Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-04, 22:20   #61
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

To mnie załamałaś pod względem określenia koloru mojej cery jestem daltonistką i zawsze biorę neutral Cera jasna, ciemne włosy ,zimne kolory. Pomogłam
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 13:31   #62
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
To mnie załamałaś pod względem określenia koloru mojej cery jestem daltonistką i zawsze biorę neutral Cera jasna, ciemne włosy ,zimne kolory. Pomogłam
ja wlasnie tez mam z tym problem.., ale "jasna cera" u mnie takze wystepuje , ciemne wlosy i oczy (tez masz ciemne?) oraz fakt, ze pasuja mi zimne kolory, albo mocne / zywe .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 18:29   #63
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja skusiłam się na róże (próbki), na podkłady się już nie załapałam... Gdyby nie dwa całe opakowania innych podkładów mineralnych, to celowałabym w light natural. "Polityka próbek" oryginalna....
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 18:35   #64
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Ja skusiłam się na róże (próbki), na podkłady się już nie załapałam... Gdyby nie dwa całe opakowania innych podkładów mineralnych, to celowałabym w light natural. "Polityka próbek" oryginalna....
odpisali mi na e-maila, ze maja zamiar wprowadzic do stalej oferty platne probki, ale to w przyszlosci.. wiec dopiero pewnie sie rozkrecaja . szkoda, ze mi sie nie udalo na nic zalapac i mysle, ze predzej kupie w ciemno niz wyproboje .
a jaka masz cere, jesli mozna wiedziec?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 20:44   #65
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Skusiłam się na róże (próbki; niestety nie załapałam się na te które najbardziej mnie by interesowały tzn. rose i romantic ) i 4g pudełeczko Light Neutral. Wczoraj wieczorem zamawiałam, a dziś paczka została już wysłana. Jeżeli chodzi o stronę informacyjną to jestem bardzo zadowolona, na każdym etapie jestem informowana co dzieje się z zamówieniem. Za to duży plus.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:30   #66
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzisiaj rano zamawiałam próbki.Niestety mało co zostało
Wzięłam jeden róż nude i dwa podkłady rozświetlające golden light i właśnie dostałam maila że paczuszka już wysłana
Czy wie ktoś może czy bezpłatne próbki można zamawiać dowolną ilość razy czy tylko raz?
Mam ochotę wypróbować inne kolory o ile się pojawią.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 22:07   #67
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
odpisali mi na e-maila, ze maja zamiar wprowadzic do stalej oferty platne probki, ale to w przyszlosci.. wiec dopiero pewnie sie rozkrecaja . szkoda, ze mi sie nie udalo na nic zalapac i mysle, ze predzej kupie w ciemno niz wyproboje .
a jaka masz cere, jesli mozna wiedziec?
Mam cerę suchą - bardziej w kierunku normalnej niż przesuszonej, ale z tendencją do niespodzianek (np. talk , brokat, z tradycyjnych kosmetyków).
Jeśli chodzi o odcień to jest jasny, ale nie porcelanowy. Kolorystyka raczej neutralno-zimna, ale unikam podkładów z różowym odcieniem, wolę te nieco oliwkowe (maskuję nimi zaczerwienienia).

Edytowane przez maga.pol
Czas edycji: 2012-10-05 o 22:54 Powód: uzupełnienie informacji
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 19:28   #68
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Testuję teraz podkłady Anabelle. Jeśli chodzi o formułę (kryjąca) to jest to najlepsza formuła jakiej do tej pory używałam (używałam jeszcze Blusche, BareFaced Minerals, LaurEss, Meow). Podkład pięknie się wtapia, nie uwidacznia porów(!!!), co było dotąd moją zmorą, bardzo ładnie kryje, nie waży się. Super Ale kolory... Beige Dark - mega pomarańczowy kolor, Golden Light- nawet niezły, ale niestety troche za ciemny, a bardzo jasnej twarzy wcale nie mam. W meow np. pasuje mi poziom 3,4. Zastanawiam jest jeszcze nad Beige Light, ale tu obawiam się, że będzie za jasny. No i jeśli chodzi o politykę próbek- to nie mogę jej zrozumieć
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 21:35   #69
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Testuję teraz podkłady Anabelle. Jeśli chodzi o formułę (kryjąca) to jest to najlepsza formuła jakiej do tej pory używałam (używałam jeszcze Blusche, BareFaced Minerals, LaurEss, Meow). Podkład pięknie się wtapia, nie uwidacznia porów(!!!), co było dotąd moją zmorą, bardzo ładnie kryje, nie waży się. Super Ale kolory... Beige Dark - mega pomarańczowy kolor, Golden Light- nawet niezły, ale niestety troche za ciemny, a bardzo jasnej twarzy wcale nie mam. W meow np. pasuje mi poziom 3,4. Zastanawiam jest jeszcze nad Beige Light, ale tu obawiam się, że będzie za jasny. No i jeśli chodzi o politykę próbek- to nie mogę jej zrozumieć
Czy możesz porównać AM do Barefaced, ewentualnie do Blusche - chodzi o wrażenia z użytkowania. Jakich odcieni używałaś z tych dwóch firm?
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:37   #70
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Czy możesz porównać AM do Barefaced, ewentualnie do Blusche - chodzi o wrażenia z użytkowania. Jakich odcieni używałaś z tych dwóch firm?
Jasne. Z Barefaced używałam koloru Innocent zmieszanego pół na pół z Elegance. Był to bardzo ładny jasny czysty kolor. AM ma te kolory niestety takie brudnawe (teraz znalazłam na to sposób pomieszałam AM golden light z LaurEss radiant honey - i mam bardzo dobrze dopasowany kolor). Jeśli chodzi o konsystencję to wg mnie Blusche jest najbardziej sypkie, proszkowe, bardziej kremowe jest barefaced, a AM jest najbardziej kremowe. AM najmniej wchodzi w pory i najlepiej kryje, jest także na mojej buzi najbardziej trwały. Jednak mówię, na duży minus są te brudnawe kolory.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 08:50   #71
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Jasne. Z Barefaced używałam koloru Innocent zmieszanego pół na pół z Elegance. Był to bardzo ładny jasny czysty kolor. AM ma te kolory niestety takie brudnawe (teraz znalazłam na to sposób pomieszałam AM golden light z LaurEss radiant honey - i mam bardzo dobrze dopasowany kolor). Jeśli chodzi o konsystencję to wg mnie Blusche jest najbardziej sypkie, proszkowe, bardziej kremowe jest barefaced, a AM jest najbardziej kremowe. AM najmniej wchodzi w pory i najlepiej kryje, jest także na mojej buzi najbardziej trwały. Jednak mówię, na duży minus są te brudnawe kolory.
brudnawe... to dla mnie mogłoby być odpowiednie. Jeśli podpasują mi róże AM, to chyba skuszę się na małe opakowanie podkładu Będę pewnie celować w natural light.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 17:31   #72
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziś przyszły do mnie próbeczki w ekspresowym tempie
Wzięłam róż nude - obawiałam się że przy mojej karnacji będzie niewidoczny ale na szczęście tak nie jest,bardzo delikatny,matowy kolorek w sam raz na dzień.
Mam też dwie próbeczki podkłady golden light formuła rozświetlająca i niestety choć mam raczej średnią karnację z żółtymi tonami podkład okazał się za ciemny i trochę za żółty.
Zastanawiam się czy można go z czymś wymieszać żeby troszkę rozjaśnić i ochłodzić.
Jeśli chodzi o drobinki to nie są zbyt nachalne.
Jeśli któraś z was jest chętna mogę wymienić jedną próbkę golden light na beige light albo natural ligt.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:36   #73
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam jedyne trzy kolory jakie zostały - dwa ciemne beże i jeden ciemny złoty, w dwóch formułach. Beż i tak bym brała tyle że w innej formule, ale ktoś pisał że jest pomarańczowy - zobaczymy. Najbardziej zależało mi na korektorze, ale nic z tego ;/

Jestem zażenowana. Czekałam na próbki kilka tygodni, a nie ma żadnej próbki która naprawde może mi pomóc w kupnie ich produktów.
Dziwna polityka firmy która daje do testów produkty blogerkom w ramach promocji, a nie potrafi zadbać o stałą dostępność próbek żeby zdobyć nowych kilentów ;o
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 21:19   #74
korppi666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zamowilam kilka dni temu próbki za namowa Brunetki wtedy bylo wiekszosc dostepnych ale dzisiaj weszlam i rzeczywiscie nie ma juz nic...

zamowilam dwa kolory kryjacych podkladów: beige light i golden light oraz korektor dark bo juz nie bylo medium. Jesli chodzi o korektor to kryje srednio, dla wiekszosci mysle, ze bedzie wystarczajacy, dla mnie z uwagi na to, ze mam ciemne cienie moglby byc bardziej kryjacy ale nie jest zle.
Mam cere dosc jasna, nie porcelanowa ale raczej jasna niz srednia, szczegolnie zima wiec chcialam cos jasnego.
Korektor rzeczywiscie nie jest bardzo ciemny biorac pod uwage ze jest to najciemniejsyz odcien ale lepszy bylby medium.

Kolory podkladow...hmmm...dziwne ....

miedzy BL a GL jest bardzo duzy przeskok i nie chodzi mi o tonacje tylko poziom koloru. GL jest jak dla mnie kolorem mocno srednim a nie jasnym, wzielam go bo myslalam ze bedzie ladny jasny i wpadajcy w zolc. Wpada w zolc, ale jest taki opalony.bedzie dobry na lato.
BL jest jak dla mnie duzo jasniejszy ale rozowy wiec dla mnie odpada...(nie doczytalam na stronie, ze jest rozowy;/)

Krycie jest dosyc mocne, mam porównanie z Lily lolo i sa duzo mniej kryjace ale o wiele naturalnie wygladaja przez to. (Lily lolo mam odcien Warm Peach-bardziej na zime).

Mam nadzieje, ze wprowadza jasniejsze kolory i wtedy sprobuje moze matujacych albo rozswietlajacych bo podobno sa mniej kryjace.

Mam nadzieje, ze troche pomoglam, pozdrawiam
korppi666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:00   #75
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Zamówiłam jedyne trzy kolory jakie zostały - dwa ciemne beże i jeden ciemny złoty, w dwóch formułach. Beż i tak bym brała tyle że w innej formule, ale ktoś pisał że jest pomarańczowy - zobaczymy. Najbardziej zależało mi na korektorze, ale nic z tego ;/

Jestem zażenowana. Czekałam na próbki kilka tygodni, a nie ma żadnej próbki która naprawde może mi pomóc w kupnie ich produktów.
Dziwna polityka firmy która daje do testów produkty blogerkom w ramach promocji, a nie potrafi zadbać o stałą dostępność próbek żeby zdobyć nowych kilentów ;o
moze nie spodziewali sie takiego odzewu ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:34   #76
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczęta...Uwaga...Są próbki do kupienia
1g/ 7,50

Już zamówiłam beige i natural w wersji light, w formule kryjącej. Oby któryś z kolorów był odpowiedni a krycie wyśmienite (Kleik rozbudził moją ciekawość w tym zakresie)

Edytowane przez maga.pol
Czas edycji: 2012-10-08 o 22:46
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:24   #77
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Dziewczęta...Uwaga...Są próbki do kupienia
1g/ 7,50

Już zamówiłam beige i natural w wersji light, w formule kryjącej. Oby któryś z kolorów był odpowiedni a krycie wyśmienite (Kleik rozbudził moją ciekawość w tym zakresie)
O to super! Mam jeszcze ochotę spróbować korektora. Mam nadzieję, że z podkładów będziesz zadowolona- teraz się będę stresować czy Ci przypasują
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:47   #78
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podkladem kryjącym (matującego jeszcze nie miałam okazji testować). Wcześniej próbowałam LL, lumiere, pixie i meow. Annabelle u mnie spisuje się na razie bardzo dobrze - dobre krycie, dobra trwałość (szczególnie w połączeniu z krzemionką i mikrosferami silikonowymi), niezły odcień. Chociaż light to taki light nie jest niestety - jak zauważyły poprzedniczki.
U Annabelle testuję light golden, w LL miałam warm peach i popcorn, w lumiere FF light medium golden i warm, meow poziom 3 w najbardziej kryjącej formule.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 15:25   #79
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
(szczególnie w połączeniu z krzemionką i mikrosferami silikonowymi)
Jeśli można wiedzieć w jaki sposób stosujesz mikrosfery w połączeniu z tym podkładem?
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 17:20   #80
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kupowala ktoras moze ten zestaw ich za 110zł ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:33   #81
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Jeśli można wiedzieć w jaki sposób stosujesz mikrosfery w połączeniu z tym podkładem?
Krzemionka i mikrosfery, pół na pół, jako primer przed podkladem.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:40   #82
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
kupowala ktoras moze ten zestaw ich za 110zł ?
tak
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:53   #83
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
tak
A jaka jest pojemność podkładu w tym zestawie? 4 czy 10g?
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 21:50   #84
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
A jaka jest pojemność podkładu w tym zestawie? 4 czy 10g?
10g .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 06:59   #85
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny muszę przyznać, że Anabelle zmieniło swój wizerunek w moich oczach.

Wzięłam darmowe próbki pozostałych kolorów, średnio się mające do mojej cery a kolejnego dnia pojawiły się płatne próbki. Napisałam więc maila i do mojego darmowego zamówienia dokupiłam kolory które bardzo chce przetestować, a które nie sa nawet dostępne na stronie.

Także warto tam pisać maile jak macie jakieś problemy. Mi bardzo zależy na tych minerałach także teraz czekam niecierpliwie. Mam nadzieje że odcienie Dark które sobie wybrałam nie będą okrutnie ciemne
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:04   #86
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę przyznać, że Anabelle zmieniło swój wizerunek w moich oczach.

Wzięłam darmowe próbki pozostałych kolorów, średnio się mające do mojej cery a kolejnego dnia pojawiły się płatne próbki. Napisałam więc maila i do mojego darmowego zamówienia dokupiłam kolory które bardzo chce przetestować, a które nie sa nawet dostępne na stronie.

Także warto tam pisać maile jak macie jakieś problemy. Mi bardzo zależy na tych minerałach także teraz czekam niecierpliwie. Mam nadzieje że odcienie Dark które sobie wybrałam nie będą okrutnie ciemne
są strasznie ciemne Dark... sama wcześniej zamówiłam bezpłatne próbki w tym kolorze, bo innych nie było i nawet nie da się ich używać, bo wyglądam jakbym była brudna, bo one mają taki brudny kolor.

W ogóle nie podoba mi się, to co zrobiła ta firma z próbkami. Wcześniej można było zamówić sobie bezpłatnie, a odcienie były tylko ciemne, teraz trzeba płacić za próbki i to dość sporo. Jak dla mnie bez sensu i nie będę już zamawiać.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 13:09   #87
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A moje pierwsze zamówienie gdzieś się włóczy....

Też nie bardzo rozumiem sens wprowadzenia ograniczonej ilości bezpłatnych próbek, a potem nie mniej okrojonej ilości płatnych
Zobaczymy jak będzie się przekładać wydajność podkładów względem ich ilości. Miałam/mam próbki z Barefaced, po 1,5 g (za 15 zł) i jedna z nich starczyła ma na kilka miesięcy, przy dość częstym stosowaniu.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 20:50   #88
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja z kolei nie rozumiem rozczarowania brakiem bezpłatnych próbek (natomiast fakt, ograniczonej dostępności płatnych próbek jest rzeczywiście dziwny). Dla mnie oczywiste jest , że jest to/ była akcja promocyjna. Nowa, młoda firma, aby zabłysnąć w oczach potencjalnych klientek wpadła na świetny pomysł (moim zdaniem) udostępnienia próbek za cenę jedynie przesyłki. Nie oszukujmy się, AM nie jest instytucją charytatywną, zarabia na sprzedaży kosmetyków a nie ich rozdawaniu. Mimo, że też nie trafiłam na upatrzone kolory, to jestem strasznie zadowolona z próbek- są naprawdę duże, wystarczą spokojnie na kilka miesięcy jak nie dłużej (mam róże), a i w rzeczywistości kolory okazały się całkiem fajne. Poza tym zamówiłam 4g opakowanie Natural Light(kryjący). W pierwszym momencie byłam zachwycona kolorem, ale kiedy porównałam z Pixie (tinkerbell 2), to się przeraziłam: jest jasny i hmm różowy? Dziś się odważyłam przetestować po raz pierwszy, więc na razie nie mogę wiele napisać. Jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami próbek i podkładu to zamieszczę

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2012-10-11 o 20:57
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 21:14   #89
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
A ja z kolei nie rozumiem rozczarowania brakiem bezpłatnych próbek (natomiast fakt, ograniczonej dostępności płatnych próbek jest rzeczywiście dziwny). Dla mnie oczywiste jest , że jest to/ była akcja promocyjna. Nowa, młoda firma, aby zabłysnąć w oczach potencjalnych klientek wpadła na świetny pomysł (moim zdaniem) udostępnienia próbek za cenę jedynie przesyłki. Nie oszukujmy się, AM nie jest instytucją charytatywną, zarabia na sprzedaży kosmetyków a nie ich rozdawaniu. Mimo, że też nie trafiłam na upatrzone kolory, to jestem strasznie zadowolona z próbek- są naprawdę duże, wystarczą spokojnie na kilka miesięcy jak nie dłużej (mam róże), a i w rzeczywistości kolory okazały się całkiem fajne. Poza tym zamówiłam 4g opakowanie Natural Light(kryjący). W pierwszym momencie byłam zachwycona kolorem, ale kiedy porównałam z Pixie (tinkerbell 2), to się przeraziłam: jest jasny i hmm różowy? Dziś się odważyłam przetestować po raz pierwszy, więc na razie nie mogę wiele napisać. Jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami próbek i podkładu to zamieszczę
Może wrzucisz zdjęcia porównawcze AM i Pixie? Zawsze mi brakuje takich zdjęć Sama również jak otrzymam przesyłkę dołączę zdjęcia.

Co do bezpłatnych próbek, to oczywiście przy wersji bezpłatnej nie ma marudzenia - rozeszły się i już. Szkoda tylko, że w wersji płatnej nie ma dostępnych wszystkich odcieni. Tak czy inaczej postęp jest
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 05:34   #90
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurcze straszycie mnie z tymi odcieniami Dark ;o
to wszystko przez lumiere których używam i muszę tam brac najciemniejsze, wiec tu tym bardziej ze jest jeszcze mniej odcieni, też sugerowalam sie ciemnością ;o

może nie będzie tak źle a najwyżej zamówię sobie kolejne próbki ;o obecne już do mnie idą !
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.