Trampki na koturnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-04, 15:06   #1
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443

Trampki na koturnie


Hej dziewczyny ! Wczoraj kupiłam sobie butki właśnie takie jakby trampki na koturnie z firmy Naomi (w sklepie Boti) strasznie mi się podobają tylko jest jeden problem..

Bo przeważnie zawsze chodziłam w butach bez obcasów (głownie adidasy) i właśnie nie wiem czy te butki są za małe czy to dlatego że cały ciężar spada po prostu na palce (wysokość koturna do 7 cm) zawsze chodze w rozmiarze 38 /39 te są w rozmiarze 39 i troche mnie cisną zwłaszcza prawą nogę tzn najmniejszy palec :/ (z prawej str.) i nie wiem czy one się rozejdą? Czy nie? Bo jak coś to w poniedziałek moge je oddać.. ale nie chciałabym ich oddawać tylko nie wiem czy się rozejdą z czasem.. Pani ze sklepu powiedziała że powinny się rozejść ale nie wiem sama? (Jeszcze chcę zauważyć, że jak przymierzyłam te same buty w rozmiarze 40 to spadały mi s nóg..)

Może wy miałyście podobne butki ? Rozeszły się?
A ile kosztuje rozbicie u szewca?

Proszę o odpowiedź
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie


Edytowane przez Katarinka 18
Czas edycji: 2009-04-04 o 15:09
Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:10   #2
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Trampki na koturnie

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 20:15
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:14   #3
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Trampki na koturnie

moja znajoma ma takie, ale chyba w nich chodzić nie umie, bo Jej się tak ten koturn wykręca ().

czy się rozejdą to nie mam zielonego pojęcia, ale jeżeli rozmiar 40 jest Ci za duży to bym została przy 39. .
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:33   #4
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Trampki na koturnie

Dołączam zdjęcie butków żeby było wiadomo o co chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Butki..jpg (66,5 KB, 251 załadowań)
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:38   #5
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: Trampki na koturnie

szmaciaki sie na pewno troche rozejda
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:45   #6
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Trampki na koturnie

Tylko, że one są strasznie hm.. twarde (?)

W tamtym roku miałam podobną sytuację tylko, że miałam balerinki (co prawda ze skóry) ale ekspedientka też zapewniała, że butki się rozejdą.. i co ? I nic :/ (nawet pomimo tego, że chodziłam w nich po domu w skarpetkach) aby pozdzierałam sobie palce i nabawiłam się odcisków tamtych butów nie mogę nosić do dziś :/
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 16:29   #7
Akneisa
Raczkowanie
 
Avatar Akneisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 143
Dot.: Trampki na koturnie

Hmm, to pochodź w nich tak tydzień. Zobaczysz czy będzie różnica... Jeśli nie, to wtedy pomyśl o oddaniu ich do szewca... A rozmiaru 40 nie ma sensu kupować, bo tylko by Ci te buty spadały z nóg...
Akneisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 19:21   #8
CarolineMari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 446
Dot.: Trampki na koturnie

Ostatnio też miałam taki problem. Szukałam chyba z miesiąc ładnych butków na obcasie sznurowanych i jak wreszcie znalazłam wymarzone to właśnie na pięcie miały strasznie sztywny materiał. Nawet po samym przymierzaniu miałam czerwoną skórę na piętach Ale nie zrezygnowałam poleciałam do szewca i spytałam czy dałoby się jakoś rozciągnąć czy "rozmiękczyć" ten materiał i pani mi powiedziała, że tak.
Butków jednak nie kupiłam, bo były drogie i stwierdziłam, że nie będę tyle kasy ryzykować.

Jestem ciekawa jak się skończy sprawa z Twoimi butkami, jeśli dobrze to może i ja się jednak skuszę na zakup moich wymarzonych Powodzenia
__________________
CarolineMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:01   #9
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Trampki na koturnie

mnie się wydaje, że się powinny troszeczku rozejśc. w swoim życiu dużo bytów rozbijałam gdyż mam rozm 40-41 i czasami musiałam się wbić w 40 bo innych butów nie było na mnie
Musisz w noch troszku pochodzić po domu, w pończoszce, zobaczyć jak ci się stopa układa, bo może masz taki układ stopy że ten paluszek jest np. dłuższy czy coś, albo ta stopa jest szersza o troszku. wiec trzeba zobaczyć jak to się ma, na spokojnie.
Jeśli są tanie to możesz je zatrzymać jak stwierdzisz, że dasz radę się troszku pomęczyć z rozbiciem, a jeśli jednak cena jest wyższa to moze znajdz innej firmy, bo każda firma ma inną rozmiarówkę
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:08   #10
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Trampki na koturnie

Ja mam zawsze problem z nowymi butami. Nie ważne czy są to pantofle, szpilki czy adidasy, to i tak zawsze mam obtarte pięty i małe palce...

Ale wystarczy, że tydzień pochodzę w takich butach to od razu są rozchodzone i wygodne
Wymieniać ich bym nie radziła, bo czemu mają spadać? Na pewno trochę się rozejdą, a jak nie, to zawsze można pójść do szewca

A przy okazji tego wątku, to polecam wszystkim plastry compeed na obtarcia. To są takie żelowe i bardzo dobrze chronią miejsca narażone na otarcia. Zwłaszcza podczas "rozchadzania" nowych butów
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:35   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Trampki na koturnie

Cytat:
Napisane przez Katarinka 18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Wczoraj kupiłam sobie butki właśnie takie jakby trampki na koturnie z firmy Naomi (w sklepie Boti) strasznie mi się podobają tylko jest jeden problem..

Bo przeważnie zawsze chodziłam w butach bez obcasów (głownie adidasy) i właśnie nie wiem czy te butki są za małe czy to dlatego że cały ciężar spada po prostu na palce (wysokość koturna do 7 cm) zawsze chodze w rozmiarze 38 /39 te są w rozmiarze 39 i troche mnie cisną zwłaszcza prawą nogę tzn najmniejszy palec :/ (z prawej str.) i nie wiem czy one się rozejdą? Czy nie? Bo jak coś to w poniedziałek moge je oddać.. ale nie chciałabym ich oddawać tylko nie wiem czy się rozejdą z czasem.. Pani ze sklepu powiedziała że powinny się rozejść ale nie wiem sama? (Jeszcze chcę zauważyć, że jak przymierzyłam te same buty w rozmiarze 40 to spadały mi s nóg..)

Może wy miałyście podobne butki ? Rozeszły się?
A ile kosztuje rozbicie u szewca?

Proszę o odpowiedź
Cytat:
Napisane przez Katarinka 18 Pokaż wiadomość
Dołączam zdjęcie butków żeby było wiadomo o co chodzi
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1238855576
To nie są trampki na koturnie, ani nawet nie tenisówki na koturnie... jeśli już to baleriny z materiału na koturnie

Rozejść się mogą, ale nie muszą.
Jak cisną to lepiej oddać niż miałyby w szafie leżeć.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 23:30   #12
emancyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Trampki na koturnie

Cytat:
Napisane przez Akneisa Pokaż wiadomość
Hmm, to pochodź w nich tak tydzień. Zobaczysz czy będzie różnica... Jeśli nie, to wtedy pomyśl o oddaniu ich do szewca... A rozmiaru 40 nie ma sensu kupować, bo tylko by Ci te buty spadały z nóg...
Zgadzam sie. Nie ma sensu kupowac wiekszego rozmiaru. Jak z sa te buty ze "szmatek" na pewno sie rozejda
emancyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.