

Cytat:
Napisane przez LemonCendy
siemanko.... wklejam MÓJ SKARBIK (dostałam go od swojego mężczyzny w maju na 1,5 roczku).... ciekawe czy wam się spodoba, chyba jestem na razie jedyna a jak nie to gratuluję równiez posiadania.... co ja bym bez NIEGO i NIEGO zrobiła...
Wow! Ale czadowy kufer!!!

A czy on byl juz tez wyposazony????

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:14 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 15:37   #902
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Dot.: Niesmiala propozycja:)

dostałam go z pędzlami... ehhhhh... a zawartość muszę sfotografować i dopiero później wkleje.... całość zaczełam sobie chomikować, nie starczało miejsca w starym ... więc moje kochanie kupił mi piękny lśniący kufer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (77,9 KB, 222 załadowań)
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 15:49   #903
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

LemonCandy pokazać TAKIE CUDO bez zawartości to jak zacząc od trzęsienia ziemi i wzmagac napięcie. Proszę sfotografuj zawartość... Pędzle również robią wrażenie
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 22:42   #904
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

no już dobrze.... poświęciłam troszkę czasu... ale są.... może nie są to kosmetyki super firmy chanela albo diora... ale po prostu uważam że czasem szkoda na takie kasy więc mam takie jakie mam i jestem z nich naprawde zadowolona... zaczynam od cieni.... i brokaciku szleje za nim... mogła bym wszystko brokacikować ... ehhhh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (114,7 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (73,7 KB, 319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (81,1 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (71,6 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (99,9 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (63,9 KB, 220 załadowań)
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 22:57   #905
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

no i dalej cienie.... róże.... korektory... kulki... eylainer i tusz....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (51,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (88,4 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (49,2 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (60,6 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (87,1 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (72,8 KB, 138 załadowań)
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:03   #906
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

i znowu dalej..... podkłady, pudry i baza, duży chyba 38 gramowy puderek tusze, błyszczyki i kredki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (75,7 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (41,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (90,1 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (99,1 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (119,0 KB, 181 załadowań)
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:10   #907
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Co to za paleta, ta z okrągłymi cieniami wewszytskich kolorach tęczy?
Twoja kolekcja robi wrażenie.
Myslałam, że mam dużo "kolorówki" - myliłam się
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 23:13   #908
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

i znowu dalej szmineczki.... zalotka, temperówy i pensetki, gąbczaste gąbczusie i coś do pilęgnacji... tylko nie wklejełam tego zbyt wiele bo bym musieła chyba zająć ze 3 strony wizażowe....

i to juz cała moja kolekcja.... mi się wydaje być skromną.... może ważący już 9 kg. kufer powinien mówić sam za siebie (a dodam że na pusto waży 0,5 ) ehhhh.... ale cóż ja poczne mała maniakalna maniaczka posiadania wszelkiej kolorówki, jak mi ciągle MAŁO..... serio... ja się czuję teraz jak w nałogu....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (83,0 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (83,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (80,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (71,1 KB, 161 załadowań)
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:18   #909
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Belickzu mas racje - niezła kolekcja.
To teraz czekamy na makijaże
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:20   #910
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

ta paleta to "HUGO Paris" dałam za nią 110 zeta ale na prawdę polecam.... jest super... i naprawde warto... wiecie co jeszcze już mi się nic nie mieści do mojego kufereczka .... hlip.... już nie mam gdzie tego upychać.... no ale zaraz zaraz... niedługo minie mi i mojemu menowi 2 lata więc.... hahahah tak.... otóż to... tylko tym razem może taki z kułeczkami i przedłużaną rączusią żeby było lżej....
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:20   #911
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Niesmiala propozycja:)

LemonCandy nie jedna z nas ma taki sam nałóg. Właśnie wysłałam zamówienie do APC i czkema z niecierpliwością na puderki i cienie , które powiększą moją kolekcję
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 23:25   #912
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking

ale ja dziewczyny nie kończyłam żadnej szkoły ani nawet kursu nic.... i co ja taki biedny robaczkek potrafię .... jestem skromną osóbka (chyba ) i tak jakoś dziwnie mi jest ujawnić moje bochomazy.... ja jestem samoukiem i do wszytskiego dochodziłąm metodą prób i błędów.... ale nie wiem może postawiłam sobie wysoką poprzeczkę uważam że to takie zwykłe "dziecięce bazgroły"

a właśnie .... co do APC... stronkę necikową znam a czy IB też ma... bo jakoś w google nie mogę jej odnaleźć... albo może muszę zacząć nosić okularki....
__________________
LemonCendy

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:15 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:35   #913
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Wow takie piękne kolorki, a Ty nam się na MM nie pokazujesz!
Wstyd!
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:42   #914
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

jakoś tak wyszło.... ale przejżałam ten wątek i stwierdziłam że muszę wkleić swój kufer, i zobaczymy jak dalej pójdzie.... obiecuje się poprawić... ale mówię serio że moje make-up'y są taką zabawą... i nie wiem czy się nadaję na kompletne zrealizownie moich mażeń.... CHARAKTERYZATOR ehhhhh
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:54   #915
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Niesmiala propozycja:)

o boshe!! trzymajcie mnie bo dostane oczoplasu zawalu i epilepsji lacznie te wasze kolekcje ktore ujrzalam ..jejku...pasc mozna..ile wy tego macie...doszlam do 10 strony i juz sily nie mialam taaakie cudenka...a ja myslalam ze mam duzo cieni..w moim otoczeniu chyba :P ale neiktore z was..to mistrzostwo swiata zwine mojemu bratu cyfrowke to strzele fotki moich skromnych zbiorow


ach wdech wydech..wdech wydech...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 08:10   #916
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Lemon Cendy 77 kolorów , jeju - czy ta paleta kiedyś się zużyje ? Wymiękam , kiedy widzę tyle różnokolorowego brokatu
Cytat:
Lemon Cendy ale ja dziewczyny nie kończyłam żadnej szkoły ani nawet kursu nic.... i co ja taki biedny robaczkek potrafię ....
Cytat:
grin_ajz : zwine mojemu bratu cyfrowke to strzele fotki moich skromnych zbiorow
Oj , no przestańcie z tą skromnością wszystkie zbiory ogląda się z zaciekawieniem bez względu na ich cenę , i to samo dotyczy makijaży , Lemon Cendy - potrafię sobie wyobrazić jakiś niecodzienny makijaż wykonany tyloma kolorami [ no , może nie wszystkimi siedemdziesięcioma siedmioma ] i do tego brokacik ... pora na coś szalonego , skończmy z tą skromnością , plizzzz
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 09:35   #917
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

LemonCandy może spokojnie "konkurować" z dziewczynami z MakeUpTalk. twoja kolekacja śniłą mi isę dziś w nocy Dzie sie kupuje tę ogromną plaetę cieni?
Nie bądź taka skromna Na pewno świetnie sie malujesz - bardzo chciałabym zobaczyć brokatowy makijaż w Twoim wykonaniu
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 10:03   #918
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez LemonCendy
no już dobrze.... poświęciłam troszkę czasu... ale są.... może nie są to kosmetyki super firmy chanela albo diora... ale po prostu uważam że czasem szkoda na takie kasy więc mam takie jakie mam i jestem z nich naprawde zadowolona... zaczynam od cieni.... i brokaciku szleje za nim... mogła bym wszystko brokacikować ... ehhhh
Hej, widze, ze masz tez palety Ruby Rose? Jak je oceniasz?Warto wydac na nie te 20 zl? Jak one sie zachowuja u Ciebie na powiece. Interesuje mnie, bo widzę, ze masz tez Inglota, wiec tez porownanie... Ja sie zastanawiam czy wydawac kase na RR czy kupic juz od razu 16-tke Inglota...Co mi radzisz?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 13:06   #919
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
LemonCendy, to ... w buteleczce różowej z białą nakrętką wśród róży co to jest???

Imponująca kolekcja , dźwigać tylko ze sobą niewygodnie ...

Cytat:
Napisane przez naila
tanzanit, mam jeden Chanel, Laque Reflet Immediat Kolor nr 51 Opalin: szybko schnie i intensywnie nabłyszcza. Kupiłam na Allegro jako tester, ale dużo nim nie mazałam, posmaruję dzisiaj i zobaczę czy długo trzyma...
No to mogę powiedzieć ... trzyma się ok. 2 dni, może trzymałby dłużej, ale mycia włosów już nie przetrzymał.... ani innych domowych prac. Tanzanit, on nie jest perłowy ... tylko opalizuje ... nie wiem, jak opreślić ... jest transparentny, a z boku opalizuje, u mnie na różowy fiolet.

Szczerze mówiąc taki sobie, żałowałabym gdybym kupiła go za więcej niż 30zł, a tak to się pobawię.. chcę nałożyć jako wierszchnią warstwę na inny lakier i zobaczyć, co z tego wyjdzie.

__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:17 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 13:22   #920
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

hej dziewczynki.... makijażyk... hymmmm..... jesteście tego pewne... ale jakiś skromny czy troszeczkę bardziej pospolity.... wibierajcie to załącze....

Beekeeper ... mi palety RR na prawdę pasują, tą okrągłą miałam 1 i byłam z niej zadowolana więc kupiłam sobie 2... nie wiem czemu niektóre wizażanki są sceptycznie nastawione do RR i tanich kosmetyków... przecież to niechodzi o to by to była jakaś nowość na rynku (tak jak np. pierścioneczek Diora - za niecałe 200 zł w których się mieszczą 2 maciupne błyszczyki albo cienie, bardziej bajer) i ich wartość, tylko o to czy ci się podobają, odpowiada ci kolorystyka i masz ochotę je kupiuć... naturalne że nie mówię tu o cienaiach za 1 zł.... bo wiadomo do czego one się nadają... np. oststnio będąc na wakacjach widziała śliczny cień w kolorku turkusowo-azzurowym... śliczny tylko co z tego... 4 razy próbowałam sprawdzić jak wyglondał na dłoni i nic... miałam wrażenie że trzymam zabawkę dla małych dziewczynek... (a to nie było to zaręczam )... wracając do RR ... na mioch powiekach się nie rolują, nie zmazują kolor nie zanika i są super.... z inglota też jestem zadowolona i również noszę się z zakupem 16 (wygonia mnie z domu za to )
Prawdę powiedziawszy w tej paletce RR (prostokątnej) cienie się skrzą i nie ma tak dość mocnych kolorków za to z inglota przeciwnie... więc naprawdę... wybór należy do ciebie zależy jakie masz wymagania... myślę że z 1 i z 2 była byś zadowolona... ja jak bym miała kupować ją jeszcze raz kupiła bym bez zawachania i inglota chyba też kupię bez zawachania....

Naila to w tym słoiczku to też róż avonu w płynie fajny, tylko nakłada się go na "czystą buzię" - ewentualnie chyba tylko na podkład bo jak dodasz puder i ten róż to zacznie się rolować..... fajne ale nie na wszystkie okazje....

Beliczek wiesz co tę paletkę kupiłam na alegro od czasu do czasu się pojawia, ale chyba tylko w licytacji... ostro musiałam walczyć
apropo dzięki że komuś innemu również się śnią takie cudeńka....
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 13:30   #921
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ale kolekcja zwłaszcza ilość cieni imponująca- dojrzałam Ruby Rose (nie polecam zupełnie, szkoda kasy-lepiej kupić Inglota).
Powaliła mnie ta ogromniasta paleta 'Hugo Paris' , pewnie kupiłaś ja na allegro?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 15:54   #922
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez LemonCendy
no już dobrze.... poświęciłam troszkę czasu... ale są.... może nie są to kosmetyki super firmy chanela albo diora... ale po prostu uważam że czasem szkoda na takie kasy więc mam takie jakie mam i jestem z nich naprawde zadowolona... zaczynam od cieni.... i brokaciku szleje za nim... mogła bym wszystko brokacikować ... ehhhh
O kuźwa...
Szok. Czuję się przy Was takim małym, nędznym, zabidzonym robaczkiem z kilkoma cieniami, kilkoma błyszczykami i jednym lakierem
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 19:22   #923
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez beliczek
Twoja kolekcja robi wrażenie.
Myslałam, że mam dużo "kolorówki" - myliłam się
Beliczku a kiedy pokażesz nam swoją kolekcję Noooooooooooooooooooooooo oooooo
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 19:31   #924
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ewa ma zamiar kupić cyfrówkę i nam się nie wywinie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 19:55   #925
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
Ewa ma zamiar kupić cyfrówkę i nam się nie wywinie
Mąż się zdecydować nie może. To jest tak, żę jakby były 2 cyfrówki dostępne na rynku to już bym ją dawno miała. A tak, to ogląda i i ogląda... i nic mu się nie podoba. Każda ma inne funkcje, itd.
Jedno jest pewne - do kolekcji LemonCandy jeszcze mi daleko. Moja kolorówka to raptem zbiorek schowany w pudełku z ikei. Poza tym robię porządki i wyprzedaję to i owo na Targowisku obecnie. Nawet kuferka nie mam. Tzn. mam ale taki podróżny na kosmetyki i nie trzymam w nim kolorówki.
A widziałyście podobny wątek o ksmetykach do włosów na fryzjerze?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 19:59   #926
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Hej, widze, ze masz tez palety Ruby Rose? Jak je oceniasz?Warto wydac na nie te 20 zl? Jak one sie zachowuja u Ciebie na powiece. Interesuje mnie, bo widzę, ze masz tez Inglota, wiec tez porownanie... Ja sie zastanawiam czy wydawac kase na RR czy kupic juz od razu 16-tke Inglota...Co mi radzisz?
Jeśli pytasz o tę paletę prostokątną Ruby Rose, to ją odradzam! Jest po prostu "ładna" na zdjęciu.

W rzeczywistości cienie są płowe, rolują się, znikają z powieki... i w ogóle dac se spokój z nimi. Moja lezy na dnie szuflady bez żadnego zainteresowania. Można nimi tylko experymentować, testować...

Ja mam w tej swojej palecie RR górny rząd z brokatem i to jest coś potwornego! Brokat jest wszędzie, ale nie na powiekach... Człowiek wygląda ja bombka choinkowa... ODRADZAM RR prostokątną.

INGLOT jest pod tym względem o 100 razy lepszy. Dobrze kryję powiekę, są żywe kolory, ładnie wygląda na powiekach, nie znika w tajemniczy sposób makijaż. Ja osobiście bardzo lubię cienie Inglota... I właśnie niedawno jeden potłukłam na mak.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 19:59   #927
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Cytat:
Napisane przez beliczek
A widziałyście podobny wątek o ksmetykach do włosów na fryzjerze?
Podaj linka, pooglądam sobie z miłą chęcią

Cytat:
Napisane przez Pomadka
I właśnie niedawno jeden potłukłam na mak.
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:18 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 20:07   #928
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...709#post740709
proszę rzyrafko
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 20:08   #929
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Cytat:
Napisane przez beliczek
Mąż się zdecydować nie może. To jest tak, żę jakby były 2 cyfrówki dostępne na rynku to już bym ją dawno miała. A tak, to ogląda i i ogląda... i nic mu się nie podoba. Każda ma inne funkcje, itd.

To chyba musisz wziąć sprawy w swoej ręce
Cytat:
A widziałyście podobny wątek o ksmetykach do włosów na fryzjerze?
Ten "jak dbacie" czy jakiś inny? Bo do "jak dbacie" ostatnio nie zaglądam - po jego poprzedniej lekturze widmo bankructwa pojawiło się na horyzoncie

Cytat:
Napisane przez beliczek
No tak - po tym też zapewne grozi mi bankructwo

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:19 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 20:10   #930
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Lucille - podałam do niego link post wyżej.
A swoją drogą to "jak dbacie" to super wątek, ja tez tam boję sie zaglądać ostatnio. Jestem maniakalnym zbieraczem specyfikó do włosów prawie takim jak kolorówki
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.