Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 17:37   #571
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Nic z tych rzeczy
......
nie nooo.. potrzeba cos nakładac na buzie,nieważne czy używasz minerałów czy ''zwykłych'' kosmetyków,skórę trzeba chronic od słońca i nawilżac ją !
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:50   #572
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny doradzcie mi co mogla bym stosowac pod mneraly. Bardzo odpowiada mi sie Flawless Matte z LL , ale musze zaopatrzyć sie w biga probke juz wykorzystalam. Przydalo by mi sie cos na czym dluzej utrzymywal by mi sie podklad z LL bo strasznie szybko schodzi A zaledwie kilka dni temu zaopatrzylam sie w biga... Niegdy nie uzywalam zadnych primerow. A jestem ciekawa jaki daja efekt ...

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-07-12 o 20:14
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:40   #573
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Przysięgam, kolejne offtopy skończą się ostrzeżeniami.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 19:13   #574
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jasne sorki i dzięki za przeniesienie postów
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 21:19   #575
ona24_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Drogie Dziewczęta, mam do Was pytanie!

Zdecydowałam się w końcu na 'mój pierwszy raz z minerałami' Planuję zamówić Flawless Matte, pełnowymiarowe opakowanie plus cztery próbki podkładu.
Obecnie używam Revlonu, odcień 110 Ivory i ten odcień jest dla mnie idealny. Jak myślicie, który odcień podkładu LL jest do niego zbliżony?

Bardzo proszę o pomoc!
ona24_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 22:21   #576
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy cień "Moonlight" jest na oku tak intensywny (lub zbliżenie) co w pudełeczku?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 22:56   #577
czarownica_malta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Prosiaczkowo City
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez ona24_10 Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczęta, mam do Was pytanie!

Zdecydowałam się w końcu na 'mój pierwszy raz z minerałami' Planuję zamówić Flawless Matte, pełnowymiarowe opakowanie plus cztery próbki podkładu.
Obecnie używam Revlonu, odcień 110 Ivory i ten odcień jest dla mnie idealny. Jak myślicie, który odcień podkładu LL jest do niego zbliżony?

Bardzo proszę o pomoc!
Spróbuj: china doll i blondie. Dosyć neutralny jest warm peach. Odsyłam tu: http://agowepetitki.blogspot.com/201...lily-lolo.html. Może swatche Ci pomogą. ja używałam Revlon ColorStay w odcieniu Buff teraz używam barley buff lub warm peacha.

Is, przepraszam

Edytowane przez czarownica_malta
Czas edycji: 2011-07-14 o 22:59
czarownica_malta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 10:12   #578
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja używałam z podkładów profesjonalnych Clarins Everlasting Fundation nr 105 lub Estee Lauder Nutritious Vita-Mineral Makeup nr 1,0 i z Lily Lolo najbardziej podpasował kolor Chine Doll (właściwie idealnie pasuje), Blondie od biedy tez może być ale trochę za beżowo-szary na mojej buzi. Natomiast Candy Cane zdecydowanie za ciemny, ale świetnie się sprawdza jako bronzer do cieniowania twarzy latem, więc się nie zmarnuje.
Może komuś to porównanie kolorów pomoże.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 17:49   #579
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jezeli chodzi o kolory podkladow LL. Mi najbardziej odpowiada Blondie. China Doll jest odcieniem bardzo podobnym.
Zupelnie nie podpasowal mi Warm Peach - na mojej twarzy wygladal jak pomaranczowy!!
Candy Cane to juz zupelnie inna liga, duzo ciemniejszy.
Porcelain bylby dla mnie idealny na zime
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:42   #580
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czarownica, dziękuję
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:12   #581
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja używałam z podkładów profesjonalnych Clarins Everlasting Fundation nr 105 lub Estee Lauder Nutritious Vita-Mineral Makeup nr 1,0 i z Lily Lolo najbardziej podpasował kolor Chine Doll (właściwie idealnie pasuje), Blondie od biedy tez może być ale trochę za beżowo-szary na mojej buzi. Natomiast Candy Cane zdecydowanie za ciemny, ale świetnie się sprawdza jako bronzer do cieniowania twarzy latem, więc się nie zmarnuje.
Może komuś to porównanie kolorów pomoże.
a czemu te podkłady nazwałaś profesjonalnymi
ja też używam Everlasting 105 i z LL mam Warm Peach - jest ok
jestem zawiedziona, że nie mogę LL nałożyć bezpośrednio na krem (jak było w przypadku Pixie) - zrezygnowałam wcześniej z EDM bo za dużo zabawy z primerami było popróbuję jeszcze
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 21:22   #582
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny czy podkłady LL zamawiacie z tej strony? : http://www.costasy.pl/menu,13,podkla...alny_lily_lolo

Dosyć drogie są, a do tego jeszcze przesyłka
Kusi mnie żeby kupić, bo widzę wiele pozytywnych opinii, ale nadal jeszcze mam opory bo boję się że znów będę niezadowolona jak np z podkładu Lucy a nie jest tani ten podkład.. Szkoda że nie mają tu żadnych próbek, dopiero po kupieniu jakiegoś produktu..
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 22:10   #583
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy podkłady LL zamawiacie z tej strony? : http://www.costasy.pl/menu,13,podkla...alny_lily_lolo

Dosyć drogie są, a do tego jeszcze przesyłka
Kusi mnie żeby kupić, bo widzę wiele pozytywnych opinii, ale nadal jeszcze mam opory bo boję się że znów będę niezadowolona jak np z podkładu Lucy a nie jest tani ten podkład.. Szkoda że nie mają tu żadnych próbek, dopiero po kupieniu jakiegoś produktu..
Podklady Lucy a Lily Lolo to zupelnie inna bajka. LL przede wszystkim sa lzejsze, nie waza sie, wygladaja bardzo naturalnie, ale jednoczesniej przygotuj sie ze Lily Lolo duzo slabiej kryja. Ze wszystkich podkladow mineralnych, jakich uzywalam (uzywalam ok. 7-8 firm) LL maja zdecydowanie najslabsze krycie. Moze troche pomoglam w podjeciu decyzji
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 22:15   #584
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

no niestety, to fakt, że lily lolo bardzo słabo kryje, dzisiaj próbką lucy zakryłam wszystkie piegi mojej kuzynki na twarzy bez odrobiny korektora, a lily lolo no nie jest zła, ale coś mi w niej nie pasuje. Nie wbija się tak idealnie w twarz jak lucy kiedy miała dobry dzień i się wyjątkowo nie warzyła, kryje słabo.. ale będę jej dawała jeszzcze szanse
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 22:25   #585
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy podkłady LL zamawiacie z tej strony? : http://www.costasy.pl/menu,13,podkla...alny_lily_lolo

Dosyć drogie są, a do tego jeszcze przesyłka
Kusi mnie żeby kupić, bo widzę wiele pozytywnych opinii, ale nadal jeszcze mam opory bo boję się że znów będę niezadowolona jak np z podkładu Lucy a nie jest tani ten podkład.. Szkoda że nie mają tu żadnych próbek, dopiero po kupieniu jakiegoś produktu..
możesz od producenta w uk zamówić próbki, które starczą Ci na 2-3 tygodnie codziennego używania, kosztują ok. 6zł a przesyłka 20zł
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 22:59   #586
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

witajcie
czy możecie nakierować mnie w jaki odcień mam wybrać?
obecnie używam Luśkę odcień Bisque w formule LL i z Blusche odcień Irish Creme w formule Full Matte.
Dostałam wyróżnienie w pewnym konkursie i muszę wybrać 4 odcienie podkładów i kompletnie nie wiem w co celować...
Byłabym wdzięczna za rady i sugestie
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 23:33   #587
czarownica_malta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Prosiaczkowo City
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

pumas, proszę.

LL i BM to jedyne podkłady, które nie warzą mi się przy filtrach, a przy moich naczynkach jest on konieczny.
Co do krycia LL - nie narzekam - kiedy nałożę primer i puder wykańczający jest bardzo dobrze. Z Luśką się nie dogadałam.

anoska - spróbuj warm peach

A tak przy okazji - dziewczyny, słowo "warzyć się" w tym przypadku piszemy przez "rz", bo chodzi nam o ścinanie się.
Vide : http://sjp.pwn.pl/slownik/2534773/warzyc-sie
Sorry, że się czepiam, ale mam zboczenie zawodowe.

Edytowane przez czarownica_malta
Czas edycji: 2011-07-16 o 01:16
czarownica_malta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:15   #588
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Podklady Lucy a Lily Lolo to zupelnie inna bajka. LL przede wszystkim sa lzejsze, nie waza sie, wygladaja bardzo naturalnie, ale jednoczesniej przygotuj sie ze Lily Lolo duzo slabiej kryja. Ze wszystkich podkladow mineralnych, jakich uzywalam (uzywalam ok. 7-8 firm) LL maja zdecydowanie najslabsze krycie. Moze troche pomoglam w podjeciu decyzji
Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
możesz od producenta w uk zamówić próbki, które starczą Ci na 2-3 tygodnie codziennego używania, kosztują ok. 6zł a przesyłka 20zł
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi
Rzeczywiście wolałabym wypróbować najpierw jakieś samplerki, ale strasznie drogą mają tą przesyłkę No trudno To jest ta strona producenta?: http://www.lilylolo.co.uk/category/foundation
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:34   #589
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy podkłady LL zamawiacie z tej strony? : http://www.costasy.pl/menu,13,podkla...alny_lily_lolo

Dosyć drogie są, a do tego jeszcze przesyłka
Kusi mnie żeby kupić, bo widzę wiele pozytywnych opinii, ale nadal jeszcze mam opory bo boję się że znów będę niezadowolona jak np z podkładu Lucy a nie jest tani ten podkład.. Szkoda że nie mają tu żadnych próbek, dopiero po kupieniu jakiegoś produktu..

Tu masz podklad z Lily Lolo za 54.90zl
Aukcja jest zakonczona, ale mozna poczekac to moze jeszcze beda cos mieli w ofercie
http://allegro.pl/lily-lolo-podklad-...html?source=oo

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-07-16 o 09:37
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 09:40   #590
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Tu masz podklad z Lily Lolo za 54.90zl
Aukcja jest zakonczona, ale mozna poczekac to moze jeszcze beda cos mieli w ofercie
http://allegro.pl/lily-lolo-podklad-...html?source=oo
Dzięki za link Ta aukcja już zakończyła się miesiąc temu, ale może sprzedawca jeszcze wystawi te podkłady, bo cenowo nawet opłacają się
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:05   #591
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, mam pytanie dotyczace cieni LL. Czy sa mocno napigmentowane? Czy kolor wyglada na powiece tak samo jak w sloiczku?
Fajnie jakby ktoras z was porownala cienie LL z cieniami EDM (tych mam akurat najwiecej) lub LaurEss (ostatnio moje ulubione).
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:26   #592
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczace cieni LL. Czy sa mocno napigmentowane? Czy kolor wyglada na powiece tak samo jak w sloiczku?
Fajnie jakby ktoras z was porownala cienie LL z cieniami EDM (tych mam akurat najwiecej) lub LaurEss (ostatnio moje ulubione).
Miałam do czynienia tylko z czterema. Zadowolona jestem tylko z jednego (Miami Taupe). Vanilla Shimmer na dłoni i w pudełeczku wyglądał na różowawy, a na powiece robi mi się pomarańczowawy, absolutnie nie ma różowych/beżowych tonów. Chyba więc się utlenia. Cream Soda to jakieś kompletne nieporozumienie, na stronie jest źle pokazany (do dziś żałuję, że go otwarłam w celu sprawdzenia na dłoni, a nie odesłałam), z wanilią to nie ma nic wspólnego. Sticky Toffe był ładny, ale nie mój kolor. Był to taki jakby miedziany, na powiece tak połyskiwał. Nie zgodzę się z opisem, że to "jasnobeżowy, neutralny odcień brązu". Moim zdaniem jest zdecydowanie ciepły! Nie jest też jakiś wyjątkowo jasny- raczej średni.

Co do Vanilla Shimmer- w nagłowku opisany jako "Jasnobrzoskwiniowy cień do powiek", a poniżej w opisie "różowo-beżowy cień". Moim zdaniem różowo-beżowy jest w pojemniczku, a na powiece robi się jasnobrzoskwiniowy, więc opis by pasował .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 13:06   #593
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;28171208]Miałam do czynienia tylko z czterema. Zadowolona jestem tylko z jednego (Miami Taupe). Vanilla Shimmer na dłoni i w pudełeczku wyglądał na różowawy, a na powiece robi mi się pomarańczowawy, absolutnie nie ma różowych/beżowych tonów. Chyba więc się utlenia. Cream Soda to jakieś kompletne nieporozumienie, na stronie jest źle pokazany (do dziś żałuję, że go otwarłam w celu sprawdzenia na dłoni, a nie odesłałam), z wanilią to nie ma nic wspólnego. Sticky Toffe był ładny, ale nie mój kolor. Był to taki jakby miedziany, na powiece tak połyskiwał. Nie zgodzę się z opisem, że to "jasnobeżowy, neutralny odcień brązu". Moim zdaniem jest zdecydowanie ciepły! Nie jest też jakiś wyjątkowo jasny- raczej średni.

Co do Vanilla Shimmer- w nagłowku opisany jako "Jasnobrzoskwiniowy cień do powiek", a poniżej w opisie "różowo-beżowy cień". Moim zdaniem różowo-beżowy jest w pojemniczku, a na powiece robi się jasnobrzoskwiniowy, więc opis by pasował .[/QUOTE]

Super. Dzieki za opisanie doswiadczen z tymi kolorami, aurat czesc z nich planowalam kupic. Cienie EDM bardzo lubie, ale zawiodlam sie kilkoma cieniami z gamy jasnych. Czesto sa slabo napigmentowane lub duzo jasniejsze niz wynika z opisu/ widac na zdjeciu. Dlatego tak bardzo polubilam cienie Lauress, bo kazdy kolor jest idealnie odwzorowany na fotografii i kolory sa mocno napigmentowane. Szkoda, ze nie ma zadnego polskiego dystrybutora.
Pewnie za pierwszym razem skusze sie na jeden cien LL, zeby zobaczyc czy mi odpowiadaja.
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-07-16 o 13:07
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 18:17   #594
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mogę odsypać małą ilość róży (ok 0,1-0,2g): cherry blossom, ooh la la, clementine.
W zamian szukam (oczywiście odsypek) cieni: Moonlight, Smoky Brown, może być też Pink Champagne lub Pixie Sparkle.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 00:37   #595
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez ona24_10 Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczęta, mam do Was pytanie!

Zdecydowałam się w końcu na 'mój pierwszy raz z minerałami' Planuję zamówić Flawless Matte, pełnowymiarowe opakowanie plus cztery próbki podkładu.
Obecnie używam Revlonu, odcień 110 Ivory i ten odcień jest dla mnie idealny. Jak myślicie, który odcień podkładu LL jest do niego zbliżony?

Bardzo proszę o pomoc!
Stawialabym na Blondie, ale najlepiej zaopatrz sie w probke najpierw.

Ja akurat nie polecam flawless matte, mi strasznie wchodzilo w pory, efekt tynku. Jak wyzej, - polecam opakowanie mini na probe.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:12   #596
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Stawialabym na Blondie, ale najlepiej zaopatrz sie w probke najpierw.

Ja akurat nie polecam flawless matte, mi strasznie wchodzilo w pory, efekt tynku. Jak wyzej, - polecam opakowanie mini na probe.
Tez polecam Blodnie. Mozesz tez sprobowac China Doll, Porcelain i Warm Peach.
Ja stane w obranie Flawless Matte. Jest to jeden z kosmetykow, z ktorymi nigdy sie nie rozstaje. Ten puder rozwiazal, raz na zawsze, moj problem z blyszczeniem strefy T. Po prostu mat. Bardzo tez polecam Flawless Silk do kompletu. Jest to puder ktory pieknie wygladzla optycznie skore. Powiedzialabym nawet, pudry LL przypadly mi do gustu bardziej niz podklad.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:32   #597
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczace cieni LL. Czy sa mocno napigmentowane? Czy kolor wyglada na powiece tak samo jak w sloiczku?
Fajnie jakby ktoras z was porownala cienie LL z cieniami EDM (tych mam akurat najwiecej) lub LaurEss (ostatnio moje ulubione).
Ja mam sticky toffee i chocolate fudge.
Jestem bardzo zadowolona z obu. Sticky toffee taki cieply braz jasny, ze zlotawym polyskiem, a chocolate fudge w pudeleczku sliwka na powiece rdzawo- miodowy braz!
Haha bardzo sie zdzwilam jak to zobaczylam, ale w sumie mi sie spodobal i zamieszkal w mojej kolekcji cieni.
Poza tym cienie sa trwale i nie osypuja sie przy nakladaniu- to tak na marginesie
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 10:42   #598
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Oto moje nowe skarby, wygrane w konkursie
podkłady: popcorn, barely buff, in the buff, warm peach
róż: cherry blossom
pędzel: Baby Kabuki, bardzo słodki, malutki, włosie bardzo bardzo miękkie

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, dziś testy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL275373.jpg (66,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL275371.jpg (37,0 KB, 28 załadowań)
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 10:49   #599
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Tez posiadam pedzel Super Kabuki. Faktycznie ma bardzo miekkie wlosie, w dodatku strasznie geste!
Swietnie rozprowadza podklad mineralny, mz duzo lepiej niz flat top EDM.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:27   #600
czarownica_malta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Prosiaczkowo City
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Super kabuki LL jest boski. Mięciutki, gęsty, przyjemny. Wydawało mi się, że mitem jest to, iż najlepiej do podkładu mineralnego używać pędzla z tej samej firmy. To nie jest mit. Faktycznie jest różnica.

Edytowane przez czarownica_malta
Czas edycji: 2011-07-21 o 12:29
czarownica_malta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.