Pulanna - znacie te kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 12:33   #1
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471

Pulanna - znacie te kosmetyki?


czy uzywałyście kosmetyków z tej firmy?
z jakimi efektami?
ja słyszałam tylko dobre opinie o płatkach pod oczy....a Wy macie jakieś doświadczenia z Pulanną?
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:40   #2
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka
czy uzywałyście kosmetyków z tej firmy?
z jakimi efektami?
ja słyszałam tylko dobre opinie o płatkach pod oczy....a Wy macie jakieś doświadczenia z Pulanną?
ja miałam kiedys tonik ze srebrem i byłam zadowolona , uzywałam tez bazy pod makijaż w takim białym opakowaniu była leciutka idealna na lato . fakt ze nie mam szczególnie wymagajacej ani wrazliwej cery i chyba nic nie moze mi zaszkodzic ( no prawie nic...,jesli chodzi o kosmetyki rzecz jasna )nie wiem jakie sa opinie na temat tych kosmetykow bo sa dosc trudno dostepne i co za tym idzie niezbyt popularne ale mysle ze warto spróbowac.Pozdrawiam
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:01   #3
katiii23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar katiii23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 72
GG do katiii23
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

hej ja miałam kiedys maseczke winogronową i była ok.Bardzo wydajna i miała fajny winogronowy zapach!!!Ale uwazam ze jesli chodzi o kosmetyki to kazda skór jest inna co dla jednych jest ok dla innych moze byc beznadziejne!moja rada - trzeba samemu wypróbowac!!!Pozdrawiam
katiii23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:04   #4
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

Ja mialam maseczke winogronowa i peeling o takim samym zapachu. Spisywaly sie naprawde swietnie. U mnie mozna dostac je w Rossmannie za jakies 10-15 zl.
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 21:45   #5
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

u mnie goscil balsam winogronowy - calkiem niezly, dobrze sie wchlanial, ale chyb ato nie byla zadna rewelacja
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:31   #6
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Smile Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

Na stronie ich przedstawiciela jest napisane "Pulanna Sp. z o.o. jest jedynym w Europie oficjalnym przedstawicielem Kosmetycznego Naukowo - Technicznego Instytutu z Tianjinu, producenta chińskich kosmetyków naturalnych, których receptury zostały opracowane zgodnie z wielowiekowymi doświadczeniami jakimi w tym zakresie dysponuje tradycyjna medycyna chińska.
Połączenie najnowocześniejszych technologii komputerowych z wielowiekowym doświadczeniem, przyniosło wspaniałe efekty w postaci serii kosmetyków opartych całkowicie na naturalnych wyciągach roślinnych, działających wolniej, ale znacznie skuteczniej od stosowanych w kosmetykach innych firm, chemicznych syntetyków.
Wykorzystywane do produkcji zioła i rośliny zapewniają kosmetykom Pulanna wyjątkową skuteczność oraz trwałość efektów działania. Do produkcji kosmetyków Pulanna nie stosuje się środków konserwujących, przedłużających okres przydatności ani nie dodaje się substancji zapachowych. "
Może Pani Beata byłaby tak miła i zerknęła na skład niektórych z kosmetyków Pulanny, czy faktycznie jest prawdą to co pisze przedstwiciel firmy
Ceny tych kosmetyków są niskie, więc pewnie kupię coś na próbę (nawet jak przyjdzie mi wyrzucić to niewielka strata kasy ) ale wolałabym wiedzieć czy się samruję

dzięki za odpowiedzi i czekam na więcej.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 11:43   #7
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

może ktoś jeszcze sie wypowie
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-03, 08:51   #8
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

Faktycznie trudno dostepne sa nawet w centrum warszawy, ale sa dosc dobre uzywam kremu do biustu i przyznam ze milo sie go uzywa bo nie ma intensywnego zapachu a skóra tez jest w stanie ok. Mam w planach kupi kilka innych produktów tej firmy, moze cos do twarzy.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 09:38   #9
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

Ja używałam kremu ze srebrem, mleczka do twarzy winogronowego i peelingu winogronowego do twarzy. Wszystkie kosmetyki były naprawde dobre, a seria winogronowa ma obłędny zapach ciemnych winogron . Co do dostępnosci, to ja kupuję w małych drogeriach, tam jest dużo takich niszowych kosmetyków. Kiedyś Pullanna była też w GC, ale to zamierzchłe czasy.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 15:47   #10
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

Podbijam wątek

Wczoraj w GC zaczepiła mnie kobitka ze stoiska Pulanna i obdarowała małymi słoiczkami-próbkami. Firma przez jakiś czas nie prowadziła sprzedaży w drogeriach, skupili się na dostawach hurtowych do salonów kosmetycznych, ale powoli wracają do normalnych sklepów.
Dostałam krem z zieloną herbatą, krem ze srebrem i jeszcze jeden - winogronowy.

Na razie testuję ten ze srebrem - fikuśny pomysł z tymi perełkami.
Krem nie ma zapachu, jest bardzo lekki, ale nie mam uczucia wysuszonej twarzy. Nie zapowiada się, że mnie zapcha ani uczuli; ale o tym dam znać jeszcze za jakiś czas.


Miałyście styczność z tymi kosmetykami? Jestem ciekawa Waszych opinii.
I cennika, bo naprawdę zainteresowały mnie ich kremy


__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 13:20   #11
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

ja wlasnie dzis kupilam prezent dla mamy serum żeńszeniowe do twarzy Pulanny w GC. Cena 36 zł. zobaczymy, a raczej mama zobaczy, jakie są efekty
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 12:18   #12
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

Odkopuję wątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

"Pulanna Sp. z o.o. jest jedynym w Europie oficjalnym przedstawicielem Kosmetycznego Naukowo - Technicznego Instytutu z Tianjinu, producenta chińskich kosmetyków naturalnych, których receptury zostały opracowane zgodnie z wielowiekowymi doświadczeniami jakimi w tym zakresie dysponuje tradycyjna medycyna chińska."

To by się zgadzało.......

Bo trafiłam na tą firmę Paulanna przez przypadek, w ramach szukania specyfików zawierających japońską roślinę Tarczyca Bajkalska.
Jedyny polski specyfik to Baikaderm do kupienia w aptekch - kupiony z przypadku, bo potrzebowałam coś na trądzik, na noc uspokajającego i nawilżającego.....
Efekty jakie mnie zaskoczyły są niesamowite

Dlatego zaciekawiona tą roślinką szperam w sieci

Paulanna ma ubogą stronę www i chyba nie ma tam połowy jej kosmetyków... są tylko podstawowe.

Odsyłam do wiedzy na temat tarczycy bajkalskiej jakby ktoś był zainteresowany
- opracowanie naukowe na podstawie badań polskich i zagranicznych naukowców:
http://www.prometeusze.pl/opracowani...ajkalskiej.php
- kilka postów z wklejonymi informacjami na jakimś forum:
http://www.**********pl/index.php?topic=5545.0

Seria Golden Root (nie wiem skąd nazwa, bo tak się nazywa zupełnie inna roslinka japońska) ale to są kosmetyki z tarczycy bajkalskiej:
http://esentia.pl/Pulanna_Golden_Root_lb897-180.htm

Czy ktoś stosował w/w coś z tej serii??

Ja od 2 tygodni stosuję Baikaderm - apteczną maść.. która nadaje się tylko na noc, stąd moje poszukiwania innych preparatów z tarczycą bajkalską.
http://www.herbapol.pl/pl/Dolegliwos...Baikaderm.html

Pozdrawiam i zachęcam do zapoznania się z tą roślinką oraz do wypowiadania się tu.

PS. Tak fajnie nie działał na mnie żaden inny krem, a walczę z cerą kilka lat, przewinęło się Vichy (przesuszały), SVR (Active niby pomagał, ale żałuję że go stosowałam bo zaburzył naturalną strukturę ochronną skóry) La Roche Posay (dobre, ale na dłuższą metę nie robiły żadnej różnicy) Plante System (roślinny, nie zapychał ale nie nawilżał dostatecznie), ROC (krem podstawowy do tłustej był genialny, ale "ulepszyli skład" i już nie jest żelowy jak kiedyś), Garnier i wiele innych specyfików które mnie nie zadowalały, a dostać krem np. nawilżający który by mnie nie zapychał to sukces!! Chyba przejdę na kosmetyki naturalne...

Sklepy internetowe posiadającą największy wybór produktów:
http://www.naturalna24.pl/index.php/...sort/2a/page/1
http://urodaonline.pl/pulanna-m-41.html?page=1&sort=2a

<są nawet podkłady, ale to inna bajka >
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-01-22 o 12:45
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:02   #13
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

up
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 21:39   #14
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

hihi z tego co sie uczyłam to Pullana ma specyfik pomagający piersiom ładnie modeluje i powiększa.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 08:27   #15
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Pulanna - znacie te kosmetyki?

W związku z tym, że "mój" krem został wycofany z produkcji poszukuję zamiennika. Zainteresowały mnie kosmetyki z firmy Pulanna, dlatego też odkopuję temat. Czy któraś z Was może stosowała kremy tej firmy ? Jakie wrażenia ? Byłabym wdzięczna za opinie przede wszystkim "wrażliwców".
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.