Sincerity model 3518- jakie dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 14:41   #1
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125

Sincerity model 3518- jakie dodatki?


Witajcie dziewczyny!!
Mam nadzieję że pomożecie mi w wyborze dodatków do tego modelu sukni? (buty, welon, biżuteria, ew. jaka fryzura?).
Sukienka jest raczej prosta, bez żadnych świecidełek, wiec chyba można poszaleć z dodatkami? (welon, biżuteria- ale delikatna..) Ew. jakieś bolerko do kościoła (ślub w czerwcu).
W oryginale ta suknia ma szarfę przepasaną dookoła talii, jednak ja jej nie chcę..)

Pozdrawiam i mam nadzieje że mi doradzicie
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:36   #2
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

Śliczna suknia! elegancka,skromna i z klasą. Lubię takie.
Trudno mi doradzić,bo nie widzę Ciebie w tej sukni i tak nie wiadomo co bedzie pasowało.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:56   #3
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

Śliczna sukna! Sama będę miała sincerity, model 3500 i też mam trochę problemów z dodatkami, tzn nie mogę znaleźć wymarzonych kolczyków- istnieja chyba tylko w mojej głowie
... no ale wracając do tematu...
Sukna rzeczywiście zachwyca skromnością i elegancją. Proponowałabym Ci biżuterię z kryształów Svarowskiego- delikatne kolczyki, na szyję kryształ na długim łańcuszku ( cieniutkiej żyłce) i delikatną bransoletkę. No chyba że wolisz bez naszyjnika to może duże, ozdobne kolczyki i grubszą bransoletkę...
Co do fryzury to nie doradzę Ci, bo nie wiem czy masz długie czy krótkie włosy i czy chcesz mieć spięte czy rozpuszczone?
Co do welonu to chyba tylko mgiełka, ale długa, może dwuwarstwowa?
A bolerko może takie?
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 22:27   #4
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

witam, rowniez sadze ze sukienka pierwsza klasa, elegancka i skromna jednoczesnie, moim zdaniem ładnie bedzie wygladal naszyjnik z koronki z jakims kwiatkiem i delikatne kolczyki
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:38   #5
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez Aisha1 Pokaż wiadomość
Śliczna sukna! Sama będę miała sincerity, model 3500 i też mam trochę problemów z dodatkami, tzn nie mogę znaleźć wymarzonych kolczyków- istnieja chyba tylko w mojej głowie
... no ale wracając do tematu...
Sukna rzeczywiście zachwyca skromnością i elegancją. Proponowałabym Ci biżuterię z kryształów Svarowskiego- delikatne kolczyki, na szyję kryształ na długim łańcuszku ( cieniutkiej żyłce) i delikatną bransoletkę. No chyba że wolisz bez naszyjnika to może duże, ozdobne kolczyki i grubszą bransoletkę...
Co do fryzury to nie doradzę Ci, bo nie wiem czy masz długie czy krótkie włosy i czy chcesz mieć spięte czy rozpuszczone?
Co do welonu to chyba tylko mgiełka, ale długa, może dwuwarstwowa?
A bolerko może takie?
Bolerka jeszcze nie mam, ale to jest przepiękne
Co do fryzury i moich włosów-
długośc w tej chwili- pod łopatki
naturalnie się kręcą
w tej chwili jestem szatynką, ale chcę przejść do blondu
A fryzura... myślałam o czymś częściowo upiętym częściowo rozpuszczonym, może dodatkowo jakiś kwiat we włosach (chociaż to by mogło się kłócić trochę z welonem..

Welon który widziałam w jednym sklepie po prostu mnie zachwycił- długość za pupę, dookoła obrębiony srebrną nicią z delikatną aplikacją+ niewielkie kryształki (~ kryształki?). Przymierzałam go z inną sukienką niestety więc nie wiem jak będzie wyglądał do tej.. ale pewnie byłaby możliwość zobaczenia- sukienka jest z tej samej sieci tylko inny sklep..


Dziękuję za odpowiedzi

edit: Twoja sukienka też jest przepiękna

Edytowane przez wakiki
Czas edycji: 2009-11-14 o 09:40
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:58   #6
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

dziękuję
To bolerko mnie urzekło już od pierwszego spojrzenia. Tylko jest z nim jeden problem. Z tyłu ma taki dłuuuugi ogon... i chyba nie za bardzo będzie się to komponowało z welonem
A jakoś nie jestem przekonana czy koronkowe bolerka pasują do tego typu sukni jakie my mamy.
Co do włosów, wydaje mi się że takie częściowe upięcie z kwiatem nie będzie się gryzło z welonem, jeśli będzie odpowiednio podpięty.
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:14   #7
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez Aisha1 Pokaż wiadomość
dziękuję
To bolerko mnie urzekło już od pierwszego spojrzenia. Tylko jest z nim jeden problem. Z tyłu ma taki dłuuuugi ogon... i chyba nie za bardzo będzie się to komponowało z welonem
A jakoś nie jestem przekonana czy koronkowe bolerka pasują do tego typu sukni jakie my mamy.
Co do włosów, wydaje mi się że takie częściowe upięcie z kwiatem nie będzie się gryzło z welonem, jeśli będzie odpowiednio podpięty.

Faktycznie- ten tył tak nie za bardzo pasuje:P
mnie urzekło (jak i sukienka zresztą, z której jednak zrezygnowałam- ślub jest skromny a ta sukienka ma za dużo błyskotek bolerko do sukienki MS- Harmony ( http://www.bellissima.pl/maggie_sott...p?s=34.harmony )
tyle że pewnie ciężko byłby by coś dobrać kolorystycznie i materiałowo, no i nie wiem jakby to razem w ogóle wyglądało..
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 13:16   #8
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

Suknia jest gładka więc można trochę ozdóbek założyć - Oczywiście bez przesady. Ja bym tu widziała naszyjnik w kształcie litery Y i do tego jakieś delikatne - niekoniecznie krótkie - kolczyki i cienką bransoletkę. Pasują tu zarówno perły jak i kryształki lub cyrkonie - to już wedle upodobań
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:18   #9
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

i jeszcze te które się nie zmieściły
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:00   #10
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!!
Mam nadzieję że pomożecie mi w wyborze dodatków do tego modelu sukni? (buty, welon, biżuteria, ew. jaka fryzura?).
Sukienka jest raczej prosta, bez żadnych świecidełek, wiec chyba można poszaleć z dodatkami? (welon, biżuteria- ale delikatna..) Ew. jakieś bolerko do kościoła (ślub w czerwcu).
W oryginale ta suknia ma szarfę przepasaną dookoła talii, jednak ja jej nie chcę..)

Pozdrawiam i mam nadzieje że mi doradzicie

Widziałabym tutaj welon tzw. mgiełka, długi za pupę, jednowarstwowy, ścięty z prostokąta.

Delikatną biżuterię: zwisające kolczyki, cienki naszyjnik z oczkami bądź bransoletkę. Nie wszystko na raz aby nie przedobrzyć. Propozycje w załączniku.

Co do włosów ciężko jest zaproponować Tobie fryzury, bo nie wiemy jak wyglądasz, jaki masz kształt buzi. Co warto zatuszować a co uwidocznić.

A swoją drogą... piękną suknia .
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-11-14 o 14:02
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:23   #11
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

Jako że mam fotki siebie w sukience podnoszę temat
sukienka jest w kolorze ecrui, ale buty mam białe..
nie jest to może czysta biel, ale jednak się różnią
Jak je kupowałam to tak się nimi zachwyciłam że nawet nie pomyślałam że mogą nie pasować

co myślicie np. o tym żeby dobrać dodatki do koloru butów??
w sumie tych dodatków nie wiele- tylko bolerko w zasadzie będzie do kościoła, w końcu to czerwiec...
co myślicie?

a jeszcze jeżeli chodzi o sukienkę- nie będę miała ramiączek, zastanawiam się też nad trenem- czy zostawiać, czy skrócić, czy może całkiem zlikwidować..

A co do włosów- przechodzę właśnie do blondu powoli (nie wiem czy uda mi się do czerwca..) zdjęcia były robione końcem listopada, teraz już mam trochę jaśniejsze

Mam nadzieje że mi pomożecie
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 09:14   #12
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: Sincerity model 3518- jakie dodatki?

i jeszcze dołączam fotki butów, pytanie tylko czy takie będą pasowały...
(chodzi mi przede wszystkim o kolor..)??

Edytowane przez wakiki
Czas edycji: 2010-02-03 o 09:22
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.