zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 20:41   #1
gadulek874
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30

zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle


Hej KOBITKI łakomczuch potrzebuje wsparcia...
Mam 23 lata jestem tu nową osobą i widze, że cudownie się wspieracie... . Moj cel to zrzucic 10kg i pozbyc się nadmiernego apetytu i jedzenia w pośpiechu i przede wszystkim jedzenia w pośpiechu... . Jestem maniakiem słodyczy... uwielbiam biegać i ustanawaić nowe reguły bytu...ale w tym wszytskim jest słomiany zapał........ bleeeeeee. Nie wiem czy ktos z was zna środek o nazwie ALMASED. Bo włąsnie z nim cchę zrzucić kg. Jesli ktoś chętny do pogaduszek i narzekania jak to nam żle w czasie zmieniania nawyków zapraszam napewno odpiszę....

POZDRAWIAM
gadulek874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:12   #2
dirtyy
Wtajemniczenie
 
Avatar dirtyy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 927
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

Cytat:
Napisane przez gadulek874 Pokaż wiadomość
Hej KOBITKI łakomczuch potrzebuje wsparcia...
Mam 23 lata jestem tu nową osobą i widze, że cudownie się wspieracie... . Moj cel to zrzucic 10kg i pozbyc się nadmiernego apetytu i jedzenia w pośpiechu i przede wszystkim jedzenia w pośpiechu... . Jestem maniakiem słodyczy... uwielbiam biegać i ustanawaić nowe reguły bytu...ale w tym wszytskim jest słomiany zapał........ bleeeeeee. Nie wiem czy ktos z was zna środek o nazwie ALMASED. Bo włąsnie z nim cchę zrzucić kg. Jesli ktoś chętny do pogaduszek i narzekania jak to nam żle w czasie zmieniania nawyków zapraszam napewno odpiszę....

POZDRAWIAM
hej zapraszam do nas https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20217334
__________________
64-63-62-61,1-60-59-58-57-56-55-54
dirtyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 21:12   #3
_Maruda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 31
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

nauczyłam się walczyć z łakomstwem, musisz się kochana zastanowić czy ty rządzisz jedzeniem czy ono tobą ja tam nie lubię jak ''coś'' mną rządzi zgrabna sylweta to jest to ja już 8kg mniej i wciąż walczę buziaki pisz jak postępy
_Maruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:10   #4
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

Cytat:
Napisane przez gadulek874 Pokaż wiadomość
Hej KOBITKI łakomczuch potrzebuje wsparcia...
Mam 23 lata jestem tu nową osobą i widze, że cudownie się wspieracie... . Moj cel to zrzucic 10kg i pozbyc się nadmiernego apetytu i jedzenia w pośpiechu i przede wszystkim jedzenia w pośpiechu... . Jestem maniakiem słodyczy... uwielbiam biegać i ustanawaić nowe reguły bytu...ale w tym wszytskim jest słomiany zapał........ bleeeeeee. Nie wiem czy ktos z was zna środek o nazwie ALMASED. Bo włąsnie z nim cchę zrzucić kg. Jesli ktoś chętny do pogaduszek i narzekania jak to nam żle w czasie zmieniania nawyków zapraszam napewno odpiszę....

POZDRAWIAM
Hej, moze napisz cos wiecej, jak Ci teraz idzie i czy bierzesz ten almased? Bo ja jutro z nim startuje...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:09   #5
gadulek874
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

dziękuję za odpowiedzi długo tu nie zglądałam mialam doła jadłam jadłam i jadłam...ok pozostawie to bez komentarza
Cieszę się, że jest ktos kto potrafi mi dosadnie odpisac dziękuję Maruda22 bo czuję , że normalnie za przeroszeniem ,,peniam" dzisiaj jakos wszytsko do mnie dociera powoli ...rozmowy z ludzmi dużo dają emigra to ja zaczynam od jutra z Tobą będzie mi rażniej -tyle razy próbowałm i wszystko na darmo

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

od jutra zaczynam a dlaczego hmmm pozostawnie bez komentarza tak bedzie najlepiej.... DZIĘKUJĘ WAM KOCHANE ZE COKOWLIEK NAPISAŁYSCIE

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

od jutra zaczynam...a dlaczego pozostawie to bez komentarza....
gadulek874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:36   #6
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

Hej Gadulek ja dzisiaj zaczelam, ale tak nie do konca Wypilam jedna dawke almasedu.... zjadlam salatke (bez dressingu zadnego) i kilka sucharkow, zle sie czulam po poludniu i suchary mnie uratowaly. Ten almased smakuje jak maka z woda. Ty tez masz takie odczucia? Kurcze, tesciowa mi zachwalala ze takie smaczne itp a ja malo nie jak to w ogole powachalam.... Moze jutro bedzie lepiej.... Powiedz mi a cwiczysz tez cos?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:16   #7
gadulek874
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

wiesz..to zależy z cyzm to rozrabiasz bo jak z mlekiem to nawet smakuje jak z wod to makabra bleee...a ćwiczyć no cos tam próbuje ale obecnie mam tak prace ze mam nprawde sporo ruchu i tak jak piszesz zle sie czuję -słabo...i powiem Ci szczerze ze w tej pracy jestem jeszcze tydzien i chyba dopiero wtedy sie za to wezmę bo tutaj jest mi okropnie cięzko bo mam cały czas konatkt z jedzeniem i podjadam a ten almased to tez ma duzo kalorii no i smo to to jest bialko wiec trzeba go stosowac tk jak jest tam napisane ...I wiesz co mm pytanie....Czy się wogóle przygotowałs do tej kurcji w sensie bynjmiej 3 dni przed mniej jadłas i czy sie dobrze ,,oczysciłas" bo to niby jest brdzo ważne pozdrwim i trzymm kciuki za Ciebie bo u mnie jest fatalnie...
gadulek874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 09:07   #8
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

No wlasnie nie robilam takie oczyszczania organizmu jak proponowali (zadnych tabletek przeczyszczajacych itp) Staralam sie jesc mniej i duzo plynow pilam. Pilam sporo wody z cytryna

Sprobuje z tym mlekiem ....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:57   #9
gadulek874
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

ale j Ciebie bron Boze nie namwiam do brania tabletek przeczyszczających... to świństwo..skro piłas duzo wody i nie jadłaś węglowodanów to ok no i jak Ci idzie? a tak na marginesie Ty mieszkasz w DE?jesli tk to w jakim rejonie?
gadulek874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:51   #10
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

Nie mowie ze mnie namawiasz ale tak proponowali producenci
Nie idzie mi wcale .... Nie pije tego, bo mnie na zbiera juz na sam zapach ...

Mieszkam w DE Nordrhein Westfalen
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:26   #11
gadulek874
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

wierze Ci emigra, że jest cięzko wytrzymać ja akurat tak jak wczesniej pisałm nie mam silnej woli zeby zaczac bo stoje cały czas przy garach ale jeszcze 4dni i koszmar sie skończy ...ja jak próbowałm alamsed nawet mi smakował z mlekiem ale wiem ze na dłuższa mete to tak jak piszesz idzie tylko..... wiesz ja próbuje ostani raz jak nie dam rady trudno poszukamy innego sposobu na zbicie wagi a wiesz zastanwiaąłs sie nad dieta DUKANA? podobno bardzo dobra... a szkoda , zemieszkasz tak daleko bo ja się przeprowadzam do Sindelfingen( niedalko Stuttgartu)od nastepnego tygodnia. Pozdrawiam Cię serdecznie i prosze mi sie tam nie załamywac -cos wymyslimy
gadulek874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 10:39   #12
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

Moze sprobuje jeszcze raz, bo przestalam to pic po jednym dniu chyba ...

ale musze sie pochwalic ze schudlam 1kg Malo ostatnio jem, duzo plynow pije i sie ruszam wiec i z wagi cos drgnelo

Ja bylam na Dukanie, chyba 2 tygodnie. Czulam sie swietnie na pierwszej fazie, na drugiej mialam problem ze hm..wzdeciami ... po warzywach mi brzuch wywalalo.
Powiem Ci ze moim zdaniem lepsza jest South Beach dieta, jest bardzo podobna do Dukana, bo tez bazuje na bialku w wiekszosci, jej pierwsza faza trwa dwa tygodnie i jest wlasciwie druga faza dukana dla mnie 2 faza SB okazala sie zgubna bo nie potrafilam dozowac przyjemnosci jakie mozna juz bylo jesc, tyle ze w ograniczeniu- ja tej granicy nie znalam jak mozna bylo dwa kawalki gorzkiej czekolady to u mnie konczylo sie na polowie tabliczki ....

Za ktoras z tych diet warto sie zabrac i z tym zyc (bo to nie tylko tydzien czy dwa ale juz cale zycie innego odzywiania ) ale nalezy przeczytac sobie ksiazki o nich- tam jest wszystko dokladnie opisane, co mozna czego nie mozna, czego sie spodziewac na dietach, itp
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:38   #13
gadulek874
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

hmmm..cale zycie nieeeee to nie dla mnie ja chciałabym zmniejszyc zoladek i pozniej ograniczac jedzenie normalne wszytsko ale z umiarem i tak jest najlepiej mowie Ci ale jak narazie trzeba zmniejszyc zoladek mysle ze ten almased pomoze wiesz nawet z mlekiem smakuje dzisiaj mam pierwszy dzien i moze tylko dziisja tak smakuje? zobaczymy a Tobie gratuluje kg mniej i wiesz nie zadreczaj sie az tak bardzo w tym wszystkim !!!! malo ale wszytsko to najlepszy sposób

pozdrawima Cie goraco
gadulek874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:53   #14
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

No tak, najlepiej by bylo jesc wszystko ale z umiarem ja nie mam do tego glowy i podziwiam ludzi ktorym sie to udaje ja zawsze mialam problem z jedzeniem, kocham jesc i to mnie gubi W takim razie trzymam zeby dalej smakowalo
Tez Cie pozdrawiam
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:01   #15
gadulek874
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

u mnie emigra almased nie wchodzi przez cale zycie tylko do czasu zmniejszenia żołądka na innym forum dziewczyny są złe ze to stosuje kochane bo naprawde się martwia ale jednak cche sprobowac i wiesz jednak lepiej jest jak jesz jeden jakis lekki posiłek bo tak sam almased to makabra jak narazie smakuje ale ochota na inne rzecyz jest silna, ogromna ale teraz bede miala nawał pracy to moze tak nie bede mysleć bo to chyba najlepszy sposób na to a Ty jak tam dajesz rade co teraz zamierzasz robic? co do jedzenia emigra naparwde nie jestes jedyna osoba ktora lubi jesc ja tez nia jestem ale wiesz co szkoda marnowac zycia na doly i przejmowanie sie swoja waga skoro cos nam nie pasuje zmienmy to ale w dobry sposób tak zeby sie tez rozkoszowac tym co lubimy...oki to ja dalej wlacze z tym żołąadem za Ciebie trzymam kciuki bardzo mocno!!!!
gadulek874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:19   #16
strawberrycolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krefeld DE/ Kraków PL
Wiadomości: 3
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

Hej Dziewczyny!!

Cieszę się bardzo, że natrafiłam na Wasz wątek. Tak się składa, że diś zaczęłam przygodę z Almased.. po dwóch drinkach myślałamn, że ....>>.. więc zaczełam przeglądać net, czy któs miał podobnie..

Napiszcie proszę, ile wytrzymałyście na Almased, czy robiłyście tę faze II i III także, no i czy macie jakieś efekty...

JA też mieszkam w NRW, a dokładnie w Krefeld ^^

Będę pisać, co dalej, ale jak narazie jestem pokrzepiona i na kolacje też wypiję Almased i tak 14 dni.. oby się udało.. a potem FAZA STABILIZACJI ehh..

Pozdrawiam!!
strawberrycolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 15:59   #17
dagonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NiemcyNRW Geilenkirchen
Wiadomości: 19
Send a message via Skype™ to dagonia
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

czesc , moja corka jest 12 dzien na Almased , IFaze stosuje tylko 3 drinki dziennie plus duzo wody . Schudla 5kg , twierdzi ze nie chodzi glodna , dobrze sie czuje i nie jest slaba . Pije drinki z mlekiem bo z woda tak jak inne dziewczyny pisza smakuje nie za dobrze . Ma do zrzucenia jeszcze 11kg aby do 60kilogramow dojsc, ma nadzieje ze do czerwca na tej diecie uda jej sie .Jutro chce jej kupic herbatke Almased aby sobie uroznaicila picie wody . Przed dieta nie oszczedzala sobie slodyczy , od 12 dni wytrzymuje bez slodkosci . Trzymam kciuki ze nia oraz wszystkim dziewczynom ktore chca zaczac ta diete. Jestem slodyczomanka , ale na szczescie nie mam za duzych problemow z kilogramami , tzn cos by tam moglo byc o 2 kilo mniej .Od 12 dni aby wesprzec corke w diecie nie kupuje nic slodkiego i sama tez nie jem , kupilam sobie owoce suszone i jak mnie przycisnie zjem pare na dzien . Balam sie ze bedzie gorzej , wiec dziewczyny mozna ograniczyc slodkosci i jedzenie , trzeba tylko troche samozaparcia . Powodzenia zycze wam
dagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 16:16   #18
dagonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NiemcyNRW Geilenkirchen
Wiadomości: 19
Send a message via Skype™ to dagonia
Smile Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

Cytat:
Napisane przez strawberrycolada Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!

Cieszę się bardzo, że natrafiłam na Wasz wątek. Tak się składa, że diś zaczęłam przygodę z Almased.. po dwóch drinkach myślałamn, że ....>>.. więc zaczełam przeglądać net, czy któs miał podobnie..

Napiszcie proszę, ile wytrzymałyście na Almased, czy robiłyście tę faze II i III także, no i czy macie jakieś efekty...

JA też mieszkam w NRW, a dokładnie w Krefeld ^^

Będę pisać, co dalej, ale jak narazie jestem pokrzepiona i na kolacje też wypiję Almased i tak 14 dni.. oby się udało.. a potem FAZA STABILIZACJI ehh..

czesc , moja corka jest 12 dzien na Almased , IFaze stosuje tylko 3 drinki dziennie plus duzo wody . Schudla 5kg , twierdzi ze nie chodzi glodna , dobrze sie czuje i nie jest slaba . Pije drinki z mlekiem bo z woda tak jak inne dziewczyny pisza smakuje nie za dobrze . Ma do zrzucenia jeszcze 11kg aby do 60kilogramow dojsc, ma nadzieje ze do czerwca na tej diecie uda jej sie .Jutro chce jej kupic herbatke Almased aby sobie uroznaicila picie wody . Przed dieta nie oszczedzala sobie slodyczy , od 12 dni wytrzymuje bez slodkosci . Trzymam kciuki ze nia oraz wszystkim dziewczynom ktore chca zaczac ta diete. Jestem slodyczomanka , ale na szczescie nie mam za duzych problemow z kilogramami , tzn cos by tam moglo byc o 2 kilo mniej .Od 12 dni aby wesprzec corke w diecie nie kupuje nic slodkiego i sama tez nie jem , kupilam sobie owoce suszone i jak mnie przycisnie zjem pare na dzien . Balam sie ze bedzie gorzej , wiec dziewczyny mozna ograniczyc slodkosci i jedzenie , trzeba tylko troche samozaparcia . Powodzenia zycze wam

Pozdrawiam!!
dagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:48   #19
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: zaczynam od nowa-inaczej niż zwykle

ja zaczynałam z Almą kilka razy, ale się nie mogłam zmobilizować...dziś jest 2-dzień, zobaczymy jak będzie dalej...
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.