Kosmetyki APC - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 18:33   #2221
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Mari, tak jak napisałaś im bardziej poprawiasz tym bardziej cienie znikają. Zwłaszcza kładzione na sucho...
Cytat:
Napisane przez Marigold
Może trzeba zmienić technikę i zamiast pędzelkiem to pacynką i nie pocierać, tylko przykładać? Bo może taki urok tych cieni, że tak je trzeba nakładać. Bo w sumie można by im to wybaczyć ze względu na cenę i trwałość (pije do sypkiego Burżujka, który ściera się i zbiera nieporównywanie szybciej).
Wypróbowane.
Nakładam pacynką sypkie, nawet nie mam pędzelków do makijażu. Dociskam do powieki, a nie trę.

Miałam sypkiego BUrżuja i był ok. Jedyny zarzut to, że opakowanie było [dla mnie] nieporęczne, ale dało się jakoś to opanować. Połysk gasł, ale po paru godz. Jednak NIE robiły się "placki" przy aplikacji. I o to mi najbardziej chodzi "czemu mam te placki?", a nie zaś o to, że cienie tanie, czy że coś tam jeszcze innego... Nawet mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o kolory-intensywność, to APC ma się lepiej od Burżuja, ale niestety "te placki".
Mam też inne sypkie cienie i NIE MA mowy o łysinach na powiekach.

Cytat:
Napisane przez Yenn
Oj, mam wrażenie, że moje niewinne pytanie o placki wywołało lawinę
NIe wywołałas lawiny. Ja już wcześniej się na to skarżyłam, tylko w innych wątkach.
Tutaj ten temat został poruszony ponownie i dobrze, bo możemy się wymienić doświadczeniem i radą przy nakładaniu akurat TYCH cieni.

Cytat:
Napisane przez agabil1
Jak zwykle chciałam dobrze-wyjaśnić tę kwestię. Pisałam wiele maili do APC, by sprawdzili skład, pytałam się ich dlaczego tak się dzieje w celu poprawy jakości ( choć dla mnie jest ona bez zarzutu, widocznie jestem mało wymagająca), poprawy zadowolenia Waszego, -ale po raz ostatni. Jak widać niepotrzebnie.
Nie chcecie-nie kupujcie.
EOT
Nie ma co się obrażać. Nie wiem skąd taka reakcja? NIKT nie podważa tego, że źle robisz konsultując się bezpośrednio z APC itp.

Pisze co mi się znimi dzieję, inne dziewczyny też wspominają o tym. Staramy się dać sobie jakieś rady...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:18   #2222
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

To ja też muszę wypróbować z tą zielenię tak jak napisałam Dziś już nie mam nastroju
A co do Burżujka to u mnie znikał/ ścierał się albo co gorsza zbierał po kilku godzinach. Pod tym względem APC pobiło go na głowę (ale pobiło go też Ruby Rose- mój sylwestrowy makijaż zrobiony sypkim złotym przetrwał do 4 rano bez poprawek).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 21:47   #2223
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kosmetyki APC

Zastosowałam się do rady Agi i wciskałam cienie pacynka, ale suchą. Na lewym oku było wszystko ok przez cały dzień, a na prawym pod koniec dnia lekko starły mi sie, ale zawsze tak mi się dzieje z tą powieką. Raz tylko tak się pomalowałam. Zobaczymy jak będzie następnym razem. Zawsze robiłam to pędzelkiem We-ma. Wciskają cienie nic mi sie teraz nie osypuje. Malując się pędzelkiem cała się świeciłam.
Mam tylko jeden cień nr 10 z wymiany.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 21:52   #2224
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny, mam pytanie: czym się różnią od siebie kolory 19-beż i 21-wanilia? Bo 19 już mam i się zastanawiam, czy jest sens kupowac jeszcze dodatkowo 21...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 22:03   #2225
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

21 jest bardziej satynowy, nie ma drobinek, na mojej powiece jest taki budyniowaty, można powiedzieć, że lekko wpada w łososiowy (powtarzam- lekko i to jest subiektywne odczucie w oświetleniu mojej łazienki). 19 jest bardziej błyszczący, ma srebrne drobinki, też mi lekko w łososia wpada, jest bardziej złoto- brązowy od 21
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 22:04   #2226
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Dziewczyny, mam pytanie: czym się różnią od siebie kolory 19-beż i 21-wanilia? Bo 19 już mam i się zastanawiam, czy jest sens kupowac jeszcze dodatkowo 21...
Zadałam do samo pytanie panu Pawłowi, dostałam taką odpowiedź: "Nr 19 jest bardziej błyszczący, większymi drobinkami i nieco ciemniejszy od cienia 21. 21 to cień satynowy-delikatniejszy."
Ja mam 21, jest delikatny, ciepły, budyniowy, dosyć jasny, bardzo dobrze nadaje się na podkład pod inne cienie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 01:08   #2227
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Mari i Yenn, dzięki wielkie dziewczyny!
(co prawda nie wiem dalej, czy jest sens kupować 21, ale cuś wymyślę )
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 07:59   #2228
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Bee
21-jest jaśniejsze, daje gładszy i bardziej stonowany połysk. 19 jest bardziej intensywna, trochę ciemniejsza i bardziej błyszczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (52,4 KB, 129 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:32   #2229
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Talking Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
nie jestem uszczypliwa, smile ......

Nie chcecie-nie kupujcie.
EOT
Ja teraz napisze cos za co moge zostać zlinczowana a mianowicie tytuł brzmi: "Kosmetyki Apc" i nie słuzy on tylko opiniom przychylnym. Ten watek powienien słuzyć wymienianiu opini, co nam odpowiada a co nie.
Zawsze pomijałam ten watek ponieważ według mnie to były tu aż cukrowo o Apc.
Sama posiadam niemała ilosc kosmetyków Apc i z jednych jestem zadowolona a z innych nie, uważam ze niektóre nie są warte swojej ceny, poniewaz mozna znaleźć za ta cenę lub troszke nizszą lub wyzsza kosmetyk lepszy.
kolory cieni APC sa naprawe niesamowite, i wygladaja ładnie an powiece i napewno z nich nie zrezygnuje, choc uważam ze cienie bell są o niebo lepsze,ale im nikt takiej reklamy nie robi
napewno bede dalej je zamawiac, ale uważam że w tym watku powinno sie pisać obiektywnie i nie robić afery ze ktos napisał niepochlebnie, a właśnie jesli juz ktoś pisze to agabil1 powinna zbierać te informacje i przekazywać firmie aby udoskonallali swoje produkty, bo napraw maja szansę zaistnieć na rynku.
Poniewaz prawda jest taka ze kosmetyki APC cieżko dostać, bo w sklepach poprostu panie albo nie znaja, albo te z którymi sie spotkałam to mówiły ze sie nie sprzedawało bo było kiepskie.
Choc podkreslam, ja jestem niesamowicie zadowolona z cieni i pudrów rozświetlajacych, ale widocznie rynek jest bardziej wymagajacy i zgadzam sie ze są one dosc nietrwałe

YenneferD twoje pytanie nie powinno wywołać lawiny tylko obiektywna wymiane zdań.
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:04   #2230
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Cienie Bell? To sypkie?? Takich nie miałam, jak to wygląda? Może bym sobie kupiła Chociaż miałam przestać się malować...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:10   #2231
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki APC

Marigold19 wpisz w google "cienie bell" pierwsza bedzie ich stronka i w lewym rogu sa cienie cena i kolorki
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 12:12   #2232
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=58&Itemid=245

O tym mowa? Faktycznie są takie dobre?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:21   #2233
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=58&Itemid=245

O tym mowa? Faktycznie są takie dobre?
Tak, to te. Ja mam dwa kolorki:1 i 10. Ja je lubię, daja piekny efekt świetlisty, ale bez tandetnych brokacikow . Na Wizażystce teraz krąży watek o nich .
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:22   #2234
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

A to kończę uprawienie OT i tam znajdę Dzięki za info
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:00   #2235
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki APC

Siła wyszukiwarki tam masz zdjecia tych cieni na rece i na powiekach, kończymy temat bell bo tu o APC
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64921
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:09   #2236
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki APC

Ja jeszcze w temacie OT Mari, pokazywałam cienie Bell ostatnio w wątku nieśmiała propozycja, na ręku na sucho i mokro, i w opakowaniu Koniec OT

EDIT: wkleiłam zdjęcia do tego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64921

Och Rrrrrrreeeeneeeee
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2006-04-15 o 13:48
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:33   #2237
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Kosmetyki APC

Jejku, taki maly cien, a taka klotnie potrafi wywolac
Swoja droga macie juz te kulki nr 13, jaki efekt?
Mam tez pytanko odnosnie rozswietlajacego różowego, mam cere naczynkowa, czy nie bedzie on za bardzo widoczny na mojej buzi, bo różu juz nie potrzebuje wystarczy ze mam policzki różowe, a tak bardzo mi sie on podoba
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:34   #2238
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Dziewczyny, mam pytanie: czym się różnią od siebie kolory 19-beż i 21-wanilia? Bo 19 już mam i się zastanawiam, czy jest sens kupowac jeszcze dodatkowo 21...
Kupiłam obydwa te cienie i byłam rozczarowana i żałowałam ponieważ kolory są niemal identyczne. 21 tylko bardziej satynowa a 19 błyszcząca z drobinkami. Co do tych cieni powinny chyba być lepsze opisy na tej stronie. Załączam ich zdjęcie, które zresztą już w tym wątku kiedyś wklejałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19i21.JPG (90,3 KB, 98 załadowań)
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 20:21   #2239
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Etiuda
Kupiłam obydwa te cienie i byłam rozczarowana i żałowałam ponieważ kolory są niemal identyczne. 21 tylko bardziej satynowa a 19 błyszcząca z drobinkami. Co do tych cieni powinny chyba być lepsze opisy na tej stronie. Załączam ich zdjęcie, które zresztą już w tym wątku kiedyś wklejałam.
samą fotkę juz widziałam Mówisz, że się zawiodłaś? Hmm..ja właśnie juz mam jeden i nie wiem, czy warto dokupowac jeszcze drugi, skoro takie podobne..?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 21:18   #2240
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
samą fotkę juz widziałam Mówisz, że się zawiodłaś? Hmm..ja właśnie juz mam jeden i nie wiem, czy warto dokupowac jeszcze drugi, skoro takie podobne..?
No właśnie zła byłam, że nabyłam w gruncie rzeczy 2 takie same kolory. Różnią się oczywiście lecz kiedy wybierałam myślałam, że są bardziej kontrastowe i będą się nadawać do używania razem w jednym makijażu, ale jak dla mnie różnica jest zbyt mała i po zastosowaniu niewidoczna. Sama zresztą widzisz na tym moim zdjęciu
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:38   #2241
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Kosmetyki APC

ja planuje nowe zakupy i przejrzałam kolorki na fotkach zamieszczonych w wątku i zastanawiam się nad 9, 12, 16 ale jakoś nie znalazłam fotki 9 prosiłabym o pomoc w postaci fotki tego cienia
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:09   #2242
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki APC

Nie wiem czy mi się zdjątko załaduje, bo nigdy tego nie robiłam. Specjalnie dla jednej z wizażanek zdjątko cienia nr 9 z makijażu wykonanego na konkurs APC, dostał wyróżnienie Resztę zdjęć mam na razie w za dużej rozdzielczości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta i oczy.jpg (72,1 KB, 129 załadowań)
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:11   #2243
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Luna83
Nie wiem czy mi się zdjątko załaduje, bo nigdy tego nie robiłam. Specjalnie dla jednej z wizażanek zdjątko cienia nr 9 z makijażu wykonanego na konkurs APC, dostał wyróżnienie Resztę zdjęć mam na razie w za dużej rozdzielczości
Hej, Luna, gratulacje!!! bo jeszcze Ci nie gratulowałam No i dlaczego Twojego makijażu nie ma na stronie? Wygląda na bardzo fajny
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:16   #2244
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki APC

Tobie także No właśnie Bee nie wiem, bo pytali się mnie o zgodę, ale ja miałam problemy ze skrzynką na amerykańskiej domenie ją mam i od kilku tygodni maile nie dochodzą więc może nie dostali tej zgody albo nie
wiem co
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:23   #2245
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Luna83
Tobie także No właśnie Bee nie wiem, bo pytali się mnie o zgodę, ale ja miałam problemy ze skrzynką na amerykańskiej domenie ją mam i od kilku tygodni maile nie dochodzą więc może nie dostali tej zgody albo nie
wiem co
to koniecznie napisz do nich jeszcze raz, a jak się nie uda, to ja mogę wysłać maila od siebie
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:37   #2246
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Luna83
Nie wiem czy mi się zdjątko załaduje, bo nigdy tego nie robiłam. Specjalnie dla jednej z wizażanek zdjątko cienia nr 9 z makijażu wykonanego na konkurs APC, dostał wyróżnienie Resztę zdjęć mam na razie w za dużej rozdzielczości
dziękuje za fotki a mam takie pytanko ten cień jest nałożony na sucho? Bo mnie by interesował taki bardziej intensywny kolor do malowania kresek( na mokro)
gratuluję wam wszystkim dziewczyny nagród w konkursie
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:42   #2247
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki APC

Droga suonko, cień jest intensywny i nałożony na mokro, ale aparat zapewne nieco kolor zjadł, poza tym przy rzęsach i dolną powiekę rozjaśniłam dodatkowo cieniem nr 3 Poza tym z tego co wiem APC ma w kolekcji jeszcze ciemniejszy fiolet.
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 03:40   #2248
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kosmetyki APC

Ja również gratuluję wszystkim laureatkom konkursu APC!
Bardzo bym chciała obejrzeć wasze makijaże, ale niestety zakładka z konkursem na stronie APC mi się nie otwiera w żadnej przeglądarce.
Czy któraś z was miała podobny kłopot?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:06   #2249
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kosmetyki APC

Wlasnie wczoraj zobaczylam zdjecia konkursowe na stronie APC. Chcialam Wam dziewczynki serdecznie pogratulowac
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:13   #2250
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kosmetyki APC

Ponawiam swoje pytanie - czy któraś z was ma kłopot z otworzeniem konkursowej strony?

Oto mój pusty link na stronie APC pod zakładką konkurs:

http://www.apc-cosmetics.waw.pl/konkurs.htm

Czy mogłabym prosić o link, który u was normalnie się otwiera?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.