Atak Klonów !!?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 11:52   #1
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279

Atak Klonów !!??


Dziewczyny!
Zakładam ten watek, aby wypowiedzieć sie mogły wszystkie osoby, które chcą uniknąć tandenty i wygladac oryginalnie.
Uważam , że na mieście mamy do czynienia z prawdziwym atakiem klonów!! Większość dziewczyn ubiera się tak samo, hołdując modzie.
Oczywiście jestem zwolenniczką aktualnych trendów, ale zawsze trzeba dodać coś "od siebie", coś co nas identyfikuje i wyróżnia z tłumu.
Czekam na wasze wypowiedzi i pomysły jak wyglądać oryginalnie a zarazem modnie
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 12:20   #2
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Atak Klonów !!??

Osobiście podoba mi się styl klasyczny. Ubrania z dobrej jakości materiałów, które nigdy nie wychodzą z mody i kolory które nie są zbyt krzykliwe a do tego jakies oryginalne dodatki, które nas wyróżnią w tym tlumie klonów: modne i niebanalne buty, modna torebka, paski, apaszki...
Moim zdaniem ubrania klasyczne i dobrej jakości polączone z ciekawymi dodatkami zawsze będą zauwazone. Chyba dobry smak i wyczucie jest najważniejsze.

ciekawe propozycje wklejają dziewczyny w wątku "street fashion"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg madonna.jpg (37,3 KB, 403 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (57,7 KB, 390 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (52,5 KB, 455 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (34,0 KB, 327 załadowań)
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 12:33   #3
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: Atak Klonów !!??

a ja lubię mieć na nogach fajne buty, nie będę wklejać zdjęć bo się już gdzieś po forum pałętają, w każdym razie maluję je sama i ozdabiam i nawet jak ubiore się bardzo spokojnie w t-shirt i jeansy z moimi butkami nie przejdę niezauważona
a poza tym to lubie angielskie płaszczyki. a czasem ciuchy też sama ozdabiam (na zdjęciu moja tęczowa koszulka) ale częściej butki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszulka tęczowa.jpg (111,6 KB, 673 załadowań)
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 12:36   #4
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Atak Klonów !!??

Mieszkam w Trójmieście i nie zauwazyłam ,żeby dziewczyny ubierały się na jedno kopyto. Wręcz przeciwnie , zauważam duży postęp, coraz więcej osób odważnie podkreśla strojem swoją indywidualność. Generalnie możnaby wyróżnić jakieś typy ubioru , które występują częściej niż inne. Mnie osobiście drażni styl , który określiłabym ' z ruskiego rynku' czyli za ciasne ,mocno powycierane dżinsy , do tego obcisłe kozaki w szpic na wysokiej szpili i koniecznie przykrótka kurteczka ,żeby pępek wystawał i żeby było widać zjarany na solarium brzuch,konieczny kolczyk w pępku. Naszcęście coraz mniej takch osób, a coraż więcek kolorowo ,ciekawie ubranych osób. No i z przyjemnością podziwiam dziewczyny w spódnicach pojawiły się na mieście WIOSNA
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 13:39   #5
buckfast_superbee
Raczkowanie
 
Avatar buckfast_superbee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 223
Dot.: Atak Klonów !!??

.

Edytowane przez buckfast_superbee
Czas edycji: 2006-06-22 o 16:25
buckfast_superbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 13:48   #6
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Red face Dot.: Atak Klonów !!??

Mnie podobnie jak Sarah Moon też drażni takie ubieranie. Dziewczyny kupują tandetne ciuszki na bazarkach i myślą, że wyglądają sexy . Żenada . Ale wiecie co jest najgorsze. Teraz jak te dziewczynki dowiedzą się, że jest moda na biały kolor to będą chodzić od tandetnych mokasynek z cekinkami i pseudo skórą przez spodnie z materiału imitującego dżins, włącznie z topem z jakimiś koronkami, które po praniu odpadną, skończywszy na białej czapeczce ... pewnie z wielkim napisem adidas ... ( bez urazy dla tych co mają czapki adidasa, sama mam czarną baseboll-ówkę, ale wiecie o co mi chodziło). O matko boję się tego dziewczyny .

Irytują mnie jeszcze muchy ... po co niektórym laskom te okulary jak w ogóle do nich nie pasują ?? By poczuć się przez chwilę jak gwiazda ?. Nie powiem niekiedy na dziewczynę, aż miło popatrzeć szczególnie jak ma jakieś oryginalny i wyszukany wzór. Zwłaszcza podobają mi się z lekko niebieskimi szkłami . Ale nosić coś tylko dlatego, że jest modne?.

Super wątek musiałam się gdzieś wyżyć .

Jeśli chodzi o mnie to gdzieś już wklejałam fotki trochę pasująco do mojego stylu. Nie da się go jakoś jednoznacznie określić. Staram się ubierać wg mojego smaku .
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:08   #7
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez SarahMoon
Mieszkam w Trójmieście i nie zauwazyłam ,żeby dziewczyny ubierały się na jedno kopyto. Wręcz przeciwnie , zauważam duży postęp, coraz więcej osób odważnie podkreśla strojem swoją indywidualność. Generalnie możnaby wyróżnić jakieś typy ubioru , które występują częściej niż inne. Mnie osobiście drażni styl , który określiłabym ' z ruskiego rynku' czyli za ciasne ,mocno powycierane dżinsy , do tego obcisłe kozaki w szpic na wysokiej szpili i koniecznie przykrótka kurteczka ,żeby pępek wystawał i żeby było widać zjarany na solarium brzuch,konieczny kolczyk w pępku. Naszcęście coraz mniej takch osób, a coraż więcek kolorowo ,ciekawie ubranych osób. No i z przyjemnością podziwiam dziewczyny w spódnicach pojawiły się na mieście WIOSNA
Zgadzam się w 100%
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 15:27   #8
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Atak Klonów !!??

a mnie wkurza jeszcze jak dziewczyny wyglądają tak jakby zapomnialy się przebrać po wyjściu z dyskoteki: jakieś brokaty, dużo cekinów i obowiązkowo do tego białe skóropodobne kozaczki ze srebrną szpilką, dużo klamerek i innych świecidełek... z choinką mi się tylko kojarzą

aa co do okularów to zgadzam się z poprzedniczką: niektóre osoby to potrafią sobie zepsuć image

ja mam jakieś zboczenie chyba bo pierwsze na co patrzę to buty i torebka


aaa i jeszcze adidasy: sama mam kilka par bo lubie w nich chodzić, i nic do tych butów nie mam ale naprawdę nie do każdego stroju adidasy pasują
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:33   #9
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez cookiemonster
a ja lubię mieć na nogach fajne buty, nie będę wklejać zdjęć bo się już gdzieś po forum pałętają, w każdym razie maluję je sama i ozdabiam i nawet jak ubiore się bardzo spokojnie w t-shirt i jeansy z moimi butkami nie przejdę niezauważona
a poza tym to lubie angielskie płaszczyki. a czasem ciuchy też sama ozdabiam (na zdjęciu moja tęczowa koszulka) ale częściej butki.
I buty i bluzeczki ozdabiasz pieknie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:47   #10
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez cookiemonster
a ja lubię mieć na nogach fajne buty, nie będę wklejać zdjęć bo się już gdzieś po forum pałętają, w każdym razie maluję je sama i ozdabiam i nawet jak ubiore się bardzo spokojnie w t-shirt i jeansy z moimi butkami nie przejdę niezauważona
a poza tym to lubie angielskie płaszczyki. a czasem ciuchy też sama ozdabiam (na zdjęciu moja tęczowa koszulka) ale częściej butki.
Czarownicagosia ma rację Genialne ozdabiasz buty i bluzeczki zazdroszczę
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:10   #11
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez SarahMoon
Mieszkam w Trójmieście i nie zauwazyłam ,żeby dziewczyny ubierały się na jedno kopyto. Wręcz przeciwnie , zauważam duży postęp, coraz więcej osób odważnie podkreśla strojem swoją indywidualność. Generalnie możnaby wyróżnić jakieś typy ubioru , które występują częściej niż inne. Mnie osobiście drażni styl , który określiłabym ' z ruskiego rynku' czyli za ciasne ,mocno powycierane dżinsy , do tego obcisłe kozaki w szpic na wysokiej szpili i koniecznie przykrótka kurteczka ,żeby pępek wystawał i żeby było widać zjarany na solarium brzuch,konieczny kolczyk w pępku. Naszcęście coraz mniej takch osób, a coraż więcek kolorowo ,ciekawie ubranych osób. No i z przyjemnością podziwiam dziewczyny w spódnicach pojawiły się na mieście WIOSNA
Dokładnie
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 16:16   #12
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
I buty i bluzeczki ozdabiasz pieknie
Cytat:
Napisane przez allicjaa
Czarownicagosia ma rację Genialne ozdabiasz buty i bluzeczki zazdroszczę

dziękuję bardzo dziewczyny
dzięki waszym postom chce mi się robić tego więcej
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:18   #13
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez Mirabilka
a mnie wkurza jeszcze jak dziewczyny wyglądają tak jakby zapomnialy się przebrać po wyjściu z dyskoteki: jakieś brokaty, dużo cekinów i obowiązkowo do tego białe skóropodobne kozaczki ze srebrną szpilką, dużo klamerek i innych świecidełek... z choinką mi się tylko kojarzą

aa co do okularów to zgadzam się z poprzedniczką: niektóre osoby to potrafią sobie zepsuć image

ja mam jakieś zboczenie chyba bo pierwsze na co patrzę to buty i torebka


aaa i jeszcze adidasy: sama mam kilka par bo lubie w nich chodzić, i nic do tych butów nie mam ale naprawdę nie do każdego stroju adidasy pasują
mam takie same zboczenie ale to tak BTW.

U mnie szczególnie w szkole pełno dziewczyn ze spalonymi utleniaczem włosami, blondo pomarańczowymi afkors
rózowa bluzusia, przyobcisłe spodnie lub rózowa spodnica i pasek z ćwiekami. Pasuje bardzo oczywiście.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:22   #14
psotniku_moj_kochany
Raczkowanie
 
Avatar psotniku_moj_kochany
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 132
Dot.: Atak Klonów !!??

az sie przestraszyłam. sama nosze muchy i je uwielbiam ale teraz zaczełam zastanawiac sie czy faktycznie mi one pasują...
__________________
psotniku_moj_kochany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:31   #15
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez psotniku_moj_kochany
az sie przestraszyłam. sama nosze muchy i je uwielbiam ale teraz zaczełam zastanawiac sie czy faktycznie mi one pasują...
Hihiihihi... ja też ale mi się po prostu podobają i z nich nie zrezygnuję!
Zastanawiam się i dochodzę do wniosku, że mamy tu rozbieżność w opinii - z jednej strony wątek krytykujący ubieranie się w ten sam sposób, czyli tzw. klony na ulicy a z drugiej atak na dziewczyny które ubierają się w cekinki i róże . Skoro to jest ich styl, w tym czują się dobrze i takie ubrania im się podobają to w czym problem? Przecież krytykując je nawołujecie je żeby ubierały się jak inni czyli klonowały po prostu inny styl...
Niektórzy po prostu lubią biały kolor (patrz: ja ) i nie przestanę w nim chodzić tylko dlatego, że jest modny i na ulicy będzie 100 osób na biało bo zmieniając to tylko z tego powodu, zmieniłabym ciuszki na takie których nie lubię.
Co do stylu, to jestem stanowczo za Mirabilką - 2 i 3 zdjęcie po przefarbowaniu na brąz to ja
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:39   #16
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Atak Klonów !!??

Jeśli chodzi o biel to chodziło mi o to, że od góry do dołu będą chodzić na biało niektóre osoby. Wybacz, ale to nie jest stylowe ubrać się na jeden kolor ... co much to są fajne te okularki i w sumie to była taka moja mała dygresja nieadekwatna do tematu. Hmm a jeśli chodzi o buty z cekinkami też mam japonki z new yorkera z cekinami i je lubię, ale chodziło mi raczej o to, że cekiny na butach i w ogóle nie pasują do wszystkiego.
A teraz tak do tematu ... w Muklukach z Deichmana "śmigało" wiele lasek tej zimy ... ale co tam .
Najważniejsze dobrze się czuć w ciuszkach . Pozdrawiam all .
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:56   #17
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez joanna555
Dziewczyny!
Uważam , że na mieście mamy do czynienia z prawdziwym atakiem klonów!! Większość dziewczyn ubiera się tak samo, hołdując modzie.
Oczywiście jestem zwolenniczką aktualnych trendów, ale zawsze trzeba dodać coś "od siebie", coś co nas identyfikuje i wyróżnia z tłumu.
Czekam na wasze wypowiedzi i pomysły jak wyglądać oryginalnie a zarazem modnie
Też tego nie znosze brr.No ale nie każdy ma przecież dryg do ubierania się, nie każdemu sie chce.No i dobrze bo wtedy wszyscy wyglądali by podobnie.
Ja nigdy nie kieruje się trendami bo nawet nie wiem co jest modne.Kupuje to co mi się podoba.Łącze ciuchy ze sklepów z tymi z ciuchlandów a i czasem cos na bazarku wypatrze.Lubie łączyć elementy nie pasujące do siebie np bluza i zwiewna spódnica, coś dziewczęcego i coś militarnego itp.Czasem sama cos przerabiam.Mnie chyba można poznac po tym, że bardzo "oszczędzam" na kolorach(głownie czerń, czasem czerwony) i wzorach(nie lubie kwiatków, pasków, kratek).Oszczędzam równiez na biżuterii- im mniej tym lepiej

Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2006-04-06 o 22:35
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:50   #18
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Atak Klonów !!??

Fajny watek... U nas w Kolobrzegu jakos tez nie zauwazam ataku klonow,moze tylko wsrod licealistek... Moda panuje tam taka: spodnice, aby tylek prawie bylo widac, albo obcisle spodnie, biodrowki i jak mowila juz kolezanka krotkie kurteczki aby pepek bylo widac i z tego co jeszcze zauwazylam to modny jest teraz bardzo okragly, duzy brzuch (w koncu jest nas coraz mnie, wiec trzeba sie brac do roboty od najmlodszych lat) Ale nawet to, ze sa w ciazy nie jest irytujace (o ile beda dobrymi i odpowiedzialnymi matkami), tylko to ze maja te brzuch na wierzchu i pala papierosy... Ale to akurat nie bylo na temat...

Ja preferuje adidaski i ogolny styl sportowy, czuje sie wtedy na luzie i pewna siebie i to wlasnie wyroanie mnie z tlumu Wazne by czuc sie dobrze i pewnie, reszta to nasze wewnetrzne piekno. A jak wiece, kazda kobieta jest piekna...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 23:42   #19
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Atak Klonów !!??

myślę że najbardziej podobną do siebie grupą wiekową są gimnazjalistki(bez obrazyoczywiście nie wszystkie,w kazdej regule są wyjątki)często mam zajęcia obok gimnazjum więc zauwazyłam że królują ubrania w kolorze różowym,obcisłe dzinsy,często z haftami na tyłku,obowiązkowo muszą być podwinięte ,krótkie kurteczki(pępek też musi pooddychać od czasu do czasu),buty z cekinami tzw.marakesze ewentualnie plastikowe białe ,,czuby,, Masowo noszą także ciuchy z Croppa,Housa i Reportera
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 09:13   #20
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: Atak Klonów !!??

Nooo coś w tym jest. Ja szłam wczoraj za dwiema gimnazjalistkami (gimnazjum koło domu )Były poubierane na różowo-biało plus błękitne dżinsy.Na ciuchach albo numery,albo właśnie napis na tyłku i jedna miała torbę snoopy...
Totalna masówka
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 09:20   #21
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Atak Klonów !!??

Ja musze powiedziec, ze uwielbiam ciuchy z housa i reportera. Kolor rozowy tez lubie, bo jest przyjemny i dziewczecy, ale to wszystko musi byc jakos dobrane. Najberdziej smieszy mnie to: podwiniete spodnie, wlasnie z jakismis ogromnymi haftami na tylku, przykrotkie bluzy i do tego wszystkiego ogromne szpilki... A zeby jeszcze bylo piekniej to trzeba zrobic mocny majijaz, bo inaczej nie ma tego efektu. Uwazam, ze wszystko moze miec swoj urok, bo czasami ciuchy takich dziewczyn mi sie podobaja, ale gimnazjalisti czesto maja tendencje po popadania ze skrajnosci w skrajnosc...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:00   #22
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez yedanna
Hihiihihi... ja też ale mi się po prostu podobają i z nich nie zrezygnuję!
Zastanawiam się i dochodzę do wniosku, że mamy tu rozbieżność w opinii - z jednej strony wątek krytykujący ubieranie się w ten sam sposób, czyli tzw. klony na ulicy a z drugiej atak na dziewczyny które ubierają się w cekinki i róże . Skoro to jest ich styl, w tym czują się dobrze i takie ubrania im się podobają to w czym problem? Przecież krytykując je nawołujecie je żeby ubierały się jak inni czyli klonowały po prostu inny styl...
Niektórzy po prostu lubią biały kolor (patrz: ja ) i nie przestanę w nim chodzić tylko dlatego, że jest modny i na ulicy będzie 100 osób na biało bo zmieniając to tylko z tego powodu, zmieniłabym ciuszki na takie których nie lubię.
Co do stylu, to jestem stanowczo za Mirabilką - 2 i 3 zdjęcie po przefarbowaniu na brąz to ja
Miałam raczej na myśli dziewczyny, które ślepo idą za innymi chociazby miało to skończyć się totalna klapą. Nie fajnie jest patrzecć na 2/3 szkoły w przyobcisłych ubraniach od stóp do głów w brokatach. Jakby przed chwilą z dyskoteki wyszły. LUb właśnie cukierkowo - ostro( różowa spodnica z falbanka i pasek z ćwiekami) . NIe bardzo mi sie to podoba, ale przecież nikogo za to nie zabije co nawyżej krzywo się usmiechnę.
Co do koloru różowego to nie mam nic przeciwko, byle z gustem. Mi samej się spodobała pudrowo zielona koszula
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:17   #23
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Atak Klonów !!??

to wszystko nie jest takie proste, przynajmniej w moim miescie
w ogóle wkurza mnie takie krytykowanie ubioru czyjegoś, zachowujemy sie jak dziewuszki z zapadłej wsi, wszedzie gdzie byłam w Europie widziałam rózne cuda typu pani ważąca ponad 100 kg w spódnicy krótkiej czy cos takiego i nikt jej nie robił uwag, nie obrażał, nie krytykował za plecami.
Najwazniejsze zebym ja sie dobrze czuła w tym co nosze, a nie czuje sie dobrze gdy ktos mnie krytykuje, a krytykuje kiedy wyglądam inaczej...
wiec w sumie to prosciej czasem byłoby sie moze ubierac tak jak reszta? tak sobie własnie rozmyslam czasami...
im szybciej zmieni sie nasze zasciankowe myslenie tym szybciej nasze ulice beda róznorodne jesli chodzi o mode oczywiscie ...
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:58   #24
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Atak Klonów !!??

O tak to prawda połowa ubran jest do siebie podobna nie wsponmajac o podobnie ubranych dziewczynach na ulicy np. kolezankach (wszystko sie wemnie gotuje jak widze kogos w tym samym co ja ) np.ostatnio kupiłam sobie extra plaszczyk i udałam sie w nim nastepnego dnia na miasto i co widziałam takich chyba ze 4 wiec sprytnie dodałam do niego broszke i hustke by choc troche był inny od tych na które sie natknełam
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:28   #25
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez aga21087
O tak to prawda połowa ubran jest do siebie podobna nie wsponmajac o podobnie ubranych dziewczynach na ulicy np. kolezankach (wszystko sie wemnie gotuje jak widze kogos w tym samym co ja ) np.ostatnio kupiłam sobie extra plaszczyk i udałam sie w nim nastepnego dnia na miasto i co widziałam takich chyba ze 4 wiec sprytnie dodałam do niego broszke i hustke by choc troche był inny od tych na które sie natknełam

Ja zawsze jak cos kupuje w sklepach to pytam sie czy duzo tego "poszło".Jak Pani zachwala ,że tak...to ja juz tego nie kupuję
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:29   #26
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez aga21087
O tak to prawda połowa ubran jest do siebie podobna nie wsponmajac o podobnie ubranych dziewczynach na ulicy np. kolezankach
Heh nieraz zdarza mi się widzeć takie "koleżanki" w identycznych kurtkach, spodniach, czy bluzkach
Ubierają się jak bliźniaczki
To już jest dopiero klonowanie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:43   #27
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Atak Klonów !!??

Ja tam nie lubię tak obgadywać to ich problem jak się ubierają :P ja mogę odwrócić wzrok w moim małym mieście jest prawdziwy Atak Klonów Nie potępiam gdzie się ktoś ubiera bo niektóre ciuszki wystarczy odpowieednio dobrać i może wyjść coś interesującego albo jeżeli ktoś nie ma forsy na oryginalne szmatki to można też się ubrać ładnie, ale liczy się właśnie ten 'smak'
czytając Wasze wypowiedzi sama się przeraziłam kupiłam sobie buty z deichmanna marakesze [chociaz pojechałam po inne ale te mi się bardziej spodobały] i mokasyny albo okulary muchy jednak nie uważam żebym była jakimś klonem ponieważ ja poprostu czuję się w tym grunt to umiar dobry samk i aby dobrze czuć się w tym aha i odrobina szaleństwa od siebie
Ale wpienia mnie kiedy w szkole widzę mojego klona =/ [chodzę do liceum :P] np. ściełam włoski za kilka dni widzę dziewczynę tak samo ścięta... za kilka dni PODOBNe spodnie, później identyczne buty... a zakupy robię coraz częściej przez internet... Chociaż z drugiej strony fajnie czuć że komuś się podoba jak wyglądam ale bez przesady.
dziewczyny jak zobaczą coś fajnego to kopiują jedna od drugiej i tak leci... [te które nie mają własnego zdania.
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:30   #28
Andriotti
Rozeznanie
 
Avatar Andriotti
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 531
Dot.: Atak Klonów !!??

U mnie w mieście wybór nie jest za duży (jedno większe centrum handlowe, jeden bazarek, dwa czy trzy pasaże) , a co za tym idzie czesto jestem zmuszona spotkac kogoś w podobnym albo co gorsza takim samym ubraniu (wrrrrrrrrrrr) Chociaż przyznam sie, że czasem z psiapsiółą kupujemy sobie jakąśdrobną taką samą rzecz (np.podkoszulek), ale w innych kolorach.
Mój styl zmienia sie w zależności od nastroju. Czasem mam ochotę na słodki błękit czy róż, a czasem na coś czarnego w stylu rockowym. Ale ogólnie nie lubię rzeczy obcisłych, czy przykrótkich. przepadam za luźnymi t-shirtami, prostymi dżinsami.
Andriotti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:35   #29
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q
Miałam raczej na myśli dziewczyny, które ślepo idą za innymi chociazby miało to skończyć się totalna klapą. Nie fajnie jest patrzecć na 2/3 szkoły w przyobcisłych ubraniach od stóp do głów w brokatach. Jakby przed chwilą z dyskoteki wyszły. LUb właśnie cukierkowo - ostro( różowa spodnica z falbanka i pasek z ćwiekami) . NIe bardzo mi sie to podoba, ale przecież nikogo za to nie zabije co nawyżej krzywo się usmiechnę.
Co do koloru różowego to nie mam nic przeciwko, byle z gustem. Mi samej się spodobała pudrowo zielona koszula
Mi też nie bardzo to się podoba ale skoro tym osobom tak, to co mi do tego? Miałam na myśli to, że róż i cekiny to nie zawsze klonowanie czyjegoś stylu, te osoby to są dopiero oryginalne Ja bym się tak nie odważyła wyjść a one potrafią! I więcej widzę ludzi ubranych w dżinsy i bluzeczki czy koszule , "po codziennemu", w ciuszki reserved itd. niż w róże, białe kozaczki i cekiny. Czyli wychodziłoby na to, że ci pierwsi to klony a ci drudzy walczą z szarą ulicą, hihihihi.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:50   #30
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atak Klonów !!??

Cytat:
Napisane przez tootsie
myślę że najbardziej podobną do siebie grupą wiekową są gimnazjalistki(bez obrazy
O tak zdecydowanie cos w tym jest. Czesto widze mlode grupy gimnazjalistye i powiedzmy "mlodszych" licealistek, ktore wygladaja praktycznie identycznie.

Prawda jest taka, ze ja jakos nie zauwazam az takiego ataku klonow na ulicach. A znowu na Wizazu widze bardzo czesta zbieznosc gustow
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.