Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 18:53   #1
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540

Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa


Dziewczyny, wiem że są wątki o przedłużaniu zbiorcze, ale ja potrzebuje konkretnej porady a właściwie opinii, chciałabym wykonać przedłużanie tą właśnie metodą.
Chodzi mi o opinie osób przedłużających rzęsy w salonach w kielcach, częstochowie, ew. łodzi.
Czytałam trochę o salonach, ale wiadomo najlepiej skorzystać z salonu który ma pozytywne opinie i jest sprawdzony no i najlepiej przez wizażanki z forum .
Czy któraś z was zna taki salon, który może polecić z czystym sumieniem?
Nie chodzi mi tylko o cenę, ale o jakość wykonania, i obsługę.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:09   #2
meg3245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa

zamierzam się wybrać do Cyrkonii w Częstochowie na przedłużanie 1 do 1 jak będę po dam znać
meg3245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 08:20   #3
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa

zapraszam do czestochowy
zdjecia mozesz zobaczyc na mojej stronie
www.salonobsesja.com.pl
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 11:28   #4
meg3245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa

szału nie ma!!! ale może dlatego że nie powiedziałam dokładnie czego oczekuję i zdałam się na panią kosmetyczkę. Za wyjątkiem mojego męża który wiedział po co idę nikt nie zauważył większej zmiany i nie było oooooo !( na co po cichu liczyłam) Ale muszę przyznać ze zazwyczaj używam tusz a teraz nie i są tak samo długie jak po tuszu ale nie mają jakieś większej objętości a na to liczyłam. Może tak jak pisałam u góry to z mojej winy bo nie powiedział czego oczekuję. Efekt jest na pewno ale liczyłam na bardziej spektakularny. Teraz po prostu nie muszę używać tuszu do dziennego makijażu chociaz do mocniejszego makijażu wydaje mi się że tak je wytuszuję (no sory) . Za 2 tygodnie mam dopełnianie pierwsze poproszę panią o dorzucenie grubszych bardziej widocznych, bo w końcu za taką cenę to mogę sobie kupić kilka tuszy i na to samo wyjdzie. A jak się będą trzymały to zobaczymy jeszcze się odezwę i opiszę pa pa
meg3245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:18   #5
meg3245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa

Teraz jestem o wiele bardziej zadowolona!!!!!! Dopełnienie jest wykonane grubszymi rzęsami i widać efekt od razu gdybym się dogadała od początku to na pewno była bym wtedy tez zadowolona
Ogólna ocena zabiegu jak dla mnie w skali od 1 do 10 to 8
Ale na dłuższą metę chyba nie będę ich ciągle przedłużać. Może jeszcze dam im szansę ze dwa razy może to jest kwestia przyzwyczajenia:noniewiem :
Po pierwsze zbyt dużo zachodu z ich pielęgnacją, trzeba je przeczesywać, bo się wywijają w różne strony. Czasami jak się naruszą to klują w oko bo są dużo twardsze niż nasze naturalne i przede wszystkim trzeba ostrożnie spać!!! żeby ich nie pozagniatać! W trakcie kąpieli lub pod prysznicem też kosmetyczka ostrzegała zebu uważać. No i ostatni argument kocham swój tusz do rzęs który daje podobne efekty za dużo! dużo! tańszą cenę( bo co trzy tygodnie trzeba je uzupełniać w moim przypadku) Może jestem kapryśna ale makijaż można zmyć i spać spokojnie a jak raz się rano wymalujesz to nie martwisz się ze ci się coś po wywijało
Napiszcie co wy o tym sądzicie jeśli już to przerabiałyście to może jakieś rady
Pozdrawiam


meg3245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:40   #6
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa

Cytat:
Napisane przez meg3245 Pokaż wiadomość
Teraz jestem o wiele bardziej zadowolona!!!!!! Dopełnienie jest wykonane grubszymi rzęsami i widać efekt od razu gdybym się dogadała od początku to na pewno była bym wtedy tez zadowolona
Ogólna ocena zabiegu jak dla mnie w skali od 1 do 10 to 8
Ale na dłuższą metę chyba nie będę ich ciągle przedłużać. Może jeszcze dam im szansę ze dwa razy może to jest kwestia przyzwyczajenia:noniewiem :
Po pierwsze zbyt dużo zachodu z ich pielęgnacją, trzeba je przeczesywać, bo się wywijają w różne strony. Czasami jak się naruszą to klują w oko bo są dużo twardsze niż nasze naturalne i przede wszystkim trzeba ostrożnie spać!!! żeby ich nie pozagniatać! W trakcie kąpieli lub pod prysznicem też kosmetyczka ostrzegała zebu uważać. No i ostatni argument kocham swój tusz do rzęs który daje podobne efekty za dużo! dużo! tańszą cenę( bo co trzy tygodnie trzeba je uzupełniać w moim przypadku) Może jestem kapryśna ale makijaż można zmyć i spać spokojnie a jak raz się rano wymalujesz to nie martwisz się ze ci się coś po wywijało
Napiszcie co wy o tym sądzicie jeśli już to przerabiałyście to może jakieś rady
Pozdrawiam


Ja robię rzęsy w Kielcach, jestem bardzo zadowolona, Pani jest miła, zabieg wykonany jest z miłej atmosferze.

A i z rzęs także jestem zadowolna, fakt trzeba je pielęgnować, czesać, ostroznie zmywac makijaz w okolicy oczu, czasem jak się wywiną potrafią drapać w oczy, ale jest o wiele więcej plusów (bynajmniej dla mnie) piękne rzęsy rano, wieczorem, w nocy, na plaży, na basenie, o kazdej porze dnia i nocy, czy prażące słońce czy ulewa
Jak dla mnie (moje rzęsy są bardzo krótkie i nawet tuszem nie mogłam osiągnąc takiego efektu) te rzęsy to zbawienie, i dopoki będę miała pieniądze na uzupełnienia będę je uzupełniac
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:58   #7
meg3245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa

to fakt na plażę i na basen rewelacyjne bo tusz się zawsze rozmaże
meg3245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 12:33   #8
meg3245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs 1:1 woj. świętokrzyskie - kielce, łódź, częstochowa

ODRADZAM CYRKONIE A ZWŁASZCZA NA PROMOCJI !! MAM JUŻ TERAZ PORÓWNANIE W INNYM MIEJSCU!!!!!!!!!!!
I PO DŁUŻSZEJ ROZMOWIE Z PANIĄ KTÓRA MI DOPEŁNIAŁA JA NIE PIERWSZA I OSTATNIA NARZEKAM
teraz mam juz przyklejone rzęsy tydzień i jeszcze ani jednej nie znalazłam na umywalce jak to sie działo po cyrkonii po nałożeniu i po dopełnieniu Teraz są na pewno założone 1:1 bo jest mega efekt a wcale nie mam ich grubych ale są gęsto !!!!
i jeszcze jedno pani przykleiła mi płatki kolagenowe pod oczy a nie bezpośrednio na skore sam plaster z fizeliny to tez jak dla mnie bardzo duzy plus

Edytowane przez meg3245
Czas edycji: 2012-06-15 o 12:37
meg3245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.