Własnoręczne prezenty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 16:41   #1
Lisiaa
Raczkowanie
 
Avatar Lisiaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łasin
Wiadomości: 40
GG do Lisiaa

Własnoręczne prezenty


Hej dziewczyny, mam problem. W sierpniu idę na ślub i wesele no i pojawia się problem z prezentem. Chciałabym zrobić coś sama, ale nie wiem co. Nic nie mogę znaleźć ciekawego w sieci, na allegro znalazłam różnego rodzaju dekoracje z ręczników i chciałam zrobić własnie taki bukiet (załączam foto) ale nie wiem czy ręczniki to nie jest zbyt oklepany pomysł chociaż z drugiej strony to bardziej praktyczne niż kwiaty, które zwiędną. Ale co do tego? Co jeszcze mogę podarować Młodym?! Pomożecie podsunąć jakieś pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61415712251019714011.jpg (52,2 KB, 146 załadowań)
Lisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:09   #2
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Własnoręczne prezenty

Wszystko zależy od tego jaki masz budżet na prezent i jak dobrze znasz młodych?
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:19   #3
Lisiaa
Raczkowanie
 
Avatar Lisiaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łasin
Wiadomości: 40
GG do Lisiaa
Dot.: Własnoręczne prezenty

To jest kuzynka mojego chłopaka, kasy mogę mieć koło 150 zł
Lisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:42   #4
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Własnoręczne prezenty

Ok

Pomysł z ręcznikami jest fajny - można też zrobić w formie tortu. Osobiście nie lubie ręczników z napisami, więc kupiłabym jakiś neutralny jasny kolor, można przewiązać wstążką, dołączyć kartkę itp.

W tej kwocie można dostać też fajne zestawy do wina - korkociąg, termometr, zatyczki itd.

Jeśli lubią sery śmierdziochy widziałam fajne zestawy do podawania.

Może jakiś zestaw książek? Np. kucharska, o masażu erotycznym i o podróżach...

Przychodzi mi też do głowy zestaw większych ram, ale czy trafisz w kolor?

Wszystko zależy od tego jak ich znacie, czy mieszkają razem, jaki tam panuje styl.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 10:52   #5
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Własnoręczne prezenty

jako przyszła PM podpowiadam kasa! nie ma nic lepszego za prezent bo wszystkie inne bzdety polecą do konta ;/
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:58   #6
aniesie27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Własnoręczne prezenty

Faktycznie najlepiej dać kasę . Ja ostatnio jak byłma na weselu to ręczników było 4 komplety w tym 2 takie same ,dużo pościeli,mikserów 5 kazda inna firma itp .
I szczerze to byli mało zachwyceni .
A za pieniążki kupią to co będą chcieli i napewno nie wystawia na aukcji przykładowo :twojego prezentu .
__________________
mam coś super ...
aniesie27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:35   #7
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Własnoręczne prezenty

Autorka nie pytała, czy lepiej prezent czy kasę, tylko jaki prezent może zrobić. To że pieniądze przydają się młodym najbardziej jest powszechnie wiadome, ale miło jest też dostać czasem prezent rzeczowy. Tym bardziej, że nie rozmawiamy tu o mikserze za 2 tysiące, który potem ciężko opchnąć jak nam się trafią dwa.

Jak rodzina pytała rodziców, to odpowiadali grzecznie, że nie mamy pomysłu, bo w domu mamy wszystko co trzeba, ale chcemy np. kupić samochód... Ale dostaliśmy też kilka prezentów i było to bardzo miłe. W tym komplet ręczników, z których jestem zadowolona.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Dodam jeszcze, że Lisiu, że właściwie każdy prezent, który będzie pięknie zapakowany będzie robił wrażenie. Tak jak ręczniki, które pokazałaś. Jak coś wymyślisz, mogę podpowiedzieć jak to fajnie zapakować

P.S. nie polecam kupowania pościeli, każdy może mieć inny wymiar
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot

Edytowane przez ewuszkaaa
Czas edycji: 2012-07-19 o 12:30
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 20:49   #8
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Własnoręczne prezenty

Mnie się taki bukiet nie podoba osobiście

Może album na zdjęcia ze ślubu? Ja z tż zamawiałam przez allegro taki ozdobiony ale można zrobić samemu coś na kształt scrapbookingu tylko zostawić miejsce na zdjęcia. Może akurat taki pomysł by się spodobał tobie i jeśli znasz gust młodej pary to wiesz czy by im pasował

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2012-07-21 o 20:50
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 14:07   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Własnoręczne prezenty

Komplet ręczników (w kształcie łabędzi w koszyku), który dostałam na ślubie, lezy na pawlaczu nie rozpakowany.
Mam mnóstwo ręczników a na dodatek otrzymane nie pasują mi kolorystycznie do łazienki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:21   #10
ciukunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciukunia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 842
GG do ciukunia
Smile Dot.: Własnoręczne prezenty

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Komplet ręczników (w kształcie łabędzi w koszyku), który dostałam na ślubie, lezy na pawlaczu nie rozpakowany.
Mam mnóstwo ręczników a na dodatek otrzymane nie pasują mi kolorystycznie do łazienki.
Oby nie czytały tego osoby, które Cię nimi obdarowały
ciukunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 21:46   #11
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Własnoręczne prezenty

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
jako przyszła PM podpowiadam kasa! nie ma nic lepszego za prezent bo wszystkie inne bzdety polecą do konta ;/
no chyba właśnie pieniądze polecą do KONTA
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 14:27   #12
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Własnoręczne prezenty

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
jako przyszła PM podpowiadam kasa! nie ma nic lepszego za prezent bo wszystkie inne bzdety polecą do konta ;/
Niekoniecznie. Przemyślany prezent będzie cieszył PM i przywracał miłe wspomnienia. Wiem to z własnego doświadczenia.

My dostaliśmy kilka prezentów i byliśmy bardzo zadowoleni, żaden nie poleciał do kąta i teraz doceniam je bo kasa się rozeszła a prezenty dalej mamy

Autorko podoba mi się pomysł z bukietem z ręczników. Ręczników nigdy dość i nawet jeśli nie pasują do kolorystyki łazienki to się przydadzą.
A co do reszty - to zależy czy Młodzi już mieszkają razem, widziałaś ich mieszkanie?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:35   #13
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Własnoręczne prezenty

Jezeli znasz dobrze Parę Młodych to możesz kupić prezent i wiesz że takowy prezent im się przyda.Jeżeli ręczniki to pamiętaj żeby wiedzieć jaki kolor by im odpowiadał,mogą być też szlafroki kąpielowe ale pod kolor łazienki.Może być kosz pachnideł łazienkowych jeżeli wiesz czego używają.Może byc kosz przypraw kuchennych w pojemniczkach ale pojemniczki pod kolor kuchni.Wiadomo że najlepsza jest kasa,lepiej włożyć 100zł w kopertę niż prezent który powędruje na strych albo do piwnicy.Ja to nawet nie mam strychu ani piwnicy ,więc wszystkie prezenty oddam do Caritasu.Bo my po ślubie kilka dni pomieszkamy w hotelu a potem wracamy do Włoch.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:17   #14
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Własnoręczne prezenty

ja ostatnio miałam ograniczony budżet na prezent dla siostry ciotecznej i wymyśliłam ładnie zdobiony album. zamówiłam zwykły na allegro, znalazłam na wizażu panią która zajmuje się scrapbookingiem i pięknie mi ten album ozdobiła. ostateczny koszt to 70 zł, a efekt boski dwa dni po weselu zadzwoniła siostra i stokroć mi dziękowała za ten album, bo była nim całkowicie zauroczona i pięknie prezentuje się na półce. mówiła, że chętnie będzie trzymać zdjęcia w takim albumie i z dumą będzie go wręczać gościom, gdy przyjdą obejrzeć zdjęcia ze ślubu i wesela także mała rzecz, a tak ucieszyła
tylko jest też ryzyko że dostanie kilka albumów ślubnych i będzie jej szkoda że kilka się zmarnuje (chyba że przekaże na prezent komuś dalej )
pomysł z ręcznikami też nie jest głupi bo ręczniki zawsze się przydadzą, a w formie bukietu zrobią wrażenie
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2012-07-25 o 12:18
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:58   #15
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Własnoręczne prezenty

Autorko, na Twoim miejscu wybadałabym sprawę czy owa para potrzebuje ręczników - żeby faktycznie nie upchnęli ich gdzieś w kąt i o nich nie zapomnieli.

My najbardziej potrzebowaliśmy pieniążków, więc jak ktoś się nas/rodziców pytał czy wolimy prezent rzeczowy czy kopertę, to szczerze mówiliśmy, że kasa bardziej nam się przyda.
Jednak stworzyliśmy listę kilku rzeczy, które ewentualnie by nam się przydały, gdyby ktoś chciał nam wręczyć jakiś prezent, a miałby małe fundusze. Jeśli ktoś pytał jaki drobiazg nam sprezentować, to podawaliśmy (a dokładniej moja mama, bo jej się wszyscy o to pytali ) każdemu inną rzecz - w ten sposób nie dostaliśmy nic zbędnego, tylko to, co faktycznie nam się przyda (ręczniki byłyby nam kompletnie niepotrzebne, bo mamy ich całą szafkę - za to pościel jak najbardziej, bo kupiliśmy nową kołdrę w innym rozmiarze i nie mieliśmy za bardzo pasujących powłoczek).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 07:52   #16
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Własnoręczne prezenty

To o czym marze zeby dostac na slubie od ktoregos z gosci - to jakas pamiatke, ktora bedzie mi przypominala o tym dniu - np zestaw kieliszkow z cyframi, ktore beda sie ukladaly w date slubu, poduszke z wyszywana data - moze jakies wino ze specjalna etykieta: na 10 rocznice slubu itd.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 21:40   #17
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Własnoręczne prezenty

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
To o czym marze zeby dostac na slubie od ktoregos z gosci - to jakas pamiatke, ktora bedzie mi przypominala o tym dniu - np zestaw kieliszkow z cyframi, ktore beda sie ukladaly w date slubu, poduszke z wyszywana data - moze jakies wino ze specjalna etykieta: na 10 rocznice slubu itd.
ja to samo!

a myślę, że jeśli para młoda nie mieszka w swoim mieszkaniu jeszcze, to myślę, ze taki komplet ręczników się przyda. Najlpiej jednak wybadać, tak jak to zaproponowała inna wizażanka
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.