zniszczone wlosy...i nie tylko:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 09:09   #31
Smierc_Szczurow
Przyczajenie
 
Avatar Smierc_Szczurow
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

Dziękuję za porady, tak zrobię. Mam nadzieję, że pomoże.
Smierc_Szczurow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 09:24   #32
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

To może też być przez cieniowanie ale i przez wiercenie się na łóżku w czasie snu , jak śpimy to te wlosy są "ugniatane" itp to też może być przez to ; p
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 10:53   #33
thegreatkate
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 91
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

Stosuj odżywki i szampony do prostych włosów, dodatkowo do odbudowy proponuje płukankę w occie. Gdy myjesz włosy szamponem dokładnie je spłucz potem polej głowę roztworem( na litr wody 3 łyżki octu, może być jabłkowy). Ja płukałam zwykłym spirytusowym i potrzymałam takie mokre w tym roztworze włosy i następnie delikatnie spłukałam wodą. A efekt świetny !!! Włosy są wygładzone, nie plączą się i chociaż mam naturalnie chaotyczne fale po ich suszeniu, tym razem były proste POZDRAWIAM
thegreatkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 11:35   #34
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

Ja bym uważała z tym zwykłym octem, może wysuszyć.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 15:38   #35
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

też miałam fryzurę w stylu emo w gimnazjum jak byłam. włosięta miałam cienkie i 5 na krzyż. na czubku miały może 2-3 cm. Do tej pory je zapuczam i staram się je zrównać (widać na awatarze/blogu). Kilka miesięcy temu obcięłam ok. 8-9 cm żeby je zrównać i teraz już nie jest źle, chociaż już planuję je znów podciąć jakieś 2-3 cm. Powiem Ci, że długa droga przed Tobą
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:50   #36
Smierc_Szczurow
Przyczajenie
 
Avatar Smierc_Szczurow
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

Katrinnnn Ty masz b. ładne włosy.
Widzicie zastanawiałam się nad włosami, wydaje mi się że ponowne skrócenie nie pomoże. Tak jak napisałam w temacie, podcinałam włosy kilkakrotnie przez te 4 lata, więc już nic nie pozostało z cieniowania. Za każdym razem, kiedy włosy odrosną do ramion, zaczynał się ten sam problem - takie niesforne falowanie, muszę je często czesać, żeby nie wyglądać niehlujnie.
thegreatkate spróbuję płukanki, dziękuję Zajęłam się również olejowaniem, podobno przynosi efekty.
Smierc_Szczurow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 14:56   #37
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

skoro masz falowane to może po prostu je pokochaj takimi, jakimi są i pielęgnuj jak falowane, a nie proste. mamy tu podforum dla kręconowłosych (tak, tak, falowane to też kręcone). dziewczyny doradzą jak dbać
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 14:05   #38
Smierc_Szczurow
Przyczajenie
 
Avatar Smierc_Szczurow
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

Cieszyłabym się z falowanych/kręconych one są obecnie hmm z tendencją do falowania, więc ani takie ani takie
Smierc_Szczurow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:49   #39
nounoou
Przyczajenie
 
Avatar nounoou
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Unhappy Zniszczone włosy , zapuszczanie, zmiana koloru

Witam. Mam pewien problem ponieważ zapuszczam włosy, są one zniszczone przez suszenie , prostowanie, farbowanie. Ostatni raz farbowałam je w czerwcu. Ostatnio postanowiłam ponownie zmienić kolor ponieważ nie wyglądało to ciekawie po 6 miesiącach ( odrosty). Nie chciałam decydować się na farbę ponieważ jeszcze bardziej zniszczyło by mi to włosy. Kupiłam hennę do włosów . Lecz już po jednym myciu kolor w dużym stopniu zszedł . Nie wiem co mam zrobić a chciała bym zmienić kolor. Jeśli je zafarbuje będą one bardziej zniszczone,suche, bd musiała podciąć włosy. I nigdy nie zapuszczę ich do takiej długości jaką chce.aktualnie są sredniej długości mniej więcej za piersi . bardzo prosze o pomoc..co mogę zrobic.?
nounoou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 19:14   #40
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zniszczone włosy , zapuszczanie, zmiana koloru

Umieściłaś wątek w niewłaściwym dziale.

Co do włosów - moim zdaniem należy je niestety skrócić. Cóż ci po długich włosach, skoro są - jak piszesz - w słabej kondycji? Zniszczone włosy to kiepska ozdoba, a im dłuższe, tym bardziej widać wszelkie niedoskonałości fryzury

Raczej postawiłabym na pielęgnację niż zmiany koloru. Jeśli musisz, to najwyżej refleksy i to wszystko. Możesz też próbować farb "naturalnych" bez amoniaku, ale nie wiadomo, czy kolor też szybko się nie wypłucze.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:46   #41
newelka
Raczkowanie
 
Avatar newelka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 187
Dot.: Zniszczone włosy , zapuszczanie, zmiana koloru

Znam ten ból, sama zapuszczałam aby oduzależnić się od farb do włosów. Przeszkadzały mi bardzo odrosty i ja swoje włosy ścięłam na krótko, czułam się z tym bardziej estetycznie niż z długimi odrostami. Jako "substytut włosów", by czuć się bardziej kobieco i mieć coś dookoła twarzy, nosiłam długie kolczyki - wyglądało to ciekawie i taki sposób polecam.

Jeśli upierasz się że w krótkich włosach nie przeżyjesz, to rób wszystko żeby włosy jak najbardziej błyszczały oraz nadawaj im jakiś skręt - na takich włosach różnica w kolorze może być odbierana właśnie jako połysk na włosach - znaczy, różnicę w kolorze staraj się wykorzystać najbardziej na plus

Jeśli odrost jest ciemniejszy niż włosy zafarbowane to jeszcze pół biedy, jeśli natomiast jaśniejszy - ścięłabym włosy bez skrupułów
__________________
"Pozwól, aby twoje pożywienie było twoim lekiem, a twój lek pożywieniem" (Hipokrates)
W zdrowym ciele zdrowy duch!


newelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 20:49   #42
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zniszczone włosy , zapuszczanie, zmiana koloru

A może farbowanie na kolor jak najbardziej zbliżony do Twojego naturalnego? Wtedy odrost nie powinien aż tak rzucać się w oczy. Ale zetnij włosy najbardziej jak możesz, bo długie, w kiepskiej kondycji pierze na głowie wygląda fatalnie. Wszelkiego rodzaju wariacje na temat boba to świetna fryzura, pozwalająca na w miarę bezbolesne zapuszczanie włosów.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 19:56   #43
bejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Zniszczone włosy! :/

Cześć Dziewczyny!

Mam taki problem z włosami, ponieważ były wielokrotnie farbowane.. są bardzo zniszczone, po wysuszeniu robi mi się na głowie szopa, każdy włos dziwnie odstaje, i nawet po prostowaniu nie są idealnie proste i nie chcą się układać, jakiś czas temu postanowiłam wrócić do swojego koloru i zafarbowałam je na brąz i teraz chce dać im odpocząć, i mam zamiar kupić jakieś odzywki, maski i wszystko co mogłoby im pomoc w odzyskaniu kondycji chociaż w jakimś małym stopniu.. każda z was pewnie zna jakieś sposoby na poprawienie kondycji włosów proszę o pomoc! Z góry dziękuje!
bejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 20:16   #44
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zniszczone włosy! :/

Jest milion tematów na forum, wystarczy poszukać...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 20:43   #45
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Zniszczone włosy! :/

Zapraszam do wätku o zniszczonych wlosach i pielegnacji.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955&page=165
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-11-10 o 20:46
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 18:43   #46
onaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1
Zniszczone włosy

Moje naturalne włosy to brąz . Rok temu rozjaśniłam je rozjaśniaczem. Teraz też farbowałam i farbą i na odrosty rozjaśniaczem. I teraz mam wypalone włosy przez rozjaśniacz :/ i jakby mało było tego to mam rozdwajające się końcówki. Co można z tym zrobić?
onaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 18:52   #47
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Zniszczone włosy

Cytat:
Napisane przez onaa94 Pokaż wiadomość
Co można z tym zrobić?
Użyć wyszukiwarki i poczytać forum pielęgnacyjne.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 21:20   #48
ciekawa09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 84
zniszczone łamliwe włosy-

Cześć dziewczynki
Mam strasznie suche włosy, strasznie mi się kruszą i co gorsza w długości nie przybywają już nie wiem co mam robić
i czy uzywałyście i jesteście w stanie polecić, co odzywi choc troche moje włosy i przestaną sie łamać ,coś z tego : GARNIER FRUCTIS GOODBAY DAMAGE , PANTINE INTENSYWNA REGENERACJA CZY MOŻE KTÓREŚ Z TEGO GLISS KUR ( ULTIMATE OIL ELIXIR, TOTAL REPAIR, ULTIMATE REPAIR ) ? czy któraś z was jest zachwycona działąniem a może coś innego bardzo skutecznego
czekam na Wasze opinie
ciekawa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 16:28   #49
olka1551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Zniszczone, rozjaśnione włosy

Mam średniej długości, brązowe włosy. Niestety, od suszenia i częstego prostowania bardzo się poniszczyły, a w niektórych miejscach nawet rozjaśniły. Dodam, że sama nigdy nie farbowałam, ani nie rozjaśniałam włosów. Same, pod wpływem zniszczenia zmieniły kolor, najbardziej na grzywce. Wygląda to okropnie. Co mam robić? Używałam wiele kosmetyków które miały naprawić strukturę włosa, ale nie zadziałały. Chciałabym przywrócić jakoś naturalny kolor moich włosów bez farbowania (żeby ich jeszcze bardziej nie niszczyć). Co mam robić? Może jakiś szampon wyrównujący kolor włosów? (o ile coś takiego jest) Mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Z góry dzięki.
olka1551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 16:13   #50
Bella 071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Unhappy Zniszczone i suche włosy

Witam. Mam problem z włosami. Końcówki moich włosów strasznie szybko się rozdwajają, w dodatku na całej długości włosy są suche, puszą się, elektryzują. Nie używam suszarek/prostownic/lokówek a włosy czeszę szczotką z naturalnego włosia. Dziewczyny proszę o Wasze porady!
Bella 071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 17:35   #51
Morrigan20
Raczkowanie
 
Avatar Morrigan20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: Zniszczone i suche włosy

Biovax Czyni cuda!
Morrigan20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:29   #52
1234567abc
Przyczajenie
 
Avatar 1234567abc
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Zniszczone włosy kąpielą rozjaśniającą.

Ku mojemu zdziwieniu (no i radości) włosy nie sa przesuszone jedyne co to przy czesaniu wypadają i się kruszą, ale nie ma tragedii. Fryzjerka poleciła trzymac codziennie odżywkę 30 minut, używać delikatnego, np. dziecięcego szamponu i stosować olejki kilka razy dziennie (takie w wyciskaczu). Mam pytanie jaki konkretny szampon i odzywkę polecacie? Mam białe-platynowe włosy, chciałabym żebyście podały konkretne nazwy.
1234567abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:49   #53
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Zniszczone włosy kąpielą rozjaśniającą.

do mycia możesz spróbować szamponu dla dzieci Babydream, albo balsamu do kąpieli Babydream fur Mama z Rossmanna, na moje wówczas rozjaśniane z czerni włosy działały dobrze, ale skóra raz na jakiś czas potrzebowała porządniejszego oczyszczenia, bo zaczęła się buntować. Dobry jest też Johnson's Baby, Szampon kojący z naturalnym ekstraktem z lawendy, mam wrażenie że trochę lepiej myje. Z odżywek polecam maskę Alterra granat i aloes, sprawdziłam ją na sobie i używana po każdym myciu działała super. Gdy włosy się poprawiły po pewnym czasie, nie działała już tak dobrze, więc na zniszczone była idealna. Również odżywka Garnier Ultra Doux Awokado i masło karité. Nie są to drogie rzeczy, więc jeśli nie sprawdzą się u Ciebie nie będzie wielkiej straty. Z olei polecam z pestek winogron, kokosowy i oliwę z oliwek, z tym że znowu, każde włosy lubią inny olej musisz metodą prób i błędów znaleźć to, co dla nich najlepsze.
pozdrowionka
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 12:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.