Panie doktorze ratunku mam twardzine!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-10, 13:19   #1
hanuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3

Panie doktorze ratunku mam twardzine!!!


Szanowny Panie doktorze!!
W związku z tym że choruje na twardzine 8 lat chcialabym skorygować usta. W wyniku procesu chorobowego mam dyskretna atrofie ust. Usta mi sie obnizyly. Zanika czerwien wargowa. Jestem troche zrozpaczona, bo choroba może zeżreć mi kiedys urode. Twarz jest w porzadku tylko jest atrofia ust kaciki ust poszly w dol usta sa plaskie, czerwien wargowa troche wyblakla. Prosze niech mi Pan coś doradzi. Sa jakies techniki korygowania defektow dla takich ludzi jak ja? Jestem jeszcze bardzo mloda wiec chcialabym zapobiegac chocby najmniejszym zmianom. Bede wdzieczna za odpowiedz.
hanuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 22:33   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panie doktorze ratunku mam twardzine!!!

W takim przypadku zaleca się metody naturalne. Odpowiedziałen na to pytanie w innym wątku.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:31   #3
hanuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Panie doktorze ratunku mam twardzine!!!

Doktorze byłam u doktora plastyka w Gdansku w sprawie moich ust przy twardzinie. Interesowal mnie przeszczep tluszczu w te okolice. Chirurg powiedzial ze tluszcz wchlonie sie w 100 procentach czy to prawda? Lekarz zaproponował mi naciagniecie w zniczuleniu miejscowym czerwieni wargowej( chodzilo chyba o wyciecie cieniutkiego paska). Niestety taka metoda mnie nie zadawala bo zostawia blizny a ja mam bardzo dziewczeca urode i chyba nie wygladaloby to najlepiej. I co mi wtedy pozostało?
hanuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 20:33   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panie doktorze ratunku mam twardzine!!!

U osób nie mających tego typu dolegliwości przeszczep tłuszczu wchłania się w granicach 30-70 %. W Pani przypadku może to byc większa liczba.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.