życie sexualne - pytania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 13:15   #1
xxxxx20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 39

życie sexualne - pytania


1. Czy kochajac sie podczas okresu - jest mozliwość zajscia w ciąże ?? pytam bo gdzie niegdzie są róznoworodne odp na ten temat
2. Nie uprawiając narazie typowiego sexu ( w obawie o ciąże) a zastpeujac to pettingiem czy pieszczotami, sexem oralnym mozna jeszcze w jakis sposób pobudzic partnera i prowadzic do orgazmu ? albo z tych wyzej wymienionych jakies ciekawe przykłady co moge zrobic jako dziewcyzna jakies roznorodne, odmi8enne metody by facet czuł sie cudownie??
3. Znacie jakies zabawy erotyczne czy cos w tym stylu np. zawiazuje mu oczy wstazką, sciagam jakich ciuch a on zgaduje jak zganie to ma cos przyjemnego w nagrode a jak nie to tylko buziak ?? jelsi znacie smiało piszcie )
z góry thx za rady )
xxxxx20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:17   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: życie sexualne - pytania

1. Czy kochajac sie podczas okresu - jest mozliwość zajscia w ciąże ?? pytam bo gdzie niegdzie są róznoworodne odp na ten temat - różnie, zależy jaki jest twój cykl. Zwróć się do tematu o NPR
2. Nie uprawiając narazie typowiego sexu ( w obawie o ciąże) a zastpeujac to pettingiem czy pieszczotami, sexem oralnym mozna jeszcze w jakis sposób pobudzic partnera i prowadzic do orgazmu ? albo z tych wyzej wymienionych jakies ciekawe przykłady co moge zrobic jako dziewcyzna jakies roznorodne, odmi8enne metody by facet czuł sie cudownie?? - tak, można go pobudzić i doprowadzić do orgazmu
3. Znacie jakies zabawy erotyczne czy cos w tym stylu np. zawiazuje mu oczy wstazką, sciagam jakich ciuch a on zgaduje jak zganie to ma cos przyjemnego w nagrode a jak nie to tylko buziak ?? jelsi znacie smiało piszcie ) - to wszystko przyjdzie samo a na zabawy przyjdzie czas :P
z góry thx za rady )
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:33   #3
xxxxx20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 39
Dot.: życie sexualne - pytania

nie no ja w pyt 2 i 3 pytam konkretnie o jakies propozycje, sposoby a nie w ten sposób jak napisano powyzej
xxxxx20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:47   #4
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: życie sexualne - pytania

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:05
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:49   #5
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: życie sexualne - pytania

Cytat:
Napisane przez xxxxx20 Pokaż wiadomość
nie no ja w pyt 2 i 3 pytam konkretnie o jakies propozycje, sposoby a nie w ten sposób jak napisano powyzej
Aaaa.. :P No to zawsze można spróbować wariacje oralne - delikatnie zębami, jądra są hmmm... Było o tym sporo tematów
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:20   #6
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: życie sexualne - pytania

WYSZUKIWARKA a nie od razu pretensje, że ktoś nie odpowiedzial tak, jabys tego oczekiwała... Wystarczy tylko troszke dobrych chęci, a odpowiedzi na nurtujące cie pytania znajdziesz tu na forum w innych wątkach. Powodzenia
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2009-08-14 o 19:21
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 19:37   #7
K0lezaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: życie sexualne - pytania

Witam! Mam pytanie: podczas sexu z moim tz w pozycji od tyłu i niezaleznie czy to jest pozycja na jezdzca czy tez lezymy na boku i on mni ten teges od tylu to mam dziwne bóle w dole brzucha. Możecie powiedziec mi co to może być?? bo to jest bardzo krepujace bo te pozycje sa fajne no ale ten ból przeszkadza nam w sexie...
K0lezaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 21:35   #8
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: życie sexualne - pytania

Cytat:
Napisane przez K0lezaneczka Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie: podczas sexu z moim tz w pozycji od tyłu i niezaleznie czy to jest pozycja na jezdzca czy tez lezymy na boku i on mni ten teges od tylu to mam dziwne bóle w dole brzucha. Możecie powiedziec mi co to może być?? bo to jest bardzo krepujace bo te pozycje sa fajne no ale ten ból przeszkadza nam w sexie...
widocznie nie są takie fajne, skoro odczuwasz ból
zmieńcie pozycję i po krzyku


---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez K0lezaneczka Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie: podczas sexu z moim tz w pozycji od tyłu i niezaleznie czy to jest pozycja na jezdzca czy tez lezymy na boku i on mni ten teges od tylu to mam dziwne bóle w dole brzucha. Możecie powiedziec mi co to może być?? bo to jest bardzo krepujace bo te pozycje sa fajne no ale ten ból przeszkadza nam w sexie...
widocznie nie są takie fajne, skoro odczuwasz ból
zmieńcie pozycję i po krzyku


a co konkretnie jest krępujące? ból, pozycja, powiedzenie o tym facetowi czy może coś jeszcze?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 13:25   #9
BlackPerline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 50
Dot.: życie sexualne - pytania

1.Kochamy się podczas okresu , ale zawsze używamy prezerwatywy.
Jeżeli się zabezpiecza przed ciążą , to nie ma szans na wpadkę.
2.Dla chcącego nic trudnego Wypróbuj , co najbardziej go podnieca i to zrób
Petting czy seks oralny jak najbardziej
3.Co do zabaw , to już indywidualna sprawa-każdy lubi coś innego
Wystarczy o tym porozmawiać i ruszać do dzieła
BlackPerline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:09   #10
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: życie sexualne - pytania

jesli chodzi o zabawy, to gdzies tu na wizazu dziewczyny robily gry erotyczne ;p tylko trzeba poszukac
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:17   #11
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: życie sexualne - pytania

Cytat:
Napisane przez K0lezaneczka Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie: podczas sexu z moim tz w pozycji od tyłu i niezaleznie czy to jest pozycja na jezdzca czy tez lezymy na boku i on mni ten teges od tylu to mam dziwne bóle w dole brzucha. Możecie powiedziec mi co to może być?? bo to jest bardzo krepujace bo te pozycje sa fajne no ale ten ból przeszkadza nam w sexie...
to jest ciaza
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 20:50   #12
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: życie sexualne - pytania

E tam ciąza od razu. Też tak mam. Uwielbiam tę pozycję, ale czasem mnie brzuch pobolewa. Proponuję inaczej ustawić miednicę, np. bardziej lub mniej się "wygiąć" i znaleźć dobre ułożenie
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:56   #13
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: życie sexualne - pytania

Zdecydowanie można zajśc w ciążę podczas miesiączki.Własnie kolezanka powitała na swiecie "okresowego' chłopczyka
Przy pozycji od tyłu zawsze mnie boli - trzeba jw. "wygiąć się" bardziej pupa do góry
Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.