piegi a samoopalacze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 22:15   #1
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17

piegi a samoopalacze


Witam.
Jestem mężczyzną (jednym z niewielu na tym forum ;p) i mam problem z cerą. Mianowicie mam piegi co mi bardzo przeszkadza. Słyszałem o kremach wybielających i stosowałem nawet taki w zeszłym roku i efekty też były całkiem spoko. Ale kremy wybielające rozjaśniają całą twarz, więc z moją jasną karnacją wyglądałem jak ściana. Dlatego mam pytanie czy można stosować w takich przypadkach kremy samopolające? czy nie wzmocni to piegów na mojej twarzy?
Prosiłbym również o polecenie kilku preparatów które pomogłyby mi zyskać zdrowy lekko opalony kolorek, rozprowadzałyby się stosunkowo łatwo, nie zostawiały smug oraz utrzymywały przez jakiś czas żeby nie musiał smarować się częściej niż 2 razy w tyg dla utrzymania koloru. Jako że jestem uczniem cena też gra rolę
Pozdrawiam
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 12:02   #2
aneleczka
Zadomowienie
 
Avatar aneleczka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 520
Dot.: piegi a samoopalacze

sama mam troszke piegow, ktore nasilaja sie niestety w lecie, ale jak kiedys uzywalam samoopalacza to wrecz maskowaly sie .
po co 'paćkać' się w samoopalaczach? nie lepiej iśc na opalanie air-brush? - lepsze efekty
aneleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:38   #3
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: piegi a samoopalacze

hm tak ale to się chyba stosuje w salonach i utrzymuje krótki czas, a tak regularnie chodzić żeby się efekt utrzymywał to niepraktyczne i nieekonomiczne
Więc byłbym wdzięczny żeby ktoś mógł mi polecić coś innego
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 06:33   #4
aneleczka
Zadomowienie
 
Avatar aneleczka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 520
Dot.: piegi a samoopalacze

jak niepraktyczne skoro nie trzeba chodzić do salonu dzień w dzień? dodatkowym plusem jest też to, że nie musisz tego rozpylać na całe ciało (koszt ok 80zł) a może zastosować kuracje np na górne partie ciała.


Jeżeli już masz zamiar smarować się zaciszu domowym tymi specyfikami, które niestety wydają i tak specyficzny zapach prędzej czy później to spróbuj Garnier - Intensywna pielęgnacja skóra muśnięta słońcem - kiedyś były z tego odcienie, nie wiem jak teraz. W 4 dni daje spoko odcień, ale ogólnie źle sie czuje z samoopalaczem na skórze nie ma to jak słoneczko i przede wszystkim zaakceptowanie swojej buzi
aneleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 18:14   #5
fafanapoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: piegi a samoopalacze

opalanie air-brush jest jednak trochę kosztowne na studencką kieszeń z tańszych kosmetyków do twarzy polecam krem Ziaja serii Sopot. przy dość systematycznym i równomiernym nałożeniu nie pozostawia smug. cena ok 7-8zl
fafanapoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 19:58   #6
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: piegi a samoopalacze

tak tylko obawiam się tego że może powodować problemy z moją mieszaną cerą i dlatego staram się znleźć coś lżejszego
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:43   #7
aneleczka
Zadomowienie
 
Avatar aneleczka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 520
Dot.: piegi a samoopalacze

i nie zapomniaj o peelingu
aneleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.