Brzydkie kaczątko.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 12:59   #1
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx

Brzydkie kaczątko..


Postanowiłam sie zwrócic do Was o pomoc poniewaz juz nie daje rady dbam o siebie ale, chyba nie odpowiednio. mam bardzo drobna twarz bardzo chciałabym ja podkreslic i wygrzebac z niej wszystko co najpiekniejsze. Podobno mam bardzo ładne oczy to głownie je najbardziej chciałabym zakcentować. Mam tłusta skóre na twarzy słyszałam ,że do takiego typu powinno uzywac sie pudru mineralnego ,a ja tydzień temu kupiłam fluid mineralny. mam pytanie równiez do włosów jaka długośc mi pasuje i kolor ,obecnie mam braz a, włosy obciete do brody ,przyznam ,ze nie zadobrze siec zuje w takich krótkich włoskach. bardzopodobaja mi sie takie młodziezowe (mam 18 lat) luźne dwa warkocze ,lub kitki z dłuższa grzywka na górze ale, nie mam pojecia czy takie cos by mi pasowało.
Poniżej wklejam zdjecia w cieemnych włosach
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-11-19 o 13:28
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 13:11   #2
aldonka_1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Brzydkie kaczątko..

a jaki masz naturalny kolor włosów? zbliżony do tego co widać na zdjęciu?
aldonka_1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 13:19   #3
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez aldonka_1980 Pokaż wiadomość
a jaki masz naturalny kolor włosów? zbliżony do tego co widać na zdjęciu?
szampański blond
kolor na który farbije teraz włosy bardzo rózni od tego naturalnego
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:55   #4
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Pomorzecie?
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:08   #5
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Moim zdaniem jesteś bardzo ładna,podoba mi się taki kolor włosów. Ja bym się inaczej malowała tylko. Masz faktycznie ładne oczy spróbuj je podkreślić. Ja bym nie malowała kreski pod okiem bo to zmniejsza oczy. Popróbuj może smoky eyes, na you tube znajdziesz kilka fajnych filmików. Na dzień można w wersji pastelowej, a wieczorem mocniejszy kolor.
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:46   #6
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Brzydkie kaczątko..

jakie kaczątko? jakie brzydkie? bardzo ładne
Dobrać jakiś makijaż i będzie cudnie. A co do fryzurki świetnie byś wyglądała w krótkich i odważnych,a bo dłuższych z grzywką - klasycznie
http://e-fryzurki.pl/images/articles/grzywka/1.jpg
http://www.kozaczek.pl/img_users/1206437598.jpg
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 17:09   #7
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

dziekuje
może jakieś propozycje makijazu dla mnie? i fryzury też
przyznam ,ze kompletnie nie wiem jak mam malowac górna czesc oka
na codzień maluje tylko dół czarna kredka choć zdajce sobie sprawe ,ze to pomniejsza i tak juz małe oczy
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 20:03   #8
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
dziekuje
może jakieś propozycje makijazu dla mnie? i fryzury też
przyznam ,ze kompletnie nie wiem jak mam malowac górna czesc oka
na codzień maluje tylko dół czarna kredka choć zdajce sobie sprawe ,ze to pomniejsza i tak juz małe oczy
no to spróbuj na początek namalować kreskę na górnej powiece. Jak nie wychodzi kreska to popróbuj ja zrobić malując małe punkciki i potem je połącz. Na pewno będziesz lepiej wyglądała bo to ładnie podkreśla oko. Dla mnie sama kreska na dole nie wygląda ładnie

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

zobacz jak ładnie jest umalowana dziewczyna z 2 zdjęcia co wkleiła eowina
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:24   #9
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Brzydkie kaczątko..

kolor jest ładny jeśli chodzi o cięcie ja zrobiłabym asymetrię. jedna strona zdecydowanie dłuzsza z grzywką na skos druga odkryte ucho.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:05   #10
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx


Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
jakie kaczątko? jakie brzydkie? bardzo ładne
Dobrać jakiś makijaż i będzie cudnie. A co do fryzurki świetnie byś wyglądała w krótkich i odważnych,a bo dłuższych z grzywką - klasycznie
http://e-fryzurki.pl/images/articles/grzywka/1.jpg
http://www.kozaczek.pl/img_users/1206437598.jpg
nie wiem czy nie mam za drobvnej buzi do takioe długiej grzywki

asymetria odpada

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość


nie wiem czy nie mam za drobnej buzi do takiej długiej grzywki

asymetria odpada
słyszałam ,ze mozna tez na dole biała kredka oko malowac żeby powiekszyc

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość



nie wiem czy nie mam za drobvnej buzi do takioe długiej grzywki

asymetria odpada

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------


słyszałam ,ze mozna tez na dole biała kredka oko malowac żeby powiekszyc
dziewczynki moze znacie jakis dobry fluid na bardzo swiecaca sie cere ,mam juz dośc testowania chce wreszcie kupic cos dobrego i nie drogiego
a jeszcze jedno myslicie ,ze na moich policzkach ładniej wygladał by róż czy puder brazujacy?

Co myslicie o tej fryzurce poniżej? mam na myśli ta ciemniejsza
(mam nadzieje ,ze dziewczynki mnie nie znajda i nie zabija hihi)
Załącznik 2681706


Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
Co myslicie o tej fryzurce poniżej? mam na myśli ta ciemniejsza
(mam nadzieje ,ze dziewczynki mnie nie znajda i nie zabija hihi)
Załącznik 2681706
własnie dołuje sie "jaka ja to jestem szczupła"
mianowicie powinnam sie cieszyc ale, poprostu nie moge naprosciej na świeice
czuje sie taka malutka ,drobna taka mróweczka na ktora nikt nie zwraca uwagi bo jest mała

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
własnie dołuje sie "jaka ja to jestem szczupła"
mianowicie powinnam sie cieszyc ale, poprostu nie moge naprosciej na świeice
czuje sie taka malutka ,drobna taka mróweczka na ktora nikt nie zwraca uwagi bo jest mała
wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? moje chude rece ,ramiona plecy i te kosci pod biustem wygladam jak szkielet
tak naprawde nie mam zaniku mięśni
reszte mogłabym jakos przeboleć
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-28 o 21:37 Powód: post pod postem
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 22:41   #11
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

co do niedrogiego matowania - może podkład w musie z Essence? (dostępny w Naturach).

Z kreski na dole zrezygnuj, też się tak kiedyś malowałam aż mi pewien kolega wybił to z głowy .
Masz delikatną, ale poważną urodę, przez te kreski wyglądasz na dużo więcej, niż 18 lat.

Kreska u góry - niby też, ale nie musisz od razu, jeśli się boisz. Może jakieś delikatne cienie (chyba nie jesteś zwolenniczką ekstrawagancji?), np. matowe z My Secret (bardzo tanie, też w Naturze, świetne recenzje na kwc )
Dobry efekt może też dać "kreska" z ciemniejszego cienia (małym aplikatorkiem, są takie fajne dwustronne w Rossmannie, z mniejszą, wąską końcówką, idealną do takiej niby-kreski ).

Fryzura zależy od Twoich włosów. Jeśli są proste i niepodatne na układanie, to zmienić je można tylko przez odpowiednie cięcie.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 04:52   #12
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
co do niedrogiego matowania - może podkład w musie z Essence? (dostępny w Naturach).

Z kreski na dole zrezygnuj, też się tak kiedyś malowałam aż mi pewien kolega wybił to z głowy .
Masz delikatną, ale poważną urodę, przez te kreski wyglądasz na dużo więcej, niż 18 lat.

Kreska u góry - niby też, ale nie musisz od razu, jeśli się boisz. Może jakieś delikatne cienie (chyba nie jesteś zwolenniczką ekstrawagancji?), np. matowe z My Secret (bardzo tanie, też w Naturze, świetne recenzje na kwc )
Dobry efekt może też dać "kreska" z ciemniejszego cienia (małym aplikatorkiem, są takie fajne dwustronne w Rossmannie, z mniejszą, wąską końcówką, idealną do takiej niby-kreski ).

Fryzura zależy od Twoich włosów. Jeśli są proste i niepodatne na układanie, to zmienić je można tylko przez odpowiednie cięcie.
Mam ten podkład miodowy, a mam dośc jasną karnacje, jest rewelacyjny!
Kreska pod okiem zmniejsza optycznie oczy.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:00   #13
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
co do niedrogiego matowania - może podkład w musie z Essence? (dostępny w Naturach).

Z kreski na dole zrezygnuj, też się tak kiedyś malowałam aż mi pewien kolega wybił to z głowy .
Masz delikatną, ale poważną urodę, przez te kreski wyglądasz na dużo więcej, niż 18 lat.

Kreska u góry - niby też, ale nie musisz od razu, jeśli się boisz. Może jakieś delikatne cienie (chyba nie jesteś zwolenniczką ekstrawagancji?), np. matowe z My Secret (bardzo tanie, też w Naturze, świetne recenzje na kwc )
Dobry efekt może też dać "kreska" z ciemniejszego cienia (małym aplikatorkiem, są takie fajne dwustronne w Rossmannie, z mniejszą, wąską końcówką, idealną do takiej niby-kreski ).

Fryzura zależy od Twoich włosów. Jeśli są proste i niepodatne na układanie, to zmienić je można tylko przez odpowiednie cięcie.
mam tłusta cere wiec nie wiem jakby wyszedł ten podkład z Essense
ale, chyba juz sobie cos wybrałam mam zamiar zakupic sypki puder mineralny z L'oreal 'Bare nature choc pewnie i tak bede musiała dokupic pod to jakis super matujacy podkład kurde no tez chciałabym mineralny ale, jak ostatnio nałozyłam podkład z Meybelline to po 3 godz. świeciłam sie jak choinka

a z tym aplikatorem bardzo mi sie pomysł podoba napewno skozystam ,nad cieniami jeszcze sie zastanowie a, konkretnie to nad ich kolorem
moze czarny? albo granatowy?
nie wiem czy moża robic kreski cieniem

jestes pierwsza osoba która mówi mi ,ze mam powazna urode raczej prawie każdy uważa mnie za 16 latke moze dlatego też ,ze jest bardzo szczupła niestety..
a, co do włosów to mysłam ,żeby je pocieniować na całej długości
a, grzywke mam troche dłuższa niz na zdjeciu tez mysle ,zeby ja pocieniowac
tylko nie wiem czy lepiej bedzie utrwalic fryzurke jakas pianka czy zelem wgładzajacym??
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:30   #14
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Ten mus jest właśnie przeznaczony dla cer przetłuszczających się, a kosztuje niewiele, więc możesz śmiało spróbować. Poza tym są testery, więc w ciemno nie musisz kupować

Na podstawie jednego zdjęcia (i to z poważną miną, bez uśmiechu ) mogę powiedzieć tylko tyle, ile widzę Ale duża zasługa/wina tego, jaką masz tam fryzurę, kolor ubrania + te nieszczęsne kreski .

Dodaj jakieś zdjęcie bez tych kresek, co? i z uśmiechem

Co do kresek cieniem - jasne, że można. Wszystko można . Na początek może nie próbuj z czernią czy granatem, a z ciemniejszymi brązami, bo są absolutnie bezpieczne. A na całą powiekę coś z cielistym kolorem (znów MySecret matowe będą świetne). Jak już się przekonasz - spróbuj innych kolorów.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:39   #15
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Załącznik 2682599
Załącznik 2682600
o takie mam troche stare bo w blond włosach jeszcze ale, za to z kreska na górze
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:51   #16
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

ja tam widzę "kreskę" dookoła.Nie rób tak, błagam Widzę takie "kreski" codziennie na ulicach, przecież to jest odbieranie sobie urody (moim skromnym zdaniem).


Jak zdobędziesz / zrobisz - dodaj zdjęcie z oczkami bez kreski tylko rzęski pomalowane, bo przez taką krechę nawet nie widać, jaki masz kształt oczu .

Mimo wszystko dużo ciekawiej (bo delikatniej, choć bardziej blado ) wyglądałaś na zdjęciu pierwszym.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Przyjrzałam się wszystkim zdjęciom i już wiem, w czym rzecz - kolor włosów!
Dużo lepiej Ci w tym ciemnym z góry, niż w jasnym. Ładniej - moim zdaniem - wygląda Twoja twarz i cera

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Też w naturze jestem blondynką, farbuję na podobne kolorki, co Ty - i wyglądam oraz czuję się lepiej.

Z koloru absolutnie nie rezygnuj, dodaj tylko aktualne zdjęcie i pomyślimy dalej
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:58   #17
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Załącznik 2682638
zdjecie robione dosłownie przed chwila
wiem ,ze straszne

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
Załącznik 2682638
zdjecie robione dosłownie przed chwila
wiem ,ze straszne
własnie siez astanawiam co rzrobic zeby zminimalizowac świecenie sie mojej twarzy pod podkładem
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-28 o 21:38 Powód: post pod postem
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 13:17   #18
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

na wprost chyba będzie łatwiej masz idealne oko to górnych kresek, kocie takie, śliczne

Co do matowania (jeśli chcesz więcej zainwestować) to najbardziej zadowolona byłam z zestawu Mattitude Astora https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...d-matujacy.htm + baza dodawana do niego gratis (wciąż można kupić takie komplety). Taki komplet trzymał mi się zdecydowanie najdłużej (i to w sezonie późna zima- wczesna wiosna, dla mnie najgorszym).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 13:29   #19
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
na wprost chyba będzie łatwiej masz idealne oko to górnych kresek, kocie takie, śliczne

Co do matowania (jeśli chcesz więcej zainwestować) to najbardziej zadowolona byłam z zestawu Mattitude Astora https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...d-matujacy.htm + baza dodawana do niego gratis (wciąż można kupić takie komplety). Taki komplet trzymał mi się zdecydowanie najdłużej (i to w sezonie późna zima- wczesna wiosna, dla mnie najgorszym).
chyba zdecyduje sie jednak na ten z L'oreal chyba ma lepsze opinie na KWC od tego podkładu z Astor i musu z Essence
to na dole kreski wogóle mam nie robić? czy moge taka cieniutka zrobic?
co myslisz o szarym cieniu na moje oczy bo brazowy zdaje mi sie ,że bardzo by sie zlewał z kolorem moich oczów
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 13:44   #20
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Opinie - opiniami, ale musisz dobrać coś, co będzie odpowiednie dla Twojej cery itd. Potestuj wszystkie podkłady w drogerii, zanim je kupisz..

Mam zielone oczy, więc na kolorach dla piwnych nie znam się za mocno (poszukaj inspiracji na dziale o makijażach). Poczekaj jeszcze trochę, na pewno jeszcze sporo dziewczyn będzie chciało Tobie coś doradzić.
----
Z tego, co widziałam w przeróbkach, to ładnie będzie Ci chyba w kolorach oliwkowych, w lekkich fioletach, szarościach i kolorach wpadających w pomarańcz-czerwień - one najładniej komponowały z Twoimi tęczówkami

P.S. BRWI - do depilacji!
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 13:50   #21
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Opinie - opiniami, ale musisz dobrać coś, co będzie odpowiednie dla Twojej cery itd. Potestuj wszystkie podkłady w drogerii, zanim je kupisz..

Mam zielone oczy, więc na kolorach dla piwnych nie znam się za mocno (poszukaj inspiracji na dziale o makijażach). Poczekaj jeszcze trochę, na pewno jeszcze sporo dziewczyn będzie chciało Tobie coś doradzić.
----
Z tego, co widziałam w przeróbkach, to ładnie będzie Ci chyba w kolorach oliwkowych, w lekkich fioletach, szarościach i kolorach wpadających w pomarańcz-czerwień - one najładniej komponowały z Twoimi tęczówkami

P.S. BRWI - do depilacji!
tak troche dziwnie z ta brazowa kreska zawsze malowałam sie czarna
fiolet wrecz kocham wiec z tym nie bedzie problemu do szarości tez nic nie mam
to bede musiała sie wybrać z koleżanka do Rossmana i rzeczywiście przetestować te podkłady na sobie chyba ochroniarz nas nie wywali
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:11   #22
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

z brązową - chodziło mi o to, żeby nie uzyskać efektu przerysowania - smolista krecha - zwłaszcza, jeśli nie jesteś jeszcze wprawiona.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 10:42   #23
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
z brązową - chodziło mi o to, żeby nie uzyskać efektu przerysowania - smolista krecha - zwłaszcza, jeśli nie jesteś jeszcze wprawiona.
jakios nie jestem przekonana do brazowej kreski moze jakbym miała inny kolor oczu pewnie bym zaryzykowała ale, w takie sytuacji sama nie wiem..
w poniedziałek wrzuce zdjecia mojej figurki
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 10:49   #24
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

możesz też spróbować z szarą, jasno lub ciemno
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 10:56   #25
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
możesz też spróbować z szarą, jasno lub ciemno
a granatowa lub foletowa (akurat mam) bardzo podobaja mi sie takie wyraziste kolory na oku

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
a granatowa lub foletowa (akurat mam) bardzo podobaja mi sie takie wyraziste kolory na oku
a, może jakieś pasemka na włoski?
takie ciemniejsze zażucic
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-28 o 21:38 Powód: post pod postem
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 20:30   #26
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Moim zdaniem, podkład to najmniejszy problem. Po pierwsze musisz zadbać o odpowiednie kremy, żele myjące. Polecam Avene te z serii Cleanance (dobrze napisałam? :P). Żelik starcza na bardzo długo. Krem jest świetny, ale ja np. mogę go używać tylko na nos, ponieważ inaczej dostaję plam na twarzy od podkładu. Najlepszy jest tonik, gwarantuję, że dłuuugo nie będziesz się świecić. Aha, zawsze w torebce miej puder.
Pozdrawiam
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 10:07   #27
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez ameliax Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, podkład to najmniejszy problem. Po pierwsze musisz zadbać o odpowiednie kremy, żele myjące. Polecam Avene te z serii Cleanance (dobrze napisałam? :P). Żelik starcza na bardzo długo. Krem jest świetny, ale ja np. mogę go używać tylko na nos, ponieważ inaczej dostaję plam na twarzy od podkładu. Najlepszy jest tonik, gwarantuję, że dłuuugo nie będziesz się świecić. Aha, zawsze w torebce miej puder.
Pozdrawiam
zaraz sprawdze ten krem na KWC
z toniku raczej zrezygnuje bo poprostu nie przepadam
ale, dziekuje
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 15:57   #28
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Brzydkie kaczątko..

popieram wizażankę ameliax. też myślę,że problem świecenia to wynik przede wszystkim nieodpowiedniej pielęgnacji. przetestuj kosmetyki, które Ci poleciła. ja zauważyłam,że twarz nie przetłuszcza mi się kiedy rano stosuję tylko wodę termalną, a wieczorem płyn micelarny i unikam kontaktu z wodą kranową. ale ja mam baaardzo wrażliwą cerę i być może Tobie ten sposób nie przypadłby do gustu (a raczej twojej cerze ). Co do twojego makijażu, faktycznie odstawiłaby m tą czarną kredkę, jeśli koniecznie chcesz się nią malować to może nie obrysowuj tak całego oka, tylko wystarczy (cienka!) linia przy górnych rzęsach, która nie tylko robiłaby za makijaż oka,ale sprawiałaby wrażenie gęściejszych rzęs i co za tym idzie większego oka. Może eyeliner? malowałaś się kiedyś tym? Lepszy bylby od kredki bo linia byłaby naprawdę cienka. Chociaż faktycznie zgadzam się,że brązowa kredka byłaby dobra dla Ciebie, sądzę,że pasowałaby do koloru twoich oczu i ogólnie jasnych włosów i twojej urody.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:27   #29
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
popieram wizażankę ameliax. też myślę,że problem świecenia to wynik przede wszystkim nieodpowiedniej pielęgnacji. przetestuj kosmetyki, które Ci poleciła. ja zauważyłam,że twarz nie przetłuszcza mi się kiedy rano stosuję tylko wodę termalną, a wieczorem płyn micelarny i unikam kontaktu z wodą kranową. ale ja mam baaardzo wrażliwą cerę i być może Tobie ten sposób nie przypadłby do gustu (a raczej twojej cerze ). Co do twojego makijażu, faktycznie odstawiłaby m tą czarną kredkę, jeśli koniecznie chcesz się nią malować to może nie obrysowuj tak całego oka, tylko wystarczy (cienka!) linia przy górnych rzęsach, która nie tylko robiłaby za makijaż oka,ale sprawiałaby wrażenie gęściejszych rzęs i co za tym idzie większego oka. Może eyeliner? malowałaś się kiedyś tym? Lepszy bylby od kredki bo linia byłaby naprawdę cienka. Chociaż faktycznie zgadzam się,że brązowa kredka byłaby dobra dla Ciebie, sądzę,że pasowałaby do koloru twoich oczu i ogólnie jasnych włosów i twojej urody.
myślałam tez o elinerze ale, chyba zdecyduje sie na kreske malowana przez cienie cienkim aplikatororem bardzo mi sie podoba ten sposób
jeszcze nigdy nie uzywałam elineru

a, co myslicie o fryzurze? zapuszczać czy nie?
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 17:58   #30
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Brzydkie kaczątko..

Co do kredek/cieni - musisz sama spróbować

co do włosów - wszystko to kwestia fryzury - moim zdaniem ładnie wyglądasz w długości z 1go zdjęcia, jednak jeśli chcesz bardziej "młodzieżową" fryzurę, to już zadanie dla fryzjera, żeby coś ładnego wyczarował

Poszukaj na stronach z fryzurami - co realnego mogłabyś mieć (odpowiedniego dla aktualnej długości Twoich włosów) i podoba Ci się. Wklej, pokaż nam
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.