Chcę schudnąć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 16:53   #1
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Unhappy

Chcę schudnąć


Chcialabym prosic o jakies wskazówki jak z 51kg zejsc do 48/49 kg. Mam dziwne wrazenie ze jestem gruba, niektorzy mówią mi, że powinnam schudnąć , gdyż na taki brzuch jaki mam nieda się patrzeć, a ja lubię chodzic w krociutkich koszulkach.Patrzę czasami do lustra i widzę odstający brzuch zamiast prostego ladnego... niewiem co sadzic. lato sie zbliza... przyjdzie moda na krótkie stroje a ja będę chodzić w dluugiej koszulce. jakies pomysly? proszę o pomoc.
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:08   #2
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Chcę schudnąć

Jakiego jesteś wzrostu?? 51 kg to malutko.

Jesli nie jestes zadowolona ze swojej figury, a nie masz nadwagi odstw fast foody i słodycze jedz wiecej świerzych warzyw, a przyłóż się do ćwiczeń i zwiększ aktywność fizyczną.

O prawidłym jedzeniu możez poczytać w tzw. wątkach podwieszonych - są na samej górze na liście postów w dziale dietetyka, oraz poczytaj o ćwiczeniach na mięśnie brzucha w dziale fitness.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:38   #3
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

163cm / 51 kg .. ehhhhhh zawsze wazylam 48-49 kg.. a teraz? niewiem czemu grubne.. a fast food z ciezkim zalem na sercu ale odpuszcze...;] hehe dziekuje;]
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:54   #4
zabocik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę schudnąć

Ja przy wzroście 172cm - waże 68 kG;/ , wiem mam nadwagę;( .

Nie potrafie `zatrzymac tej machiny obżarłości` !(( Jest mi tak źle, wstydze sie wychodzic, w szkole czuje sie jakby wszyscy na mie patrzyli i śmiali sie ze mnie;((( Jest mi tak źle!!!((

Dzisiaj zjadałm - śniad:- płatki + maślanka
szkoła- zapiekanka + 2 x jabłko
dom - godz 16,30 - troche makaronu z 2 łyzkami gyrosu + buraczki
+ maslanka z płatkami fitness i gotowane warzywa... juz nic nie zjem po 17,30.. Staram sie nie jest po tej godz. Chętnie poszłabym pobiegac, pospacerowac.. A tu zimno, padam i nie ma w ogóle akich miejsc do biegania <mieszkam na wsi> ;/// ech... Czy nabiał - twarozek, serki, jogurty, maslanki,mleko,sery - powinnam odłozyc?
zabocik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:09   #5
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Chcę schudnąć

a ja waze 71 przy 175 cm wzrostu i co jestem gruba?? bez przesady, nie wygladam na tyle i nikt nie mowi,ze jestem gruba, ale i tak chce schudnac conajmniej 10 kg
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:15   #6
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

polecicie jakas diete?????
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:16   #7
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Chcę schudnąć

Cytat:
Napisane przez zabocik Pokaż wiadomość
Ja przy wzroście 172cm - waże 68 kG;/ , wiem mam nadwagę;( .

Nie potrafie `zatrzymac tej machiny obżarłości` !(( Jest mi tak źle, wstydze sie wychodzic, w szkole czuje sie jakby wszyscy na mie patrzyli i śmiali sie ze mnie;((( Jest mi tak źle!!!((

Dzisiaj zjadałm - śniad:- płatki + maślanka
szkoła- zapiekanka + 2 x jabłko
dom - godz 16,30 - troche makaronu z 2 łyzkami gyrosu + buraczki
+ maslanka z płatkami fitness i gotowane warzywa... juz nic nie zjem po 17,30.. Staram sie nie jest po tej godz. Chętnie poszłabym pobiegac, pospacerowac.. A tu zimno, padam i nie ma w ogóle akich miejsc do biegania <mieszkam na wsi> ;/// ech... Czy nabiał - twarozek, serki, jogurty, maslanki,mleko,sery - powinnam odłozyc?
Na pewno nikt sie z ciebie nie smieje i na ciebie nie patrzy. Nie uważasz, że troche przesadzasz??? Nie jestes gruba. Twoja waga jest prawidłowa, a jeśli nie jestes z siebie zadowolona to postaw na ćwiczenia. Wymówki zawsze sie znajdą. Kiepska pogoda? To poćwicz w domu? Nie masz miesjc do biegania na wsi?? To własnie super - bo biegasz na łonie natury wśród zieleni i pól, a nie jak coniektórzy w centrum miasta, po ulicach i wdychają tylko ołów i inne spaliny.

Jedz 5 posiłków w rozsądnych ilościach. Trzy z nich większe, bo to tzw główne posiłki. zamień proste węglowodany na złożone ( czyli białe pieczywo na pełnoziarniste, makaron zwykły na pełnoziarnisty, ryż biały, na ryż nieoczyszczony, jedz kasze nieoczyszczone) odstaw słodycze i fast foody.

Wcale nie musisz odkładac białka - jedz chude wędliny, drób, chude cześci innych miejsc, jogurty jak najbardziej tylko postawna naturalne ( te owocowe to sam cukier), półtłusty lub chudy twaróg, maślanki, kefiry, ryby. Noi jedz dużo warzyw.

Ostatni posiłek jemy na około 2h przed spaniem ( a nawet 1h jesli jest to posiłek czystobiałkowy) w rzeciwnym razie zpowalniamy sobie metabolizm.

Odstaw fastfoody słodycze i sporo ruchu. Pozatym to samo co w przypadku autorki wątku - PRZECZYTAJ POSTY PODWISZONE O OGÓLNYCH ZASADACH ZDROWEGO ODCHUDZANIA.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 18:21   #8
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

milo.. a jakie cwiczenia robic najlepiej podczas diety
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:49   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chcę schudnąć

Cytat:
Napisane przez zabocik Pokaż wiadomość
Dzisiaj zjadałm - śniad:- płatki + maślanka
szkoła- zapiekanka + 2 x jabłko
dom - godz 16,30 - troche makaronu z 2 łyzkami gyrosu + buraczki
+ maslanka z płatkami fitness i gotowane warzywa... juz nic nie zjem po 17,30.. Staram sie nie jest po tej godz. Chętnie poszłabym pobiegac, pospacerowac.. A tu zimno, padam i nie ma w ogóle akich miejsc do biegania <mieszkam na wsi> ;/// ech... Czy nabiał - twarozek, serki, jogurty, maslanki,mleko,sery - powinnam odłozyc?
Jesz dużo węglowodanów a mało białka.
Płatki fitness ponoć nie są najlepsze na odchudzanie (są słodzone), ale ja jem je na śniadanie i chudnę Jednak nie powinnaś ich jeść też po południu.
Zapiekanka to jak się domyślam puste węglowodany i tłuszcz - bardzo kiepsko na dietę. Zamiast tego lepiej było zjeść sobie kanapkę z razowego pieczywa i chudej wędliny i warzyw.
Na obiad makaron - pewnie zwykły, a nie razowy? Też średnio to dobre na dietę, razowy lepszy. Jak jesz makaron albo inne węgle to nie powinnaś jeść no tego nic tłustego (np żółtego sera, oliwy, tłustszego mięsa, kotletów w panierce). Buraczki najwyżej od czasu do czasu, bo mają wysoki indeks glikemiczny.
Płatki i maślanka po obiedzie to zły pomysł. Lepszy byłby serek wiejski, jakiś twarożek, serki homo naturalne...

Co do nabiału, to chude białe sery, serki wiejskie, serki homo naturalne są ok, to białko a na diecie dużo chudego białka pomaga chudnąć, chude mleko też ostatecznie może być, ale żółte sery i jogurty lepiej wywalić bo to tłuszcze albo cukry. Nie wiem jak jest z maślanką.

A ostatni posiłek powinnaś jeść później, na 2-3 godziny przed snem.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:00   #10
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

czy ktos tutaj odpisze na moje pytania?! coz...
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:31   #11
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Chcę schudnąć

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Jakiego jesteś wzrostu?? 51 kg to malutko.

Jesli nie jestes zadowolona ze swojej figury, a nie masz nadwagi odstw fast foody i słodycze jedz wiecej świerzych warzyw, a przyłóż się do ćwiczeń i zwiększ aktywność fizyczną.

O prawidłym jedzeniu możez poczytać w tzw. wątkach podwieszonych - są na samej górze na liście postów w dziale dietetyka, oraz poczytaj o ćwiczeniach na mięśnie brzucha w dziale fitness.
Cytat:
Napisane przez 25opel25 Pokaż wiadomość
czy ktos tutaj odpisze na moje pytania?! coz...
sss7 Ci już odpowiedziała, lexie pośrednio również
szukasz problemu tam gdzie go nie ma...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 20:00   #12
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Chcę schudnąć

Odpowiem jeszcze raz - musisz poszukać na dziale fitness. Jest duzo zestawów na brzuch - do wyboru do koloru - aerobiczna 6 waidera, 8min ABS, Tamilee Webb - Ja tez chce miec taki brzuch. Poczytaj wybierzesz co ci sie podoba.

Dodam, że nie liczyłam ci BMI, ale tak na oko jak masz 163cm wzrostu i będziesz warzyc 49kg to będziesz miała NIEDOWAGĘ.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:43   #13
Madlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę schudnąć

Dziewczyny nie wiem co bierzecie, ale zmiencie dilera albo bierzcie polowe. Nie no, mam nadzieje, ze sie nie obrazicie. ALE 51 KG to przegięcie, z takiej wagi się nie odchudza, widać brakuje kogoś kto by was wyprostował.

Ja zaczynając się odchudzać ważyłam 102 kg, teraz 82 kg i wiecie co, mi już ludzie mówią, że wyglądam dobrze i nie mam z czego chudnąć, ale licze na -10 kg i dużo ćwicze.

Ogarnijcie się i przestańcie gadać głupoty, poszukajcie sobie kalkulatorów BMI i dopiero jak wyjdzie wam tam nadwaga zacznijcie się zastanawiać czy nie robicie czegoś źle. A póki co, poponuje zdrową dietę.
Madlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 14:38   #14
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

sadzicie ze gdyby zamiast normalnych batonikóów jesc dietetyczne... ilosc kcal sie zmniejszy?
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:30   #15
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Chcę schudnąć

Cytat:
Napisane przez 25opel25 Pokaż wiadomość
sadzicie ze gdyby zamiast normalnych batonikóów jesc dietetyczne... ilosc kcal sie zmniejszy?
Tak,ale ja w te wszystkie dietetyczne produkty nie wierzę także...
Możesz sobie pozwolić od czasu do czasu nawet na taki normalny batonik albo fitnessy,jak wolisz Lepiej zjeść batonika niż później się obżerać

Edytowane przez Papillon
Czas edycji: 2009-03-12 o 15:32
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:55   #16
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

ehhh jakis pomysl jak poprawic sobie humor?
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:17   #17
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Chcę schudnąć

w czym tak naprawde tkwi w Twój problem?? O co Ci chodzi?? Nałóż maseczke na twarz i poczytaj książke
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:20   #18
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Chcę schudnąć

Cytat:
Napisane przez Madlady Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem co bierzecie, ale zmiencie dilera albo bierzcie polowe. Nie no, mam nadzieje, ze sie nie obrazicie. ALE 51 KG to przegięcie, z takiej wagi się nie odchudza, widać brakuje kogoś kto by was wyprostował.

Ja zaczynając się odchudzać ważyłam 102 kg, teraz 82 kg i wiecie co, mi już ludzie mówią, że wyglądam dobrze i nie mam z czego chudnąć, ale licze na -10 kg i dużo ćwicze.

Ogarnijcie się i przestańcie gadać głupoty, poszukajcie sobie kalkulatorów BMI i dopiero jak wyjdzie wam tam nadwaga zacznijcie się zastanawiać czy nie robicie czegoś źle. A póki co, poponuje zdrową dietę.

Ale jesli jej przeszkadza brzuch to moze zamiast ochudzania zapisać się na fitness i silownie ?? Zgadzam się ze 51 kg to niewiele , ale jesli masz problem z brzuchem to mzoe warto intensywnie cwiczyc
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:27   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chcę schudnąć

Cytat:
Napisane przez zabocik Pokaż wiadomość
Ja przy wzroście 172cm - waże 68 kG;/ , wiem mam nadwagę;( .
Chciałam jeszcze poprosić, żeby nie pisać takich głupot, bo o żadnej nadwadze nie ma tu mowy... Bmi 23 to waga w normie.

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
w czym tak naprawde tkwi w Twój problem?? O co Ci chodzi?? Nałóż maseczke na twarz i poczytaj książke
Też chyba przestaję rozumieć o co chodzi...

Może autorka ma problem bardziej ze swoimi emocjami, z psychiką niż z wagą...

Cytat:
Napisane przez karolinkaa77 Pokaż wiadomość
Ale jesli jej przeszkadza brzuch to moze zamiast ochudzania zapisać się na fitness i silownie ?? Zgadzam się ze 51 kg to niewiele , ale jesli masz problem z brzuchem to mzoe warto intensywnie cwiczyc
Są takie zajęcia "Płaski brzuch", można się zapisać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 16:09   #20
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

a teraz sie przyznac jakie batoniki dietetyczne sa najsmaczniejsze?
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:29   #21
25opel25
Przyczajenie
 
Avatar 25opel25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Chcę schudnąć

__________________
Daleko gdzieś,w magicznej mgle,Wciąż z dnia na dzień szukam cię.Gdzie jesteś?Czy tak musi być?Nie wyobrażam sobie,Że mogłabym bez ciebie żyć.Nieodchodź,niezostawi aj w nadziei.Niedam rady,gdy całe me życie się zmieni,Gdy radość opuści,smutki zawitają.W bólu i cierpieniu wciąż będę samą.NoPlagiat.
25opel25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:28   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chcę schudnąć

Ja ostatnio kupiłam Corny Linea, były w promocji w superpharm. Wersja z białą czekoladą jest fajna. Orzechowa też niezła.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:03   #23
kcatii
Raczkowanie
 
Avatar kcatii
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :):)
Wiadomości: 104
Dot.: Chcę schudnąć

Poradźcie mi coś!Mam nadwagę przy wzroście 165 ważę 94 kg-chciałabym schudnąć ale niemam pomysłu jak się do tego zabrać!
kcatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 00:02   #24
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Chcę schudnąć

Dobry dietetyk. Nie chcesz chyba męczyć się i powitać po jakimś czasie efekt jojo a potem wylądować na wątku dla pań "trzycyfrowych" ?
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:22   #25
Ania_1892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Chcę schudnąć

Mam 1,72 m i ważę 65 kg. Nie wyglądam grubo ale chudo też nie
Znacie jakieś domowe sposoby, potrawy np. wafle ryżowe co mi pomoże walczyć z nadwagą?? Chociaż o tych waflach różnie mówią.... Chodzi mi o coś ciekawego żeby zrzucić trochę sadełka!!
Ania_1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:01   #26
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: Chcę schudnąć

Ja mam 178 i waże koło 70 kg (nie wiem dokładnie, bo po świętach boje się wejśc na wagę ). BMI mam w normie. Wszyscy dookoła mówią mi, że jestem szczupła, ale tylko dlatego że umiem się ubrać, tak żeby ukryć moje sadło. Mam strasznie wielki brzuch, opona jak u tira. Najgorszy mój problem w tym, że strasznie dużo jem. Nie dlatego, że jestem głodna, ale mam ochotę na jedzenie. Jem kiedy mi się nudzi, albo kiedy coś oglądam, czytam. Zupełnie jak osoby z programów które oglądałam, co ważą po 300 kg. Narazie jest źle, ale będzie tragiczne. Znacie sposoby na taki wieczny głód?
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:10   #27
MissBlanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 53
Dot.: Chcę schudnąć

Też mam ten problem, ważę 51 kg przy wzroście ok.168 cm i najczęściej wieczorem przychodzi taki moment ze chce mi się jeść mimo iż nie jestem głodna. Moja waga nie jest wysoka, ale raczej nie ma odzwierciedlenia w mojej figurze. Co prawda nie mam aż tak wielkiego brzucha, ale kiedy sie najem, to wyraźnie odstaje i jest taki nadęty jak balonik. Niewiem jak powstrzymać głód, a te napady obżarstwa mi przeszkadzają.

A co dopytania jak schudnąć, to ja mam taką metodę. Po prostu 5 razy w tygodniu (po szkole) chodzę na 1 godz. na siłownie. A przez cały dzień jem regularnie <staram sie> tzn. np. śniadanie jem o 6:00, później o 10:30 II śniadanie, o 13:30 jakiś owoc najczęściej, i o 17 jogurt. Najłatwiej mi to wychodzi kiedy chodze do szkoły, bo jestem zabiegana, i mam tyle spraw na głowie że nie myśle o jedzeniu.
MissBlanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:31   #28
palaczinta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę schudnąć

Jeżeli ktoś chciałby zacząć odchudzać się razem ze mną niech przyłączy sie do zabawy jaką wymyśliłam aby chudło sie nam prościej!

http://www.schudlabym.blogspot.com/

Z pewnością łatwiej będzie nam razem niż pojedynczo:P
palaczinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.