Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 09:53   #1
mambalele
Przyczajenie
 
Avatar mambalele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 15

Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej


nie znalazłam podobnego wątku, dlatego chciałabym zebrać wszystkie informacje nt. organizacji ślubu w tym rejonie. Oczywiście interesuje mnie to, co polecacie, a co odradzacie Lokale, obsługa szeroko pojęta, wszelkie wpadki i pozytywne doświadczenia. Słowem - wszystko, co może pomóc w organizacji ślubu w Kłodzku, Polanicy-Zdroju, Dusznikach, Kudowie, Bystrzycy Kłodzkiej, Bardo itp

Edytowane przez mambalele
Czas edycji: 2010-02-18 o 09:57
mambalele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 10:07   #2
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Cytat:
Napisane przez mambalele Pokaż wiadomość
nie znalazłam podobnego wątku, dlatego chciałabym zebrać wszystkie informacje nt. organizacji ślubu w tym rejonie. Oczywiście interesuje mnie to, co polecacie, a co odradzacie Lokale, obsługa szeroko pojęta, wszelkie wpadki i pozytywne doświadczenia. Słowem - wszystko, co może pomóc w organizacji ślubu w Kłodzku, Polanicy-Zdroju, Dusznikach, Kudowie, Bystrzycy Kłodzkiej, Bardo itp
Mój kuzyn miał wesele w zamku w Otmuchowie. co prawda było to 10 lat temu, ale sala i cała okolica tam jest przepiękna Obsługa i jedzenie super, tylko nie wiem czy od tamtego czasu coś się nie pozmieniało
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 15:47   #3
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

ja mieszkam w kotlinie kłodzkiej.. .ślub bedzie w wambierzycach w kościele,a wesele w radkowie w restauracji Graniczna..jest chwalona przez wszystkich.. za 2 dni czyli wesele i poprawiny płacimy od osoby 130zł.!! Jeszcze jest sala w ścinawce dolnej gościniec romano.. http://www.romano.com.pl/index.htm -ale tu trzeba miec duże wesele ponad 100 osób. cena od osoby 200zł..
-te dwa miejsca moge ci polecić..! a reszta miejscowości to nie wiem..
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:20   #4
mambalele
Przyczajenie
 
Avatar mambalele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Cytat:
Napisane przez asia_kochana Pokaż wiadomość
ja mieszkam w kotlinie kłodzkiej.. .ślub bedzie w wambierzycach w kościele,a wesele w radkowie w restauracji Graniczna..jest chwalona przez wszystkich.. za 2 dni czyli wesele i poprawiny płacimy od osoby 130zł.!! Jeszcze jest sala w ścinawce dolnej gościniec romano.. http://www.romano.com.pl/index.htm -ale tu trzeba miec duże wesele ponad 100 osób. cena od osoby 200zł..
-te dwa miejsca moge ci polecić..! a reszta miejscowości to nie wiem..
no właśnie o tej Ścinawce też dużo słyszałam, ale szczerze mówiąc - nie powala mnie.... Wiem, że trudno jest znaleźć tu na prawdę fajną salę...oglądałam ostatnio Zamek w Trzebieszowicach, ale cena mnie trochę rozwaliła, a tak poza tym to bardzo trudno jest mi dotrzeć do polecanego i ładnego lokalu

Edytowane przez mambalele
Czas edycji: 2010-03-01 o 09:21
mambalele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:20   #5
twitty9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Witajcie.
Moja siostra miała wesele w Kotlinie Kłodzkiej koło Bystrzycy Kłodzkiej w Wójtowicach w Pensjonacie Pod Dębem www.poddebem.info
Płacili 155zł/os i 40zł za poprawiny pod wiatą
Masakra jak było super swoje wesele tez tam robię za rok.
Wesele było na 120 osób , jedzenie przepyszne nie spodziewałam się że będzie tego aż tule. Po po
W dole pensjonatu jest kościółek w którym można wziąć ślub.
Dziewczyny jesli nie chcecie się martwić o jedzenie, o szybkość wydawanych posiłków to nie ma leprzego miejsca.
P.S Moje ciotki płakały, że nikt ich nigdy tak cudownie nie ugościł.

Edytowane przez twitty9
Czas edycji: 2014-02-19 o 16:30
twitty9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:48   #6
mambalele
Przyczajenie
 
Avatar mambalele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Cytat:
Napisane przez twitty9 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Moja siostra miała wesele w Kotlinie Kłodzkiej koło Bystrzycy Kłodzkiej w Wójtowicach w Pensjonacie Pod Dębem www.poddebem.info
Płacili 140zł/os i 30zł za poprawiny pod wiatą
Masakra jak było super swoje wesele tez tam robię za rok.
Wesele było na 120 osób , jedzenie przepyszne nie spodziewałam się że będzie tego aż tule. Po poprawinach wydali nam wszystko co zostało to jeszcze tydzień się objadaliśmy.
W dole pensjonatu jest kościółek w którym można wziąć ślub.
Dziewczyny jesli nie chcecie się martwić o jedzenie, o szybkość wydawanych posiłków to nie ma leprzego miejsca.
P.S Moje ciotki płakały, że nikt ich nigdy tak cudownie nie ugościł.
No, rzeczywiście jestem pod wrażeniem! zarówno cen, jak i przepięknych widoków
mambalele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:53   #7
twitty9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Naprawdę wam polecam. Podpisując umowę Panie podają listę sprawdzonej cukierni, fotografa orkiestry. Moja siostra korzystała z usług polecanych firm i była bardzo zadowolona. Polecam wszystkim A widoki naprawdę przepiękne a najlepiej jak się pływa na poprawinach w basenie w tedy to jest czad.
twitty9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 16:37   #8
QBartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
GG do QBartek
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Ciekawy jest też Zajazd Korona w samym Kłodzku...
QBartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:01   #9
szukajaca_inspiracji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Hej dziewczyny,
czy może któraś z Was miała bądź będzie miała wesele w Górskiej Dolinie niedaleko Stronia Śląskiego? W sumie opcja tam jest naprawdę fajna, bo koszt to 140zł razem z poprawinami i sala w środku jest naprawdę piękną. Ale niestety nie wygląda pięknie na zewnątrz i dlatego wciąż się zastanawiam Jak macie jakieś rady, to proszę o pomoc

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Swoją drogą mam do Was jeszcze jedno pytanie, ale tym razem odnośnie godnego polecenia fryzjera i makijażystki Jak macie jakieś sprawdzone, to podzielcie się kto to
szukajaca_inspiracji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:37   #10
QBartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
GG do QBartek
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

W zeszłym roku byłem tam na weselu, i muszę przyznać że zabawa była bardzo udana. Obsługa miła, goście zadowoleni. W tym roku rozmawiałem z właścicielką, poczynili dodatkowe kroki aby poprawic wystrój i uatrakcyjnić salę, warto się tam przejechać osobiście i porozmawiać.
QBartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:51   #11
twitty9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Ja mogę polecić wam cukiernię w Polanicy Zdroju. Cukiernia Asia. Pieką przepiękne torty.
twitty9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 13:21   #12
dominika kanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Nasz ślub i wesele odbyły się w Ośrodku Wypoczynkowym „Pod Dębem” w maju 2010r http://www.poddebem.info/.
Nasze wesele zorganizowane w plenerze przy basenie, to wciąż nietypowa w Polsce impreza. Z uwagi na fakt, że mieszkamy we Wrocławiu i nie znaliśmy okolicy, organizacja tego wydarzenia wymagała dużo większego niż zazwyczaj zaangażowania, kreatywności i dobrej logistyki zarówno nas jak i p. Justyny. Ku naszemu bardzo miłemu zaskoczeniu już na początku naszej „wspólnej przygody” otrzymaliśmy od p. Justyny pełną listę potencjalnych „podwykonawców” od cukierni począwszy poprzez „dekoratora” a na hurtowni alkoholi skończywszy. Z większości z nich skorzystaliśmy, bo powołując się na OW „Pod Dębem” wynegocjowaliśmy świetne ceny! W efekcie m.in dekoracja była śliczna, ciasto przepyszne, a pozostały z wesela alkohol zwróciliśmy bez problemu.
Jeśli chodzi o samą organizację wesela, Pani Justyna tu także nas mile zaskoczyła, dodając od siebie wiele bonusów, których nie było w umowie m.in dodatkową dekorację na hole w ośrodku, pomysłową aranżację miejsca zaślubin np. zamówione specjalnie drewniane altany, pięknie wycięte owoce po bardzo dobrych cenach, udostępnienie własnej fontanny czekoladowej, udostępnienie sejfu i butelka szampana czekająca na nas w pokoju nowożeńców.
Menu, które wybraliśmy (140 pln/os) z drobną modyfikacją własną, było wystarczające, a stoły uginały się pod jedzeniem, pysznym i ładnie podanym. Obsługa kelnerska sprawiała, że brudne talerze w mig znikały niezauważane. Pokoje gościnne, pomimo, w większości średniego standardu wyposażenia, były schludnie i czysto przygotowane na przyjęcie gości.
Ułożony harmonogram całego wesela, wzbogacony cennymi radami p. Justyny sprawił, iż impreza w pełni się udała, a mi i goście byliśmy zachwyceni! Organizacyjnie, jeszcze przed weselem, właściciele ośrodka zapewnili bardzo kompleksową obsługę m.in. dbając, by przy odbiorze naszych zamówień (alkohol, cukiernia) zgadzały się one ilościowo i cenowo, lub np. ustalając z wykonawcą, bez konieczności naszego udziału, wszelkie szczegóły bezpieczeństwa pokazu sztucznych ogni.
Poprawiny pod wiatą, pomimo przelotnego deszczu, głównie z uwagi na przepyszne jedzenie, zakończyły się 100% sukcesem.
Sprawna organizacja także innych ważnych elementów naszego pobytu w Wójtowicach jak np. bieżące zakwaterowanie naszych ponad 80 gości, kolacje i śniadania dla gości przyjeżdżających już w piątek i wyjeżdżających dopiero w poniedziałek, pojemniki na ciasto, o których kompletnie zapomnieliśmy to nasz kolejny powód do podkreślenia, że tylko, dlatego, że trafiliśmy „we właściwe ręce” wszystko się udało bezproblemowo.
Oprócz prawdziwego profesjonalizmu p. Justyna okazała nam także mnóstwo zwykłej ludzkiej życzliwości, cierpliwości i zaskakującej dla nas serdeczności, która sprawiła, że zawsze wyjątkowo ciepło będziemy wspominać nasz pobyt „Pod Dębem”. Także uczciwość w rozliczeniu z „pozostałości” (napoje, alkohol, dodatkowe porcje jedzenia) jest godna podkreślenia.
Zaledwie 2 wizyty w Wójtowicach wystarczyły, by przy bardzo sprawnej obsłudze i zaangażowaniu właścicieli i pracowników ośrodka zorganizować całą uroczystość.
Gorąco polecam organizację wesela w OW Pod Dębem, bo dopiero teraz, gdy wymieniłam tą całą „listę” uświadomiłam sobie ile „pułapek” na nas czekało na każdym kroku i jakie mieliśmy szczęście, że wybraliśmy to miejsce i przede wszystkim tych ludzi!
Dominika
dominika kanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:04   #13
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

pachnie mi reklama:/
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:34   #14
nelkag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Question Ślub i wesele w Otmuchowie

Witam
mam pytanko, czy któraś z Was miała ślub i przyjęcie weselne w restauracji na Zamku w Otmuchowie? Proszę o opinie o tym miejscu
Co do ceny i menu wiem wszystko, ale jak z obsługą, z jedzeniem, wystrój tej sali, czy nie za mało miejsca itp
Pozdrawiam
nelkag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 10:29   #15
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Witam,

Za rok wychodzę za mąż i wesele organizujemy w Pensjonacie "Pod Dębem" w Wojtowicach - na tym forum przeczytałam o tym pensjonacie i razem z mężem (jesteśmy po ślubie cywilnym) pojechaliśmy obejrzeć to miejsce i byliśmy tak zachwyceni profesjonalnym podejściem, że już nastepnego dnia zarezerwowaliśmy termin.

Pani Marta jest przesympatyczna, opowiedziała o wszystkim, sporo doradziła, podała kilka przydatnych kontaktów - ogólnie pokazała się od bardzo profesjonalnej strony. Do tego miejsce jest przepiękne - śliczne widoki, sala urocza, oranżeria, możliwość zorganizowania imprezy pod wiatą.

Już teraz z czystym sumieniem polecam to miejsce, a już po samym weselu opowiem więcej
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 00:48   #16
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

bylam w tym roku na weselu wlasnie POD DEBEM wydaje mi sie ze jesli wesele bedzie tak do 80 osob to ok ale jesli wiecej to za malo miejsca , ja bylam na weselu gdzie bylo ponad 100 no i wszyscy sie przepychali podczas tancow jedzenie smaczne nie powiem , ogolnie zadowolenie w 80 % ale z tego co zauwazylam to jeden z tych lepszych w kotlinie kodzkiej no i cena tez ok. godny uwagi!!!
__________________
Lubię ludzi, którym mogę powiedzieć "pamiętasz?"
   
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 17:06   #17
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Tak jak obiecałam - opowiadam jak było
W sierpniu mieliśmy wesele w Ośrodku „Pod Dębem” w Wojtowicach i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.
Cała impreza wypadła rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm Pani Marty i Pani Justyny zapewnił rewelacyjną imprezę nam i naszym gościom.
Większość spraw ustalana była mailowo (ponieważ nie jesteśmy z tych terenów), byliśmy zaledwie 3 czy 4 razy na miejscu, a wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.
Ogólnie, pyszne, jedzenie, urocza sala, profesjonalna i sprawna obsługa, pokoje dla gości, basen na zewnątrz, piękne widoki itd. itd.
Pani Marta poleciła nam kilka sprawdzonych firm: zespół, cukiernie, hurtownię alkoholu, więc w efekcie końcowym wszystko zorganizowane zostało baaaardzo profesjonalnie! Poprawiny mieliśmy pod wiatą, więc w piękny sierpniowy dzień goście byli zachwyceni możliwością spędzenia drugiego dnia na świeżym powietrzu. Nie licząc o porannej kąpieli w basenie
Usłyszeliśmy nawet komentarz od jednego z gości, że od 30 lat chodzi na wesela i to było najlepsze na jakim był (a ogromna zasługa w tym Pań z ośrodka).
Mogłabym tak pisać i pisać, bo goście do tej pory wspominają nasze wesele
Organizując imprezę w tym miejscu nie trzeba się o nic martwić! POLECAM
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:50   #18
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

w takim razie wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia
__________________
Lubię ludzi, którym mogę powiedzieć "pamiętasz?"
   
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:49   #19
kater_tm
Przyczajenie
 
Avatar kater_tm
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Witam Szanowne Panie!

Mój pierwszy post i zaraz pytanie.

Widzę bardzo pozytywne opinie o lokalu "Pod Dębem". Nie powiem, na zdjęciach wygląda bardzo fajnie. Jednak, martwi mnie trochę ilość miejsca do tańczenia. Panie, jeżeli, któraś z Was ma może jakieś zdjęcie, ze swojego lub znajomych wesela, na którym będę mógł zobaczyć salę pełną, prosił bym o podesłanie. Najlepiej 100+ gości.
__________________
Met vriendelijke groet / Pozdrawiam / Mit freundlichen Grüßen / Best regards,

Marcin Katryniok

A. van de Groep & zonen BV
kater_tm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 07:55   #20
korali
Przyczajenie
 
Avatar korali
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
GG do korali
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Zachęceni pozytywnymi opiniami byliśmy oglądać lokal Pod Dębem. Lokal piękny okolica też ( w porównaniu do tego co oferuje Wrocław - oboje jesteśmy z Wrocławia). Pani Marta bardzo konkretna, dużo się dowiedzieliśmy (była to nasza pierwsza sala więc nawet nie wiedzieliśmy o co pytać). Zarezerwowaliśmy wstępnie termin wiosna 2015 i teraz mamy 2 tyg na podjęcie ostatecznej decyzji i wpłacenie zaliczki. Jednak nie znam nikogo kto miałby tam wesele i mógłby mi potwierdzić opinie z forum, dodatkowo zastanawia mnie sprawa dojścia (?) z kościółka do pensjonatu? Oraz noclegi - nocleg jest do 11 od 11 są poprawiny czyli co goście mają się spakować wynieść wszystko i iść na poprawiny.
Dziewczyny jeżeli, któraś z was szuka sali w okolicy to mogę z czystym sumieniem polecić diananoclegi.pl w stroniu śląskim. Byłam tam w 2012 na weselu koleżanki i było naprawdę super niestety nie chcemy powielać jej pomysłu bo większość znajomych mamy wspólnie i tak trochę dziwnie by nam było
Gdyby któraś z was coś więcej wiedziałą o Pod Dębem to z niecierpliwością czekam na info

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Właścicielka miała wesele na 120 os i mówiła, że żadnego problemu z tańczeniem nie było. Pokazywała nam zdj i wyglądało ok, ale to subiektywna opinia, my chcemy zrobić na 70-80 więc problemu nie powinno być
korali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 06:05   #21
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Cześć,

Z dojściem do i z kościoła nie bylo problemy, spacerkiem wszyscy się przeszli i było super (oczywiście pogoda była rewelacyjna).
My mieliśmy ok 95 osób, pamiętam raz jak zauważyłam, że kilka par tańczyło za filarami, bo na parkiecie zrobiło się ciasno, ale dali radę i nikomu to nie przeszkadzało.
Co do poprawin i wymeldowania z ośrodka, to my mieliśmy pod wiatą. Goście wymeldowali się z pokoi (to bylo po 11, ale nie pamietam która dokładnie), zanieśli rzeczy do samochodów itd. i bawili sie na poprawinach. Nie stanowiło to jakoś problemu w naszym przypadku.
Zresztą właścicielki nie wygonia nikogo, mozna sie dogadać i ustalić wszystko. Doba hotelowa zaczyna sie o 16, my mieliśmy slub o 15 i też goście mogli już wcześniej się zaledować i szykować na ślub.
Pozdrawiam
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 08:32   #22
korali
Przyczajenie
 
Avatar korali
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
GG do korali
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Dziękuje za odpowiedź, jeszcze dzisiaj jedziemy oglądać jedna salę ale już chyba podjęliśmy decyzję A mam jeszcze jedno pytanko czy po weselu zostaje jakieś jedzenie czy coś takiego?
korali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:30   #23
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Jasne, dostaliśmy to co zostało i nadawało się do oddania np. mięsa, sałatki, bigos, ciasta.
Nie polecałabym tak tego miejsca, gdybym nie było zadowolona Dodam tak od siebie, że uważam za duży plus to, że filary trochę oddzielają salę do tańczenia, to bardziej angażowało gości do zabawy i uczestnictwa w weselu (byliśmy potem na kilku ślubach, gdzie sala taneczna byla polączona z salą gdzie siedzieli goście i wtedy tylko siedzieli i obserwowali co się dzieje...).
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 22:18   #24
korali
Przyczajenie
 
Avatar korali
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
GG do korali
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Dziewczyny a macie może polecić jakaś fajną kapelę grającą oraz fotografa?
korali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:10   #25
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

To ja polecę przy okazji zespoł, który grał u nas (również polecony przez Panią Martę z Pod Dębem) - Zespół Efekt http://www.zespolefekt.com/
Demo nie oddaje klimatu i atmosfery jaki potrafi stworzyć zespół. Grali świetnie, super prowadzili zabawy i całe wesele. Polecam!
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 23:13   #26
twitty9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

W Kotlinie Kłodzkiej jest wile lokali związanych z weselami.
Z tego co słyszę i bywam to Pod Dębem jest na pierwszym miejscu.
Moim zdaniem to miejsce wygrywa pod względem profesjonalizmu w organizacji. Wszystkim zajmują się właścicielki dlatego mamy pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.
My mamy wesele w tym roku w sierpniu i wiem, że wszystko zostanie dopilnowane.

Taki czas teraz, że wszyscy znajomi zawierają związek małżeński...
Pod Dębem wygrywa w kwestii podejścia do klienta, pysznych dań, otoczenia, miłej obsługi oraz tego że od bukietu po auto do ślubu wszystko załatwią za nas właścicielki lub podadzą na tacy wybrane przez lata firmy.

Cena jest dość niska w porównaniu co oferują hotele ale średnia względem innych (słabszych) obiektów.

Ja jestem mega zadowolona już teraz, byłam widziałam piłam i bawiłam się 5 razy. Czekam na 6 raz Mój Raz

Nie polecam
- Willa Diana - ciasno, bez gustu , wejście do toalet z sali
plusem jest niska cena

- Romano - obcykane, nudne, bez noclegów, drogie

- Hotel Metro - wszystkie wesla wyglądają tak samo, bufet szwedzki, mało jedzenia

- Hotel Kłodzko Korona- wszystko na tak poza miejscem tylko parking i stacja benzynowa

- Zamek Na Skale jakieś 300zł/os bez noclegu

- Hotel Dębowy - piękny, cudne otoczenie, wymarzone miejsce na ślub ale cena nas zabiła :/

Mam nadzieję, że nasze doświadczenie pomoże zrealizować Wasze Marzenia
twitty9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 21:28   #27
korali
Przyczajenie
 
Avatar korali
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
GG do korali
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

My byliśmy na weselu w Dainie ( w sumie grupą 12 os z Wrocławia). I wszystkim się bardzo podobało, ok styl jest jak to karczma drewno ale nie nazwałabym tego bez gustu, jedzenie smaczne, wejście do toalet jakoś nie specjalnie przeszkadzało. Co do ciasnoty to tez się nie zgodzę z tym, że byłam na weselu na 70 os wiadomo, że nie wszyscy tańczą więc było ok. Co do ceny to nie wiem
korali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:08   #28
Agnes_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Witajcie, hmm a jak cenowo w "Pod Dębem" chodzi mi o konkretną kwotę i jak cenowo noclegi? pozdrawiam
Agnes_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 07:06   #29
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

My mieliśmy menu za 140-150 zł (nie pamietam dokładnie), a noclegi z tego co pamietam po 45 zł (ale ceny ustalane mieliśmy na przełomie 2011/2012).
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 16:56   #30
twitty9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub i wesele w Kotlinie Kłodzkiej

My wybraliśmy drogie menu ale po przeliczeniu taniej opcji 155zł i doliczeniu np. ciast, tortu itd różnica wyszła minimalna.
Menu 215zł/os wszystko w cenie ciasta, owoce, dekoracje, napoje itd
twitty9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.