Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-18, 08:30   #4801
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no to muszę sama testować
To mnie kusi:
http://estyl.pl/wella-sp-styling-ref...ylizacji-75-ml
U mnie kremy srednio się sprawdzały - tłusciły włosy i topielicowały Ale moze ten bedzie inny, w koncu co chwila coś nowego

A sobie zreflektowałam, ze włosy niby suche, ale przeciez co dzien cwicze i włosy mokre zawsze mam, a wiec i sebum na nich osiada szybciej, wiec moze jednak opinia sie nada

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się po pierdyliardzie stron w wątku, ale ja po prostu nie nadążam Mam strasznie poplątany moment w życiu, no po prostu lawina błotna z powodzią, huraganem, wiatrem i suszą jednocześnie

Kusicie tym CC Alterny- dajecie go na suche czy na mokre włosy? Na całość czy tylko na końcówki?
Ostatnio "zainwestowałam" w pełnowymiarową odżywkę Bumble&Bumble Invisible Oils, bo już dość miałam kupowania miniaturek No i używam wszystkich peelingów do skóry głowy, wcierek które nakupowałam i zobaczymy, czy urosną gęstsze :
Czasami tak bywa, wole huragan niz nude jednak

Ja daję na wilgotne, ale nie całkiem mokre, potem uszarka jade.
Bumblaki przerobiłam chyba wiekszosc i generalnie nie polece.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:33   #4802
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie kremy srednio się sprawdzały - tłusciły włosy i topielicowały Ale moze ten bedzie inny, w koncu co chwila coś nowego

A sobie zreflektowałam, ze włosy niby suche, ale przeciez co dzien cwicze i włosy mokre zawsze mam, a wiec i sebum na nich osiada szybciej, wiec moze jednak opinia sie nada

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------


Czasami tak bywa, wole huragan niz nude jednak

Ja daję na wilgotne, ale nie całkiem mokre, potem uszarka jade.
Bumblaki przerobiłam chyba wiekszosc i generalnie nie polece.
Mi z bumblaków właśnie tylko ta seria pasuje, chociaż ten spray ochronny nie wiem czy cokolwiek daje Ale szampon+ odżywka jest miodzio Musze wrócić do olejowania włosów raz w tygodniu
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:33   #4803
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tez odpuściłam ja z ziaji miałam płyn do hig int i u mnie było ok
Witam z rana

Ja niestety nie mam dobrych wspomnień z płynami do higieny intymnej z ziaji, dostałam po nich uczulenia i co chwile do ginekologa biegałam a wystarczyła zmiana na inny płyn i problemy zniknęły. Męczyłam się dwa lata i wrogowi tego płynu bym nie dała
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2016-05-18 o 08:35
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:37   #4804
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hellou, mam własnie na włosach maseczke Nounou - mega mieciutkie są póki co, ciekawe jak po wyszuszeniu
Mam ochote na wiecej Davinesowych cudów
Kusicielka Zamówiłam 3 różne odżywki/maski i sprawdzę jak się sprawują na moich włosach. Liczę, że po użyciu z płaskich mi co najmniej afro zrobi. Jak nie to będę bić.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:40   #4805
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mi z bumblaków właśnie tylko ta seria pasuje, chociaż ten spray ochronny nie wiem czy cokolwiek daje Ale szampon+ odżywka jest miodzio Musze wrócić do olejowania włosów raz w tygodniu
No bo w sumie kazdy ma inne włosy i co innego sie sprawdza

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Kusicielka Zamówiłam 3 różne odżywki/maski i sprawdzę jak się sprawują na moich włosach. Liczę, że po użyciu z płaskich mi co najmniej afro zrobi. Jak nie to będę bić.
A jak, dziele sie z tym, co uwazam za bardzo dobre i ma fajna cene
Mam nadzieje, ze coś Ci przypasuje
Mnie sie podobaja te małe pojemności 75 ml, idealnie zeby potestować, i nawet wydajne powinny byc, odzywki i maski wiele nie daje, bo za duzo obciazy włosy.
Mnie ciekawi jeszcze volume i zaraz chyba doklikam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:41   #4806
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zyczę powodzenia

nie cierpię mieć takiego napiętego grafiku

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dentyste miałam dzisiaj i ja miec (kontrole) ale odłozyłam na kiedy indziej, bo uziemnionam dalej, mechanik zarobi w łeb za to

Fryzjera tez mam w piatek

Dasz rade, wyrobisz
też bym chętnie odwołała dentystę, bo usta jeszcze wrażliwe i nie wiem jak to będzie, ale dzis już za późno
u fryzjera nie byłam od pół roku, od pamiętnego naprawiania zieleni tez się już boję



był kurier, mam stojak, modlę się by weszła w niego butelka łiskacza, bo jak wywaliłam tyle kasy na nic to sie załamię
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:45   #4807
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Oficjalnie robię odwyk kosmetyczny, muszę zaoszczędzić pieniądze na szkołę. Dlatego rzadziej tu zaglądam i póki co chyba zrobię sobie przerwę. Miłego dnia
powodzenia w oszczędzaniu


Też by mi się przydał taki odwyk od wizażu, ale jeszcze do tego nie dojrzałam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 08:45   #4808
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Wsadziłam do koszyka maske Minu, odzywkę Love Smooth i szampon Volu i tera mysle co brac za free próbkę chyba podziele to na 3 i 3 próbki beda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:46   #4809
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam z rana

Ja niestety nie mam dobrych wspomnień z płynami do higieny intymnej z ziaji, dostałam po nich uczulenia i co chwile do ginekologa biegałam a wystarczyła zmiana na inny płyn i problemy zniknęły. Męczyłam się dwa lata i wrogowi tego płynu bym nie dała
wrogowi po tym płynie zapewne nic nie będzie
uczulenia to dość osobnicza reakcja, jeden moze łykac pyralginę, drugi nie a producent dla jednego odsetka nie wycofa produktu, który służy tylu ludziom


kiedyś słyszałam urban legend że płyny do higieny z biedronki powodują grzybicę najgorzej, że to głosiła moja przyjaciółka i była o tym święcie przekonana
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:48   #4810
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam z rana Dziś i jutro czekają mnie ciężkie dni. Trzymajcie kciuki
Mocno trzymam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mocne


A ja znowu na telefonie

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Skusilam sie wczoraj na tolpe dobilam do darmowej dostawy, bo nie lubie placic za przesylke wzielam 3 plyny int., moj ulubiony balsam do ciala i kilka kremow do rak bedzie maly zapasik
klask i:
Ja się nie skusiłam, ale mam jeszcze jakieś zamówienie z próbkami, które muszę najpierw zużyć.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość



czekam na kuriera ze stojakiem na prezent, muszę dokupić do niego łiskacza, mam dziś dentyste i wieczorem pracę, babci urodziny, ale nie pojadę raczej, chyba ze doba mi sie ciut rozciągnie jutro ciulnia z grzybnią, urodziny bez jubilata, nie zdążymy się nawet zobaczyć w piątek fryzjer aaaa ratunku
niech juz będzie sobota
, za wykonanie planu

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dentyste miałam dzisiaj i ja miec (kontrole) ale odłozyłam na kiedy indziej, bo uziemnionam dalej, mechanik zarobi w łeb za to

Fryzjera tez mam w piatek

Dasz rade, wyrobisz
Współczuję,

[QUOTE=oliwia18;60547571]Witam się po pierdyliardzie stron w wątku, ale ja po prostu nie nadążam Mam strasznie poplątany moment w życiu, no po prostu lawina błotna z powodzią, huraganem, wiatrem i suszą jednocześnie

Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:49   #4811
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

hello

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------


to fajnie
babeczka polecała mi krem-maskę pod oczy z ziaja pro, miałyście? podobno ich bestseller
zdobyłam ją (nie było łatwo) ale mnie wysypały taka kaszka jakby pod oczami wiec poszła na inne partie albo gdzies zalega w czeluściach słupków łazienkowych muszę sprawdzić
http://ziaja.com/kosmetyki/1898,krem...u-z-ceramidami

Podobnie anulaQa zachwalała maskę oceanica
w słoiku na bogato, kupiłam i co za masakra gule na obu policzkach

takze ja odradzam
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 08:51   #4812
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX



---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Boszzzz załamka, wino w stojak wchodzi a inna flaszka nie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:54   #4813
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
powodzenia w oszczędzaniu


Też by mi się przydał taki odwyk od wizażu, ale jeszcze do tego nie dojrzałam
urwanie kalafiora w robocie innymi słowy
nawał pracy to jest u mnie najskuteczniejszy odwyk
bolesny ale działa
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:55   #4814
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wrogowi po tym płynie zapewne nic nie będzie
uczulenia to dość osobnicza reakcja, jeden moze łykac pyralginę, drugi nie a producent dla jednego odsetka nie wycofa produktu, który służy tylu ludziom


kiedyś słyszałam urban legend że płyny do higieny z biedronki powodują grzybicę najgorzej, że to głosiła moja przyjaciółka i była o tym święcie przekonana
Hmm skoro wyraża się tu opinie to ja wyraziłam swoją i nie apelowałam o wycofanie produktu a o uwagę przy jego stosowaniu ewentualnym. Dla mnie ten płyn to katastrofa. Jak chcesz to próbuj ja Ci nie bronię
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:00   #4815
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

tomama proszę się tu ze mnie nie naigrywać
Liv_87 o starej wersji bazy piszesz ?

Dzień dobry pięknym paniom
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:02   #4816
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wsadziłam do koszyka maske Minu, odzywkę Love Smooth i szampon Volu i tera mysle co brac za free próbkę chyba podziele to na 3 i 3 próbki beda
zrób tak
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:03   #4817
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Oficjalnie robię odwyk kosmetyczny, muszę zaoszczędzić pieniądze na szkołę. Dlatego rzadziej tu zaglądam i póki co chyba zrobię sobie przerwę. Miłego dnia
nie jesteś sama w oszczędnych planach ale ja nie wykluczam czytania wątku. po prostu zamiast kolejnych kosmetyków do odstania w szufladzie widzę przed oczami cel jaki sobie postanowiłam, więc za wiele mnie też nie kusi. jak sobie pomyślę, że zakup 7 podkładu oddala mnie od celu, a mam 6 innych których zużycie jest problemem- już mi przechodzi chęć na zakupy
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:03   #4818
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Zamówiłam sobie puder prasowany Gerlę i lotion Abeille Royale znalazłam o połowę taniej niż w S. ciekawe, czy to nie purchawy jak któraś chce, to mogę podać linki na PW widziałam, że mało sztuk zostało w tym sklepie więc nie będę tu wrzucać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:03   #4819
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Wysuszyłam włosy - maska Nounou jest mega - poelcam Mieciutkie, ładne, układaja sie super, nie przyklapniete.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 09:07   #4820
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

idę szukać łiskacza, ale już załamke mam,raczej nie wlizie do tego stojaka
chyba go odeślę

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wysuszyłam włosy - maska Nounou jest mega - poelcam Mieciutkie, ładne, układaja sie super, nie przyklapniete.
wrzucisz skład tej maski?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:08   #4821
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

U mnie maska z Ziaji się świetnie sprawdza Kończę pierwszą tubkę.

Natomiast byłam zachwycona pastą z Ziaji, niestety ostatnio na YT oglądałam filmik o jakiś plastikowych (?) granulkach, które są w produktach, nie rozpuszczają się, nie są wyłapywane przez oczyszczalnie, trafiają do wód, zabijają zwierzęta i trafiają później na nasze talerze W stanach od 2015 jest to zakazane w Unii nie i właśnie ta pasta je ma, szkoda, bo bardzo ją lubiłam
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:08   #4822
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Oficjalnie robię odwyk kosmetyczny, muszę zaoszczędzić pieniądze na szkołę. Dlatego rzadziej tu zaglądam i póki co chyba zrobię sobie przerwę. Miłego dnia
O zdecydowałaś się Powodzenia ale nie znikaj nie będziemy kusić
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:09   #4823
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Hmm skoro wyraża się tu opinie to ja wyraziłam swoją i nie apelowałam o wycofanie produktu a o uwagę przy jego stosowaniu ewentualnym. Dla mnie ten płyn to katastrofa. Jak chcesz to próbuj ja Ci nie bronię
Niby takie proste wystarczyło zmienić płyn.. ale bądz tu mądry że to akurat było przyczyną...
TZ twierdzii że jego świeczunie, których zgromadziłam arsenał, podrażniają musze se palić jak go nie ma i wietrzyć dużo
Ja też nie przepadam za Ziają a jak napisałam powyżej to co inni zachwalają u mnie spowodowało masakre
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:11   #4824
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie puder prasowany Gerlę i lotion Abeille Royale znalazłam o połowę taniej niż w S. ciekawe, czy to nie purchawy jak któraś chce, to mogę podać linki na PW widziałam, że mało sztuk zostało w tym sklepie więc nie będę tu wrzucać
chcem chcem

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wysuszyłam włosy - maska Nounou jest mega - poelcam Mieciutkie, ładne, układaja sie super, nie przyklapniete.
to super dam znać dzisiaj jak przetestuję moją
teraz zamawiam kwiatuszki do ogródka
tytoń ozdobny itd
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:11   #4825
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:11   #4826
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Dzień dobry pięknym paniom
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:12   #4827
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
chcem chcem

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------


to super dam znać dzisiaj jak przetestuję moją
teraz zamawiam kwiatuszki do ogródka
tytoń ozdobny itd
bosz przypomniałaś mi, muszę wsadzić kwiatki

moze podniosę tyłek do góry
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:13   #4828
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie puder prasowany Gerlę i lotion Abeille Royale znalazłam o połowę taniej niż w S. ciekawe, czy to nie purchawy jak któraś chce, to mogę podać linki na PW widziałam, że mało sztuk zostało w tym sklepie więc nie będę tu wrzucać
Można prosić o linka?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:13   #4829
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
bosz przypomniałaś mi, muszę wsadzić kwiatki

moze podniosę tyłek do góry
dajesz zrób fotkę ogródka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:14   #4830
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

z przymrużeniem oka
Cytat:
Wnioskując z kont na FB, Instagramie, Snapchat'cie czy Twitterze serio nie ogarniam jakim cudem inni ludzie znajdują czas na swoje życie. Wstają o 3.10 aby pobiegać 6 km, a w drodze powrotnej zahaczają jeszcze o pływalnię i przepływają kolejne 30. Po prysznicu śniadanie jak w paro-gwiazdkowym hotelu - wszystkie możliwe owoce, ekologiczna owsianka, domowo pieczony chleb na mące z Gambii oraz herbatę, którą własnoręcznie osuszyli. Potem do pracy na 8h, w czasie przerwy na lunch oczywiście joga, tudzież choćby rowerek lub bieżnia. Po pracy sprzątają całe mieszkanie, zapraszają znajomych na obiady, robią sobie maratony filmowe i piją wieczorne piwka z przyjaciółmi w różnych miejscach. Pieką wymyślne ciasta, dekorują balkony na wiosnę, układają kompozycje z kwiatów, koszą trawniki, robią remont w kuchni, wymieniają okna, malują ściany. Wyjeżdżają na wakacje, nad morze na weekend, pochodzić po górach, pojeździć na nartach, wstawiają piękne klimatyczne zdjęcia na Instagramie, prowadzą lifestyle blogi, zaczynają diety LCHF, znajdują markowe torebki vintage za 2 zł na pchlich targach, spędzają pełne wrażeń popołudnia z dziećmi, odwożą i przywożą je z tańców, karate i tenisa, kupują przemyślane prezenty na kinderbale, odbierają z Paintballa. Mają nawet chwilkę dla siebie i wtedy jest SPA z przyjaciółkami, maseczki na twarzy w wannie ze świecami wokół, nauka Mindfulness i filozofii Wschodu Szczerze? Ja wstaję, robię sobie kawę, zapalam papierosa i już jest wieczór.".
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-05-18 o 09:17
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 17:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.