U kogo operacja piersi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 06:39   #31
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Cytat:
Napisane przez blackdrees Pokaż wiadomość
W Warszawie dobry jest dr xxx. Ale co do powiększania biustu to ja się zastanawiam nad tym, czy ich nie powiększyć za pomocą tłuszczu. Myślę, że to też jest ciekawa metoda na to, żeby mieć większe piersi.
Powiększanie za pomocą tłuszczu to walka z wiatrakiem. Jakieś 20% się przyjmuje, reszta się wchłania i trzeba robić koło 6serii... poza tym to dość inwazyjna metoda, efekt cellulitu na piersiach..

Cytat:
Napisane przez Czika_1 Pokaż wiadomość
Witam.czy można wiedzieć gdzie i u jakiego lekarza robiłaś operacjie?
Ja robiłam u Bramy w Warszawie i jestem bardzo zadowolona
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-04-20 o 23:32
szann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 21:39   #32
Inka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: U kogo operacja piersi?

Co do wspomnianego tu Debskiego to polecam omijac szerokim lukiem. Zostałam przez niego trwale oszpecona. Dębski wyciął blizny prawie 3 cm na policzkach – głębokie, tworzące rowek i wzniesienie, w dodatku po kazdej stronie inne o nieregularnym przebiegu i zdeformował twarz (u młodej osoby przed 40), a przyszłam z drobnym mankamentem odnośnie worków pod oczami i jeszcze zapłaciłam 11 tys. zł.; blizny miały isc na skronie i do ok 1 cm, dostałam nawet schemat cięć. Debski twierdzi, że wyszły takie długie bo podczas operacji (!) ujawnił sie duży nadmiar skory podczas gdy 2 na 4 lekarzy nie widziało w ogóle wskazań do operacji ze względu na brak nadmiaru skory. Po operacji mówił mi ze ciecie jest na skroniach, ze za 2 tyg blizny beda praktycznie niewidoczne - minął ponad rok a blizny strasznie speca twarz, sa bardzo widoczne i wstydzę sie wyjsć do ludzi, mam głeboką depresję. Mówił jeszcze ze blizna schowa sie w naturalnej zmarszczce - gdzie miałaby być naturalna zmarszczka na policzku u młodej osoby przed 40 (!) Nie poczuł sie do niczego zeby zaproponować leczenie tych blizn pokrycie kosztów leczenia blizn; jeszcze w pakiecie dostałam wycięte w dol kąciki oczu, małe spłaszczone oczy i klinowate zagłebienia z boku oczu z powodu nadmiernego wycięcia tkanek, a operacja nie dała żadnego pozytywnego efektu.
Wyraźnie uzgadniałam kilko-mm blizny położone na powiekach, gdzie goją sie bezbliznowo, (nawet poprosiłam o schemat cięc, który dostałam w smsie), szczególnie że pierwszy termin operacji odwolałam bo dopiero przypadkiem dowiedziałam sie od Debskiego, że w ogóle beda jakies blizny wychodzące poza linie rzes.
Zachowanie po oszpecającej operacji było jeszcze bardziej szokujące mówił np. że blizny poza okiem mają 1,5 cm, potem: „no moze 2 cm”, a mają 2,5 cm, ze po 3 tyg od ściągnięcia szwów będą praktycznie niewidoczne; że nie wysyłał mi schematu cięć, tylko schemat początku cięć, że zgodziłam się na takie cięcia itp. w dokumentacje powpisywał kompetne bzdury pt. ze widze duchy, chyba chciał zrobić ze mnie wariatkę, albo asekurował sie na wypadek samobójstwa. Arogancko twierdził, że jest zadowolony z blizn i zabiegu, a pieniędzy za ten zabieg mi nie odda, bo zabieg jest udany, straszył prawnikami i nasyłał ich i policję na mnie za to, że opisywałam na forum tę sytuacje. Przed operacja zapewniał mnie, ze robił wiele takich zabiegów, potem po operacji jak poprosilam, żeby mi wysłał zdjecia z tych zabiegów (jestem pewna że na mnie dopiero sie uczyl, najprawdopodobniej to był jego pierwszy zabieg tego typu, inni lekarze mówili, że prawdopodobnie nie wiedział co robi), najpierw odmówił, ze nie ma zgody pacjentów, poprosiłam o zanonimizowane zdjecia, to zgodził sie, a potem sekretarka powiedziala, że nic nie dostanę.
Mam teraz głeboka depresje, wstydze sie wychodzić z domu (to juz ponad rok), zrezygnowałam z życia osobistego i towarzyskiego, planów życiowych, z ulubionego sportu, ograniczyłam aktywność zawodową (przez depresję spowodowaną oszpecającą operacją i zachowaniem lekarza oraz wstyd jak mam wytłumaczyć przed klientem 2,5 cm blizny na policzkach – trzeba być chorym psychicznie żeby takie blizny dać sobie wyciąć na twarzy, pomijając już zdeformowaną twarz), wydałam juz ponad 100 tys. zł na leczenie blizn i operacje poprawkowe (a czeka mnie dalsze bardzo kosztowne leczenie rekonstrukcyjne, które jednak nie usunie całkowicie blizn ani deformacji - wyciete zostało za dużo skóry, mieśni, tkanki podskórnej, uszkodzone są nerwy). Mimo negatywnej opinii o operacji nawet od plastyka do którego mnie Dębski (nieszczesny operator) skierował, opinii jeszcze jednego plastyka o jatrogennym urazie twarzy (na piśmie w dokumentacji lekarskiej) oraz opinii lekarza ubezpieczyciela o błedzie medycznym i trwałym uszczerbku na zdrowiu, Dębski nadal idzie w zaparte i nie oddał mi nawet pieniedzy za ten okaleczajacy zabieg . Dodatkowo, Debski mimo wielu pytań z mojej strony nie objaśnił skad sie wzięły deformacje mojej twarzy i co dokładnie zrobił, w zwiazku z tym poprawianie jest dokonywane po omacku, robilam nawet USG twarzy (3xkrotnie, żeby próbować coś ustalić).
Inka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 00:21   #33
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: U kogo operacja piersi?

Opisujesz to w każdym możliwym wątku i na różnych forach.
Temu, kto był u doktora Dębskiego chyba trudno w to uwierzyć.
Ja robiłam u niego operację biustu. Wcześniej czytałam o doktorze. Wszystkie dziewczyny zadowolone.
Mało tego -jak byłam na USG piersi, to pytano mnie, kto mnie operował, bo podobno po mistrzowsku.

A możesz wkleić zdjęcie tych blizn?
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 20:14   #34
gsii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Dziewczyny mam do Was pytanie planuje plastykę piersi dokładnie podniesienie i powiększenie bo po schudnięciu 85kg wyglądają żałośnie ... wybrałam szpital medicover w wawie ale nie o to chodzi mam do Was pytanie bo zgłupiałam czy 540ml do bardzo duzy biust? Dodam ze ja mam pod biustem 75 i o ile dobrze zrozumiałam było by to ff Ja zawsze miałam spory biust nawet bardzo i teraz tez chce mieć duzy ale nie gigantyczny niby mierzyła ale nie umiem obiektywnie ocenić chyba za długo byłam płaska :/ pomóżcie prosze
gsii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 13:33   #35
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Jeśli byś była na wizycie, to chyba być przymierzyła taki biustonosz imitujący wielkość i wygląd biustu po operacji. Nawet możesz założyć bluzkę na taki biustonosz by zobaczyć jak taki biust prezentuje się w ubraniu. Więc w końcu byłaś na wizycie kwalifikacyjnej czy jednak nie? Bo coś się to nie klei...
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 23:28   #36
gsii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Mierzyłam biustonosz z wkładkami... nie wiem co Ci się klei a co Ci się nie klei ...na konsulatacji byłam i operacje mam ustalona żebyś rozwiała swoje wątpliwości wklejam Ci kwalifikacje ... wracając do moich wątpliwości to zwyczajnie nie potrafię ocenić czy te implanty 540 były zbyd duże czy nie bo ja uważam ze były spore ale nie olbrzymie ale jak rozmawiam z koleżanka to ona mówi ze 540 to są baaardzo duże stad moje wątpliwości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E475A51E-2CC0-4EE3-84BE-082D91116F5B.jpg (95,2 KB, 49 załadowań)
gsii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 23:30   #37
gsii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67FD3B3C-E409-4DA4-B194-138EF65AB64F.jpg (64,2 KB, 47 załadowań)
gsii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-02, 23:40   #38
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: U kogo operacja piersi?

Jak miałaś swoje piersi duże, to te 540 nie będą jakieś olbrzymie.
Najlepiej wejdź do wątku o powiększaniu piersi. Tam jest kilka dziewczyn z implantami powyżej 500. Może udostępnią Ci zdjęcia.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 04:37   #39
gsii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Swoje miałam kiedyś duże tyle ze to się gubilo bo sama byłam duża . O to jest myśl dzieki wielkie za podpowiedz
gsii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 14:08   #40
Maui85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Cześć. Gdzie robiłaś powiększanie piersi - jaki doktor i jaka cena? Będę wdzięczna za pomoc i informacje. Pozdrawiam
Maui85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 00:09   #41
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: U kogo operacja piersi?

takie obawy co do przebiegu operacji i efektu to chyba standard. te kwestie zaleza od umiejetnosci chirurga i rodzaju implantow jakie wybierzesz. z tego co czytalam w sieci to najmniejszy odsetek powiklan maja implanty mentor plus maja dozywotnia gwarancje- nie wiem czy jakikolwiek producent cos takiego oferuje
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 21:58   #42
domis17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Hej ja Robilam piersi u doktora Stepniewskiego w listopadzie. Zabieg był przeprowadzony w klinice Skupina. Chciałam podzielić się opinia. Mam przepiękne piersi!!! Doktor jest poprostu mistrzem świata i nie zamieniła bym go na nikogo innego! Lepszych piersi nie mogłam sobie wymarzyć! Są idealnie proste, piękne i naturalne! Blizny już zanikają i są naprawdę mało widoczne. Doktor zdobił cięcie dokładnie w miejscu zagięcia.Opieka doktora była super. Widziałam się z nim pare razy podczas swojego 24 godzinnego pobytu w klinice. Fakt faktem przez pierwsze 3 doby bolało jak diabli mimo leków przeciwbólowych.Od 4 dnia mogłam już powoli się poruszać a po tygodniu już wykonywać większość rzeczy nie obciążających piersi. Zupelny dyskomfort znikł po ok 3 tyg. Teraz minęły już 3 miesiące i są jak moje! Mięciutkie zgrabne! Jak bym się z nimi urodziła! Nie oddała bym ich za rzadne skarby! Mam rozmiar 375cc mentor przy wzroście 175 i wadze 60! Dziękuje panie doktorze! Jest pan poprostu niesamowity! Będę polecać pana na końcu świata
domis17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 23:51   #43
emthings
Raczkowanie
 
Avatar emthings
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: U kogo operacja piersi?

W Legnicy do objętości 300ml jest cena 10tyś zł, w tym stanik,pobyt w szpitalu itp. Przede wszystkim jest tam lekarz, z którym fajnie się można dogadać no i podobają mi się efekty jego pracy.
Ja idę w czerwcu )
emthings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 05:59   #44
MlodaPaulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Hej ! Właśnie planuje powiększenie piersi i nie mam pojęcia, którego specjalistę wybrać a swojeg tak polecasz wiec mam prośbę, mogłabyś udostępnić mi zdjęcie (mniej więcej) jak wyglądają piersi i blizny ? Byłabym bardzo wdzięczna

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Pytanie było do domis17 dla jasności
MlodaPaulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:16   #45
rena122
Przyczajenie
 
Avatar rena122
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 8
Dot.: U kogo operacja piersi?

Moim zdaniem nie ma sensu przesadzać z rozmiarem, ja przeszłam operację pół roku temu, chciałam wypełnić piersi, bo po dwóch ciążach straciły na jędrności. Zabieg przeprowadzał dr Murawski, lekarz z dużym doświadczeniem, konkretny, potrafi też doradzić. Jakby któraś z Was była zainteresowana wykonaniem zabiegu u tego lekarza i chciałybyście o coś zapytać to piszcie na priv. On przyjmuje w klinice Elite w Warszawie.
rena122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 11:17   #46
OlciaBur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 14
Dot.: U kogo operacja piersi?

A zna ktoś może xxx? Również zastanawiam się nad zabiegiem i jestem na etapie zbierania informacji

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-05-28 o 17:21 Powód: reklama
OlciaBur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 09:51   #47
Agulaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: U kogo operacja piersi?

Dziewczyny, a o zabiegu podnoszenia piersi za pomocą nici liftingujących coś słyszałyście? Wydaje mi się, że to mniej inwazyjna metoda (nie wszczepia się niczego pod skórę) a poza tym daje bardziej naturalny efekt, tak sądzę. Pytam, bo dostałam namiary na dra Kaczora (z Warszawy jest, na stronce http://robertkaczor.pl/ jest adres kliniki) i zastanawiam się, na ile taki zabieg przynosi pożądane efekty. Przy czym przez pożądane uznaję nabranie kształtu jakiegoś, etc. Nie wiem, czy macie jakieś doświadczenia z tym drem albo z samymi zabiegami tego typu? Na stronce wygląda na to, że efekt daje niezły, ale wiadomo, nie wiem jak trwały, etc..
Agulaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 15:44   #48
rena122
Przyczajenie
 
Avatar rena122
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 8
Dot.: U kogo operacja piersi?

Ja zdecydowałam się na zabieg w klinice Elite u dr Murawskiego, doskonały specjalista. Jestem bardzo zadowolona i chętnie go polecę, efekty spełniają moje oczekiwania.
rena122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 19:50   #49
emcus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę powiększyć piersi. Kogo polecacie do tego zabiegu?

Hej, ja również podjęłam decyzję o powiększeniu piersi. Zastanawiam się nad kliniką w Warszawie np. Ambroziak, ale nie potrafię za bardzo znaleźć opinii o dr Januszu Obrockim. Konsultację mam umówioną na koniec lipca. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z Panem doktorem???

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
emcus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 22:18   #50
agatkawariatkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 14
Dot.: U kogo operacja piersi?

Slyszalam pozytywne opinie nt. dr Muraszko, ktory pracuje na implantach mentor. Ogolne ta marka chyba jest bardzo popularna, nawet kilka celebrytek je wybrało.. czytałam, że są bezpieczne i mają bardzo niski odsetek powikłań.
agatkawariatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 11:28   #51
Paulinka19956
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 35
Dot.: U kogo operacja piersi?

Cytat:
Napisane przez agatkawariatkaa Pokaż wiadomość
Slyszalam pozytywne opinie nt. dr Muraszko, ktory pracuje na implantach mentor. Ogolne ta marka chyba jest bardzo popularna, nawet kilka celebrytek je wybrało.. czytałam, że są bezpieczne i mają bardzo niski odsetek powikłań.



tez mam biust powiekszony mentorami jestem bardzo zadowolona jakie masz implanty? ja wybralam anatomiczne i nie zaluje- sa bardzo subtelne, niemal jak naturalna piers. tutaj oglądalam wywiad z popularnym doktorem Szczytem, ktory rowniez uzywa mentorow
Paulinka19956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 15:15   #52
KarinaBl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: U kogo operacja piersi?

Znajoma wykonała powiększenie biustu u dr Boligłowy w Krakowie i prezentuje się naprawdę ładnie, wszystko pięknie dopracowane, prezentuje się naturalnie
KarinaBl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-20 16:15:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.