Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 09:38   #541
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
też jestem rybą i to wyjątkową, bo urodzoną 29 lutego. dacie wiarę?


z innej beczki polecam wam http://dcdpaznokcie.pl/sklep/images/...03270_duzy.jpg wypełniacz do koka, dzięki temu moje odrastające włosy mogę upiąć, wygląda to świetnie!
ale fajnie urodziny raz na... 4 lata hehe, a tak oficjalnie kiedy obchodzisz? 28. czy 1. marca?

Słyszałam o tych wypelniaczach choć ja zawsze upycham moje włosy w małego koczka po prostu je skręcając bo szybciej W galerii mam dwa zdjęcia tego -w sumie mam gęste włosy to jakoś to wygląda, bo jak ktoś na rzadkie to chyba gorzej...
Wrzuć jakieś swoje zdjęcie jak to wygląda z tą gąbką ja się zawsze zastanawiałam w jaki sposób włosy wokół tego owinąć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-02-17 o 09:39
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:52   #542
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dokładnie

Widze, ze piszecie o drożdzach... ja sie boje ich sprobować, bo slyszalam troche plotek (pewnie to bzdura, ale jakos mi sie zakodowalo), że można od nich przytyć.
Za to przymierzam sie do kolejnej kuracji CP. Mam nadzieje, ze jutro dostane smsa z dozu, ze czekaja na mnie CP i Joaśka Rzepa (dlugo na nia polowalam, ciagle byla niedostepna) .
Ja z kolei boje sie stosowania drozdzy, bo moj lekarz mi je odradzil. Stwierdzil, ze mozna sobie wyhodowac niechciane kultury w jelitach (bo istnieje ryzyko, ze cos tam jednak przezyje) i od tego czasu je omijam. Nie wiem czy to prawda czy nie, ale zniechecil mnie skutecznie.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Nienawidzę czekać i patrzeć na te strzępy. Żeby one chociaż się poprawiły trochę (muszę na początku marca iść podciąć końce koniecznie...)
Poza tym Wy tak ostatnio o tych grzywkach i sama się zaczęłam zastanawiać czy może już sobie nie ciachnąć ale muszę się powstrzymać
Na prawde nie jest zle z Twoimi wlosami, dobrze, ze wyhamowalas w pore i sie obudzilas. To prawda, ze czasem jedno farbowanie za duzo i jest nieszczescie. Moja mama miala tak z trwala ondulacja - wlosy upalone przy glowie . Ale tak sobie mysle, ze jesli Cie te wlosy tak bardzo draznia - poogladaj moze po okolicy, czy jest salon fryzjerski, ktory proponuje kuracje do wlosow. U mnie tak jest, ze w lepszych salonach sa oferty jakichs cudownych maseczek, serow i wypelniaczy wlosa, ktore ponoc robia cuda. Przychodzi sie, pani Ci to naklada, posiedzisz jakis czas a te witaminy sobie dzialaja. Moze Ci to jakos pomoze?

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
też jestem rybą i to wyjątkową, bo urodzoną 29 lutego. dacie wiarę?

ktoś miał jeden jantar do odstąpienia, dobrze pamiętam? bo w dozie znów niedostępny

z innej beczki polecam wam http://dcdpaznokcie.pl/sklep/images/...03270_duzy.jpg wypełniacz do koka, dzięki temu moje odrastające włosy mogę upiąć, wygląda to świetnie!
Och bidulo to pewnie masz jakies 5 lat do dnia dzisiejszego! Ja tez mialam przyjsc na swiat 29 wlasnie i moja mama bardzo chciala tego uniknac, ale mnie sie nie spieszylo i poczekalam jeszcze ten tydzien z pchaniem sie na swiat
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:04   #543
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Na prawde nie jest zle z Twoimi wlosami, dobrze, ze wyhamowalas w pore i sie obudzilas. To prawda, ze czasem jedno farbowanie za duzo i jest nieszczescie. Moja mama miala tak z trwala ondulacja - wlosy upalone przy glowie . Ale tak sobie mysle, ze jesli Cie te wlosy tak bardzo draznia - poogladaj moze po okolicy, czy jest salon fryzjerski, ktory proponuje kuracje do wlosow. U mnie tak jest, ze w lepszych salonach sa oferty jakichs cudownych maseczek, serow i wypelniaczy wlosa, ktore ponoc robia cuda. Przychodzi sie, pani Ci to naklada, posiedzisz jakis czas a te witaminy sobie dzialaja. Moze Ci to jakos pomoze?
Gadałam ze znajomą, która ma saunę do włosów i właśnie takie zabiegi robi, ale mówiła, że to by trzeba było robić ze 2-3 razy w miesiącu w moim wypadku, żeby był efekt bo jak nakładanie podkładu na twarz -w końcu i tak się wymyje
A moja fryzjerra robi mi za każdym razem jakieś maski i ampułki właśnie, i fakt -2-3 dni włosy są ok, a potem wraca szara rzeczywistość

Będę cierpliwa, będę cierpliwa, będę cierpliwa

A w ogóle Sesa u mnie ma jakieś opóźnienie wczoraj siano, a dziś gładziutkie, milutkie i piękniutkie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:29   #544
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wlasnie siedze sobie z turbanem na glowie i odmawiam zaklecia odstraszajace listonoszy
Kat- masz moze zdjecia swoich naturalnych wlosow gdzies? (z dziecinstwa itp.) Pewnie z natury bedziesz miala taki sredni blond, czy sie myle?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:37   #545
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
aha link do albumu: https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=17246 Spójrzcie co mi fryzjerka do bani zrobiła... no to teraz już serio dobranoc. Do jutra
Przecież nie są złe. Nie wiem w czym problem

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Motywują mnie też pozytywne opinie, sporo osób chwali mój kolor. Ostatnio moja przyszła teściowa nie mogła się nachwalić błyszczenia naturalek. Ogólnie nie spotkałam się z żadnym negatywnym zdaniem (wypowiedzianym wprost ) na temat koloru czy odznaczania się odrostu. Wtajemniczeni twierdza, ze kolor płynnie przechodzi i jak się nie wie to nie widać Najbardziej krytyczna co do tej różnicy jestem chyba ja . Mam nadzieje, ze Was też ktoś czasem wspiera miłym słowem, bardzo to pomaga
Jaki masz naturalny kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Będę cierpliwa, będę cierpliwa, będę cierpliwa
Wszystkie musimy być cierpliwe


Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wlasnie siedze sobie z turbanem na glowie i odmawiam zaklecia odstraszajace listonoszy
Kat- masz moze zdjecia swoich naturalnych wlosow gdzies? (z dziecinstwa itp.) Pewnie z natury bedziesz miala taki sredni blond, czy sie myle?
Ja zawsze! jak nałoże sobie na włosy maske, olej, cokolwiek to przychodzi ktoś! Ja w takich tłustych włosach albo czepku musze wyjść
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-02-17 o 10:38
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:52   #546
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Oj był prywatny, ale już nie jest -możesz zajrzeć

Nienawidzę czekać i patrzeć na te strzępy. Żeby one chociaż się poprawiły trochę (muszę na początku marca iść podciąć końce koniecznie...)
Poza tym Wy tak ostatnio o tych grzywkach i sama się zaczęłam zastanawiać czy może już sobie nie ciachnąć ale muszę się powstrzymać
teraz widze

ale powiem Ci ze jakos bardziej mi sie podobasz w ciemniejszych wloskach, w tych jasnych blondach taka rozmyta jestes...
takze mysle ze zmiana na naturalki bedzie na plus

widze ze tu same Rybki i Blizniaki
z ja Waga
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:38   #547
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

DZIEWCZĘTA, DZIEWECZKI I KOBIETY
ja dzisiaj będąc u koleżanki zauwazyłam,że moje włosy są jednak popielate, nie złotawe oświecenie inne było
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 13:52   #548
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA, DZIEWECZKI I KOBIETY
ja dzisiaj będąc u koleżanki zauwazyłam,że moje włosy są jednak popielate, nie złotawe oświecenie inne było
to super bo Ty przeciez nie lubisz zlotawego odcienia

jeju jak wy duuuzo piszecie nie nadrabiam z czytaniem
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:08   #549
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja sobie zrobię zaraz jakąś maseczkę do włosów Czytałam o rycyna+cytryna+jajka Robiła któraś z Was taką?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:30   #550
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja sobie zrobię zaraz jakąś maseczkę do włosów Czytałam o rycyna+cytryna+jajka Robiła któraś z Was taką?
Kiedys tam robilam, pamietam, ze sie ciezko zmywala tylko ze mnie to sie wszystko ciezko zmywa, co z reszta wiedza stale uszestniczki forum My tu w sumie dosyc czesto stosujemy olejowanie i inne cuda, tak wiec napisz jakie wrazenia po maseczce. Ja wlasnie zmylam, a mialam: aloes przy skalpie i olej kokosowy na koncowki, efekt - super!
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA, DZIEWECZKI I KOBIETY
ja dzisiaj będąc u koleżanki zauwazyłam,że moje włosy są jednak popielate, nie złotawe oświecenie inne było
A jak sie spisal piolun?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:39   #551
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ooo właśnie. Odrazu dam kokosa na końcówki Tylko to jajko mnie zniechęca..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 14:42   #552
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja mam jakis uraz do jajka w maseczkach
smierdzi mi to i sie skleja
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:53   #553
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja mam jakis uraz do jajka w maseczkach
smierdzi mi to i sie skleja
ja tak samo, raz czy dwa próbowałam ale jakoś mi taki miks nie podchodzi.... i jeszcze ten zapaszek
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:58   #554
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja sobie zrobię zaraz jakąś maseczkę do włosów Czytałam o rycyna+cytryna+jajka Robiła któraś z Was taką?
robiłam efekt był fajny, tyle że gdy wychodziłam z domu na uczelnię przy wilgotnym powietrzu albo deszczu to na uczelni czułam smród żółtka na moich włosach, stwierdziłam, że inni tez to mogą czuć i zaprzestałam używania żółtka

rano zmyłam sesę, nie wiem dlaczego dziewczyny piszą, że ona potwornie śmierdzi, jak dla mnie to ma ładny intensywny orientalny zapach fajnie się ją nakłada, miałam ją na włosach jakieś 11h, rano zmyłam szamponem rumiankowym, na to odżywka Alterry i same wyschły. Efekt? Baaardzo miłe w dotyku, takie miękkie, zapach całkowicie się ulotnił, włosy wyglądają na grubsze (pyknęłam sobie zdj żeby zobaczyć czy tak jest faktycznie), są gładsze niż po samym szamponie i odżywce. Na cuda nie ma jeszcze co liczyć ale mam nadzieję, że za kilka użyć będzie widać różnicę w stanie włosów. Jedyne zastrzeżenie to to, że rano przed zmyciem zapach zaczął mnie już lekko drażnić, ale czego się nie zrobi dla urody
tak więc dzięki kat123 za "zachętę" oby z każdym użyciem było coraz lepiej!
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:58   #555
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dla mnie jajko to najwspanialsza rzecz na twarz. Kocham jajko ^_- W nim jest naprawdę bardzo dużo odżywczych składników.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:04   #556
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
dla mnie jajko to najwspanialsza rzecz na twarz. Kocham jajko ^_- W nim jest naprawdę bardzo dużo odżywczych składników.
dlatego ja je jem
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:11   #557
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
dlatego ja je jem
i ja!

Bayka
- tak, nie lubię złotego, ale tylko u siebie, u innych dziewczyn złote włosy bardzo mi się podo9bają!

Konwalia - jeszce nie wyprobowalam piołunu, bo nocowalam u kolezanki. dzis wyprobuje. a wiesz, obudzialm sie u niej a wlosy - łój, tłuszcz - 2 dni bez mycia - az sama mi zaproponowala umyc glowe
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:17   #558
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja musze niestety myc wlosy codziennie....
zamierzalam kupic suchy szampon (tak w razie czego ), ale poczytalam na internecie ze mozna uzywac talku lub pudru dla dzieci wiec jak bede miec okazje to wyprobuje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:21   #559
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Ja musze niestety myc wlosy codziennie....
zamierzalam kupic suchy szampon (tak w razie czego ), ale poczytalam na internecie ze mozna uzywac talku lub pudru dla dzieci wiec jak bede miec okazje to wyprobuje
mam suchy szampon, ale dla mnie to bzdura, poza tym, zawiera jakieś gazy, smierdzi i jest paskudny
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 15:23   #560
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mam suchy szampon, ale dla mnie to bzdura, poza tym, zawiera jakieś gazy, smierdzi i jest paskudny
dlatego wlasnie mysle ze taki puder dla dzieci bedzie lagodniejszy...
zreszta mi sie rzadko zdaza nie umyc wlosow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:43   #561
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
dlatego wlasnie mysle ze taki puder dla dzieci bedzie lagodniejszy...
zreszta mi sie rzadko zdaza nie umyc wlosow
dosc dobry jest batiste. nie smierdzi i jest calkiem skuteczny. mam go na awaryjne sytuacje.
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:55   #562
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

JA wypróbowałam talk dla dzieci na włosy
I muszę przyznać że TRAGEDIA.
Włosy od razu zrobiły się jak Siano do tego efekt Elektryzowania się włosa razy 100%. :/ Więcej tego nie zrobiłam. No ale może na twoich włosach inaczej zadziała. Daj koniecznie znać.

A co do jajka. Co kto woli. Ja uwielbiam maseczkę na twarz robioną z jajka. Oddziela się białko od żółtka. Białko rozkłucamy na piankę. Nakładamy piankę na twarz. Jak Powstanie super twarda skorupka, dopiero wtedy ją zmywamy. Potem rozkłucamy żółtko i nakładamy na twarz. Czekamy aż stwardnieje i zmywamy. Skóra będzie baaardzo po tej maseczce napięta i ujędrniona. To taki mój sposób na zmarszczki ^_-.

Jeść też jem jajko i lubię je.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:05   #563
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
JA wypróbowałam talk dla dzieci na włosy
I muszę przyznać że TRAGEDIA.
Włosy od razu zrobiły się jak Siano do tego efekt Elektryzowania się włosa razy 100%. :/ Więcej tego nie zrobiłam. No ale może na twoich włosach inaczej zadziała. Daj koniecznie znać.
czytalam wlasnie ze sie pozniej wlosy elektryzuja, ale i tak jak mi sie zdarzy wlosy nie umyc to potem mam je zwiazane w koczka, tylko zeby przy skorze nie byly tluste, zwlaszcza teraz kiedy zapuszczam swoj kolor to przy lekko przetluszczonych roznica kolorystyczna sie powieksza

jak wyprobuje to dam znac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:10   #564
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
A co do jajka. Co kto woli. Ja uwielbiam maseczkę na twarz robioną z jajka. Oddziela się białko od żółtka. Białko rozkłucamy na piankę. Nakładamy piankę na twarz. Jak Powstanie super twarda skorupka, dopiero wtedy ją zmywamy. Potem rozkłucamy żółtko i nakładamy na twarz. Czekamy aż stwardnieje i zmywamy. Skóra będzie baaardzo po tej maseczce napięta i ujędrniona. To taki mój sposób na zmarszczki ^_-.

Jeść też jem jajko i lubię je.
Jakie znowu zmarszczki, jeszcze za wczesnie na nie Co do Twojego sposobu - hmmm, to bardzo ciekawe, ale zastanawiam sie nad kolejnoscia: czy nie lepiej by bylo zastosowac najpierw zoltko a potem bialko? Wiem, ze bialko zamyka pory, a wiec moze lepiej byloby najpierw dac zoltko, zeby substancje odzywcze wniknely w pory, zmyc i nalozyc bialko, zeby te pory zamknac. (Sorry za offtopa tak w ogole )
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:38   #565
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wlasnie siedze sobie z turbanem na glowie i odmawiam zaklecia odstraszajace listonoszy
Kat- masz moze zdjecia swoich naturalnych wlosow gdzies? (z dziecinstwa itp.) Pewnie z natury bedziesz miala taki sredni blond, czy sie myle?
Mam, ale w domu rodzinnym będę dopiero w niedzielę. Jak nie zapomnę zeskanuję coś poza tym tak, średni/ciemny blond
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Przecież nie są złe. Nie wiem w czym problem
w tym, że kiedyś były piękne ale ok już -przeszedł mi kryzys
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
teraz widze

ale powiem Ci ze jakos bardziej mi sie podobasz w ciemniejszych wloskach, w tych jasnych blondach taka rozmyta jestes...
takze mysle ze zmiana na naturalki bedzie na plus

widze ze tu same Rybki i Blizniaki
z ja Waga
Ja się lubiłam w pasemkach ale w ciemniejszych też mi ok -ale takich jak mam naturalki, bo to zdjęcie po przyciemnieniu (co mam różową koszulkę) to z kolorem zbyt ciemnym już. Żeby wyglądać naturalnie musiałam robić brwi henną lub przyciemniać je kredką Podobno w takim kolorku jak mam teraz nie wyglądam tak blado jak w blondzie
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
rano zmyłam sesę, nie wiem dlaczego dziewczyny piszą, że ona potwornie śmierdzi, jak dla mnie to ma ładny intensywny orientalny zapach fajnie się ją nakłada, miałam ją na włosach jakieś 11h, rano zmyłam szamponem rumiankowym, na to odżywka Alterry i same wyschły. Efekt? Baaardzo miłe w dotyku, takie miękkie, zapach całkowicie się ulotnił, włosy wyglądają na grubsze (pyknęłam sobie zdj żeby zobaczyć czy tak jest faktycznie), są gładsze niż po samym szamponie i odżywce. Na cuda nie ma jeszcze co liczyć ale mam nadzieję, że za kilka użyć będzie widać różnicę w stanie włosów. Jedyne zastrzeżenie to to, że rano przed zmyciem zapach zaczął mnie już lekko drażnić, ale czego się nie zrobi dla urody
tak więc dzięki kat123 za "zachętę" oby z każdym użyciem było coraz lepiej!
O, cieszę się, że Ci pasuje Sesa
Ale moje tak dopiero po 12 godzinach są cudowne -nie wiem czemu a zapach trzyma się na moich włosach dłuuugo! Ostatnio 4 dni go czułam w tym po umyciu bez użycia olejku

Kupiłam dziś taką małą maskę Gliss Kura (taka na 1-2 użycia) czarną, do włosów mocno zniszczonych. Na opakowaniu jest napisane by zmyć ją po minucie... Myślicie, że można wziąć ją pod czepek na godzinę?
I na poprawę humoru kupiłam sobie miętowy lakier do paznokci
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:43   #566
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Konwalia -> o takie mam -to jest zdjęcie moich włosów sprzed chyba 2 lat... To jest kolor mojego odrostu. Nie wiem tylko, czy nie jest to zdjęcie przekłamane kolorystycznie, bo tu jest moim zdaniem śliczny. Obym miała takie jak mi odrosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01193.jpg (12,0 KB, 46 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 17:00   #567
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Jakie znowu zmarszczki, jeszcze za wczesnie na nie )
wiem,że nie do mnie, ale powiem od siebie,ze mialam zmarszczki mimiczne takie glebsze juz w 20 lat, teraz mam 27 i jest jeszcze gorzej. no ale ja jestem leniem, nie za bardzo dbam o cere, tylko tonik i krem, czasem raz na ruski rok maska. no i pale
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 17:53   #568
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wiem,że nie do mnie, ale powiem od siebie,ze mialam zmarszczki mimiczne takie glebsze juz w 20 lat, teraz mam 27 i jest jeszcze gorzej. no ale ja jestem leniem, nie za bardzo dbam o cere, tylko tonik i krem, czasem raz na ruski rok maska. no i pale
To ja Cie zaskocze Ja mam 17 lat i mam zmarszczki mimiczne. Wokół ust i oczu. Za dużo się śmieje

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Konwalia -> o takie mam -to jest zdjęcie moich włosów sprzed chyba 2 lat... To jest kolor mojego odrostu. Nie wiem tylko, czy nie jest to zdjęcie przekłamane kolorystycznie, bo tu jest moim zdaniem śliczny. Obym miała takie jak mi odrosną
Ja mam takie naturalne

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
w tym, że kiedyś były piękne ale ok już -przeszedł mi kryzys

Kupiłam dziś taką małą maskę Gliss Kura (taka na 1-2 użycia) czarną, do włosów mocno zniszczonych. Na opakowaniu jest napisane by zmyć ją po minucie... Myślicie, że można wziąć ją pod czepek na godzinę?
I na poprawę humoru kupiłam sobie miętowy lakier do paznokci
Pokaż lakier

Będziesz miała jeszcze lepsze włosy niż miałaś

I daj pod czepek. Ale z tego co mi się wydaje to one chyba mają silikon? W sensie te maski? Czy zmienili skład?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:13   #569
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To ja Cie zaskocze Ja mam 17 lat i mam zmarszczki mimiczne. Wokół ust i oczu. Za dużo się śmieje



Ja mam takie naturalne



Pokaż lakier

Będziesz miała jeszcze lepsze włosy niż miałaś

I daj pod czepek. Ale z tego co mi się wydaje to one chyba mają silikon? W sensie te maski? Czy zmienili skład?
Przestańcie z tymi zmarszczkami głupoty gadacie

No widzisz, to ładne masz obym i ja takie miała

z lakierem pójdę na łatwiznę i wkleję link niestety widzę mało pozytywną opinię ma , ale co tam http://simplyawoman86.blogspot.com/2...een-lemon.html

Ma silikon. Ale ja się go nie boję, teraz prawie w ogóle nie używam kosmetyków z silikonami. Została mi jedna odżywka, ale przestałam jej używać jak kupiłam zieloną z Alterry
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:35   #570
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

E tam, dziewczyny, niektore "zmarszczki" maja nawet niemowlaki Z reszta - uwazam, ze zmarszczki to nie takie zlooo, niektore dodaja twarzy uroku i pogody... Ale wrocmy do wlosow:
Kat - cudne naturalki Co do odzywki - nie wiem nic na ten temat, sprobuj, nie powinno to wlosom zaszkodzic, moze bedzie przeciazac troszke?
Dzisiaj jeszcze jade na zakupy i kupie ten rozmaryn, bo koniecznie chce wyprobowac go jako dodatku do szamponu i plukanke.

Dziewczyny - zycze Wam udanego weekendu!!!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.