jak usunąć bliznę po kolczyku na języku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-18, 23:18   #1
virus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4

jak usunąć bliznę po kolczyku na języku?


pchciałabym się dowiedzieć, gdzie, w jaki sposób i ile by kosztowało(orientacyjnie) usunięcie blizny po kolczyku na języka? czy jest to bardzo niebezpieczne? chodzi mi o spodnią stronę języka, tą która przylega do podniebienia.
virus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 23:18   #2
virus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4
jak usunąć bliznę po kolczyku na języku?

pchciałabym się dowiedzieć, gdzie, w jaki sposób i ile by kosztowało(orientacyjnie) usunięcie blizny po kolczyku na języka? czy jest to bardzo niebezpieczne? chodzi mi o spodnią stronę języka, tą która przylega do podniebienia.
virus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 23:21   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: jak usunąć bliznę po kolczyku na języku?

Witam pania.

Zabieg korekcji blizny mozemy przeprowadzic w naszej Klinice. Dokladne koszty mozna bedzie podac dopiero podczas konsultacji. Moga sie one zawierac miedzy 500 a 1500 zlotych.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 23:21   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: jak usunąć bliznę po kolczyku na języku?

Witam pania.

Zabieg korekcji blizny mozemy przeprowadzic w naszej Klinice. Dokladne koszty mozna bedzie podac dopiero podczas konsultacji. Moga sie one zawierac miedzy 500 a 1500 zlotych.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 21:55   #5
kkulpa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: jak usunąć bliznę po kolczyku na języku?

witam mam problem. rok temu zrobiłam sobie kolczyk w języku i wszystko było ok. często go zdejmowałam i zakładałam i nie było z tym żadnego problemu. ostatnio byłam u dentysty i musiałam go zdjąć. po wizycie chciałam go założyć ale już nie mogłam. ok poszłam więc jeszcze raz go przekuć i wtedy pojawił się problem, osoba która miała mi przekuć na moim języku zauważyła wypukłość, ani ja ani ta osoba nie wiem co to jest, nie chciał mi już dalej przekuwać ponieważ nie chciał brać na siebie odpowiedzialności za to co może sie stać. kazał zgłosić mi się do lekarza, żeby mieć pewność czy nie jest to nic groźnego. czy ktoś wie co to może być albo jak się można tego pozbyć??????
kkulpa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 17:36   #6
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: jak usunąć bliznę po kolczyku na języku?

Cytat:
Napisane przez kkulpa84 Pokaż wiadomość
witam mam problem. rok temu zrobiłam sobie kolczyk w języku i wszystko było ok. często go zdejmowałam i zakładałam i nie było z tym żadnego problemu. ostatnio byłam u dentysty i musiałam go zdjąć. po wizycie chciałam go założyć ale już nie mogłam. ok poszłam więc jeszcze raz go przekuć i wtedy pojawił się problem, osoba która miała mi przekuć na moim języku zauważyła wypukłość, ani ja ani ta osoba nie wiem co to jest, nie chciał mi już dalej przekuwać ponieważ nie chciał brać na siebie odpowiedzialności za to co może sie stać. kazał zgłosić mi się do lekarza, żeby mieć pewność czy nie jest to nic groźnego. czy ktoś wie co to może być albo jak się można tego pozbyć??????

masz duże szanse ,że to ziarnia,która pojawiła się w wyniku przekłucia. Na to się nie schodzi z tego świata,jest to reakcja organizmu na ciało obce.Siak czy tak idź do lekarza z tym,bo net to nie przychodnia.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.